Helsinki Pavi, Itä-Hakkila, Vantaa

Su 15.4.2007 10 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 18.4.2007 11 €
Tommys & Charles Plogman
Pe 20.4.2007
Juha Metsäperä
Su 22.4.2007 10 €
Lumipallo & Marko Lämsä
Ke 25.4.2007 11 €
Avec & Saska Helmikallio
Pe 27.4.2007 13 €
Juha Vartiainen & Variaatio, Rosso & Tarja Lunnas
Su 29.4.2007 10 €
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Ma 30.4.2007 12 €
Menox & Kaija Lustila, Tulipunaruusut
Ke 2.5.2007 11 €
Omega & Eija Kantola
Pe 4.5.2007 13 €
Varjokuva, Onnenkulkurit & Johanna Rantsi
La 5.5.2007 7 €
Stadi tanssii -tapahtuma
Su 6.5.2007 10 €
Boheme & Eija Koriseva
Ke 9.5.2007 11 €
Boogie
Pe 11.5.2007 13 €
Fernet & Tomi Markkola, Tanssittajat & Elina Nurmoranta
Su 13.5.2007 10 €
Korsuorkesteri
Ke 16.5.2007 11 €
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
To 17.5.2007 10 €
Latinoilta, levyt
Pe 18.5.2007 13 €
Syke, Sata kitaraa & Antti Huovila
Su 20.5.2007 10 €
Hannu Lepistön yhtye & Arja Havakka
Ke 23.5.2007 12 €
Finlanders
Pe 25.5.2007 13 €
Barbeque Dance and Jazz band, Sunny side & Sven Nygård, Sven Nygårdin orkesteri, Erja Uitto, Harri Väisänen, Susanna Mesiä
Su 27.5.2007 10 €
Väliaikainen
Ke 30.5.2007 12 €
Mistral & Anne Mattila
Pe 1.6.2007 13 €
Tanssin Huumaa, Koivu & Marita Taavitsainen
Su 3.6.2007 10 €
Rosette & Tiina Ruuska
Ke 6.6.2007 11 €
Taikakuu
Pe 8.6.2007 13 €
Tanssiorkesteri Helmi, V.I.P. & Anneli Mattila
Su 10.6.2007
Norolan Pojat
Ke 13.6.2007 11 €
Horizone & Matti ja Teppo
To 14.6.2007 19:00--24:00, 10 €
Latinoilta, levyt
Pe 15.6.2007 13 €
Helmenkalastajat & Antti Ahopelto, Nelinpeli
Su 17.6.2007 10 €
Sylvia
Ke 20.6.2007 11 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 22.6.2007 13 €
Kupla & Katri Aapalahti, Kari Piironen
Su 24.6.2007 10 €
La Strada & Anita Hirvonen
Ke 27.6.2007 11 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 29.6.2007 13 €
Kultaiset kitarat & Pertti Niskala, Casino & Annika Eklund
Su 1.7.2007 10 €
Köpi Koski ja Projekti
Ke 4.7.2007 11 €
Four Roses & Johanna Debreczeni
Pe 6.7.2007 13 €
Pajatso & Ari Klem, Baroque & Tiina Pitkänen
Su 8.7.2007 10 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 11.7.2007 11 €
Resiina & Juha Metsäperä
Pe 13.7.2007 13 €
Magnet & Virve Nuotio, Markus Sextet
Su 15.7.2007 10 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 18.7.2007 11 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 20.7.2007 13 €
Sinitaivas, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 22.7.2007 10 €
Channel Four
Ke 25.7.2007 11 €
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Pe 27.7.2007 13 €
Saija Tuupanen & Tornados, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Su 29.7.2007 10 €
Juha Vartiainen & Variaatio
Ke 1.8.2007 11 €
V.I.P. & Anneli Mattila
Pe 3.8.2007 13 €
Taivalkunta Beat, Sesam & Antti Raiski
Su 5.8.2007
Noiser
Ke 8.8.2007 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 10.8.2007 13 €
Kari Isola ja Yön tähdet & Essi Leppäkoski, Unelmavävyt
Su 12.8.2007 10 €
Foxpop & Eija Sinikka
Ke 15.8.2007 11 €
Petoman
Pe 17.8.2007 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Sylvia
Su 19.8.2007 10 €
Boheme & Vieno Kekkonen & Pirkko Mannola & Marjatta Leppänen
Ke 22.8.2007 11 €
Fantasia & Jenna Bågeberg
To 23.8.2007 19:00--24:00, 10 €
Latinoilta, levyt
Pe 24.8.2007 13 €
Diesel & Markku Aro, Favorit & Hanna Talikainen
Su 26.8.2007 10 €
Raimo Ollinkankaan yhtye & Kauko Simonen
Ke 29.8.2007 11 €
Henri Stenroth
Pe 31.8.2007 13 €
Pekkaniskan Pojat, Tanssikengät & Teuvo Oinas, Myrskytuuli
Su 2.9.2007
Väriloiste
Ke 5.9.2007 11 €
Tommys & Charles Plogman
Pe 7.9.2007 13 €
Rosette & Tiina Ruuska, Syke
Su 9.9.2007 10 €
Avenue & Anniina Mattila
Ke 12.9.2007 20:00--01:00, 12 €
Barbeque Dance and Jazz band, Sunny side & Sven Nygård, Sven Nygårdin orkesteri, Erja Uitto, Harri Väisänen, Susanna Mesiä
Pe 14.9.2007
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 16.9.2007 10 €
Markus Sextet
Ke 19.9.2007 11 €
Varjokuva
Pe 21.9.2007 13 €
Väliaikainen, FBI-beat & Markus Törmälä
Su 23.9.2007 10 €
Hannu Lepistön yhtye & Arja Havakka
Ke 26.9.2007 12 €
Finlanders
Pe 28.9.2007 13 €
Tulipunaruusut, Omega & Eija Kantola
Su 30.9.2007 10 €
Onnenkulkurit & Kari Piironen
Ke 3.10.2007 11 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 5.10.2007 13 €
Omenapuu & Johanna Pakonen, Taikakuu
Su 7.10.2007 10 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ke 10.10.2007 11 €
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Pe 12.10.2007 13 €
Pekkaniskan Pojat, Must & Mikael Konttinen
Su 14.10.2007 10 €
Sinitaivas, Karavaani & Susanna Heikki
Ke 16.4.2008 11 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 18.4.2008 13 €
Taikakuu, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 20.4.2008 10 €
Fantasia & Jenna Bågeberg
Ke 23.4.2008 12 €
Finlanders
Pe 25.4.2008 13 €
Fernet & Tomi Markkola, Myrskytuuli
Su 27.4.2008 10 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 30.4.2008 13 €
Tulipunaruusut, Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Pe 2.5.2008 13 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Magia 1 & Mikael Konttinen
Su 4.5.2008 10 €
Sinitaivas
Ke 7.5.2008 11 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 9.5.2008 13 €
Barbeque Dance and Jazz band, Sunny side
Su 11.5.2008 10 €
Väliaikainen
Ke 14.5.2008 12 €
Petoman & Katri Helena
Pe 16.5.2008 13 €
Norolan Pojat, Saija Tuupanen & Tornados
Su 18.5.2008 10 €
Markus Sextet
Ke 21.5.2008 12 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 23.5.2008 13 €
Juha Vartiainen & Variaatio, FBI-beat & Markus Törmälä
Su 25.5.2008 10 €
Menox & Kaija Lustila
Ke 28.5.2008 11 €
Tommys & Charles Plogman
Pe 30.5.2008 13 €
Petoman & Tommi Soidinmäki, Keidas & Jouni Keronen & Johanna Debreczeni
Su 1.6.2008 10 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 4.6.2008
Syke
Pe 6.6.2008 13 €
Rosette & Tiina Ruuska, Sinitaivas
Su 8.6.2008 10 €
Channel Four
Ke 11.6.2008 11 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 13.6.2008 13 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Su 15.6.2008 10 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 18.6.2008 11 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 20.6.2008 13 €
Caminito & Kari Piironen, Napoli & Mira Kunnasluoto
Su 22.6.2008 10 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 25.6.2008 11 €
Florida & Eino Grön
Pe 27.6.2008 13 €
Korsuorkesteri, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 29.6.2008 10 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 2.7.2008 11 €
Petoman
Pe 4.7.2008 13 €
Fortuna & Arja Koriseva, Myrskytuuli
Su 6.7.2008 10 €
Sunset & Risto Nevala
Ke 9.7.2008 11 €
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 11.7.2008 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Monaco & Sirpa Liimatainen
Su 13.7.2008 10 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ke 16.7.2008 11 €
Sinitaivas
Pe 18.7.2008 13 €
Omenapuu & Johanna Pakonen, Taikakuu
Su 20.7.2008 10 €
Eki Jantunen & Mutkattomat
Ke 23.7.2008 11 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 25.7.2008 13 €
Omega & Eija Kantola, Nelinpeli & Mikael Konttinen
Su 27.7.2008 10 €
Sylvia
Ke 30.7.2008
Fantasia & Hanna Talikainen
Pe 1.8.2008 13 €
Rosette & Tiina Ruuska, Fernet & Tomi Markkola
Su 3.8.2008 10 €
Tulipunaruusut
Ke 6.8.2008 11 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 8.8.2008 13 €
Syke, Teijo Suomi Orch & Jenna Bågeberg
Su 10.8.2008
Paavo Ranisen orkesteri & Vieno Kekkonen & Pirkko Mannola & Marjatta Leppänen
Ke 13.8.2008
Taikakuu
Pe 15.8.2008 13 €
Pekkaniskan Pojat, Henkka ja Kulkurit
Su 17.8.2008 10 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 20.8.2008 12 €
Fortuna & Arja Koriseva
Pe 22.8.2008 13 €
Väriloiste, Monarkia & Jukka Hallikainen
Su 24.8.2008 10 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 27.8.2008 11 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 29.8.2008 13 €
Barbeque Dance and Jazz band, Sunny side
Su 31.8.2008 10 €
Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Ke 3.9.2008 11 €
Tommys & Charles Plogman
Pe 5.9.2008 13 €
Petoman & Tommi Soidinmäki, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 7.9.2008 10 €
Boheme & Eija Koriseva
Ke 10.9.2008 11 €
Omega & Eija Kantola
Pe 12.9.2008 13 €
Varjokuva, Onnenkulkurit & Johanna Rantsi
Su 14.9.2008 10 €
Juha Vartiainen & Variaatio
