Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio

Pe 13.4.2007
Esteri
La 14.4.2007
Esteri
Ke 18.4.2007
Taikakuu
Pe 27.4.2007
Varjokuva
La 28.4.2007
Flamingo & Jari Grek
Ma 30.4.2007
Flamingo & Jari Grek
Pe 4.5.2007
Köpi Koski ja Projekti
La 5.5.2007
Köpi Koski ja Projekti
Ke 9.5.2007
Unelmavävyt
Ke 23.5.2007
Sesam & Antti Raiski
Ke 30.5.2007
Saija Tuupanen & Tornados
Pe 1.6.2007
Sonetti & Ilkka Hakala
La 2.6.2007
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 6.6.2007
Avec & Saska Helmikallio
Ke 13.6.2007
Tommys & Charles Plogman
Pe 15.6.2007
Sami Kojonen & Vaihtoaskel, Varjokuva
La 16.6.2007
Helmenkalastajat & Antti Ahopelto
Ke 20.6.2007
Noiser & Kari Piironen
Pe 22.6.2007
Myrskytuuli, Paula Koivuniemi
La 23.6.2007
Taivalkunta Beat
Ke 27.6.2007
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
Pe 29.6.2007
Tanssiorkesteri Helmi
La 30.6.2007
Tanssiorkesteri Helmi
Ke 4.7.2007
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 6.7.2007
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Sami Keskitalo
La 7.7.2007
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 13.7.2007
Väliaikainen
La 14.7.2007
Väliaikainen
Ke 18.7.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ke 25.7.2007
Rainer Friman
Pe 27.7.2007
Sylvia
La 28.7.2007
Tapani Kansa
Ke 1.8.2007
Mikael Konttinen
Pe 3.8.2007
Solaris & Minna Sirkiä
La 4.8.2007
Minna Sirkiä
Ke 8.8.2007
Fantasia & Jenna Bågeberg
Pe 10.8.2007
Magnet & Virve Nuotio
La 11.8.2007
Magnet & Virve Nuotio
Ke 15.8.2007
Mistral & Anne Mattila
Pe 17.8.2007
Väriloiste
La 18.8.2007
Väriloiste
Pe 24.8.2007
Esteri
La 25.8.2007
Esteri
Pe 31.8.2007
FBI-beat
Pe 7.9.2007
Varjokuva
La 8.9.2007
Sami Keskitalo
Ke 12.9.2007
Eino Grön
Ke 19.9.2007
Lea Laven
Pe 21.9.2007
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 26.9.2007
Avec & Saska Helmikallio
Pe 28.9.2007
Myrskytuuli
La 29.9.2007
Myrskytuuli
Pe 5.10.2007
Markus Sextet
La 6.10.2007
Markus Sextet
Ke 10.10.2007
Pekkaniskan Pojat
Pe 12.10.2007
Graniitti & Rainer Bollström
La 13.10.2007
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 17.10.2007
Sami Kojonen & Vaihtoaskel
Pe 19.10.2007
Channel Four
La 20.10.2007
KinoJake
Ke 24.10.2007
Sinitaivas
Pe 26.10.2007
Flamingo & Jari Grek
La 27.10.2007
Flamingo & Jari Grek
Ke 7.11.2007
Fernet & Tomi Markkola
La 10.11.2007
Kismet & Kati Tuulia
Pe 16.11.2007
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ke 28.11.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ke 5.12.2007
Moliéndo & Meiju Suvas
Ke 12.12.2007
Taikakuu
Pe 11.1.2008
Taivalkunta Beat
Ke 16.1.2008
Rosette, Tiina Ruuska
Pe 18.1.2008
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 19.1.2008
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 23.1.2008
Tommys & Charles Plogman
Pe 25.1.2008
Väriloiste
La 26.1.2008
Avenue & Anniina Mattila
Ke 30.1.2008
Boogie
Ke 6.2.2008
Fantasia & Jenna Bågeberg
Pe 8.2.2008
Myrskytuuli
La 9.2.2008
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 13.2.2008
Unelmavävyt
Ke 20.2.2008
Fernet & Tomi Markkola
Pe 22.2.2008
Helmenkalastajat & Antti Ahopelto
La 23.2.2008
Helmenkalastajat & Antti Ahopelto
Ke 27.2.2008
Taikakuu
Pe 29.2.2008
Volga & Pekka Nebelung
La 1.3.2008
Ami Jaara ja Amico
Ke 5.3.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 7.3.2008
Finlanders
Ke 12.3.2008
Marita Taavitsainen
Pe 14.3.2008
Yölintu
Ke 19.3.2008
Avec & Saska Helmikallio
Pe 21.3.2008
FBI-beat
Ke 26.3.2008
Pekkaniskan Pojat
Pe 28.3.2008
Varjokuva
Ke 2.4.2008
Kaija Pohjola
Pe 4.4.2008
Markus Sextet
La 5.4.2008
Markus Sextet
Pe 11.4.2008
Tanssiorkesteri Helmi
La 12.4.2008
Tanssiorkesteri Helmi
Ke 16.4.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 25.4.2008
Flamingo & Jari Grek
La 26.4.2008
Flamingo & Jari Grek
Ke 30.4.2008
Diesel & Markku Aro
Ke 7.5.2008
Volga & Pekka Nebelung
Pe 9.5.2008
Väliaikainen
La 10.5.2008
Väliaikainen
Ke 14.5.2008
Kari Piironen
Pe 16.5.2008
Sinitaivas
Ke 21.5.2008
Avec & Saska Helmikallio
Ke 28.5.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 6.6.2008
Unelmavävyt
Ke 11.6.2008
Charlies
Pe 13.6.2008
Esteri
La 14.6.2008
Esteri
Ke 18.6.2008
Kari Vepsä & Onnenmaa
Pe 20.6.2008
Danny & D'Voices
La 21.6.2008
Myrskytuuli
Ke 25.6.2008
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 2.7.2008
Pepito ja Pekka Saralevä
Pe 4.7.2008
Väriloiste
Ti 8.7.2008
Caminito
Pe 11.7.2008
Kismet & Kati Tuulia
La 12.7.2008
Kismet & Kati Tuulia
Ke 16.7.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 18.7.2008
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 19.7.2008
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 23.7.2008
V.I.P. & Anneli Mattila
Ke 30.7.2008
Marita Taavitsainen
Ke 6.8.2008
Tommys & Charles Plogman
Pe 8.8.2008
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 9.8.2008
Paula Koivuniemi
Ke 13.8.2008
Monarkia & Jukka Hallikainen
Pe 15.8.2008
Sylvia
La 16.8.2008
Sylvia
Ke 20.8.2008
Fantasia & Hanna Talikainen
Pe 29.8.2008
Syke
La 30.8.2008
Charlies
Ke 3.9.2008
NeljänSuora
Ke 10.9.2008
Magia 1 & Mikael Konttinen
Pe 10.10.2008
Rainer Bollström
La 11.10.2008
Rainer Bollström
Pe 17.10.2008
Pekkaniskan Pojat
La 18.10.2008
Myrskytuuli
La 25.10.2008
Väliaikainen
Ke 29.10.2008
Fantasia & Hanna Talikainen
Ke 5.11.2008
Mistral & Anne Mattila
Pe 7.11.2008
Rosette, Tiina Ruuska
La 8.11.2008
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 12.11.2008
Volga & Pekka Nebelung
Pe 14.11.2008
Myrskytuuli
La 15.11.2008
Myrskytuuli
Ke 26.11.2008
Tommys & Charles Plogman
Pe 5.12.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ke 10.12.2008
Souvarit
Ke 17.12.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 9.1.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 10.1.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 14.1.2009
Rosette, Tiina Ruuska
Pe 16.1.2009
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 17.1.2009
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 24.1.2009
Mistral & Anne Mattila
Ke 28.1.2009
Safir & Meiju Suvas
La 31.1.2009
Nasma Team
Ke 4.2.2009
Diesel & Markku Aro
Pe 6.2.2009
Myrskytuuli
La 7.2.2009
Väriloiste
Ke 11.2.2009
Omega & Eija Kantola
Ke 18.2.2009
Taikakuu
Pe 20.2.2009
Helmenkalastajat
La 21.2.2009
Helmenkalastajat
Pe 27.2.2009
Unelmavävyt
La 28.2.2009
Varjokuva
Ke 4.3.2009
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 6.3.2009
Sinitaivas
La 7.3.2009
Sylvia
Ke 11.3.2009
Marita Taavitsainen
La 14.3.2009
Myrskytuuli
Pe 20.3.2009
Syke
La 21.3.2009
Fantasia & Hanna Talikainen
Ke 25.3.2009
La Strada
Pe 27.3.2009
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 1.4.2009
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 3.4.2009
Väliaikainen
La 4.4.2009
Väliaikainen
Pe 10.4.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 11.4.2009
Taivalkunta Beat, Paula Koivuniemi
Su 12.4.2009
Rosette
Ke 15.4.2009
Kari Vepsä & Onnenmaa
Pe 17.4.2009
Nelinpeli & Mikael Konttinen
La 18.4.2009
La Strada
Ke 22.4.2009
Pekkaniskan Pojat
La 25.4.2009
Volga & Pekka Nebelung
Ke 29.4.2009
Kiintotähti & Teuvo Oinas
To 30.4.2009
Seitsemän seinähullua veljestä, Niskalenkki
Ke 6.5.2009
Kaija Pohjola
Pe 8.5.2009
Varjokuva
La 16.5.2009
Islanders & Danny & D'Voices
La 23.5.2009
Henkka ja Kulkurit
Pe 29.5.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 30.5.2009
Taiga & Jarkko Honkanen
Pe 5.6.2009
EQ ja Sami Hakala
La 6.6.2009
EQ ja Sami Hakala
Ke 24.6.2009
Caminito & Kari Piironen
Pe 26.6.2009
Channel Four
La 27.6.2009
Channel Four
Ke 1.7.2009
Mikko Mäkeläinen
Pe 3.7.2009
Helmenkalastajat
La 4.7.2009
Islanders & Danny & D'Voices
Ke 8.7.2009
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 10.7.2009
Myrskytuuli
La 11.7.2009
Myrskytuuli
Ke 15.7.2009
Boogie
La 18.7.2009
Freesia & Elina Vettenranta
Pe 24.7.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 25.7.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 31.7.2009
Saska Helmikallio
La 1.8.2009
Juhamatti, Timangi
Ke 5.8.2009
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 7.8.2009
Taiga & Jarkko Honkanen
La 8.8.2009
Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 12.8.2009
