Lomakeskus Revontuli, Hankasalmen asema, Hankasalmi

La 14.4.2007 21:00--01:30
V.I.P. & Anneli Mattila
Ti 17.4.2007 20:00--00:30
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki, naistentanssit
La 21.4.2007
NeljänSuora
Ti 24.4.2007 20:00--00:30
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
La 28.4.2007 21:00--01:30
Fantasia & Elina Vettenranta
Ma 30.4.2007
Sesam & Antti Raiski
La 5.5.2007 21:00--01:30
Yölintu, Heartbreakers
Ti 8.5.2007
Lumipallo & Marko Lämsä
La 12.5.2007
Resiina & Juha Metsäperä
Ke 16.5.2007
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
La 19.5.2007
Tanssiorkesteri Helmi
Ti 22.5.2007
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
Ti 29.5.2007
Unelmavävyt, naistentanssit
La 2.6.2007
Barbarello
La 9.6.2007
Forte
Ti 12.6.2007
Tanssiorkesteri Nevada & Markus Huitsi
La 16.6.2007
Tapio Siimes duo
Ti 19.6.2007
Pohojanmaan Poikamiehet, naistentanssit
Pe 22.6.2007
Sesam & Antti Raiski
La 23.6.2007
Rosette & Tiina Ruuska
La 30.6.2007
Paavo Heiskasen yhtye
Ti 3.7.2007
Saija Tuupanen & Tornados, naistentanssit
Ti 17.7.2007
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 21.7.2007
Calibra & Sanna Liimatainen
Ti 24.7.2007
Tommys & Charles Plogman
La 28.7.2007
Antti Sivulan yhtye
Ti 31.7.2007
V.I.P. & Anneli Mattila, naistentanssit
Ti 7.8.2007
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
La 11.8.2007
Duo Onnenpyörä
Ti 14.8.2007
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit
La 18.8.2007
Atlantis
Ti 21.8.2007
Charlies
Ti 28.8.2007
Taikakuu, naistentanssit
La 1.9.2007
Pekka Parsolan yhtye
Ti 4.9.2007
Resiina & Juha Metsäperä
La 8.9.2007
Kismet & Kati Tuulia
La 15.9.2007
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ti 18.9.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 22.9.2007
Freesia & Elina Vettenranta
Ti 25.9.2007
Christa Huikko, naistentanssit
La 29.9.2007
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Ti 2.10.2007
Kapris
La 6.10.2007
Lumipallo & Henri Stenroth
Ti 9.10.2007
Dry Capri, naistentanssit
La 13.10.2007
Fernet & Tomi Markkola
Ti 16.10.2007
Huikon veljekset
La 20.10.2007
Sesam & Antti Raiski
Ti 23.10.2007
Volga & Pekka Nebelung, naistentanssit
Pe 26.10.2007 21:00--01:30
Paavo Heiskasen yhtye
La 27.10.2007 21:00--01:30
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ti 30.10.2007 20:00--00:30
Kultaiset kitarat & Pertti Niskala, naistentanssit
Pe 2.11.2007 21:00--01:30
Anna-Liisa Räsänen
La 3.11.2007 21:00--01:30
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ti 6.11.2007 20:00--00:30
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, naistentanssit
Pe 9.11.2007 21:00--01:30
Duo Sami Soininen
La 10.11.2007 21:00--01:30
V.I.P. & Anneli Mattila
Ti 13.11.2007 20:00--00:30
Norolan Pojat, naistentanssit
La 17.11.2007 21:00--01:30
Atlantic & Juha Simola, A. Aallon rytmiorkesteri
Ti 20.11.2007 20:00--00:30
Korsuorkesteri, naistentanssit
La 24.11.2007 21:00--01:30
Neljäs mies & Hannu Palo
Ti 27.11.2007 20:00--00:30
Rosette & Tiina Ruuska, naistentanssit
La 1.12.2007
NeljänSuora
Ke 5.12.2007
Avenue & Anniina Mattila
La 8.12.2007
Lumipallo & Tommi Soidinmäki
La 15.12.2007
Nalle Lehtonen ja Sateenkaaret & Nalle Lehtonen & Rainer Friman
La 29.12.2007
Syke
Ma 31.12.2007
Charlies
La 5.1.2008
Avenue & Anniina Mattila
La 19.1.2008
Souvarit
La 26.1.2008
Pekkaniskan Pojat
La 2.2.2008
Taikakuu
La 9.2.2008
Varjokuva
La 16.2.2008
