Viihdekeskus Kalliojärvi, Valtaala, Isokyrö

La 14.4.2007
Varjokuva
La 21.4.2007
Köpi Koski ja Projekti, Seinäruusut
Ma 30.4.2007
Fernet & Tomi Markkola, Tanssiorkesteri Nevada & Markus Huitsi
La 5.5.2007
Pastori Pohjalainen, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 12.5.2007
Souvarit, Janne Laine
Ke 16.5.2007
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Ilkka Kuusniemi, naistentanssit
La 19.5.2007
J-P Team, Kaija Pohjola
La 26.5.2007
Channel Four, Juha Vartiainen & Variaatio
La 2.6.2007
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä, Jani ja Jetsetters
La 9.6.2007
Senaattori
La 16.6.2007
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Nina Koivisto
Pe 22.6.2007
Väriloiste, Boogie
La 23.6.2007
Charlies, Väriloiste
Ke 27.6.2007
Tommys & Charles Plogman, Pastori Pohjalainen, Ulla-Jaana Riekkoniemi, naistentanssit
La 30.6.2007
Elixir, Risto Nevala, Pirjo Ojaniemi
Ke 4.7.2007
Makuuni, Matti ja Teppo, naistentanssit
La 7.7.2007
Linnut & Hannu Lepistön yhtye & Arja Havakka, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ke 11.7.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Jarmos-yhtye, naistentanssit
La 14.7.2007
Charlies, Titan, Janne Laine, Keijo Rahnasto
Ke 18.7.2007
Wähäkosket, naistentanssit
To 19.7.2007
Charles Plogman
La 21.7.2007
Graniitti & Rainer Bollström, Moliéndo & Meiju Suvas
Ke 25.7.2007
Eino Luostarin yhtye & Eino Luostari, Anneli Mattila, naistentanssit
La 28.7.2007
La Strada & Anita Hirvonen, NeljänSuora
Ke 1.8.2007
Sesam & Antti Raiski, naistentanssit
La 4.8.2007
Ajattomat
Ke 8.8.2007
Rosso & Tarja Lunnas, Tanssiorkesteri Nevada & Markus Huitsi, naistentanssit
La 11.8.2007
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Mega
Ke 15.8.2007
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
La 18.8.2007
Sunset, Avec & Saska Helmikallio
Ti 21.8.2007
Eino Luostarin yhtye
La 25.8.2007
Pertti Niemi & Odessa, Casino & Annika Eklund
La 1.9.2007
Charlies, Yötaivas
La 15.9.2007
Rolex, Graniitti & Rainer Bollström
La 22.9.2007
Köpi Koski ja Projekti, Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 29.9.2007
Tommys & Charles Plogman
La 6.10.2007
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Senaattori
Pe 12.10.2007
Yölintu, Mega, naistentanssit
Pe 19.10.2007
Pekkaniskan Pojat, Nina Koivisto, naistentanssit
La 27.10.2007
Sesam & Antti Raiski
La 3.11.2007
Fernet & Tomi Markkola
La 10.11.2007
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, Resiina & Juha Metsäperä
La 17.11.2007
Savannah, Graniitti & Rainer Bollström
La 24.11.2007
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 1.12.2007
Kari Hirvonen, Täysikuu 3
Ke 5.12.2007
Tommys & Charles Plogman, naistentanssit
La 8.12.2007
Galaxy, Rainer Bollström
La 15.12.2007
Noiser & Kari Piironen
La 22.12.2007
Dimitri Sjöberg
Ma 31.12.2007
La Strada & Anita Hirvonen
La 15.3.2008
Fernet & Tomi Markkola, Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
Pe 21.3.2008
Mistral & Anne Mattila, Jarmos-yhtye
La 22.3.2008
Asko Järvelän yhtye, Kari Piironen
Su 23.3.2008
Sesam & Antti Raiski
La 29.3.2008
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 5.4.2008
Wähäkosket, Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 12.4.2008
Charlies, Senaattori
La 19.4.2008
Avec & Saska Helmikallio, Simo ja Humppasouvarit, naistentanssit
La 26.4.2008
Villi yö, Oo la laa & Kristiina Mäki, naistentanssit
Ke 30.4.2008
Savannah, Antti Huovila
La 3.5.2008
Tulipunaruusut, V.I.P. & Anneli Mattila, Väriloiste, naistentanssit
La 10.5.2008
Pekkaniskan Pojat, Hyvät herrat & Tuija Mäensivu, naistentanssit
La 17.5.2008
Ramona & Antti Mäki-Opas, Graniitti & Rainer Bollström, naistentanssit
La 24.5.2008
Yölintu, Suvi Hiltunen, naistentanssit
La 31.5.2008
J-P Team & Mauri Niemi, Florida & Eino Grön, naistentanssit
La 7.6.2008
Noiser, Solistiyhtye Ketola ja Witikainen, Maria Lund, Teemu Lehtola, naistentanssit
La 14.6.2008
Neliveto, Jani ja Jetsetters, naistentanssit
Pe 20.6.2008
Channel Four, Meriitti & Pia Lång, naistentanssit
La 21.6.2008
Channel Four, Meriitti, Pia Lång
Ke 25.6.2008
Wähäkosket, Kari Tapio, naistentanssit
La 28.6.2008
Pallosalama & Marko Lämsä
Ke 2.7.2008
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 5.7.2008
Seitsemän seinähullua veljestä, Rolex
Ke 9.7.2008
Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
Pe 11.7.2008
V.I.P. & Anneli Mattila
La 12.7.2008
Nina Koivisto, Maarit Peltoniemi
Ke 16.7.2008
La Strada & Anita Hirvonen, Tähtitaivas & T.T. Purontaka, naistentanssit
La 19.7.2008
Graniitti & Rainer Bollström, Frederik
Ke 23.7.2008
Horizone & Matti ja Teppo, Galaxy, naistentanssit
La 26.7.2008
Pertti Niemi & Odessa, Noiser, Dimitri Sjöberg
Ke 30.7.2008
Fernet & Tomi Markkola, Energia & Heli Mäkiö, Galaxy, naistentanssit
La 2.8.2008
Avenue & Anniina Mattila, Fresco
Ke 6.8.2008
Syke, Caminito & Kari Piironen, naistentanssit
Pe 8.8.2008
Markus Sextet, Kanarian Mikki, Paula Koivuniemi
Ke 13.8.2008
Rosso & Tarja Lunnas, Pastori Pohjalainen, Ulla-Jaana Riekkoniemi, naistentanssit
La 16.8.2008
Sinitaivas, Hannu Mahlamäki ja Sunset
Ke 20.8.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, naistentanssit
La 23.8.2008
Noiser, Risto Nevala
La 30.8.2008
Polar & Päivi Nieminen, Monarkia & Jukka Hallikainen
La 13.9.2008
Charlies
La 20.9.2008
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
La 27.9.2008
Varjokuva
La 4.10.2008
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 18.10.2008
Tommys & Charles Plogman, Villi yö, naistentanssit
La 25.10.2008
Senaattori, Ami Jaara ja Amico, naistentanssit
La 1.11.2008
Kari Isola ja Yön tähdet, Onnenhetki, naistentanssit
La 8.11.2008
Diesel & Markku Aro, Seija Ovaskainen
La 15.11.2008
Ässät, Titan & Keijo Rahnasto
La 22.11.2008