Ke 17.9.2008 11 €
Avec & Saska Helmikallio
Pe 19.9.2008 13 €
Syke, Markus Sextet
Su 21.9.2008 10 €
Väliaikainen
Ke 24.9.2008 11 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 26.9.2008 13 €
Omenapuu & Johanna Pakonen, FBI-beat & Markus Törmälä
Su 28.9.2008 10 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 1.10.2008 11 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Pe 3.10.2008 13 €
Rosso & Tarja Lunnas, Myrskytuuli
Su 5.10.2008 10 €
Fantasia & Hanna Talikainen
Ke 8.10.2008 12 €
Finlanders
Pe 10.10.2008 13 €
Sinitaivas, Taikakuu
Su 12.10.2008 10 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 15.10.2008 11 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 15.4.2009 20:00--00:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 17.4.2009 20:00--00:30, 13 €
Sinitaivas, Taikakuu
Su 19.4.2009 17:00--21:30, 10 €
Fantasia & Hanna Talikainen
Ke 22.4.2009 20:00--24:00, 12 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 24.4.2009 20:00--00:30, 13 €
Omega & Eija Kantola, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 26.4.2009 17:00--21:30, 10 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 29.4.2009 20:00--24:00, 12 €
Rosso & Tarja Lunnas
To 30.4.2009 20:00--01:30, 13 €
Tulipunaruusut, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 3.5.2009 17:00--21:30, 10 €
Juha Vartiainen & Variaatio
Ke 6.5.2009 20:00--24:00, 12 €
Varjokuva
Pe 8.5.2009 20:00--00:30, 13 €
Finlanders, Myrskytuuli
Su 10.5.2009 17:00--21:30, 10 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 13.5.2009 20:00--24:00, 12 €
Barbeque Dance Band & Erja Uitto, Sunny side & Harri Väisänen & Susanna Mesiä
Pe 15.5.2009 20:00--00:30, 13 €
Fernet & Tomi Markkola, Helmenkalastajat
Su 17.5.2009 17:00--21:30, 10 €
Channel Four
Ke 20.5.2009 20:00--00:30, 12 €
Sinitaivas
Pe 22.5.2009 20:00--00:30, 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Omenapuu & Johanna Pakonen
Su 24.5.2009 17:00--21:30, 10 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 27.5.2009 20:00--24:00, 12 €
Tommys & Charles Plogman
Pe 29.5.2009 20:00--00:30, 13 €
FBI-beat & Markus Törmälä, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 31.5.2009 17:00--21:30, 10 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 3.6.2009 20:00--24:00, 12 €
Syke
Pe 5.6.2009 20:00--00:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat, Myrskytuuli
Su 7.6.2009 17:00--21:30, 10 €
Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Ke 10.6.2009 20:00--24:00, 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 12.6.2009 20:00--00:30, 13 €
Taikakuu, Onnenkulkurit
Su 14.6.2009 17:00--21:30, 10 €
Tulipunaruusut
Ke 17.6.2009 20:00--24:00
Monarkia & Jukka Hallikainen
Pe 19.6.2009 20:00--01:30, 13 €
Rosette & Tiina Ruuska, Caminito & Kari Piironen
Su 21.6.2009 17:00--21:30, 10 €
Saija Tuupanen & Tornados
Ke 24.6.2009 20:00--24:00, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 26.6.2009 20:00--00:30, 13 €
Sylvia, Keidas & Jouni Keronen & Johanna Debreczeni
Su 28.6.2009 17:00--21:30, 10 €
Eki Jantunen & Mutkattomat
Ke 1.7.2009 20:00--24:00, 12 €
Sinitaivas
Pe 3.7.2009 20:00--00:30, 13 €
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto, Omenapuu & Johanna Pakonen
Su 5.7.2009 17:00--21:30, 10 €
Väriloiste
Ke 8.7.2009 20:00--24:00, 12 €
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 10.7.2009 20:00--00:30, 13 €
FBI-beat & Markus Törmälä, Varjokuva
Su 12.7.2009 17:00--21:30, 10 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ke 15.7.2009 20:00--24:00, 12 €
Omega & Eija Kantola
Pe 17.7.2009 20:00--00:30, 13 €
Syke, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 19.7.2009 17:00--21:30, 10 €
Sunset & Risto Nevala
Ke 22.7.2009 20:00--24:00, 12 €
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 24.7.2009 20:00--00:30, 13 €
Resiina & Juha Metsäperä, Octavia & Hanna Talikainen
Su 26.7.2009 17:00--21:30, 10 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 29.7.2009 20:00--24:00, 12 €
Florida & Eino Grön
Pe 31.7.2009 20:00--00:30, 13 €
Myrskytuuli, Monarkia & Jukka Hallikainen
Su 2.8.2009 17:00--21:30, 10 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 5.8.2009 20:00--24:00, 12 €
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Pe 7.8.2009 20:00--00:30, 13 €
Tulipunaruusut, Helmenkalastajat
Su 9.8.2009 17:00--21:30, 10 €
Coralia & Kaija Lustila
Ke 12.8.2009 20:00--24:00, 12 €
Syke
Pe 14.8.2009 20:00--00:30, 13 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Su 16.8.2009 17:00--21:30, 10 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 19.8.2009 20:00--24:00, 12 €
Sinitaivas
Pe 21.8.2009 20:00--00:30, 13 €
Fortuna & Arja Koriseva, Myrskytuuli
Su 23.8.2009
Juha Vartiainen & Variaatio
Ke 26.8.2009 20:00--24:00, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 28.8.2009 20:00--00:30, 13 €
Väriloiste, Monarkia & Jukka Hallikainen
Su 30.8.2009 17:00--21:30, 10 €
Markus Sextet
Ke 2.9.2009 20:00--24:00, 12 €
Finlanders
Pe 4.9.2009 20:00--00:30, 13 €
Caminito & Kari Piironen, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 6.9.2009 17:00--21:30, 10 €
Köpi Koski ja Projekti
Ke 9.9.2009 20:00--24:00, 12 €
Taikakuu
Pe 11.9.2009 20:00--00:30, 13 €
Korsuorkesteri, FBI-beat & Markus Törmälä
Su 13.9.2009 17:00--21:30, 10 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 16.9.2009 20:00--24:00, 12 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 18.9.2009 20:00--00:30, 13 €
Saija Tuupanen & Tornados, Syke
Su 20.9.2009 17:00--21:30, 10 €
Väliaikainen
Ke 23.9.2009
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Pe 25.9.2009 20:00--00:30, 13 €
Sinitaivas, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 27.9.2009 17:00--21:30, 10 €
Tulipunaruusut
Ke 30.9.2009 20:00--24:00, 12 €
Tommys & Charles Plogman
Pe 2.10.2009 20:00--00:30, 13 €
Varjokuva, Myrskytuuli
Su 4.10.2009 17:00--21:30, 10 €
Markus Sextet
Ke 7.10.2009 20:00--24:00, 12 €
Nelinpeli & Kaija Lustila
Pe 9.10.2009 20:00--00:30, 13 €
V.I.P. & Anneli Mattila, Helmenkalastajat
Su 11.10.2009 17:00--21:30, 10 €
Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Ke 14.10.2009 20:00--00:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat, Sinitaivas
Pe 16.4.2010 20:00--01:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat, Myrskytuuli
Su 18.4.2010 17:00--21:30, 10 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Ke 21.4.2010 20:00--24:00, 12 €
Syke
Pe 23.4.2010 20:00--00:30, 12 €
Sinitaivas
Su 25.4.2010 17:00--21:30, 10 €
Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Ke 28.4.2010 20:00--24:00, 12 €
Finlanders
Pe 30.4.2010 20:00--01:30, 13 €
Saija Tuupanen & Tornados, Caminito & Kari Piironen
Su 2.5.2010 17:00--21:30, 10 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 5.5.2010 20:00--24:00, 12 €
Varjokuva
Pe 7.5.2010 20:00--00:30, 12 €
Omega & Eija Kantola
Su 9.5.2010 17:00--21:30, 10 €
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ke 12.5.2010 20:00--00:30, 12 €
Taikakuu
Pe 14.5.2010 20:00--01:30, 13 €
La Strada & Anita Hirvonen, Helmenkalastajat
Su 16.5.2010 17:00--21:30, 10 €
Korsuorkesteri
Ke 19.5.2010 20:00--24:00, 12 €
Mistral & Anne Mattila
Pe 21.5.2010 20:00--00:30, 12 €
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Su 23.5.2010 17:00--21:30, 10 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 26.5.2010 20:00--24:00, 12 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 28.5.2010 20:00--00:30, 12 €
Fantasia & Amadeus Lundberg
Su 30.5.2010 17:00--21:30, 10 €
Sinitaivas
Ke 2.6.2010 20:00--24:00, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 4.6.2010 20:00--00:30, 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Su 6.6.2010 17:00--21:30, 10 €
Channel Four
Ke 9.6.2010 20:00--24:00, 12 €
Syke
Pe 11.6.2010 20:00--00:30, 12 €
Myrskytuuli
Su 13.6.2010 17:00--21:30, 10 €
Juha Vartiainen & Variaatio
Ke 16.6.2010 12 €
Omega & Eija Kantola
Pe 18.6.2010 20:00--00:30, 12 €
Finlanders
Su 20.6.2010 17:00--21:30, 10 €
Väliaikainen
Ke 23.6.2010 12 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 25.6.2010 20:00--01:30, 13 €
Karavaani & Susanna Heikki, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 27.6.2010 17:00--21:30, 10 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit & Teemu Harjukari
Ke 30.6.2010 12 €
Sinitaivas
Pe 2.7.2010 20:00--00:30, 12 €
Omenapuu & Johanna Pakonen
Su 4.7.2010 17:00--21:30, 10 €