Mistral & Anne Mattila
La 23.2.2008
Yölintu
La 1.3.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 8.3.2008
Unelmavävyt
La 15.3.2008
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 22.3.2008
Fernet & Tomi Markkola
La 29.3.2008
Diesel & Markku Aro
La 5.4.2008
Souvarit
La 12.4.2008
Koivu & Marita Taavitsainen
La 19.4.2008
Omega & Eija Kantola
La 26.4.2008
Select & Henri Stenroth
Ke 30.4.2008
Rosette & Tiina Ruuska
La 3.5.2008
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
La 10.5.2008
Sinitaivas
La 24.5.2008
Korsuorkesteri
La 31.5.2008
Trio Tapani Siimes
La 7.6.2008
Trio Tapani Hietakangas
Pe 13.6.2008
El Duo
La 14.6.2008
Exotic
Pe 20.6.2008
Resiina & Juha Metsäperä
La 21.6.2008
Federal & Maarit Peltoniemi
La 28.6.2008
Paavo Heiskasen yhtye
Ti 1.7.2008
Uusi iloinen orkesteri & Isto Hiltunen
La 5.7.2008
Janne Siitari
Ti 8.7.2008
Unelmavävyt
La 12.7.2008
Stars
Ti 15.7.2008
Charlies
Ti 22.7.2008
Sesam & Antti Raiski
Ti 29.7.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 6.9.2008
Fantasia & Jenna Bågeberg
La 13.9.2008
Syke
La 20.9.2008
Kultaiset kitarat & Pertti Niskala
La 27.9.2008
Kari Vepsä & Onnenmaa
La 4.10.2008
Rosso & Tarja Lunnas
La 11.10.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 18.10.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 25.10.2008
Volga & Pekka Nebelung, Tommi Soidinmäki
Pe 31.10.2008
Duo Sami Soininen
La 1.11.2008
NeljänSuora
La 8.11.2008
V.I.P. & Anneli Mattila
La 15.11.2008
Yölintu, Stars
La 22.11.2008
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 29.11.2008
Koivu & Marita Taavitsainen
La 6.12.2008
Souvarit
Pe 12.12.2008
Pekkaniskan Pojat
La 13.12.2008
Nelinpeli, Magia 1 & Mikael Konttinen
Ke 31.12.2008
FBI-beat & Markus Törmälä
La 17.1.2009
Souvarit
La 24.1.2009
Tommys & Charles Plogman
La 31.1.2009
Avenue & Anniina Mattila
La 7.2.2009
Hannu Palo
La 14.2.2009
Unelmavävyt
La 21.2.2009
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 28.2.2009
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Pe 6.3.2009
Pekka Parsolan yhtye
La 7.3.2009
Syke
La 14.3.2009
NeljänSuora
La 21.3.2009
V.I.P. & Anneli Mattila
Pe 27.3.2009
Maija Vilkkumaa
La 28.3.2009
Fernet & Tomi Markkola
La 4.4.2009
A. Aallon rytmiorkesteri, Paavo Heiskasen yhtye
La 11.4.2009
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 18.4.2009
Yölintu, Kuuhanka Beat & Olli Kivistö
La 25.4.2009
Ilta & Janne Tulkki
To 30.4.2009
Rosso & Tarja Lunnas
La 2.5.2009
Tiina Räsänen
La 9.5.2009
Federal & Maarit Peltoniemi
Pe 15.5.2009
Souvarit
La 16.5.2009
Annika Eklund
La 19.9.2009
NeljänSuora
La 26.9.2009
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 3.10.2009
Resiina & Juha Metsäperä
La 10.10.2009
Diesel & Markku Aro
La 17.10.2009
Mistral & Anne Mattila
Pe 30.10.2009
Urho Hämäläinen
La 31.10.2009
Antti Huovila
Su 1.11.2009
Anna-Liisa Räsänen
Pe 6.11.2009
Hauli Bros duo
La 7.11.2009
Rosso & Tarja Lunnas
La 14.11.2009
Fernet & Tomi Markkola
Pe 20.11.2009
Jari Sillanpää
La 21.11.2009
Petoman & Tommi Soidinmäki
Pe 27.11.2009
Dingo
La 28.11.2009
Pekkaniskan Pojat
La 5.12.2009
Taikakuu
La 12.12.2009
Kuuhanka Beat, Juha Tapio
To 31.12.2009
Souvarit
Su 10.1.2010
Jussi Seppäsen yhtye
La 16.1.2010
Syke
La 23.1.2010
KinoJake
La 30.1.2010
Suvi Teräsniska
La 6.2.2010
Mistral & Anne Mattila
La 13.2.2010
Taikakuu
La 20.2.2010
V.I.P. & Anneli Mattila
Su 21.2.2010
Jussi Seppäsen yhtye