Väriloiste, Galaxy & Heli Mäkiö
La 29.11.2008
Neliveto, Lakeuden kuu, Marko Lahti, naistentanssit
La 6.12.2008
Caminito & Kari Piironen, Huuma
La 13.12.2008
Channel Four, Reissarit & Mikko Takala
La 20.12.2008
Esa Rintamäki, naistentanssit
La 27.12.2008
Väriloiste
Ke 31.12.2008
Fernet & Tomi Markkola, Hyvät herrat & Tuija Mäensivu
La 28.2.2009
Köpi Koski ja Projekti
La 21.3.2009
Horizone & Matti ja Teppo, Onnenhetki, naistentanssit
La 28.3.2009
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 4.4.2009
Syke, Hyvät herrat & Tuija Mäensivu
Pe 10.4.2009
Pekkaniskan Pojat
Su 12.4.2009
Fernet & Tomi Markkola, Reissarit & Mikko Takala
La 18.4.2009
Rosso & Tarja Lunnas, Walkarit
La 25.4.2009
Caminito & Kari Piironen, Jarmos-yhtye
Pe 1.5.2009
Graniitti & Rainer Bollström
La 2.5.2009
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Graniitti & Rainer Bollström
La 9.5.2009
Bonus, Simo ja Humppasouvarit, Dimitri Sjöberg
La 16.5.2009
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Magia 1 & Merja Uimonen
Pe 22.5.2009
The Bluuster
La 23.5.2009
Tulipunaruusut, Titan, Keijo Rahnasto
La 30.5.2009
Diesel & Markku Aro, Wähäkosket
La 6.6.2009
Paratiisi & Kaija Pohjola, Väriloiste
La 13.6.2009
Channel Four, Caravan & Kalle Kaaja
Pe 19.6.2009
Avec & Saska Helmikallio, Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
La 20.6.2009
Safir & Meiju Suvas, Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
Ke 24.6.2009
Tommys & Charles Plogman, J-P Team & Mauri Niemi, naistentanssit
La 27.6.2009
Unelmavävyt
Ke 1.7.2009
Charlies, Makuuni, naistentanssit
La 4.7.2009
Sata kitaraa & Antti Huovila, Huuma
Ke 8.7.2009
Sinitaivas, Tanssikengät & Teuvo Oinas, naistentanssit
La 11.7.2009
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto, Rosalie & Kimmo Mänty
Ke 15.7.2009
Horizone & Matti ja Teppo, Kanarian Mikki, naistentanssit
La 18.7.2009
La Strada & Anita Hirvonen, Markus Sextet
Ke 22.7.2009
Fernet & Tomi Markkola, Esa Rintamäki, naistentanssit
La 25.7.2009
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat, Frederik
Ke 29.7.2009
V.I.P. & Anneli Mattila, Petri Forsmanin yhtye, naistentanssit
La 1.8.2009
Petoman & Tommi Soidinmäki, Lakeuren rengit, Matti Kujanpää
Ke 5.8.2009
Rosso & Tarja Lunnas, Kalevi Suntila trio, naistentanssit
La 8.8.2009
Tarmo Malila ja Täysikuu, Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Ke 12.8.2009
Fantasia & Amadeus Lundberg, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, naistentanssit
La 15.8.2009
Köpi Koski ja Projekti, Iskuorkesteri & Janne Laine
Ke 19.8.2009
Finlanders, Pastori Pohjalainen, naistentanssit
La 22.8.2009
Haavekuva, Teemu Lehtola
Ke 26.8.2009
Avec & Saska Helmikallio
La 29.8.2009
Tommys & Charles Plogman, Yönkiitäjät & Tomi Loukkola
Ke 2.9.2009
Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
La 12.9.2009
Caminito & Kari Piironen, J-P Team & Mauri Niemi
La 19.9.2009
Rosso & Tarja Lunnas, Atomi
La 26.9.2009
Channel Four, Meriitti & Pia Lång
La 3.10.2009
Raimo Ollinkangas, Kauko Simonen
La 10.10.2009
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 17.10.2009
Varjokuva
La 24.10.2009
Graniitti & Rainer Bollström
La 31.10.2009
Kari Vepsä & Onnenmaa, Walkarit
La 7.11.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Teemu Harjukari
La 14.11.2009
Helmenkalastajat
La 21.11.2009
Fernet & Tomi Markkola
La 28.11.2009
Diesel & Markku Aro
La 5.12.2009
Pekkaniskan Pojat
La 12.12.2009
Reissarit
La 19.12.2009
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 26.12.2009
Nina Koivisto
To 31.12.2009
Caminito & Kari Piironen, Väriloiste
La 20.3.2010
Fantasia & Amadeus Lundberg, Kaija Lustila, naistentanssit
La 27.3.2010
Graniitti & Rainer Bollström, Nina Koivisto
Pe 2.4.2010
Tommys & Charles Plogman
La 3.4.2010
Rosso & Tarja Lunnas
La 10.4.2010
Fernet & Tomi Markkola
La 17.4.2010
Paratiisi & Kaija Pohjola, Helmenkalastajat
La 24.4.2010
Horizone & Matti ja Teppo, Walkarit
Pe 30.4.2010 18 €
La 1.5.2010
Wähäkosket, Hanna Talikainen
La 8.5.2010
Nelinpeli, Mikael Konttinen
Ke 12.5.2010
Myrskytuuli, Mustat enkelit
La 15.5.2010
Caminito & Kari Piironen
La 22.5.2010
Charlies
La 29.5.2010
Ajattomat, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 5.6.2010
Tulipunaruusut, Wähäkosket
La 12.6.2010
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Nina Koivisto
La 19.6.2010
Eino Luostari
Ke 23.6.2010
Tommys & Charles Plogman, naistentanssit
To 24.6.2010
Caravan, Kari Tapio
Pe 25.6.2010
Kari Piironen
La 26.6.2010
Channel Four
Ke 30.6.2010
Pekkaniskan Pojat, Rosalie, naistentanssit
La 3.7.2010
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 4.7.2010 25 €
Elonkerjuu & Lauri Tähkä
Ke 7.7.2010
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
La 10.7.2010
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Ke 14.7.2010
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
La 17.7.2010
Korsuorkesteri
Ke 21.7.2010
Tulipunaruusut, Unelmavävyt, naistentanssit
Pe 23.7.2010
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
La 24.7.2010
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
Ke 28.7.2010
Wähäkosket, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, naistentanssit
La 31.7.2010
Gulliver Travellers & Markku Laamanen
Ke 4.8.2010
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
La 7.8.2010
Avec & Saska Helmikallio, Onnenhetki
Ke 11.8.2010
Fantasia & Marko Maunuksela, naistentanssit
La 14.8.2010
Rosette & Kaija Lustila
Ke 18.8.2010
Finlanders, naistentanssit
La 21.8.2010
Channel Four, Jarmos-yhtye
Ke 25.8.2010
Horizone & Matti ja Teppo, naistentanssit
La 28.8.2010
Pertti Niemi & Odessa, Caminito & Kari Piironen
Ke 8.9.2010
Rosette
La 18.9.2010
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 24.9.2010
Popeda
La 25.9.2010
