Pyrkivä, Turku

Su 15.4.2007
18:30--22:00 Sunset, 8 €
13:00--16:30 Putkiradio & Ville Mäkimattila, 6 €
Su 22.4.2007
18:30--22:00 Semites & Annina Alanen, 8 €
13:00--16:30 Janiina ja Pilke, 6 €
Su 29.4.2007 18:30--22:00, 8 €
JuJu & Heidi Brunila
Su 6.5.2007
18:30--22:00 Atlantic & Ari Aalto, 8 €
13:00--16:30 HotLine & Lasse Laaksonen, 6 €
La 12.5.2007
Atlas ja Timo Rautala
Su 13.5.2007
18:30--22:00 Pallax, 8 €
13:00--16:30 Atlas ja Timo Rautala, 6 €
Su 14.10.2007 18:30--21:30, 10 €
Ramona & Jan Malms
Su 21.10.2007 18:30--21:30, 10 €
Heidi Brunila
Su 28.10.2007 18:30--21:30, 10 €
Atlantic
Su 4.11.2007 18:30--21:30, 10 €
Timo Rautala
Su 11.11.2007 18:30--21:30, 10 €
Janiina Lehtonen
Su 18.11.2007 18:30--21:30, 10 €
Sunset
Su 25.11.2007 18:30--21:30, 10 €
Juha Simolan yhtye & Juha Simola, Putkiradio & Ville Mäkimattila
Su 2.12.2007 18:30--21:30, 10 €
Heidi Brunila & Ville Mäkimattila
Su 13.1.2008 10 €
Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala
Su 20.1.2008 10 €
JuJu & Heidi Brunila
Su 27.1.2008 10 €
Atlantic
Su 3.2.2008 10 €
Putkiradio
Su 10.2.2008 10 €
Janiina ja Pilke
Su 17.2.2008 10 €
Miranda & Jouni Miettinen
Su 24.2.2008 10 €
Royal
Su 2.3.2008 10 €
Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala
Su 9.3.2008 10 €
Sunset
Su 16.3.2008 10 €
Juha Simolan yhtye, Putkiradio
Ma 24.3.2008
Atlantic
13:00--16:30 JuJu & Heidi Brunila
Su 30.3.2008 10 €
Heidi Brunila, Ville Mäkimattila
Su 6.4.2008 10 €
Timo Rautala & Seppo Helenius
Su 13.4.2008 10 €
Royal
Su 20.4.2008 10 €
Ola Mikola
Su 27.4.2008 10 €
Atlas ja Timo Rautala
To 1.5.2008
16:00--20:30 Atlantic & Ari Aalto, 8 €
16:00--20:30 Atlantic & Ari Aalto, 8 €
Su 21.9.2008
Ari Kuivalaisen yhtye
Su 5.10.2008
Sävelsilta & Rauno "Rauski" Juhannusvuori
Su 12.10.2008 18:30--21:30
Putkiradio & Ville Mäkimattila
Su 19.10.2008 18:30--21:30
New Style & Heidi Brunila
Su 26.10.2008 18:30--21:30
Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala
Su 2.11.2008 18:30--21:30
Atlantic & Ari Aalto
Su 9.11.2008 18:30--21:30
Miranda & Jouni Miettinen
Su 16.11.2008 18:30--21:30
Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala
Su 23.11.2008 18:30--21:30
Royal
Su 30.11.2008 18:30--21:30
New Style & Heidi Brunila
Su 7.12.2008 18:30--21:30
Albatrossi & Merja Lehtinen
Pe 26.12.2008
Atlantic & Ari Aalto
Su 4.1.2009
Juha Simolan yhtye & Juha Simola
Su 11.1.2009 18:30--21:30
Royal
Su 18.1.2009 18:30--21:30
Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala
Su 25.1.2009 18:30--21:30
New Style & Heidi Brunila
Su 1.2.2009
Finlanders
Su 8.2.2009 18:30--21:30
Atlantic & Ari Aalto
Su 15.2.2009
Cinema Band & Juhani Virta
Su 22.2.2009 18:30--21:30
Janiina ja Pilke, Heidi Brunila
Su 1.3.2009 18:30--21:30
Atlas ja Timo Rautala & Arto Nuotio
Su 8.3.2009 18:30--21:30
New Style & Heidi Brunila
Su 15.3.2009 18:30--21:30
Erkki Välilä & Jan Malms & Janiina Lehtonen
Su 22.3.2009 18:30--21:30
Royal
Su 29.3.2009 18:30--21:30
Sunset
Su 5.4.2009 18:30--21:30
Miranda & Jouni Miettinen
Ma 13.4.2009 18:30--21:30
Royal, Albatrossi & Merja Lehtinen
Su 19.4.2009 18:30--21:30
Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala
Su 26.4.2009 18:30--21:30
Atlantic & Ari Aalto
Su 3.5.2009 12 €
Finlanders
Su 4.10.2009
Atlantic & Ari Aalto
Su 25.10.2009
Atlas ja Timo Rautala
Su 1.11.2009
Atlantic & Ari Aalto
Su 8.11.2009
New Style & Heidi Brunila
Su 15.11.2009
Putkiradio
Su 22.11.2009
Atlas ja Timo Rautala
Su 29.11.2009
New Style & Heidi Brunila
Su 6.12.2009
Timo Rautala
Su 13.12.2009
Royal & Arto Nuotio
Su 10.1.2010
New Style & Heidi Brunila
Su 17.1.2010
Harry Lindströmin yhtye
Su 24.1.2010
Putkiradio
Su 31.1.2010
Atlas ja Timo Rautala & Lasse Laaksonen
Su 7.2.2010
Atlantic & Ari Aalto
Su 14.2.2010
Albatrossi & Merja Lehtinen
Su 21.2.2010
Finlanders
La 27.2.2010
Atlantic & Ari Aalto
Su 28.2.2010
Atlas ja Timo Rautala, Juha Simola
Su 7.3.2010
Suklaasydän & Janina Soinranta
La 13.3.2010 10 €
Atlantic & Ari Aalto & Heidi Brunila
Su 14.3.2010
Varjokuva
Su 21.3.2010
Miranda & Jouni Miettinen
Su 28.3.2010 10 €
New Style & Heidi Brunila
Ma 5.4.2010 10 €
Putkiradio & Janiina Lehtonen
La 10.4.2010 19:00--23:30, 10 €
Atlantic & Ari Aalto & Heidi Brunila
Su 11.4.2010 18:30--21:30, 10 €