La 27.2.2010
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
La 6.3.2010
Jani ja Jetsetters
Su 7.3.2010
Anna-Liisa Räsänen
La 13.3.2010
NeljänSuora
La 20.3.2010
Fernet & Tomi Markkola
La 27.3.2010
Gulliver Travellers, Markku Laamanen
La 3.4.2010
A. Aallon rytmiorkesteri, Paavo Heiskanen trio
La 10.4.2010
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 17.4.2010
Resiina & Juha Metsäperä
La 24.4.2010
Yölintu, Kultamaa
Pe 30.4.2010
Negative
La 1.5.2010
Ilta & Janne Tulkki
La 8.5.2010
Avenue & Anniina Mattila
Pe 14.5.2010
Souvarit
La 15.5.2010
La Strada & Anita Hirvonen
La 22.5.2010
Octavia & Tony Montana
La 29.5.2010
Kari Isola ja Yön tähdet & Eija Koriseva
La 12.6.2010
Fresita & Tanja ja Mino
Pe 25.6.2010
Mistral & Anne Mattila
La 11.9.2010
V.I.P. & Anneli Mattila
Su 12.9.2010
Anna-Liisa Räsänen
Ti 14.9.2010
Jade's band
La 18.9.2010
FBI-beat & Markus Törmälä
Su 19.9.2010
Jussi Seppäsen yhtye
La 25.9.2010
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 28.9.2010
Janne Siitari trio
La 2.10.2010
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ti 5.10.2010
Tanja ja Mino
La 9.10.2010
NeljänSuora
Ti 12.10.2010
Jarmos-yhtye
Ti 26.10.2010
Muuttolinnut
La 30.10.2010
Mistral & Anne Mattila
Su 31.10.2010
Duo Ari ja Rami
Ti 2.11.2010
Dry Capri
Pe 5.11.2010
Duo Sami Soininen
La 6.11.2010
Syke
La 20.11.2010
Antti Tammilehdon yhtye
Su 21.11.2010
Jussi Seppäsen yhtye
Ti 23.11.2010
Kapris
Pe 26.11.2010
CatCat
Pe 3.12.2010
Checkpoint Charlie
La 4.12.2010
Nelinpeli & Mikael Konttinen
Pe 10.12.2010
Mantsuria, The Aftons, The Four Dakotas, The Jupiters
La 11.12.2010
Yölintu, Kuuhanka Beat
Pe 17.12.2010
Paavo Heiskanen trio, Juha Tapio
La 18.12.2010
Taikakuu
Pe 31.12.2010
Souvarit
La 1.1.2011
Karavaani & Susanna Heikki
Su 2.1.2011
Anna-Liisa Räsänen
Ke 5.1.2011
Markku Laamanen
La 8.1.2011
Myrskytuuli
Ti 11.1.2011
Juha Ahtilinna Group
La 15.1.2011
NeljänSuora
Ti 18.1.2011
Maestro & Vesa Parantainen
La 22.1.2011
Suvi Teräsniska
Ti 25.1.2011
Pekka Parsolan yhtye
La 29.1.2011
Fernet & Tomi Markkola
Ti 1.2.2011
Hannu Auvinen Group
La 5.2.2011
Rosso & Tarja Lunnas
La 12.2.2011
Koivu & Marita Taavitsainen
Ti 15.2.2011
Tanja ja Mino
La 19.2.2011
FBI-beat & Markus Törmälä
La 26.2.2011
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 27.2.2011
Jussi Seppäsen yhtye
La 5.3.2011
Fantasia & Marko Maunuksela
La 12.3.2011
Amadeus Lundberg
Ti 15.3.2011
Duo Sami Soininen
La 19.3.2011
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 20.3.2011
Duo Kasino
La 26.3.2011
Riku Niemi Orchestra 10 & Jorma Kääriäinen
La 2.4.2011
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 7.5.2011
Juha Metsäperä & Resiina
Ti 10.5.2011
Duo Kasino
La 14.5.2011
Presto & Kake Randelin
Ti 17.5.2011
Pertti Niskala trio
Pe 5.8.2011
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
La 10.9.2011 14 €
Tulipunaruusut
Pe 16.9.2011 15 €
Anna Puu
La 17.9.2011
Anneli Mattila & V.I.P.
Su 18.9.2011
Anna-Liisa Räsänen
La 24.9.2011
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 25.9.2011
Duo Kasino
La 1.10.2011
NeljänSuora
La 8.10.2011
Syke
Pe 14.10.2011
Topi Olavi ja Yömyöhä, Hanski Vihunen
La 15.10.2011
Voice-kuoro, Bluet, Kitara, Taivas ja Tytöt
Su 16.10.2011
Jussi Seppäsen yhtye
Pe 21.10.2011
Zerakiel
La 22.10.2011
Marita Taavitsainen & Koivu
La 29.10.2011
Jani Jalkanen & Hänen orkesterinsa
La 5.11.2011
Varjokuva
La 12.11.2011
