Ravintola Kivitippu, Lappajärvi

Pe 13.4.2007
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 14.4.2007
Pohojanmaan Poikamiehet
Ti 17.4.2007 0 €
Seinäjoen harmonikkakerho
Ke 18.4.2007 0 €
Juha Niemi
Pe 20.4.2007
Rainer Friman
La 21.4.2007
Kismet & Kati Tuulia
Pe 27.4.2007
Yölintu
Pe 4.5.2007
Markus Sextet
La 5.5.2007
Pohjantähti & Mikko Salmela
Pe 11.5.2007
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 12.5.2007
Ässät
Pe 18.5.2007
Teemu Harjukari
La 19.5.2007
Väriloiste
Pe 25.5.2007
Helmenkalastajat & Antti Ahopelto
La 26.5.2007
Norolan Pojat
La 2.6.2007
Elixir
Pe 8.6.2007
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
La 9.6.2007
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Pe 15.6.2007
Menox, Kaija Lustila
La 16.6.2007
Iskelmäyhtye Korona
Ke 27.6.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
To 28.6.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 29.6.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 30.6.2007
Coralia
Ke 4.7.2007
Kilu Hietalan yhtye
To 5.7.2007
Kilu Hietalan yhtye
Pe 6.7.2007
J-P Team
La 7.7.2007
J-P Team
Ke 11.7.2007
Elixir
To 12.7.2007
Elixir
Pe 13.7.2007
Mira ja Brainless
La 14.7.2007
Mira ja Brainless
Ke 18.7.2007
Senders
To 19.7.2007
Senders
Pe 20.7.2007
Senders
La 21.7.2007
Senders
Ke 25.7.2007
Crystal
To 26.7.2007
Crystal
Pe 27.7.2007
Crystal
La 28.7.2007
Crystal
Ke 1.8.2007
Q-raketti
To 2.8.2007
Q-raketti
Pe 3.8.2007
Q-raketti
La 4.8.2007
Q-raketti
Ke 8.8.2007
Juha Niemi & Soittorasia
Pe 10.8.2007
Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 11.8.2007
Savannah
Ti 14.8.2007
Lauluilta
Pe 17.8.2007
Channel Four
La 18.8.2007
EQ ja Sami Hakala & Sami Hakala
Ti 21.8.2007
Lauluilta
Ke 22.8.2007
Lavakeisarit & Aarre Loukkola
Pe 24.8.2007
Mikael Konttinen
La 25.8.2007
Jari Välimäki
Ma 27.8.2007
Karaoke
Ti 28.8.2007
Valio Rantakangas & Kaarina Tikkamäki
Ke 29.8.2007
Tarja Raivio
Pe 31.8.2007
Mistral & Anne Mattila
La 1.9.2007
Sonetti & Ilkka Hakala
Ti 4.9.2007
Kokkolanseudun harmonikat
Ke 5.9.2007
Duo Pekka Roiko
La 8.9.2007
Öiset kulkijat & Birgit Ohra-aho
Ti 11.9.2007
Kokkolan harmonikkaklubi
Ke 12.9.2007
Juha Niemi & Soittorasia
Pe 14.9.2007
Charlies
La 15.9.2007
Kuutamo & Virpi Piippo
Ti 18.9.2007
Valio Rantakangas & Kaarina Tikkamäki
Ke 19.9.2007
Duo Saariset
Pe 21.9.2007
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 22.9.2007
Haavemaa & Sari Koivikko
Ti 25.9.2007
Kokkolanseudun harmonikat
Pe 28.9.2007
Presto & Kake Randelin
La 29.9.2007
Exodus
Ti 2.10.2007
Topi Rajala
Pe 5.10.2007
Hehkumo, lokakuun loiskeet -pelimannitapahtuma
La 6.10.2007
Kokkolan harmonikkaklubi, lokakuun loiskeet -pelimannitapahtuma
Ti 9.10.2007
Valio Rantakangas & Kaarina Tikkamäki
Pe 12.10.2007
V.I.P. & Anneli Mattila
La 13.10.2007
Pohjantähti & Mikko Salmela
Ti 16.10.2007
Kokkolanseudun harmonikat
Pe 19.10.2007
Souvarit
La 20.10.2007
Kismet & Kati Tuulia
Ti 23.10.2007
Kokkolan harmonikkaklubi
Pe 26.10.2007
Diesel & Markku Aro
La 27.10.2007
Eino Luostarin yhtye
Ti 30.10.2007
Mikko Rekilä ja Pojat
Ke 31.10.2007
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Pe 2.11.2007
Pekkaniskan Pojat
La 3.11.2007
Pastori Pohjalainen
Pe 9.11.2007
Rosso & Tarja Lunnas
La 10.11.2007
Tähtiartisti-laulukilpailu
Pe 16.11.2007
Fantasia, Arto Nuotio
La 17.11.2007
Fantasia
Pe 23.11.2007
Menox & Kaija Lustila
La 24.11.2007
Menox
Pe 30.11.2007
Pohojanmaan Poikamiehet & Johanna Piipponen
La 1.12.2007
Pohojanmaan Poikamiehet & Johanna Piipponen
Ti 4.12.2007
Valio Rantakangas & Kaarina Tikkamäki
Pe 7.12.2007
Eki Jantunen & Mutkattomat
La 8.12.2007
Eki Jantunen & Mutkattomat
Ke 12.12.2007
Duo Saariset
Pe 14.12.2007
Markus Sextet
La 15.12.2007
Markus Sextet
Ke 19.12.2007
Juha Niemi & Soittorasia
Ti 25.12.2007
Tarmo Malilan duo
Ke 26.12.2007
Tarmo Malilan duo
Ma 31.12.2007
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 4.1.2008
Jani ja Jetsetters
La 5.1.2008
Sateenkaari & Teemu Lehtola
Ke 9.1.2008
Juha Niemi & Soittorasia
Pe 11.1.2008
Tommys & Charles Plogman
La 12.1.2008
Supernova
Ke 16.1.2008
J-P Team duo
Pe 18.1.2008
Mistral & Anne Mattila
La 19.1.2008
Kari Isola ja Yön tähdet
Ke 23.1.2008
Tapani Lager & Martti Peltola
Pe 25.1.2008
Helmenkalastajat & Antti Ahopelto
La 26.1.2008
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 30.1.2008
Tarmo Malilan duo
Pe 1.2.2008
Charlies
La 2.2.2008
Lakeuden kuu, Marko Lahti
Ke 6.2.2008
Tero Jokinen
Pe 8.2.2008
V.I.P. & Anneli Mattila
Ti 12.2.2008
Valio ja Kaarina
Pe 15.2.2008
Finlanders
La 16.2.2008
Coralia
Ke 20.2.2008
Keijo Rahnasto duo
Pe 22.2.2008
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 23.2.2008
Mira ja Brainless
Ke 27.2.2008
Tarja Raivio
Pe 29.2.2008
Kari Piironen
La 1.3.2008
Öiset kulkijat & Anssi Vimpari, Birgit Ohra-aho
Ti 4.3.2008
Valio ja Kaarina
Pe 7.3.2008
Keidas & Jouni Keronen & Johanna Debreczeni
La 8.3.2008
Exodus
Pe 14.3.2008
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 15.3.2008
Savannah
Ti 18.3.2008
Valio ja Kaarina
To 20.3.2008
Pentti Hietanen
Pe 21.3.2008
Taikakuu
La 22.3.2008
Väriloiste
Su 23.3.2008
Fantasia & Jenna Bågeberg
Pe 28.3.2008
Rosette & Tiina Ruuska
La 29.3.2008
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
Ti 1.4.2008
Mikko Rekilä ja Pojat
Ke 2.4.2008
Duo Saariset
Pe 4.4.2008
Tulipunaruusut
La 5.4.2008
Reissarit & Mikko Takala
Ke 9.4.2008
Tarmo Malilan duo
Pe 11.4.2008
Fernet & Tomi Markkola
La 12.4.2008
Osiris & Jonna Ortju
Ti 15.4.2008
Iltamat
Ke 16.4.2008
Aarre Loukkola duo
Pe 18.4.2008
Yölintu
La 19.4.2008
Menox, Haavekuva & Virpi Piippo
Ti 22.4.2008
Köpi Korpi
Ke 23.4.2008
J-P Team duo
Pe 25.4.2008
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 26.4.2008
Norolan Pojat
Ti 29.4.2008
Iltamat
Ke 30.4.2008
Aira Kontiainen & Olavi Anttila
Pe 2.5.2008
Souvarit
La 3.5.2008
Tanssiorkesteri Luxus
Ti 6.5.2008
Simodeus
Pe 9.5.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 10.5.2008
Haavemaa & Sari Koivikko
Ti 13.5.2008
Iltamat
Pe 16.5.2008
Matti Esko
La 17.5.2008
Senaattori
Ti 20.5.2008
Kokkolan harmonikkaklubi
Pe 23.5.2008
Huikon veljekset
La 24.5.2008
EQ ja Sami Hakala & Sami Hakala
Ti 27.5.2008
Iltamat
Pe 30.5.2008
Pohojanmaan Poikamiehet
La 31.5.2008
Kalevi Suntila trio
Pe 6.6.2008
Ässät
La 7.6.2008
Ajattomat
Pe 13.6.2008
Jettiset
La 14.6.2008
Yötaivas
Pe 20.6.2008
Pelikaanit
La 21.6.2008
Pelikaanit
Pe 27.6.2008
Elixir
La 28.6.2008
Elixir
Ke 2.7.2008
Iskuorkesteri
To 3.7.2008
Iskuorkesteri
Pe 4.7.2008
Iskuorkesteri
La 5.7.2008
Iskuorkesteri
Ke 9.7.2008
Q-raketti
To 10.7.2008
Q-raketti
Pe 11.7.2008
Q-raketti
La 12.7.2008
Q-raketti
Ke 16.7.2008
Crystal
To 17.7.2008
Crystal
Pe 18.7.2008
Crystal
La 19.7.2008
Crystal
Ke 23.7.2008
J-P Team
To 24.7.2008
J-P Team
Pe 25.7.2008
J-P Team
La 26.7.2008
J-P Team
Ke 30.7.2008
Tarmo Malila ja Täysikuu
To 31.7.2008
Tarmo Malila ja Täysikuu
Pe 1.8.2008
Tarmo Malila ja Täysikuu
Ti 5.8.2008
Tarmo Malila ja Täysikuu
Ke 6.8.2008
Sheriff & Jaana Hiltunen
To 7.8.2008
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 8.8.2008
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 9.8.2008
Sheriff & Jaana Hiltunen
Pe 15.8.2008
Tanssiorkesteri Luxus
La 16.8.2008
Tanssiorkesteri Luxus
Pe 22.8.2008
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
La 23.8.2008
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Pe 29.8.2008
Sonetti & Ilkka Hakala
La 30.8.2008
Sonetti & Ilkka Hakala
Pe 12.9.2008
Voimaorkesteri, Antti Ahopelto
Pe 19.9.2008
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Pe 26.9.2008
Charlies
Pe 17.10.2008
Presto & Kake Randelin
Pe 31.10.2008
Yölintu
Pe 7.11.2008
Taikakuu
La 8.11.2008
Jonna Ortju
La 15.11.2008
EQ ja Sami Hakala
La 22.11.2008
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
Pe 28.11.2008
Helmenkalastajat
La 29.11.2008
Öiset kulkijat, Birgit Ohra-aho
Pe 5.12.2008
Rosette, Tiina Ruuska
La 6.12.2008
Rosette
Pe 26.12.2008
Elixir
La 27.12.2008
Elixir
Pe 2.1.2009
Menox, Kaija Lustila
La 3.1.2009
Menox
Pe 9.1.2009
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 16.1.2009
Fernet & Tomi Markkola
La 17.1.2009
Väriloiste
Pe 23.1.2009
Kari Vepsä & Onnenmaa
Pe 30.1.2009
Mistral & Anne Mattila
La 31.1.2009
Sonetti & Ilkka Hakala
Pe 6.2.2009
Jani ja Jetsetters
Pe 13.2.2009
V.I.P. & Anneli Mattila
Pe 20.2.2009
Yölintu
La 21.2.2009
Kuutamo
Pe 6.3.2009
Helmenkalastajat
La 7.3.2009
Savannah
Pe 13.3.2009
Presto & Kake Randelin
La 14.3.2009
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
Pe 20.3.2009
Fantasia & Hanna Talikainen
La 21.3.2009
Norolan Pojat
Pe 27.3.2009
Susanna Heikki
Pe 10.4.2009
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Su 12.4.2009
Ässät
Pe 17.4.2009
FBI-beat & Markus Törmälä
La 18.4.2009
Sonetti & Ilkka Hakala
Ti 21.4.2009
Simo Hietalan yhtye
Pe 24.4.2009
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 25.4.2009
Senaattori
Pe 1.5.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 2.5.2009
Elixir
Pe 8.5.2009
Channel Four
Ti 26.5.2009
Simo Hietalan yhtye
Pe 29.5.2009
Haavekuva, Teemu Lehtola
La 30.5.2009
Haavekuva, Teemu Lehtola
La 6.6.2009
Elixir
Ti 9.6.2009
Onnenhetki
La 13.6.2009
Walkarit
Ke 8.7.2009
Elixir
To 9.7.2009
Elixir
Pe 10.7.2009
Elixir
La 25.7.2009
Atomi
Ke 5.8.2009
Harri ja Coronet
To 6.8.2009
Harri ja Coronet
Pe 7.8.2009
Harri ja Coronet
La 8.8.2009
Harri ja Coronet
Pe 21.8.2009
Väriloiste
Pe 28.8.2009
Kaija Lustila
La 5.9.2009
Kuutamo
Ti 8.9.2009
Simo Hietalan yhtye
Pe 11.9.2009
Helmenkalastajat
Ke 16.9.2009
Haavekuva
Pe 18.9.2009
Presto & Kake Randelin
Pe 25.9.2009
Myrskytuuli
La 26.9.2009
Sonetti & Ilkka Hakala
Pe 9.10.2009
Souvarit
Pe 23.10.2009
Tommys & Charles Plogman
La 24.10.2009
EQ ja Sami Hakala
Pe 30.10.2009
Yölintu
Ke 4.11.2009
Elixir
Pe 6.11.2009
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 14.11.2009
Norolan Pojat
La 21.11.2009
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
Ti 24.11.2009
Simo Hietalan yhtye
La 5.12.2009
Avec
Ke 9.12.2009
Anna-Liisa Räsänen
To 31.12.2009
Charlies
Pe 1.1.2010
Rosette, Tiina Ruuska
La 2.1.2010
Rosette
Pe 8.1.2010
Helmenkalastajat
La 9.1.2010
Roselet & Sanna Ylikärppä
Pe 15.1.2010
Mistral & Anne Mattila
Ti 2.2.2010
Simo Hietalan yhtye
Pe 5.2.2010
Fernet & Tomi Markkola
La 6.2.2010
Avenue & Anniina Mattila
Pe 12.2.2010
Resiina & Juha Metsäperä
La 13.2.2010
Hanna Talikainen
Pe 19.2.2010
Kari Piironen
La 20.2.2010
Safir & Meiju Suvas
Pe 26.2.2010
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 27.2.2010
Juhamatti
Ti 2.3.2010
Simo Hietalan yhtye
Ke 3.3.2010
Anna-Liisa Räsänen
Pe 19.3.2010
Kaija Lustila
La 20.3.2010
Oja-Lipasti band & Marko Maunuksela
Pe 26.3.2010
Souvarit, Topi Sorsakoski
La 3.4.2010
Voimaorkesteri
Su 4.4.2010
Sonetti & Ilkka Hakala
Pe 9.4.2010
Antti Tammilehdon yhtye
La 10.4.2010
Baroque
Pe 16.4.2010
Presto & Kake Randelin
La 17.4.2010
Boogie
Pe 23.4.2010
Tommys & Charles Plogman
Pe 30.4.2010
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 7.5.2010
Elixir
La 8.5.2010
Kuutamo
Pe 21.5.2010
Channel Four
La 22.5.2010
Nina Koivisto
Pe 28.5.2010
Calibra & Sanna Liimatainen
Ti 1.6.2010
Simo Hietalan yhtye
Pe 11.6.2010
EQ ja Sami Hakala
La 12.6.2010
Walkarit
Ti 15.6.2010
Simo Hietalan yhtye
Pe 18.6.2010
Jonna Ortju
La 19.6.2010
Öiset kulkijat
Ke 28.7.2010
Kinset
To 29.7.2010
Kinset
Pe 30.7.2010
Kinset
La 31.7.2010
Kinset
La 14.8.2010
Avec
Pe 27.8.2010
Onnenpotku & Susanna Sakko
La 28.8.2010
Hyvät herrat & Tuija Mäensivu
Pe 3.9.2010
Mistral & Anne Mattila
Ti 7.9.2010
Simo Hietalan yhtye
Pe 17.9.2010
Marita Taavitsainen
La 18.9.2010
Unelmavävyt
La 25.9.2010
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Pe 15.10.2010
Souvarit
La 16.10.2010
Avenue & Anniina Mattila
Pe 22.10.2010
Ilta & Janne Tulkki
La 23.10.2010
Nelinpeli
Pe 29.10.2010
Diesel & Markku Aro
Ti 2.11.2010
Simo Hietalan yhtye
Pe 12.11.2010
Fantasia
La 13.11.2010
Fantasia
La 4.12.2010
Helmenkalastajat
Ke 15.12.2010
Anna-Liisa Räsänen
Pe 31.12.2010
Kari Vepsä & Onnenmaa
To 6.1.2011
Elixir
Pe 7.1.2011
Rosette
Pe 14.1.2011
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 15.1.2011
Rosette, Tiina Ruuska
Pe 21.1.2011
Fantasia & Marko Maunuksela
La 29.1.2011
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 11.2.2011
Souvarit
La 12.2.2011
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
Pe 18.2.2011
Taikakuu
Pe 25.2.2011
NeljänSuora
Ti 1.3.2011
Simo Hietalan yhtye
Pe 4.3.2011
Mistral & Anne Mattila
Pe 11.3.2011
Presto & Kake Randelin
La 12.3.2011
Kaija Pohjola
Pe 18.3.2011
V.I.P. & Anneli Mattila
La 19.3.2011
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 25.3.2011
Varjokuva
Pe 1.4.2011
Omega & Eija Kantola
Pe 8.4.2011
Tulipunaruusut
To 21.4.2011
Hanna Pakarinen
Pe 22.4.2011
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 29.4.2011
Tommys & Charles Plogman
La 30.4.2011
Avenue & Anniina Mattila
La 7.5.2011
Mia Leivo & Pequeno
Ti 10.5.2011
Simo Hietalan yhtye
La 14.5.2011
Väriloiste
Pe 20.5.2011
Elixir
Pe 27.5.2011
Ässät
Su 29.5.2011
Sonetti & Ilkka Hakala
Pe 3.6.2011
Haavekuva, Teemu Lehtola
La 4.6.2011
Henkka ja Kulkurit
Pe 17.6.2011
Menox
Ke 29.6.2011
Öiset kulkijat
To 30.6.2011
Öiset kulkijat
Pe 1.7.2011
Öiset kulkijat
La 2.7.2011
Öiset kulkijat
Ke 6.7.2011
Wähäkosket
To 7.7.2011
Wähäkosket
Pe 8.7.2011
Wähäkosket
La 9.7.2011
Wähäkosket
Pe 12.8.2011
EQ ja Sami Hakala
La 13.8.2011
Calibra & Sanna Liimatainen
Pe 19.8.2011
Caravan
La 20.8.2011
Walkarit
La 3.9.2011
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 6.9.2011
Simo Hietalan yhtye
Pe 9.9.2011
Fernet & Tomi Markkola
La 17.9.2011
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Pe 23.9.2011
Pekkaniskan Pojat
La 24.9.2011
Hovinarrit & Mervi Koponen
Pe 30.9.2011
Ile Kallio & Kaija Kärkinen
Pe 7.10.2011
Yölintu
La 8.10.2011
Helmenkalastajat
Pe 21.10.2011
Presto & Kake Randelin
La 22.10.2011
La Strada
La 29.10.2011
Charlies
Ti 1.11.2011
Simo Hietalan kvartetti
La 5.11.2011
Timangi
Pe 11.11.2011
Hurma
Pe 18.11.2011
Finlanders
La 19.11.2011
Markus Sextet
Pe 2.12.2011
Agents
La 3.12.2011
Sonetti & Ilkka Hakala
Pe 9.12.2011
Tanssiorkesteri Luxus
La 10.12.2011
Tanssiorkesteri Luxus
Pe 30.12.2011
Haavekuva, Teemu Lehtola
La 31.12.2011
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Pe 6.1.2012
EQ ja Sami Hakala
La 7.1.2012
EQ ja Sami Hakala
Pe 20.1.2012
Tanssiorkesteri Luxus
La 21.1.2012
Tanssiorkesteri Luxus
Pe 27.1.2012
Kuutamo
La 28.1.2012
Kuutamo
Pe 3.2.2012
Mistral & Anne Mattila
La 4.2.2012
Sunset, Arto Nuotio
La 11.2.2012
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 17.2.2012
Pekkaniskan Pojat
Pe 24.2.2012
Souvarit
Pe 9.3.2012
Charles Plogman & Ronnies
La 10.3.2012
Voimaorkesteri, Antti Ahopelto
Pe 16.3.2012
Taikakuu
La 17.3.2012
Kuutamo
Pe 23.3.2012
Varjokuva
La 24.3.2012
Helmenkalastajat
Pe 30.3.2012
FBI-beat
La 31.3.2012
Mia Leivo & Pequeno
La 7.4.2012
Channel Four
Su 8.4.2012
Kuutamo
La 14.4.2012
Suvi Karjula
Pe 20.4.2012
Diesel & Markku Aro
La 21.4.2012
Suvas Regal & Meiju Suvas
Ti 24.4.2012
Simo Hietalan yhtye
La 28.4.2012
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
Su 29.4.2012
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
Ma 30.4.2012
Charlies
Pe 4.5.2012
Öiset kulkijat
Pe 11.5.2012
Hurma
La 12.5.2012
Elixir
Ke 16.5.2012
Elixir
La 19.5.2012
Menox, Walkarit
Ti 22.5.2012
Simo Hietalan trio
Pe 25.5.2012
Sonetti & Ilkka Hakala
La 26.5.2012
Nina Koivisto
Pe 8.6.2012
Dry Capri
La 9.6.2012
Dry Capri
Pe 15.6.2012
Haavekuva
La 16.6.2012
Haavekuva
Pe 22.6.2012
Harri ja Coronet
La 23.6.2012
Harri ja Coronet
Pe 10.8.2012
Kuutamo
Pe 17.8.2012
Ajattomat
La 18.8.2012
Reissarit & Mikko Takala
Pe 24.8.2012
Jade's quartet
La 25.8.2012
Öiset kulkijat
La 1.9.2012
Sonetti & Ilkka Hakala
La 8.9.2012
Tanssiorkesteri Luxus
Pe 14.9.2012
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 15.9.2012
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Pe 21.9.2012
Pekkaniskan Pojat
La 22.9.2012
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 29.9.2012
Juhamatti, Timangi
Ti 2.10.2012
Kokkolan harmonikkaklubi
La 6.10.2012
Tanssiorkesteri Luxus
Pe 12.10.2012
Souvarit
Pe 19.10.2012
Sawotta & Pekka Hartonen
Pe 26.10.2012
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 27.10.2012
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 6.11.2012
Kokkolan harmonikkaklubi
La 17.11.2012
Myrskytuuli
Pe 30.11.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 7.12.2012
Hurma
Pe 14.12.2012
Charlies, Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Pe 28.12.2012
Kuutamo
La 29.12.2012
Kaija Pohjola
Ma 31.12.2012
Kapris & Matti Esko
Pe 4.1.2013
Menox
La 5.1.2013
Menox
Pe 11.1.2013
Tanssiorkesteri Luxus
La 12.1.2013
Tanssiorkesteri Luxus
Ti 15.1.2013
Kokkolan harmonikkaklubi
Pe 18.1.2013
Kuutamo
La 19.1.2013
Kuutamo
Pe 25.1.2013
Tulipunaruusut
Pe 1.2.2013
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 8.2.2013
Fantasia & Marko Maunuksela
Ti 12.2.2013
Kokkolan harmonikkaklubi
La 16.2.2013
Rosette & Kaija Lustila
Pe 22.2.2013
Taikakuu
La 23.2.2013
Johanna Debreczeni
Pe 1.3.2013 12 €
Pekkaniskan Pojat
La 2.3.2013 12 €
Channel Four
Pe 8.3.2013 12 €
NeljänSuora
La 9.3.2013 12 €
Meiju Suvas & Suvas Regal
Pe 15.3.2013 14 €
A. Aallon rytmiorkesteri
La 16.3.2013 14 €
Kari Piironen & Caminito
La 23.3.2013 14 €
Arto Nuotio & Sunset
To 28.3.2013 14 €
Yölintu
Pe 29.3.2013 17 €
Jesse Kaikuranta
La 30.3.2013 14 €
Terhi Matikainen
Su 31.3.2013 14 €
Heikki Koskelo & Taivaankaari
Pe 5.4.2013 14 €
Finlanders
La 6.4.2013 14 €
Saija Varjus & New Harlem
Ke 10.4.2013
Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Pe 12.4.2013 14 €
Hurma
La 13.4.2013 14 €
Charlies
Pe 19.4.2013 14 €
Markku Aro
La 20.4.2013 14 €
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
Pe 26.4.2013 14 €
Tomi Markkola & Fernet
La 27.4.2013 14 €
Suvi Karjula, Avec
Pe 3.5.2013 14 €
Charles Plogman & Pientä unelmaa
La 4.5.2013 14 €
Carisma
Pe 10.5.2013 14 €
Caravan
La 11.5.2013 14 €
Caravan
Pe 24.5.2013
Juha Vartiainen, Elixir
La 25.5.2013
Elixir
Pe 31.5.2013 14 €
Harri ja Coronet
La 1.6.2013 14 €
Harri ja Coronet
Pe 7.6.2013 14 €
Crystal
La 8.6.2013 14 €
Crystal
Pe 14.6.2013 14 €
Haavekuva
La 15.6.2013 14 €
Haavekuva
Pe 21.6.2013 14 €
Q-raketti
La 22.6.2013 14 €
Q-raketti
Ke 26.6.2013
Juha Niemen yhtye
To 27.6.2013
Juha Niemen yhtye
Pe 28.6.2013
Juha Niemen yhtye
La 29.6.2013
Juha Niemen yhtye
Ke 3.7.2013
Tarmo Malila
To 4.7.2013
Tarmo Malila
Pe 5.7.2013
Tarmo Malila
La 6.7.2013
Tarmo Malila
Ke 10.7.2013
Juha Niemen yhtye
To 11.7.2013
Juha Niemen yhtye
Pe 12.7.2013
Juha Niemen yhtye
La 13.7.2013
Juha Niemen yhtye
Ke 17.7.2013
Jorma Kotilainen
To 18.7.2013
Jorma Kotilainen
Pe 19.7.2013
Jorma Kotilainen
La 20.7.2013
Jorma Kotilainen
Ke 24.7.2013
Juha Niemen yhtye
To 25.7.2013
Juha Niemen yhtye
Pe 26.7.2013
Juha Niemen yhtye
La 27.7.2013
Juha Niemen yhtye
Ke 31.7.2013
Tero Jokinen
To 1.8.2013
Tero Jokinen
Pe 2.8.2013
Tero Jokinen
La 3.8.2013
Tero Jokinen
Ke 7.8.2013
Juha Niemen yhtye
To 8.8.2013
Juha Niemen yhtye
Pe 9.8.2013
Juha Niemen yhtye
La 10.8.2013
Juha Niemen yhtye
Pe 16.8.2013 14 €
Menox
La 17.8.2013 14 €
Menox
La 24.8.2013 14 €
Tanssiorkesteri Luxus
Pe 30.8.2013 14 €
Virpi Piippo & Elixir
La 31.8.2013 14 €
Ilkka Hakala & Sonetti
Pe 6.9.2013
T.T. Purontaka, Tähtitaivas
Pe 13.9.2013
Tanssiorkesteri Ahopelto
La 14.9.2013
Terhi Matikainen
Pe 20.9.2013
Kuutamo
La 21.9.2013
Tiina Ruuska, Rosette
Pe 27.9.2013
Saija Tuupanen, eXmiehet
Pe 11.10.2013
Souvarit
La 12.10.2013
Juhamatti & Timangi
Pe 18.10.2013
Kapris, Matti Esko
Pe 1.11.2013
Ässät
La 2.11.2013
Menox
Pe 15.11.2013
Pientä unelmaa, Charles Plogman
Pe 22.11.2013
Pekkaniskan Pojat
La 23.11.2013
Kuutamo
La 30.11.2013
Tero Kuorikoski, Caravan
Su 1.12.2013
Reijo Niemisen yhtye
Pe 6.12.2013
Ilkka Hakala, Sonetti
La 7.12.2013
Ilkka Hakala, Sonetti
Pe 13.12.2013
Hurma
La 14.12.2013
Taivaankaari, Heikki Koskelo
Ti 31.12.2013
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Su 26.1.2014
Tanssiorkesteri Luxus
Ma 27.1.2014 0 €
Paten karaoke
Pe 31.1.2014 10 €
Tarmo Malila ja Täysikuu
La 1.2.2014 10 €
Tarmo Malila ja Täysikuu
Ma 3.2.2014 0 €
Paten karaoke
Pe 7.2.2014 8 €
Q-raketti
La 8.2.2014 8 €
Q-raketti
Ma 10.2.2014 0 €
Paten karaoke
Pe 14.2.2014 8 €
Harri ja Coronet
La 15.2.2014 8 €
Harri ja Coronet
Su 16.2.2014 13:00--16:30, 10 €
EL -Tanssit Valio Rantakangas & Kaarina Tikkamäki
Ma 17.2.2014 0 €
Paten karaoke
Pe 21.2.2014 10 €
Crystal
La 22.2.2014 10 €
Crystal
Ma 24.2.2014 0 €
Karaoke
Pe 28.2.2014 15 €
Yölintu
La 1.3.2014 10 €
Walkarit
Ma 3.3.2014 0 €
Karaoke
Pe 7.3.2014 14 €
A. Aallon rytmiorkesteri
La 8.3.2014 10 €
Menox
Ma 10.3.2014 0 €
Karaoke
Pe 14.3.2014 15 €
Souvarit
La 15.3.2014 10 €
Exodus
Ma 17.3.2014 0 €
Karaoke
Pe 21.3.2014 14 €
Tarja Lunnas & Rosso
La 22.3.2014 10 €
Öiset kulkijat
Ma 24.3.2014 0 €
Karaoke
Pe 28.3.2014 14 €
Heikki Koskelo & Taivaankaari
La 29.3.2014 10 €
EQ ja Sami Hakala, Sami Hakala
Ma 31.3.2014 0 €
Karaoke
Pe 4.4.2014 15 €
Finlanders
La 5.4.2014 10 €
Ilkka Hakala & Sonetti
Ma 7.4.2014 0 €
Karaoke
Pe 11.4.2014 14 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 12.4.2014 10 €
Virpi Piippo & Kuutamo
Ma 14.4.2014 0 €
Karaoke
Pe 18.4.2014 14 €
Kake Randelin & Presto
La 19.4.2014 23 €
Lauri Tähkä
Su 20.4.2014 10 €
Jiri Tammilehto & Esperanza
Ke 23.4.2014
Ari Salo
Pe 25.4.2014 14 €
Helmenkalastajat
La 26.4.2014 10 €
Susanna Sakko & Onnenpotku
Ma 28.4.2014 0 €
Karaoke
Ke 30.4.2014
T.T. Purontaka, Tähtitaivas
Pe 2.5.2014 20 €
Suvi Teräsniska, Tulipunaruusut
Pe 9.5.2014
Kuutamo
La 10.5.2014
Kuutamo
Pe 16.5.2014
Joonas Erkkilä
La 17.5.2014
Joonas Erkkilä
Su 18.5.2014
Tanssiorkesteri Luxus
Pe 30.5.2014
Harri ja Coronet
La 31.5.2014
Harri ja Coronet
Pe 6.6.2014
Dry Capri
La 7.6.2014
Dry Capri
Pe 20.6.2014
Charlies
Pe 4.7.2014
Ari Salo
La 5.7.2014
Ari Salo
Ke 30.7.2014
Ari Salo
Ke 13.8.2014
Ari Salo
Pe 15.8.2014
Tero Kuorikoski, Caravan
La 16.8.2014
Tero Kuorikoski, Caravan
Pe 22.8.2014
Menox
La 23.8.2014
Menox
Pe 5.9.2014
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 6.9.2014
Öiset kulkijat
Pe 12.9.2014
Rosette, Charles Plogman
La 13.9.2014
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 17.9.2014
Ari Salo
Pe 19.9.2014
Ari Salo
La 20.9.2014
Walkarit
Pe 26.9.2014 18 €
Yölintu
La 27.9.2014 10 €
Virpi Piippo, Elixir
Ke 1.10.2014 0 €
Tarmo Malila
Pe 3.10.2014
Lokakuun loiskeet -pelimannitapahtuma
La 4.10.2014
Lokakuun loiskeet -pelimannitapahtuma
Ke 8.10.2014 0 €
Jorma Kotilainen
Pe 10.10.2014 18 €
Souvarit
La 11.10.2014 10 €
Iskelmäyhtye Korona
Ke 15.10.2014 0 €
Juha Niemi
Pe 17.10.2014 18 €
Boogie
La 18.10.2014 10 €
Sami Hakala & EQ ja Sami Hakala
Ke 22.10.2014 0 €
Ari Salo
Pe 24.10.2014 15 €
A. Aallon rytmiorkesteri
La 25.10.2014 10 €
Jade's quartet
Su 26.10.2014 10 €
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 29.10.2014 0 €
Tero Jokinen
To 30.10.2014 15 €
Finlanders
Pe 31.10.2014 15 €
Kake Randelin
La 1.11.2014 10 €
Menox
Pe 7.11.2014 12 €
Juhamatti & Timangi
La 8.11.2014 10 €
Juha Remes & Harri ja Coronet
Ke 12.11.2014
Jussi Roponen, Tapani Lager
Pe 14.11.2014 12 €
Pekkaniskan Pojat
La 15.11.2014 10 €
Swingers
Pe 21.11.2014 15 €
A. Aallon rytmiorkesteri
La 22.11.2014 10 €
Exodus
Pe 28.11.2014 20 €
Elonkerjuu
La 29.11.2014 10 €
Tanssiorkesteri Luxus
Pe 5.12.2014 12 €
Jani ja Jetsetters
La 6.12.2014 10 €
Susanna Sakko & Onnenpotku
Pe 12.12.2014 12 €
Hurma
La 13.12.2014 10 €
Helmenkalastajat
Ke 31.12.2014
T.T. Purontaka, Tähtitaivas
Pe 6.2.2015
Taikakuu
Pe 13.2.2015
Avec & Leif Lindeman
La 14.2.2015
Joonas Erkkilä
Su 15.2.2015
Tanssiorkesteri Luxus
Pe 20.2.2015
Fantasia & Marko Maunuksela
La 28.2.2015
Sonetti & Ilkka Hakala
Pe 6.3.2015
Rosette, Charles Plogman
La 14.3.2015
Esperanza & Jiri Tammilehto
Ke 18.3.2015
Ari Salo
Pe 20.3.2015
Souvarit
La 28.3.2015
Seija Rankinen & Tähtikavaljeerit
Pe 3.4.2015
Tanssiorkesteri Luxus
La 4.4.2015
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 8.4.2015
Ari Salo
La 11.4.2015
Menox
Pe 17.4.2015
Ari Salo
Pe 24.4.2015
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 25.4.2015
Harri ja Coronet
Pe 8.5.2015
Kuutamo
La 9.5.2015
Kuutamo
Ke 13.5.2015 0 €
Tarmo Malila
Pe 15.5.2015 10 €
Q-raketti
La 16.5.2015 10 €
Q-raketti
Su 17.5.2015 13:00--16:30, 10 €
Valio Rantakangas & Kaarina Tikkamäki
Ma 18.5.2015 0 €
Karaoke
Ke 20.5.2015 0 €
Juha Niemi, Soittorasia
La 23.5.2015
Menox
Ma 25.5.2015 0 €
Karaoke
Ke 27.5.2015 0 €
Ari Salo
Pe 29.5.2015 0 €
Dry Capri
La 30.5.2015 0 €
Dry Capri
Ma 1.6.2015 0 €
Karaoke
Pe 5.6.2015 8 €
Crystal
La 6.6.2015 0 €
Crystal
Ma 8.6.2015 0 €
Karaoke
Pe 12.6.2015 8 €
Harri ja Coronet
La 13.6.2015 8 €
Harri ja Coronet
Ke 17.6.2015
Ari Salo
Pe 19.6.2015 13 €
Juhamatti & Timangi
La 20.6.2015 10 €
Tarmo Malila, Täysikuu
Pe 26.6.2015 8 €
Juha Niemi, Soittorasia
Pe 3.7.2015 8 €
Tarmo Malila
La 4.7.2015 8 €
Tarmo Malila
Pe 10.7.2015 8 €
Juha Niemi, Soittorasia
La 11.7.2015 8 €
Juha Niemi, Soittorasia
Pe 17.7.2015 8 €
Tarmo Malila
La 18.7.2015 8 €
Tarmo Malila
Pe 24.7.2015 8 €
Ari Salo
La 25.7.2015 8 €
Ari Salo
Pe 31.7.2015 8 €
Juha Niemi, Soittorasia
La 1.8.2015 8 €
Juha Niemi, Soittorasia
La 8.8.2015 8 €
Tero Jokinen
Pe 14.8.2015 8 €
Crystal
La 15.8.2015 8 €
Crystal
Pe 21.8.2015 8 €
Harri ja Coronet
La 22.8.2015 8 €
Harri ja Coronet
Pe 28.8.2015
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 29.8.2015 10 €
Sulo Kallio, Marco Cucinotta
Ke 9.9.2015
Ari Salo
La 12.9.2015
Seija Rankinen, Tähtikavaljeerit
La 19.9.2015
Ilkka Hakala, Sonetti
Pe 25.9.2015
Leif Lindeman, Avec
La 26.9.2015
Tanssiorkesteri Luxus
Pe 9.10.2015
Souvarit
La 10.10.2015
Menox
La 22.7.2017
Ari Salo
La 2.9.2017
Seija Rankinen
La 9.9.2017
Tanssiorkesteri Luxus
Pe 29.9.2017
Tähtivyö & Erkki Mustikkamäki
La 30.9.2017
Tähtivyö & Erkki Mustikkamäki
La 7.10.2017
Wähäkosket
Su 8.10.2017
Tanssiorkesteri Luxus
La 14.10.2017
Ässät
La 28.10.2017
Etiketti & Antti Ahopelto
La 25.11.2017
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 1.12.2017 21:30--01:30, 10 €
In The Mood & Suvi Karjula
La 2.12.2017 21:30--01:30, 12 €
Eija Kantola
Ti 5.12.2017 21:30--01:30, 10 €
The Hillo
Pe 8.12.2017 21:30--01:30, 10 €
Aleksi Laukkosen yhtye
La 9.12.2017 23:00--02:30, 12 €
Telaketju
Su 10.12.2017 13:00--17:00, 10 €
Aleksi Laukkosen yhtye
Pe 15.12.2017 22:00--01:30, 12 €
Gringo
La 16.12.2017 21:30--01:30, 12 €
Marko Maunuksela & Talisman
La 20.1.2018 21:30--01:30, 10 €
Keijo Taivainen & Erkinheimon yhtye
Su 21.1.2018 13:00--17:00, 10 €
Rannan pojat
Ke 24.1.2018 20:00--23:30, 0 €
Ensti solo band
Pe 2.2.2018 20:00--00:30, 0 €
Paten karaoke
La 3.2.2018 21:00--00:30, 10 €
Kohtalon kuu
Pe 9.2.2018 20:00--00:30, 0 €
Paten karaoke
La 10.2.2018 21:30--01:30, 12 €
Onnenkerjäläiset
Su 11.2.2018 13:00--17:00, 10 €
Eino Luostarinen
La 17.2.2018 21:30--01:30
Valentin
Pe 2.3.2018 21:00--00:30, 18 €
Souvarit
Pe 9.3.2018 21:00--00:30, 10 €
Ensti solo band
La 10.3.2018 21:30--01:30, 10 €
Disco Inferno
Su 11.3.2018
Tanssiorkesteri Luxus
To 15.3.2018 0 €
Peltolan pojat
La 17.3.2018 21:30--01:30, 10 €
Helmenkalastajat
Pe 23.3.2018 21:30--00:30, 10 €
The Hillo
Pe 30.3.2018 21:30--00:30, 15 €
EXmiehet
La 7.4.2018 21:30--01:30, 10 €
Antti Ahopelto & Etiketti
La 14.4.2018 21:30--01:30, 12 €
Hanna Hirvonen, Haavekuva
Su 15.4.2018 13:00--17:00, 10 €
Keijo Taivainen
La 21.4.2018 21:30--01:30, 12 €
Mika Peltoniemi, Turhat Jätkät
Ma 30.4.2018 21:30--01:30, 12 €
T.T. Purontaka
Pe 11.5.2018 21:00--00:30, 0 €
Paten karaoke
La 12.5.2018 21:30--01:30, 12 €
Juhamatti & Rosalie
Ti 22.5.2018 20:00--23:30, 0 €
Paten karaoke
Ke 23.5.2018 20:00--23:30, 0 €
Paten karaoke
La 26.5.2018 21:00--01:00, 10 €
Eki Jantunen, Mutkattomat
Su 27.5.2018 13:00--17:00, 10 €
Valio Rantakangas, Kaarina Tikkamäki
Pe 22.6.2018 19:00--00:30, 10 €
Ensti solo band
La 23.6.2018 21:00--00:30, 15 €
Ensti solo band
Pe 17.8.2018 20:00--24:00, 10 €
Enstin karaoketanssit
La 18.8.2018 20:00--24:00, 0 €
Ensti solo band
La 15.9.2018
Tanssiorkesteri Luxus
Su 30.9.2018 13:00--17:00, 10 €
Valio Rantakangas
Pe 12.10.2018 21:00--01:30, 10 €
Kohtalon kuu
La 13.10.2018 21:00--01:30, 15 €
Antti Ahopelto & Etiketti
La 20.10.2018 0 €
Paten karaoke
Su 21.10.2018 13:00--17:00, 10 €
Antti Sivula
La 27.10.2018 0 €
Ensti solo band
Ke 31.10.2018 20:00--24:00, 0 €
Enstin karaoketanssit
Pe 2.11.2018 20:00--24:00, 0 €
Enstin karaoketanssit
To 15.11.2018 20:00--24:00, 0 €
Enstin karaoketanssit
Su 18.11.2018 13:00--17:00, 10 €
Asko Laukkosen yhtye
Pe 23.11.2018 20 €
Souvarit
La 24.11.2018 18 €
Aki Samuli & Fantasia
La 1.12.2018 16 €
Polte
La 8.12.2018 16 €
Lemmenlautta
Su 9.12.2018 13:00--17:00, 10 €
Hannu Luostari
La 15.12.2018 10 €
Peltolan pojat
Ti 25.12.2018
Ensti solo band
Ke 26.12.2018
Ensti solo band
Ti 29.1.2019
Ensti solo band
La 2.2.2019 15 €
Helminauha
Pe 8.2.2019 15 €
Heikki Koskelo & Taivaankaari
Su 17.2.2019 13:00--17:00, 10 €
Jaska Mäkynen & Nelostie
Pe 8.3.2019 15 €
Antti Ahopelto
Pe 22.3.2019 20 €
Souvarit, Lasse Hoikka
Pe 29.3.2019 18 €
Finlanders
Pe 5.4.2019 12 €
Jarkko Yli-Sikkilä, Maestrot
La 6.4.2019 12 €
Jarkko Yli-Sikkilä, Maestrot
Pe 12.4.2019 22:00--01:30
Jarmos-yhtye
La 13.4.2019 5 €
Niina, The Beat Callers
Su 14.4.2019 13:00--16:30, 10 €
Hannu Luostarin yhtye
Ma 15.4.2019 0 €
Paten karaoke
Pe 19.4.2019 15 €
Tanssiorkesteri Kaiho
La 20.4.2019 15 €
RM Bilebändi
La 27.4.2019 15 €
Juhamatti & Rosalie
La 4.5.2019 15 €
Jarkko Honkanen & Taiga
La 18.5.2019 15 €
Jere & Anton Övermark & Poikkeuslupa
Su 19.5.2019 13:00--16:30, 10 €
Valio Rantakangas & Kaarina Tikkamäki
La 25.5.2019 15 €
JuJu
Pe 21.6.2019 15 €
Kohtalon kuu, Tero Isoniemi
La 17.8.2019
Maestrot
Pe 23.8.2019
Luunappi
La 31.8.2019 0 €
Duo Pekka Roiko
La 7.9.2019
DJ Gigolo & Hausmylly
Su 8.9.2019
Jaska Mäkynen
La 14.9.2019 20 €
Taikakuu
Pe 20.9.2019
Tero Isoniemi & Kohtalon kuu
La 21.9.2019
OG Ulla-Maija
La 12.10.2019 0 €
Maarit Peltoniemi & Coralia
Su 13.10.2019
Takaisinpaluu
Pe 18.10.2019
Souvarit
Pe 25.10.2019
Ässät
La 26.10.2019
Uniklubi
Pe 1.11.2019
Feniks
La 9.11.2019
Jannika B
Su 10.11.2019
Valio Rantakangas & Kaarina Tikkamäki
Ke 13.11.2019
Peltolan pojat
Pe 15.11.2019
SRMY:n orkesteri, Eldorado, Armi Lahdenkauppi
18:00--20:30 tanssikurssi: kivitippu tanssii -tanssi perusteet ja keskitaso, Joonas kainulainen ja Jussi Kaksonen, Suomen Media & Action Oy
La 16.11.2019
Kari Vepsä & Onnenmaa
9:00--9:45 tanssikurssi: soololattarit all level, VAPAA PÄÄSY, Jussi Kaksonen, Suomen Media & Action Oy
10:00--17:20 tanssikurssi: kivitippu tanssii -tanssi perusteet ja keskitaso, Jussi Kaksonen, Joonas Kainulainen ja Alina Mustamaa, Suomen Media & Action Oy
Su 17.11.2019
9:00--9:45 tanssikurssi: lavis all level, VAPAA PÄÄSY, Rosa Mört, Suomen Media & Action Oy
10:00--13:50 tanssikurssi: kivitippu tanssii -tanssi perusteet ja keskitaso, Satu Ruohomäki, Rosa ja Hannu Mört, Suomen Media & Action Oy
Pe 22.11.2019
Minna Äikäs band & Minna Äikäs
La 23.11.2019
Johanna Pakonen & Omenapuu
La 30.11.2019
Neitoset
To 5.12.2019
Juhamatti & Rosalie
La 7.12.2019 0 €
FBI-beat
La 14.12.2019
Silla Pöyry Band, Roulette
Ke 25.12.2019
Peeta
To 26.12.2019
Maestrot
Ti 31.12.2019
Pasi Vainionperä Band & Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Pe 10.1.2020
Finlanders, Maestrot
La 11.1.2020
Charles Plogman, Rosette
Pe 17.1.2020
Jarkko Yli-Sikkilä
La 18.1.2020
Laura Voutilainen
Pe 24.1.2020
Costee
La 25.1.2020
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
Pe 31.1.2020
Tomi Markkola & Fernet
La 1.2.2020
Gettomasa
Pe 7.2.2020
Jyrki Nurminen & Sävel
La 8.2.2020 13 €
Dansdax
Ma 10.2.2020
Soiva orkesteri
Ti 11.2.2020
Soiva orkesteri
To 13.2.2020
SRMY:n orkesteri, Eldorado, Armi Lahdenkauppi
Pe 14.2.2020
SRMY:n orkesteri, Eldorado, Armi Lahdenkauppi
La 15.2.2020
SRMY:n orkesteri, Eldorado, Armi Lahdenkauppi, Onnentähti, Hannu Hautaniemi
Su 16.2.2020 13:00--16:30, 10 €
Tero Isoniemi & Kohtalon kuu
Ti 18.2.2020
Minna Äikäs band & Minna Äikäs
Ke 19.2.2020
Minna Äikäs band & Minna Äikäs
To 20.2.2020
Minna Äikäs band & Minna Äikäs
Pe 21.2.2020
Marko Maunuksela & Jukka Hallikainen & Jackpot
La 22.2.2020
Nikke Ankara
Pe 28.2.2020
Antti Ahopelto & Etiketti
La 29.2.2020
Heikki Koskelo & Taivaankaari
Pe 6.3.2020
Souvarit, Lasse Hoikka
La 7.3.2020
Aste, Raappana
Pe 13.3.2020
Eija Kantola & Omega
La 14.3.2020
Maestrot