Atlas ja Timo Rautala & Juhani Virta & Arto Nuotio & Sebastian Ahlgren
Su 18.4.2010 18:30--21:30, 10 €
Atlantic & Ari Aalto
La 24.4.2010 19:30--23:30, 10 €
Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala
Su 9.5.2010
Atlantic & Ari Aalto
Su 19.9.2010 13:00--16:30
Putkiradio & Janiina Lehtonen
Su 26.9.2010 13:00--16:30
Kangastus, Reino Jalonen ja Kangastus
Su 3.10.2010 13:00--16:30
Focus & Sakke Kotilainen
Su 10.10.2010 13:00--16:30
Solistiyhtye Jermut
Su 17.10.2010
18:30--21:30 New Style & Heidi Brunila
13:00--16:30 Merja Lehtisen yhtye
La 23.10.2010 19:00--23:30
Putkiradio & Ville Mäkimattila
Su 24.10.2010
13:00--16:30 Atlantic & Ari Aalto
18:30--21:30 Putkiradio
Su 31.10.2010
18:30--21:30 Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala
13:00--16:30 Iltatuuli & Kalle Koo
La 6.11.2010 19:30--22:30
Midinetti & Tino Ahlgren
Su 7.11.2010
18:30--21:30 Atlantic & Ari Aalto
13:00--16:30 Putkiradio & Ville Mäkimattila
Su 14.11.2010
18:30--21:30 Sunset
13:00--16:30 Aarhollarit & Eero Laiho
La 20.11.2010 19:30--22:30
Kari Piironen
Su 21.11.2010
18:30--21:30 Varjokuva
13:00--16:30 Juhani Virran yhtye
Su 28.11.2010
18:30--21:30 New Style & Heidi Brunila
13:00--16:30 Juha Simolan yhtye
La 4.12.2010 19:30--22:30
Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala
Su 5.12.2010
18:30--21:30 Royal
13:00--16:30 Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala
Su 12.12.2010
18:30--21:30 Ramona
13:00--16:30 Putkiradio & Janiina Lehtonen
Su 9.1.2011
18:30--21:30 Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala
13:00--16:30 Juha Simolan yhtye & Juha Simola
Su 16.1.2011 13:00--16:30
Putkiradio & Janiina Lehtonen
Su 23.1.2011
18:30--21:30 Atlantic & Ari Aalto, Sävelsilta & Rauno "Rauski" Juhannusvuori
13:00--16:30 Sävelsilta
La 29.1.2011 19:30--23:30
Atlantic & Ari Aalto
Su 30.1.2011
18:30--21:30 HotLine & Lasse Laaksonen
13:00--16:30 Reino Jalonen ja Kangastus
La 5.2.2011 19:30--23:30
Varjokuva
Su 6.2.2011
18:30--21:30 New Style & Heidi Brunila
13:00--16:30 Juhani Virta
La 12.2.2011 19:30--23:30
Putkiradio & Ville Mäkimattila & Janiina Lehtonen
Su 13.2.2011
18:30--21:30 Putkiradio & Janiina Lehtonen
13:00--16:30 Focus & Sakke Kotilainen
Su 20.2.2011 18:30--21:30
Putkiradio & Juha Simola
Su 27.2.2011 18:30--21:30
Sunset
Su 6.3.2011 18:30--21:30
Putkiradio
Su 13.3.2011 18:30--21:30
Royal
Su 20.3.2011
Atlas ja Timo Rautala & Arto Nuotio
Su 27.3.2011 18:30--21:30
Varjokuva
Su 3.4.2011
Juhani Virta
Su 10.4.2011 18:30--21:30, 8 €
Timo Rautala
Su 17.4.2011 18:30--21:30
Atlantic & Ari Aalto
Ma 25.4.2011
Atlas ja Timo Rautala
Su 15.5.2011 13:00--16:30
Atlantic & Ari Aalto
Su 18.9.2011 18:30--21:30
Atlantic & Ari Aalto
Su 25.9.2011
18:30--21:30 HotLine & Lasse Laaksonen
13:00--16:15 Kangastus, 8 €
Su 2.10.2011 13:00--16:15, 8 €
Atlantic & Ari Aalto
Su 9.10.2011 13:00--16:15, 8 €
Sunset
Su 16.10.2011 13:00--16:15, 8 €
Juhani Virta
Su 23.10.2011 8 €
Putkiradio & Janiina Lehtonen
Su 30.10.2011 13:00--16:15, 8 €
Focus & Sakke Kotilainen
Su 6.11.2011 13:00--16:15, 8 €
Sävelsilta & Rauno "Rauski" Juhannusvuori
Su 13.11.2011 13:00--16:15, 8 €
Pallas & Ola Mikola
Su 20.11.2011
18:30--21:30 Atlantic & Ari Aalto
13:00--16:15 Harry Lindströmin yhtye, 8 €
Su 27.11.2011
18:30--21:30 Royal
13:00--16:15 Hanuri ja Hattu, 8 €
Su 4.12.2011
18:30--21:30 Sunset
13:00--16:15 Merja Lehtinen, 8 €
Su 11.12.2011
18:30--21:30 Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala, Arto Nuotio, Juha Simola
13:00--16:15 Midinetti & Tino Ahlgren, 8 €
Su 18.12.2011 13:00--16:15, 8 €
Iltatuuli
Ma 26.12.2011 8 €
Atlantic & Ari Aalto
Su 1.1.2012
Raimo Junnikkala & Antti Hakola
Su 8.1.2012
Sävelsilta & Rauno "Rauski" Juhannusvuori
18:30--21:30 Atlas ja Timo Rautala, 10 €
Su 15.1.2012
Focus & Sakke Kotilainen
18:30--21:30 Merja Lehtinen, 10 €
La 21.1.2012 19:00--22:30, 10 €
Atlantic & Ari Aalto
Su 22.1.2012
Putkiradio & Janiina Lehtonen
La 28.1.2012 19:00--22:30, 10 €
Korsuorkesteri
Su 29.1.2012
Kangastus, Reino Jalonen ja Kangastus
La 4.2.2012 19:00--22:30, 10 €
Juha Simolan yhtye
Su 5.2.2012
Sunset
Su 12.2.2012
Amapola
Su 19.2.2012
Royal
Su 26.2.2012
Pallax
La 3.3.2012 19:00--22:30, 10 €
Tutta Carpelan & Merja Lehtinen
Su 4.3.2012
Harry Lindströmin yhtye & Merja Lehtinen
