Vaajakosken urheilutalo, Vaajakoski, Jyväskylä

La 30.10.2010
Huikon veljekset
La 4.12.2010
Syke
Pe 10.12.2010 21:00--01:30, 15 €
Uniklubi & karaoke
Ti 21.12.2010 13:00--16:30, 12 €
Jouni Raitio
Pe 31.12.2010 20:00--01:30, 10 €
Elina H, karaoke & Stripteasetanssija Miss Safyra Black
Ti 4.1.2011 13:00--16:30, 10 €
Huikon veljekset
Ti 18.1.2011 13:00--16:30, 10 €
Jade's band
Pe 21.1.2011 21:00--01:30, 15 €
Hurriganes & Remu Aaltonen & karaoke
La 29.1.2011 20:00--01:30, 12 €
Kaija Pohjola & karaoke
Ti 1.2.2011 10 €
Osmo Loimusalo
La 12.2.2011 20:00--01:30, 12 €
Norolan Pojat & karaoke
Ti 15.2.2011 13:00--16:30, 10 €
Anna-Liisa Räsänen
La 26.2.2011 20:00--01:30, 12 €
Jaska Mäkynen & karaoke
Ti 1.3.2011 13:00--16:30, 10 €
Marko Rauhala
La 12.3.2011 20:00--01:30, 12 €
Urho Hämäläinen & karaoke
Pe 25.3.2011 20:00--01:30, 15 €
Antti Tuisku & karaoke
La 26.3.2011 20:00--01:30, 12 €
Eija Sinikka & karaoke
Ti 29.3.2011 13:00--16:30, 10 €
Janne Ikonen
La 9.4.2011 20:00--00:30, 12 €
Ässät
Ti 12.4.2011 13:00--16:30, 10 €
Jussi Seppäsen yhtye
La 23.4.2011 20:00--01:30, 12 €
Presto & Kake Randelin & karaoke
Ti 26.4.2011 13:00--16:30, 10 €
Huikon veljekset
La 14.5.2011 20:00--00:30, 10 €
Huikon veljekset
Pe 27.5.2011 21:00--01:30
Cheek & karaoke
Ti 27.9.2011 13:00--16:30, 0 €
Huikon veljekset
La 1.10.2011 20:00--00:30, 12 €
Tarja Lunnas
La 8.10.2011 20:00--00:30, 15 €
Matti ja Teppo
Ti 11.10.2011 13:00--16:30, 10 €
Marko Rauhala
La 15.10.2011 20:00--24:00, 12 €
Kari Piironen
Ti 25.10.2011 13:00--16:30, 0 €
Huikon veljekset
La 29.10.2011 20:00--00:30, 12 €
Rosette & Kaija Lustila, Tiina Ruuska
Ti 8.11.2011 13:00--16:30, 10 €
Jouni Raitio
La 12.11.2011 20:00--00:30, 12 €
Rainer Bollström
La 26.11.2011 20:00--00:30, 12 €
Juha Metsäperä
La 10.12.2011 20:00--00:30, 12 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 14.1.2012 20:00--00:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ti 17.1.2012 13:00--16:30, 10 €
Tero Jokinen solo
La 28.1.2012 20:00--00:30, 12 €
Petoman & Tommi Soidinmäki
Ti 31.1.2012 13:00--16:30, 10 €
Jade
La 11.2.2012 20:00--00:30, 12 €
Sesam & Antti Raiski
La 25.2.2012 20:00--00:30, 13 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 28.2.2012 13:00--16:30, 10 €
Timo Leppänen
La 10.3.2012 20:00--00:30, 13 €
Rosette & Kaija Lustila
Ti 13.3.2012 13:00--16:30, 10 €
Ari Kietäväinen solo
La 17.3.2012 20:00--00:30, 15 €
Souvarit
La 24.3.2012 20:00--00:30, 13 €
Fantasia & Marko Maunuksela
Ti 27.3.2012 13:00--16:30, 10 €
Marko Rauhala
La 7.4.2012 20:00--00:30, 12 €
Huikon veljekset
Ti 10.4.2012 13:00--16:30, 10 €
Seija Irmeli
La 11.8.2012
Huikon veljekset
Pe 6.11.2015 20:00--00:30, 14 €
Rosette, Charles Plogman
Pe 13.11.2015 20:00--00:30, 14 €
La Strada
Pe 27.11.2015 20:00--00:30, 14 €
Omega & Eija Kantola
Pe 4.12.2015 20:00--00:30, 14 €
Midinetti & Johanna Pakonen
Pe 18.12.2015 20:00--00:30, 14 €
Henkka ja Kulkurit
La 26.12.2015 20:00--00:30, 14 €
Etiketti & Antti Ahopelto
Pe 1.1.2016 20:00--00:30, 14 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 8.1.2016 20:00--00:30, 14 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 15.1.2016 20:00--00:30, 14 €
Myrskytuuli
Pe 22.1.2016 20:00--00:30, 14 €
Helmenkalastajat
Pe 29.1.2016 20:00--00:30, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 5.2.2016 20:00--00:30, 14 €
Charlies
Pe 12.2.2016 20:00--00:30, 14 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 19.2.2016 20:00--00:30, 14 €
Onnentähti
Pe 26.2.2016 20:00--00:30, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 4.3.2016 20:00--00:30, 14 €