Sunset, Jarkko Salmi & Arto Nuotio
Ke 7.7.2010 20:00--24:00, 12 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 9.7.2010 20:00--00:30, 12 €
Saija Tuupanen & Tornados
Su 11.7.2010 17:00--21:30, 10 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 14.7.2010 20:00--24:00, 12 €
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 16.7.2010 20:00--00:30, 12 €
Monarkia & Jukka Hallikainen
Su 18.7.2010 17:00--21:30, 10 €
Tulipunaruusut
Ke 21.7.2010 20:00--24:00, 12 €
Horizone & Matti ja Teppo
Pe 23.7.2010 20:00--00:30, 13 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Pallosalama & Marko Lämsä
Su 25.7.2010 17:00--21:30, 10 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 28.7.2010 20:00--24:00, 13 €
Barbeque Dance Band, Florida & Eino Grön
Pe 30.7.2010 20:00--00:30, 12 €
Fortuna & Arja Koriseva
Su 1.8.2010 17:00--21:30, 10 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 4.8.2010 20:00--24:00, 12 €
Souvarit, Lasse Hoikka
Pe 6.8.2010 20:00--00:30, 12 €
Myrskytuuli
Su 8.8.2010 17:00--21:30, 10 €
Köpi Koski ja Projekti
Ke 11.8.2010 20:00--24:00, 12 €
Taikakuu
Pe 13.8.2010 20:00--00:30, 12 €
Syke
Su 15.8.2010 17:00--21:30, 10 €
Väriloiste
Ke 18.8.2010 20:00--24:00, 12 €
Tommys & Charles Plogman
Pe 20.8.2010 20:00--00:30, 12 €
Fantasia & Marko Maunuksela
Su 22.8.2010 17:00--21:30, 10 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 25.8.2010 20:00--24:00, 12 €
Mistral & Anne Mattila
Pe 27.8.2010 20:00--00:30, 13 €
Voimaorkesteri, Helmenkalastajat & Antti Ahopelto
Su 29.8.2010 17:00--21:30, 10 €
La Strada
Ke 1.9.2010 20:00--24:00, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 3.9.2010 20:00--00:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Su 5.9.2010 17:00--21:30, 10 €
Norolan Pojat
Ke 8.9.2010 20:00--24:00, 12 €
Sinitaivas
Pe 10.9.2010 20:00--00:30, 12 €
Suvi Karjula
Su 12.9.2010 17:00--21:30, 10 €
Tanssiorkesteri Helmi & Lasse Laakso
Ke 15.9.2010 20:00--24:00, 12 €
Fernet & Tomi Markkola
Pe 17.9.2010 20:00--00:30, 12 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 19.9.2010 17:00--21:30, 10 €
Tulipunaruusut
Ke 22.9.2010 20:00--24:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 24.9.2010 20:00--00:30, 12 €
Varjokuva
Su 26.9.2010 17:00--21:30, 10 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 29.9.2010 20:00--24:00, 12 €
Fantasia & Marko Maunuksela
Pe 1.10.2010 20:00--00:30, 12 €
Syke
Su 3.10.2010 17:00--21:30, 10 €
Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Ke 6.10.2010 20:00--24:00, 12 €
Omega & Eija Kantola
Pe 8.10.2010 20:00--00:30, 12 €
Taikakuu
Su 10.10.2010 17:00--21:30, 10 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 13.10.2010 20:00--24:00, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 15.10.2010 20:00--01:30, 13 €
Sinitaivas, Myrskytuuli
Pe 15.4.2011 20:00--00:30, 13 €
Syke
Su 17.4.2011 17:00--21:30, 11 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 20.4.2011 20:00--24:00, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 22.4.2011 20:00--00:30, 13 €
Myrskytuuli
Su 24.4.2011 17:00--21:30, 11 €
Tulipunaruusut
Ke 27.4.2011 20:00--24:00, 13 €
Saija Tuupanen & Savanni
Pe 29.4.2011 20:00--00:30, 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 1.5.2011 17:00--21:30, 11 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 4.5.2011 20:00--24:00, 14 €
Finlanders
Pe 6.5.2011 20:00--00:30, 13 €
Syke
Su 8.5.2011 17:00--21:30
Väliaikainen
Ke 11.5.2011 20:00--24:00, 14 €
Foxpop, Hurma, Kaisa-Mari Ruokolainen, Jari Kokkinen
Pe 13.5.2011 20:00--00:30, 13 €
Taikakuu
Su 15.5.2011 17:00--21:30, 11 €
La Strada
Ke 18.5.2011 19:30--24:00, 15 €
La Strada & Anita Hirvonen & Kesäillan valssi -ohjelman nauhoitus, Taifun & Reijo Taipale, Hurma, Eino Grön, Eija Sinikka
Pe 20.5.2011 20:00--00:30, 14 €
Henkka ja Kulkurit, In The Mood
Su 22.5.2011 17:00--21:30, 11 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 25.5.2011 20:00--24:00, 13 €
Sinitaivas
Pe 27.5.2011 20:00--00:30, 13 €
Diesel & Markku Aro
Su 29.5.2011 17:00--21:30, 11 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 1.6.2011 20:00--24:00, 13 €
Myrskytuuli
Pe 3.6.2011 20:00--00:30, 13 €
Tulipunaruusut
Su 5.6.2011 17:00--21:30, 11 €
Syke
Ke 8.6.2011 20:00--24:00, 13 €
V.I.P. & Anneli Mattila
Pe 10.6.2011 20:00--00:30, 13 €
Helmenkalastajat
Su 12.6.2011 17:00--21:30, 11 €
Channel Four
Ke 15.6.2011 20:00--24:00, 13 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 17.6.2011 20:00--00:30, 14 €
La Strada, Hurma
Su 19.6.2011 17:00--21:30, 11 €
Juha Vartiainen, Variaatio
Ke 22.6.2011 20:00--24:00, 13 €
Taikakuu
Pe 24.6.2011 20:00--00:30, 14 €
Caminito & Kari Piironen
Su 26.6.2011 17:00--21:30, 11 €
Väriloiste
Ke 29.6.2011 20:00--24:00, 13 €
Syke
Pe 1.7.2011 20:00--00:30, 13 €
Varjokuva
Su 3.7.2011 17:00--21:30, 11 €
Onnenkulkurit & Tarja Ylitalo
Ke 6.7.2011 20:00--24:00, 13 €
Diesel & Markku Aro
Pe 8.7.2011 20:00--00:30, 13 €
Sinitaivas
Su 10.7.2011 17:00--21:30, 11 €
Myrskytuuli
Ke 13.7.2011 20:00--24:00, 13 €
Omega & Eija Kantola
Pe 15.7.2011 20:00--00:30, 13 €
Fernet & Tomi Markkola
Su 17.7.2011 17:00--21:30, 11 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 20.7.2011 20:00--24:00, 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Pe 22.7.2011 20:00--00:30, 14 €
Fortuna & Arja Koriseva
Su 24.7.2011 17:00--21:30, 11 €
Eija Sinikka
Ke 27.7.2011 20:00--24:00, 13 €
La Strada
Pe 29.7.2011
Hovinarrit & Mervi Koponen
Su 31.7.2011 17:00--21:30, 11 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 3.8.2011
Hurma
Pe 5.8.2011 20:00--00:30, 13 €
Myrskytuuli
Su 7.8.2011 17:00--21:30, 11 €
Tulipunaruusut
Ke 10.8.2011 20:00--24:00, 13 €
Marita Taavitsainen
Pe 12.8.2011 20:00--00:30, 14 €
FBI-beat, Varjokuva
Su 14.8.2011 17:00--21:30, 11 €
Väliaikainen
Ke 17.8.2011 20:00--24:00, 13 €
Tommys & Charles Plogman
Pe 19.8.2011 14 €
Väriloiste, Henkka ja Kulkurit
Su 21.8.2011 17:00--21:30, 11 €
Sinitaivas
Ke 24.8.2011 20:00--24:00, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 26.8.2011 20:00--00:30, 13 €
Syke
Su 28.8.2011 17:00--21:30, 11 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 31.8.2011 20:00--24:00, 13 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 2.9.2011 20:00--00:30, 13 €
La Strada, Sunset
Su 4.9.2011 11 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 7.9.2011
Rosette & Kaija Lustila
Pe 9.9.2011 20:00--00:30, 13 €
FBI-beat & Markus Törmälä
Su 11.9.2011 17:00--21:30, 11 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 14.9.2011 14 €
In The Mood, Hurma
Pe 16.9.2011 20:00--00:30, 13 €
Voimaorkesteri & Marko Lämsä
Su 18.9.2011 17:00--21:30, 11 €
Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
Ke 21.9.2011 13 €
Sinitaivas
Pe 23.9.2011 20:00--00:30, 13 €
Taikakuu
Su 25.9.2011 11 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 28.9.2011 20:00--24:00, 13 €
Varjokuva
Pe 30.9.2011 20:00--00:30, 14 €
Finlanders
Su 2.10.2011 17:00--21:30, 11 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 5.10.2011 20:00--24:00, 13 €
Syke
Pe 7.10.2011 20:00--00:30, 14 €
Myrskytuuli, Hurma
Su 9.10.2011
Norolan Pojat
Ke 12.10.2011 20:00--24:00, 13 €
Sinitaivas
Pe 14.10.2011 20:00--00:30, 14 €
Pekkaniskan Pojat, Helminauha
Ke 18.4.2012 20:00--24:00, 13 €
Sinitaivas, avajaiset
Pe 20.4.2012 20:00--00:30, 13 €
Syke
Su 22.4.2012 17:00--21:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 25.4.2012 20:00--24:00, 13 €
Varjokuva
Pe 27.4.2012 20:00--00:30, 13 €
Taikakuu
Su 29.4.2012 17:00--21:30, 11 €
Hurma
Ke 2.5.2012 20:00--24:00, 13 €
Tulipunaruusut
Pe 4.5.2012 20:00--00:30, 13 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Su 6.5.2012 17:00--21:30, 11 €
La Strada
Ke 9.5.2012 20:00--24:00, 14 €
Finlanders
Pe 11.5.2012 20:00--00:30, 13 €
FBI-beat
Su 13.5.2012 17:00--21:30, 11 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 16.5.2012 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli, Helminauha
Pe 18.5.2012 20:00--00:30, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Su 20.5.2012 17:00--21:30, 11 €
Syke
Ke 23.5.2012 20:00--24:00, 13 €
Sawotta & Pekka Hartonen
Pe 25.5.2012 20:00--00:30, 13 €
Diesel & Markku Aro
Su 27.5.2012 17:00--21:30, 11 €
Sinitaivas
Ke 30.5.2012 20:00--24:00, 13 €
Charles Plogman & Ronnies
Pe 1.6.2012 20:00--00:30, 14 €
Henkka ja Kulkurit, Hurma
Su 3.6.2012 17:00--21:30, 11 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 6.6.2012 20:00--24:00, 13 €