V.I.P. & Anneli Mattila
Ke 19.8.2009
Fantasia & Amadeus Lundberg
Ke 2.9.2009
Syke
Pe 4.9.2009
Channel Four
La 12.9.2009
Sylvia
Ke 16.9.2009
Mikko Mäkeläinen
Ke 23.9.2009
Pekkaniskan Pojat
Pe 25.9.2009
Taikakuu
La 26.9.2009
Myrskytuuli
Ke 30.9.2009
Diesel & Markku Aro
La 3.10.2009
Väriloiste
Ke 7.10.2009
Mistral & Anne Mattila
Pe 9.10.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 10.10.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 21.10.2009
NeljänSuora
Pe 23.10.2009
FBI-beat & Markus Törmälä
La 24.10.2009
Väliaikainen
Ke 28.10.2009
Finlanders
Pe 30.10.2009
Paula Koivuniemi
Ke 4.11.2009
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 6.11.2009
La Strada
La 7.11.2009
La Strada
Ke 11.11.2009
Avec & Saska Helmikallio
Pe 13.11.2009
Varjokuva
Ke 18.11.2009
Souvarit
Pe 20.11.2009
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 21.11.2009
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 25.11.2009
Taikakuu
Ke 2.12.2009
Nelinpeli, Kaija Lustila
Pe 4.12.2009
Myrskytuuli
La 5.12.2009
Myrskytuuli
Ke 9.12.2009
Boogie
Pe 11.12.2009
Pekkaniskan Pojat
Ke 16.12.2009
Rosette, Tiina Ruuska
Pe 18.12.2009
Henkka ja Kulkurit
La 19.12.2009
Henkka ja Kulkurit
To 31.12.2009
Islanders & Danny & D'Voices
Ke 13.1.2010
Unelmavävyt
Pe 15.1.2010
Myrskytuuli
Pe 22.1.2010
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ke 27.1.2010
Omega & Eija Kantola, naistentanssit
Pe 29.1.2010
Varjokuva
La 30.1.2010
Helmenkalastajat
Ke 3.2.2010
Souvarit, naistentanssit
Pe 5.2.2010
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 6.2.2010
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 10.2.2010
Koivu & Marita Taavitsainen, naistentanssit
Pe 12.2.2010
Tulipunaruusut
La 13.2.2010
Bohemio Latino
Ke 17.2.2010
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 20.2.2010
Henkka ja Kulkurit
Ke 24.2.2010
Omenapuu & Johanna Pakonen, naistentanssit
Pe 26.2.2010
Rosso & Tarja Lunnas
La 27.2.2010
Ami Jaara ja Amico
Ke 3.3.2010
Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
Pe 5.3.2010
Väliaikainen
La 6.3.2010
Väliaikainen
Ke 10.3.2010
Rosette & Tiina Ruuska, naistentanssit
Pe 12.3.2010 5 €
Sinitaivas
La 13.3.2010 5 €
Monaco & Sirpa Liimatainen
Ke 17.3.2010
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
Pe 19.3.2010
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
La 20.3.2010
Helminauha
Ke 24.3.2010
Taikakuu, naistentanssit
Pe 26.3.2010
La 27.3.2010
Väriloiste
Ke 31.3.2010
Charlies, naistentanssit
La 3.4.2010
Paula Koivuniemi
Ke 7.4.2010
Boogie
Ke 14.4.2010
V.I.P. & Anneli Mattila
Pe 16.4.2010
Fantasia & Amadeus Lundberg
La 17.4.2010
Mira ja Brainless
Ke 21.4.2010
Rosette & Kaija Lustila
Pe 23.4.2010
Varjokuva
La 24.4.2010
Sonetti & Ilkka Hakala
Pe 30.4.2010
Myrskytuuli
La 1.5.2010
La Strada & Anita Hirvonen
Ke 5.5.2010
Matti Esko
Pe 7.5.2010
Taiga & Jarkko Honkanen
La 8.5.2010
Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 12.5.2010
Mandshuria & Milana Misic
To 13.5.2010
Tähtisade & Jari Q
Pe 14.5.2010
Onnenpotku & Susanna Sakko
La 15.5.2010
Onnenpotku & Susanna Sakko
Ke 19.5.2010
Rosette & Marion Rung
To 20.5.2010
Foxset & Pepe Enroth
Pe 21.5.2010
Suvas Regal & Meiju Suvas
La 22.5.2010
Taikavaara & Eerika Grönlund
Ke 26.5.2010
Sinitaivas
To 27.5.2010
Matti Hyvönen ja Robertinos
Pe 28.5.2010
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
La 29.5.2010
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
Ke 2.6.2010
Avec & Saska Helmikallio
Pe 4.6.2010
Channel Four
La 5.6.2010
Channel Four
Ke 9.6.2010
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 11.6.2010
Norolan Pojat
La 12.6.2010
Norolan Pojat
Ke 16.6.2010
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 18.6.2010
Graniitti & Rainer Bollström
La 19.6.2010
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 23.6.2010
Caminito & Kari Piironen
Pe 25.6.2010
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
La 26.6.2010
Helminauha
Ke 30.6.2010
Diesel & Markku Aro
Pe 2.7.2010
Lakeuden kuu & Marko Lahti
La 3.7.2010
Lakeuden kuu & Marko Lahti
Ke 7.7.2010
Antti Tammilehdon yhtye
Pe 9.7.2010
Henkka ja Kulkurit
La 10.7.2010
Henkka ja Kulkurit
Ke 14.7.2010
Kari Vepsä & Onnenmaa
Pe 16.7.2010
In The Mood
La 17.7.2010
In The Mood
Ke 21.7.2010
NeljänSuora
To 22.7.2010
Foxset & Pepe Enroth
Pe 23.7.2010
Myrskytuuli
La 24.7.2010
Myrskytuuli
Ke 28.7.2010
Fortuna & Arja Koriseva
To 29.7.2010
Pirjo Tossavainen
Pe 30.7.2010
Paparazzi
La 31.7.2010
Paparazzi
Ke 4.8.2010
FBI-beat & Markus Törmälä
To 5.8.2010
FinnNostalgia
Pe 6.8.2010
EQ ja Sami Hakala
La 7.8.2010
EQ ja Sami Hakala
Ke 11.8.2010
Suvi Karjula
Pe 13.8.2010
Men in Black & Jari Sillanpää
La 14.8.2010
Väriloiste
Ke 18.8.2010
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 20.8.2010
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 21.8.2010
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 25.8.2010
Pekkaniskan Pojat
Pe 27.8.2010
Horizone & Matti ja Teppo
La 28.8.2010
Helminauha
Ke 1.9.2010
Omega & Eija Kantola
Pe 3.9.2010
Yölintu, Jade's band
La 4.9.2010
Mikael Konttinen
Ke 8.9.2010
Taikakuu
Pe 10.9.2010
Sinitaivas
La 11.9.2010
Caravan
Ke 15.9.2010
Presto & Kake Randelin
Pe 17.9.2010
Rakkauden ammattilaiset, Mira ja Brainless
La 18.9.2010
Whistle Bait, Hipsters & Pekka Helin, Dream Elvis Show
Ke 22.9.2010
Boogie
Pe 24.9.2010
Volga
La 25.9.2010
Volga
Ke 29.9.2010
Souvarit
Pe 1.10.2010
New Harlem & Saija Varjus
La 2.10.2010
Myrskytuuli
Ke 6.10.2010
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 8.10.2010
Syke
La 9.10.2010
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 13.10.2010
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 15.10.2010
Pekkaniskan Pojat
La 16.10.2010
Paparazzi
Ke 20.10.2010
Antti Tammilehdon yhtye
Pe 22.10.2010
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 23.10.2010
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 27.10.2010
Finlanders
Pe 29.10.2010
Calibra & Sanna Liimatainen
La 30.10.2010
The Smooth, Tanssiryhmä High Heels
Ke 3.11.2010
Fernet & Tomi Markkola
Pe 5.11.2010
Nelinpeli & Mikael Konttinen
La 6.11.2010
Norolan Pojat
Ke 10.11.2010
Petri Hervanto
Pe 12.11.2010
Popeda
La 13.11.2010
Coralia
Ke 17.11.2010
NeljänSuora
Pe 19.11.2010
Tosimiehet & Tommi Nyyssönen
La 20.11.2010
Tosimiehet & Tommi Nyyssönen
Ke 24.11.2010
Tommys & Charles Plogman
Pe 26.11.2010
Soundset Jaakko ja Mikael
La 27.11.2010
Soundset Jaakko ja Mikael
Ke 1.12.2010
V.I.P. & Anneli Mattila
Pe 3.12.2010
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
La 4.12.2010
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
Su 5.12.2010
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
Ke 8.12.2010
Matti Esko
Pe 10.12.2010
Karanos-kvartetti
La 11.12.2010
Karanos-kvartetti
Ke 15.12.2010
Rosette, Tiina Ruuska
Pe 17.12.2010
Rakkauden ammattilaiset
La 18.12.2010
Rakkauden ammattilaiset
Pe 31.12.2010
Sound Family
Pe 7.1.2011
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 8.1.2011
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 12.1.2011
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 14.1.2011
Mia Leivo & Pequeno
La 15.1.2011
Mia Leivo & Pequeno
Ke 19.1.2011
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 21.1.2011
Tähtiartisti-laulukilpailun finaali
La 22.1.2011
Tähtiartisti-laulukilpailun finaali
Ke 26.1.2011
A. Aallon rytmiorkesteri
Pe 28.1.2011
Mistral & Anne Mattila
La 29.1.2011
Väliaikainen
Ke 2.2.2011
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 4.2.2011
Boogie
La 5.2.2011
KinoJake
Ke 9.2.2011
Fernet & Tomi Markkola
Pe 11.2.2011
Yölintu
La 12.2.2011
Jarmos-yhtye
Ke 16.2.2011
Finlanders
Pe 18.2.2011
Pyhät Tepot, Rockama
Ke 23.2.2011
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 25.2.2011
Norolan Pojat
La 26.2.2011
Norolan Pojat
Ke 2.3.2011
Varjokuva
Pe 4.3.2011
Iskelmäyhtye Bohemia
La 5.3.2011
Iskelmäyhtye Bohemia
Ke 9.3.2011
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 11.3.2011
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 12.3.2011
Routalempi
Ke 16.3.2011
Sinitaivas
Pe 18.3.2011