Hurma
Pe 11.3.2016 20:00--00:30, 14 €
Helminauha
Pe 18.3.2016 20:00--00:30, 14 €
Recados & Anneli Mattila
Pe 25.3.2016 20:00--00:30, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 1.4.2016
Fernet & Tomi Markkola
Pe 8.4.2016 20:00--00:30, 14 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 15.4.2016 20:00--00:30, 14 €
In The Mood & Suvi Karjula
Pe 22.4.2016 20:00--00:30, 14 €
Diesel & Markku Aro
Pe 23.9.2016 20:00--01:00, 15 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 30.9.2016 20:00--01:00, 15 €
Sinitaivas
Pe 7.10.2016 20:00--01:00, 15 €
Rosette & Tiina Ruuska & Terhi Matikainen
Pe 14.10.2016 20:00--01:00, 15 €
Helminauha
Pe 21.10.2016 20:00--01:00, 15 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 28.10.2016 20:00--01:00, 15 €
Finlanders
Pe 4.11.2016 20:00--01:00, 15 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 11.11.2016 20:00--01:00, 15 €
Rosette & Charles Plogman
Pe 18.11.2016 20:00--01:00, 15 €
Omega & Eija Kantola
Pe 25.11.2016 20:00--01:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 2.12.2016 20:00--01:00, 15 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 9.12.2016 20:00--01:00, 15 €
Souvarit
Pe 16.12.2016 20:00--01:00, 15 €
Tulipunaruusut
Pe 30.12.2016 20:00--01:00, 15 €
Avec & Leif Lindeman
Pe 6.1.2017 20:00--01:00, 15 €
Hurma
Pe 13.1.2017
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Pe 20.1.2017 15 €
Sunset & Arto Nuotio, Jarkko Salmio
Pe 27.1.2017 15 €
FBI-beat
Pe 3.2.2017 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 10.2.2017 15 €
Helminauha
Pe 17.2.2017 15 €
Sinitaivas
Pe 24.2.2017 15 €
Kari Vepsä & Onnenmaa
Pe 3.3.2017 15 €
Etiketti & Antti Ahopelto
Pe 10.3.2017 15 €
Onnentähti
Pe 17.3.2017 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 24.3.2017 15 €
Avec & Leif Lindeman
Pe 31.3.2017
Souvarit
Pe 7.4.2017 15 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 14.4.2017 15 €
Rosette & Charles Plogman
Pe 21.4.2017
Pekkaniskan Pojat
Pe 1.9.2017 20:00--00:30, 15 €
Helmenkalastajat
Pe 8.9.2017 20:00--00:30, 15 €
Juhamatti & Rosalie
Pe 15.9.2017 20:00--00:30, 15 €
Tanssiorkesteri Kaiho & Teijo Lindström
Pe 22.9.2017 20:00--00:30, 15 €
Graniitti & Rainer Bollström, Rainer Friman
Pe 29.9.2017 20:00--00:30, 15 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 6.10.2017
Channel Four
Pe 13.10.2017
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 20.10.2017 20:00--00:30, 15 €
Helminauha
Pe 27.10.2017
Kalle Jussila
Pe 3.11.2017 20:00--00:30, 15 €
Taikakuu
Pe 10.11.2017 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 17.11.2017 20:00--00:30, 15 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Pe 24.11.2017 20:00--00:30, 15 €
Hurma
Pe 1.12.2017 20:00--00:30, 15 €
Etiketti & Antti Ahopelto
Pe 8.12.2017 20:00--00:30, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 15.12.2017
Rosette, Tiina Ruuska
Pe 29.12.2017 20:00--00:30, 15 €
Avec & Leif Lindeman
Pe 5.1.2018 20:00--00:30, 15 €
Helminauha
Pe 12.1.2018 20:00--00:30, 15 €
Jackpot & Jukka Hallikainen
Pe 19.1.2018 20:00--00:30, 15 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Pe 26.1.2018 20:00--00:30, 15 €
Sinitaivas
Pe 2.2.2018 20:00--00:30, 15 €
Tosimiehet, Arja Havakka
Pe 9.2.2018 20:00--00:30, 15 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 16.2.2018 20:00--00:30, 15 €
Rosette, Marko Maunuksela
Pe 23.2.2018 20:00--00:30, 15 €
Köpi Koski ja Projekti
Pe 2.3.2018 20:00--00:30, 15 €
June Band & Nina Åkerman
Pe 9.3.2018 20:00--00:30, 15 €
Ässät
Pe 16.3.2018 20:00--00:30, 15 €
Ippe Mansikan orkesteri