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 1.10.2010
Pekkaniskan Pojat
La 16.10.2010
Väriloiste
La 6.11.2010 20:00--02:00, 13 €
Markku Harjunpään orkesteri & Markku Harjunpää & Kauko Simonen, Onnenhetki
La 13.11.2010 20:00--02:00, 13 €
Köpi Koski ja Projekti
La 20.11.2010 20:00--02:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola, Wähäkosket
La 27.11.2010 20:00--02:00, 15 €
Caminito & Kari Piironen
Su 5.12.2010 20:00--02:00, 15 €
V.I.P. & Anneli Mattila, Walkarit
La 11.12.2010 20:00--02:00, 15 €
Tommys & Charles Plogman, Titan & Keijo Rahnasto
La 18.12.2010 20:00--02:00, 13 €
Reissarit & Mikko Takala
Pe 31.12.2010 20:00--02:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola, Graniitti & Rainer Bollström
La 19.3.2011 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Venetsia, Janne Laine
La 26.3.2011 20:00--02:00
Titan, Unelmavävyt, Keijo Rahnasto
La 2.4.2011 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, J-P Team, Mauri Niemi
La 9.4.2011 20:00--02:00
V.I.P. & Anneli Mattila, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 16.4.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Rosalie
Pe 22.4.2011 20:00--02:00, 15 €
Tommys & Charles Plogman, Yönkiitäjät
La 23.4.2011
Caminito & Kari Piironen, Yönkiitäjät
La 30.4.2011 20:00--03:00
Horizone & Matti ja Teppo, Esa Rintamäki
Pe 6.5.2011 20:00--02:00
La Strada & Anita Hirvonen, Myrskytuuli, naistentanssit
La 14.5.2011 2:00--2:00
Fernet & Tomi Markkola, Titan, Keijo Rahnasto
La 21.5.2011 20:00--02:00
Rosette & Kaija Lustila, Eino Luostari
La 28.5.2011 20:00--02:00
Varjokuva, Makuuni
To 2.6.2011 20:00--02:00
Finlanders, Walkarit, naistentanssit
Pe 3.6.2011
La 4.6.2011
Avec & Saska Helmikallio, Haavekuva, Teemu Lehtola
La 11.6.2011 20:00--02:00
Channel Four, Köpi Koski ja Projekti
La 18.6.2011 20:00--02:00
Nelinpeli & Mikael Konttinen, Olavi Hällbackan yhtye
Ke 22.6.2011 20:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Hurma, naistentanssit
Pe 24.6.2011 20:00--02:30
Fernet & Tomi Markkola, J-P Team & Mauri Niemi
La 25.6.2011
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Venetsia, Janne Laine
Ke 29.6.2011 20:00--02:00
Rosso & Tarja Lunnas, Kanarian Mikki, naistentanssit
La 2.7.2011 20:00--02:00, 15 €
Senaattori, Menneisyyden vangit, Virve Rosti
Ke 6.7.2011 20:00--02:00
Tulipunaruusut, Caminito & Kari Piironen, naistentanssit
La 9.7.2011 20:00--02:00
Unelmavävyt, Eino Luostari
Ke 13.7.2011 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Jade's band, naistentanssit
La 16.7.2011 20:00--02:00
Paratiisi & Kaija Pohjola, Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 20.7.2011 20:00--02:00
Rosette, naistentanssit
La 23.7.2011 20:00--02:00
Kari Vepsä & Onnenmaa, Varjokuva
Ke 27.7.2011 20:00--02:00
Tommi Soidinmäki, naistentanssit
La 30.7.2011
Rosette, Hovinarrit & Mervi Koponen, Heikki Koskelo
Ke 3.8.2011 20:00--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Walkarit
La 6.8.2011
Popeda
Ke 10.8.2011
Pekkaniskan Pojat, Hurma
La 13.8.2011
Myrskytuuli
Ke 17.8.2011
Finlanders
La 20.8.2011 20:00--02:00
V.I.P. & Anneli Mattila, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 24.8.2011 20:00--02:00
Wähäkosket, Horizone & Matti ja Teppo, naistentanssit
La 27.8.2011 20:00--02:00
Tulipunaruusut
Ke 31.8.2011 20:00--02:00
Sunset, Heikki Koskelo
La 3.9.2011 20:00--02:00
Juha Litmanen & Sami Nieminen
Ke 7.9.2011
Fantasia & Marko Maunuksela
La 10.9.2011 20:00--02:00
Graniitti & Rainer Bollström, Eija Sinikka
La 17.9.2011 20:00--02:00
Rosso & Tarja Lunnas
La 24.9.2011
Caminito & Kari Piironen, Jade, Jade's band
La 1.10.2011 20:00--02:00
Onnenkulkurit, Simo Hietalan kvartetti, Tarja Ylitalo
La 8.10.2011 20:00--02:00
Charlies
La 15.10.2011 20:00--02:00
Tanssiorkesteri Luxus, Heikki Koskelo
La 22.10.2011 20:00--02:00
Unelmavävyt, Eino Luostari
La 29.10.2011 20:00--02:00
Köpi Koski ja Projekti, Walkarit
La 5.11.2011 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Wähäkosket
La 12.11.2011 20:00--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 19.11.2011
V.I.P. & Anneli Mattila
La 26.11.2011 20:00--02:00
Rosso & Tarja Lunnas, Olavi Hällbackan yhtye & Joonas Erkkilä
La 3.12.2011
Pertti Niemi & Odessa
La 10.12.2011 20:00--02:00
Rosette & Kaija Lustila
La 17.12.2011
Channel Four
La 31.12.2011 20:00--02:00
Caminito & Kari Piironen
La 17.3.2012
Fantasia & Marko Maunuksela, Rosso & Tarja Lunnas, Jouni Keronen, Johanna Debreczeni, Suvi Karjula
La 24.3.2012
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 31.3.2012
Rosalie, Myrskytuuli
Pe 6.4.2012
Charles Plogman & Ronnies, Wähäkosket, naistentanssit
La 7.4.2012
V.I.P. & Anneli Mattila, Eino Luostari
Su 8.4.2012
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja, naistentanssit
La 14.4.2012
Tulipunaruusut, Tanssiorkesteri Luxus
La 21.4.2012
Horizone & Matti ja Teppo, Walkarit
La 28.4.2012
Caminito & Kari Piironen, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ma 30.4.2012
Fernet & Tomi Markkola, Jade's band
La 5.5.2012
Rosso & Tarja Lunnas, Graniitti & Rainer Bollström
La 12.5.2012
Unelmavävyt, Onnenhetki
La 19.5.2012
Diesel & Markku Aro, Iskelmäyhtye Bohemia
La 26.5.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Venetsia, Janne Laine
La 2.6.2012
Köpi Koski ja Projekti, Pohojanmaan Pelimiehet
La 9.6.2012
Sawotta & Pekka Hartonen, Esa Rintamäki
La 16.6.2012
Titan, Taivaankaari & Heikki Koskelo, Keijo Rahnasto
Ke 20.6.2012
Charles Plogman & Ronnies, Olavi Hällbackan yhtye & Joonas Erkkilä, naistentanssit
Pe 22.6.2012
Channel Four, Rosette & Kaija Lustila
La 23.6.2012
Channel Four, Eino Luostari
Ke 27.6.2012
Omega & Eija Kantola, Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 30.6.2012
Unelmavävyt
Ke 4.7.2012
Fernet & Tomi Markkola, Kalevi Suntila trio, naistentanssit