La 10.3.2012 19:00--22:30, 10 €
HotLine & Lasse Laaksonen
Su 11.3.2012
Atlantic & Ari Aalto
Su 18.3.2012
Juhani Virran yhtye
18:30--21:30 Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala
Su 25.3.2012
Iltatuuli & Kalle Koo
La 31.3.2012 19:00--22:30, 10 €
Atlas ja Timo Rautala & Sanna Toivanen
Su 1.4.2012
Hanuri ja Hattu
Ma 9.4.2012
Miltons & Terhi Jokila
La 14.4.2012
Miranda & Jouni Miettinen
Su 15.4.2012
Juha Simolan yhtye
Su 22.4.2012 18:30--21:30, 10 €
Sunset
Su 29.4.2012
Sanna Toivanen
Ti 1.5.2012 13:00--16:30, 10 €
Harry Lindströmin yhtye
Su 6.5.2012
Miranda & Jouni Miettinen
Su 13.5.2012 13:00--16:30
Raimo Junnikkala & Antti Hakola
Su 23.9.2012
Focus & Sakke Kotilainen
18:30--21:30 Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala, Sanna Toivanen
Su 30.9.2012
18:30--21:30 Harry Lindströmin yhtye
13:00--16:15 Kangastus, Reino Jalonen ja Kangastus, 8 €
Su 7.10.2012
18:30--21:30 Sunset & Jarkko Salmi
13:00--16:15 Raimo Turtiainen, 8 €
Su 14.10.2012
18:30--21:30 Timo Rautala & Juha Simola
13:00--16:15 Sävelsilta, 8 €
Su 21.10.2012
18:30--21:30 HotLine & Lasse Laaksonen
13:00--16:15 Putkiratio & Janiina Lehtonen, 8 €
Su 28.10.2012 13:00--16:15, 8 €
Juhani Virta
Su 4.11.2012 13:00--16:15, 8 €
Amapola
Su 11.11.2012 13:00--16:15, 8 €
Atlantic & Ari Aalto
Su 25.11.2012 13:00--16:15, 8 €
Merja Lehtinen
Su 2.12.2012
18:30--21:30 Juha Simola, Merja Lehtinen
13:00--16:15 Juha Simola, 8 €
Su 9.12.2012
13:00--16:15 Focus & Sakke Kotilainen, 8 €
18:30--21:30 Atlantic & Ari Aalto
Su 16.12.2012
18:30--21:30 Atlas ja Timo Rautala
13:00--16:15 Sunset & Jarkko Salmi & Pertti Keihäs, 8 €
Su 30.12.2012 13:00--16:15, 8 €
Raimo Junnikkala & Antti Hakola
Su 6.1.2013 13:00--16:15, 8 €
Atlas ja Timo Rautala
Su 13.1.2013
13:00--16:15 Hanuri ja Hattu, 8 €
18:30--21:30 Timo Rautala & Harry Lindström, 10 €
Su 20.1.2013
13:00--16:15 Silverado, 8 €
18:30--21:30 Timo Rautala, Juha Simola, 10 €
Su 27.1.2013
13:00--16:15 Atlantic & Ari Aalto, 8 €
18:30--21:30 Timo Rautala, Pauli Lehtonen, 10 €
Su 3.2.2013
Atlantic, HotLine & Lasse Laaksonen, Ari Aalto
18:30--21:30 Atlantic & Ari Aalto, 10 €
Su 10.2.2013 18:30--21:30, 10 €
Atlantic & Ari Aalto
La 16.2.2013
Atlas ja Timo Rautala & Merja Lehtinen
Su 17.2.2013
Focus & Sakke Kotilainen
La 23.2.2013 19:00--22:30
Atlantic & Ari Aalto
La 2.3.2013 19:00--22:30
HotLine & Lasse Laaksonen
Su 3.3.2013
Sunset
La 9.3.2013 19:00--22:30
Miranda & Jouni Miettinen
Su 24.3.2013 18:00--21:30
Varjokuva
Ma 1.4.2013 18:30--21:30, 10 €
Timo Rautala, Harry Lindström
Su 14.4.2013
Sävelsilta & Rauno "Rauski" Juhannusvuori
Su 21.4.2013 18:30--21:30, 10 €
Timo Rautala, Erkki Välilä
Su 28.4.2013 18:30--21:30, 10 €
Timo Rautala, Merja Lehtinen
Su 5.5.2013
Atlas ja Timo Rautala, Focus & Sakke Kotilainen, Pauli Lehtonen
18:30--21:30 Atlas ja Timo Rautala & Pauli Lehtonen
Su 20.10.2013 13:00--16:15, 8 €
Raimo Turtiainen ja Pojat, Raimo Turtiainen
Su 27.10.2013 13:00--16:15, 8 €
Focus & Sakke Kotilainen
Su 3.11.2013 13:00--16:15, 8 €
Sävelsilta & Rauno "Rauski" Juhannusvuori
Su 10.11.2013 13:00--16:15, 8 €
Pallas, Ola Mikola
Su 17.11.2013 13:00--16:15, 8 €
Tutta Carpelan
Su 24.11.2013 13:00--16:15, 8 €
Maarit Aro
Su 1.12.2013 13:00--16:15, 8 €
Jallut, Merja Lehtinen
Su 8.12.2013 13:00--16:15, 8 €
Voitto Takanen
Su 15.12.2013 13:00--16:15, 8 €
Putkiratio, Janiina Lehtonen
Su 29.12.2013 13:00--16:15, 8 €
Atlantic & Ari Aalto
Su 19.1.2014
Focus & Sakke Kotilainen
Pe 14.3.2014 19:00--22:00, 10 €
Timo Rautala & Harry Lindström
Su 16.3.2014 13:00--16:15, 8 €
Terhi Jokila
Su 23.3.2014 13:00--16:15, 8 €
Silverado
Su 30.3.2014 13:00--16:15, 8 €
Atlas ja Timo Rautala, Timo Rautala
Su 6.4.2014 13:00--16:15, 8 €
Juhani Virran yhtye
Su 13.4.2014 13:00--16:15, 8 €
Focus & Sakke Kotilainen
Ma 21.4.2014 13:00--16:15, 8 €
Tutta Carpelan
Su 27.4.2014 13:00--16:15, 8 €
Jallut, Merja Lehtinen
Su 4.5.2014 13:00--16:15, 8 €
Juha Simola
Su 21.9.2014 13:00--16:15, 8 €
Raimo Junnikkala & Antti Hakola
Su 28.9.2014 13:00--16:15, 8 €
Atlantic & Ari Aalto
Su 5.10.2014 13:00--16:15, 8 €
Juha Simola
Su 12.10.2014 13:00--16:15, 8 €
Amapola & Heikki Saari
Su 19.10.2014 13:00--16:15, 8 €
Focus & Sakke Kotilainen
Su 26.10.2014 13:00--16:15, 8 €