Omega & Eija Kantola
La 19.3.2011
Calibra & Sanna Liimatainen
Ke 23.3.2011
Rosette & Kaija Lustila
Pe 25.3.2011
Rakkauden ammattilaiset
La 26.3.2011
Rakkauden ammattilaiset
Ke 30.3.2011
Tommys & Charles Plogman
Pe 1.4.2011
Pekkaniskan Pojat
La 2.4.2011
Mira ja Brainless
Ke 6.4.2011
Rosso & Tarja Lunnas
Ke 4.5.2011
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 6.5.2011
Petoman & Marion Rung
La 7.5.2011
EQ ja Sami Hakala & Sami Hakala
Ke 11.5.2011
Matti Esko
Pe 13.5.2011
Mamba, Jade's band
La 14.5.2011
Rosanna & Marko Tuovinen
Ke 18.5.2011
Sesam & Antti Raiski
Pe 20.5.2011
Charlies
La 21.5.2011
Elixir & Virpi Piippo
Ke 25.5.2011
Tulipunaruusut
Pe 27.5.2011
Fortuna & Arja Koriseva
La 28.5.2011
Norolan Pojat
Ke 1.6.2011 0 €
Dallapé
Pe 3.6.2011
Väliaikainen
La 4.6.2011
Väliaikainen
Ke 8.6.2011
Caminito & Kari Piironen
Pe 10.6.2011
Calibra & Sanna Liimatainen
La 11.6.2011
Calibra & Sanna Liimatainen
Ke 15.6.2011
Tommys & Charles Plogman
Pe 17.6.2011
Ässät
La 18.6.2011
Ässät
Ke 22.6.2011
Kasmir & Jari Grek
Pe 24.6.2011
Cafe Dynamite & Frederik
La 25.6.2011
Rakkauden ammattilaiset
Ke 29.6.2011
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 1.7.2011
Lakeuden kuu & Marko Lahti
La 2.7.2011
Lakeuden kuu & Marko Lahti
Ke 6.7.2011
Janne Tulkki & Ilta
Pe 8.7.2011
KinoJake
La 9.7.2011
Christa Huikko kvartetti
Ke 13.7.2011
Twisters & Tuomas Myllylä
Pe 15.7.2011
Sonetti & Ilkka Hakala
La 16.7.2011
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 20.7.2011
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 22.7.2011
FinnNostalgia & Pepe Enroth
La 23.7.2011
FinnNostalgia & Pepe Enroth
Ke 27.7.2011
NeljänSuora
Pe 29.7.2011
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
La 30.7.2011
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
Ke 3.8.2011
Diesel & Markku Aro
Pe 5.8.2011
Jani ja Jetsetters
La 6.8.2011
Tosimiehet & Tommi Nyyssönen
Ke 10.8.2011
Fortuna & Arja Koriseva
Pe 12.8.2011
Swingers
La 13.8.2011
Swingers
Pe 19.8.2011
Boogie
La 20.8.2011
Jarmos-yhtye
Ke 24.8.2011
Mervi Koponen & Hovinarrit
Pe 26.8.2011
Juhamatti & Timangi
La 27.8.2011
Virve Rosti & Freeman & Menneisyyden vangit, Tosimiehet
Ke 31.8.2011
Unelmavävyt
Pe 2.9.2011
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 3.9.2011
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 7.9.2011
Marita Taavitsainen & Koivu
Pe 9.9.2011
Mikael Konttinen & Nelinpeli
La 10.9.2011
Esa Nummela band
Ke 14.9.2011
Finlanders
Pe 16.9.2011
Hurma
La 17.9.2011
Mira ja Brainless
Ke 21.9.2011
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 23.9.2011
Maarit Peltoniemi & Federal
La 24.9.2011
Karanos-kvartetti
Ke 28.9.2011
Kaija Lustila & Rosette
Pe 30.9.2011
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 1.10.2011
Rakkauden ammattilaiset
Ke 5.10.2011
Varjokuva
Pe 7.10.2011
Helmenkalastajat
La 8.10.2011
Kalle Kaaja & Caravan
Ke 12.10.2011
A. Aallon rytmiorkesteri, Atlantic trio
Pe 14.10.2011
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
La 15.10.2011
Sami Hakala & EQ ja Sami Hakala
Ke 19.10.2011
Charlies
Pe 21.10.2011
Tommi Läntinen, Janina Aro Band
La 22.10.2011
Nasma Team
Ke 26.10.2011
Charles Plogman & Ronnies
Pe 28.10.2011
Teuvo Oinas & Kiintotähti
La 29.10.2011
Väliaikainen
Ke 2.11.2011
Tiina Ruuska, Rosette
Pe 4.11.2011
Kake Randelin & Presto
La 5.11.2011
Tony Montana
Ke 9.11.2011
Eija Kantola & Omega
Pe 11.11.2011
Anne Mattila & Mistral
La 12.11.2011
Norolan Pojat
Ke 16.11.2011
Tomi Markkola & Fernet
Pe 18.11.2011
Ami Jaara ja Amico
La 19.11.2011
Ami Jaara ja Amico
Ke 23.11.2011
Anita Hirvonen & La Strada
Pe 25.11.2011
Taija Riihimäki & Tuomas Myllylä & Twisters
La 26.11.2011
Taija Riihimäki & Tuomas Myllylä & Twisters
Ke 30.11.2011
Meiju Suvas & Suvas Regal
Pe 2.12.2011
Mia Leivo & Pequeno
La 3.12.2011
Mia Leivo & Pequeno
Ma 5.12.2011
Jani Jalkanen & Hänen orkesterinsa
Ke 7.12.2011
Johanna Pakonen & Omenapuu
Pe 9.12.2011
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 10.12.2011
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ke 14.12.2011
Matti Esko
Pe 16.12.2011
Pekkaniskan Pojat
La 17.12.2011
Rainer Bollström & Graniitti
Ma 26.12.2011
Jaana Pöllänen & Manjana, Helibor
La 31.12.2011
Melody Box kvintetti
Ke 11.1.2012
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 13.1.2012
Ässät
La 14.1.2012
Ässät
Ke 18.1.2012
Diesel & Markku Aro
Pe 20.1.2012
NeljänSuora
La 21.1.2012
Köpi Koski ja Projekti
Ke 25.1.2012
Finlanders
Pe 27.1.2012
Boogie
La 28.1.2012
Channel Four
Ke 1.2.2012
Charles Plogman & Ronnies
Pe 3.2.2012
Hurma
La 4.2.2012
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 8.2.2012
Martti Metsäketo & Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Pe 10.2.2012
Kurre
La 11.2.2012
Nasma Team
Ke 15.2.2012
Taikakuu
Pe 17.2.2012
Lovex, Rockama
La 18.2.2012
Sirpa Jokinen & Veijarit
Ke 22.2.2012
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Pe 24.2.2012
Lauri Tähkä
La 25.2.2012
Taija Riihimäki & Tuomas Myllylä & Twisters
Ke 29.2.2012
Souvarit
To 1.3.2012
Finlanders
Pe 2.3.2012
Charlies
La 3.3.2012
Kalle Jussila & Yhtyeineen
Ke 7.3.2012
Meiju Suvas & Suvas Regal
Pe 9.3.2012
Kake Randelin & Presto
La 10.3.2012
KinoJake
Ma 12.3.2012
Sami Kojonen
Ke 14.3.2012
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 16.3.2012
Volga & Pekka Nebelung
La 17.3.2012
Graniitti & Rainer Bollström
Ma 19.3.2012
Sami Kojonen
Ke 21.3.2012
Tulipunaruusut
Pe 23.3.2012
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 24.3.2012
EQ ja Sami Hakala
Ma 26.3.2012
Sami Kojonen
Ke 28.3.2012
Fernet & Tomi Markkola
Pe 30.3.2012
Juha Tapio
La 31.3.2012
Caravan & Juha Hautaluoma
Ke 4.4.2012
Pekkaniskan Pojat
Pe 6.4.2012
Horizone & Matti ja Teppo
La 7.4.2012
Satellites
Ke 11.4.2012
Syke
Pe 13.4.2012
Varjokuva
La 14.4.2012
D'Voices & Islanders & Danny
Ma 16.4.2012
Sami Kojonen
Ke 18.4.2012
Myrskytuuli
Pe 20.4.2012
Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen
La 21.4.2012
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
Ma 23.4.2012
Sami Kojonen
Ke 25.4.2012
Matti Esko, Kapris
Pe 27.4.2012
Jade's band, Yölintu
La 28.4.2012
Norolan Pojat
Ma 30.4.2012
Anneli Mattila
Ke 2.5.2012
Mistral & Anne Mattila
Pe 4.5.2012
New Harlem & Saija Varjus
La 5.5.2012
Christa Huikko
Ma 7.5.2012
Sami Kojonen
Ke 9.5.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 11.5.2012
Jenna Bågeberg
La 12.5.2012
Channel Four
Ma 14.5.2012
Sami Kojonen
Ke 16.5.2012
Tiina Ruuska, Rosette
Pe 18.5.2012
In The Mood
La 19.5.2012
Rosanna & Marko Tuovinen
Ke 23.5.2012
Kaija Lustila
Pe 25.5.2012
Hurma
La 26.5.2012
Calibra & Sanna Liimatainen
Ke 30.5.2012
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 1.6.2012
Timangi & Juhamatti
La 2.6.2012
FinnNostalgia & Pepe Enroth
Ke 6.6.2012
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 8.6.2012
Erikoismiehet & Janne Hurme
La 9.6.2012
Ässät
Ke 13.6.2012
Kari Piironen & Caminito
Pe 15.6.2012
Kalle Jussila
Ke 20.6.2012
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 22.6.2012
Ysärihitit, Janina Aro Band
La 23.6.2012
Öiset kulkijat
Ke 27.6.2012
Diesel & Markku Aro
Pe 29.6.2012
Kasmir & Jari Grek
La 30.6.2012
Tosimiehet & Tommi Nyyssönen
Ke 4.7.2012
In The Mood
Pe 6.7.2012
Meriitti & Pia Lång
La 7.7.2012
Meriitti & Pia Lång
Ke 11.7.2012
Tommi Soidinmäki & Petoman
Pe 13.7.2012
Jade's quartet
La 14.7.2012
Jade's quartet
Ke 18.7.2012
Omenapuu & Johanna Pakonen
Pe 20.7.2012
Broadway & Esme Manns
La 21.7.2012
Broadway & Esme Manns
Ke 25.7.2012
Sesam & Antti Raiski
Pe 27.7.2012
Ami Jaara ja Amico
La 28.7.2012
Ami Jaara ja Amico
Ke 1.8.2012
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 3.8.2012
Kalle Jussila
La 4.8.2012
Kalle Jussila
Ke 8.8.2012
Omega & Eija Kantola
Pe 10.8.2012
Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen
La 11.8.2012
Tanja ja Mino & Fresita
Ke 15.8.2012
Charles Plogman & Ronnies
Pe 17.8.2012
Tony Montana & Octavia
La 18.8.2012
Karanos-kvartetti
Ke 22.8.2012
Tulipunaruusut
Pe 24.8.2012
Boogie
La 25.8.2012
Pokka
Ke 29.8.2012
Charlies
Pe 31.8.2012
Suvas Regal & Meiju Suvas
La 1.9.2012
