Käenkoskikeskus

La 21.4.2007
Taivalkunta Beat, Mega
Pe 27.4.2007
Mistral & Anne Mattila
Ma 30.4.2007
Yöperhonen & Jaana Kurhela, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 5.5.2007
Tommys & Charles Plogman, Polar & Päivi Nieminen
La 12.5.2007
Yölintu, Domino & Hannele Valkama
La 19.5.2007
Köpi Koski ja Projekti, Jani ja Jetsetters
La 26.5.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Baroque & Tiina Pitkänen
La 9.6.2007
NeljänSuora, Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
Pe 22.6.2007
Vonkamiehet
La 23.6.2007
Fernet & Tomi Markkola, V.I.P. & Anneli Mattila
Ke 11.7.2007
Wähäkosket, Yöperhonen & Jaana Kurhela
La 14.7.2007
Rosso & Tarja Lunnas, Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 21.7.2007
Ässät, Casino & Annika Eklund
La 28.7.2007
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 4.8.2007
Noiser, Kari Piironen
La 18.8.2007
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki, Asko Järvelän yhtye & Heli Birgit
La 25.8.2007
La Strada & Anita Hirvonen, Flamingo & Jari Grek
La 8.9.2007
Ässät, Rosso & Tarja Lunnas
La 22.9.2007
Cortina & Vesa Myllyviita, Jani ja Jetsetters
La 6.10.2007
Fernet & Tomi Markkola, Taivalkunta Beat
Pe 19.10.2007
Wähäkosket, Yölintu
Pe 26.10.2007
Finlanders, Asko Järvelän yhtye & Heli Mäkiö
La 27.10.2007
V.I.P. & Anneli Mattila, Väriloiste
La 3.11.2007
Yöperhonen & Jaana Kurhela, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 10.11.2007
Mistral & Anne Mattila, Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
La 29.12.2007
Fernet & Tomi Markkola, Cortina & Vesa Myllyviita
La 1.3.2008
Souvarit, Finlanders
La 22.3.2008
V.I.P. & Anneli Mattila, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 12.4.2008
Fernet & Tomi Markkola, Domino & Hannele Valkama
La 19.4.2008
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Oja-Lipasti band & Anitta Mattila
Ke 30.4.2008
Yöperhonen & Jaana Kurhela, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 3.5.2008
Mistral & Anne Mattila, Helmenkalastajat & Antti Ahopelto
La 17.5.2008
Cortina & Vesa Myllyviita, Yölintu
La 24.5.2008
Väriloiste, Jani ja Jetsetters
La 7.6.2008
Atlantic, A. Aallon rytmiorkesteri
Pe 20.6.2008 20:00--02:30, 30 €
Fernet & Tomi Markkola, Rosso & Tarja Lunnas, Taivalkunta Beat, Elonkerjuu
La 21.6.2008 20:00--02:30, 15 €
Saija Tuupanen & Tornados, Punainen kitara & Seppo Tammilehto, FinnNostalgia & Rainer Friman
To 26.6.2008 13:00--17:00, 0 €
Wähäkosket
Pe 27.6.2008
Souvarit
La 28.6.2008
Charlies, Neljäs mies & Hannu Palo
Ke 9.7.2008
Tommys & Charles Plogman, Helmenkalastajat, Eija Kantola, Teemu Harjukari, Suvi Teräsniska, Kesäillan valssi -ohjelman nauhoitus
La 12.7.2008
Avenue & Anniina Mattila, Syke
Ke 16.7.2008 21:00--01:00
Horizone & Matti ja Teppo
La 19.7.2008
Ässät, Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
Ke 23.7.2008 12:00--16:00
Pertti Niemi & Odessa
La 26.7.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Domino & Hannele Valkama
La 9.8.2008
Köpi Koski ja Projekti, Kilimanjaro & Anitta Mattila
Ke 13.8.2008 13:00--17:00, 10 €
Eino Luostarin yhtye