Taikakuu
Pe 8.6.2012 20:00--00:30, 14 €
Voimaorkesteri & Marko Lämsä, Foxpop & Kaisa-Mari Ruokolainen
Su 10.6.2012 17:00--21:30, 11 €
Channel Four
Ke 13.6.2012 20:00--24:00, 13 €
Syke
Pe 15.6.2012 20:00--00:30, 14 €
Varjokuva, In The Mood
Su 17.6.2012 17:00--21:30, 11 €
Tulipunaruusut
Ke 20.6.2012 20:00--24:00, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 22.6.2012 20:00--00:30, 13 €
Karavaani & Susanna Heikki
Su 24.6.2012 17:00--21:30, 11 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 27.6.2012 20:00--24:00, 13 €
Myrskytuuli
Pe 29.6.2012 20:00--00:30, 14 €
Sinitaivas
Su 1.7.2012 17:00--21:30, 11 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 4.7.2012 20:00--24:00, 13 €
Omega & Eija Kantola
Pe 6.7.2012 20:00--00:30, 13 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Su 8.7.2012 17:00--21:30, 11 €
Juha Vartiainen
Ke 11.7.2012 20:00--24:00, 13 €
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 13.7.2012 20:00--00:30, 13 €
Fernet & Tomi Markkola
Su 15.7.2012 17:00--21:30, 11 €
Väliaikainen
Ke 18.7.2012 20:00--24:00, 13 €
Nelinpeli & Mikael Konttinen
Pe 20.7.2012 20:00--00:30, 13 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 22.7.2012 17:00--21:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 25.7.2012 20:00--24:00, 14 €
Avenue & Anniina Mattila, Kasmir & Jari Grek
Pe 27.7.2012 20:00--00:30, 13 €
Pekka Mikkola
Su 29.7.2012 17:00--21:30, 11 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä
Ke 1.8.2012 20:00--24:00, 13 €
Varjokuva
Pe 3.8.2012 20:00--00:30, 13 €
Hovinarrit & Terhi Matikainen
Su 5.8.2012 17:00--21:30, 11 €
Väriloiste
Ke 8.8.2012 20:00--24:00, 13 €
Sinitaivas
Pe 10.8.2012 20:00--00:30, 14 €
FBI-beat, Helminauha
Su 12.8.2012 17:00--21:30, 11 €
La Strada
Ke 15.8.2012 20:00--24:00, 13 €
Syke
Pe 17.8.2012 20:00--00:30, 14 €
Finlanders
Su 19.8.2012 17:00--21:30, 11 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 22.8.2012 20:00--24:00, 13 €
Taikakuu
Pe 24.8.2012 20:00--00:30, 13 €
Hurma
Su 26.8.2012 17:00--21:30, 11 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 29.8.2012 20:00--24:00, 13 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 31.8.2012 20:00--00:30, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Su 2.9.2012 17:00--21:30, 11 €
Energia & Tommi Soidinmäki
Ke 5.9.2012 20:00--24:00, 13 €
Diesel & Markku Aro
Pe 7.9.2012 20:00--00:30, 13 €
Myrskytuuli
Su 9.9.2012 17:00--21:30, 11 €
Karavaani & Susanna Heikki
Ke 12.9.2012 20:00--24:00, 14 €
Helmenkalastajat, Henkka ja Kulkurit
Pe 14.9.2012 20:00--00:30, 14 €
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
Su 16.9.2012 17:00--21:30, 11 €
Norolan Pojat
Ke 19.9.2012 20:00--24:00, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo, Janus Hanski
Pe 21.9.2012 20:00--00:30, 13 €
Syke
Su 23.9.2012 17:00--21:30, 11 €
Väliaikainen
Ke 26.9.2012 20:00--24:00, 13 €
Hurma
Pe 28.9.2012 20:00--00:30, 13 €
La Strada
Su 30.9.2012 17:00--21:30, 11 €
Korsuorkesteri
Ke 3.10.2012 20:00--24:00, 14 €
Finlanders
Pe 5.10.2012 20:00--00:30, 14 €
Varjokuva, Helminauha
Su 7.10.2012 17:00--21:30, 11 €
Tulipunaruusut
Ke 10.10.2012 20:00--24:00, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 12.10.2012 20:00--00:30, 14 €
Sinitaivas
Su 14.10.2012 17:00--21:30, 11 €
Myrskytuuli, päättäjäiset
Ke 17.4.2013 20:00--24:00, 14 €
Helminauha, Hurma, avajaiset
To 18.4.2013 19:00--24:00, 12 €
Caravan, Passion & Raider, Focus & Sakke Kotilainen
Pe 19.4.2013 20:00--00:30, 14 €
FBI-beat, Henkka ja Kulkurit
Su 21.4.2013 17:00--21:30, 12 €
Sinitaivas
Ti 23.4.2013 19:00--24:00, 12 €
Tango del norte & Angelika Klas
Ke 24.4.2013 20:00--24:00, 14 €
Pekkaniskan Pojat
To 25.4.2013 19:00--24:00, 12 €
Aikalisä, Caravan, Balladium
Pe 26.4.2013 20:00--00:30, 14 €
Syke, levynjulkistus
Su 28.4.2013 17:00--21:30, 12 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 1.5.2013 20:00--24:00, 14 €
La Strada
To 2.5.2013 19:00--24:00, 12 €
Aikalisä, Keijo Nurmen yhtye, Toiset
Pe 3.5.2013 20:00--00:30, 14 €
Finlanders
Su 5.5.2013 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas, levynjulkistus
Ke 8.5.2013 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli
Pe 10.5.2013 20:00--00:30, 14 €
Helmenkalastajat, Tanssiorkesteri Ahopelto
Su 12.5.2013 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 15.5.2013 20:00--24:00, 14 €
Diesel & Markku Aro
Pe 17.5.2013 20:00--00:30, 14 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Su 19.5.2013 17:00--21:30, 12 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 22.5.2013 20:00--24:00, 14 €
Varjokuva, In The Mood
To 23.5.2013
Varjokuva
Pe 24.5.2013 20:00--00:30, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 26.5.2013 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 29.5.2013 20:00--24:00, 14 €
Sinitaivas
Pe 31.5.2013 20:00--00:30, 14 €
Hurma
Su 2.6.2013 17:00--21:30, 12 €
Syke
Ke 5.6.2013 20:00--24:00, 14 €
La Strada
Pe 7.6.2013 20:00--00:30, 14 €
Energia & Tommi Soidinmäki
Su 9.6.2013 17:00--21:30, 12 €
Väliaikainen
Ke 12.6.2013 20:00--24:00, 14 €
Taikakuu
Pe 14.6.2013 20:00--00:30, 14 €
Charles Plogman & Pientä unelmaa
Su 16.6.2013 17:00--21:30, 12 €
Myrskytuuli
Ke 19.6.2013 20:00--24:00, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 21.6.2013 20:00--00:30, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 23.6.2013 17:00--21:30, 12 €
Sinitaivas
Ke 26.6.2013 20:00--24:00, 14 €
Syke
Pe 28.6.2013 20:00--00:30, 14 €
Voimaorkesteri & Marko Lämsä, Jari Grek
Su 30.6.2013 17:00--21:30, 12 €
Helminauha
Ke 3.7.2013 20:00--24:00, 14 €
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
Pe 5.7.2013 20:00--00:30, 14 €
La Strada
Su 7.7.2013 17:00--21:30, 12 €
Hurma, Limous & Raija Koso
Ke 10.7.2013 20:00--24:00, 14 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Onnentähti & Terhi Matikainen
Pe 12.7.2013 20:00--00:30, 14 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Ratto-band
Su 14.7.2013 17:00--21:30, 12 €
Karavaani & Susanna Heikki
Ke 17.7.2013 20:00--24:00, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 19.7.2013 20:00--00:30, 14 €
Nelinpeli & Mikael Konttinen
Su 21.7.2013 17:00--21:30, 12 €
Onnenkulkurit
Ke 24.7.2013 20:00--24:00, 14 €
Omega & Eija Kantola
Pe 26.7.2013 20:00--00:30, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Su 28.7.2013 17:00--21:30, 12 €
Väriloiste
Ke 31.7.2013 20:00--24:00, 14 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 2.8.2013 20:00--00:30, 14 €
In The Mood
Su 4.8.2013 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 7.8.2013 20:00--00:30, 14 €
Caravan & Tero Kuorikoski, Keijo Nurmen yhtye, Focus & Sakke Kotilainen
Pe 9.8.2013 20:00--00:30, 14 €
Helminauha
Su 11.8.2013 17:00--21:30, 12 €
La Strada & Anita Hirvonen
Ke 14.8.2013 20:00--24:00, 14 €
Energia & Tommi Soidinmäki
Pe 16.8.2013 20:00--00:30, 14 €
Kyösti Mäkimattila, Heidi Pakarinen
Su 18.8.2013 17:00--21:30, 12 €
Channel Four
Ke 21.8.2013 20:00--24:00, 14 €
Finlanders
Pe 23.8.2013 20:00--00:30, 14 €
Myrskytuuli
Su 25.8.2013 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 28.8.2013 20:00--24:00, 14 €
Sinitaivas
Pe 30.8.2013 20:00--00:30, 14 €
La Strada
Su 1.9.2013 17:00--21:30, 12 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 4.9.2013 20:00--24:00, 14 €
Hurma
Pe 6.9.2013 20:00--00:30, 14 €
Pekkaniskan Pojat
Su 8.9.2013 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 11.9.2013 20:00--24:00, 14 €
Charles Plogman & Pientä unelmaa
Pe 13.9.2013 20:00--00:30, 14 €
Syke
Su 15.9.2013 17:00--21:30, 12 €
Väliaikainen
Ke 18.9.2013 20:00--24:00, 14 €
FBI-beat, Keijo Nurmen yhtye
Pe 20.9.2013 20:00--00:30, 14 €
Diesel & Markku Aro
Su 22.9.2013 17:00--21:30, 12 €
Karavaani & Susanna Heikki
Ke 25.9.2013 20:00--24:00, 14 €
Taikakuu
Pe 27.9.2013 20:00--00:30, 14 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 29.9.2013 17:00--21:30, 12 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 2.10.2013 20:00--24:00, 14 €
Finlanders
Pe 4.10.2013 20:00--00:30, 14 €
Hurma
Su 6.10.2013 17:00--21:30, 12 €
Helmenkalastajat
Ke 9.10.2013 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli
Pe 11.10.2013 20:00--00:30, 14 €
Sinitaivas
Su 13.10.2013 17:00--21:30, 12 €
Mandshuria & Milana Misic
Ti 15.10.2013 20:00--24:00, 14 €
Pekkaniskan Pojat, Caravan & Tero Kuorikoski, päättäjäiset
