Valtatie 2, Harjavalta

La 6.10.2007 20:00--02:00
Varjokuva, Horizone & Matti ja Teppo, avajaiset
La 13.10.2007 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Finlanders
La 20.10.2007 20:00--02:00
Syke, Yölintu
La 27.10.2007
Souvarit
La 3.11.2007
V.I.P. & Anneli Mattila, Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 10.11.2007
Fernet & Tomi Markkola, Nalle Lehtonen ja Sateenkaaret & Rainer Friman
La 17.11.2007 20:00--02:00
Finlanders, Karavaani & Susanna Heikki
La 24.11.2007
Taikakuu, Varjokuva
La 1.12.2007 20:00--02:00
FBI-beat, Syke
La 8.12.2007
Souvarit, Markus Sextet
La 15.12.2007 20:00--02:00
Myrskytuuli, Yölintu
Ke 26.12.2007
Rosso & Tarja Lunnas, Magna
La 29.12.2007
FBI-beat, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 5.1.2008 20:00--02:00
Sinitaivas, Fernet & Tomi Markkola
La 12.1.2008 20:00--02:00
Taikakuu, Varjokuva
La 19.1.2008
V.I.P. & Anneli Mattila, A. Aallon rytmiorkesteri
La 26.1.2008
Souvarit, Myrskytuuli
La 2.2.2008 20:00--02:00
Finlanders, Mega & T.T. Purontaka & Pekka Haapala
La 9.2.2008 20:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Markus Sextet
La 16.2.2008
Varjokuva, Fernet & Tomi Markkola
La 23.2.2008
Noiser, Horizone & Matti ja Teppo
La 1.3.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, In The Mood
La 8.3.2008
V.I.P. & Anneli Mattila, Yölintu
La 15.3.2008 20:00--02:00
Taikakuu, Rosso & Tarja Lunnas
La 22.3.2008 20:00--02:00
Varjokuva, Johnny Guitars, The Pictures
Su 23.3.2008 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 29.3.2008
Finlanders, Myrskytuuli
La 5.4.2008
Fernet & Tomi Markkola, Mistral & Anne Mattila
La 12.4.2008 20:00--02:00
Channel Four & Katja Jakku, FBI-beat, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 19.4.2008
Taifun & Reijo Taipale, Horizone & Matti ja Teppo
Pe 25.4.2008
La 4.10.2008 20:00--02:00
Souvarit, Tommys & Charles Plogman
La 11.10.2008 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Fernet & Tomi Markkola
La 18.10.2008
Syke
La 25.10.2008 20:00--02:00
Varjokuva, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 1.11.2008 20:00--02:00
Yölintu, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 8.11.2008
Sinitaivas, Mistral & Anne Mattila
La 15.11.2008
Diesel & Markku Aro, Omega & Eija Kantola
La 22.11.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Boogie
La 29.11.2008
Finlanders, FBI-beat & Markus Törmälä
La 6.12.2008
Pekkaniskan Pojat, Varjokuva, Jani ja Jetsetters
La 13.12.2008 20:00--02:00
Helmenkalastajat, Horizone & Matti ja Teppo
La 20.12.2008
KinoJake, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 27.12.2008
Fernet & Tomi Markkola, Henkka ja Kulkurit
La 3.1.2009
Sinitaivas, Finlanders
Su 4.1.2009
Souvarit, Iltatähti ja A Hautaniemi & Aki Mäki
La 10.1.2009 20:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Omega & Eija Kantola
La 17.1.2009 20:00--02:00
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Unelmavävyt
La 24.1.2009 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
La 31.1.2009 20:00--02:00
Taikakuu, Syke
La 7.2.2009 20:00--02:00
Varjokuva, Fernet & Tomi Markkola
La 14.2.2009 20:15--02:00
Pekkaniskan Pojat, Mistral & Anne Mattila
La 21.2.2009
Sinitaivas, Presto & Kake Randelin
La 28.2.2009 20:00--02:00
Horizone & Matti ja Teppo, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 7.3.2009 20:00--02:00
Sunset & Arto Nuotio, Yölintu
La 14.3.2009
Taikakuu, Omega & Eija Kantola
La 21.3.2009
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, FinnNostalgia & Antti Toivola
La 28.3.2009
Souvarit, Sinitaivas
La 4.4.2009
Pekkaniskan Pojat, Finlanders
La 11.4.2009
FBI-beat & Markus Törmälä, A. Aallon rytmiorkesteri
Su 12.4.2009 20:00--02:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Mistral & Anne Mattila
La 18.4.2009
Fernet & Tomi Markkola, Suvi Teräsniska
La 25.4.2009
Juhamatti & Timangi, Safir & Meiju Suvas
Pe 1.5.2009 20:00--02:00