La 16.8.2008
Tommys & Charles Plogman, Yöperhonen & Jaana Kurhela
La 23.8.2008
Taikakuu, Resiina & Juha Metsäperä
Pe 29.8.2008
Taifun & Reijo Taipale
La 30.8.2008
V.I.P. & Anneli Mattila, Cortina & Vesa Myllyviita
La 6.9.2008
FBI-beat & Markus Törmälä, Myrskytuuli
La 20.9.2008
Fernet & Tomi Markkola, Rosso & Tarja Lunnas
La 11.10.2008
Taivalkunta Beat, Popeda
La 18.10.2008 21:00--02:00, 15 €
Ässät, Yölintu
Pe 7.11.2008 21:00--02:00, 15 €
, The Probes
La 27.12.2008 21:00--02:00, 15 €
V.I.P. & Anneli Mattila, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 28.2.2009 21:00--02:00, 15 €
Omega & Eija Kantola, Yölintu
La 28.3.2009 15 €
Petoman & Tommi Soidinmäki, Domino & Hannele Valkama, Kristian Meurman
La 11.4.2009
Tommys & Charles Plogman, Fernet & Tomi Markkola
La 18.4.2009 14 €
Yöperhonen & Jaana Kurhela, NeljänSuora
La 25.4.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Karavaani & Susanna Heikki
To 30.4.2009
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, In The Mood
La 2.5.2009
Myrskytuuli, Mistral & Anne Mattila
La 16.5.2009 21:00--02:00, 15 €
Ässät, Yölintu
La 30.5.2009 15 €
Popeda
La 6.6.2009 21:00--02:00, 15 €
Helmenkalastajat, Matador & Nalle Lehtonen & Rainer Friman & Antti Toivola
Pe 19.6.2009 20:00--02:30, 25 €
Juhamatti & Timangi, Fernet & Tomi Markkola, Yöperhonen & Jaana Kurhela, Taivalkunta Beat, Jani ja Jetsetters
La 20.6.2009 20:00--02:30, 25 €
Sinitaivas, Jean S, Resiina & Juha Metsäperä, Jani Wickholm
Ke 1.7.2009 21:00--00:30
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit
Ke 8.7.2009 21:00--00:30
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
La 11.7.2009 21:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Caminito & Kari Piironen
Ke 15.7.2009 19:00--24:00, 15 €
Myrskytuuli, Helmenkalastajat, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Markus Kokkonen, Amadeus Lundberg, Kesäillan valssi -ohjelman nauhoitus
La 18.7.2009 21:00--02:00, 15 €
Domino & Hannele Valkama, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 22.7.2009 21:00--01:00, 13 €
Varjokuva, naistentanssit
La 25.7.2009 21:00--02:00
FBI-beat & Markus Törmälä, Eino Luostarin yhtye
Ke 29.7.2009 21:00--01:00
Horizone & Matti ja Teppo, naistentanssit
La 1.8.2009 21:00--02:00
Köpi Koski ja Projekti, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 15.8.2009 21:00--02:00, 15 €
Unelmavävyt, In The Mood
La 22.8.2009 21:00--02:00, 15 €
Nelinpeli & Mikael Konttinen, Suvi Teräsniska
La 29.8.2009 21:00--02:00, 15 €
A. Aallon rytmiorkesteri, Harhakuva
La 5.9.2009 21:00--02:00, 13 €
Sinitaivas
La 12.9.2009 21:00--02:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat, V.I.P. & Anneli Mattila
La 26.9.2009 21:00--02:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola, Walkarit
La 10.10.2009 21:00--02:00, 15 €
Souvarit, Mistral & Anne Mattila
La 17.10.2009 21:00--02:00
Monarkia & Jukka Hallikainen
La 24.10.2009 21:00--02:00
Myrskytuuli, Yölintu
La 26.12.2009 21:00--02:00, 15 €
V.I.P. & Anneli Mattila, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