Ke 16.4.2014 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat, Ippe Mansikan orkesteri, avajaiset
Pe 18.4.2014 20:00--00:30, 14 €
Hurma
Su 20.4.2014 17:00--21:30, 12 €
La Strada
Ke 23.4.2014 20:00--24:00, 14 €
Taikakuu
Pe 25.4.2014 20:00--00:30, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 26.4.2014 19:00--23:30, 12 €
Tango del norte & Romina Bianco
Su 27.4.2014 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 30.4.2014 20:00--24:00, 14 €
Tanssiorkesteri Ahopelto & Antti Ahopelto
Pe 2.5.2014 20:00--00:30, 14 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Su 4.5.2014 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 7.5.2014 20:00--24:00, 14 €
Helminauha
Pe 9.5.2014 20:00--00:30, 14 €
Myrskytuuli
Su 11.5.2014 17:00--21:30, 12 €
Channel Four
Ke 14.5.2014 20:00--24:00, 14 €
Diesel & Markku Aro
Pe 16.5.2014 20:00--00:30, 15 €
Helmenkalastajat, Onnentähti
Su 18.5.2014 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 21.5.2014 20:00--24:00, 15 €
Sinitaivas
Pe 23.5.2014 20:00--00:30, 14 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 25.5.2014 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 28.5.2014 20:00--24:00, 14 €
FBI-beat
Su 1.6.2014 17:00--21:30, 12 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 4.6.2014 20:00--24:00, 14 €
Hurma
Pe 6.6.2014 20:00--00:30, 14 €
La Strada
Su 8.6.2014 17:00--21:30, 12 €
Väliaikainen
Ke 11.6.2014 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli
Su 15.6.2014 17:00--21:30, 12 €
Helminauha
Ke 18.6.2014 20:00--24:00, 14 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 20.6.2014 20:00--00:30, 15 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Su 22.6.2014 17:00--21:30, 13 €
Sinitaivas
Ke 25.6.2014 20:00--24:00, 14 €
Omega & Eija Kantola
Pe 27.6.2014 20:00--00:30, 14 €
Energia & Tommi Soidinmäki
Su 29.6.2014 17:00--21:30, 12 €
Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
Ke 2.7.2014 20:00--24:00, 14 €
Rosette & Leif Lindeman
Pe 4.7.2014 20:00--00:30, 14 €
Lapponia & Jukka Lampela
Su 6.7.2014 17:00--21:30, 12 €
Onnenkulkurit
Ke 9.7.2014 20:00--24:00, 14 €
Anita Hirvonen
Pe 11.7.2014 20:00--00:30, 15 €
Väliaikainen, Kasmir & Jari Grek
Su 13.7.2014 17:00--21:30, 13 €
Aikalisä, Focus & Sakke Kotilainen
Ke 16.7.2014 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli
Pe 18.7.2014 20:00--00:30, 14 €
Helminauha
Su 20.7.2014 17:00--21:30, 13 €
La Strada, Umberto Marcato & Miso Misic
Ke 23.7.2014 20:00--24:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 25.7.2014 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 27.7.2014 17:00--21:30, 12 €
Hurma
Ke 30.7.2014 20:00--24:00, 15 €
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
Pe 1.8.2014 20:00--00:30, 14 €
Karavaani, Heidi Pakarinen
Su 3.8.2014 17:00--21:30, 12 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 6.8.2014 20:00--24:00, 15 €
Hovinarrit & Maria Tyyster & Teemu Roivainen
Pe 8.8.2014 20:00--00:30, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 10.8.2014 17:00--21:30, 12 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 13.8.2014 20:00--24:00, 14 €
Taikakuu
Pe 15.8.2014 20:00--00:30, 15 €
In The Mood & Suvi Karjula, Helminauha
Su 17.8.2014 17:00--21:30, 12 €
Channel Four
Ke 20.8.2014 20:00--24:00, 14 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 22.8.2014 20:00--00:30, 15 €
FBI-beat, Onnenkulkurit
Su 24.8.2014 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 27.8.2014 20:00--24:00, 14 €
Hurma
Pe 29.8.2014 20:00--00:30, 15 €
Kasmir & Jari Grek, Ratto-band
Su 31.8.2014 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 3.9.2014 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 5.9.2014 20:00--00:30, 14 €
La Strada
La 6.9.2014 19:00--24:00, 12 €
Lari, Pekka ja Viikingit
Su 7.9.2014 17:00--21:30, 12 €
Myrskytuuli
Ke 10.9.2014 20:00--24:00, 14 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 12.9.2014 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 14.9.2014 17:00--21:30, 12 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 17.9.2014 20:00--24:00, 14 €
Diesel & Markku Aro
Pe 19.9.2014 20:00--00:30, 15 €
Henkka ja Kulkurit, Onnentähti
Su 21.9.2014 17:00--21:30, 12 €
Väliaikainen
Ke 24.9.2014 20:00--24:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 26.9.2014 20:00--00:30, 15 €
La Strada & Amadeus Lundberg & Hannu Lehtonen
Su 28.9.2014 17:00--21:30, 12 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 1.10.2014 20:00--24:00, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 3.10.2014 20:00--00:30, 15 €
Sinitaivas
Su 5.10.2014 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 8.10.2014 20:00--24:00, 14 €
Helminauha
Pe 10.10.2014 20:00--00:30, 14 €
Myrskytuuli
Su 12.10.2014 17:00--21:30, 13 €
Norolan Pojat, Ippe Mansikan orkesteri
Ke 15.10.2014 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat & päättäjäiset, Onnentähti
Ke 15.4.2015 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat, KinoJake, avajaiset
Pe 17.4.2015 20:00--00:30, 15 €
Sinitaivas
Su 19.4.2015 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 22.4.2015 20:00--24:00, 14 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 24.4.2015 20:00--00:30, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 26.4.2015 17:00--21:30, 12 €
Hurma
Ke 29.4.2015 20:00--24:00, 14 €
Rosette, Charles Plogman
Pe 1.5.2015 20:00--00:30, 14 €
Onnentähti
Su 3.5.2015 17:00--21:30, 12 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Ke 6.5.2015 20:00--24:00, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 8.5.2015 20:00--00:30, 15 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Onnenkulkurit
Su 10.5.2015 17:00--21:30, 12 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 13.5.2015 20:00--24:00, 14 €
Omega & Eija Kantola
Pe 15.5.2015 20:00--00:30, 14 €
La Strada
Su 17.5.2015 17:00--21:30, 12 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 20.5.2015 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 22.5.2015 20:00--00:30, 14 €
Helminauha
Su 24.5.2015 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 27.5.2015 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli
Pe 29.5.2015 20:00--00:30, 15 €
La Strada, Amadeus Lundberg, kakkukahvitarjoilu & 50-vuotisjuhlatanssit
Su 31.5.2015 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 3.6.2015 20:00--24:00, 14 €
Hurma
Pe 5.6.2015 20:00--00:30, 14 €
Diesel & Markku Aro
Su 7.6.2015 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 10.6.2015 20:00--24:00, 15 €
Henkka ja Kulkurit, Onnentähti
Pe 12.6.2015 20:00--00:30, 14 €
Rosso & Tarja Lunnas
Su 14.6.2015 17:00--21:30, 13 €
Sinitaivas
Ke 17.6.2015 20:00--24:00, 14 €
Taikakuu
Pe 19.6.2015 20:00--00:30, 15 €
Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
Su 21.6.2015 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 24.6.2015 20:00--24:00, 14 €
Helminauha
Pe 26.6.2015 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 28.6.2015 17:00--21:30, 12 €
La Strada & Anita Hirvonen
Ke 1.7.2015 20:00--24:00, 14 €
Avec & Leif Lindeman
Pe 3.7.2015 20:00--00:30, 15 €
Energia & Tommi Soidinmäki, Kasmir & Jari Grek
Su 5.7.2015 17:00--21:30, 12 €
Onnenkulkurit
Ke 8.7.2015 20:00--24:00, 14 €
Omega & Eija Kantola
Pe 10.7.2015 20:00--00:30, 14 €
In The Mood
Su 12.7.2015 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 15.7.2015 20:00--24:00, 14 €
Diesel & Markku Aro
Pe 17.7.2015 20:00--00:30, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 19.7.2015 17:00--21:30, 12 €
Onnentähti
Ke 22.7.2015 20:00--24:00, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 24.7.2015 20:00--00:30, 14 €
Väliaikainen
Su 26.7.2015 17:00--21:30, 12 €
Myrskytuuli
Ke 29.7.2015 20:00--24:00, 15 €
La Strada, Amadeus Lundberg
Pe 31.7.2015 20:00--00:30, 15 €
Tanssiorkesteri Kaiho, Helminauha
Su 2.8.2015 17:00--21:30, 12 €
Aikalisä
Ke 5.8.2015 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 7.8.2015 20:00--00:30, 14 €
Hurma
Su 9.8.2015 17:00--21:30, 12 €
La Strada
Ke 12.8.2015 20:00--24:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 14.8.2015 20:00--00:30, 14 €
Onnentähti
Su 16.8.2015 17:00--21:30, 12 €
Channel Four
Ke 19.8.2015 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 21.8.2015 20:00--00:30, 15 €
Pepito ja Pekka Saralevä, Tapani Kansa
Su 23.8.2015 17:00--21:30, 12 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 26.8.2015 20:00--24:00, 14 €
Avec & Leif Lindeman