Pe 6.7.2012
Sonetti & Ilkka Hakala, Kaihon karavaani & Tuure Kilpeläinen
La 7.7.2012
Varjokuva, Ramona
Ke 11.7.2012
Sinitaivas, Jade's band, naistentanssit
La 14.7.2012
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Jenna Bågeberg
Ke 18.7.2012
Köpi Koski ja Projekti, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
La 21.7.2012
Rosso & Tarja Lunnas, Pohojanmaan Pelimiehet
Ke 25.7.2012
Diesel & Markku Aro, Kanarian Mikki, naistentanssit
La 28.7.2012
Caminito & Kari Piironen
Ke 1.8.2012
Pekkaniskan Pojat, Yötaivas & Nina Åkerman, naistentanssit
La 4.8.2012
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 8.8.2012
Syke, Hurma
La 11.8.2012
Tulipunaruusut, Voitto Takanen
Su 12.8.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, konsertti
Ke 15.8.2012
Koivu & Marita Taavitsainen, Walkarit, naistentanssit
La 18.8.2012 20:00--02:02, 15 €
Rosette & Kaija Lustila, Simo Hietalan kvartetti
Ke 22.8.2012 20:00--02:00, 15 €
Finlanders, Merja Uimonen, naistentanssit
La 25.8.2012 20:00--02:00, 15 €
V.I.P. & Anneli Mattila, Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 29.8.2012 20:00--02:00, 15 €
Paratiisi & Kaija Pohjola, Jarmos-yhtye, naistentanssit
La 1.9.2012 20:00--02:00, 15 €
Horizone & Matti ja Teppo
La 15.9.2012 20:00--02:00, 15 €
Fresco, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 22.9.2012 20:00--02:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat, Köpi Koski ja Projekti
La 29.9.2012 20:00--02:00, 15 €
Sinitaivas, Pohojanmaan Pelimiehet
La 6.10.2012 20:00--02:00, 15 €
Kalevi Suntilan yhtye, Walkarit, Erkki Kivelä
La 13.10.2012 20:00--02:00, 15 €
Charles Plogman & Ronnies, Jade, Jade's band
La 20.10.2012 20:00--02:00, 15 €
Graniitti & Rainer Bollström, Iskelmäyhtye Bohemia
La 27.10.2012 20:00--02:00, 15 €
Rosalie, Fernet & Tomi Markkola
La 3.11.2012
Caminito & Kari Piironen
La 10.11.2012 20:00--02:00
V.I.P., Anneli Mattila
La 17.11.2012
Yötaivas & Nina Åkerman, Pohojanmaan Pelimiehet
La 24.11.2012
Rosette & Kaija Lustila, Tanssiorkesteri Luxus
La 1.12.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Ke 5.12.2012
Graniitti & Rainer Bollström
La 8.12.2012
Varjokuva
La 15.12.2012
20:00--02:00 Pohojanmaan Pelimiehet
Yön tähdet, Kari Isola
La 22.12.2012
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
La 29.12.2012
Ässät
Ma 31.12.2012 20:00--02:00
Fantasia & Marko Maunuksela, Venetsia & Janne Laine
La 16.3.2013
Fernet & Tomi Markkola
La 23.3.2013 20:00--02:00, 15 €
Diesel & Markku Aro, Onnenhetki
La 30.3.2013 20:00--02:00, 15 €
Köpi Koski ja Projekti, Rosette & Kaija Lustila
Su 31.3.2013 20:00--02:00, 15 €
Fantasia & Marko Maunuksela, Iskelmäyhtye Bohemia
La 6.4.2013 20:00--02:00, 15 €
Rosso & Eino Luostari & Tarja Lunnas
La 13.4.2013 20:00--02:00, 16 €
Finlanders, Titan & Keijo Rahnasto
La 20.4.2013 20:00--02:00, 15 €
Caminito & Kari Piironen & Pepe Enroth
La 27.4.2013 20:00--02:00, 15 €
Onnenkulkurit, Hurma
Ti 30.4.2013 20:00--02:00, 15 €
Varjokuva, Jade's band
La 4.5.2013 20:00--02:00, 15 €
Charles Plogman & Pientä unelmaa & Esa Rintamäki
Ke 8.5.2013 20:00--02:00, 15 €
Channel Four, Tanssiorkesteri Luxus
La 11.5.2013 20:00--02:00, 15 €
Channel Four
La 18.5.2013 20:00--02:00, 15 €
Veijarit & Sirpa Jokinen, Fernet & Tomi Markkola
La 25.5.2013 20:00--02:00, 15 €
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja, Pohojanmaan Pelimiehet
La 1.6.2013 20:00--02:00, 15 €
J-P Team & Mauri Niemi, Graniitti & Rainer Bollström
Pe 7.6.2013
Rytmimania, Jesse Kaikuranta
La 8.6.2013 20:00--02:00, 16 €
Horizone & Matti ja Teppo, Nina Åkerman
La 15.6.2013 20:00--02:00, 20 €
& Olli Lindholm, Rytmimania, Kaija Pohjola
Ke 19.6.2013 20:00--02:00, 15 €
Charles Plogman & Pientä unelmaa, Wähäkosket, naistentanssit
Pe 21.6.2013 20:00--02:00, 15 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Yönkiitäjät
La 22.6.2013 20:00--02:00, 15 €
Tulipunaruusut, Yönkiitäjät
Ke 26.6.2013 20:00--02:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat & Nina Koivisto, naistentanssit
La 29.6.2013 20:00--02:00, 15 €
Caminito & Kari Piironen, Walkarit
Ke 3.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Fantasia & Marko Maunuksela, Titan & Keijo Rahnasto, naistentanssit
La 6.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Omega & Eija Kantola, Erkki Kivelä
Ke 10.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Souvarit, Yötaivas, naistentanssit
La 13.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Antti Sivulan yhtye, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 17.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola, Jade, Jade's band, naistentanssit
La 20.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Pertti Niemi & Odessa, V.I.P. & Anneli Mattila
Ke 24.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 27.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Varjokuva, Olavi Hällbackan yhtye
Ke 31.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Rosso & Tarja Lunnas, Voitto Takanen, naistentanssit
La 3.8.2013 20:00--02:00, 15 €
Rosalie, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 7.8.2013 20:00--02:00, 15 €
Köpi Koski ja Projekti, Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
La 10.8.2013 20:00--02:00, 15 €
Caminito & Kari Piironen, Iskelmäyhtye Bohemia
Ke 14.8.2013 20:00--02:00, 16 €
Seija Rankinen & Torremolinos, Finlanders, naistentanssit
La 17.8.2013 20:00--02:00, 15 €
Diesel & Markku Aro, Wähäkosket
Ke 21.8.2013 20:00--02:00, 15 €
Sinitaivas, Pohojanmaan Pelimiehet, naistentanssit
La 24.8.2013 20:00--02:00, 15 €
Ässät, Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Ke 28.8.2013 12 €
Hovinarrit & Leif Lindeman, Joonas Erkkilä
La 31.8.2013 16 €
Horizone & Matti ja Teppo
La 7.9.2013 20:00--02:00, 15 €