Mistral & Anne Mattila
Pe 18.11.2011
Happoradio
La 19.11.2011
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 25.11.2011
A. Aallon rytmiorkesteri
La 26.11.2011
Charlies
Pe 2.12.2011
Popeda
La 3.12.2011
Taikakuu
La 10.12.2011
Yölintu
Pe 16.12.2011
Playa Band
La 17.12.2011
Seppo Tammilehto
La 31.12.2011
Antti Raiski & Sesam
La 7.1.2012
FBI-beat
La 21.1.2012
Charles Plogman & Ronnies
Su 22.1.2012
Anna-Liisa Räsänen
La 28.1.2012
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 4.2.2012
Taikakuu
La 11.2.2012
Rosso & Tarja Lunnas
La 18.2.2012
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 25.2.2012 14 €
Unelmavävyt
La 3.3.2012 14 €
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
La 10.3.2012 14 €
Mantsuria, Galaxie, Kultamaa
La 17.3.2012 14 €
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
La 24.3.2012 15 €
Hanna Pakarinen
La 31.3.2012 14 €
Syke
La 7.4.2012
NeljänSuora
La 14.4.2012
A. Aallon rytmiorkesteri, Paavo Heiskanen trio
La 21.4.2012
Seireenit
Su 22.4.2012
Ilta-aurinko
La 28.4.2012
Tapani Kansa & Pepito ja Pekka Saralevä
La 5.5.2012
Myrskytuuli
La 12.5.2012
Jackpot
La 19.5.2012
Antti Raiski & Sesam
Su 2.9.2012
Anna-Liisa Räsänen
La 8.9.2012
Charlies
La 22.9.2012
Taikakuu
La 6.10.2012 14 €
FBI-beat & Markus Törmälä
La 13.10.2012 14 €
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ke 17.10.2012
Urho Hämäläisen yhtye
La 20.10.2012 14 €
Jani Jalkanen & Hänen orkesterinsa
La 27.10.2012 14 €
Lemmenklaani
Pe 2.11.2012 5 €
Tosimiehet
La 3.11.2012 16 €
Juha Tapio
La 10.11.2012 14 €
Syke
Pe 16.11.2012
Tarja Lunnas & Rosso
La 17.11.2012 14 €
Souvarit
La 24.11.2012 14 €
A. Aallon rytmiorkesteri
Su 25.11.2012
Ilta-aurinko
Pe 30.11.2012 18 €
Popeda
La 1.12.2012 16 €
Tuure Kilpeläinen & Kaihon karavaani
La 8.12.2012 19 €
Lauri Tähkä
La 15.12.2012 14 €
NeljänSuora
Ma 31.12.2012 14 €
KinoJake
La 5.1.2013 14 €
Anneli Mattila, V.I.P.
La 12.1.2013
Hot Bones
La 19.1.2013
Jarkko Honkanen & Taiga
La 26.1.2013
Syke
La 2.2.2013
Yölintu
La 9.2.2013
Hurma
La 16.2.2013
Pekkaniskan Pojat
La 23.2.2013
Marko Maunuksela & Fantasia
La 2.3.2013
Tiina Räsänen & Petri Hervanto
La 9.3.2013
NeljänSuora
Pe 15.3.2013
La 16.3.2013
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Pe 22.3.2013
Anna Puu
La 23.3.2013
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
La 30.3.2013
Tapani Kansa & Pepito ja Pekka Saralevä
La 6.4.2013
Jesse Kaikuranta
Su 7.4.2013
Anna-Liisa Räsänen
La 13.4.2013
Anne Mattila & Mistral
La 20.4.2013
A. Aallon rytmiorkesteri
La 27.4.2013
Suvi Teräsniska
La 4.5.2013
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 11.5.2013
Elina H
La 18.5.2013
La Strada
La 25.5.2013
Jukka Manerus & Kultamaa
Su 1.9.2013
Anna-Liisa Räsänen
La 7.9.2013
FBI-beat & Markus Törmälä
La 14.9.2013
Energia & Tommi Soidinmäki
La 21.9.2013
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
La 28.9.2013
Hurma
La 12.10.2013
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 19.10.2013
NeljänSuora
La 26.10.2013
Omega & Eija Kantola
La 2.11.2013
Syke
Su 3.11.2013
Jussi Seppäsen yhtye
La 9.11.2013
Souvarit
Pe 15.11.2013
Matti Nykänen
La 16.11.2013
Taikakuu
Pe 22.11.2013
Kotiteollisuus, Kamara
La 23.11.2013
A. Aallon rytmiorkesteri
Pe 29.11.2013
Teemu Harjukari & Teryleeni
La 30.11.2013
Myrskytuuli
To 5.12.2013
Tommy Huovinen & Tommy Huovinen ja Paholaiset
La 7.12.2013
Marita Taavitsainen
Pe 13.12.2013