Jallut & Merja Lehtinen
La 1.11.2014 19:00--23:00, 10 €
Vanaja
Su 2.11.2014 13:00--16:15, 8 €
Pallas & Ola Mikola
Su 9.11.2014 13:00--16:15, 8 €
Misut & Juhani Virta
Su 16.11.2014 13:00--16:15, 8 €
Voitto Takanen
Su 23.11.2014 13:00--16:15, 8 €
Harry Lindström
Su 30.11.2014 13:00--16:15, 8 €
Terhi Jokila
Su 7.12.2014 13:00--16:15, 8 €
Atlantic & Ari Aalto
Su 14.12.2014 13:00--16:15, 8 €
Atlas ja Timo Rautala & Timo Rautala
Su 28.12.2014 13:00--16:15, 8 €
Aki Korhonen
Pe 2.1.2015 20:00--01:00, 15 €
Finlanders
Su 4.1.2015
Sunset
Ti 6.1.2015 17:00--22:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 11.1.2015 18:30--21:30
Atlas ja Timo Rautala
Su 18.1.2015 18:30--21:30
Atlas ja Timo Rautala
Su 25.1.2015 18:30--21:30
Jallut, Merja Lehtinen
Su 1.2.2015 18:30--21:30
Finlanders
Su 8.2.2015 18:30--21:30
Sunset
Su 15.2.2015 18:30--21:30
Atlas ja Timo Rautala
Su 22.2.2015 18:30--21:30
Yönkulkijat, Harry Lindström
Su 1.3.2015 18:30--21:30
Jallut, Merja Lehtinen
Su 8.3.2015 18:30--21:30
Yönkulkijat & Harry Lindström
Su 15.3.2015 18:30--21:30
Miranda
Su 22.3.2015 18:30--21:30
Yönkulkijat & Harry Lindström
Su 29.3.2015 18:30--21:30
Fernanda
Ma 6.4.2015 18:30--21:30
Atlas ja Timo Rautala
Su 12.4.2015 18:30--21:30
Atlantic, Ari Aalto
Su 19.4.2015 18:30--21:30
Atlas ja Timo Rautala, Sanna Arell
Su 26.4.2015 18:30--21:30
Jallut, Juha Simola, Merja Lehtinen
Su 20.9.2015
13:00--16:30 Atlantic, Ari Aalto, 8 €
18:30--21:30 Atlas ja Timo Rautala
Su 27.9.2015
13:00--16:30 Raimo Junnikkala, Antti Hakola, 8 €
18:30--21:30 Yönkulkijat, Harry Lindström
Su 4.10.2015
13:00--16:30 Juha Simolan yhtye & Elina Ukkonen & Juha Simola, 8 €
18:30--21:30 Putkiratio
Su 11.10.2015
13:00--16:30 Kaija Pietilän yhtye, 8 €
18:30--21:30 Jallut, Merja Lehtinen
Su 18.10.2015
13:00--16:30 Focus & Sakke Kotilainen, 8 €
18:30--21:30 Juhani Virran yhtye
Su 25.10.2015
13:00--16:30 Terhi Jokila, 8 €
18:30--21:30 Aki Korhonen
Su 1.11.2015
13:30--16:30 Amapola, Heikki Saari, 8 €
18:30--21:30 Miranda
Su 8.11.2015
13:30--16:30 Heidi Tanski, 8 €
18:30--21:30 Atlantic, Ari Aalto
Su 15.11.2015
13:30--16:30 Sanna Arell, 8 €
18:30--21:30 Juha Simolan yhtye & Juha Simola, Elina Ukkonen
Su 22.11.2015
13:30--16:30 Voitto Takasen yhtye, 8 €
18:30--21:30 Sunset
Su 29.11.2015
13:00--16:30 Jarmo Mattila, Aki Korhonen, 8 €
18:30--21:30 Atlas ja Timo Rautala
Su 6.12.2015 13:00--16:30, 8 €
Ola Mikola
Su 13.12.2015 13:00--16:15, 8 €
Jallut, Merja Lehtinen
Su 20.12.2015 13:00--16:15, 8 €
Ville Mäkimattila, Janiina Lehtonen
Su 27.12.2015 13:00--16:15, 8 €
Harry Lindström
Su 3.1.2016 13:00--16:15, 8 €
Sunset
Ke 6.1.2016 17:00--22:00, 16 €
Finlanders
Pe 8.1.2016 19:00--24:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat
Su 10.1.2016
13:00--16:15 Juhani Virta, 8 €
18:30--21:30 Aki Korhonen
Su 17.1.2016 13:00--16:15, 8 €
Focus & Sakke Kotilainen
Su 24.1.2016
13:00--16:15 Raimo Junnikkala, Antti Hakola, 8 €
18:30--21:30 Miranda
Su 31.1.2016
13:00--16:15 Heidi Tanski, Minna Ranta, 8 €
18:30--21:30 Putkiratio
Su 7.2.2016
13:00--16:15 Atlantic & Ari Aalto, 8 €
18:30--16:15 Mia Leivo & Pequeno
Su 14.2.2016 13:00--16:15, 8 €
Silverado
Su 21.2.2016
13:00--16:15 Jarmo Mattila, Aki Korhonen, 8 €
18:30--21:30 Sunset
Su 28.2.2016
13:00--16:15 Juha Simolan yhtye & Elina Ukkonen & Juha Simola, 8 €
18:30--21:30 Jallut, Merja Lehtinen
Su 6.3.2016
13:00--16:15 Ola Mikola, 8 €
18:30--21:30 Atlas ja Timo Rautala
Su 13.3.2016
13:00--16:15 Harry Lindström, 8 €
18:30--21:30 Jari ja Taika
Su 20.3.2016
13:00--16:15 Ville Mäkimattila, Janiina Lehtonen, 8 €
18:30--21:30 HotLine, Lasse Laaksonen
Ma 28.3.2016
13:00--16:15 Juha Simolan yhtye & Juha Simola, Sanna Arell, 8 €
18:30--21:30 Elina Ukkonen, Juha Simola
Su 3.4.2016
13:00--16:15 Timo Rautala, 8 €
18:30--21:30 Yönkulkijat, Sebastian Ahlgren, Anri Ahlgren
Su 10.4.2016
13:00--16:15 Amapola, Heikki Saari, 8 €
18:30--21:30 Timo Rautala
La 16.4.2016 20:00--00:30, 15 €
Bohemio Latino
Su 17.4.2016
13:00--16:15 Focus & Sakke Kotilainen, 8 €
18:30--21:30 Lumumba
Su 24.4.2016
13:00--16:15 Elina Ukkonen, Terhi Jokila, 8 €
18:30--21:30 Putkiratio
Ti 10.5.2016 13:30--16:00, 0 €
Harry Lindström
Su 18.9.2016 18:30--21:30
Tanssiorkesteri Kaiho
Su 25.9.2016 18:30--21:30