Taifun & Reijo Taipale, Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
La 3.10.2009 20:00--02:00
Finlanders, Presto & Kake Randelin, avajaiset
La 10.10.2009 20:00--02:00
Varjokuva, Horizone & Matti ja Teppo
La 17.10.2009 20:00--02:00
Myrskytuuli, Yölintu
La 24.10.2009 20:00--02:00
Souvarit, Fantasia & Amadeus Lundberg
La 31.10.2009 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Fernet & Tomi Markkola
La 7.11.2009 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, V.I.P. & Anneli Mattila
La 14.11.2009 20:00--02:00
Sinitaivas, In The Mood
La 21.11.2009 20:00--02:00
Myrskylyhty & Kaija Lustila & Mikko Mäkeläinen
La 28.11.2009 20:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Markus Sextet
La 5.12.2009 20:00--02:00
Souvarit, Juhamatti & Timangi
La 12.12.2009
Varjokuva, Resiina & Juha Metsäperä
La 19.12.2009 20:00--02:00
Syke, FinnNostalgia & Antti Toivola
La 26.12.2009 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
La 2.1.2010 20:00--02:00
Sinitaivas, Fantasia & Amadeus Lundberg
Ti 5.1.2010 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Taiga & Jarkko Honkanen
La 9.1.2010 20:00--02:00
Souvarit, V.I.P. & Anneli Mattila
La 16.1.2010 20:00--02:00
Rosso & Tarja Lunnas, A. Aallon rytmiorkesteri
La 23.1.2010
Tommys & Charles Plogman, Syke
La 30.1.2010
Pekkaniskan Pojat, Omega & Eija Kantola
La 6.2.2010 20:00--02:00
Finlanders, Taikakuu
La 13.2.2010 20:00--02:00
Sinitaivas, Fernet & Tomi Markkola
La 20.2.2010
Syke, Varjokuva
La 27.2.2010 20:00--02:00
Charlies, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 6.3.2010 20:00--02:00
Sinitaivas, Myrskytuuli
La 13.3.2010 20:00--02:00
FBI-beat, Markus Sextet
La 20.3.2010 20:00--02:00
Yölintu, Henkka ja Kulkurit
La 27.3.2010 20:00--02:00
Syke, Fernet & Tomi Markkola
La 3.4.2010 20:00--02:00
FBI-beat & Markus Törmälä, In The Mood
Su 4.4.2010 20:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Rosso & Tarja Lunnas
La 10.4.2010 20:00--02:00
Taikakuu, Mistral & Anne Mattila
La 17.4.2010 20:00--02:00
Syke, Horizone & Matti ja Teppo
La 24.4.2010 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Cafe Casablanca & Frederik
La 1.5.2010 20:00--02:00
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, In The Mood
La 2.10.2010 20:00--02:00
Finlanders, Varjokuva, avajaiset
La 9.10.2010 20:00--02:00
Souvarit, Omega & Eija Kantola
La 16.10.2010 20:00--02:00
Yölintu, Antti Tammilehdon yhtye
La 23.10.2010 20:00--02:00
Fantasia & Marko Maunuksela, Syke
La 30.10.2010 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Rosso & Tarja Lunnas
La 6.11.2010 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Horizone & Matti ja Teppo
La 13.11.2010 20:00--02:00
Mistral & Anne Mattila, NeljänSuora
La 20.11.2010 20:00--02:00
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, Markus Sextet
La 27.11.2010
Finlanders, Midinetti
La 4.12.2010 20:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Taikakuu
La 11.12.2010 20:00--02:00
Sinitaivas, V.I.P. & Anneli Mattila
La 18.12.2010 20:00--02:00
Syke, Varjokuva, Tapio Liinoja
Su 26.12.2010 20:00--02:00
Korsuorkesteri, Rosso & Tarja Lunnas
Ke 5.1.2011 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, Kiintotähti & Teuvo Oinas
To 6.1.2011 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, Midinetti
La 8.1.2011 20:00--02:00
Finlanders, V.I.P. & Anneli Mattila
La 15.1.2011 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Syke
La 22.1.2011 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Fernet & Tomi Markkola
La 29.1.2011 20:00--02:00
FBI-beat & Markus Törmälä, Mistral & Anne Mattila
La 5.2.2011
Souvarit, Taikakuu
La 12.2.2011
Tommys & Charles Plogman, FinnNostalgia & Antti Toivola
La 19.2.2011
Pekkaniskan Pojat, Rosette & Kaija Lustila
La 26.2.2011
Syke, V.I.P. & Anneli Mattila
La 5.3.2011
Yölintu
La 12.3.2011 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Iskelmäyhtye Bohemia
La 19.3.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Dallapé