Timo Rautiainen & Jussi Lampi
La 14.12.2013
Tulipunaruusut
Ti 31.12.2013
KinoJake
La 11.1.2014
Hurma
La 18.1.2014
Unelmavävyt
La 25.1.2014
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
La 1.2.2014
Jarkko Honkanen & Taiga
La 8.2.2014
Souvarit
La 15.2.2014
Taikakuu
La 22.2.2014
Yölintu
La 1.3.2014
Pekkaniskan Pojat
Su 2.3.2014
Anna-Liisa Räsänen
La 8.3.2014
Anne Mattila & Mistral
Pe 14.3.2014
Red Ruum
La 15.3.2014
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 22.3.2014
Jani ja Jetsetters
La 29.3.2014
Koivu & Marita Taavitsainen
La 5.4.2014
Finlanders
La 12.4.2014
Charlies
La 19.4.2014
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
La 26.4.2014
NeljänSuora
La 17.5.2014
Pientä unelmaa, Charles Plogman
La 6.9.2014
Antti Raiski & Sesam
La 13.9.2014
Taikakuu
La 20.9.2014
NeljänSuora
La 27.9.2014
Kalle Kaaja & Antti Tammilehdon yhtye
La 4.10.2014
Jukka Lampela & Lapponia
La 11.10.2014
FBI-beat
La 18.10.2014
Jarkko Honkanen & Taiga
La 25.10.2014
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 1.11.2014
Suvi Teräsniska
La 8.11.2014
A. Aallon rytmiorkesteri
Su 9.11.2014
Anna-Liisa Räsänen
Pe 14.11.2014
Popeda
La 15.11.2014
Hurma
Pe 21.11.2014
Vesa Haaja & Agents
La 22.11.2014
Lipsaset
Pe 28.11.2014
KinoJake
La 29.11.2014
Souvarit
La 6.12.2014
Yölintu
La 13.12.2014
Eija Kantola & Omega
La 20.12.2014
Helmenkalastajat
Ke 31.12.2014
Anneli Mattila & Recados
La 3.1.2015
In The Mood & Suvi Karjula
La 10.1.2015
Janne Tulkki, Tulinen Sydän
La 17.1.2015
Charles Plogman, Rosette
La 24.1.2015
Finlanders
Su 25.1.2015
Dominou
La 31.1.2015
Taikakuu
La 7.2.2015
Tarja Lunnas, Rosso
La 14.2.2015
Koivu, Marita Taavitsainen
La 21.2.2015
Sinitaivas
Su 22.2.2015
Anna-Liisa Räsänen
La 28.2.2015
Energia & Tommi Soidinmäki
La 7.3.2015
Pekkaniskan Pojat
La 14.3.2015
Eija Kantola & Omega
La 21.3.2015
FBI-beat
La 28.3.2015
Souvarit
La 11.4.2015
NeljänSuora
La 18.4.2015 21:00--01:30, 15 €
Yölintu, Vonkamiehet
La 25.4.2015 21:00--01:30, 15 €
Heidi Pakarinen & Karavaani
La 2.5.2015 21:00--01:30, 15 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 16.5.2015 21:00--01:30, 15 €
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
La 23.5.2015 21:00--01:30, 15 €
In The Mood & Suvi Karjula
La 30.5.2015 19:30--23:30, 10 €
Jukka Manerus & Kultamaa
La 22.8.2015 15 €
Unelmavävyt
La 29.8.2015 15 €
Anneli Mattila & Recados
La 5.9.2015 15 €
Rosette & Charles Plogman
La 12.9.2015 15 €
Hovinarrit & Aki Samuli
La 19.9.2015 15 €
Sinitaivas
La 26.9.2015 15 €
Voimaorkesteri & Maria Tyyster
La 3.10.2015 15 €
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Su 4.10.2015 10 €
Hannu Saksi & Erkki Kotomäki
La 10.10.2015 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 11.10.2015 10 €
Urho Hämäläinen
La 17.10.2015 10 €
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
La 24.10.2015 15 €
Jorma Kääriäinen
Su 25.10.2015 10 €
Anna-Liisa Räsänen
Pe 30.10.2015 20 €
Popeda
La 31.10.2015 17 €
Finlanders
Su 1.11.2015 10 €
Kyläpelimannit
La 7.11.2015 17 €
Souvarit
Pe 13.11.2015 20 €
La 14.11.2015 15 €
Taikakuu
La 21.11.2015 15 €
Yölintu, Japilius
Su 22.11.2015 10 €
Elina H
La 28.11.2015 17 €
Egotrippi
Pe 4.12.2015 15 €
Jani Wickholm & Uudisraivaajat
La 5.12.2015 15 €
Hurma
Su 6.12.2015 10 €
Keijo Nieminen
La 12.12.2015 15 €
Marita Taavitsainen & Koivu
La 19.12.2015 15 €
Eija Kantola & Omega
To 31.12.2015 17 €
A. Aallon rytmiorkesteri, Tosimiehet