Janne Engblom
Su 2.10.2016 18:30--21:30
Turun konservatorion suuri tanssiorkesteri
Su 9.10.2016 18:30--21:30
Levytanssit
La 15.10.2016 19:00--22:00
Milonga
Su 16.10.2016
Focus & Sakke Kotilainen
18:30--21:30 Bohemio Latino
Su 23.10.2016
Aki Korhonen
18:30--21:30 Atlantic, Ari Aalto
Su 30.10.2016 18:30--21:30
Atlas ja Timo Rautala, Timo Rautala, Terhi Jokila
Su 6.11.2016 18:30--21:30
Levytanssit
Su 13.11.2016 18:30--21:30
HotLine, Lasse Laaksonen
Su 20.11.2016 18:30--21:30
Levytanssit
Su 27.11.2016 18:30--21:30
Bohemio Latino
Su 4.12.2016
Juha Simolan yhtye & Juha Simola
18:30--21:30 Jari ja Taika
Su 11.12.2016 18:30--21:30
Putkiradio, Ville Mäkimattila, Janiina Lehtonen
Su 1.1.2017
Focus & Sakke Kotilainen
Su 15.1.2017 18:30--21:30
Seastar
Su 22.1.2017 18:30--21:30
Värisuora
Su 29.1.2017 18:30--21:30
Pehmeät vävyt
Su 5.2.2017 18:30--21:30
Levytanssit
Su 12.2.2017 18:30--21:30
HotLine, Lasse Laaksonen
Su 19.2.2017 18:30--21:30
Putkiradio, Janiina Lehtonen
Su 26.2.2017
13:00--16:30 Juha Simolan yhtye & Juha Simola
18:30--21:30 Atlas ja Timo Rautala
Su 5.3.2017 18:30--21:30
Levytanssit
Su 12.3.2017 18:30--21:30
Janne Engblom
Su 19.3.2017
13:00--16:30 Focus & Sakke Kotilainen
18:30--21:30 Aki Korhonen
Su 26.3.2017 18:30--21:30
Turun konservatorion suuri tanssiorkesteri
Su 2.4.2017 18:30--21:30
Levytanssit
Su 9.4.2017 18:30--21:30
Jari ja Taika
Ma 17.4.2017 18:30--21:30
Unelmavävyt
Su 23.4.2017 18:30--21:30
Tanssiorkesteri Kaiho
Su 17.9.2017 18:30--21:30
Tanssiorkesteri Kaiho
Su 24.9.2017 18:30--21:30
Levytanssit, Terhi Jokila
Su 1.10.2017 18:30--21:30
TinySteps
Su 8.10.2017 18:30--21:30
Pasi Kivimäki
Su 15.10.2017 18:30--21:30
Levytanssit
Su 22.10.2017 18:30--21:30
Atlas ja Timo Rautala
Su 29.10.2017 18:30--21:30
Levytanssit
Su 5.11.2017 18:30--21:30
Onnentähti
Su 12.11.2017 18:30--21:30
Levytanssit
Su 26.11.2017 18:30--21:30
Ässät
Su 3.12.2017 18:30--21:30
Levytanssit
Su 10.12.2017 18:30--21:30
Sheriff, Jaana Hiltunen
Su 7.1.2018 18:00--23:30, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Su 14.1.2018 18:30--21:30
Patajätkä
Su 21.1.2018 18:30--21:30
Henkka ja Kulkurit
Su 28.1.2018 18:30--21:30
Essi Leppäkoski
Su 4.2.2018 18:30--21:30
Levytanssit
Su 11.2.2018 18:30--21:30
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Su 18.2.2018 18:30--21:30
Atlas ja Timo Rautala
Su 25.2.2018 18:30--21:30
Onnentähti
La 3.3.2018 20:00--23:00
Vallilan Tango
Su 4.3.2018 18:30--21:30
Levytanssit
Su 11.3.2018 18:30--21:30
Tanssiorkesteri Kaiho
Su 18.3.2018 18:30--21:30
Janne Engblom
Su 25.3.2018 18:30--21:30
Teijo Suomi Orch
Ma 2.4.2018 18:30--21:30
Levytanssit
Su 8.4.2018 18:30--21:30
Lumo & Reeta Saranpää, Juha Simola
Su 15.4.2018 18:30--21:30
Sunset
Su 22.4.2018 18:30--21:30
Levytanssit
Pe 14.9.2018 20:00--23:30
Tanssiorkesteri Kaiho
Pe 21.9.2018 20:00--23:30
Etiketti & Antti Ahopelto
Pe 28.9.2018 20:00--23:30
Komiat
Pe 5.10.2018 20:00--23:30
Onnenkerjäläiset
Pe 12.10.2018 20:00--23:30
Henkka ja Kulkurit
Pe 19.10.2018 20:00--23:30
Lumo & Reeta Saranpää
Pe 26.10.2018 20:00--23:30
Sokeripala & Niko Mäenpää
Pe 2.11.2018 20:00--23:30
Pasi Kivimäki, N.Y.T.
Su 4.11.2018
Kuutamotaivas
Pe 9.11.2018 20:00--23:30
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Pe 16.11.2018 20:00--23:30
Värisuora
Su 18.11.2018
Elina Ukkonen & Juha Simola
Pe 23.11.2018 20:00--23:30
Onnentähti
Pe 30.11.2018 20:00--23:30
Yönkulkijat, Harry Lindström
Su 16.12.2018
Focus & Sakke Kotilainen
Su 6.1.2019
Juha Simola
Pe 11.1.2019 20:00--23:30
Kaiho
Su 13.1.2019
Kuutamotaivas
Pe 18.1.2019 20:00--23:30
In The Mood & Suvi Karjula
Pe 25.1.2019 20:00--23:30
Henkka ja Kulkurit
Pe 1.2.2019 20:00--23:30
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 8.2.2019 20:00--23:30
Polte
Pe 15.2.2019 20:00--23:30
Sävel & Jyrki Nurminen
Pe 22.2.2019 20:00--23:30
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Pe 1.3.2019 20:00--23:30
Helminauha
Su 3.3.2019
Focus & Sakke Kotilainen
Pe 8.3.2019 20:00--23:30
Lumo & Reeta Saranpää
Pe 15.3.2019 20:00--23:30
Nina Åkerman
Pe 22.3.2019 20:00--23:30
LäpiValaisu
Pe 29.3.2019 20:00--23:30
Etiketti & Antti Ahopelto
La 30.3.2019 20:30--23:30
Vili Mustalampi
Su 31.3.2019
Juha Simola
Pe 5.4.2019 20:00--23:30
Pasi Kivimäki, N.Y.T.