La 26.3.2011 20:00--02:00
Varjokuva, Horizone & Matti ja Teppo
La 2.4.2011 20:00--02:00
Syke, Presto & Kake Randelin
La 9.4.2011 20:00--02:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Cafe Dynamite & Frederik
La 16.4.2011
Finlanders, NeljänSuora
La 23.4.2011
Omega & Eija Kantola, Varjokuva
Su 24.4.2011 20:00--02:00
Caminito & Kari Piironen, Jani ja Jetsetters
La 30.4.2011
Pekkaniskan Pojat, Taifun & Reijo Taipale
Pe 6.5.2011 20:30--02:00
Finlanders, Vanha jengi, päättäjäiset
La 1.10.2011 20:00--02:00
Finlanders, Varjokuva, karaoke, avajaiset
La 8.10.2011 20:00--02:00
Souvarit, NeljänSuora, karaoke
La 15.10.2011 20:00--02:00
Sinitaivas, Horizone & Matti ja Teppo, karaoke
La 22.10.2011 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Hurma, karaoke
La 29.10.2011 20:00--02:00
FBI-beat, Yölintu, karaoke
La 5.11.2011 20:00--02:00
Fantasia & Marko Maunuksela & Heikki Koskelo, Syke, karaoke
La 12.11.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Charles Plogman & Ronnies, karaoke
La 19.11.2011 20:00--02:00
Taikakuu, Fernet & Tomi Markkola, karaoke
La 26.11.2011 20:00--02:00
Finlanders, Myrskytuuli, karaoke
La 3.12.2011 20:00--02:00
Souvarit, Väriloiste, karaoke
La 10.12.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Sinitaivas, karaoke
La 17.12.2011
Varjokuva, Midinetti
Ma 26.12.2011 20:00--01:00
Diesel & Markku Aro, Fernet & Tomi Markkola
To 5.1.2012 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, Helminauha
La 7.1.2012 20:00--02:00
Finlanders, Hurma
La 14.1.2012 20:00--02:00
Souvarit, Myrskytuuli
La 21.1.2012 20:00--02:00
Helmenkalastajat, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 28.1.2012 20:00--02:00
NeljänSuora, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 4.2.2012 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Hurma
La 11.2.2012 20:00--02:00
Charlies, Charles Plogman & Ronnies
La 18.2.2012
Omega & Eija Kantola
La 25.2.2012 20:00--02:00
Yölintu, Koivu & Marita Taavitsainen
La 3.3.2012 20:00--02:00
Sinitaivas, Graniitti & Rainer Bollström
La 10.3.2012 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Walkarit
Su 11.3.2012 15:00--18:00
Sauruxet
La 17.3.2012 20:00--02:00
Myrskytuuli, A. Aallon rytmiorkesteri
La 24.3.2012 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
La 31.3.2012 20:00--02:00
Horizone & Matti ja Teppo, Hurma
La 7.4.2012 20:00--02:00
Finlanders, Varjokuva
Su 8.4.2012 20:00--02:00
Charles Plogman & Ronnies, NeljänSuora
La 14.4.2012 20:00--02:00
Sinitaivas, Jani Niemi ja Wiima
La 21.4.2012 20:00--02:00
Taikakuu, Jani ja Jetsetters
La 28.4.2012 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Taifun & Reijo Taipale
Ma 30.4.2012 20:00--02:00
Koivu & Marita Taavitsainen, Helminauha, päättäjäiset
La 6.10.2012 20:00--02:00
Finlanders, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 13.10.2012 20:00--02:00
Souvarit, Hurma
La 20.10.2012 20:00--02:00
Sinitaivas, Yölintu
La 27.10.2012 20:00--02:00
Charles Plogman & Ronnies, Horizone & Matti ja Teppo
La 3.11.2012 20:00--02:00
Varjokuva, NeljänSuora
La 10.11.2012
Pekkaniskan Pojat, Diesel & Markku Aro
La 17.11.2012 20:00--02:00
Finlanders, Syke
La 24.11.2012 20:00--02:00
Mistral & Anne Mattila, Timangi
La 1.12.2012 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Teijo Suomi Orch
La 8.12.2012 20:00--02:00
Souvarit, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 15.12.2012 20:00--02:00
Taikakuu, Varjokuva
Ke 26.12.2012 20:00--01:00
FBI-beat, Sunset & Arto Nuotio
La 29.12.2012 20:00--02:00
FinnNostalgia & Antti Toivola, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 4.1.2013 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 5.1.2013 20:00--02:00
Finlanders, Hurma
La 12.1.2013 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Henkka ja Kulkurit
La 19.1.2013
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa, Myrskytuuli
La 26.1.2013