La 9.1.2016
Antti Tammilehdon yhtye, Kalle Kaaja
La 16.1.2016 15 €
Tomi Markkola & Fernet
Su 17.1.2016 14:00--17:30, 10 €
Gunnar Taipaleen yhtye
La 23.1.2016 15 €
Marko Maunuksela & Fantasia
Su 24.1.2016 14:00--17:30, 10 €
Keijo Nieminen
La 30.1.2016 15 €
Virve Rosti
Su 31.1.2016 14:00--17:30, 10 €
Hannu Saksi
La 6.2.2016 21:30--00:30, 15 €
NeljänSuora
Su 7.2.2016 14:00--17:30, 10 €
Jorma Turunen
La 13.2.2016
Taikakuu
La 20.2.2016 15 €
FBI-beat
Su 21.2.2016 14:00--17:30, 10 €
Hannu Wacklin & Kyläpelimannit
La 27.2.2016 15 €
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Su 28.2.2016 14:00--17:30, 10 €
Urho Hämäläinen duo
La 5.3.2016 15 €
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Su 6.3.2016 14:00--17:30, 10 €
Elina H
La 12.3.2016 15 €
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
La 19.3.2016 15 €
Yölintu, Vonkamiehet
Su 20.3.2016 14:00--17:30, 10 €
Esko Sartolahden yhtye
La 26.3.2016 15 €
Souvarit
La 2.4.2016 17 €
Sanni Kurkisuo
Su 3.4.2016 14:00--17:30, 10 €
Keijo Nieminen
Su 10.4.2016 14:00--17:30, 10 €
Anna-Liisa Räsänen & Onnenkulkijat
La 16.4.2016 15 €
Marita Taavitsainen
La 23.4.2016
Markku Aro
La 30.4.2016 15 €
Anne Mattila & Deja-vu
Su 1.5.2016
Kastanja
Su 22.5.2016 14:00--17:30, 10 €
Urho Hämäläisen yhtye
Su 29.5.2016 14:00--17:30, 10 €
Hannu Saksi
La 3.9.2016 15 €
Markku Aro & Diesel
La 10.9.2016 17 €
Finlanders
La 17.9.2016 14 €
Hurma
La 24.9.2016 15 €
FBI-beat
La 1.10.2016 15 €
Rosette & Charles Plogman
Su 2.10.2016
Anna-Liisa Räsänen
La 8.10.2016 17 €
Souvarit
Su 9.10.2016 14:00--17:30, 10 €
Hannu Matilainen
La 15.10.2016 12 €
In The Mood & Suvi Karjula
Su 16.10.2016 14:00--17:30, 10 €
Gunnar Taipaleen yhtye
Pe 21.10.2016 20 €
Popeda
La 22.10.2016 15 €
Tomi Markkola & Fernet
Su 23.10.2016
Jouko Lukkonen, Jokerit
La 29.10.2016 17 €
Leif Lindeman & Avec
Su 30.10.2016 14:00--17:30, 10 €
Gunnar Taipaleen yhtye
Pe 4.11.2016 15 €
Stig
La 5.11.2016 18 €
Tuure Kilpeläinen & Kaihon karavaani
Su 6.11.2016 14:00--17:30, 10 €
Seija Irmeli
La 12.11.2016 17 €
Taikakuu
Su 13.11.2016 14:00--17:30, 10 €
Kastanja
La 19.11.2016 15 €
Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen, Erika Vikman
Pe 25.11.2016 15 €
Pekkaniskan Pojat
La 26.11.2016 18 €
Jukka Poika
Su 27.11.2016 14:00--17:30, 10 €
Jorma Turunen
La 3.12.2016 15 €
Anne Mattila, Deja-vu
Su 4.12.2016 14:00--17:30, 10 €
Kyläpelimannit
Pe 9.12.2016 15 €
Finlanders
La 10.12.2016 15 €
Sinitaivas
Su 11.12.2016 14:00--17:30, 10 €
Keijo Nieminen
La 17.12.2016 12 €
Marko Maunuksela
La 31.12.2016 15 €
Eija Kantola & Omega
La 7.1.2017 15 €
Aki Samuli, Fantasia
Su 8.1.2017 14:00--17:30, 10 €
Gunnar Taipale
La 21.1.2017 15 €
Hurma
La 28.1.2017 15 €
Tarja Lunnas
La 4.2.2017 15 €
Marco Lundberg
La 11.2.2017 15 €
Finlanders
Su 12.2.2017
Jouni Raitio
La 18.2.2017
Avec & Leif Lindeman
La 25.2.2017 15 €
Marko Maunuksela, Talisman
La 4.3.2017 15 €
Tomi Markkola
Su 5.3.2017 14:00--17:30, 10 €
Gunnar Taipale
La 11.3.2017 17 €
NeljänSuora, Dry Capri
Su 12.3.2017 10 €
Jokerit, Jouko Lukkonen
La 18.3.2017 17 €
Souvarit
Su 19.3.2017 14:00--17:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
La 25.3.2017 16 €
Taikakuu
La 1.4.2017 20 €
Popeda
Su 2.4.2017 14:00--17:30, 10 €
Keijo Nieminen
Pe 7.4.2017 17 €
Steve'n'seagulls
La 8.4.2017 15 €
Anneli Mattila
Su 9.4.2017 14:00--17:30, 15 €
Anna-Liisa Räsänen
La 15.4.2017 20 €
Lauri Tähkä