Pe 23.3.2018 20:00--00:30, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 30.3.2018 20:00--00:30, 15 €
Rosette, Kaija Lustila
To 10.1.2019 13:00--16:30, 15 €
Myrskylyhty, Mikko Mäkeläinen
To 24.1.2019 13:00--16:30, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
To 31.1.2019 13:00--17:00, 10 €
Astra, Entiset nuoret
To 7.2.2019 13:00--16:30, 15 €
Saana Sassali
To 7.3.2019 13:00--16:30, 10 €
Entiset nuoret
Ke 2.10.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: discoswing alkeet, 3/6/9 e, Sami&Jaana, Kestävät
La 5.10.2019
10:00--15:30 tanssikurssi: fusku keski/jatko, Tanssiwisio, Kestävät
Ke 9.10.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: nightclub two step alkeet, 3/6/9e, Jaana & Juha, Kestävät
La 12.10.2019 20:00--23:30, 12 €
Jatkoaika & Veikko Antero
Ke 16.10.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: nightclub two step alkeet/alkeisjatko, 3/6/9e, Jaana & Juha, Kestävät
Ke 23.10.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: jäsenilta kestävät-jäsenet, Kestävät
La 26.10.2019 20:00--23:30, 12 €
Hannu Viitalan yhtye & Sari Turpeinen
Ke 30.10.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: valssi teematunnit, 3/6/9e, Jenna Polvi, Kestävät
La 2.11.2019 20:00--23:30, 12 €
Esko Sartolahti
Su 3.11.2019
11:00--17:00 tanssikurssi: salsa, bugg, boogie woogie alkeisjatko/keski, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
Ke 6.11.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: bugg jatkotaso, 3/6/9e, Jaana & Juha, Kestävät
La 9.11.2019 20:00--23:30, 12 €
Astra
Ke 13.11.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso, 3/6/9e, Timo & Anita, Kestävät
La 16.11.2019
10:00--16:00 tanssikurssi: lattarit keskitaso, Hannu Korhonen, Kestävät
Ke 20.11.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: hidas valssi jatkotaso, 3/6/9e, Timo & Anita, Kestävät
La 23.11.2019 20:00--23:30, 12 €
Jatkoaika, Veikko Antero
Ke 27.11.2019
18:00--20:00 tanssikurssi: bugg jatkotaso, 3/6/9e, Jaana & Juha, Kestävät
Ke 22.1.2020
18:00--21:00 tanssikurssi: jäsenilta kestävät ry jäsenille, Kestävät
Ke 29.1.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: cuban cha cha teematunnit, 3/6/9¤, Maria Ylönen, Kestävät
Ke 5.2.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: bachata perusteet, 3/6/9¤, Maria Ylönen, Kestävät
Ke 12.2.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: jenkka, masurkka keski/jatko, 3/6/9¤, Jaana & Juha, Kestävät
Ke 19.2.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: tangobolero teematunnit, keskitaso, 3/6/9¤, Sami & Tanja, Kestävät
Ke 4.3.2020
18:00--21:00 tanssikurssi: jäsenilta kestävät ry jäsenille, Kestävät
Ke 11.3.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: humppa keski/jatko, 3/6/9¤, Sami & Tanja, Kestävät
Ke 18.3.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa tkeskitaso, 3/6/9¤, Jaana & Juha, Kestävät
Ke 25.3.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa keski/jatko, 3/6/9¤, Jaana & Juha, Kestävät
Ke 1.4.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: jäsenilta kestävät ry jäsenille, 3/6/9¤, Kestävät
Ke 8.4.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: hidas valssi keski/jatko, 3/6/9¤, Timo & Anita, Kestävät
Ke 15.4.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: hidas valssi tkeskitaso, 3/6/9¤, Timo & Anita, Kestävät
Ke 22.4.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: fusku jatkotaso, 3/6/9¤, Päiviö & Jaana, Kestävät
Ke 29.4.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: fusku jatkotaso, 3/6/9¤, Päiviö & Jaana, Kestävät