Charles Plogman & Ronnies, Finlanders
La 2.2.2013
Souvarit, Taikakuu
La 9.2.2013
Syke, V.I.P. & Anneli Mattila
La 16.2.2013
Yölintu, Hurma
La 23.2.2013 20:00--02:00
Varjokuva, NeljänSuora
La 2.3.2013 20:00--02:00
Sinitaivas, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 9.3.2013 20:00--02:00
Fantasia & Marko Maunuksela, Helminauha
La 16.3.2013 20:00--02:00
FinnNostalgia & Antti Toivola, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 23.3.2013 20:00--02:00
Syke, Presto & Kake Randelin
La 30.3.2013 20:00--02:00
Varjokuva, A. Aallon rytmiorkesteri
Su 31.3.2013 20:00--02:00
Charles Plogman & Ronnies, Varjokuva & Mr. Breathless
La 6.4.2013 20:00--02:00
Sinitaivas, NeljänSuora
La 13.4.2013 20:00--02:00
Myrskytuuli, Horizone & Matti ja Teppo
La 20.4.2013 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Diesel & Markku Aro
La 27.4.2013 20:00--02:00
Finlanders, Varjokuva
Ti 30.4.2013 20:00--02:00
Teijo Suomi Orch, Jani Helenius & Reijo Taipale, Kukka Kiri
Ke 8.5.2013 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, päättäjäiset
La 5.10.2013 20:00--02:00
Finlanders, Taivaankaari & Heikki Koskelo, avajaiset
La 12.10.2013 20:00--02:00
Souvarit, Taiga & Jarkko Honkanen
La 19.10.2013 20:00--02:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Midinetti
La 26.10.2013
Pekkaniskan Pojat, Taikakuu
La 2.11.2013
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Teijo Suomi Orch
La 9.11.2013
Horizone & Matti ja Teppo, Hurma
La 16.11.2013 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 23.11.2013 20:00--02:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat, Diesel & Markku Aro
La 30.11.2013 20:00--02:00, 16 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, Finlanders
To 5.12.2013 20:00--01:00, 15 €
V.I.P. & Anneli Mattila
La 7.12.2013 20:00--02:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Taikakuu
La 14.12.2013 20:00--02:00, 16 €
Teijo Suomi Orch, Hurma
La 21.12.2013 20:00--01:00, 15 €
Tulipunaruusut
To 26.12.2013 20:00--01:00, 16 €
Diesel & Markku Aro, Myrskytuuli
La 28.12.2013 20:00--02:00, 16 €
Sinitaivas, Hurma
La 4.1.2014 20:00--02:00, 16 €
Finlanders, Hurma
Su 5.1.2014 20:00--02:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat, Diesel & Markku Aro
La 11.1.2014
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Helminauha
La 18.1.2014
Taikakuu, Ratto-band
La 25.1.2014
Fernet & Tomi Markkola, Henkka ja Kulkurit
La 1.2.2014
Finlanders, Unelmavävyt
La 8.2.2014 20:00--02:00, 16 €
NeljänSuora, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 15.2.2014 20:00--02:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat, Sinitaivas
La 22.2.2014 20:00--02:00
Koivu & Marita Taavitsainen, Hurma
La 1.3.2014 20:00--02:00
Finlanders, Presto & Kake Randelin
La 8.3.2014 20:00--02:00
Sunset, Horizone & Matti ja Teppo, Arto Nuotio
La 15.3.2014
Sinitaivas, NeljänSuora
La 22.3.2014 20:00--02:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, A. Aallon rytmiorkesteri
La 29.3.2014 20:00--02:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat, Pekka Rinne ja Kuunsilta
La 5.4.2014 20:00--02:00, 16 €
Tulipunaruusut, Yölintu
La 12.4.2014 20:00--02:00
NeljänSuora & Suvi Teräsniska
La 19.4.2014 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Finlanders
Su 20.4.2014 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hurma
La 26.4.2014 20:00--02:00
Taikakuu, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 30.4.2014 20:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Diesel & Markku Aro, päättäjäiset
La 4.10.2014 20:00--02:00
Finlanders, Tanssiorkesteri Ahopelto, avajaiset
La 11.10.2014 20:00--02:00, 16 €
NeljänSuora, Leif Lindeman
La 18.10.2014 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Teijo Suomi Orch
La 25.10.2014 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Hurma
La 1.11.2014
Taikakuu, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 8.11.2014 20:00--02:00, 16 €