To 31.12.2009 21:00--02:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola, Ajomiehet & Seppo Tammilehto
La 6.3.2010 15 €
Yölintu, Unelmavävyt
La 13.3.2010
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 20.3.2010
V.I.P. & Anneli Mattila, Kasmir & Jari Grek
La 3.4.2010
Tommys & Charles Plogman, Fernet & Tomi Markkola
La 24.4.2010
Taikakuu, Mistral & Anne Mattila
La 1.5.2010 25 €
Skylarks, Elonkerjuu
La 15.5.2010 21:00--02:00
Yöperhonen & Jaana Kurhela, Mikael Konttinen
La 22.5.2010 21:00--02:00
Atlantic, A. Aallon rytmiorkesteri
La 5.6.2010
Jussi Rainio & Ressu Redford
La 12.6.2010 21:00--02:00, 15 €
FBI-beat & Markus Törmälä, Iskelmäyhtye Korona
La 19.6.2010 21:00--02:00, 15 €
Walkarit, Suvi Teräsniska
Pe 25.6.2010 20:00--02:30, 25 €
Fernet & Tomi Markkola, Rosso & Tarja Lunnas, V.I.P. & Anneli Mattila
La 26.6.2010 20:00--02:30, 20 €
Sinitaivas, Fernet & Tomi Markkola, Myrskytuuli
Ke 30.6.2010 21:00--01:00
Ässät, naistentanssit
La 3.7.2010 21:00--02:00
FinnNostalgia & Antti Toivola, Mistral & Anne Mattila
Ke 7.7.2010 21:00--01:00
Kasmir & Jari Grek, naistentanssit
To 8.7.2010 13:00--17:00
Reijo Niemisen yhtye
Pe 9.7.2010 21:00--01:00
Jani Wickholm
La 10.7.2010 21:00--02:00
Petoman & Tommi Soidinmäki, Senaattori & Erkki Kivelä
Ke 14.7.2010 21:00--01:00
Omega & Eija Kantola, naistentanssit
Ke 21.7.2010 21:00--01:00, 13 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
La 24.7.2010 21:00--02:00, 15 €
Yöperhonen & Jaana Kurhela, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 28.7.2010 21:00--01:00, 13 €
Horizone & Matti ja Teppo, naistentanssit
La 31.7.2010 21:00--02:00, 15 €
Caminito & Kari Piironen, In The Mood
Ke 4.8.2010 21:00--01:00, 13 €
Sinitaivas, naistentanssit
La 14.8.2010 21:00--02:00, 15 €
Mia Leivo & Pequeno, Varjokuva
La 21.8.2010 21:00--02:00, 15 €
V.I.P. & Anneli Mattila, Presto & Kake Randelin, Jani ja Jetsetters
La 4.9.2010 21:00--02:00, 15 €
A. Aallon rytmiorkesteri, Barbarello
La 25.9.2010 21:00--02:00, 15 €
Syke, Henkka ja Kulkurit
La 9.10.2010 21:00--02:00
Yölintu, Olavi Hällbackan yhtye
La 16.10.2010 21:00--02:00, 15 €
Tommys & Charles Plogman, Walkarit
La 23.10.2010 21:00--02:00, 15 €
Johanna Pakonen & Omenapuu, In The Mood
La 30.10.2010 21:00--02:00
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, Myrskytuuli
La 1.1.2011 21:00--02:00
V.I.P. & Anneli Mattila, Henkka ja Kulkurit
La 5.2.2011 21:00--02:00, 15 €
Helminauha, Kasmir & Jari Grek
La 26.2.2011 21:00--02:00, 15 €
Myrskytuuli, Yölintu
La 5.3.2011 20:30--02:00
Ramona & Antti Mäki-Opas, Mistral & Anne Mattila
La 19.3.2011 20:30--02:00, 15 €
NeljänSuora, Olavi Hällbackan yhtye
La 9.4.2011 20:30--02:00
Fantasia & Marko Maunuksela, Omega & Eija Kantola
La 16.4.2011 22:00--02:00, 18 €
, Rytmimania
La 23.4.2011 20:30--02:00
Tommys & Charles Plogman, Fernet & Tomi Markkola
La 14.5.2011 20:30--02:00, 15 €
KinoJake, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 21.5.2011 20:30--02:00
Atlantic, A. Aallon rytmiorkesteri
La 28.5.2011 20:30--02:00
Presto & Kake Randelin, Boogie, Mika Sundqvist
Ke 15.6.2011 19:00--24:00