Cafe Dynamite & Frederik
Ke 5.9.2012
Fernet & Tomi Markkola
Pe 7.9.2012
The Smooth
Ke 12.9.2012
Sinitaivas
Pe 14.9.2012
Graniitti & Rainer Bollström
La 15.9.2012
Amorada & Tommi Seppänen
Ke 19.9.2012
Kaija Lustila
Pe 21.9.2012
Swingers
La 22.9.2012
Christa Huikko
Ke 26.9.2012
Varjokuva
Pe 28.9.2012
EQ ja Sami Hakala & Sami Hakala
La 29.9.2012
Satellites
Pe 5.10.2012
Yölintu
La 6.10.2012
Popeda
Ke 10.10.2012
NeljänSuora
Pe 12.10.2012
Channel Four
La 13.10.2012
Juhamatti, Timangi
Ke 17.10.2012
Finlanders
Pe 19.10.2012
Presto & Kake Randelin
La 20.10.2012
Avec
Ke 24.10.2012
Souvarit
Pe 26.10.2012
Rosette, Tiina Ruuska
La 27.10.2012
Ami Jaara ja Amico
Ke 31.10.2012
Mistral & Anne Mattila
Pe 2.11.2012
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 3.11.2012
Elonkerjuu
Ke 7.11.2012
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 9.11.2012
Henri Stenroth
La 10.11.2012
Janina Aro Band
Ke 14.11.2012
Matti Esko & Kapris
Pe 16.11.2012
Hurma
La 17.11.2012
Tosimiehet & Tommi Nyyssönen
Ke 21.11.2012
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
To 22.11.2012
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 23.11.2012
Kalle Jussila
La 24.11.2012
Kalle Jussila
Ke 28.11.2012
Omega & Eija Kantola
Pe 30.11.2012
Broadway & Esme Manns
La 1.12.2012
Esme Manns, Broadway
Ke 5.12.2012
Antti Raiski
Pe 7.12.2012
Karanos-kvartetti
La 8.12.2012
Karanos-kvartetti
Ke 12.12.2012
Marita Taavitsainen & Koivu
Pe 14.12.2012
Anneli Mattila
La 15.12.2012
Norolan Pojat
Ke 26.12.2012
Jaana Pöllänen & Helibor
Ke 9.1.2013
Tulipunaruusut
Pe 11.1.2013
Markku Aro & Diesel
La 12.1.2013 10 €
Ässät
Ke 16.1.2013
Boogie
Pe 18.1.2013 10 €
Sonetti & Ilkka Hakala
La 19.1.2013 10 €
In The Mood
Ke 23.1.2013
Charles Plogman & Ronnies
Pe 25.1.2013
Charlies
La 26.1.2013
Antti Raiski & La Strada
Ke 30.1.2013
Souvarit
Pe 1.2.2013 10 €
Helminauha
La 2.2.2013
PMMP
Ke 6.2.2013
Pekkaniskan Pojat
Pe 8.2.2013
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
La 9.2.2013 10 €
Sanna Liimatainen & Calibra
Ke 13.2.2013
Hurma
Pe 15.2.2013 20 €
Lord Est
La 16.2.2013 10 €
Harri Kuokkanen & Harri Kuokkanen ja Night Fever
Ke 20.2.2013
Taikakuu
Pe 22.2.2013
Yölintu
La 23.2.2013 10 €
Pokka
Ke 27.2.2013
Kaija Lustila & Rosette
Pe 1.3.2013
Mikael Konttinen
La 2.3.2013
Meriitti & Pia Lång, Gebardi
Ke 6.3.2013
Marita Taavitsainen & Koivu
Pe 8.3.2013
La 9.3.2013 10 €
Palapeli & Sanna-Mari Titov
Ke 13.3.2013
Tapani Kansa & Pepito ja Pekka Saralevä
Pe 15.3.2013 10 €
Tony Montana
La 16.3.2013 10 €
Janne Siitari & Pelimiehet
Ke 20.3.2013
Johanna Pakonen & Omenapuu
Pe 22.3.2013
Suvi Karjula, Avec
La 23.3.2013 10 €
Ari Lavu & Wire
Ke 27.3.2013
Myrskytuuli
Pe 29.3.2013
Markku Aro & Diesel
La 30.3.2013 10 €
Ami Jaara ja Amico
Su 31.3.2013
Johnny Legend
La 6.4.2013
Rosalie
Pe 12.4.2013
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ke 17.4.2013
Finlanders
Ke 24.4.2013
Heikki Koskelo & Taivaankaari
Pe 26.4.2013
In The Mood
La 27.4.2013
Öiset kulkijat
Pe 3.5.2013 12 €
Syke
La 4.5.2013 10 €
Nasma Team
Ke 8.5.2013 12 €
Tarja Lunnas & Rosso
Pe 10.5.2013 10 €
Rosette, Tiina Ruuska
La 11.5.2013 10 €
Sanna-Mari Titov
Ke 15.5.2013
Channel Four
Pe 17.5.2013 10 €
Graniitti & Rainer Bollström
La 18.5.2013 10 €
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 22.5.2013 12 €
Tulipunaruusut
Pe 24.5.2013 13 €
Pientä unelmaa & Charles Plogman
La 25.5.2013 10 €
Kalle Jussila
Pe 31.5.2013 13 €
Jani Jalkanen & Hänen orkesterinsa
La 1.6.2013 10 €
Coralia
Ke 5.6.2013 12 €
Johanna Debreczeni & Jouni Keronen & Keidas
Ke 12.6.2013 12 €
Kapris & Matti Esko
Pe 14.6.2013 10 €
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 15.6.2013 10 €
Swingers
Ke 19.6.2013 12 €
Meiju Suvas & Suvas Regal
Pe 21.6.2013 18 €
Boogie
La 22.6.2013 10 €
Tommi Nyyssönen, Tosimiehet
Ke 26.6.2013 10 €
Henkka ja Kulkurit
Pe 28.6.2013 10 €
Norolan Pojat
La 29.6.2013 10 €
Avalon
Ke 3.7.2013 12 €
V.I.P. & Anneli Mattila
Pe 5.7.2013 10 €
Esme Manns
La 6.7.2013 10 €
Esme Manns
Ke 10.7.2013 12 €
Charlies
Pe 12.7.2013 10 €
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
La 13.7.2013 10 €
Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
Ke 17.7.2013 12 €
Helminauha
Pe 19.7.2013 10 €
HopeinenKuu
La 20.7.2013 10 €
HopeinenKuu
Ke 24.7.2013 12 €
Timangi & Juhamatti
Pe 26.7.2013 10 €
Graniitti & Rainer Bollström
La 27.7.2013 10 €
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 31.7.2013 12 €
Pepe Enroth
Pe 2.8.2013
Lemmenklaani
La 3.8.2013
Rakkauden ammattilaiset
Ke 7.8.2013
Marko Maunuksela & Fantasia
Pe 9.8.2013
Sanna-Mari Titov & Palapeli
La 10.8.2013
Mika Peltoniemi & Turhat Jätkät
Ke 14.8.2013
Hurma
Pe 16.8.2013
Seireenit
La 17.8.2013
Tanja ja Mino
Ke 21.8.2013
Kyösti Mäkimattila & Heidi Pakarinen
Pe 23.8.2013
Ässät
La 24.8.2013
Karanos
Ke 28.8.2013
Pekkaniskan Pojat
Pe 30.8.2013
In The Mood
La 31.8.2013
Jackpot
Ke 4.9.2013
Mikael Konttinen
Pe 6.9.2013
Tony Montana
La 7.9.2013
Sami Hakala & EQ ja Sami Hakala
Ke 11.9.2013
Myrskytuuli
Pe 13.9.2013
Markku Aro & Diesel
La 14.9.2013
Lotta Skog
Ke 18.9.2013
Finlanders
Pe 20.9.2013
Heikki Koskelo & Taivaankaari
La 21.9.2013
Rosalie
Ke 25.9.2013
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Pe 27.9.2013
Kake Randelin & Presto
La 28.9.2013
Channel Four
Ke 2.10.2013
Omega & Eija Kantola
Pe 4.10.2013
Rosette, Tiina Ruuska
La 5.10.2013
Rakkauden ammattilaiset
Ke 9.10.2013
Sinitaivas
Pe 11.10.2013
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 12.10.2013
Calibra
Ke 16.10.2013
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
Pe 18.10.2013
Pokka
La 19.10.2013
Norolan Pojat
Ke 23.10.2013
Taikakuu
Pe 25.10.2013
Väliaikainen
La 26.10.2013
Nasma Team
Ke 30.10.2013
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Pe 1.11.2013
Koivu & Marita Taavitsainen
La 2.11.2013
Lotta Skog, Öiset kulkijat
Ke 6.11.2013
Souvarit
Pe 8.11.2013
Osmo's Cosmos
La 9.11.2013
Popeda
Ke 13.11.2013
Syke
Pe 15.11.2013
HopeinenKuu
La 16.11.2013
DeeStyle
Ke 20.11.2013
Tulipunaruusut
Pe 22.11.2013
Karanos
Ke 27.11.2013
V.I.P. & Anneli Mattila
Pe 29.11.2013
Kolibri
La 30.11.2013
Kerma
Ke 4.12.2013
Rosso
To 5.12.2013
In The Mood
Pe 6.12.2013
Tommi Nyyssönen, Tosimiehet
La 7.12.2013
Gizy & Groove Company
Ke 11.12.2013
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 13.12.2013
Boogie
La 14.12.2013
Kalle Jussila
To 26.12.2013
Jaana Pöllänen, Helibor
Ti 31.12.2013
Heartbeat
Ke 8.1.2014
Helminauha
Pe 10.1.2014
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 11.1.2014
Rakkauden ammattilaiset
Ke 15.1.2014
Juhamatti & Timangi
Pe 17.1.2014
Ässät
La 18.1.2014
Hopeinen Q
Ke 22.1.2014
Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
Pe 24.1.2014
Omega & Eija Kantola
La 25.1.2014
Diesel & Markku Aro
Ke 29.1.2014
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 31.1.2014
Heikki Koskelo & Taivaankaari
La 1.2.2014
Mia Leivo & Pequeno
Ke 5.2.2014
Johanna Debreczeni & Jouni Keronen, Keidas
Pe 7.2.2014
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
La 8.2.2014
Calibra & Sanna Liimatainen
Ke 12.2.2014
Hurma
To 13.2.2014
Sonata Arctica
Pe 14.2.2014
Jannika B
La 15.2.2014
Juha Tapio
Ke 19.2.2014
In The Mood
Pe 21.2.2014
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 22.2.2014
Seireenit, Tosimiehet, Tommi Nyyssönen
Ke 26.2.2014
Pekkaniskan Pojat
Pe 28.2.2014
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 1.3.2014
Rakkauden ammattilaiset
Ke 5.3.2014
Suvas Regal & Meiju Suvas
Pe 7.3.2014
Norolan Pojat
La 8.3.2014
Osmo's Cosmos
Ke 12.3.2014
Charlies
Pe 14.3.2014
NeljänSuora
La 15.3.2014
Seireenit
Ke 19.3.2014
Sinitaivas
Pe 21.3.2014
Myrskytuuli
La 22.3.2014
Väriloiste
Ke 26.3.2014
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Pe 28.3.2014
Souvarit
La 29.3.2014
Ke 2.4.2014
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 4.4.2014
Channel Four
La 5.4.2014
Satellites
Ke 9.4.2014
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 11.4.2014
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
La 12.4.2014
Lauri Tähkä
Ke 16.4.2014
Unelmavävyt
Pe 18.4.2014
Rosso & Tarja Lunnas
La 19.4.2014