Souvarit, Pekka Rinne ja Kuunsilta & Pekka Rinne
La 15.11.2014 20:00--02:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat, eXmiehet & Saija Tuupanen, Ex-miehet
La 22.11.2014 20:00--02:00, 16 €
Finlanders, Tulipunaruusut
La 29.11.2014 20:00--02:00
NeljänSuora, Hehku & Joonas Erkkilä
Pe 5.12.2014 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Myrskytuuli
La 6.12.2014 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 13.12.2014 20:00--02:00
Ratto-band, Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
Pe 26.12.2014 20:00--02:00
Hurma, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 27.12.2014 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Sinitaivas
La 3.1.2015 20:00--02:00
Finlanders, Henkka ja Kulkurit
Su 4.1.2015 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hurma
Ma 5.1.2015 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Tulipunaruusut
La 10.1.2015 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Myrskytuuli
La 17.1.2015 20:00--02:00
Tulipunaruusut, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 24.1.2015 20:00--02:00, 16 €
Sunset & Arto Nuotio, NeljänSuora
La 31.1.2015 20:00--02:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Ippe Mansikan orkesteri
La 7.2.2015
Pekkaniskan Pojat, Fernet & Tomi Markkola
Pe 13.2.2015
Souvarit, Pekka Rinne ja Kuunsilta & Pekka Rinne
La 14.2.2015
Ässät, Taikakuu
La 21.2.2015
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Hurma
La 28.2.2015 20:00--02:00, 16 €
Finlanders, Ratto-band
La 7.3.2015 20:00--02:00, 16 €
Souvarit, FBI-beat
Su 8.3.2015 16:00--19:00, 8 €
Q-raketti
La 14.3.2015 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Yhden tähden orkesteri & Jorma Kääriäinen
La 21.3.2015 20:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta & Pekka Rinne, Horizone & Matti ja Teppo
Su 22.3.2015 16:00--19:00, 8 €
Jade's band
La 28.3.2015 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Yölintu
To 2.4.2015 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
La 4.4.2015 20:00--02:00
Finlanders, Henkka ja Kulkurit
Su 5.4.2015 20:00--02:00
NeljänSuora, Hurma
La 11.4.2015 20:00--02:00, 16 €
Taikakuu, Tulipunaruusut
La 18.4.2015 20:00--02:00, 16 €
Sinitaivas, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 25.4.2015 20:00--02:00
Hurma, Amadeus Lundberg
To 30.4.2015 20:00--02:00
Satumaa & Reijo Taipale, Teijo Suomi Orch
La 2.5.2015 20:00--02:00
Souvarit, Ippe Mansikan orkesteri
La 9.5.2015 20:00--01:00
Norolan Pojat
Ke 13.5.2015 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, päättäjäiset
La 3.10.2015 20:00--02:00
Finlanders, Omega & Eija Kantola, avajaiset
La 10.10.2015 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hurma
La 17.10.2015 20:00--02:00
Souvarit, Henkka ja Kulkurit
La 24.10.2015 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Horizone & Matti ja Teppo
La 31.10.2015 20:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Fantasia & Marko Maunuksela
La 7.11.2015 20:00--02:00
Taikakuu, Henkka ja Kulkurit
La 14.11.2015 20:00--02:00
NeljänSuora, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 21.11.2015 20:00--02:00
Tulipunaruusut, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 28.11.2015 20:00--02:00
Finlanders, Myrskytuuli
La 5.12.2015 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 12.12.2015 20:00--02:00
Sinitaivas, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 19.12.2015 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Hurma
La 26.12.2015 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro
La 2.1.2016 20:00--02:00
Myrskytuuli, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 3.1.2016 20:00--01:00
Hovinarrit & Aki Samuli
Ti 5.1.2016 20:00--01:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 9.1.2016 20:00--02:00
Finlanders, Onnentähti
La 16.1.2016 20:00--02:00
Hurma, LäpiValaisu
La 23.1.2016 20:00--02:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Hovinarrit & Aki Samuli