Charles Plogman & Pientä unelmaa, Voitto Takanen
La 14.9.2013
Dumari ja Spuget & Tuomari Nurmio
La 21.9.2013 15 €
Köpi Koski ja Projekti, Graniitti & Rainer Bollström
La 28.9.2013 20:00--02:00, 15 €
Sinitaivas, Reissarit
La 5.10.2013 20:00--02:00, 15 €
Pohojanmaan Pelimiehet, Eino Luostari
La 12.10.2013
Pekkaniskan Pojat, Ippe Mansikan orkesteri
La 19.10.2013
Fantasia & Marko Maunuksela, Jade's band, Hovinarrit & Leif Lindeman
La 26.10.2013
Channel Four, Onnenkulkurit
La 2.11.2013
Pia Lång, Kalle Jussila
La 9.11.2013
Arto Kantoniemi
La 16.11.2013
Paratiisi & Kaija Pohjola, Titan & Keijo Rahnasto
La 7.12.2013 20:00--02:00
Tanssiorkesteri Ahopelto, Matti Mikael trio
La 14.12.2013
Wähäkosket, Tanssiorkesteri Luxus
Ti 31.12.2013
Caminito & Kari Piironen, Graniitti & Rainer Bollström
Graniitti & Rainer Bollström
La 15.3.2014
Horizone & Matti ja Teppo, Jade's band & RK-viihteen karaoke
La 22.3.2014
V.I.P. & Anneli Mattila, Titan & Keijo Rahnasto, RK-viihteen karaoke
La 29.3.2014
Fernet & Tomi Markkola, J-P Team & Mauri Niemi, RK-viihteen karaoke
La 5.4.2014
Pekkaniskan Pojat, Wähäkosket, RK-viihteen karaoke
La 12.4.2014
Fantasia & Marko Maunuksela, Ulla-Jaana Riekkoniemi, RK-viihteen karaoke
La 19.4.2014
Ässät, Charles Plogman & Pientä unelmaa, RK-viihteen karaoke
Su 20.4.2014
Yötaivas, Jari Puhakka Band & Kaija Lustila, RK-viihteen karaoke
La 26.4.2014
Caminito & Kari Piironen, Nina Koivisto band, Nina Koivisto, RK-viihteen karaoke
Ke 30.4.2014
Rosso & Tarja Lunnas, Ippe Mansikan orkesteri, RK-viihteen karaoke
La 3.5.2014
Tanssikengät, Kiintotähti & Teuvo Oinas, Eino Luostari, RK-viihteen karaoke
La 10.5.2014
Fernet & Tomi Markkola, Reissarit & Mikko Takala, RK-viihteen karaoke
La 17.5.2014
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Esa Rintamäki, RK-viihteen karaoke
La 24.5.2014
Makuuni, Graniitti & Rainer Bollström, RK-viihteen karaoke
La 31.5.2014
Walkarit
La 7.6.2014
Finlanders, Savannah, Hehku & Joonas Erkkilä, RK-viihteen karaoke
La 14.6.2014
Onnenkulkijat, Anna-Liisa Räsänen, RK-viihteen karaoke
Ke 18.6.2014
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Tanssiorkesteri Luxus, RK-viihteen karaoke, naistentanssit
Pe 20.6.2014
Fantasia & Marko Maunuksela, Titan, Keijo Rahnasto, RK-viihteen karaoke
La 21.6.2014
Titan & Keijo Rahnasto, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, RK-viihteen karaoke
Ke 25.6.2014
Pekkaniskan Pojat, Wähäkosket, RK-viihteen karaoke, naistentanssit
La 28.6.2014
Channel Four, Onnenkulkurit, RK-viihteen karaoke
Ke 2.7.2014
V.I.P., Anneli Mattila, Joonas Erkkilä, RK-viihteen karaoke, naistentanssit
La 5.7.2014
Omega & Eija Kantola, Esa Rintamäki, RK-viihteen karaoke
Ke 9.7.2014
Rosso & Tarja Lunnas, RK-viihteen karaoke, naistentanssit
La 12.7.2014
Kari Kynnysmaa band, Kaija Pohjola, RK-viihteen karaoke
Ke 16.7.2014
Ässät, Fernet & Tomi Markkola, RK-viihteen karaoke, naistentanssit
La 19.7.2014
Ippe Mansikan orkesteri
Diesel & Markku Aro
Ke 23.7.2014
Charles Plogman & Pientä unelmaa, Nina Koivisto
La 26.7.2014
Hovinarrit
Ke 30.7.2014
Walkarit, Hurma
La 2.8.2014
Rosette
Ke 6.8.2014
Finlanders
Pe 8.8.2014
Ässät
La 9.8.2014
Köpi Koski ja Projekti, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 13.8.2014
Myrskylyhty, Jade's band
La 16.8.2014
Kari Piironen, Tuija Mäensivu
La 23.8.2014
Wähäkosket
Ke 27.8.2014
Unelmavävyt, Jarmos-yhtye
La 30.8.2014
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 5.9.2014
Rosette, Charles Plogman, Ippe Mansikan orkesteri
Pe 12.9.2014
Fernet & Tomi Markkola
Pe 19.9.2014
Channel Four
Pe 3.10.2014
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Helmenkalastajat
Pe 10.10.2014
Pekkaniskan Pojat
Pe 17.10.2014
Ässät, Rosso & Tarja Lunnas
Pe 24.10.2014
Kari Piironen
Pe 31.10.2014
Finlanders
Pe 7.11.2014
Wähäkosket, Unelmavävyt
Pe 14.11.2014
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 21.11.2014
Voimaorkesteri, Sonetti & Ilkka Hakala
Pe 28.11.2014
Avec & Leif Lindeman, Ippe Mansikan orkesteri
Pe 5.12.2014
Juhamatti & Timangi
Pe 12.12.2014
Hovinarrit
Pe 19.12.2014
Wähäkosket
Ke 31.12.2014
Kari Piironen
La 14.3.2015
Avec & Leif Lindeman
La 21.3.2015
Rosette, Charles Plogman, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 28.3.2015
Yötaivas
Su 5.4.2015
Karavaani & Heidi Pakarinen
La 11.4.2015
Fantasia & Marko Maunuksela, Ippe Mansikan orkesteri
Pe 17.4.2015
Walkarit
La 25.4.2015 20:00--01:30, 17 €
Finlanders, Keijo Rahnasto, Titan
To 30.4.2015 20:00--02:00, 15 €
Tanssiorkesteri Luxus, Kari Piironen & Caminito
La 2.5.2015 20:00--02:00, 15 €
Teuvo Oinas & Kiintotähti, In The Mood & Suvi Karjula
La 9.5.2015 20:00--02:00, 15 €
Unelmavävyt, Keijo Rahnasto, Titan
La 16.5.2015 20:00--02:00, 15 €
Avec & Leif Lindeman, Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 23.5.2015 20:00--02:00, 15 €
Graniitti & Rainer Bollström, Köpi Koski ja Projekti
La 30.5.2015 20:00--02:00, 15 €
Arto Nuotio, Sunset, Juhamatti & Timangi
La 6.6.2015 20:00--02:00, 18 €
Wähäkosket, Matti ja Teppo & Horizone
La 13.6.2015 20:00--02:00, 15 €
Antti Mäki-Opas, Ramona, Voimaorkesteri & Maria Tyyster
Ke 17.6.2015 20:00--02:00, 15 €
Onnentähti, Markku Aro & Diesel
Pe 19.6.2015 20:00--02:00, 18 €
Caminito & Kari Piironen, Channel Four
La 20.6.2015 20:00--02:00, 15 €
Channel Four, Onnenkulkurit
Ke 24.6.2015
Heikki Koskelo & Taivaankaari
La 27.6.2015
Unelmavävyt
Ke 1.7.2015
Ässät, Kyösti Mäkimattila
La 4.7.2015
Midinetti & Johanna Pakonen
Ke 8.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Esa Rintamäki, naistentanssit, Tomi Markkola & Fernet
La 11.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Olavi Hällbackan yhtye, Marita Saal, Antti Sivula
Ke 15.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Sinitaivas, Yönkiitäjät, naistentanssit