Pekkaniskan Pojat, Mistral & Anne Mattila, Hurma, Kesäillan valssi -ohjelman nauhoitus
Pe 24.6.2011 20:00--02:30, 35 €
Rosette & Kaija Lustila, Varjokuva, NeljänSuora, Popeda, Kirsi Ranto
La 25.6.2011 19:00--02:30, 20 €
Mia Leivo & Pequeno, Fernet & Tomi Markkola, Caminito & Kari Piironen, Helminauha
La 2.7.2011 20:30--02:00
Jarmos-yhtye, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 6.7.2011 21:00--01:00
Taikakuu, V.I.P. & Anneli Mattila, naistentanssit
Ke 13.7.2011 21:00--01:00
Yöperhonen & Jaana Kurhela, Horizone & Matti ja Teppo
La 16.7.2011 20:30--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
Ke 20.7.2011 21:00--01:00
Ässät, Varjokuva, naistentanssit
La 23.7.2011 20:30--02:00
Myrskytuuli, Jani ja Jetsetters
Ke 27.7.2011 20:30--01:00
Johanna Pakonen & Omenapuu, Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 30.7.2011 20:30--02:00
Fantasia & Marko Maunuksela, Paratiisi & Kaija Pohjola
Ke 3.8.2011 20:30--01:00
Sinitaivas, Unelmavävyt, naistentanssit
La 6.8.2011 20:30--02:00
Juhamatti, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 20.8.2011 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit, Antero Mertaranta, Seppo Tammilehto
La 3.9.2011 20:30--02:00, 15 €
Rosso & Tarja Lunnas, Jackpot & Henri Stenroth
La 17.9.2011 20:30--02:00
Atlantic, A. Aallon rytmiorkesteri
La 24.9.2011 20:30--02:00, 16 €
Sinitaivas, Fernet & Tomi Markkola
La 1.10.2011 21:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Walkarit
La 8.10.2011 20:30--02:00
Myrskytuuli, Mistral & Anne Mattila
La 15.10.2011 20:30--02:00
Köpi Koski ja Projekti, Yölintu
La 22.10.2011 20:30--02:00
V.I.P. & Anneli Mattila, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 29.10.2011 20:30--02:00
Pekkaniskan Pojat, Hurma
Su 25.12.2011 21:00--01:30, 14 €
LeeWings, Jani Niemi ja Wiima
Pe 30.12.2011 20:30--02:00, 15 €
Tulipunaruusut, Kasmir & Jari Grek
La 18.2.2012 20:30--02:00, 15 €
Souvarit, Olavi Hällbackan yhtye & Joonas Erkkilä
La 10.3.2012 20:30--02:00
Myrskytuuli, Mantsuria
La 17.3.2012 20:30--02:00, 16 €
Yölintu, Walkarit
La 24.3.2012 20:30--02:00, 16 €
Syke, Rosso & Tarja Lunnas
La 31.3.2012 20:30--02:00, 18 €
Rytmimania, Paula Koivuniemi
La 7.4.2012 20:30--02:00, 16 €
Charles Plogman & Ronnies, Fernet & Tomi Markkola
La 14.4.2012 20:30--02:00, 16 €
Rosette & Kaija Lustila, Finlanders
La 21.4.2012 20:30--02:00
Varjokuva, Veikko Nieminen
Ma 30.4.2012 20:30--02:00, 15 €
A. Aallon rytmiorkesteri, Olavi Hällbackan yhtye & Joonas Erkkilä
La 5.5.2012 20:30--02:00
Wähäkosket, Matti ja Teppo
Ke 16.5.2012 20:30--01:00, 14 €
Sinitaivas, naistentanssit
La 19.5.2012 22:00--02:00, 18 €
Popeda
La 26.5.2012 20:30--02:00, 14 €
Henkka ja Kulkurit, Walkarit
La 2.6.2012
LeeWings
La 9.6.2012 20:30--02:00, 15 €
V.I.P. & Anneli Mattila, Iskelmäyhtye Bohemia
Pe 22.6.2012 20:30--02:30, 30 €
Myrskytuuli, NeljänSuora, Antero Mertaranta All Stars & Seppo Tammilehto, Lauri Tähkä
La 23.6.2012 20:30--02:00, 18 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Helminauha, Olavi Hällbackan yhtye & Joonas Erkkilä
La 30.6.2012 20:30--02:00, 0 €
Yötaivas & Nina Åkerman, FinnNostalgia & Antti Toivola