La 30.1.2016 20:00--02:00
Souvarit, Ippe Mansikan orkesteri
La 6.2.2016 20:00--02:00, 16 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, Sinitaivas
La 13.2.2016 20:00--02:00
Finlanders, Onnentähti
La 20.2.2016 20:00--02:00
Hurma, Matti ja Teppo
La 27.2.2016 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, LäpiValaisu
La 5.3.2016 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 12.3.2016 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
La 19.3.2016 20:00--02:00
Taikakuu, Tanssiorkesteri Kaiho
To 24.3.2016 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hurma
La 26.3.2016 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Karavaani & Heidi Pakarinen
Su 27.3.2016
Finlanders, NeljänSuora
La 2.4.2016 20:00--02:00, 16 €
Yölintu, Kulkukoirat® & Teemu Harjukari & Maija Tenkanen
La 9.4.2016 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Tulipunaruusut
La 16.4.2016 20:00--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Hurma
La 23.4.2016 20:00--02:00
Sinitaivas, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 30.4.2016 20:00--02:00, 16 €
Diesel & Markku Aro, Ippe Mansikan orkesteri
Ke 4.5.2016 20:00--01:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat
La 7.5.2016 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit
La 14.5.2016 20:00--01:00
Karavaani & Heidi Pakarinen
La 21.5.2016 20:00--01:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 28.5.2016 20:00--01:00, 10 €
Ippe Mansikan orkesteri, päättäjäiset
La 1.10.2016
Karavaani & Heidi Pakarinen, Ippe Mansikan orkesteri, Onnenkerjäläiset & Heikki Koskelo, avajaiset
La 8.10.2016
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hurma
La 15.10.2016 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Marco Lundberg & Erika Vikman
La 22.10.2016
Souvarit, Lumottaret
La 29.10.2016
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Lemmenlautta
La 5.11.2016
Henkka ja Kulkurit, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 12.11.2016
Sinitaivas, Tulipunaruusut
La 19.11.2016
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hurma
La 26.11.2016
Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
La 3.12.2016
Pekkaniskan Pojat, Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
Ma 5.12.2016 20:00--02:00
Finlanders, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 10.12.2016 20:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Matti ja Teppo
La 17.12.2016 20:00--01:00
Sinitaivas
Ma 26.12.2016 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Onnentähti
La 31.12.2016 20:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Tarja Lunnas
To 5.1.2017 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
La 7.1.2017 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Lemmenlautta
La 14.1.2017 20:00--02:00
Helminauha, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 21.1.2017 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Lumottaret
La 28.1.2017 20:00--02:00
Souvarit, Ippe Mansikan orkesteri
La 4.2.2017
Diesel & Markku Aro, Cavalier-orkesteri & Jyrki Mäkelä
La 11.2.2017
Taikakuu, Tanssiorkesteri Kaiho
La 18.2.2017
Taivaankaari & Heikki Koskelo, LäpiValaisu
La 25.2.2017 20:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Fantasia & Aki Samuli
La 4.3.2017 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Ippe Mansikan orkesteri
La 11.3.2017 20:00--02:00
Myrskytuuli & Mika Sihvola, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 18.3.2017 20:00--02:00
Norolan Pojat, Horizone & Matti ja Teppo
La 25.3.2017
Pekkaniskan Pojat, Etiketti & Antti Ahopelto
La 1.4.2017
Avec & Leif Lindeman, Hurma
La 8.4.2017 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Sinitaivas
To 13.4.2017 20:00--01:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 15.4.2017 20:00--02:00, 17 €
Pekkaniskan Pojat, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 16.4.2017 20:00--02:00, 17 €