Pe 28.8.2015 14 €
FBI-beat
Su 30.8.2015 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 2.9.2015 20:00--24:00, 15 €
Hovinarrit, Susanna Heikki, Aki Samuli
Pe 4.9.2015 20:00--00:30, 14 €
La Strada & Anita Hirvonen
Su 6.9.2015 17:00--21:30, 12 €
Helminauha
Ke 9.9.2015 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 11.9.2015 20:00--00:30, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 13.9.2015 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 16.9.2015 20:00--24:00, 15 €
Sinitaivas
Pe 18.9.2015 20:00--00:30, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 20.9.2015 17:00--21:30, 12 €
Väliaikainen
Ke 23.9.2015 20:00--24:00, 15 €
Henkka ja Kulkurit, Tanssiorkesteri Kaiho
Pe 25.9.2015 20:00--00:30, 15 €
Finlanders
Su 27.9.2015 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 30.9.2015 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli
Pe 2.10.2015 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 4.10.2015 17:00--21:30, 12 €
Sunset, Arto Nuotio
Ke 7.10.2015 20:00--24:00, 14 €
Diesel & Markku Aro
Pe 9.10.2015 20:00--00:30, 14 €
Hurma
Su 11.10.2015 17:00--21:30, 12 €
La Strada
Ke 14.10.2015 20:00--24:00, 15 €
Helminauha, Onnentähti, päättäjäiset
Pe 15.4.2016 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 17.4.2016 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 20.4.2016 20:00--24:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 22.4.2016 20:00--00:30, 14 €
La Strada & Anita Hirvonen
Su 24.4.2016 17:00--21:30, 13 €
Sinitaivas
Ke 27.4.2016 20:00--24:00, 14 €
Avec & Leif Lindeman
Pe 29.4.2016 20:00--00:30, 15 €
Rosso & Tarja Lunnas, Hehku
Su 1.5.2016 17:00--21:30, 12 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 4.5.2016 20:00--24:00, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 6.5.2016 20:00--00:30, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 8.5.2016 17:00--21:30, 12 €
Helmenkalastajat & Jarkko Järvenpää
Ke 11.5.2016 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 13.5.2016 20:00--00:30, 14 €
Helminauha
La 14.5.2016 19:00--24:00, 13 €
Tango del norte, Romina Bianca
Su 15.5.2016 17:00--21:30, 12 €
La Strada
Ke 18.5.2016 20:00--24:00, 14 €
Hurma
Pe 20.5.2016 20:00--00:30, 14 €
Diesel & Markku Aro
Su 22.5.2016 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 25.5.2016 20:00--24:00, 14 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Pe 27.5.2016 20:00--00:30, 14 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Su 29.5.2016 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 1.6.2016 20:00--24:00, 14 €
Omega & Eija Kantola
Pe 3.6.2016 20:00--00:30, 14 €
Onnentähti
Su 5.6.2016 17:00--21:30, 12 €
Sunset & Arto Nuotio
Ke 8.6.2016 20:00--24:00, 15 €
Henkka ja Kulkurit, Tanssiorkesteri Kaiho
Pe 10.6.2016 20:00--00:30, 14 €
Hovinarrit & Teemu Roivainen
Su 12.6.2016 17:00--21:30, 12 €
Helminauha
Ke 15.6.2016 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 17.6.2016 20:00--00:30, 14 €
La Strada
Su 19.6.2016 17:00--21:30, 12 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 22.6.2016 20:00--24:00, 14 €
Fantasia & Aki Samuli
Pe 24.6.2016 20:00--00:30, 14 €
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
Su 26.6.2016 17:00--21:30, 12 €
Onnenkulkurit
Ke 29.6.2016 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 1.7.2016 20:00--00:30, 14 €
Omega & Eija Kantola
Su 3.7.2016 17:00--21:30, 12 €
Onnenkerjäläiset & Heikki Koskelo
Ke 6.7.2016 20:00--24:00, 14 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 8.7.2016 20:00--00:30, 14 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Su 10.7.2016 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 13.7.2016 20:00--24:00, 15 €
Henkka ja Kulkurit, Fernanda
Pe 15.7.2016 20:00--00:30, 14 €
In The Mood & Suvi Karjula
Su 17.7.2016 17:00--21:30, 12 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 20.7.2016 20:00--24:00, 14 €
Helminauha
Pe 22.7.2016 20:00--00:30, 14 €
Tulipunaruusut
Su 24.7.2016 17:00--21:30, 12 €
Diesel & Markku Aro
Ke 27.7.2016 20:00--24:00, 15 €
Sinitaivas
Pe 29.7.2016 20:00--00:30, 14 €
Avec & Leif Lindeman
Su 31.7.2016 17:00--21:30, 12 €
La Strada & Anita Hirvonen
Ke 3.8.2016 20:00--24:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 5.8.2016 20:00--00:30, 15 €
Marco Lundberg, Erika Vikman, Tangokuningas 2016
Su 7.8.2016 17:00--21:30, 12 €
Onnentähti
Ke 10.8.2016 20:00--24:00, 14 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 12.8.2016 20:00--00:30, 15 €
Energia & Tommi Soidinmäki, Tanssiorkesteri Kaiho
Su 14.8.2016 17:00--21:30, 12 €
Väliaikainen
Ke 17.8.2016 20:00--24:00, 14 €
Omega & Eija Kantola
Pe 19.8.2016 20:00--00:30, 14 €
FBI-beat
Su 21.8.2016 17:00--21:30, 12 €
Nelostie & Jaska Mäkynen & Heli Pakarinen
Ke 24.8.2016 20:00--24:00, 14 €
Hovinarrit & Teemu Roivainen
Pe 26.8.2016 20:00--00:30, 14 €
Helminauha
Su 28.8.2016 17:00--21:30, 13 €
Finlanders
Ke 31.8.2016 20:00--24:00, 14 €
Hurma
Pe 2.9.2016 20:00--00:30, 14 €
La Strada
Su 4.9.2016 17:00--21:30, 12 €
Etiketti & Antti Ahopelto
Ke 7.9.2016 20:00--24:00, 14 €
Onnenkerjäläiset & Heikki Koskelo & Tuomas Kaikkonen
Pe 9.9.2016 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 11.9.2016 17:00--21:30, 12 €
Caminito & Kari Piironen
Ke 14.9.2016 20:00--24:00, 14 €
Diesel & Markku Aro
Pe 16.9.2016 20:00--00:30, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 18.9.2016 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 21.9.2016 20:00--24:00, 14 €
Taivaankaari, Marco Lundberg, Tangokuningas 2016
Pe 23.9.2016 20:00--00:30, 14 €
Onnentähti
Su 25.9.2016 17:00--21:30, 12 €
Avec & Leif Lindeman
Ke 28.9.2016 20:00--24:00, 14 €
Helminauha
Pe 30.9.2016 20:00--00:30, 15 €
Finlanders
Su 2.10.2016 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 5.10.2016 20:00--24:00, 15 €
La Strada, Fernanda
Pe 7.10.2016 20:00--00:30, 15 €
Hurma
Su 9.10.2016 17:00--21:30, 12 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Ke 12.10.2016 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 14.10.2016 20:00--00:30, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 16.4.2017 17:00--21:30, 12 €
Fantasia & Aki Samuli, avajaiset
Ke 19.4.2017 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 21.4.2017 20:00--00:30, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 23.4.2017 12 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 26.4.2017 15 €
Sinitaivas
Pe 28.4.2017 14 €
Onnentähti
Su 30.4.2017 12 €
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
Ke 3.5.2017 15 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola, Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen
Pe 5.5.2017 20:00--00:30, 15 €
Etiketti & Antti Ahopelto, Polte
La 6.5.2017 19:00--24:00, 13 €
Tango del norte, Romina Bianco
Su 7.5.2017 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 10.5.2017 20:00--24:00, 14 €
Helminauha
Pe 12.5.2017 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 14.5.2017 17:00--21:30, 12 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 17.5.2017 20:00--24:00, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 19.5.2017 20:00--00:30, 15 €
Hurma
Su 21.5.2017 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 24.5.2017 15 €
Henkka ja Kulkurit, Tanssiorkesteri Kaiho
Pe 26.5.2017 20:00--00:30, 14 €
Energia & Teemu Roivainen
Su 28.5.2017 17:00--21:30, 13 €
Finlanders
Ke 31.5.2017 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 2.6.2017 15 €
Seireenit & Sari Koivikko, Fernanda
Su 4.6.2017 12 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Ke 7.6.2017 20:00--24:00, 14 €
Fantasia & Aki Samuli
Pe 9.6.2017 20:00--00:30, 14 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Su 11.6.2017 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 14.6.2017 20:00--24:00, 14 €
Onnentähti
Pe 16.6.2017 20:00--00:30, 15 €
Sinitaivas
Su 18.6.2017 17:00--21:30, 12 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 21.6.2017 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 23.6.2017 20:00--00:30, 14 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Su 25.6.2017 17:00--21:30, 12 €
Liekki & Marco Lundberg
Ke 28.6.2017 20:00--24:00, 14 €
Hurma
Pe 30.6.2017 20:00--00:30, 15 €
Lumo, Etiketti & Antti Ahopelto & Reeta Saranpää
Su 2.7.2017 17:00--21:30, 12 €
Avec & Leif Lindeman
Ke 5.7.2017 20:00--24:00, 14 €
Väliaikainen
Pe 7.7.2017 20:00--00:30, 14 €
Helminauha
Su 9.7.2017 17:00--21:30, 12 €