Pe 12.4.2019 20:00--23:30
Weranta
Pe 19.4.2019 20:00--23:30
Onnenkerjäläiset
Pe 26.4.2019 20:00--23:30
Essi Leppäkoski
Pe 13.9.2019 20:00--23:30
Helminauha
Pe 20.9.2019 20:00--23:30
Kari Hirvonen, Onnentähti
Pe 27.9.2019 20:00--23:30
In The Mood & Suvi Karjula
Pe 4.10.2019 20:00--23:30
Etiketti & Antti Ahopelto
La 5.10.2019 20:00--23:30
Vili Mustalampi
Su 6.10.2019
Focus & Sakke Kotilainen
Pe 11.10.2019 20:00--23:30
Sävel & Jyrki Nurminen
Pe 18.10.2019 20:00--23:30
Onnenkerjäläiset
Pe 25.10.2019 20:00--23:30
Weranta
Pe 1.11.2019 20:00--23:30
Pasi Kivimäki, N.Y.T.
Pe 8.11.2019 20:00--23:30
Aava & Tara Vepsäläinen
Pe 15.11.2019 20:00--23:30
Putkiradio, Janiina Lehtonen
Pe 22.11.2019 20:00--23:30
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 24.11.2019
Kuutamotaivas
Pe 29.11.2019
20:00--23:30 Polte
18:30--19:50 tanssikurssi: bugg perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Jenna Polvi, Sekahaku
Su 8.12.2019
Elina Ukkonen & Juha Simola
Ma 6.1.2020 13:00--16:15
Tutta Carpelan
Ti 7.1.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: wanha tango perusteet, Marika & Teemu, Sekahaku
Ke 8.1.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: foksi 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: foksi keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: fusku jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 9.1.2020
11:30--13:30 tanssikurssi: kävelyjenkka 60+ perusteet, Matti Mustajärvi, Sekahaku
19:00--21:00 tanssikurssi: foksi, fusku ryhmä pareille perusteet/keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 10.1.2020
20:00--23:30 Amorio, Johanna Debreczeni
18:30--19:50 tanssikurssi: foksi perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Su 12.1.2020
13:00--16:15 Raimo Junnikkala, Antti Hakola
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa rueda edellyttää perusteiden hallintaa, Ari Matikainen, Sekahaku
Ma 13.1.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: fusku 60+ perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: fusku nuoret alle 25v.perusteet/keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: fusku perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: salsa keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 14.1.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: wanha tango perusteet, Marika & Teemu, Sekahaku
Ke 15.1.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: rumba bolero 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: bugg keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: foksi jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 16.1.2020
11:30--13:30 tanssikurssi: kävelyjenkka 60+ perusteet, Matti Mustajärvi, Sekahaku
19:00--21:00 tanssikurssi: foksi, fusku ryhmä pareille perusteet/keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 17.1.2020
20:00--23:30 ManTra & Nina Åkerman
18:30--19:50 tanssikurssi: tango perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
La 18.1.2020
11:00--12:00 tanssikurssi: lindy hop perusteet, ILMAINEN, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
12:15--13:45 tanssikurssi: lindy hop perusteet/keskitaso, 8/12, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
14:00--15:30 tanssikurssi: lindy hop keskitaso, 8/12, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Su 19.1.2020
13:00--16:15 Juha Leppänen, Merja Lehtinen
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa rueda edellyttää perusteiden hallintaa, Ari Matikainen, Sekahaku
Ma 20.1.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: fusku 60+ perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: fusku nuoret alle 25v.perusteet/keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: fusku perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: salsa keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 21.1.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: wanha tango keskitaso, Marika & Teemu, Sekahaku
Ke 22.1.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: rumba bolero 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: bugg keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: foksi jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 23.1.2020
11:30--13:30 tanssikurssi: masurkka, valssi 60+ perusteet, Matti Mustajärvi, Sekahaku
19:00--21:00 tanssikurssi: rumba bolero, cha cha ryhmä pareille perusteet/keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 24.1.2020
20:00--23:30 Helmi-orkesteri
18:30--19:50 tanssikurssi: hidas valssi perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Miia Lehtonen, Sekahaku
Su 26.1.2020
13:00--16:15 Harry Lindström
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa rueda edellyttää perusteiden hallintaa, Ari Matikainen, Sekahaku
Ma 27.1.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: tango 60+ perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: foksi nuoret alle 25v.perusteet/keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: rumba bolero perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: fusku keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 28.1.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: wanha tango keskitaso, Marika & Teemu, Sekahaku
Ke 29.1.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: fusku 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: salsa keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: bugg jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 30.1.2020
11:30--13:30 tanssikurssi: fusku 60+ perusteet, Matti Mustajärvi, Sekahaku
19:00--21:00 tanssikurssi: rumba bolero, cha cha ryhmä pareille perusteet/keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 31.1.2020
20:00--23:30 Neitoset
18:30--19:50 tanssikurssi: fusku perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Su 2.2.2020
13:00--16:15 Jari Antila, Ola Mikola
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa rueda edellyttää perusteiden hallintaa, Ari Matikainen, Sekahaku
Ma 3.2.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: tango 60+ perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: foksdi nuoret alle 25v.perusteet/keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: rumba bolero perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: fusku keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 4.2.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: foksi keskitaso, Marika & Teemu, Sekahaku
Ke 5.2.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: fusku 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: salsa keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: bugg jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 6.2.2020
11:30--13:30 tanssikurssi: fusku 60+ perusteet, Matti Mustajärvi, Sekahaku
19:00--21:00 tanssikurssi: jenkka, kävelyjenkka ryhmä pareille perusteet/keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 7.2.2020
20:00--23:30 Fernanda
18:30--19:50 tanssikurssi: bugg perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Auvo Viita-aho, Sekahaku
La 8.2.2020
11:00--12:30 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso/jatko, 14/16, Susa Matson, Sekahaku
12:45--14:15 tanssikurssi: tango keskitaso/jatko, 14/16, Susa Matson, Sekahaku
14:30--16:00 tanssikurssi: cha cha keskitaso/jatko, 14/16, Susa Matson, Sekahaku
Su 9.2.2020
13:00--16:15 Taina Laiho
18:00--18:30 tanssikurssi: lattarivaparit, ilmainen, Arja Lukka, Sekahaku
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa rueda edellyttää perusteiden hallintaa, Ari Matikainen, Sekahaku
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa rueda edellyttää perusteiden hallintaa, Arja Lukka, Sekahaku
Ma 10.2.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: rumba bolero 60+ perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: bugg nuoret alle 25v.perusteet/keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: bugg perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: rumba bolero keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 11.2.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: foksi keskitaso, Marika & Teemu, Sekahaku
Ke 12.2.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: tango 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: fusku keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: salsa jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 13.2.2020