NeljänSuora, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 22.4.2017 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Ippe Mansikan orkesteri
La 29.4.2017 20:00--02:00
Souvarit, Janne Raappana
Su 30.4.2017 20:00--01:00
Flangers & Jani Wickholm, Henkka ja Kulkurit
La 6.5.2017 20:00--01:00, 15 €
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Kiintotähti & Teuvo Oinas, päättäjäiset
La 7.10.2017
Pekkaniskan Pojat, FBI-beat, avajaiset
La 14.10.2017 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Onnenkerjäläiset
La 21.10.2017 20:00--02:00
Souvarit, Horizone & Matti ja Teppo
La 28.10.2017 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Mennen
La 4.11.2017 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Lemmenlautta
La 11.11.2017 20:00--02:00
Taikakuu, NeljänSuora
La 18.11.2017
Avec & Leif Lindeman, Ippe Mansikan orkesteri
La 25.11.2017 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Samppa Valo band
La 2.12.2017 20:00--02:00
Sinitaivas, Lumo
Ti 5.12.2017 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola, Yölintu
La 9.12.2017 20:00--02:00
Juhamatti & Rosalie, Lemmenlautta
La 16.12.2017 20:00--01:00
Ippe Mansikan orkesteri
Ti 26.12.2017 20:00--01:00
FBI-beat, Kaiho & Teijo Lindström
La 30.12.2017 20:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Avec & Leif Lindeman
Su 31.12.2017 20:00--02:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo, Lumottaret & Jonna Ortju
Pe 5.1.2018 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Taikakuu
La 6.1.2018 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 13.1.2018 20:00--02:00
Taikakuu, Lumo & Reeta Saranpää
La 20.1.2018 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Mennen
La 27.1.2018 20:00--02:00
Souvarit, Ippe Mansikan orkesteri
La 3.2.2018 20:00--02:00
Finlanders, Lumo & Reeta Saranpää
La 10.2.2018
Sinitaivas, Energia & Teemu Roivainen
La 17.2.2018 20:00--02:00
Lumo & Reeta Saranpää, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 24.2.2018 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 3.3.2018
Ässät, Diesel & Markku Aro
La 10.3.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen, Lemmenlautta
La 17.3.2018
Matti ja Teppo & Teijo Lindström
La 24.3.2018 20:00--02:00
FBI-beat, Yölintu, karaoke
To 29.3.2018 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola
La 31.3.2018 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Taivaankaari & Heikki Koskelo, karaoke
Su 1.4.2018 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Finlanders, karaoke
La 7.4.2018 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Samppa Valo band, karaoke
La 14.4.2018
Sinitaivas, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 21.4.2018 20:00--02:00
LäpiValaisu, Royal Sound & Teijo Lindström
La 28.4.2018 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Lumo & Reeta Saranpää
Ma 30.4.2018 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola
La 5.5.2018
Tulipunaruusut
To 10.5.2018 17:00--22:00
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka, päättäjäiset
La 6.10.2018 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Tanssiorkesteri Kaiho, Kaiho, avajaiset
La 13.10.2018 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Horizone & Matti ja Teppo
La 20.10.2018 20:00--02:00
Sinitaivas, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 27.10.2018
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Mika Sihvolan orkesteri & Saana Sassali, Jarno Kokko
La 3.11.2018 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Samppa Valo band
La 10.11.2018 20:00--02:00
Souvarit, Helminauha
La 17.11.2018 20:00--02:00
Energia & Teemu Roivainen, Hurma
La 24.11.2018
Pekkaniskan Pojat, Lumo & Reeta Saranpää
La 1.12.2018
Cavalier-orkesteri & Jyrki Mäkelä, Amore & Leif Lindeman
Ke 5.12.2018
Fernet & Tomi Markkola, Tanssiorkesteri Kaiho
La 8.12.2018
Sinitaivas, Taikakuu