Ke 4.7.2012 20:30--01:00, 14 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
Ke 11.7.2012 20:30--01:00
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
La 14.7.2012 20:30--02:00
Caminito & Kari Piironen, Rosso & Tarja Lunnas, Skylarks
Ke 18.7.2012 20:30--01:00
Sinitaivas, naistentanssit
Ke 25.7.2012 20:30--01:00, 15 €
Horizone & Matti ja Teppo, naistentanssit
La 28.7.2012 20:30--02:00, 16 €
Fernet & Tomi Markkola, Presto & Kake Randelin, Paroonit & Mikko Niemelä, Hurma
Ke 1.8.2012 20:30--01:00, 15 €
Charles Plogman & Ronnies, naistentanssit
La 4.8.2012 20:30--02:00, 16 €
Juhamatti & Timangi, Jani ja Jetsetters, Tempuntekijät & Aarne Tenkanen
Ke 8.8.2012 20:30--01:00, 14 €
Helminauha, naistentanssit
La 18.8.2012 20:00--02:00
V.I.P. & Anneli Mattila, Henkka ja Kulkurit, Lemmenklaani
La 8.9.2012 20:30--02:00
NeljänSuora, Senaattori
La 15.9.2012 20:30--02:00
Yötaivas & Nina Åkerman, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 22.9.2012 20:30--02:00, 15 €
Fantasia & Marko Maunuksela, Olavi Hällbackan yhtye & Joonas Erkkilä
La 6.10.2012 20:30--02:00
Köpi Koski ja Projekti, Caminito & Kari Piironen
La 13.10.2012 20:30--02:00
Avec, A. Aallon rytmiorkesteri
La 20.10.2012 20:30--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Jarmos-yhtye
La 27.10.2012 20:30--02:00
Rosette & Kaija Lustila, Henkka ja Kulkurit
Ti 25.12.2012 14 €
LeeWings
La 29.12.2012 20:30--02:00, 16 €
Sinitaivas, V.I.P. & Anneli Mattila
La 16.3.2013 20:30--02:00
Mistral & Anne Mattila, Sawotta & Pekka Hartonen
La 30.3.2013 20:30--02:00
Charles Plogman & Ronnies, Rosso & Tarja Lunnas
La 6.4.2013 20:00--01:30, 18 €
Dallapé, Sävelorkesteri Katulyhty
La 13.4.2013 20:30--02:00, 16 €
A. Aallon rytmiorkesteri, Iskelmäyhtye Korona
La 20.4.2013 20:30--02:00, 16 €
Rosette & Kaija Lustila, Varjokuva
Ti 30.4.2013 21:00--02:00, 25 €
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa,
Ti 14.5.2013 13:00--16:30, 10 €
Bolero
La 18.5.2013 20:30--02:00
Syke, Senaattori
La 25.5.2013 20:30--02:00
Wähäkosket, Matti ja Teppo
La 1.6.2013
LeeWings
To 6.6.2013 13:00--16:30, 10 €
Bolero
La 8.6.2013 20:30--02:00
Myrskytuuli, Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
La 15.6.2013 20:30--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Helminauha
Pe 21.6.2013 20:30--02:30, 20 €
Fantasia & Marko Maunuksela, V.I.P. & Anneli Mattila, In The Mood
La 22.6.2013 20:30--02:00, 20 €
Omega & Eija Kantola, Varjokuva, Lemmenklaani
Ke 3.7.2013 20:30--01:00
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
La 6.7.2013 20:30--02:00
Paratiisi & Kaija Pohjola, Olavi Hällbackan yhtye
Ke 10.7.2013 20:30--01:00
Tulipunaruusut, naistentanssit
La 13.7.2013 20:30--02:00
Resiina & Juha Metsäperä, Ratto-band
Ke 17.7.2013 20:30--01:00
Sinitaivas, naistentanssit
La 20.7.2013 20:30--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Skylarks, The Criminals, Oja-Lipasti band & Juha Hautaluoma & Nina Åkerman
Ke 24.7.2013 20:30--01:00
Charles Plogman & Pientä unelmaa, naistentanssit
Ke 31.7.2013 20:30--01:00
Hurma, naistentanssit
Ke 7.8.2013 20:30--01:00
