TanssipalvelinYleisönosastoKeskustelu
Kasvattajaseura ja -pari (MLeena 2011-01-19 22:33)

Kasvattajaseura ja -pari

Nippo
2011-01-21 8:06

En tiedä, pohutko nyt kilpatanssista vai lavatanssikilpailuista, mutta ainakin tanssiurheiluliitolla on säännöt korvauksesta seuranvaihdon yhteydessä. www.tanssiurheilu.fi/index.php?option=com_content&view=article&id=106&Itemid=41 ja sieltä §3.3

TanssipalvelinYleisönosastoKeskustelu