La 15.12.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen, Horizone & Matti ja Teppo
La 22.12.2018 20:00--01:00
Lumo & Reeta Saranpää
Ke 26.12.2018 20:00--01:00
FBI-beat, Omega & Eija Kantola
La 29.12.2018 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Jarno Kokko
Ma 31.12.2018 20:00--01:00
Onnentähti & Nina Åkerman, Heikki Koskelo
Pe 4.1.2019 20:00--02:00
Finlanders, Lumo & Reeta Saranpää
La 5.1.2019 20:00--02:00
Taikakuu, Hurma
La 12.1.2019 20:00--02:00
Amore & Leif Lindeman, Sävel & Jyrki Nurminen
La 19.1.2019 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Onnentähti, Nina Åkerman
La 26.1.2019 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Pekka Rinne
La 2.2.2019 20:00--02:00
Sinitaivas, Taikakuu
La 9.2.2019
Lumo & Reeta Saranpää, Teuvo Oinas
La 16.2.2019
EXmiehet & Saija Tuupanen, FBI-beat
La 23.2.2019 20:00--02:00
Taikakuu, Lumo & Reeta Saranpää
La 2.3.2019 20:00--02:00
Souvarit, Sävel & Jyrki Nurminen
La 9.3.2019 20:00--01:00
Hurma
La 16.3.2019 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Sävel & Jyrki Nurminen
La 23.3.2019 20:00--02:00
Yölintu, Lumo & Reeta Saranpää
La 30.3.2019 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Tanssiorkesteri Kaiho
La 6.4.2019 20:00--02:00
Sinitaivas, Energia & Teemu Roivainen
La 13.4.2019 20:00--02:00
Horizone & Matti ja Teppo, Lumo & Reeta Saranpää
To 18.4.2019 20:00--01:00
Taikakuu
La 20.4.2019 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Tanssiorkesteri Kaiho
Su 21.4.2019 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Finlanders
La 27.4.2019 20:00--02:00
Taikakuu, Karavaani & Heidi Pakarinen
Ti 30.4.2019 20:00--01:00
Diesel & Markku Aro
La 4.5.2019 20:00--01:00
FBI-beat
La 11.5.2019 20:00--01:00
Sävel & Jyrki Nurminen
La 5.10.2019 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 12.10.2019 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 19.10.2019 20:00--02:00
Helmi-orkesteri, Tenho & Jarno Kokko
La 26.10.2019 20:00--01:30
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Pirita Niemenmaa & Johannes Vatjus
La 2.11.2019 20:00--01:30
Amore & Leif Lindeman, Sävel & Jyrki Nurminen
La 9.11.2019 20:00--01:30
Taikakuu, Weranta
La 16.11.2019 20:00--01:30
Energia & Teemu Roivainen, Neitoset
La 23.11.2019 20:00--01:30
Pekkaniskan Pojat & Henri Jokinen, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 30.11.2019 20:00--01:30
Ässät, Yölintu
To 5.12.2019 20:00--01:30
Fernet & Tomi Markkola
La 7.12.2019 20:00--01:00
Taikakuu
La 14.12.2019 20:00--01:30
Sinitaivas, Samppa Valo band
La 21.12.2019 20:00--01:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta
To 26.12.2019 20:00--01:00
FBI-beat, Tenho & Jarno Kokko
La 28.12.2019 20:00--01:30
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Karavaani & Heidi Pakarinen
Ke 1.1.2020 17:00--22:00
Sävel & Jyrki Nurminen
Pe 3.1.2020
tanssikurssi: tanssistartti, tanssileiri, Suomen Media & Action Oy
La 4.1.2020
20:00--01:30 Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Hurma
tanssikurssi: tanssistartti, tanssileiri, Suomen Media & Action Oy
Su 5.1.2020
20:00--01:30 Finlanders, Aava & Tara Vepsäläinen
tanssikurssi: tanssistartti, tanssileiri, Suomen Media & Action Oy
Ma 6.1.2020
tanssikurssi: tanssistartti, tanssileiri, Suomen Media & Action Oy
La 11.1.2020 20:00--01:30
Taikakuu, Quattro & Kalle Jussila
La 18.1.2020 20:00--01:30
FBI-beat & Markus Törmälä, Amore & Leif Lindeman
La 25.1.2020 20:00--01:30
Sinitaivas, Jeena ja Vauhtikallot
La 1.2.2020 20:00--01:30
Helmi-orkesteri, Tomi Markkola
La 8.2.2020 20:00--01:30
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Sävel & Jyrki Nurminen
La 15.2.2020 20:00--01:30
Fernanda, Hurma
La 22.2.2020 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 29.2.2020 20:00--01:30
Samppa Valo band, Kaiho & Arto Nuotio & Pirita Niemenmaa, tangokarsinnat
La 7.3.2020 20:00--02:00
Sinitaivas, Taikakuu
La 14.3.2020
Vili Mustalampi, peruutettu