Su 16.4.2017 14:00--17:30, 10 €
Hannu Saksi & Erkki Kotomäki
La 22.4.2017 15 €
Sinitaivas
La 29.4.2017 15 €
Teemu Roivainen
Su 24.9.2017 10 €
Jouni Raitio
La 30.9.2017 15 €
Aki Samuli & Fantasia
Su 1.10.2017
Kari Kuusijoki
La 7.10.2017 17 €
NeljänSuora
Su 8.10.2017
Jouni Raitio
La 14.10.2017 18 €
Suvi Teräsniska
Su 15.10.2017 10 €
Seija Irmeli
La 21.10.2017 15 €
Tommi Soidinmäki
Su 22.10.2017
Gunnar Taipale
La 28.10.2017 24 €
Antti Tuisku
Su 29.10.2017 10 €
Jorma Turunen
La 4.11.2017 15 €
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Su 5.11.2017 10 €
Kyläpelimannit
La 11.11.2017 16 €
Teflon Brothers
Pe 17.11.2017 15 €
Sinitaivas
La 18.11.2017 20 €
Su 19.11.2017 10 €
Urho Hämäläinen
Pe 24.11.2017 17 €
Laura Voutilainen
La 25.11.2017 18 €
Souvarit
Pe 1.12.2017 10 €
Saija Tuupanen & eXmiehet
La 2.12.2017 15 €
Yölintu
Su 3.12.2017
Esko Sartolahti
La 9.12.2017 15 €
Marko Maunuksela, Talisman
Su 10.12.2017 10 €
Keijo Nieminen
Pe 15.12.2017
Hurma
La 16.12.2017 15 €
Ressu Redford & Jussi
La 30.12.2017 15 €
Eija Kantola & Omega
Su 31.12.2017 10 €
Sinikuu
La 6.1.2018 10 €
Hannu Auvinen Group
Su 7.1.2018 14:00--17:30, 10 €
Jouni Raitio, Janne Ikonen
La 13.1.2018 15 €
Aino Niemi, Kaiho
La 20.1.2018 17 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 27.1.2018 15 €
Teijo Lindström
Su 28.1.2018 14:00--17:30, 10 €
Duo Septimi
Su 4.2.2018 10 €
Anna-Liisa Räsänen
Pe 16.2.2018 15 €
Pekkaniskan Pojat
La 17.2.2018 20:00--00:30, 10 €
Tosimiehet
Su 18.2.2018 14:00--17:30, 12 €
Hannu Wacklin & Kyläpelimannit & Leif Lindeman
La 24.2.2018 15 €
Markku Aro, Diesel
Su 25.2.2018 14:00--17:30, 10 €
Urho Hämäläinen & Janne Ikonen
La 3.3.2018 20 €
Elastinen
Su 4.3.2018 10 €
Tommi Seppänen
La 10.3.2018 15 €
Arttu Wiskari
Su 11.3.2018 14:00--17:30, 10 €
Gunnar Taipaleen yhtye
La 17.3.2018 20 €
JVG
Su 18.3.2018 14:00--17:30, 1 €
Gunnar Taipaleen yhtye
La 24.3.2018 20 €
Samuli Edelmann
Su 25.3.2018 14:00--17:30, 10 €
Keijo Nieminen
La 31.3.2018 15 €
Kake Randelin, Company
La 7.4.2018 16 €
NeljänSuora
Su 8.4.2018 14:00--17:30, 10 €
Kyläpelimannit
La 14.4.2018 18 €
Neljä ruusua
Pe 20.4.2018 15 €
Tuure Kilpeläinen & Kaihon karavaani
La 21.4.2018 18 €
Suvi Teräsniska
La 28.4.2018
Sinitaivas
Su 29.4.2018 10 €
Jouni Raitio, Janne Ikonen
Su 6.5.2018 14:00--17:30, 10 €
Hannu Saksi & Erkki Kotomäki
La 18.8.2018
Tosimiehet
Pe 7.9.2018 15 €
NeljänSuora
La 8.9.2018 5 €
Twist and Shout
La 15.9.2018 15 €
Eija Kantola & Omega
Su 16.9.2018 10 €
Anna-Liisa Räsänen
La 22.9.2018 16 €
Taikakuu
La 29.9.2018 20 €
Steve'n'seagulls
Su 30.9.2018 10 €
Esko Sartolahden yhtye
La 6.10.2018 18 €
Souvarit
Su 7.10.2018 10 €
Seija Irmeli
La 13.10.2018 20 €
Popeda
Su 14.10.2018 10 €
Jouni Raitio & Janne Ikonen
La 20.10.2018 15 €
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Su 21.10.2018
Duo Septimi Seppo Savilehto & Timo Leppänen
La 27.10.2018 22 €
Apulanta
Pe 2.11.2018 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 4.11.2018 10 €
Gunnar Taipaleen yhtye
La 10.11.2018 15 €
Pete Parkkonen
Pe 16.11.2018 15 €
Finlanders
La 17.11.2018 21:00--00:30, 10 €
Jukka Manerus & Mantsuria
Su 18.11.2018 14:00--17:30, 10 €
Janne Ikonen duo
Pe 23.11.2018
Klamydia, 18 €
Viimeinen kevät
Su 25.11.2018 10 €
Anna-Liisa Räsänen & Onnenkulkijat
Pe 30.11.2018 15 €
Hurma
La 1.12.2018 16 €
Virve Rosti
Su 2.12.2018 14:00--17:30, 10 €
Hannu Saksi & Erkki Kotomäki
Pe 7.12.2018 15 €
