Särkkä, Punkalaidun

TanssitToukokuun loppupuolelta elokuun loppuun joka viikko ke 20:00--01:00, 14 tanssit vuodessa
Lattia400 m² (mitattu), koivua, suorakulmio + neliö, muutama pylväs
YleisöNuoria ja keski-ikäisiä
Puh050-5651987
TiedustelutJukka Uusi-Kouvo 050-5651987
PostiPunkalaitumen Kunto ry, Jukka Uusi-Kouvo, Kanteenmaantie 475, 31900 Punkalaidun
Sähköpostijukka@uusi-kouvo.fi
Naistenhaku21--21:45 ja 23--24
VarusteluSavuton kahvio, olutmyynti, ulkogrilli, WC, vartioitu narikka 1 euro
KäyntiosoiteSärkäntie 160, Punkalaidun
Ajo-ohje(a) Etelästä: tieltä 2 -> "Punkalaidun" (tie 232) n. 10 km, oikealle "Särkkä" (Myllytie) 1.9 km, oikealle (Särkäntie) 1.5 km.
(b) Tampere -(tie 9)-> Turku 53 km, oikealle "Punkalaidun" (tie 230) (Punkalaitumentie--Urjalantie) 20 km, vasemmalle "Särkkä" (Myllytie) 4.9 km, vasemmalle (Särkäntie) 1.5 km.
KoordinaatitWGS84 N61°03'33.0" E23°14'46.9"
IlmoituksetPunkalaitumen Sanomat (to)
Kotisivuhttp://www.sarkanlava.com/
Perustettu1938, nykyinen lava 1958
MuutaHyvin kauniilla paikalla pitkällä ja kapealla niemellä. Pysäköintipaikalta muutaman sadan metrin kävelymatka lavalle.

Tuorein ohjelmapäivitys tanssinjärjestäjältä 20.6.2019. Seuraavat tiedot on saatu muista lähteistä. Lähetä täydennyspyyntö

Ke 19.5.2004
Federal & Maarit Peltoniemi, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 26.5.2004
Kari Hirvonen & Lumipallo, Baroque & Marika Paavola
Ke 2.6.2004
Finlanders, Oo la laa & Kristiina Mäki
Ke 9.6.2004
Amor-kvartetti 1 & Annika Eklund, Kari Tapio
Ke 16.6.2004
Mistral & Anne Mattila, Jaguar & Mikko Kilkkinen
Ke 23.6.2004
Kari Vepsä & Onnenmaa, Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
Ke 30.6.2004
Fortuna & Arja Koriseva, Monaco & Ari Klem
Ke 7.7.2004
Noiser & Risto Nevala, Rosso & Tarja Lunnas
Ke 14.7.2004
Saija Tuupanen & Tornados, Diesel & Markku Aro
Ke 21.7.2004
Varjokuva, Seinäruusut & Johanna Pakonen
Ke 28.7.2004
Korsuorkesteri, Omega & Eija Kantola
Ke 4.8.2004
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Luxos & Heidi Kyrö
Ke 11.8.2004
Mekka & Paula Koivuniemi, Valentinot & Rami Rafael
Ke 18.8.2004
Fantasia & Arto Nuotio & Johanna Debreczeni, Syke
Ke 25.8.2004
Lumipallo & Tommi Soidinmäki, Yölintu
Ke 18.5.2005
Federal & Maarit Peltoniemi, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 25.5.2005
Lumipallo & Tommi Soidinmäki, Oo la laa & Kristiina Mäki
Ke 1.6.2005
Mistral & Anne Mattila, Valentinot & Rami Rafael
Ke 8.6.2005
Tulipunaruusut, FBI-beat
Ke 15.6.2005
Rosso & Tarja Lunnas, Unelmavävyt
Ke 22.6.2005
Saija Tuupanen & Tornados, Jokerit Company & Jenni Mäkikalli
Ke 29.6.2005
Fortuna & Arja Koriseva, Sunny Group & Ari Klem
Ke 6.7.2005
Omenapuu & Johanna Pakonen, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 13.7.2005
Korsuorkesteri, Diesel & Markku Aro
Ke 20.7.2005
Mekka
Ke 27.7.2005
Sunset & Jarkko Salmi, Omega & Eija Kantola, Risto Nevala
Ke 3.8.2005
Fantasia & Arto Nuotio & Kati Fors
Ke 10.8.2005
Shubiduu & Hilkka Mäkitalo, Panorama & Marion Rung