Helminauha, naistentanssit
La 10.8.2013 20:30--02:00, 16 €
V.I.P. & Anneli Mattila, Tanssiorkesteri Ahopelto
La 24.8.2013 20:00--02:00, 16 €
Rosso & Tarja Lunnas, Presto & Kake Randelin, Henkka ja Kulkurit, Jani Paulamäki & Juha Yli-Knuuttila
La 21.9.2013 20:30--02:00, 16 €
Diesel & Markku Aro, Ippe Mansikan orkesteri
La 28.9.2013 20:30--02:00, 16 €
Souvarit, Helminauha
Pe 4.10.2013 21:00--02:00, 18 €
Popeda, Hehku & Joonas Erkkilä
La 12.10.2013 20:00--01:00, 15 €
FinnNostalgia & Nalle Lehtonen & Antti Toivola & Dimitri Isberg
La 19.10.2013 20:30--02:00, 16 €
Köpi Koski ja Projekti, Rosso & Tarja Lunnas
La 26.10.2013 20:30--02:00, 16 €
NeljänSuora, Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
La 2.11.2013 20:30--02:00, 16 €
Sinitaivas, Fernet & Tomi Markkola
La 16.11.2013 20:30--02:00, 16 €
Charles Plogman & Pientä unelmaa, Walkarit
La 7.12.2013 20:30--02:00, 16 €
A. Aallon rytmiorkesteri, Jarmos-yhtye
La 28.12.2013 20:30--02:00, 16 €
V.I.P. & Anneli Mattila, Myrskytuuli
Su 23.2.2014 14:00--18:00, 10 €
Ippe Mansikan orkesteri
La 15.3.2014 20:30--02:00
Souvarit, Olavi Hällbackan yhtye & Mervi Kovero
La 22.3.2014 20:30--02:00, 16 €
Fernet & Tomi Markkola, Oja-Lipasti band & Juha Hautaluoma & Nina Åkerman
La 12.4.2014 20:30--02:00
Horizone & Matti ja Teppo, Hehku & Joonas Erkkilä
La 19.4.2014 20:30--02:00, 16 €
Sinitaivas, Tanssiorkesteri Ahopelto
Ke 30.4.2014
A. Aallon rytmiorkesteri, Skylarks
La 17.5.2014 20:30--02:00, 16 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
La 24.5.2014 20:30--02:00
Wähäkosket, Yölintu
Ke 28.5.2014 20:45--00:30
Hurma, naistentanssit
La 7.6.2014 20:30--02:00, 16 €
Sinitaivas, Jackpot
La 14.6.2014 20:30--02:00, 16 €
Tuliset & Kaija Pohjola, Walkarit
Pe 20.6.2014 20:00--02:30, 30 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, , Ippe Mansikan orkesteri, Teppo Tuomisto, Jani Paulamäki & Juha Yli-Knuuttila
Ke 2.7.2014 20:30--01:00
Fantasia & Marko Maunuksela, naistentanssit
La 5.7.2014 20:30--02:00
Lapponia & Jukka Lampela, Onnentähti
Ke 9.7.2014 20:30--01:00
Tulipunaruusut, naistentanssit
La 12.7.2014 20:30--02:00
Jani ja Jetsetters, Hurma
Ke 16.7.2014 20:30--01:00
Taikakuu, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
La 19.7.2014 20:30--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Tanssiorkesteri Luxus
Ke 23.7.2014 20:30--01:00, 16 €
Horizone & Matti ja Teppo, naistentanssit
La 26.7.2014 20:30--02:00, 16 €
Diesel & Markku Aro, Myrskytuuli
Ke 30.7.2014 20:30--01:00, 15 €
FBI-beat & Markus Törmälä, naistentanssit
La 9.8.2014 20:30--02:00
Omega & Eija Kantola, Henkka ja Kulkurit
La 16.8.2014 20:30--02:00
Recados & Anneli Mattila, Oja-Lipasti band & Juha Hautaluoma & Nina Åkerman
La 23.8.2014 19:00--02:30, 35 €
Köpi Koski ja Projekti, Skylarks, Helminauha, Paula Koivuniemi, Juha Tapio
La 30.8.2014 20:30--02:00
Pekkaniskan Pojat, Walkarit
La 13.9.2014 20:30--02:00
Sinitaivas, Wähäkosket
La 20.9.2014 20:30--02:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hehku & Joonas Erkkilä
La 11.10.2014 20:30--02:00
Souvarit, Ippe Mansikan orkesteri