La 18.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen, Teemu Roivainen
Ke 22.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Aki Samuli, Hovinarrit, naistentanssit
To 23.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Avec & Leif Lindeman, Keijo Rahnasto, Titan
Pe 24.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Rosette, Charles Plogman, Joonas Erkkilä
La 25.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Frederik, Tanssiorkesteri Villiruusut & Mirja Liisa Känsäkangas
Ke 29.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Wähäkosket, Tulipunaruusut, naistentanssit
Pe 31.7.2015 20:30--01:30, 20 €
La 1.8.2015 20:00--02:00, 15 €
Köpi Koski ja Projekti, FBI-beat
Ke 5.8.2015 20:00--02:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat, Mikko Takala, Reissarit, naistentanssit
La 8.8.2015 20:00--02:00, 15 €
Pepe Enroth, Mika Peltoniemi, Turhat Jätkät
Ke 12.8.2015 20:00--02:00, 15 €
Tarja Lunnas & Rosso, Ippe Mansikan orkesteri, naistentanssit
La 15.8.2015 20:00--02:00, 15 €
Oja-Lipasti band, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Nina Åkerman & Juha Hautaluoma
Ke 19.8.2015 20:00--02:00, 15 €
Tanssiorkesteri Luxus, Kari Piironen, naistentanssit
La 22.8.2015 20:00--02:00, 15 €
Makuuni, Caminito, Rosette, Charles Plogman
Ke 26.8.2015 20:00--02:00, 15 €
Finlanders, Ässät, naistentanssit
La 29.8.2015
Harri Nuutinen, Tanssin Taika
Ke 2.9.2015
Leif Lindeman, Avec
La 19.9.2015 20:00--02:00, 15 €
Susanna Heikki, Rainer Bollström
La 3.10.2015 20:00--02:00, 15 €
Teemu Roivainen, Juhamatti & Timangi
La 17.10.2015 20:00--02:00, 15 €
Seireenit, Onnentähti
La 31.10.2015 20:00--02:00, 15 €
Kari Piironen, Makuuni
Pe 6.11.2015 20:00--02:00, 15 €
Ässät, Finlanders, naistentanssit
La 21.11.2015 20:00--02:00, 15 €
Aki Samuli, Erika Vikman, Hovinarrit, Onnentähti
La 28.11.2015 20:00--02:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
La 5.12.2015 20:00--02:00, 15 €
Rainer Bollström, Voitto Takanen
La 19.12.2015 20:00--02:00, 15 €
Wähäkosket, Tulipunaruusut
To 31.12.2015 15 €
Ippe Mansikan orkesteri, Tomi Markkola & Fernet
La 19.3.2016 20:00--01:30
Rosette, Aki Samuli, Leif Lindeman & Avec
La 26.3.2016 20:00--01:30
Tulipunaruusut, Keijo Rahnasto & Titan
Su 27.3.2016 20:00--01:30
Kari Piironen & Caminito, Jade's band
La 2.4.2016 20:00--01:30
Köpi Koski ja Projekti, Petri Forsmanin yhtye
La 9.4.2016 20:00--01:30
Teuvo Oinas & Kiintotähti, Wähäkosket
La 16.4.2016 20:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, Esa Rintamäki & Täysikuu
La 23.4.2016 20:00--01:30
FBI-beat, Ippe Mansikan orkesteri
La 30.4.2016 20:00--01:30
Juhamatti & Timangi, Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Ke 4.5.2016 20:00--01:30
Tommi Soidinmäki & Energia, Seija Rankinen & Tähtikavaljeerit, naistentanssit
La 7.5.2016 20:00--01:30
Helminauha, OnnenSävel
La 14.5.2016 20:00--01:30
Johanna Pakonen & Midinetti, Voitto Takanen
La 21.5.2016 20:00--01:30
Matti ja Teppo & Horizone, Ässät
Pe 27.5.2016 20:00--01:30
Charles Plogman, Rosette, Enstin Trio, naistentanssit
La 28.5.2016 20:00--01:30
Onnenkulkurit, Jarmos-yhtye
La 4.6.2016 20:00--01:30
Tomi Markkola & Fernet, Ulla-Jaana Riekkoniemi & Lumumba
Ke 8.6.2016 20:00--01:30
Tulipunaruusut, Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 11.6.2016 20:00--01:30
Teemu Roivainen, Walkarit, Hovinarrit
Su 12.6.2016
Konsertti, Saija Tuupanen
Ti 14.6.2016
Wähäkosket
Ke 15.6.2016 20:00--01:30
Marko Maunuksela, Keijo Rahnasto & Titan, Talisman, naistentanssit
La 18.6.2016 20:00--01:30
Ippe Mansikka, Eino Luostari, Ippe Mansikan orkesteri
Ke 22.6.2016 20:00--01:30
Leif Lindeman & Avec, Ässät, naistentanssit
Pe 24.6.2016 20:00--01:30
Aki Samuli & Susanna Heikki, Ari Lavu & Wire, Fantasia
La 25.6.2016 20:00--01:30
Marita Saal & Olavi Hällbackan yhtye, Channel Four
Ke 29.6.2016 20:00--01:30
Heikki Koskelo, Rosalie, naistentanssit
La 2.7.2016 20:00--01:30
Jukka Hallikainen & Jackpot, Matti Mikael trio
Ke 6.7.2016 20:00--01:30
Charles Plogman & Rosette, Jade's band, naistentanssit
La 9.7.2016 20:00--01:30
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 13.7.2016 20:00--01:30
Tomi Markkola & Fernet, Ässät, naistentanssit
La 16.7.2016 20:00--01:30
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty, Ulla-Jaana Riekkoniemi & Lumumba
Ke 20.7.2016 20:00--01:30
Teuvo Oinas & Kiintotähti, Voitto Takanen, naistentanssit
La 23.7.2016 20:00--01:30
Markku Aro & Diesel, Joonas Erkkilä & Hehku
Ke 27.7.2016 20:00--01:30
Marco Lundberg, Ippe Mansikan orkesteri, naistentanssit
La 30.7.2016 20:00--01:30
Frederik & Dynamite Band, Ulla-Jaana Riekkoniemi & Lumumba
Ke 3.8.2016 20:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, Wähäkosket, naistentanssit
La 6.8.2016 20:00--01:30
Tomi Markkola & Fernet, Kalevi Suntila trio
Ke 10.8.2016 20:00--01:30
Finlanders, Walkarit, naistentanssit
La 13.8.2016 20:00--01:30
Arto Nuotio & Sunset, Nina Åkerman & yhtyeineen
Ke 17.8.2016 20:00--01:30
Sinitaivas, Jarmos-yhtye, naistentanssit
La 20.8.2016 20:00--01:30
Kari Piironen & Caminito, Keijo Rahnasto & Titan
Ke 24.8.2016 20:00--01:30
Juhamatti & Timangi, Channel Four, naistentanssit
La 27.8.2016 20:00--01:30
Aki Samuli, Esa Rintamäki & Täysikuu, Fantasia
Ke 31.8.2016 20:00--01:30
Tulipunaruusut, Merja Uimonen & Humiko, naistentanssit
La 3.9.2016
Hovinarrit, Ässät
Ke 7.9.2016
Avec & Leif Lindeman, Köpi Koski ja Projekti
La 10.9.2016
Janne Tulkki & Tulinen Sydän, Ensti solo band
La 17.9.2016
Nina Koivisto
La 24.9.2016
Oja-Lipasti band & Juha Hautaluoma, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 1.10.2016
Wähäkosket
Pe 7.10.2016
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 29.10.2016
Finlanders, Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 12.11.2016