Ke 17.8.2005
Finlanders, Seitsemän seinähullua veljestä
Ke 24.8.2005
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu, Hanna Talikainen
Ke 31.8.2005
HotLine & Lasse Laaksonen, Fernet & Tomi Markkola, Antti Ahopelto
Ke 24.5.2006 20:00--01:30, 13 €
Rosso & Tarja Lunnas, Unelmavävyt
Ke 31.5.2006 20:00--01:30, 13 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Esteri
Ke 7.6.2006 20:00--01:30, 13 €
Channel Four, Omega & Eija Kantola
Ke 14.6.2006 20:00--01:30, 13 €
Varjokuva, Fernet & Tomi Markkola
Ke 21.6.2006 20:00--01:30, 13 €
FBI-beat & Markus Törmälä, NeljänSuora
La 24.6.2006 13 €
Dallapé, Juha Simolan yhtye
Ke 28.6.2006 20:00--01:30, 13 €
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki, Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
Ke 5.7.2006 20:00--01:30, 13 €
Fortuna & Arja Koriseva, Petri Hervanto
Ke 12.7.2006 20:00--01:30, 13 €
Lumipallo & Saska Helmikallio, Oo la laa & Kristiina Mäki
Ke 19.7.2006
Major & Kati Fors
Ke 26.7.2006 20:00--01:30, 14 €
Mistral & Anne Mattila, Volga & Pekka Nebelung
Ke 2.8.2006 20:00--01:30, 13 €
Omenapuu & Johanna Pakonen, Lumipallo & Marko Lämsä
Ke 9.8.2006 20:00--01:30, 13 €
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Twisters & Heli Ruotsalainen
Ke 16.8.2006 20:00--01:30, 13 €
Finlanders, Seitsemän seinähullua veljestä
Ke 23.8.2006 20:00--01:30, 14 €
Semites, Yölintu
Ke 30.8.2006 20:00--01:30, 14 €
Fantasia & Elina Vettenranta, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 23.5.2007
Fernet & Tomi Markkola, NeljänSuora
Ke 30.5.2007
Tommys & Charles Plogman, Unelmavävyt
Ke 6.6.2007
Rosso & Tarja Lunnas, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 13.6.2007
Omega & Eija Kantola, Jani ja Jetsetters
Ke 20.6.2007
Volga & Pekka Nebelung, Resiina & Juha Metsäperä
Ke 27.6.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Koivu & Marita Taavitsainen
Ke 4.7.2007
Omenapuu & Johanna Pakonen, Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
Su 8.7.2007
FBI-beat, Avenue & Anniina Mattila
Ke 11.7.2007
Mistral & Anne Mattila, Nelinpeli
Ke 18.7.2007
Sata kitaraa & Antti Huovila, In The Mood, Anna Eriksson
La 21.7.2007
Four Roses & Johanna Debreczeni, Beatmakers
Ke 25.7.2007
Essi Leppäkoski
Ke 1.8.2007
Taikakuu, Taivalkunta Beat
Ke 8.8.2007
Varjokuva, Casino & Annika Eklund
Ke 15.8.2007
Channel Four, Finlanders
Ke 22.8.2007
V.I.P. & Anneli Mattila, Avec & Saska Helmikallio
Ke 29.8.2007
FBI-beat, Juha Simolan yhtye, A. Aallon rytmiorkesteri
Ke 21.5.2008
Rosso & Tarja Lunnas, Volga & Pekka Nebelung
Ke 28.5.2008
Finlanders, Semites
Ke 4.6.2008
FBI-beat, Omega & Eija Kantola
Ke 11.6.2008
Tommys & Charles Plogman, Nelinpeli
Ke 18.6.2008
Volga & Pekka Nebelung, Resiina & Juha Metsäperä, Tommi Soidinmäki
Ke 25.6.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 2.7.2008
Horizone & Matti ja Teppo, In The Mood
Ke 9.7.2008
Avec & Saska Helmikallio, Jani ja Jetsetters
Ke 16.7.2008
Mistral & Anne Mattila, Markus Sextet
Ke 23.7.2008