La 27.12.2014 20:30--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Hovinarrit & Teemu Roivainen
La 3.1.2015 20:30--02:00
Avec & Leif Lindeman, Myrskytuuli
La 28.3.2015
Art Festivo -tapahtuma, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 4.4.2015 20:30--02:00, 17 €
Sinitaivas, Avec & Leif Lindeman
La 25.4.2015 20:30--02:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Ano & Kalle Jussila
Pe 1.5.2015 20:30--02:00, 16 €
Company & Kake Randelin
La 16.5.2015 20:30--02:00, 16 €
Rosette & Charles Plogman, Onnenkulkurit
La 23.5.2015 20:30--02:00, 17 €
Souvarit, Helminauha
La 13.6.2015 20:30--02:00, 16 €
NeljänSuora, Henkka ja Kulkurit
Pe 19.6.2015 20:00--02:30
Yölintu, LeeWings, Hovinarrit & Teemu Roivainen, Ippe Mansikan orkesteri
La 20.6.2015 20:00--02:00
Sinitaivas, Recados & Anneli Mattila
Ti 7.7.2015 13:00--16:30, 10 €
Ippe Mansikan orkesteri
To 9.7.2015 13:00--16:30, 10 €
Ippe Mansikan orkesteri
La 11.7.2015 20:30--02:00, 16 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Tanssiorkesteri Luxus
Ti 14.7.2015 13:00--16:30, 10 €
Ippe Mansikan orkesteri
To 16.7.2015 13:00--16:30, 10 €
Ippe Mansikan orkesteri
La 18.7.2015 20:30--02:00, 16 €
Fernet & Tomi Markkola, Walkarit
Ke 22.7.2015 20:30--01:00, 16 €
Karavaani & Heidi Pakarinen, naistentanssit
La 25.7.2015 20:30--02:00, 16 €
Rosso & Tarja Lunnas, Avec & Leif Lindeman, Ippe Mansikan orkesteri
La 8.8.2015 20:00--02:30, 35 €
Skylarks, Eppu Normaali, Rytmimania, Teppo Tuomisto, Joonas Erkkilä
La 22.8.2015 20:00--02:30, 30 €
NeljänSuora, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Oja-Lipasti band & Juha Hautaluoma & Nina Åkerman, Yhden tähden orkesteri & Jorma Kääriäinen, Laura Voutilainen
La 29.8.2015 20:30--02:00, 16 €
Juhamatti & Timangi, Hovinarrit & Susanna Heikki & Aki Samuli
La 5.9.2015 20:30--02:00, 16 €
Omega & Eija Kantola, Onnenkulkurit
La 12.9.2015 20:30--02:00, 16 €
Fantasia & Marko Maunuksela, Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal
La 3.10.2015 20:30--02:00, 17 €
Souvarit, Ippe Mansikan orkesteri
La 17.10.2015 20:30--02:00, 18 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Sinitaivas
La 7.11.2015 20:00--01:30, 16 €
Fernet & Tomi Markkola, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 26.12.2015
Helminauha
La 26.3.2016
Ippe Mansikan orkesteri
La 16.4.2016
Avec & Leif Lindeman, Kalle Jussila
La 14.5.2016 20:30--02:00, 17 €
A. Aallon rytmiorkesteri, Helminauha
La 21.5.2016 20:30--02:00, 17 €
Wähäkosket, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 11.6.2016 20:30--02:00, 17 €
Fernet & Tomi Markkola, Onnenkulkurit
La 18.6.2016
Sinitaivas, Tanssiorkesteri Luxus
Pe 24.6.2016 20:00--02:30, 25 €
Yölintu, LeeWings, Hovinarrit & Teemu Roivainen, Kellohame
La 25.6.2016 20:30--02:00, 18 €
Rosette & Charles Plogman, 10tanssi Band & Aki Mäki
La 9.7.2016 20:30--02:00, 17 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Recados & Anneli Mattila
La 30.7.2016 20:30--02:00, 20 €
Omega & Eija Kantola, Avec & Leif Lindeman, Skylarks
La 20.8.2016 30 €
Rosette, Juhamatti & Timangi, Charles Plogman, Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Agents & Vesa Haaja, Toaster, Tuure Kilpeläinen