Saija Tuupanen & eXmiehet
La 8.12.2018 16 €
Ellinoora Leikas
Su 9.12.2018 10 €
Janne Ikonen & Jouni Raitio
La 15.12.2018 15 €
Diesel & Markku Aro
La 29.12.2018 15 €
Myrskylyhty, Mikko Mäkeläinen
Ma 31.12.2018 16 €
Osmo's Cosmos
Su 6.1.2019
Jouni Raitio, Jukka Korpela
La 12.1.2019 20:30--00:30, 15 €
Tommi Soidinmäki
La 19.1.2019 20:30--00:30, 15 €
Kari Vepsä & Onnenmaa
Su 20.1.2019 14:00--17:30, 10 €
Gunnar Taipaleen yhtye
Pe 25.1.2019 16 €
Popkone
La 26.1.2019 21:00--01:30, 17 €
Jorma Kääriäinen & Yhden tähden orkesteri
Su 27.1.2019 14:00--17:30, 10 €
Urho Hämäläinen
La 2.2.2019 18 €
Martti Servo & Napander
Su 3.2.2019 14:00--17:30, 10 €
Anna-Liisa Räsänen
La 9.2.2019 18 €
Yölintu
Su 10.2.2019 14:00--17:30, 10 €
Jukka Korpela
La 16.2.2019 18 €
Anne Mattila
Su 17.2.2019 14:00--17:30, 10 €
Esko Sartolahden yhtye
La 23.2.2019 20:30--00:30
Markus Törmälä & FBI-beat
Su 24.2.2019 14:00--17:30, 10 €
Janne Ikonen
La 2.3.2019 21:00--01:00, 18 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Teemu Harjukari solo
La 9.3.2019 21:30--02:00, 22 €
J. Karjalainen
Su 10.3.2019 14:00--17:30, 10 €
Urho Hämäläinen
La 16.3.2019 15 €
Kake Randelin
Su 17.3.2019 14:00--17:30, 10 €
Duo Septimi
La 23.3.2019 16 €
Maija Vilkkumaa
Su 24.3.2019
Minna Äikäs, Minna Äikäs band
La 30.3.2019 20:30--00:30, 15 €
Hurma
La 6.4.2019 20:30--00:30, 18 €
Souvarit
Su 7.4.2019 14:00--17:30, 10 €
Janne Ikonen
La 13.4.2019 17 €
Happoradio
La 20.4.2019 21:00--01:00, 15 €
Suvi Karjula & In The Mood
La 27.4.2019 20:30--00:30, 16 €
Sinitaivas
Su 19.5.2019
Jukka Korpela
La 14.9.2019 15 €
Omega & Eija Kantola
Su 15.9.2019 14:00--17:30, 10 €
Minna Äikäs & Minna Äikäs band
La 21.9.2019 15 €
Charles Plogman, Rosette
Su 22.9.2019 10 €
Minna Äikäs & Minna Äikäs band
La 28.9.2019 15 €
Marita Taavitsainen
La 5.10.2019 15 €
Petri Nygård
Su 6.10.2019 14:00--17:30, 18 €
Jukka Korpela
La 12.10.2019 18 €
Antti Ketonen
La 19.10.2019 15 €
Anneli Mattila & Recados
La 26.10.2019 21:00--02:30, 18 €
Neljä ruusua, Silta duo
La 2.11.2019 15 €
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
La 9.11.2019 20 €
Steve'n'seagulls & Dj Etutukka
La 16.11.2019 16 €
Erika Vikman
Pe 22.11.2019 16 €
Pelle Miljoona & Pelle Miljoona & Rockers
La 23.11.2019 17 €
Souvarit
Su 24.11.2019
Minna Äikäs band & Minna Äikäs
Pe 29.11.2019 15 €
Sinitaivas
La 30.11.2019 20 €
Miljoonasade
Pe 6.12.2019 15 €
Saija Tuupanen & eXmiehet
Su 8.12.2019
Minna Äikäs band, Minna Äikäs
Pe 13.12.2019 18 €
Movetron, Dj Etutukka
La 14.12.2019 17 €
Kake Randelin & Company
La 28.12.2019 16 €
Anne Mattila
Ti 31.12.2019
Voimaorkesteri & Susanna Heikki
Ti 7.1.2020 10 €
Sinikuu
La 11.1.2020 16 €
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
La 18.1.2020 16 €
Hurma
La 25.1.2020
Diesel & Markku Aro
Su 2.2.2020
Minna Äikäs, Minna Äikäs band
La 8.2.2020 17 €
Arttu Wiskari
La 15.2.2020 17 €
Finlanders
La 22.2.2020 16 €
Yölintu
La 29.2.2020 16 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 1.3.2020
Jukka Korpela
La 7.3.2020 16 €
Kyösti Mäkimattila
Su 8.3.2020
Jukka Korpela
La 29.8.2020 20:00--23:30, 10 €
Vonkamiehet
La 5.9.2020 20:00--23:30, 12 €
Jani Markus & Harhakuva
La 12.9.2020 20:00--23:30, 16 €
Tommi Soidinmäki & Vastakaiku
La 19.9.2020 20:00--23:30, 15 €
Marita Taavitsainen
Su 20.9.2020 10 €
Urho Hämäläinen & Janne Ikonen
La 26.9.2020 20:00--23:30, 16 €
Diesel & Markku Aro
Su 4.10.2020
Anna-Liisa Räsänen