Tulipunaruusut
Ke 12.7.2017 20:00--24:00, 14 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 14.7.2017 20:00--00:30, 14 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Su 16.7.2017 17:00--21:30, 12 €
Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
Ke 19.7.2017 20:00--24:00, 14 €
Energia & Teemu Roivainen
Pe 21.7.2017 20:00--00:30, 14 €
Fantasia & Aki Samuli
Su 23.7.2017 17:00--21:30, 12 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 26.7.2017 20:00--24:00, 14 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 28.7.2017 20:00--00:30, 14 €
Onnentähti
Su 30.7.2017 17:00--21:30, 12 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 2.8.2017 20:00--24:00, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 4.8.2017 20:00--00:30, 15 €
Teijo Lindström & Aino Niemi
Su 6.8.2017 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 9.8.2017 20:00--24:00, 15 €
FBI-beat, Fernanda
Pe 11.8.2017 20:00--00:30, 15 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen, Etiketti & Antti Ahopelto
Su 13.8.2017 17:00--21:30, 12 €
La Strada & Anita Hirvonen
Ke 16.8.2017 20:00--24:00, 15 €
Sinitaivas
Pe 18.8.2017 20:00--00:30, 14 €
Diesel & Markku Aro
Su 20.8.2017 17:00--21:30, 12 €
Väliaikainen
Ke 23.8.2017 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 25.8.2017 20:00--00:30, 15 €
Hurma
Su 27.8.2017 17:00--21:30, 12 €
Helminauha
Ke 30.8.2017 20:00--24:00, 14 €
Fantasia & Aki Samuli
Pe 1.9.2017 20:00--00:30, 14 €
Henkka ja Kulkurit
Su 3.9.2017 17:00--21:30, 12 €
Aikalisä
Ke 6.9.2017 20:00--24:00, 14 €
La Strada
Pe 8.9.2017 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 10.9.2017 17:00--21:30, 12 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 13.9.2017 20:00--24:00, 14 €
Energia & Teemu Roivainen
Pe 15.9.2017 20:00--00:30, 14 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 17.9.2017 17:00--21:30, 12 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 20.9.2017 20:00--24:00, 14 €
Tanssiorkesteri Kaiho & Teijo Lindström
Pe 22.9.2017 20:00--00:30, 14 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 24.9.2017 17:00--21:30, 12 €
Ippe Mansikan orkesteri
Ke 27.9.2017 20:00--24:00, 14 €
Helminauha
Pe 29.9.2017 20:00--00:30, 15 €
Hurma
Su 1.10.2017 17:00--21:30, 12 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Ke 4.10.2017 20:00--24:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 6.10.2017 20:00--00:30, 15 €
Finlanders
Su 8.10.2017 17:00--21:30, 12 €
Onnentähti
Ke 11.10.2017 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 13.10.2017 20:00--00:30, 15 €
Tanssiorkesteri Kaiho, Fernanda
Su 15.10.2017 17:00--21:30, 13 €
Taiga & Jarkko Honkanen, päättäjäiset
Su 15.4.2018 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat, avajaiset
Ke 18.4.2018 20:00--24:00, 15 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 20.4.2018 20:00--00:30, 15 €
Finlanders
Su 22.4.2018 17:00--21:30, 13 €
Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 25.4.2018 20:00--24:00, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 27.4.2018 20:00--00:30, 15 €
Tanssiorkesteri Kaiho, Polte
Su 29.4.2018 17:00--21:30, 13 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Ke 2.5.2018 20:00--24:00, 15 €
Henkka ja Kulkurit, Timanttisydän
Pe 4.5.2018 20:00--00:30, 15 €
In The Mood & Suvi Karjula, June Band & Nina Åkerman
La 5.5.2018 19:00--24:00, 13 €
Ville Hiltula trio, argentiinalainen ilta
Su 6.5.2018 17:00--21:30, 13 €
Tulipunaruusut
Ke 9.5.2018 20:00--24:00, 15 €
Fantasia & Aki Samuli
Pe 11.5.2018 20:00--00:30, 15 €
Helminauha
Su 13.5.2018 17:00--21:30, 13 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 16.5.2018 20:00--24:00, 15 €
Lumo & Reeta Saranpää, Fernanda
Pe 18.5.2018 20:00--00:30, 15 €
Sinitaivas
Su 20.5.2018 17:00--21:30, 13 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Ke 23.5.2018 20:00--24:00, 15 €
Finlanders
Pe 25.5.2018 20:00--00:30, 15 €
KinoJake
Su 27.5.2018 17:00--21:30, 13 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 30.5.2018 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 1.6.2018 20:00--00:30, 15 €
Taiga & Jarkko Honkanen
Su 3.6.2018 17:00--21:30, 13 €
Etiketti & Antti Ahopelto
Ke 6.6.2018 20:00--24:00, 15 €
Energia & Teemu Roivainen
Pe 8.6.2018 20:00--00:30, 15 €
Onnenkerjäläiset, Komiat
Su 10.6.2018 17:00--21:30, 13 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 13.6.2018 20:00--24:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 15.6.2018 20:00--00:30, 15 €
Tanssiorkesteri Kaiho, Kaiho
Su 17.6.2018 17:00--21:30, 13 €
Amore & Leif Lindeman
Ke 20.6.2018 20:00--24:00, 15 €
Taikakuu
Pe 22.6.2018 20:00--00:30, 15 €
FBI-beat
Su 24.6.2018 17:00--21:30, 13 €
Helminauha
Ke 27.6.2018 20:00--24:00, 15 €
Fantasia & Aki Samuli
Pe 29.6.2018 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 1.7.2018 17:00--21:30, 13 €
Helmi-orkesteri
Ke 4.7.2018 20:00--24:00, 15 €
In The Mood & Suvi Karjula
Pe 6.7.2018 20:00--00:30, 15 €
June Band & Nina Åkerman
Su 8.7.2018 17:00--21:30, 13 €
Aikalisä
Ke 11.7.2018 20:00--24:00, 15 €
Tulipunaruusut
Pe 13.7.2018 20:00--00:30, 15 €
Onnentähti
Su 15.7.2018 17:00--21:30, 13 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Ke 18.7.2018 20:00--24:00, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 20.7.2018 20:00--00:30, 15 €
Jackpot & Marko Maunuksela
Su 22.7.2018 17:00--21:30, 13 €
Sunset & Arto Nuotio
Ke 25.7.2018 20:00--24:00, 15 €
Väliaikainen
Pe 27.7.2018 20:00--00:30, 15 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Su 29.7.2018 17:00--21:30, 13 €
Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 1.8.2018 20:00--24:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Helminauha, Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Pe 3.8.2018 20:00--00:30, 16 €
Hurma
Su 5.8.2018 17:00--21:30, 13 €
Energia & Teemu Roivainen
Ke 8.8.2018 20:00--24:00, 15 €
Taiga & Jarkko Honkanen
Pe 10.8.2018 20:00--00:30, 15 €
Lumo & Reeta Saranpää, Komiat
Su 12.8.2018 17:00--21:30, 13 €
Finlanders
Ke 15.8.2018 20:00--24:00, 15 €
Patajätkä, Lemmenlautta
Pe 17.8.2018 20:00--00:30, 15 €
Henkka ja Kulkurit, Etiketti & Antti Ahopelto
Su 19.8.2018 17:00--21:30, 13 €
Sinitaivas
Ke 22.8.2018 20:00--24:00, 15 €
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 24.8.2018 20:00--00:30, 15 €
Jarno Kokko, Saana Sassali
Su 26.8.2018 17:00--21:30, 13 €
Channel Four
Ke 29.8.2018 20:00--24:00, 15 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 31.8.2018 20:00--00:30, 15 €
Helminauha
Su 2.9.2018 17:00--21:30, 13 €
Väliaikainen
Ke 5.9.2018 20:00--24:00, 15 €
Energia & Teemu Roivainen
Pe 7.9.2018 20:00--00:30, 15 €
Tanssiorkesteri Helmi
Su 9.9.2018 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 12.9.2018 20:00--24:00, 16 €
Finlanders
Pe 14.9.2018 20:00--00:30, 15 €
Polte, Weranta
Su 16.9.2018 17:00--21:30, 13 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 19.9.2018 20:00--24:00, 16 €
Hurma
Pe 21.9.2018 20:00--00:30, 15 €
Fantasia & Aki Samuli
Su 23.9.2018 17:00--21:30, 13 €
Aikalisä
Ke 26.9.2018 20:00--24:00, 15 €
Sinitaivas
Pe 28.9.2018 20:00--00:30, 15 €
Taiga & Jarkko Honkanen
Su 30.9.2018 17:00--21:30, 13 €
Onnentähti, Nina Åkerman
Ke 3.10.2018 20:00--24:00, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 5.10.2018 20:00--00:30, 15 €
KinoJake
La 6.10.2018 19:00--24:00, 14 €
Pirttilahti Tango Experience
Su 7.10.2018 17:00--21:30, 13 €
Helmi-orkesteri
Ke 10.10.2018 20:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 12.10.2018 20:00--00:30, 16 €
Finlanders
Su 14.10.2018 17:00--21:30, 13 €
Lumo & Reeta Saranpää, Weranta, päättäjäiset
Ke 17.4.2019 20:00--24:00, 16 €
Sinitaivas
Pe 19.4.2019 20:00--00:30, 15 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 21.4.2019 17:00--21:30, 13 €
Jarno Kokko
Ke 24.4.2019 20:00--24:00, 16 €
Finlanders
Pe 26.4.2019 20:00--00:30, 15 €
Pekkaniskan Pojat
Su 28.4.2019 17:00--21:30, 13 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 1.5.2019 20:00--24:00, 15 €
Taiga & Jarkko Honkanen
Pe 3.5.2019 20:00--00:30, 15 €
ManTra & Nina Åkerman
Su 5.5.2019 17:00--21:30, 13 €
Helminauha
Ke 8.5.2019 20:00--24:00, 16 €
Komiat
Pe 10.5.2019 20:00--00:30, 15 €
Onnenkerjäläiset, Sävel & Jyrki Nurminen
La 11.5.2019 19:00--24:00, 14 €
Pirttilahti Tango Experience & Dj Kirsi Uskali
Su 12.5.2019 17:00--21:30, 13 €
Tulipunaruusut
Ke 15.5.2019 16 €
Love & Aki Samuli