Varjokuva, Annika Eklund
La 26.7.2008
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Jari ja Taika, Anna Eriksson
Ke 30.7.2008
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Essi Leppäkoski
Ke 6.8.2008
V.I.P. & Anneli Mattila, Unelmavävyt
Ke 13.8.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, NeljänSuora
Ke 20.8.2008
Taikakuu, Freesia & Elina Vettenranta
Ke 27.8.2008
Petoman & Katri Helena, Taivalkunta Beat
Ke 20.5.2009
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, Omega & Eija Kantola
Ke 27.5.2009
Yölintu, Markus Sextet
Ke 3.6.2009
Finlanders, Taikakuu
Ke 10.6.2009
FBI-beat & Markus Törmälä, Ilta & Janne Tulkki
Ke 17.6.2009
Helmenkalastajat, Resiina & Juha Metsäperä
Ke 24.6.2009
Petoman & Tommi Soidinmäki, Jani ja Jetsetters
Ke 1.7.2009
Taivalkunta Beat, Kasmir & Jari Grek, Anna Eriksson
Ke 8.7.2009
Freesia & Elina Vettenranta, Juha Tapio
Ke 15.7.2009
Nelinpeli & Mikael Konttinen, Neljäs mies & Hannu Palo
Ke 22.7.2009
Sinitaivas, V.I.P. & Anneli Mattila
La 25.7.2009
Kangastus & Essi Leppäkoski, NeljänSuora
Ke 29.7.2009
Varjokuva, Annika Eklund
Ke 5.8.2009
Syke, Avec & Saska Helmikallio
Ke 12.8.2009
Omenapuu & Johanna Pakonen, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 19.8.2009
Tommys & Charles Plogman, Myrskytuuli
Ke 26.8.2009
Mistral & Anne Mattila, In The Mood
Ke 26.5.2010
Markus Sextet, Resiina & Juha Metsäperä
Ke 2.6.2010
Syke, Helmenkalastajat
Ke 9.6.2010
Finlanders, Olavin pojat
Ke 16.6.2010
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto, Mistral & Anne Mattila
Ke 23.6.2010
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, FBI-beat
Ke 30.6.2010
Omega & Eija Kantola, Jani ja Jetsetters
Ke 7.7.2010
Sinitaivas, Annika Eklund
Ke 14.7.2010
NeljänSuora, Suvi Teräsniska
Ke 21.7.2010
Varjokuva, V.I.P. & Anneli Mattila
La 24.7.2010
Häränpaistajaiset, Jari ja Taika, In The Mood, Laura Voutilainen
Ke 28.7.2010
Omenapuu & Johanna Pakonen, Avec & Saska Helmikallio
Ke 4.8.2010
Channel Four, Riku Niemi Dance Band & Jorma Kääriäinen
Ke 11.8.2010
Petoman & Tommi Soidinmäki, Elämän tarkoitus & Pasi Vainionperä
Ke 18.8.2010
Taikakuu, Myrskytuuli
Ke 25.8.2010
Fantasia & Marko Maunuksela, Kuutamo & Amadeus Lundberg
La 14.5.2011
Charlies
Ke 25.5.2011 14 €
Syke, Iskelmäyhtye Bohemia
Ke 1.6.2011 14 €
Varjokuva, In The Mood
Ke 8.6.2011 14 €
Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen, Jackpot
Ke 15.6.2011 14 €
Petoman & Tommi Soidinmäki, Myrskytuuli
Ke 22.6.2011 14 €
Finlanders, Helminauha
Ke 29.6.2011 14 €
Omenapuu & Johanna Pakonen, Avec & Saska Helmikallio
Ke 6.7.2011 14 €
Omega & Eija Kantola, Helmenkalastajat
Ke 13.7.2011 14 €
NeljänSuora, Annika Eklund
Ke 20.7.2011 14 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Suvi Teräsniska
Ke 27.7.2011 14 €
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto, Mandshuria & Milana Misic
La 30.7.2011 14 €
Häränpaistajaiset & Tähtikartta & Jari Grek & Juha Tapio
Ke 3.8.2011 14 €
KinoJake, FBI-beat
Ke 10.8.2011 14 €