Menox
Ke 23.4.2014
Heikki Koskelo & Taivaankaari
Pe 25.4.2014
Sesam & Antti Raiski
La 26.4.2014
Rosalie
Ke 30.4.2014
Charles Plogman & Pientä unelmaa
Pe 2.5.2014
Sanna-Mari Titov, Palapeli
La 3.5.2014
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 7.5.2014
Diesel & Markku Aro
Pe 9.5.2014
Rosette, Tiina Ruuska
Ke 14.5.2014
Fernet & Tomi Markkola
Pe 16.5.2014
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 17.5.2014
Rosanna & Marko Tuovinen
Ke 21.5.2014
Finlanders
Pe 23.5.2014
Taikakuu
La 24.5.2014
Mosquitos, Tanja ja Mino
Ke 28.5.2014
Popeda
Ke 4.6.2014
Stray Dogs
Pe 6.6.2014
Rainer Bollström & Graniitti
La 7.6.2014
Swingers
Ke 11.6.2014
Sunny Group
Pe 13.6.2014
Boogie
La 14.6.2014
Sami Hakala & EQ ja Sami Hakala
Ke 18.6.2014
Norolan Pojat
Pe 20.6.2014
Kake Randelin & Presto
La 21.6.2014
Kalle Jussila
Ke 25.6.2014
Väriloiste
Pe 27.6.2014
Pokka
La 28.6.2014
Pokka
Ke 2.7.2014
Pepe Enroth
Pe 4.7.2014
Jade's quartet
La 5.7.2014
Jade's quartet
Ke 9.7.2014
Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
Pe 11.7.2014
Hannu Auvinen Group
La 12.7.2014
Hannu Auvinen Group
Ke 16.7.2014
Helminauha
Pe 18.7.2014
Menox
La 19.7.2014
Menox
Ke 23.7.2014
Henkka ja Kulkurit
Pe 25.7.2014
Broadway & Esme Manns
La 26.7.2014
Broadway & Esme Manns
Ke 30.7.2014
Suvi Karjula & In The Mood
La 2.8.2014
Nasma Team
Ke 6.8.2014
Taikakuu
Pe 8.8.2014
Charlies
La 9.8.2014
Karanos-kvartetti
Ke 13.8.2014
Jackpot, Jukka Hallikainen
Pe 15.8.2014
Eino Grön & Niskalenkki
La 16.8.2014
Jukka Poika
Ke 20.8.2014
Tommi Soidinmäki & Energia
Pe 22.8.2014
Ässät
La 23.8.2014
Mia Leivo & Pequeno
Ke 27.8.2014
FBI-beat
Pe 29.8.2014
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 30.8.2014
Dingo
Ke 3.9.2014
Helmenkalastajat
Pe 5.9.2014
Antti Raiski, Sesam
La 6.9.2014
Rakkauden ammattilaiset
Ke 10.9.2014
Charles Plogman, Rosette
Pe 12.9.2014
Ratto-band
La 13.9.2014
Mamba
Ke 17.9.2014
Finlanders
Pe 19.9.2014
Eija Kantola & Omega
La 20.9.2014
Swingers
Ke 24.9.2014
Teemu Roivainen
Pe 26.9.2014
Channel Four
La 27.9.2014
Sami Hakala & EQ ja Sami Hakala
Ke 1.10.2014
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 3.10.2014
Seireenit
La 4.10.2014
Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 8.10.2014
Diesel & Markku Aro
Pe 10.10.2014
Fantasia & Marko Maunuksela
La 11.10.2014
In The Mood & Suvi Karjula
Ke 15.10.2014
Maria Tyyster, Voimaorkesteri
Pe 17.10.2014
Rosette, Tiina Ruuska
La 18.10.2014
Souvarit
Ke 22.10.2014
Johanna Pakonen & Midinetti
Pe 24.10.2014
Company, Kake Randelin
La 25.10.2014
Popeda
Ke 29.10.2014
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
Ke 5.11.2014
Taikakuu
Pe 7.11.2014
Rakkauden ammattilaiset
La 8.11.2014
Kotiteollisuus
Ke 12.11.2014
Pekkaniskan Pojat
Pe 14.11.2014
Sonetti & Ilkka Hakala
La 15.11.2014
Hopeinen Q
Ke 19.11.2014
NeljänSuora
Pe 21.11.2014
Hurma
La 22.11.2014
Väliaikainen
Ke 26.11.2014
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 28.11.2014
Mia Leivo & Pequeno
La 29.11.2014
Kalle Jussila & Ano
Ke 3.12.2014
Mistral & Anne Mattila
Pe 5.12.2014
Palapeli, Sanna-Mari Titov
La 6.12.2014
Erin Anttila
Ke 10.12.2014
Pajatso, Ari Klem
Pe 12.12.2014
Myrskytuuli
La 13.12.2014
Karanos
Pe 9.1.2015
Norolan Pojat
La 10.1.2015
Pokka
Ke 14.1.2015
Channel Four
Pe 16.1.2015
Boogie
La 17.1.2015
Amorada, Tommi Seppänen
Ke 21.1.2015
Finlanders
Pe 23.1.2015
Rosette, Charles Plogman
La 24.1.2015
Keidas, Johanna Debreczeni, Jouni Keronen
Ke 28.1.2015
Pepito ja Pekka Saralevä, Tapani Kansa
Pe 30.1.2015
Sonata Arctica
La 31.1.2015
Aikakone, Movetron, Waldo's People
Ke 4.2.2015
Souvarit
La 7.2.2015
Mia Leivo & Pequeno
La 14.2.2015
Sirpa Liimatainen, Calibra
Ke 18.2.2015
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 20.2.2015
Heikki Koskelo & Taivaankaari
Ke 25.2.2015
Johanna Pakonen, Hohde
Ke 4.3.2015
Suvi Karjula, In The Mood, Energia, Tommi Soidinmäki
Pe 6.3.2015
Taikakuu
Ke 11.3.2015
Sinitaivas
Pe 13.3.2015
Boogie
Ke 18.3.2015
Leif Lindeman & Avec
Pe 20.3.2015
Hurma
La 21.3.2015
Onnentekijät, Mika Lappalainen
Ke 25.3.2015
Tanssiorkesteri Ahopelto, CaraMia
Pe 27.3.2015
Sunset
La 28.3.2015
Tommi Nyyssönen & Tosimiehet
Ke 1.4.2015
Keidas, Johanna Debreczeni, Jouni Keronen
To 2.4.2015
Melrose, Bopcats
Pe 3.4.2015
Charlies
La 4.4.2015
Kolibri
Ke 8.4.2015
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 10.4.2015
Seniorilaulaja-alkukilpailu
La 11.4.2015
Seniorilaulaja-alkukilpailu
Ke 15.4.2015
Saija Tuupanen & eXmiehet
Pe 17.4.2015
Rakkauden ammattilaiset
La 18.4.2015
Suvi Hiltunen, Cara mia
Ke 22.4.2015
Pekkaniskan Pojat
Pe 24.4.2015
KinoJake
La 25.4.2015
Heikki Silvennoinen, Jaakko Turunen blues band, Tomi Leino trio
Ke 29.4.2015
Ässät
To 30.4.2015
Danny & D'Voices & Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen
La 2.5.2015
Swingers
Ke 6.5.2015
Eija Kantola & Omega
Pe 8.5.2015
Myrskytuuli
Ke 13.5.2015
NeljänSuora
Pe 15.5.2015
Pekka Mikkola, Eldorado, Birgit Ohra-aho, Matti Ojala, Seija Väärälä
La 16.5.2015
Birgit Ohra-aho, Matti Ojala & Eldorado, Pekka Mikkola
Ke 20.5.2015
FBI-beat
Pe 22.5.2015
Seireenit
Ke 27.5.2015
Teuvo Oinas & Kiintotähti
Ke 3.6.2015
Helminauha
Ke 10.6.2015
Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
Pe 12.6.2015
Norolan Pojat
La 13.6.2015
Hopeinen Q, HopeinenKuu
Ke 17.6.2015
Helmenkalastajat
Pe 19.6.2015
Suvas Regal & Meiju Suvas
Ke 24.6.2015
Henkka ja Kulkurit
Ke 1.7.2015 10 €
Pepe Enroth, Caravan, naistentanssit
Pe 3.7.2015 10 €
Vonkamiehet
La 4.7.2015 10 €
Vonkamiehet
Ke 8.7.2015 10 €
Sanna-Mari Titov & Palapeli, naistentanssit
Pe 10.7.2015 10 €
Flameband
La 11.7.2015 10 €
Flameband
Ke 15.7.2015 10 €
Unelmavävyt, naistentanssit
Pe 17.7.2015 10 €
Esme Manns & Broadway
La 18.7.2015 10 €
Esme Manns & Broadway
Ke 22.7.2015 10 €
Suvi Karjula & In The Mood, naistentanssit
Pe 24.7.2015 10 €
Hannu Auvinen Group
La 25.7.2015 10 €
Hannu Auvinen Group
Ke 29.7.2015 10 €
Jarkko Honkanen & Taiga, naistentanssit
Pe 31.7.2015 10 €
Menox
La 1.8.2015 10 €
Menox
Ke 5.8.2015 10 €
Petoman, naistentanssit
Pe 7.8.2015 10 €
Vesa Parantainen, Maestro
La 8.8.2015 10 €
Vesa Parantainen, Maestro
Ke 12.8.2015 13 €
Channel Four, naistentanssit
Pe 14.8.2015 10 €
Tosimiehet
La 15.8.2015 10 €
Tosimiehet
Ke 19.8.2015 14 €
Hurma, naistentanssit
Pe 21.8.2015 10 €
Matti Esko & Kapris
La 22.8.2015 10 €
Pokka
Ke 26.8.2015 14 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Pe 28.8.2015 14 €
Boogie
La 29.8.2015 10 €
Sunny Group
Ke 2.9.2015 13 €
Markku Aro, naistentanssit
Pe 4.9.2015 13 €
Jani Jalkanen & Hänen orkesterinsa
La 5.9.2015 20 €
Jenni Vartiainen
Ke 9.9.2015 13 €
Avec & Leif Lindeman, naistentanssit
Pe 11.9.2015 14 €
Kake Randelin
La 12.9.2015 10 €
Swingers
Ke 16.9.2015 13 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 18.9.2015 15 €
Midinetti & Johanna Pakonen
La 19.9.2015 22 €
Freud, Marx, Engels & Jung, Marko Haavisto, Poutahaukat, Huojuva lato
Ke 23.9.2015 14 €
Susanna Heikki, Hovinarrit, naistentanssit
Pe 25.9.2015 14 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 26.9.2015 10 €
HopeinenKuu
Ke 30.9.2015 14 €
Sinitaivas
Pe 2.10.2015
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 7.10.2015 14 €
Finlanders
Pe 9.10.2015
Jonne Aaron
La 10.10.2015
Öiset kulkijat
Ke 14.10.2015 14 €
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 16.10.2015
Jari Sillanpää, Elmon tuli
La 17.10.2015
Sanna-Mari Titov
Ke 21.10.2015
Souvarit
Pe 23.10.2015
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 24.10.2015
Saska Helmikallio
Ke 28.10.2015
Aki Samuli, Hovinarrit
Pe 30.10.2015
Hurma, Mikko Alatalo Juhlakiertue
Ke 4.11.2015
Tarja Lunnas, Rosso
La 7.11.2015
Ilkka Hakala & Sonetti
Ke 11.11.2015
Johanna Pakonen & Midinetti
Pe 13.11.2015
Väliaikainen
Ke 18.11.2015
Hovinarrit, Teemu Roivainen
Pe 20.11.2015
Suvi Karjula & In The Mood
La 21.11.2015
Fantasia & Marko Maunuksela
Ke 25.11.2015
Unelmavävyt kvintetti
Pe 27.11.2015
Charlies
La 28.11.2015
Karanos
Ke 2.12.2015
Pekkaniskan Pojat
Pe 4.12.2015
EQ, Sami Hakala
La 5.12.2015
Laura Voutilainen
Ke 9.12.2015
Channel Four
Pe 11.12.2015
Sesam, Antti Raiski