La 27.8.2016
Souvarit, Walkarit
La 10.9.2016
Onnenkulkurit
Su 25.12.2016 20:30--02:00, 17 €
Deja-vu & Anneli Mattila, Etiketti & Antti Ahopelto
La 15.4.2017
Rosette, Charles Plogman, Tanssin Taika & Harri Nuutinen
La 29.4.2017 20:30--02:30, 25 €
Kaihon karavaani & Jorma Kääriäinen & Tuure Kilpeläinen, Yhden tähden orkesteri, Toaster
La 20.5.2017 20 €
LeeWings, Popeda
Ti 13.6.2017 12 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Pe 23.6.2017 28 €
Rosette, Charles Plogman, Tomi Markkola, Mikko Mäkeläinen, Antti Railio
La 19.8.2017 30 €
Juhamatti & Rosalie, A. Aallon rytmiorkesteri, Toaster, Freeman, Antti Huovila, Virve Rosti, Kalle Jussila
La 4.11.2017 20:30--02:00, 18 €
Yölintu, Deja-vu & Anne Mattila
Pe 16.3.2018 20:30--02:00, 16 €
Channel Four, Kake Randelin
La 31.3.2018 20:30--02:00, 16 €
Yölintu
La 14.4.2018 16 €
Pasi Kivimäki, Tarja Lunnas
La 21.4.2018 16 €
Fernanda, Tomi Markkola
La 5.5.2018 16 €
NeljänSuora
La 19.5.2018 16 €
Aki Samuli
Pe 22.6.2018 20:00--02:00, 20 €
Komiat & Maria Tyyster
La 23.6.2018 20:00--02:00, 20 €
Oja-Lipasti band, Ippe Mansikan orkesteri, Juha Hautaluoma
La 7.7.2018 20:30--02:00, 16 €
Hurma
La 11.8.2018 20:30--02:00, 16 €
Henkka ja Kulkurit
La 25.8.2018 20:30--02:00, 16 €
Sunset
La 1.9.2018 20:30--04:00, 20 €
EkaKerta, Arttu Wiskari
La 8.9.2018 20:30--04:00, 20 €
Francine, Melrose, RelaxTrio
La 13.10.2018 20:30--04:00, 15 €
Jannika B
To 18.10.2018 19:00--21:00, 28 €
Kyösti Mäkimattila, Riku Niemi Orchestra
La 27.10.2018 20:30--04:00, 18 €
Nikke Ankara
La 3.11.2018 20:30--04:00, 12 €
LeeWings
La 10.11.2018 20:30--04:00, 20 €
Klamydia
Ke 26.12.2018 20:00--01:00, 15 €
Paroonit & Mikko Niemelä
La 26.1.2019 15 €
Henkka ja Kulkurit
La 16.2.2019 15 €
Salmiakki
La 20.4.2019 15 €
Velleri
La 15.6.2019 15 €
Graniitti, Rainer Bollström
Su 7.7.2019 12 €
Jussi Anteron yhtye
La 20.7.2019 15 €
Rosette, Johanna Debreczeni
La 24.8.2019 17 €
Fernet & Tomi Markkola
La 31.8.2019 15 €
Kari Vepsä, Onnenmaa
La 5.10.2019 15 €
Jussi Anteron yhtye, Jussi Antero
La 12.10.2019 15 €
Tapani Lager, Martti Peltola, Henri Jokinen
La 19.10.2019 15 €
Jorma Kuukkulan yhtye, Eila Pienimäki
To 26.12.2019
In The Mood & Suvi Karjula
La 4.7.2020 20:00--01:00, 17 €
Sävel & Jyrki Nurminen
La 11.7.2020 20:00--01:00, 17 €
Kari Hirvonen & Onnentähti
La 18.7.2020 20:00--01:00, 17 €
Fernet & Tomi Markkola
Ke 22.7.2020 17 €
Etiketti & Antti Ahopelto
La 25.7.2020 20:00--00:30, 17 €
In The Mood & Suvi Karjula, Onnenkerjäläiset
Ke 29.7.2020 19:00--23:30, 17 €
Taikakuu
La 1.8.2020 19:00--00:30, 17 €
Sunset, Helminauha, Jarkko Salmi, Arto Nuotio
Ke 5.8.2020 19:00--23:30, 17 €
Sinitaivas
La 8.8.2020 20:00--00:30, 17 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 12.8.2020 19:00--23:30, 17 €
Avec, Leif Lindeman
La 15.8.2020 20:00--00:30, 17 €
Diesel & Markku Aro
Ke 19.8.2020 19:00--23:30, 17 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 22.8.2020 20:00--00:30, 17 €
Kari Hirvonen & Onnentähti, päättäjäiset
Ke 26.8.2020 19:00--23:30, 17 €
Peruutettu