V.I.P. & Anneli Mattila, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 17.8.2011 14 €
Taikakuu, Markus Sextet
Ke 24.8.2011 14 €
Channel Four, Jani ja Jetsetters
Ke 31.8.2011 14 €
Sinitaivas, Väriloiste
Ke 16.5.2012 14 €
Varjokuva, In The Mood
Ke 23.5.2012 14 €
KinoJake, Syke
Ke 30.5.2012 14 €
Sinitaivas, Väriloiste
Ke 6.6.2012 14 €
Helminauha, Hurma
Ke 13.6.2012 14 €
Finlanders, Nelinpeli
Ke 20.6.2012 14 €
Taikakuu, Myrskytuuli
Ke 27.6.2012 14 €
Omenapuu & Johanna Pakonen, Avec & Saska Helmikallio
Ke 4.7.2012 14 €
NeljänSuora, Annika Eklund
Ke 11.7.2012 14 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Teijo Suomi Orch, Suvi Teräsniska
Ke 18.7.2012 14 €
Diesel & Markku Aro, V.I.P. & Anneli Mattila
Ke 25.7.2012 14 €
Omega & Eija Kantola, Helmenkalastajat
La 28.7.2012 15 €
Häränpaistajaiset, Twisters, Jani ja Jetsetters, Tuure Kilpeläinen
Ke 1.8.2012 14 €
Iskelmäyhtye Bohemia, Tommi Soidinmäki
Ke 8.8.2012 14 €
Charlies, La Strada
Ke 15.8.2012 14 €
Tähtikartta, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 22.8.2012 14 €
Channel Four, Palapeli & Sanna-Mari Titov
Ke 29.8.2012 14 €
Norolan Pojat, Voimaorkesteri & Antti Ahopelto
Ke 22.5.2013 14 €
Sinitaivas, Väriloiste
Ke 29.5.2013 14 €
Pekkaniskan Pojat, Helminauha
Ke 5.6.2013 14 €
KinoJake, Syke
Ke 12.6.2013 14 €
FBI-beat, Hurma
Ke 19.6.2013 14 €
Finlanders, Henkka ja Kulkurit
Ke 26.6.2013 14 €
Aikalisä, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, Suvi Teräsniska
Ke 3.7.2013 14 €
Omega & Eija Kantola, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 10.7.2013 14 €
Helmenkalastajat, NeljänSuora
Ke 17.7.2013 15 €
Pyrstötähti, Tanssiorkesteri Ahopelto, Juha Tapio
Ke 24.7.2013 14 €
V.I.P. & Anneli Mattila, Myrskylyhty
La 27.7.2013 16 €
Häränpaistajaiset, Tähtikartta, Elonkerjuu, Iskelmäyhtye Bohemia
Ke 31.7.2013 14 €
Varjokuva, In The Mood
Ke 7.8.2013 14 €
La Strada, Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Ke 14.8.2013 14 €
Caminito & Kari Piironen, Seireenit
Ke 21.8.2013 14 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Diesel & Markku Aro
Ke 28.8.2013 14 €
Omenapuu & Johanna Pakonen, Myrskytuuli
Ke 21.5.2014 15 €
Helminauha, Hurma
Ke 28.5.2014 15 €
Ratto-band
Ke 4.6.2014 15 €
Helmenkalastajat, Energia & Tommi Soidinmäki
Ke 11.6.2014 15 €
Taikakuu, Teijo Suomi Orch
Ke 18.6.2014 15 €
Pekkaniskan Pojat, Myrskytuuli
Ke 25.6.2014 15 €
Sinitaivas, KinoJake
Ke 2.7.2014 15 €
Omega & Eija Kantola, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 9.7.2014 15 €
Tähtikartta, Boogie
Ke 16.7.2014 15 €
NeljänSuora, In The Mood & Suvi Karjula
La 19.7.2014 16 €
Häränpaistajaiset, Väriloiste, Agents, Onnentähti
Ke 23.7.2014 15 €
V.I.P. & Anneli Mattila, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 30.7.2014 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Mia Leivo & Pequeno
Ke 6.8.2014 15 €
FBI-beat, Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 13.8.2014 15 €
La Strada, Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Ke 20.8.2014 15 €