Pe 17.5.2019 20:00--00:30, 15 €
Etiketti & Antti Ahopelto, Nouseva kuu
Su 19.5.2019 17:00--21:30, 13 €
Energia & Teemu Roivainen
Ke 22.5.2019 20:00--24:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 24.5.2019 20:00--00:30, 15 €
Lumo & Reeta Saranpää, Weranta
Su 26.5.2019 17:00--21:30, 14 €
Finlanders
Ke 29.5.2019 20:00--24:00, 16 €
Taikakuu
Pe 31.5.2019 20:00--00:30, 16 €
Hurma
Su 2.6.2019 17:00--21:30, 13 €
Amore & Leif Lindeman
Ke 5.6.2019 20:00--24:00, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 7.6.2019 20:00--00:30, 15 €
Väliaikainen
Su 9.6.2019 17:00--21:30, 13 €
Helmi-orkesteri
Ke 12.6.2019 20:00--24:00, 16 €
Sinitaivas
Pe 14.6.2019 20:00--00:30, 15 €
Komiat
Su 16.6.2019 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 19.6.2019 20:00--24:00, 15 €
Patajätkä, Onnenkerjäläiset
Pe 21.6.2019 20:00--00:30, 15 €
Tenho & Jarno Kokko
Su 23.6.2019 17:00--21:30, 13 €
ManTra & Nina Åkerman
Ke 26.6.2019 20:00--24:00, 15 €
Sävel & Jyrki Nurminen
Pe 28.6.2019 20:00--00:30, 15 €
Kari Hirvonen & Onnentähti
Su 30.6.2019 17:00--21:30, 13 €
Channel Four
Ke 3.7.2019 20:00--24:00, 16 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Pe 5.7.2019 20:00--00:30, 16 €
In The Mood & Suvi Karjula
Su 7.7.2019 17:00--21:30, 13 €
Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 10.7.2019 20:00--24:00, 15 €
Diesel & Markku Aro
Pe 12.7.2019 20:00--00:30, 15 €
Helminauha
Su 14.7.2019 17:00--21:30, 13 €
Quattro & Kalle Jussila
Ke 17.7.2019 20:00--24:00, 15 €
Karavaani & Heidi Pakarinen
Pe 19.7.2019 20:00--00:30, 15 €
Jackpot & Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela
Su 21.7.2019 17:00--21:30, 13 €
Neitoset
Ke 24.7.2019 20:00--24:00, 16 €
Komiat
Pe 26.7.2019 20:00--00:30, 16 €
Love & Aki Samuli
Su 28.7.2019 17:00--21:30, 13 €
Aikalisä
Ke 31.7.2019 20:00--24:00, 16 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 2.8.2019 20:00--00:30, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 4.8.2019 17:00--21:30, 13 €
Wire & Ari Lavu
Ke 7.8.2019 20:00--24:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 9.8.2019 20:00--00:30, 15 €
ManTra & Nina Åkerman
Su 11.8.2019 17:00--21:30, 13 €
Kari Hirvonen & Onnentähti
Ke 14.8.2019 20:00--24:00, 16 €
Finlanders
Pe 16.8.2019 20:00--00:30, 15 €
Sävel & Jyrki Nurminen
Su 18.8.2019 17:00--21:30, 13 €
Sinitaivas
Ke 21.8.2019 20:00--24:00, 16 €
Energia & Teemu Roivainen
Pe 23.8.2019 20:00--00:30, 15 €
Onnenkerjäläiset, Weranta
Su 25.8.2019 13 €
Väliaikainen
Ke 28.8.2019 20:00--24:00, 16 €
In The Mood & Suvi Karjula
Pe 30.8.2019 20:00--00:30, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 1.9.2019 17:00--21:30, 13 €
Helminauha
Ke 4.9.2019 20:00--24:00, 16 €
Taikakuu
Pe 6.9.2019 20:00--00:30, 15 €
Etiketti & Antti Ahopelto
Su 8.9.2019 17:00--21:30, 13 €
Pekkaniskan Pojat
Ke 11.9.2019 20:00--24:00, 16 €
Tanssiorkesteri Kaiho & Pirita Niemenmaa & Johannes Vatjus
Pe 13.9.2019 20:00--00:30, 15 €
Lumo & Reeta Saranpää
Su 15.9.2019 17:00--21:30, 13 €
Sävel & Jyrki Nurminen
Ke 18.9.2019 20:00--24:00, 16 €
Hurma
Pe 20.9.2019 20:00--00:30, 16 €
Taiga & Jarkko Honkanen
Su 22.9.2019 17:00--21:30, 13 €
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Ke 25.9.2019 20:00--24:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 27.9.2019 20:00--00:30, 15 €
Sami Rosholm & Casanova, Kari Hirvonen & Onnentähti
Su 29.9.2019 17:00--21:30, 13 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ke 2.10.2019 20:00--24:00, 16 €
Finlanders
Pe 4.10.2019 20:00--00:30, 16 €
Sinitaivas
Su 6.10.2019 17:00--21:30, 13 €
ManTra & Nina Åkerman
Ke 9.10.2019 20:00--24:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat
Pe 11.10.2019 20:00--00:30, 15 €
Helminauha
Su 13.10.2019 17:00--21:30, 14 €
Komiat, Neitoset
Su 7.6.2020
Channel Four
To 11.6.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: rumba-bolero jatko 1 ja 2, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 23.6.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: bugg alkeet ja jatko 1, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
To 25.6.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: fusku jatko 1 ja 2, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 30.6.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: cha-cha alkeet ja jatko 1, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
To 2.7.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: bugg jatko 1 ja 2, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 7.7.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: hidas valssi alkeet ja jatko 1, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
To 9.7.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: fusku jatko 1 ja 2, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 14.7.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: tango alkeet ja jatko 1, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
To 16.7.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: hidas valssi jatko 1 ja 2, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 21.7.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: fusku alkeet ja jatko 1, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
To 23.7.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: tango jatko 1 ja 2, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ti 28.7.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: foksi alkeet ja jatko 1, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
To 30.7.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: rumba-bolero jatko 1 ja 2, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Su 2.8.2020 17:00--21:30, 14 €
Me Lammelat
Ma 3.8.2020
18:00--22:00 tanssikurssi: bugg kaikki tasot, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
Ti 4.8.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: rumba-bolero perustaso, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 5.8.2020
20:00--24:00 Taikakuu, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: fusku alkeet, Maija Astikainen
To 6.8.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: fusku jatkotaso, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 7.8.2020 20:00--00:30, 16 €
Sävel & Jyrki Nurminen
Su 9.8.2020
17:00--21:30 Diesel & Markku Aro, 14 €
16:00--16:50 tanssikurssi: rumba-bolero, Maija Astikainen
Ti 11.8.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: hidas valssi perustaso, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 12.8.2020
20:00--24:00 Helminauha, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: blues alkeet, Maija Astikainen
To 13.8.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: bugg jatkotaso, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 14.8.2020
20:00--00:30 Etiketti & Antti Ahopelto, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: fusku jatko, Maija Astikainen
Su 16.8.2020 17:00--21:30, 14 €
Sinitaivas
Ti 18.8.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: fusku perustaso, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 19.8.2020
20:00--24:00 In The Mood & Suvi Karjula, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: hidas valssi alkeet, Maija Astikainen
To 20.8.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: hidas valssi jatkotaso, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 21.8.2020 20:00--00:30, 16 €
Kari Hirvonen & Onnentähti
Su 23.8.2020
17:00--21:30 Pekkaniskan Pojat, 14 €
16:00--16:50 tanssikurssi: cha-cha, Maija Astikainen
Ti 25.8.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: bugg perustaso, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Ke 26.8.2020
20:00--24:00 EXmiehet & Saija Tuupanen, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: vanha tango, Mervi Evelä & Tomi Tuomi
To 27.8.2020
18:00--20:00 tanssikurssi: tangovalssi jatkotaso, 1h 12¤, 2h 22¤, kanta-asiakashinnat 1h 10¤, 2h 20¤, Mervi Evelä, Tomi Tuomi ja Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
Pe 28.8.2020
20:00--00:30 Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, 18 €
19:00--19:50 tanssikurssi: blues jatko, Maija Astikainen
Su 30.8.2020
17:00--21:30 Sami Rosholm & Casanova, 14 €
11:00--15:00 tanssikurssi: fusku perusteet hallitseville, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
Ke 2.9.2020
20:00--24:00 Energia & Teemu Roivainen, päättäjäiset, 16 €
19:00--19:50 tanssikurssi: hidas valssi jatko, Maija Astikainen