11:30--13:30 tanssikurssi: tango 60+ perusteet, Matti Mustajärvi, Sekahaku
19:00--21:00 tanssikurssi: tango, hidas valssi ryhmä pareille perusteet/keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 14.2.2020
20:00--23:30 Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
18:30--19:50 tanssikurssi: rumba bolero perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Jenna Polvi, Sekahaku
Su 16.2.2020
13:00--16:15 Elina Ukkonen & Juha Simola
18:00--18:30 tanssikurssi: lattarivaparit, ilmainen, Arja Lukka, Sekahaku
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa rueda edellyttää perusteiden hallintaa, Ari Matikainen, Sekahaku
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa rueda edellyttää perusteiden hallintaa, Arja Lukka, Sekahaku
Ma 17.2.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: rumba bolero 60+ perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: bugg nuoret alle 25v.perusteet/keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: bugg perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: rumba bolero keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 18.2.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: jenkka perusteet, Marika & Teemu, Sekahaku
Ke 19.2.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: tango 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: fusku keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: salsa jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 20.2.2020
11:30--13:30 tanssikurssi: tango 60+ perusteet, Matti Mustajärvi, Sekahaku
19:00--21:00 tanssikurssi: tango, hidas valssi ryhmä pareille perusteet/keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 21.2.2020
20:00--23:30 Sävel & Jyrki Nurminen
18:30--19:50 tanssikurssi: tango perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Auvo Viita-aho, Sekahaku
Su 23.2.2020
13:00--16:15 Focus & Sakke Kotilainen
18:00--18:30 tanssikurssi: lattarivaparit, ilmainen, Arja Lukka, Sekahaku
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa rueda edellyttää perusteiden hallintaa, Ari Matikainen, Sekahaku
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa rueda edellyttää perusteiden hallintaa, Arja Lukka, Sekahaku
Ma 24.2.2020
17:00--18:00 tanssikurssi: rumba bolero nuoret alle 25v.perusteet/keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: hidas valssi perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: bugg keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 25.2.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: jenkka keskitaso, Teemu ja Marika, Sekahaku
Ke 26.2.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: rumba bolero 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: rumba bolero keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: fusku jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 27.2.2020
11:30--13:30 tanssikurssi: rumba bolero 60+ perusteet, Matti Mustajärvi, Sekahaku
19:00--21:00 tanssikurssi: tango, hidas valssi ryhmä pareille perusteet/keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 28.2.2020
20:00--23:30 Lumo & Reeta Saranpää
18:30--19:50 tanssikurssi: salsa perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Jenna Polvi, Sekahaku
La 29.2.2020
11:00--12:30 tanssikurssi: rumba bolero keskitaso/jatko, 14/16, Sannu ja Matti Heikkilä, Sekahaku
12:45--14:15 tanssikurssi: hidas lavafoksi perusteista alkaen, 14/16, Sannu ja Matti Heikkilä, Sekahaku
14:30--16:00 tanssikurssi: fuusiotango perusteista alkaen, 14/16, Sannu ja Matti Heikkilä, Sekahaku
Su 1.3.2020
13:00--16:15 Antti Hakola
18:00--18:30 tanssikurssi: lattarivaparit, ilmainen, Arja Lukka, Sekahaku
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa rueda edellyttää perusteiden hallintaa, Ari Matikainen, Sekahaku
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa rueda edellyttää perusteiden hallintaa, Arja Lukka, Sekahaku
Ma 2.3.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: hitaat 60+ perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: rumba bolero nuoret alle 25v.perusteet/keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: hidas valssi perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: bugg keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 3.3.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: valssi keskitaso, Marika & Teemu, Sekahaku
Ke 4.3.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: rumba bolero 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: rumba bolero keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: fusku jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 5.3.2020
11:30--13:30 tanssikurssi: rumba bolero 60+ perusteet, Matti Mustajärvi, Sekahaku
19:00--21:00 tanssikurssi: humppa, kävelyhumppa ryhmä pareille perusteet/keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 6.3.2020
20:00--23:30 Tanssiorkesteri Kaiho, Kaiho
18:30--19:50 tanssikurssi: fusku perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Su 8.3.2020
18:00--18:30 tanssikurssi: lattarivaparit, ilmainen, Arja Lukka, Sekahaku
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa rueda edellyttää perusteiden hallintaa, Ari Matikainen, Sekahaku
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa rueda edellyttää perusteiden hallintaa, Arja Lukka, Sekahaku
18:00--20:00 tanssikurssi: salsa rueda edellyttää perusteiden hallintaa, Arja Lukka, Sekahaku
Ma 9.3.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: hitaat 60+ perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: jenkat nuoret alle 25v.perusteet/keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: tango perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 10.3.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: humppa keskitaso, Marika & Teemu, Sekahaku
Ke 11.3.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: hitaat 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: bugg keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: rumba bolero jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 12.3.2020
11:30--13:30 tanssikurssi: hitaat 60+ perusteet, Matti Mustajärvi, Sekahaku
19:00--21:00 tanssikurssi: valssi, kymppihumppa ryhmä pareille perusteet/keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Su 15.3.2020 13:00--16:15
Atlantic, Ari Aalto
Su 22.3.2020 13:00--16:15
Juhani Virta, Jari Antila
Ke 8.4.2020
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
Ke 15.4.2020
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
To 3.9.2020
18:45--20:00 tanssikurssi: tango ryhmä pareille perusteet, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
20:15--21:30 tanssikurssi: bugg ryhmä pareille keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 4.9.2020
20:00--23:30 Helmi-orkesteri
18:30--19:50 tanssikurssi: foksi perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
La 5.9.2020
11:00--12:30 tanssikurssi: hitaat keskitaso/jatko musiikin tulkinta, 14/16, Susa Matson, Sekahaku
12:45--14:15 tanssikurssi: cha cha keskitaso/jatko musiikintulkinta, 14/16, Susa Matson, Sekahaku
14:30--16:00 tanssikurssi: rumba bolero keskitaso/jatko musiikintulkinta, 14/16, Susa Matson, Sekahaku
Ma 7.9.2020
17:00--18:00 tanssikurssi: fusku nuoret alle 25v.perusteet/keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: bugg perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: rumba bolero keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 8.9.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: wanha tango perusteet 1, Marika & Teemu Leino, Sekahaku
Ke 9.9.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: rumba bolero 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: fusku keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: rumba bolero jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 10.9.2020
11:30--13:30 tanssikurssi: foksi 60 + perusteet, Matti Mustajärvi, Sekahaku
18:45--20:00 tanssikurssi: tango ryhmä pareille perusteet, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
20:15--21:30 tanssikurssi: salsa ryhmä pareille keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 11.9.2020
20:00--23:30 Tiimalasi, Benjamin Enroth
18:30--19:50 tanssikurssi: tango perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Liisa ja Juhani Vaarala, Sekahaku