Caminito & Kari Piironen, Jackpot
Ke 27.8.2014 15 €
Midinetti & Johanna Pakonen, Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
Ke 20.5.2015 20:00--01:30, 15 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Diesel & Markku Aro
Ke 27.5.2015 20:00--01:30, 15 €
Rosso & Tarja Lunnas, Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
Ke 3.6.2015 20:00--01:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat, Mia Leivo & Pequeno
Ke 10.6.2015 20:00--01:30, 15 €
Taikakuu, Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 17.6.2015 20:00--01:30, 15 €
Henkka ja Kulkurit, Anneli Mattila
Ke 24.6.2015 20:00--01:30, 15 €
Finlanders, Onnentähti
Ke 1.7.2015 20:00--01:30, 15 €
Sinitaivas, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 8.7.2015 20:00--01:30, 15 €
In The Mood, Hurma
Ke 15.7.2015 20:00--01:30, 15 €
Agents, Roulette & Saska Helmikallio
La 18.7.2015 20:00--01:30, 16 €
Häränpaistajaiset, Twisters & Pekka Tiilikainen, Jani ja Jetsetters
Ke 22.7.2015 20:00--01:30, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, KinoJake
Ke 29.7.2015 20:00--01:30, 15 €
FBI-beat, NeljänSuora
Ke 5.8.2015 20:00--01:30, 15 €
Palapeli & Sanna-Mari Titov, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 12.8.2015 20:00--01:30, 15 €
Onnenkulkurit, Midinetti & Johanna Pakonen
Ke 19.8.2015 20:00--01:30, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, Helminauha
Ke 26.8.2015 20:00--01:30, 15 €
Myrskytuuli, Helmenkalastajat
Ke 25.5.2016 20:00--01:00, 15 €
Hurma, Patajätkä & Erika Vikman
Ke 1.6.2016 20:00--01:00, 15 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Helmenkalastajat & Jarkko Järvenpää
Ke 8.6.2016 20:00--01:00, 15 €
FBI-beat, TopSecret & Maria Tyyster
Ke 15.6.2016 20:00--01:00, 15 €
Mia Leivo & Pequeno, Heikki Koskelo
Ke 22.6.2016 20:00--01:00, 15 €
LäpiValaisu, Kulkukoirat® & Maija Tenkanen
Ke 29.6.2016 20:00--01:00, 15 €
Taikakuu, Helminauha
Ke 6.7.2016 20:00--01:00, 15 €
Diesel & Markku Aro, Recados & Anneli Mattila
Ke 13.7.2016 20:00--01:00, 15 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola, NeljänSuora
Ke 20.7.2016 20:00--01:00, 15 €
Sinitaivas, In The Mood
La 23.7.2016 20:00--01:00, 16 €
Häränpaistajaiset, Jani ja Jetsetters, Antero Mertaranta All Stars, The Scaffolds
Ke 27.7.2016 20:00--01:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, KinoJake
Ke 3.8.2016 20:00--01:00, 15 €
Finlanders, Onnentähti
Ke 10.8.2016 20:00--01:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat, Henkka ja Kulkurit
Ke 17.8.2016 20:00--01:00, 15 €
Tähtikartta, Midinetti & Johanna Pakonen
Ke 24.8.2016 20:00--01:00, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, Onnenkulkurit
Ke 24.5.2017 20:00--01:00, 15 €
Finlanders, Onnentähti
Ke 31.5.2017 20:00--01:00, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, Helminauha
Ke 7.6.2017 20:00--01:00, 15 €
Energia & Teemu Roivainen, Karavaani & Heidi Pakarinen