La 12.12.2015
Rakkauden ammattilaiset
Pe 18.12.2015
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 19.12.2015
Kolibri
La 26.12.2015
Minna Engström, Värisuora
To 31.12.2015
Sunny group six
Pe 8.1.2016
Rosette, Charles Plogman
La 9.1.2016
KinoJake
Ke 13.1.2016
FBI-beat
Pe 15.1.2016
Fantasia & Marko Maunuksela
La 16.1.2016
Henkka ja Kulkurit
Ke 20.1.2016
Heidi Pakarinen & Karavaani
Pe 22.1.2016
Rakkauden ammattilaiset
La 23.1.2016
Dallapé
Ke 27.1.2016
Unelmavävyt
La 30.1.2016
Dr.Alban, E-Rotic, CatCat
Pe 5.2.2016
Suvas Regal & Meiju Suvas
La 6.2.2016
Onnentähti
Ke 10.2.2016
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 12.2.2016
Avec & Leif Lindeman
La 13.2.2016
Hopeinen Q
Ke 17.2.2016
Helmenkalastajat
La 20.2.2016
Sanna-Mari Titov, Palapeli
Ke 24.2.2016
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 26.2.2016
Diesel & Markku Aro
La 27.2.2016
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Ke 2.3.2016
Pekkaniskan Pojat
Pe 4.3.2016
Petoman
La 5.3.2016
Hopeinen Q
Ke 9.3.2016
Ässät
Pe 11.3.2016
Juha Tapio
La 12.3.2016
Pequeno & Mia Leivo, Veijarit
Ke 16.3.2016
Finlanders
Pe 18.3.2016
Taikakuu
La 19.3.2016
Norolan Pojat
Ke 23.3.2016
Recados, Anneli Mattila
Pe 25.3.2016
NeljänSuora
La 26.3.2016
Karanos
Ke 30.3.2016
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 1.4.2016
Johanna Pakonen & Midinetti
La 2.4.2016
Ilkka Hakala & Sonetti
Ke 6.4.2016
Tulipunaruusut, naistentanssit
Pe 8.4.2016
Hurma
La 9.4.2016
SucCee, Sari Hellsten
Ti 12.4.2016
Yöntanssittajat, Juhani
Ke 13.4.2016
Voimaorkesteri, Susanna Heikki, naistentanssit
Pe 15.4.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 16.4.2016
Tiina Ruuska, Rosette
Ke 20.4.2016
Rubiini, Kaija Lustila, naistentanssit
Pe 22.4.2016
Eini, Boogie
La 23.4.2016
Pokka
Ke 27.4.2016
Souvarit, naistentanssit
Pe 29.4.2016
Company & Kake Randelin
La 30.4.2016
Virve Rosti
Ke 4.5.2016
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, naistentanssit
Ke 11.5.2016
Karavaani & Heidi Pakarinen, naistentanssit
Pe 13.5.2016
Fernet & Tomi Markkola
Ke 18.5.2016
Aki Samuli, Fantasia, naistentanssit
Pe 20.5.2016
Yölintu
La 21.5.2016
HopeinenKuu
Ke 25.5.2016
FBI-beat, naistentanssit
Pe 27.5.2016
Maria Tyyster & TopSecret
La 28.5.2016
Calibra, Sanna Liimatainen
Ke 8.6.2016
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Pe 10.6.2016
Mika Peltoniemi & Turhat Jätkät
La 11.6.2016
Mika Peltoniemi & Turhat Jätkät
Ke 15.6.2016
Rosette, Charles Plogman, naistentanssit
Pe 17.6.2016
Menox
La 18.6.2016
Menox
Ke 22.6.2016
Graniitti & Rainer Bollström, naistentanssit
Pe 24.6.2016
Laura Voutilainen
La 25.6.2016
SucCee, Sari Hellsten
Ke 29.6.2016
Hovinarrit, Teemu Roivainen
Pe 1.7.2016
Patajätkä
La 2.7.2016
Patajätkä
Ke 6.7.2016
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit & Teemu Harjukari
Pe 8.7.2016
Christa Huikko Band
La 9.7.2016
Christa Huikko Band
Ke 13.7.2016
Onnentähti
Pe 15.7.2016
Calibra
La 16.7.2016
Calibra
Ke 20.7.2016
Helmenkalastajat & Jarkko Järvenpää
Pe 22.7.2016
Jade's band
La 23.7.2016
Jade's band
Ke 27.7.2016
Kolibri
Pe 29.7.2016
Broadway & Esme Manns
La 30.7.2016
Broadway & Esme Manns
Ke 3.8.2016
Charlies
Pe 5.8.2016
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer, Jyrki Mäkelä
La 6.8.2016
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer, Jyrki Mäkelä
Ke 10.8.2016
Jouni Keronen, Johanna Debreczeni & Keidas
Pe 12.8.2016
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 13.8.2016
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ke 17.8.2016
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 19.8.2016
Kulkukoirat® & Maija Tenkanen
La 20.8.2016
Unelmavävyt
Ke 24.8.2016
Onnenmaa & Kari Vepsä
Pe 26.8.2016
Lapponia, Jukka Lampela
La 27.8.2016
Mervi Kovero
Ke 31.8.2016
Omega & Eija Kantola
Pe 2.9.2016
FBI-beat
La 3.9.2016
Onnentekijät, Mika Lappalainen
Ke 7.9.2016
Pekkaniskan Pojat
Pe 9.9.2016
Energia & Tommi Soidinmäki
La 10.9.2016
Jari Nikkinen, Rakkauden ammattilaiset, Uhkapelurit
Ke 14.9.2016
Finlanders
Pe 16.9.2016
Patajätkä, Petri Ritari
La 17.9.2016
Laura Voutilainen
Ke 21.9.2016
Avec & Leif Lindeman
Pe 23.9.2016
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 28.9.2016
Deja-vu, Anne Mattila
Pe 30.9.2016
Taikakuu
La 1.10.2016
Maarit Peltoniemi, Coralia
Ke 5.10.2016
Hovinarrit & Teemu Roivainen
Pe 7.10.2016
Siru, Mikael Konttinen, Nelinpeli
La 8.10.2016
Kalle Jussila & Ari Nylundin orkesteri
Ke 12.10.2016
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 14.10.2016
Diesel & Markku Aro
La 15.10.2016
Jari Sillanpää
Su 16.10.2016 14:00--17:00, 7 €
Karanos
Ke 19.10.2016
Souvarit
Pe 21.10.2016
Jouni Keronen, Johanna Debreczeni & Keidas
La 22.10.2016
Lemmenlautta
Ke 26.10.2016
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 28.10.2016
Lumottaret, Jonna Ortju
La 29.10.2016
Onnentähti
Su 30.10.2016 14:00--17:00, 7 €
Karanos
Ke 2.11.2016
Pekkaniskan Pojat
Pe 4.11.2016
Graniitti & Rainer Bollström
La 5.11.2016
Rakkauden ammattilaiset
Ke 9.11.2016
Tarja Lunnas
Pe 11.11.2016
Hurma
Ke 16.11.2016
Marco Lundberg
Pe 18.11.2016
Christa Huikko Band
La 19.11.2016
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 23.11.2016
Sinitaivas
Pe 25.11.2016
Saija Tuupanen, Marita Taavitsainen, Eija Kantola & Omega, konsertti
La 26.11.2016
Fortuna, Arja Koriseva
Ke 30.11.2016
Aki Samuli & Fantasia
Pe 2.12.2016
Mikael Konttinen, Siru Airistola
La 3.12.2016
Karavaani & Heidi Pakarinen
Ma 5.12.2016
Charles Plogman, Rosette
Ke 7.12.2016
Recados & Anneli Mattila
Pe 9.12.2016
Patajätkä
La 10.12.2016
Souvarit
Su 11.12.2016 7 €
Karanos
Ke 14.12.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 16.12.2016
Teemu Roivainen
La 17.12.2016
Rosette
Ke 21.12.2016
Karanos
Ma 26.12.2016
Sanna Liimatainen, Calibra
La 31.12.2016
Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen, Erika Vikman
Pe 6.1.2017
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 11.1.2017
Hurma
Pe 13.1.2017
Jonna Ortju, Lumottaret
La 14.1.2017
Lemmenlautta
Ke 18.1.2017
Johanna Debreczeni, Amorio
Pe 20.1.2017
Jarkko Honkanen & Taiga
La 21.1.2017
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ke 25.1.2017
Tomi Markkola & Fernet
Pe 27.1.2017
Matchbox, Peer Günt, Willies Troubles
Ke 1.2.2017
Souvarit, Lasse Hoikka
Pe 3.2.2017
Sinitaivas
La 4.2.2017
Onnentähti
Ke 8.2.2017
Pekkaniskan Pojat
Pe 10.2.2017
Teemu Roivainen, Energia
La 11.2.2017
Benjamin Enroth, Veijarit
Ke 15.2.2017
Heikki Koskelo & Taivaankaari
La 18.2.2017
Herrakerho
Ke 22.2.2017
Heidi Pakarinen & Karavaani
Pe 24.2.2017
Janne Raappana
La 25.2.2017
Rainer Bollström & Graniitti
Ke 1.3.2017
Eija Kantola & Omega
Pe 3.3.2017
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
La 4.3.2017
Channel Four
Ke 8.3.2017
Finlanders
Pe 10.3.2017
Charlies
La 11.3.2017
Kalle Kaaja, Antti Tammilehdon yhtye
Ke 15.3.2017
Taikakuu
Pe 17.3.2017
Erika Vikman
Ke 22.3.2017
Marita Taavitsainen, Koivu
Pe 24.3.2017
Markku Aro & Diesel
La 25.3.2017
Korpiklaani, Metsätöll, Crimfall
Ke 29.3.2017
Leif Lindeman & Avec
Pe 31.3.2017
Saija Tuupanen & eXmiehet
La 1.4.2017
Olavi Uusivirta
Su 2.4.2017
Kolibri
Ke 5.4.2017
Jouni Keronen, Keidas
Pe 7.4.2017
NeljänSuora
La 8.4.2017
LäpiValaisu
Ke 12.4.2017
Marko Maunuksela & Talisman
Pe 14.4.2017
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 15.4.2017
Patajätkä
Ke 19.4.2017
Anneli Mattila, Recados
Pe 21.4.2017
Hurma
Ke 26.4.2017
Teuvo Oinas & Kiintotähti
La 29.4.2017
A. Aallon rytmiorkesteri
Su 30.4.2017
Taikakuu
Ke 3.5.2017
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Pe 5.5.2017
J.Järvenpää, Helmenkalastajat
La 6.5.2017
Souvarit, Lasse Hoikka
Su 7.5.2017
Karanos
Ke 10.5.2017
Pekkaniskan Pojat
Pe 12.5.2017
Aki Samuli & Fantasia
Ke 17.5.2017
Amadeus Lundberg, Jani Helenius band
Pe 19.5.2017
Rosette
La 20.5.2017
Rakkauden ammattilaiset
Ke 24.5.2017
Meiju Suvas, Suvas Regal
Pe 26.5.2017
Ässät
La 27.5.2017
Joel Hallikainen, Patajätkä
Pe 2.6.2017
Myrskytuuli, Mika Sihvola
La 3.6.2017
Öiset kulkijat
Ke 7.6.2017
Kari Vepsä, Onnenmaa
Pe 9.6.2017
Teemu Roivainen, Energia
La 10.6.2017