Ma 14.9.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: fusku 60 + perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: rumba bolero nuoret alle 25v.perusteet/keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: hidas valssi perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: bugg keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 15.9.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: wanha tango keskitaso 1, Marika & Teemu Leino, Sekahaku
Ke 16.9.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: hidas valssi 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: foksi keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: fusku jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 17.9.2020
11:30--13:30 tanssikurssi: foksi 60 + perusteet, Matti Mustajärvi, Sekahaku
18:45--20:00 tanssikurssi: fusku ryhmä pareille perusteet, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
20:15--21:30 tanssikurssi: tango ryhmä pareille keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 18.9.2020
20:00--23:30 Patajätkä
18:30--19:50 tanssikurssi: fusku perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ma 21.9.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: fusku 60 + perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: rumba bolero nuoret alle 25v.perusteet/keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: hidas valssi perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: bugg keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 22.9.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: wanha tango keskitaso 2, Marika & Teemu Leino, Sekahaku
Ke 23.9.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: hidas valssi 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: foksi keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: fusku jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 24.9.2020
11:30--13:30 tanssikurssi: valssi 60 + perusteet, Matti Mustajärvi, Sekahaku
18:45--20:00 tanssikurssi: fusku ryhmä pareille perusteet, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
20:15--21:30 tanssikurssi: tango ryhmä pareille keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 25.9.2020
20:00--23:30 Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
18:30--19:50 tanssikurssi: cha cha perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Auvo Viita-aho, Sekahaku
La 26.9.2020
11:00--12:30 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso/jatko, 14/16, Sannu ja Matti Heikkilä, Sekahaku
12:45--14:15 tanssikurssi: fuusiotango perusteet, 14/16, Sannu ja Matti Heikkilä, Sekahaku
14:30--16:00 tanssikurssi: fuusiotango keskitaso, 14/16, Sannu aja Matti Heikkilä, Sekahaku
Ma 28.9.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: foksi 60 + perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: bugg nuoret alle 25v.perusteet/keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: fusku perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 29.9.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: jive perusteet 1, Marika & Teemu Leino, Sekahaku
Ke 30.9.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: fusku 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: bugg keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: foksi jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 1.10.2020
11:30--13:30 tanssikurssi: valssi 60 + perusteet, Matti Mustajärvi, Sekahaku
18:45--20:00 tanssikurssi: hidas valssi ryhmä pareille perusteet, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
20:15--21:30 tanssikurssi: fusku ryhmä pareille keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 2.10.2020
20:00--23:30 Tanssin Taika & Harri Nuutinen
18:30--19:50 tanssikurssi: hidas valssi perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Liisa ja Juhani Vaarala, Sekahaku
La 3.10.2020
11:00--12:00 tanssikurssi: lindy hop perusteet, ILMAINEN, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
12:15--13:45 tanssikurssi: lindy hop perusteet/keskitaso, 8/12, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
14:00--15:30 tanssikurssi: lindy hop keskitaso, 8/12, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ma 5.10.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: foksi 60+ perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: fusku perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 6.10.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: jive perusteet 2, Marika & Teemu Leino, Sekahaku
Ke 7.10.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: fusku 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: bugg keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: foksi jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 8.10.2020
18:45--20:00 tanssikurssi: hidas valssi ryhmä pareille perusteet, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
20:15--21:30 tanssikurssi: fusku ryhmä pareille keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 9.10.2020
20:00--23:30 ManTra & Nina Åkerman
18:30--19:50 tanssikurssi: rumba bolero perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ma 12.10.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: kävelyjenkka 60 + perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: rumba bolero perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: fusku keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 13.10.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: jive keskitaso 1, Marika & Teemu Leino, Sekahaku
Ke 14.10.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: foksi 60+ keskitaso, Jenna Polvi, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: bugg jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 15.10.2020
18:45--20:00 tanssikurssi: rumba bolero ryhmä pareille perusteet, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
20:15--21:30 tanssikurssi: hidas valssi ryhmä pareille keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 16.10.2020
20:00--23:30 Tanssiorkesteri Kaiho
18:30--19:50 tanssikurssi: bugg perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ma 19.10.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: kävelyjenkka 60 + perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: rumba bolero perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: fusku keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 20.10.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: jive keskitaso 2, Marika & Teemu Leino, Sekahaku
Ke 21.10.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: foksi 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: bugg jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 22.10.2020
Kaija Lustila
18:45--20:00 tanssikurssi: rumba bolero ryhmä pareille perusteet, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
20:15--21:30 tanssikurssi: hidas valssi ryhmä pareille keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 23.10.2020
20:00--23:30 Sami Rosholm & Casanova
18:30--19:50 tanssikurssi: tango perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Liisa ja Juhani Vaarala, Sekahaku
Ma 26.10.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: tango 60 + perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: tango perusteet, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: rumba bolero keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
Ti 27.10.2020
19:30--21:00 tanssikurssi: kävelyjenkka perusteet, Marika & Teemu Leino, Sekahaku
Ke 28.10.2020
14:30--16:30 tanssikurssi: kävelyjenkka 60+ keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
17:00--18:00 tanssikurssi: tanssiksi, Sanna Akkanen, Sekahaku
18:15--19:45 tanssikurssi: fusku keskitaso, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
20:00--21:30 tanssikurssi: hidas valssi jatko, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku
To 29.10.2020
18:45--20:00 tanssikurssi: cha cha ryhmä pareille perusteet, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
20:15--21:30 tanssikurssi: rumba bolero ryhmä pareille keskitaso, Liisa & Juhani Vaarala, Sekahaku
Pe 30.10.2020
20:00--23:30 Lumo & Reeta Saranpää
18:30--19:50 tanssikurssi: salsa perusteet/keskitaso, sisältyy tanssilipun hintaan, Antti-Ville Heikkilä, Sekahaku