Ke 14.6.2017 20:00--01:00, 15 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Noste & Amanda Oscarsson
Ke 21.6.2017 20:00--01:00, 15 €
FBI-beat, Henkka ja Kulkurit
Ke 28.6.2017 20:00--01:00, 15 €
Fantasia & Aki Samuli, Omega & Eija Kantola
Ke 5.7.2017 20:00--01:00, 15 €
In The Mood & Suvi Karjula, Hurma
Ke 12.7.2017 20:00--01:00, 15 €
NeljänSuora, Saanko luvan
Ke 19.7.2017 20:00--01:00, 15 €
Sinitaivas, Taikakuu
Ke 26.7.2017 20:00--01:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, KinoJake
Ke 2.8.2017 20:00--01:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola, June Band & Nina Åkerman
Ke 9.8.2017 20:00--01:00, 15 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo, Lemmenlautta
Ke 16.8.2017 20:00--01:00, 15 €
Amorio, Onnenkulkurit & J. Eskelinen, Maria Tyyster
Ke 23.8.2017 20:00--01:00, 15 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola, Karisma & Erika Vikman
Ke 30.5.2018 20:00--01:00, 15 €
Finlanders, Tanssiorkesteri Kaiho
Ke 6.6.2018 20:00--01:00, 15 €
Helminauha, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 13.6.2018 20:00--01:00, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, Henkka ja Kulkurit
Ke 20.6.2018 20:00--01:00, 15 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 27.6.2018 20:00--01:00, 15 €
Taikakuu, Lemmenlautta
Ke 4.7.2018 20:00--01:00, 15 €
KinoJake, Varjokuva
Ke 11.7.2018 20:00--01:00, 15 €
Sinitaivas, In The Mood & Suvi Karjula
La 14.7.2018
Ke 18.7.2018 20:00--01:00, 15 €
Helmenkalastajat, NeljänSuora
Ke 25.7.2018 20:00--01:30, 18 €
Lumo & Reeta Saranpää, Kaihon karavaani & Tuure Kilpeläinen, Onnenkerjäläiset
Ke 1.8.2018 20:00--01:00, 15 €
Hurma, Komiat
Ke 8.8.2018 20:00--01:00, 15 €
FBI-beat, Fernet & Tomi Markkola
Ke 15.8.2018 20:00--01:00, 15 €
Rosette & Charles Plogman, Omega & Eija Kantola
Ke 22.8.2018 20:00--01:00, 15 €
Tähtikartta, Energia & Teemu Roivainen
Ke 29.8.2018 20:00--01:00, 15 €
Myrskytuuli, Royal Sound & Teijo Lindström
Ke 29.5.2019 20:00--01:00, 16 €
Finlanders, Tähtikuvio & Niko Mäenpää
Ke 5.6.2019 20:00--01:00, 16 €
Fernet & Tomi Markkola, Namu & Jonna Ortju
Ke 12.6.2019 20:00--01:00, 16 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 19.6.2019 20:00--01:00, 16 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 26.6.2019 20:00--01:00, 16 €
Taikakuu, Tanssiorkesteri Kaiho
Ke 3.7.2019 20:00--01:00, 16 €
Sinitaivas, Tähtikartta
Ke 10.7.2019 20:00--01:00, 16 €
A. Aallon rytmiorkesteri, Aava, Vastarannan pojat, Tara Vepsäläinen, Petri Kiiski
Ke 17.7.2019 20:00--01:00, 16 €
Lumo & Reeta Saranpää, Lemmenlautta
Ke 24.7.2019 20:00--01:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Onnenkerjäläiset
Ke 31.7.2019 20:00--01:00, 16 €
In The Mood & Suvi Karjula, Hurma
Ke 7.8.2019 20:00--01:00, 16 €
KinoJake, Energia & Teemu Roivainen
Ke 14.8.2019 20:00--01:00, 16 €
Omega & Eija Kantola, Henkka ja Kulkurit
Ke 21.8.2019 20:00--01:00, 16 €
FBI-beat, Komiat
Ke 28.8.2019 20:00--01:00, 16 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, Pasi Kivimäki & N.Y.T.