Diesel & Markku Aro, Antti Mäki-Opas & Ramona, naistentanssit
La 26.11.2016
Ippe Mansikan orkesteri, Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
La 3.12.2016
Harri Nuutinen & Tanssin Taika, naistentanssit, Rainer Bollström & Graniitti
La 17.12.2016
Juhamatti & Timangi, Ari Lavu & Wire, naistentanssit
La 31.12.2016
Kari Piironen & Caminito, Eino Luostari
La 18.3.2017
Avec & Leif Lindeman, Ippe Mansikan orkesteri
Pe 24.3.2017
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 25.3.2017
Wähäkosket, Heikki Koskelo & Taivaankaari
La 1.4.2017
Rosette & Charles Plogman, Rosalie
La 8.4.2017
Finlanders, Ulla-Jaana Riekkoniemi & Lumumba
La 15.4.2017
Wähäkosket, Eija Kantola & Omega
Su 16.4.2017
Marco Lundberg & Liekki, Voitto Takanen
La 22.4.2017
Fantasia & Aki Samuli, Ari Lavu & Wire
La 29.4.2017
Marko Maunuksela & Talisman, Susanna Heikki
Su 30.4.2017
Avec & Leif Lindeman, Joonas Erkkilä & Hehku
La 6.5.2017
Pekkaniskan Pojat, Tanssiorkesteri Luxus
La 13.5.2017
Eino Luostari, Köpi Koski ja Projekti
La 20.5.2017
Ässät, Jaska Mäkynen & Nelostie
La 27.5.2017
Matti ja Teppo & Horizone, Savannah
La 3.6.2017
Markku Aro & Diesel, Sari Koivikko & Seireenit
Ke 7.6.2017
Sinitaivas, Wähäkosket, naistentanssit
La 10.6.2017
Amadeus Lundberg & Roulette, Esa Rintamäki & Täysikuu 4
Ti 13.6.2017
Wähäkosket
Ke 14.6.2017
Rosalie, Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, naistentanssit
La 17.6.2017
Tarja Lunnas & Rosso, Keijo Rahnasto & Titan
Ke 21.6.2017
Pekkaniskan Pojat, OnnenSävel, naistentanssit
Pe 23.6.2017
Teemu Roivainen & Energia, Valentin & Afrikan tähti
La 24.6.2017
Tomi Markkola & Fernet, Raimo Laamanen & Pohjoisen tähti
Ke 28.6.2017
Ässät, Janne Tulkki & Tulinen Sydän, naistentanssit
La 1.7.2017
Rosalie & Juhamatti, Rosette & Charles Plogman
Ke 5.7.2017
Roulette, Amorio, Antti Huovila, naistentanssit
La 8.7.2017
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 12.7.2017
Sinitaivas, Ensti solo band, naistentanssit
La 15.7.2017
Avec & Leif Lindeman, Tero Jokinen
Ke 19.7.2017
Köpi Koski ja Projekti, Hurma, naistentanssit
To 20.7.2017
Tuure Kilpeläinen & Kaihon karavaani, Patajätkä
La 22.7.2017
Tomi Markkola & Fernet, Merja Uimonen & Humiko
Ke 26.7.2017
Markku Aro & Diesel, Jarmos-yhtye, naistentanssit
La 29.7.2017
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal, Aki Samuli & Fantasia
Ke 2.8.2017
Ippe Mansikan orkesteri, Aino Niemi & Teijo Lindström & Tanssiorkesteri Kaiho, naistentanssit
La 5.8.2017
Channel Four, Teuvo Oinas
Ke 9.8.2017
Saija Tuupanen & eXmiehet, Wähäkosket, naistentanssit
La 12.8.2017
Meiju Suvas & Suvas Regal, Nina Åkerman & June Band, Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Ke 16.8.2017
Teemu Roivainen & Energia, Voitto Takanen, naistentanssit
La 19.8.2017
Janne Tulkki & Tulinen Sydän, Jade's band
Ke 23.8.2017
Pekkaniskan Pojat, Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 26.8.2017
Kalle Jussila & Ari Nylundin orkesteri, Keijo Rahnasto & Titan
Ke 30.8.2017
Finlanders, Mika Peltoniemi & Turhat Jätkät, naistentanssit
La 2.9.2017
Aki Samuli & Fantasia, Anita Hirvonen & La Strada
La 16.9.2017
Markku Aro & Diesel, Köpi Koski ja Projekti
La 30.9.2017
Matti ja Teppo & Horizone, Jussi Roponen
La 14.10.2017
Pekkaniskan Pojat, Petri Forsman
La 28.10.2017
Finlanders, Ulla-Jaana Riekkoniemi & Lumumba
La 4.11.2017
Leif Lindeman & Avec, Ari Lavu & Wire
La 11.11.2017
Joonas Erkkilä & Hehku
La 18.11.2017
Tanssiorkesteri Luxus, Antti Huovila & Roulette
La 25.11.2017
Teuvo Oinas & Kiintotähti, Pepe Enroth
La 9.12.2017
Tarja Lunnas & Rosso, Voitto Takasen yhtye
Su 31.12.2017
Ippe Mansikan orkesteri, Seireenit
La 17.3.2018
Avec & Leif Lindeman, Tarja Lunnas & Rosso
La 31.3.2018
Finlanders, Wähäkosket
Su 1.4.2018
Rosette, Charles Plogman, Tanssiorkesteri Luxus
La 7.4.2018
Ippe Mansikan orkesteri
La 14.4.2018
Markku Aro & Diesel, Ulla-Jaana Riekkoniemi & Lumumba
La 21.4.2018
Taikakuu, Jarmos-yhtye
La 28.4.2018
Heikki Koskelo & Taivaankaari, Rannan pojat
Ma 30.4.2018
Tomi Markkola & Fernet, Tero Jokinen & Riverband
La 5.5.2018
Rosette, Afrikan tähti, Valentin, Charles Plogman
La 12.5.2018
Kalle Jussila, Voitto Takanen
La 19.5.2018
Arto Nuotio & Sunset, Seireenit
La 26.5.2018
Teuvo Oinas & Kiintotähti, Anna-Liisa Räsänen & Onnenkulkijat
La 2.6.2018
Ari Lavu & Wire, Pekkaniskan Pojat
La 9.6.2018
Matti ja Teppo, Horizone, Esa Rintamäki & Täysikuu
Ke 13.6.2018
Finlanders, Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 16.6.2018
Köpi Koski ja Projekti, Amadeus Lundberg, Roulette
Ke 20.6.2018
Tomi Markkola & Fernet, Rannan pojat, naistentanssit
Pe 22.6.2018
Leif Lindeman, Sari Koivikko & Kuunhopea
La 23.6.2018
Aki Samuli & Fantasia, Sari Koivikko & Kuunhopea
Ke 27.6.2018
Sinitaivas, Voitto Takanen, naistentanssit
La 30.6.2018
Teijo Lindström & Kaiho, Ässät
Ke 4.7.2018
Teemu Roivainen & Energia, Köpi Koski ja Projekti, naistentanssit
La 7.7.2018
Tarja Lunnas & Rosso, Jyrki Nurminen, Ari Nylundin orkesteri
Ke 11.7.2018
Lemmenlautta, naistentanssit
La 14.7.2018
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Ke 18.7.2018
Tulipunaruusut, Ippe Mansikan orkesteri, naistentanssit
La 21.7.2018
Antti Huovila & Roulette, Teuvo Oinas & Kiintotähti
Ke 25.7.2018
Pekkaniskan Pojat, Fantasia & Aki Samuli & Heidi Pakarinen, naistentanssit
La 28.7.2018
Saija Tuupanen & eXmiehet, Tanssiorkesteri Luxus
Ke 1.8.2018
Souvarit, Merja Uimonen & Humiko, naistentanssit
La 4.8.2018
Janne Tulkki & Tulinen Sydän, Jarmos-yhtye
Ke 8.8.2018
Juha Vartiainen, Leif Lindeman & Amore, Roulette, naistentanssit
La 11.8.2018
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Reissarit
Ke 15.8.2018
Sinitaivas, Wähäkosket, naistentanssit
La 18.8.2018