Maarit Peltoniemi
Ke 14.6.2017
Johanna Pakonen & Ihana
Pe 16.6.2017
Rainer Bollström & Graniitti
La 17.6.2017
Satu Suhonen, Solaris
Ke 21.6.2017
Taikakuu
Pe 23.6.2017
Marita Taavitsainen, Mikael Konttinen
La 24.6.2017
Reeta Saranpää & Lumo
Ke 28.6.2017
Aki Hietala, Norolan Pojat
Pe 30.6.2017
Jade's band
La 1.7.2017
Jade's band
Ke 5.7.2017
Lemmenlautta
Pe 7.7.2017
Marko Karvonen, Mercedes
La 8.7.2017
Marko Karvonen, Mercedes
Ke 12.7.2017
LäpiValaisu
Pe 14.7.2017
Granath trio
La 15.7.2017
Granath trio
Ke 19.7.2017
Onnentähti
Pe 21.7.2017
Jyrki Mäkelä, Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
La 22.7.2017
Jyrki Mäkelä, Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Ke 26.7.2017
Kolibri
Pe 28.7.2017
Broadway & Esme Manns
La 29.7.2017
Broadway & Esme Manns
Ke 2.8.2017
Teemu Harjukari, TRM
Pe 4.8.2017
Jaana Hiltunen & Sheriff
La 5.8.2017
Jaana Hiltunen & Sheriff
Ke 9.8.2017
J. Järvenpää, Helmenkalastajat
Pe 11.8.2017
Christa Huikko Band
La 12.8.2017
Christa Huikko Band
Ke 16.8.2017
Antti Ahopelto & Etiketti
Pe 18.8.2017
In The Mood & Suvi Karjula
La 19.8.2017
Pete Parkkonen
Ke 23.8.2017
Rosette, Charles Plogman
Pe 25.8.2017
Jonna Ortju, Lumottaret
La 26.8.2017
Matti Esko & Kapris
Ke 30.8.2017
Marita Taavitsainen & Koivu
Pe 1.9.2017
Rainer Friman, Antti Toivola, Heput
La 2.9.2017
Arja Sipola, Antti Toivola, Heput
Ke 6.9.2017
Tomi Markkola & Fernet
Pe 8.9.2017
The Barnshakers, Rock-Ola Pihlajamaa, Buck Jones, Boppin Pete, Mr. Breathless
La 9.9.2017
Tommi Soidinmäki
Ke 13.9.2017
Tanssiorkesteri Kaiho & Teijo Lindström, Aino Niemi
Pe 15.9.2017
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
La 16.9.2017
Mervi Kovero, Premium, Riskit Herrat
Ke 20.9.2017
Eija Kantola & Omega
Pe 22.9.2017
Yölintu
La 23.9.2017
Kari Vepsä, Onnenmaa
Ke 27.9.2017
Pekkaniskan Pojat
Pe 29.9.2017
Janne Raappana
La 30.9.2017
Rainer Bollström, Rainer Friman
Ke 4.10.2017
Saija Tuupanen & eXmiehet
Pe 6.10.2017
Afrikan tähti & Armi Tenkula
La 7.10.2017
Lemmenlautta
Ke 11.10.2017
Teuvo Oinas & Kiintotähti
Pe 13.10.2017
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 14.10.2017
Benjamin Enroth, Veijarit
Su 15.10.2017
Jarno Itkonen & Onnenkipinä
Ke 18.10.2017
Marita Taavitsainen & Koivu
Pe 20.10.2017
Jarkko Honkanen & Taiga
La 21.10.2017
Onnentähti
Ke 25.10.2017
Finlanders
Pe 27.10.2017
Marco Lundberg & Liekki
La 28.10.2017
Rakkauden ammattilaiset
Ke 1.11.2017
Souvarit
Pe 3.11.2017
Hurma
La 4.11.2017
Pelle Miljoona United, Pauli Hanhiniemi, Lohkare
Ke 8.11.2017
Heikki Koskelo & Taivaankaari
Pe 10.11.2017
NeljänSuora
Ke 15.11.2017
Sinitaivas
Pe 17.11.2017
Teemu Roivainen & Energia
La 18.11.2017
Virve Rosti
Su 19.11.2017
Rainer Bollström
Ke 22.11.2017
Leif Lindeman & Avec
Pe 24.11.2017
Taikakuu
La 25.11.2017
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ke 29.11.2017
Pekkaniskan Pojat
Pe 1.12.2017
Markku Aro & Diesel
La 2.12.2017
Jorma Kääriäinen, Yhden tähden orkesteri
Ti 5.12.2017
Kake Randelin, Presto
Pe 8.12.2017
Eija Kantola & Omega
La 9.12.2017
Neljä ruusua
Su 10.12.2017
Sami Rosholm, Kasino
Ke 13.12.2017
Jarkko Järvenpää & Helmenkalastajat
Pe 15.12.2017
Tommi Soidinmäki
La 16.12.2017
Henkka ja Kulkurit
Ke 20.12.2017
Sonetti & Ilkka Hakala
Ti 26.12.2017
Mika Lappalainen
La 30.12.2017
Juha Vartiainen, Roulette
Ke 10.1.2018
Heidi Pakarinen & Karavaani
Pe 12.1.2018
Patajätkä
La 13.1.2018
Matti Silmu, Saanko luvan
Ke 17.1.2018
Pekkaniskan Pojat
Pe 19.1.2018
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 20.1.2018
LäpiValaisu
Su 21.1.2018
Karanos
Ke 24.1.2018
Marita Taavitsainen & Koivu
Pe 26.1.2018
Sonata Arctica
La 27.1.2018
Paradisio, Modern Talking reloaded, Waldo's People, Osmo's Cosmos
Ke 31.1.2018
Anneli Mattila, Recados
Pe 2.2.2018
Taikakuu
La 3.2.2018
Lemmenlautta
Ke 7.2.2018
Teuvo Oinas & Kiintotähti
Pe 9.2.2018
Charlies
La 10.2.2018
Jonna Ortju, Lumottaret
Ke 14.2.2018
Antti Huovila, Roulette
Pe 16.2.2018
Arttu Wiskari
La 17.2.2018
Kari Vepsä, Onnenmaa
Ke 21.2.2018
Souvarit, Lasse Hoikka
Pe 23.2.2018
La 24.2.2018
Johanna Debreczeni, Amorio
Su 25.2.2018
Kolibri
Ke 28.2.2018
Marco Lundberg & Liekki
Pe 2.3.2018
NeljänSuora
La 3.3.2018
Reeta, Lumo
Ke 7.3.2018
Eija Kantola & Omega
Pe 9.3.2018
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 10.3.2018
Onnentähti
Ke 14.3.2018
Finlanders
Pe 16.3.2018
Mikko Mäkeläinen, Myrskylyhty
La 17.3.2018
Armi Tenkula & Afrikan tähti
Ke 21.3.2018
In The Mood & Suvi Karjula, Aki Samuli, Fantasia
Pe 23.3.2018
Erika Vikman, Karisma
La 24.3.2018
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 28.3.2018
Sinitaivas
Pe 30.3.2018
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
La 31.3.2018
Jarkko Järvenpää & Helmenkalastajat
Ke 4.4.2018
Pekkaniskan Pojat
Pe 6.4.2018
Janne Raappana, Myrskytuuli
La 7.4.2018
Kapris & Matti Esko
Ke 11.4.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 13.4.2018
Diesel & Markku Aro
La 14.4.2018
Mika Lappalainen, Onnentekijät
Ke 18.4.2018
Tarja Lunnas & Rosso
Pe 20.4.2018
Teemu Roivainen & Energia
La 21.4.2018
Kalle Jussila, Quatro
Ke 25.4.2018
Helminauha
Pe 27.4.2018
Tommi Soidinmäki, Vastakaiku
La 28.4.2018
Ässät
Ma 30.4.2018
Meiju Suvas, Suvas Regal
Ke 2.5.2018
In The Mood & Suvi Karjula
Pe 4.5.2018
Rosette
Ke 9.5.2018
Avec & Leif Lindeman
Pe 11.5.2018
FBI-beat
La 12.5.2018 6 €
Patajätkä
Ke 16.5.2018
Teijo Lindström, Kaiho
Pe 18.5.2018
Antti Ahopelto & Etiketti
La 19.5.2018 6 €
Rainer Bollström & Graniitti
Ke 23.5.2018
Johanna Debreczeni, Amorio
Pe 25.5.2018
Henkka ja Kulkurit
La 26.5.2018
Benjamin Enroth, Veijarit
Pe 1.6.2018
Rosette, Charles Plogman
La 2.6.2018 6 €
BBB bilebändi
Ke 6.6.2018
Jarkko Järvenpää & Helmenkalastajat
Pe 8.6.2018
Matti Silmu, Saanko luvan
La 9.6.2018 6 €
LäpiValaisu
Ke 13.6.2018
Heikki Koskelo & Taivaankaari
Pe 15.6.2018
Kari Hirvonen, Jake Niska
La 16.6.2018 6 €
Myrskytuuli
Ke 20.6.2018
Johanna Pakonen & Ihana
Pe 22.6.2018
Taikakuu
La 23.6.2018 6 €
Jonna Ortju, Namu
Ke 27.6.2018
Marco Lundberg, Liekki
Pe 29.6.2018
Marko Karvonen, Mercedes
Ke 4.7.2018
Pientä unelmaa, Jarno Itkonen
Pe 6.7.2018
Hannu Auvinen Group
La 7.7.2018
Karaoketanssit
Ke 11.7.2018
Saanko luvan
Pe 13.7.2018
Tammi Group
La 14.7.2018
Karaoketanssit
Ke 18.7.2018
Lemmenlautta
Pe 20.7.2018
Dominou
La 21.7.2018
Karaoketanssit
Ke 25.7.2018
Onnentähti
Pe 27.7.2018
Jade's band
La 28.7.2018
Karaoketanssit
Ke 1.8.2018
Benjamin Enroth, Veijarit
Pe 3.8.2018
Dry Capri
La 4.8.2018
Karaoketanssit
Ke 8.8.2018
Teemu Harjukari, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 10.8.2018
Mandy trio
La 11.8.2018
Karaoketanssit
Ke 15.8.2018
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 17.8.2018
Taikakuu
La 18.8.2018
Rakkauden ammattilaiset
Ke 22.8.2018
Hurma
Pe 24.8.2018
Erika Vikman, Karisma
La 25.8.2018
Agents & Vesa Haaja
Ke 29.8.2018
Tomi Markkola & Fernet
Pe 31.8.2018
Mikko Mäkeläinen, Myrskylyhty
La 1.9.2018
Armi Tenkula & Afrikan tähti
Ke 5.9.2018
Eija Kantola & Omega
Pe 7.9.2018
Yölintu
La 8.9.2018
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ke 12.9.2018
Jackpot & Jukka Hallikainen
Ke 19.9.2018
Antti Huovila
Pe 21.9.2018
Heikki Koskelo, Taivaankaari
Ke 26.9.2018
Tommi Soidinmäki & Vastakaiku
Pe 28.9.2018
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, Saija Tuupanen & eXmiehet
La 29.9.2018
Hurma, Taikakuu, Polte
Ke 3.10.2018
Sinitaivas
Pe 5.10.2018
Markku Aro & Diesel
La 6.10.2018
Lemmenlautta
Ke 10.10.2018
Souvarit, Lasse Hoikka
Pe 12.10.2018
In The Mood & Suvi Karjula
La 13.10.2018
Uhkapelurit
Ke 17.10.2018
Kalle Kaaja & Antti Tammilehdon yhtye
Pe 19.10.2018
Myrskytuuli
La 20.10.2018
Onnentähti
Ke 24.10.2018
Finlanders
Pe 26.10.2018
KinoJake
La 27.10.2018
Reeta Saranpää & Lumo
Ke 31.10.2018
Jarno Kokko, Saana Sassali
Pe 2.11.2018
NeljänSuora
La 3.11.2018
Teemu Harjukari, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 7.11.2018
Tomi Markkola & Fernet
Pe 9.11.2018
Dj Nite, Dj Ismo
La 10.11.2018
Danny
Ke 14.11.2018
Leif Lindeman & Amore
Pe 16.11.2018
Taikakuu
La 17.11.2018
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ke 21.11.2018
Antti Huovila, Roulette
Pe 23.11.2018
Teemu Roivainen & Energia
La 24.11.2018
Aikakone
Ke 28.11.2018
Pekkaniskan Pojat
Pe 30.11.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 1.12.2018
Ressu Redford
Ke 5.12.2018
Namu, Jonna Ortju
Pe 7.12.2018
Hurma
La 8.12.2018
Marita Taavitsainen & Koivu
Ke 12.12.2018
Heidi Pakarinen & Karavaani
Pe 14.12.2018
Eija Kantola & Omega
La 15.12.2018
Happoradio
Ke 19.12.2018
Graniitti & Rainer Bollström
Ke 26.12.2018
Pepe Enroth, Caravan
Pe 28.12.2018
Yölintu
Ma 31.12.2018
Aava
Ke 9.1.2019
Mikko Mäkeläinen, Myrskylyhty
Pe 11.1.2019
Ässät
La 12.1.2019
Sokeripala & Niko Mäenpää
Ke 16.1.2019
Tomi Markkola & Fernet
Pe 18.1.2019
Sinitaivas
La 19.1.2019
Seireenit
Ke 23.1.2019
Markku Aro & Diesel
Pe 25.1.2019
Arttu Wiskari, Stig
La 26.1.2019
Captain Jack, Dj Sash, Movetron
Ke 30.1.2019
Teuvo Oinas & Kiintotähti
Pe 1.2.2019
Henkka, Henkka ja Kulkurit
La 2.2.2019
Unelmavävyt
Ke 6.2.2019
Saija Tuupanen & eXmiehet
Pe 8.2.2019
Kalle Jussila, Quatro
La 9.2.2019
Onnentähti, Nina Åkerman
Ke 13.2.2019
Finlanders
Pe 15.2.2019
Gasellit
La 16.2.2019
Helminauha
Ke 20.2.2019
Tommi Soidinmäki, Vastakaiku
Pe 22.2.2019
Jarkko Honkanen & Taiga
La 23.2.2019
Tanssiorkesteri Kaiho
Ke 27.2.2019
Pekkaniskan Pojat
Pe 1.3.2019
Veijarit, Hannu Mustonen
La 2.3.2019
Esa Nummela, NeljänSuora
Ke 6.3.2019
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 8.3.2019
Hannu Hautaniemi
La 9.3.2019
Kari Hirvonen
Ke 13.3.2019
Souvarit, Lasse Hoikka
Pe 15.3.2019
Tulipunaruusut
La 16.3.2019
Agents, Ville Valo
Ke 20.3.2019
Amore & Leif Lindeman
Pe 22.3.2019
Lemmenlautta
La 23.3.2019
Sari Hellsten, SucCee
Ke 27.3.2019
Antti Ahopelto & Etiketti
Pe 29.3.2019
Saana Sassali & Aika velikultia
La 30.3.2019
Petri & Pettersson Brass, Rakkauden ammattilaiset
Ke 3.4.2019
Rosette, Charles Plogman
Pe 5.4.2019
Heidi Pakarinen & Karavaani
La 6.4.2019
Amorio, Johanna Debreczeni
Ke 10.4.2019
Recados, Anneli Mattila
Pe 12.4.2019
Marko Maunuksela, Jukka Hallikainen & Jackpot
La 13.4.2019
Amanda, Niko Mäenpää, Tähtikuvio
Ke 17.4.2019
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 24.4.2019
In The Mood & Suvi Karjula
Pe 26.4.2019
Taikakuu
La 27.4.2019
Kaukolasipartio
Ti 30.4.2019
Fernet & Tomi Markkola
Pe 3.5.2019
Maria Tyyster
La 4.5.2019
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 8.5.2019
Yölintu
Pe 10.5.2019
Polte
Ke 15.5.2019
Teemu Roivainen & Energia
Pe 17.5.2019
Lemmenlautta
La 18.5.2019
Rainer Bollström, Graniitti
Ke 22.5.2019
Tommi Soidinmäki, Vastakaiku
Pe 24.5.2019
Tiina Ruuska, Rosette
La 25.5.2019
Sami Rosholm & Casanova
Ke 29.5.2019
Neitoset
Ke 12.6.2019
Lumo & Reeta Saranpää
Pe 14.6.2019
Etiketti & Antti Ahopelto
Ke 19.6.2019
Weranta
Pe 28.6.2019
Helminauha
Ke 3.7.2019
Riskit Herrat, Mervi Kovero
Ke 10.7.2019
Tanssiorkesteri Kaiho
Ke 24.7.2019
Jarkko Honkanen
Ke 31.7.2019
J. Eskelinen
Pe 2.8.2019
Norolan Pojat
Ke 7.8.2019
Finlanders
Pe 9.8.2019
Afrikan tähti & Armi Tenkula
Pe 16.8.2019 12 €
Polte
La 17.8.2019 17 €
Marko Haavisto, Poutahaukat
Ke 21.8.2019 15 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Pe 23.8.2019 14 €
Lemmenlautta
La 24.8.2019 10 €
Ässät
Ke 28.8.2019 15 €
Amore & Leif Lindeman, naistentanssit
Pe 30.8.2019 12 €
LäpiValaisu
La 31.8.2019 12 €
Kari Hirvonen
Ke 4.9.2019 16 €
Saija Tuupanen & eXmiehet, naistentanssit
Pe 6.9.2019 14 €
KinoJake
La 7.9.2019 12 €
Unelmavävyt
Ke 11.9.2019 15 €
Weranta, naistentanssit
Pe 13.9.2019 14 €
Kalle Jussila & Quattro
La 14.9.2019 12 €
Minna Äikäs & Minna Äikäs band
Ke 18.9.2019 15 €
Jukka Hallikainen, Jackpot & Marko Maunuksela
Ke 25.9.2019 15 €
Tiina Räsänen, Petri Hervanto, naistentanssit
Pe 27.9.2019 20 €
Yölintu, Teemu Roivainen & Energia
La 28.9.2019 20 €
Sinitaivas, Suvi Karjula & In The Mood
Ke 2.10.2019 15 €
Markku Aro & Diesel, naistentanssit
Pe 4.10.2019 14 €
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
La 5.10.2019 12 €
Patajätkä
Ke 9.10.2019 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, naistentanssit
Pe 11.10.2019 12 €
Tähtikuvio & Niko Mäenpää
La 12.10.2019 14 €
Komiat
Ke 16.10.2019 15 €
Heidi Pakarinen & Karavaani, naistentanssit
Pe 18.10.2019
Weranta
La 19.10.2019 12 €
Rakkauden ammattilaiset
Ke 23.10.2019 14 €
Mikko Mäkeläinen, Myrskylyhty, naistentanssit
Pe 25.10.2019 20 €
Neljä ruusua
La 26.10.2019 16 €
Taikakuu
Ke 30.10.2019 15 €
Tommi Soidinmäki, Vastakaiku, naistentanssit
Pe 1.11.2019 25 €
Teflon Brothers
La 2.11.2019 25 €
Steve'n'seagulls
Ke 6.11.2019 16 €
Finlanders, naistentanssit
Pe 8.11.2019 14 €
Lemmenlautta
La 9.11.2019 38.50 €
Sonata Arctica, Arion, Temple Balls
Ke 13.11.2019 15 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Pe 15.11.2019 25 €
Kotiteollisuus, Merta
La 16.11.2019 16 €
KinoJake
Ke 20.11.2019 16 €
Naistentanssit, Souvarit, Lasse Hoikka
Pe 22.11.2019 25 €
Popeda
La 23.11.2019 16 €
Neitoset
Ke 27.11.2019 15 €
Jarno Kokko, Taisto Lunkka, naistentanssit
Pe 29.11.2019 16 €
Hurma
La 30.11.2019 16 €
Virve Rosti
To 5.12.2019 16 €
Sinitaivas
La 7.12.2019 16 €
90s FIN Cover Boyz & Girlz, Helloband, Kasari-ysäripikkujoulut
Ke 11.12.2019 15 €
Reeta Saranpää & Lumo, naistentanssit
Pe 13.12.2019 16 €
LäpiValaisu
La 14.12.2019 16 €
Polte
Ke 18.12.2019 14 €
Tomi Markkola & Fernet
To 26.12.2019 12 €
Pasi Kivimäki, NYT-kvintetti
Pe 27.12.2019 16 €
Yölintu
La 28.12.2019 12 €
Aki Hietala, Norolan Pojat
Pe 10.1.2020 12 €
Nina Åkerman, Onnentähti
La 11.1.2020 10 €
Karanos
Ke 15.1.2020 15 €
Kari Vepsä & Onnenmaa
Pe 17.1.2020 16 €
Jukka Hallikainen, Marko Maunuksela & Jackpot
La 18.1.2020 10 €
Casanova & Sami Rosholm
Ke 22.1.2020 15 €
Suvi Karjula & In The Mood
Pe 24.1.2020 14 €
Tommi Soidinmäki, Vastakaiku
La 25.1.2020 10 €
Niko Mäenpää & Tähtikuvio
Ke 29.1.2020 15 €
Teuvo Oinas & Kiintotähti
Pe 31.1.2020 35 €
Wilko Johnson Band, Los Bastardos Finlandeses, Juniper Inc
La 1.2.2020 32 €
Super Ysärit, Daze, Sash!, Maxx, Aikakone
Ke 5.2.2020 16 €
Taikakuu, naistentanssit
Pe 7.2.2020 25 €
Alex Mattson
La 8.2.2020 12 €
Unelmavävyt
Ke 12.2.2020 15 €
Antti Ahopelto & Etiketti, naistentanssit
Pe 14.2.2020 14 €
Reeta Saranpää & Lumo
La 15.2.2020 12 €
Sonetti & Jouni Rieskaniemi
Ke 19.2.2020 16 €
Hurma
Pe 21.2.2020 14 €
Neitoset
La 22.2.2020 10 €
Sari Hellsten, SucCee
Ke 26.2.2020 15 €
Diesel & Markku Aro
Pe 28.2.2020 12 €
Helminauha
La 29.2.2020 12 €
Johanna Debreczeni
Ke 4.3.2020 16 €
Amore & Leif Lindeman, naistentanssit
Pe 6.3.2020 12 €
Sävel & Jyrki Nurminen
La 7.3.2020 12 €
Aava
Ke 11.3.2020 14 €
Charlies, naistentanssit
Pe 13.3.2020 14 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 14.3.2020 14 €
Anssi Kela
Ke 18.3.2020 16 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Ke 8.4.2020 16 €
Naistentanssit
Ke 13.5.2020 16 €
Naistentanssit
La 6.6.2020
Tähtikuvio & Niko Mäenpää
Ke 10.6.2020
Quattro & Kalle Jussila
Ke 17.6.2020
J. Eskelinen
Pe 7.8.2020
Sari Hellsten
Ke 12.8.2020
Kalle Jussila, Quattro
Pe 14.8.2020
Patajätkä
La 15.8.2020
Afrikan tähti & Armi Tenkula
Ke 2.9.2020
Jyrki Nurminen & Sävel, naistentanssit
Pe 4.9.2020
Yölintu
La 5.9.2020 12 €
Unelmavävyt
Ke 9.9.2020 16 €
Leif Lindeman & Amore, naistentanssit
Pe 11.9.2020 17 €
Sinitaivas
La 12.9.2020
Hurma
Ke 16.9.2020 14 €
Tomi Markkola & Fernet, naistentanssit
Pe 18.9.2020 14 €
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
La 19.9.2020 12 €
Weranta
Ke 23.9.2020 15 €
Mikko Mäkeläinen, Myrskylyhty, naistentanssit
Pe 25.9.2020 17 €
Saija Tuupanen & eXmiehet
La 26.9.2020 16 €
Taikakuu
Ke 30.9.2020 14 €
Teuvo Oinas & Kiintotähti, naistentanssit
Pe 2.10.2020 20 €
Suvi Teräsniska
La 3.10.2020 12 €
Tähtikuvio & Niko Mäenpää
Ke 7.10.2020 17 €
Naistentanssit, Souvarit, Lasse Hoikka
Pe 9.10.2020 14 €
J. Eskelinen & Onnenkulkurit
La 10.10.2020 12 €
Onnenkerjäläiset
Ke 14.10.2020 16 €
Jukka Hallikainen, Marko Maunuksela & Jackpot, naistentanssit
Pe 16.10.2020 14 €
FBI-beat
La 17.10.2020 12 €
Sonetti & Jouni Rieskaniemi
Ke 21.10.2020 15 €
Markku Aro & Diesel, naistentanssit
Pe 23.10.2020 14 €
Quattro & Kalle Jussila
La 24.10.2020 12 €
Joonas Erkkilä & Unelma
Ke 28.10.2020 14 €
Charlies