Tomi Markkola & Fernet, Ulla-Jaana Riekkoniemi & Lumumba
Ke 22.8.2018
Finlanders, Ensti solo band, naistentanssit
La 25.8.2018
Juhamatti & Rosalie, Teemu Roivainen & Energia
Ke 29.8.2018
Antti Mäki-Opas & Ramona, Jarno Kokko & Mika Sihvolan orkesteri & Saana Sassali, naistentanssit
Pe 31.8.2018
Tuure Kilpeläinen & Kaihon karavaani, Hannu Luostarin yhtye
La 8.9.2018
Tarja Lunnas & Rosso, Jarno Itkonen & Pientä unelmaa
La 15.9.2018
Johanna Försti, Jarkka Rissanen & Tonal Box Trio
La 22.9.2018
Matti ja Teppo & Horizone, Jarkko Yli-Sikkilä & Maestrot
La 6.10.2018
Markku Aro & Diesel, Köpi Koski ja Projekti
La 20.10.2018
Rosette, Charles Plogman, Ensti trio
La 3.11.2018
Pekkaniskan Pojat, Jiri Tammilehto & Esperanza
La 17.11.2018
Finlanders, Tanssiorkesteri Luxus
La 1.12.2018
Tomi Markkola & Fernet, Joonas Erkkilä, Unelma
La 8.12.2018
Rainer Friman, Rainer Bollström & Graniitti
La 15.12.2018
Charlies, Keijo Rahnasto & Titan
Ma 31.12.2018
Jarno Kokko & Mika Sihvolan orkesteri, Merja Uimonen & Humiko
La 16.3.2019 19:30--01:00
Leif Lindeman & Amore, Rosette & Charles Plogman
La 23.3.2019 19:30--01:00
Pekkaniskan Pojat, Ensti solo band
La 30.3.2019 19:30--01:00
Joonas Erkkilä, Unelma, Nelostie & Jaska Mäkynen
La 6.4.2019 19:30--01:00
Jarno Kokko, Eki Jantunen, Mutkattomat
La 13.4.2019 19:30--01:00
Arto Nuotio & Maria Tyyster & Sunset, Jarkko Yli-Sikkilä & Maestrot
La 20.4.2019
Finlanders, Tanssiorkesteri Luxus
Su 21.4.2019 19:30--01:00
Tanssiorkesteri Luxus, Antti Ahopelto & Etiketti
La 27.4.2019 19:30--01:00
Köpi Koski ja Projekti, Keijo Rahnasto & Titan
Ti 30.4.2019 19:30--01:00
Sinitaivas, Eino Luostarin yhtye & Jarkko Yli-Sikkilä
La 4.5.2019 19:30--01:00
Pekkaniskan Pojat, Ne toiset
La 11.5.2019 19:30--01:00
Niko Mäenpää & Tähtikuvio, Pauli Koivula
La 18.5.2019 19:30--01:00
Matti ja Teppo & Horizone, Keijo Taivainen
La 25.5.2019 19:30--01:00
Rosette & Charles Plogman, Ulla-Jaana Riekkoniemi & Lumumba
La 1.6.2019 19:30--01:00, 10 €
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty, Wähäkosket
La 8.6.2019 19:30--01:00
Maestrot & Jarkko Yli-Sikkilä, Kaija Lustila & Rubiini
Ti 11.6.2019
Wähäkosket
Ke 12.6.2019 19:30--01:00
Roulette, Finlanders, Juha Vartiainen, naistentanssit
La 15.6.2019 19:30--01:00
Aki Samuli & Love, Ramona
Ke 19.6.2019 19:30--01:00, 15 €
Jarno Itkonen & Pientä unelmaa, Eija Kantola & Omega, naistentanssit
Pe 21.6.2019 19:30--01:30
Sari Koivikko & Kuunhopea, Leif Lindeman & Amore
La 22.6.2019 19:30--01:00
Saija Tuupanen & eXmiehet, Ippe Mansikan orkesteri
Ke 26.6.2019 19:30--01:00, 15 €
Sinitaivas, Voitto Takasen yhtye, naistentanssit
La 29.6.2019 19:30--01:00
Juhamatti & Rosalie, Merja Uimonen & Wilson
Su 30.6.2019 15:00--17:00
Kesäteatteri, Konsertti Kultainen nuoruus
Ke 3.7.2019 19:30--01:00, 15 €
Tomi Markkola & Fernet, Jyrki Nurminen & Sävel, naistentanssit
La 6.7.2019 19:30--01:00
Joonas Erkkilä, Unelma, Mikko Mäkeläinen
La 13.7.2019 19:30--01:00, 15 €
Köpi Koski ja Projekti
Ke 17.7.2019 19:30--01:00
Teemu Roivainen & Energia, Jussi Roponen, naistentanssit
La 20.7.2019 19:30--01:00
Diesel & Markku Aro, Ensti solo band
Ke 24.7.2019 19:30--01:00
Souvarit, Keijo Taivainen, naistentanssit
Pe 26.7.2019 20 €
Milana Misic
La 27.7.2019 19:30--01:00
Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela & Jackpot, Jade's band
Ke 31.7.2019 19:30--01:00, 15 €
Titan & Keijo Rahnasto, Pirita Niemenmaa, Tangokuningatar 2019, Johannes Vatjus & Tanssiorkesteri Kaiho, naistentanssit
La 3.8.2019 19:30--01:00
Frederik, Ramona
Ke 7.8.2019 19:30--01:00, 15 €
Leif Lindeman & Amore, Mika Peltoniemi, naistentanssit
La 10.8.2019 19:30--01:00
Janne Tulkki & Tulinen Sydän, Reissarit
Ke 14.8.2019 19:30--01:00, 15 €
Komiat, Ensti solo band, naistentanssit
La 17.8.2019 19:30--01:00
Rosette, Charles Plogman, Jarno Itkonen & Pientä unelmaa
Ke 21.8.2019 19:30--01:00, 15 €
Merja Uimonen & Wilson, Sinitaivas, naistentanssit
To 22.8.2019
Titan & Keijo Rahnasto
La 24.8.2019 19:30--01:00
Teuvo Oinas & Kiintotähti, Pepe Enroth
Ke 28.8.2019 19:30--01:00, 15 €
Finlanders, Keijo Rahnasto & Titan, naistentanssit
La 31.8.2019 19:30--01:00
Wire & Ari Lavu, Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 7.9.2019 19:30--01:00
Pekkaniskan Pojat, Jussi Roponen
La 14.9.2019 20:00--01:00
Arttu Wiskari, Timo Luostari & Kilimanjaro
La 21.9.2019 19:30--01:00
Yölintu, Voitto Takanen
La 5.10.2019
Benjamin Enroth, Neitoset
La 19.10.2019
Souvarit, Veijarit, Hannu Mustonen
La 2.11.2019 19:30--01:00
Lemmenlautta, Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal
La 16.11.2019 19:30--01:00
Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen, Kata Koivusalo & Blue Moon
La 30.11.2019 19:30--01:00
Sinitaivas, Hannu Mustonen & Timangi
La 7.12.2019 19:30--01:00
Joonas Erkkilä, Unelma, Komiat
Ti 31.12.2019
Johannes Vatjus, Ippe Mansikan orkesteri, Helmi-orkesteri
La 6.6.2020
Tulipunaruusut
Ke 10.6.2020
Sinitaivas, naistentanssit
Pe 12.6.2020
Kaihon karavaani & Tuure Kilpeläinen
Ke 17.6.2020
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
Ke 24.6.2020
Pekkaniskan Pojat, Ippe Mansikka, naistentanssit
La 27.6.2020
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Voitto Takanen
Ke 1.7.2020
Naistentanssit
Ke 15.7.2020
SMORK-voittaja 2020, naistentanssit
La 18.7.2020
Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen
La 1.8.2020
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal, Leif Lindeman & Amore
Ke 5.8.2020 19:00--24:00
Teemu Roivainen & Energia, naistentanssit
La 8.8.2020 19:30--01:00
Frederik
Ke 12.8.2020 19:00--24:00
Sinitaivas, naistentanssit
La 15.8.2020 19:30--01:00
Jarno Kokko & Tenho
La 22.8.2020 19:30--01:00
Tommi Soidinmäki & Vastakaiku
La 29.8.2020 19:30--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen