Kisaranta, Huutijärvi, Kangasala

La 14.4.2007
Koivu
La 21.4.2007
Jani ja Jetsetters
La 28.4.2007 20:00--01:00, 12.50 €
Fernet & Tomi Markkola
Ma 30.4.2007 20:00--01:00, 12 €
Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 5.5.2007 20:00--02:00, 13 €
Petoman & Katri Helena, Väriloiste
Pe 11.5.2007 20:00--01:00
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
La 12.5.2007 20:00--01:00, 12.50 €
Horizone & Matti ja Teppo
Ke 16.5.2007 20:00--01:00, 12.50 €
Omega & Eija Kantola
La 19.5.2007 20:00--01:30, 12.50 €
Avec & Saska Helmikallio, Markus Sextet
La 26.5.2007 20:00--01:00, 13 €
Tommys & Charles Plogman
Ke 30.5.2007
Pekkaniskan Pojat, Sinitaivas, Koivu & Marita Taavitsainen, Jukka Linnala Team & Sami Keskitalo, Kesäillan valssi -ohjelman nauhoitus
La 2.6.2007 20:00--01:30, 13 €
Markus Sextet, Väriloiste
La 9.6.2007
La Strada & Anita Hirvonen
Ke 13.6.2007
Syke
La 16.6.2007
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 20.6.2007
Mistral & Anne Mattila
Pe 22.6.2007
Tanssiorkesteri Helmi, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 23.6.2007
Koivu & Marita Taavitsainen
Ke 27.6.2007
Diesel & Markku Aro
La 30.6.2007
Avenue & Anniina Mattila
Ke 4.7.2007
FBI-beat
La 7.7.2007
KinoJake
Ke 11.7.2007 20:00--01:00, 12 €
FinnNostalgia & Nalle Lehtonen & Rainer Friman
La 14.7.2007
Sinitaivas, Markus Sextet
Ke 18.7.2007
Charlies
La 21.7.2007
Pekkaniskan Pojat, Channel Four
Ke 25.7.2007
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 28.7.2007 20:00--02:00, 13 €
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Henri Stenroth
Ke 1.8.2007 20:00--01:00, 12 €
Pekkaniskan Pojat
La 4.8.2007 20:00--02:00, 13 €
Väliaikainen, Pohojanmaan Poikamiehet & Heli Ruotsalainen
Ke 8.8.2007
FBI-beat
La 11.8.2007
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
Ke 15.8.2007 20:00--01:00
Rosso & Tarja Lunnas
La 18.8.2007 20:00--02:00, 12.50 €
Four Roses & Johanna Debreczeni, Harri Lahti
Ke 22.8.2007 20:00--01:00, 12 €
Syke
La 25.8.2007 20:00--02:00, 13.50 €
Taikakuu, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 29.8.2007 20:00--01:00, 12 €
Pekkaniskan Pojat
La 1.9.2007 20:00--02:00, 13.50 €
Syke, Varjokuva
La 8.9.2007 20:00--01:00, 12.50 €
Tanssiorkesteri Helmi, Fantasia & Jenna Bågeberg
La 15.9.2007 20:00--02:00, 13.50 €
Omega & Eija Kantola, Markus Sextet
La 22.9.2007 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 29.9.2007 20:00--02:00, 13 €
Sunset & Jarkko Salmi & Tommi Soidinmäki, Karavaani & Susanna Heikki
La 6.10.2007 20:00--02:00, 13.50 €
Taikakuu, Jani ja Jetsetters
La 13.10.2007 20:00--02:00, 13.50 €
FBI-beat & Markus Törmälä, Omega & Eija Kantola
La 20.10.2007 20:00--01:00, 13.50 €
Mistral & Anne Mattila
Su 21.10.2007 17:00--22:00, 12 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 27.10.2007 19:00--02:00, 13.50 €
Tanssiorkesteri Helmi, Syke, Markus Sextet
La 3.11.2007 20:00--02:00, 13 €
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Leasing & Heli Ruotsalainen
La 10.11.2007 20:00--02:00, 5 €
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä, Solistiyhtye Pohjalainen & Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 17.11.2007 20:00--02:00, 13.50 €
Syke, Rosso & Tarja Lunnas
La 24.11.2007 20:00--02:00, 13.50 €
Tanssiorkesteri Helmi, Petoman & Tommi Soidinmäki
La 1.12.2007 20:00--02:00, 13.50 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Varjokuva
La 8.12.2007 20:00--01:00, 13 €
Syke
La 15.12.2007 20:00--02:00, 13.50 €
Taikakuu, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 26.12.2007 20:00--02:00, 13.50 €
Sinitaivas, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 29.12.2007 20:00--02:00, 13 €
Avec & Saska Helmikallio, Solistiyhtye Pohjalainen & Ulla-Jaana Riekkoniemi
Pe 16.5.2008 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Finlanders, avajaiset
Pe 23.5.2008
Yölintu
Pe 30.5.2008
Omega & Eija Kantola, Varjokuva
Pe 6.6.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen, FBI-beat
Pe 13.6.2008
Taifun & Reijo Taipale, Fernet & Tomi Markkola
Pe 20.6.2008
Sinitaivas, Taikakuu, Henkka ja Kulkurit
Pe 27.6.2008
Finlanders, Myrskytuuli
Ke 2.7.2008
Sinitaivas, Helmenkalastajat, Arja Koriseva, Henri Stenroth
Pe 4.7.2008 20:00--02:00
Sinitaivas, Taikakuu
Ti 8.7.2008 20:00--01:00, 10 €
Saija Tuupanen & Tornados, Syke, vuorohaku
Pe 11.7.2008 20:00--02:00, 13 €
FBI-beat & Markus Törmälä, Rosso & Tarja Lunnas
Ti 15.7.2008 20:00--01:00, 10 €
Pekkaniskan Pojat, vuorohaku
Pe 18.7.2008 20:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Saija Tuupanen & Tornados
Ti 22.7.2008 20:00--01:00
Varjokuva, Myrskytuuli
Pe 25.7.2008 20:00--02:00
Syke, Riku Niemi Orchestra & Jorma Kääriäinen
Ti 29.7.2008 20:00--01:00
Lumipallo & Hanna Talikainen, Fantasia, Monarkia & Jukka Hallikainen
Pe 1.8.2008 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Souvarit
Ti 5.8.2008 20:00--01:00
Syke, vuorohakutanssit
Pe 8.8.2008 20:00--02:00
Sinitaivas, Mistral & Anne Mattila
Ti 12.8.2008
Pekkaniskan Pojat
Pe 15.8.2008
Taikakuu, Omega & Eija Kantola
Ti 19.8.2008 20:00--01:00, 10 €
Myrskytuuli, vuorohakutanssit
Pe 22.8.2008 20:00--02:00
Varjokuva, Taivalkunta Beat
Pe 29.8.2008 20:00--02:00
Omenapuu & Johanna Pakonen, A. Aallon rytmiorkesteri, Jani ja Jetsetters
La 30.8.2008 20:00--02:00
Sinitaivas, KinoJake
Pe 5.9.2008
FBI-beat & Markus Törmälä, Rosso & Tarja Lunnas
Pe 12.9.2008
Omega & Eija Kantola, Henkka ja Kulkurit
Pe 19.9.2008
Finlanders, Myrskytuuli
Pe 26.9.2008 20:00--02:00
Syke, Varjokuva
Pe 3.10.2008
Sinitaivas, Fernet & Tomi Markkola
Pe 10.10.2008
KinoJake, Rosso & Tarja Lunnas
Su 12.10.2008 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohaku
Pe 17.10.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen, Johnny Guitars
Su 19.10.2008 17:00--22:00
Sinitaivas, vuorohaku
Pe 24.10.2008
Henkka ja Kulkurit, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 26.10.2008 17:00--22:00, 12 €
Finlanders, vuorohaku
Pe 31.10.2008 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Helmenkalastajat
Su 2.11.2008 17:00--22:00
Taikakuu, vuorohaku
Pe 7.11.2008
Henkka ja Kulkurit, Karavaani & Susanna Heikki
Su 9.11.2008 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohaku
Pe 14.11.2008
Saija Tuupanen & Tornados, KinoJake
Su 16.11.2008 17:00--22:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, vuorohaku
Pe 21.11.2008
Pekkaniskan Pojat, Sinitaivas
Su 23.11.2008 17:00--22:00
Syke, vuorohaku
Pe 28.11.2008 20:00--02:00
Finlanders, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 30.11.2008 17:00--22:00
Sinitaivas, vuorohaku
Pe 5.12.2008 20:00--02:00
Taikakuu, Varjokuva
Su 7.12.2008 17:00--22:00
FBI-beat & Markus Törmälä, Myrskytuuli, vuorohaku
Pe 12.12.2008 20:00--02:00
Myrskytuuli, Asbesti, Juha Tapio
Su 14.12.2008
Syke
Pe 15.5.2009 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Finlanders, avajaiset
Ke 20.5.2009 20:00--01:00
Myrskytuuli, Henkka ja Kulkurit
Pe 22.5.2009 20:00--02:00
Sinitaivas, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 29.5.2009 20:00--02:00
Taikakuu, Varjokuva
Pe 5.6.2009 20:00--02:00
Syke, Horizone & Matti ja Teppo
La 6.6.2009 20:00--02:00
KinoJake, Egotrippi, Popshow
Pe 12.6.2009 20:00--02:00
Sinitaivas, Finlanders
Pe 19.6.2009 20:00--02:00
Souvarit, Myrskytuuli, kokko
La 20.6.2009 20:00--02:00
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Henkka ja Kulkurit
Su 21.6.2009 18:00--23:00
Taikakuu
Pe 26.6.2009 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Sinitaivas
La 27.6.2009 20:00--01:00
Syke
Su 28.6.2009 18:00--23:00
Saija Tuupanen & Tornados
Ti 30.6.2009 20:00--01:00
Syke, vuorohaku
Pe 3.7.2009 20:00--02:00
Myrskytuuli, A. Aallon rytmiorkesteri
Su 5.7.2009 18:00--23:00
Henkka ja Kulkurit
Ti 7.7.2009 20:00--01:00
Sinitaivas, vuorohaku
Pe 10.7.2009 20:00--02:00
Yölintu, Presto & Kake Randelin
Su 12.7.2009 18:00--23:00
Syke
Ti 14.7.2009 20:00--01:00
Myrskytuuli, vuorohaku
Pe 17.7.2009 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Souvarit
Su 19.7.2009 18:00--23:00
Helmenkalastajat
Ti 21.7.2009 20:00--01:00
Tommys & Charles Plogman, vuorohaku
Pe 24.7.2009 20:00--02:00
Fantasia & Amadeus Lundberg, Myrskytuuli
Su 26.7.2009 18:00--23:00
Väriloiste
Ti 28.7.2009 20:00--01:00
Sinitaivas, vuorohaku, levynjulkistus
Pe 31.7.2009 20:00--02:00
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, Syke
Ti 4.8.2009 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohaku
Pe 7.8.2009 20:00--02:00
Finlanders, Varjokuva
Ti 11.8.2009 20:00--01:00
Syke, vuorohaku
Pe 14.8.2009 20:15--02:00
Omega & Eija Kantola, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 18.8.2009 20:00--01:00
Myrskytuuli, vuorohaku
Pe 21.8.2009 20:00--02:00
Syke, Kilimanjaro & Timo Luostari
Pe 28.8.2009 20:00--02:00
Sinitaivas, Rosso & Tarja Lunnas
Pe 4.9.2009 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Coralia & Kaija Lustila
Pe 11.9.2009
Diesel & Markku Aro, Myrskytuuli
Pe 18.9.2009
FBI-beat & Markus Törmälä, Aki Mäki
Pe 25.9.2009
Finlanders, In The Mood
Pe 2.10.2009 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Kilimanjaro
Pe 9.10.2009 20:00--02:00
Sunset & Arto Nuotio, Myrskytuuli
Pe 16.10.2009 20:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Henkka ja Kulkurit
Pe 23.10.2009 20:00--02:00
Souvarit, Taiga & Jarkko Honkanen
Pe 30.10.2009
Sinitaivas, Helmenkalastajat
Pe 6.11.2009
Pekkaniskan Pojat, Henkka ja Kulkurit
Su 8.11.2009 17:00--22:00
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 13.11.2009
Finlanders
Pe 20.11.2009
Taikakuu
Pe 27.11.2009
Pekkaniskan Pojat
Pe 4.12.2009
Sinitaivas, Varjokuva, In The Mood
Pe 11.12.2009
Souvarit
Pe 14.5.2010 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Finlanders, avajaiset
Pe 21.5.2010 20:00--02:00
Sinitaivas, Omega & Eija Kantola
Pe 28.5.2010 20:00--02:00
Lasse Hoikka, Syke, Fernet & Tomi Markkola
La 29.5.2010 20:00--01:00
La Strada, FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 4.6.2010
Diesel & Markku Aro, Myrskytuuli
Pe 11.6.2010 20:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Varjokuva, levynjulkistus
Pe 18.6.2010
Pekkaniskan Pojat, Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Pe 25.6.2010 20:00--02:00
Sinitaivas, Varjokuva, Henkka ja Kulkurit
La 26.6.2010
Juhamatti & Timangi, In The Mood
Su 27.6.2010 18:00--23:00
Taikakuu
Ti 29.6.2010 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 2.7.2010
Tommys & Charles Plogman, Myrskytuuli
Su 4.7.2010 18:00--23:00
Helminauha
Ti 6.7.2010 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 9.7.2010
Yölintu, Helmenkalastajat
Su 11.7.2010 18:00--23:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 13.7.2010 20:00--01:00
In The Mood
Pe 16.7.2010
FBI-beat & Markus Törmälä, A. Aallon rytmiorkesteri
Su 18.7.2010 18:00--23:00
La Strada
Ti 20.7.2010 20:00--01:00
Väriloiste
Pe 23.7.2010
Fantasia & Marko Maunuksela & Suvi Karjula, Syke
La 24.7.2010 20:00--02:00
Souvarit, Henkka ja Kulkurit
Su 25.7.2010 18:00--23:00
Taiga & Jarkko Honkanen
Ti 27.7.2010 20:00--01:00
Markus Sextet
Pe 30.7.2010 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Presto & Kake Randelin
Ti 3.8.2010 20:00--01:00
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 6.8.2010 20:00--02:00
Sinitaivas, Finlanders
Ti 10.8.2010 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 13.8.2010
Taikakuu, Henkka ja Kulkurit
Ti 17.8.2010
Sinitaivas
Pe 20.8.2010
Pekkaniskan Pojat, Fernet & Tomi Markkola
Su 22.8.2010 18:00--23:00
Syke
Ti 24.8.2010 20:00--01:00
Myrskytuuli, vuorohaku
Pe 27.8.2010 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Myrskytuuli
Pe 3.9.2010
Omega & Eija Kantola, Syke
Pe 10.9.2010
FBI-beat & Markus Törmälä, Markus Sextet
Pe 17.9.2010
Sinitaivas, Henkka ja Kulkurit
Pe 24.9.2010 20:00--02:00
Myrskytuuli, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 1.10.2010 20:00--02:00
Finlanders, In The Mood
Pe 8.10.2010 20:00--01:00
Charlies
Pe 15.10.2010
Taikakuu
Pe 22.10.2010 20:00--01:00
Unelmavävyt
Pe 29.10.2010 20:00--01:00
Syke
Su 31.10.2010 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat, tanssikenkien myynti
Pe 5.11.2010
Sinitaivas
Pe 12.11.2010
Fernet & Tomi Markkola
Pe 19.11.2010
Myrskytuuli, tanssikenkien myynti
Pe 26.11.2010
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 3.12.2010 20:00--02:00
Syke, Varjokuva, päättäjäiset
Su 5.12.2010 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Sinitaivas, päättäjäiset
Pe 13.5.2011 20:00--02:00
Sinitaivas, Finlanders, avajaiset
Pe 20.5.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Dallapé, Hurma
Pe 27.5.2011 20:00--02:00
Taikakuu, Varjokuva
To 2.6.2011 20:00--02:00
Sinitaivas, Midinetti
Pe 3.6.2011 20:00--02:00
Myrskytuuli, NeljänSuora
Pe 10.6.2011 20:00--02:00
Syke, Cafe Dynamite & Frederik
Pe 17.6.2011 20:00--02:00
Finlanders, Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, tanssikenkien myynti
Pe 24.6.2011 20:00--02:00, 15 €
Sinitaivas, Myrskytuuli, Henkka ja Kulkurit, kokko
Su 26.6.2011 18:00--23:00
Taikakuu
Ti 28.6.2011 20:00--01:00
Syke, vuorohaku
Pe 1.7.2011 20:00--02:00
Souvarit, Tommys & Charles Plogman
Ti 5.7.2011 20:00--01:00
Varjokuva, vuorohaku
Pe 8.7.2011 20:00--02:00
Yölintu, Horizone & Matti ja Teppo
Ti 12.7.2011 20:00--01:00
Sinitaivas, vuorohaku
Pe 15.7.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Hurma
Ti 19.7.2011 20:00--01:00
Myrskytuuli, vuorohaku
Pe 22.7.2011 20:00--02:00
Syke, Hovinarrit & Mervi Koponen, Heikki Koskelo
Ti 26.7.2011 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit, vuorohaku
Pe 29.7.2011 20:00--02:00
Sinitaivas, A. Aallon rytmiorkesteri
Ti 2.8.2011 20:00--01:00
Hurma, vuorohaku
Pe 5.8.2011 20:00--02:00
Finlanders, Diesel & Markku Aro
Ti 9.8.2011 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohaku, tanssikenkien myynti
Pe 12.8.2011 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Henkka ja Kulkurit
Ti 16.8.2011 20:00--01:00
Myrskytuuli
Pe 19.8.2011 20:00--02:00
Fantasia & Marko Maunuksela, Unelmavävyt
Ti 23.8.2011 20:00--01:00
Sinitaivas, vuorohaku
Pe 26.8.2011 20:00--02:00
Taikakuu, Jani ja Jetsetters
Pe 2.9.2011 20:15--02:00
Sinitaivas, Omega & Eija Kantola
Pe 9.9.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Midinetti
Pe 16.9.2011 20:15--02:00
V.I.P. & Anneli Mattila, Myrskytuuli
Pe 23.9.2011 20:00--02:00
Rosette, Syke
Pe 30.9.2011 20:00--02:00
Taikakuu, Väriloiste
Pe 7.10.2011 20:00--02:00
Finlanders, Jani Niemi ja Wiima
Pe 14.10.2011
Sinitaivas
Pe 21.10.2011 20:00--02:00
Syke, Varjokuva
Pe 28.10.2011 20:00--01:00
Myrskytuuli
Pe 11.11.2011 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola
Pe 18.11.2011 20:00--01:00
Syke
Pe 25.11.2011 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 2.12.2011 20:00--01:00
Taikakuu
Ma 5.12.2011 20:15--01:00
Hurma
Pe 11.5.2012 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Finlanders, avajaiset
Pe 18.5.2012
Sinitaivas, NeljänSuora
Pe 25.5.2012 20:00--02:00
Taikakuu, Varjokuva
Pe 1.6.2012 20:00--02:00
Syke, Horizone & Matti ja Teppo
Pe 8.6.2012 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, FinnNostalgia & Antti Toivola
Pe 15.6.2012 20:00--02:00
Finlanders, Hurma
Pe 22.6.2012 20:00--02:00
Sinitaivas, Jani Niemi ja Wiima
La 23.6.2012 20:00--02:00
Varjokuva & Mr. Breathless, Henkka ja Kulkurit
Su 24.6.2012 18:00--23:00
Taikakuu
Ti 26.6.2012 20:00--01:00
Myrskytuuli
Pe 29.6.2012 20:00--02:00
Charles Plogman & Ronnies, Jani ja Jetsetters
Ti 3.7.2012 20:00--01:00
Sinitaivas, Ratto-band
Pe 6.7.2012 20:00--02:00
Syke, Yölintu
Ti 10.7.2012 20:00--01:00
Taikakuu
Pe 13.7.2012 20:00--02:00
Souvarit, Ramona & Marko Karvonen
Ti 17.7.2012 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohaku
Pe 20.7.2012 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Hurma
Ti 24.7.2012 20:00--01:00
NeljänSuora, vuorohaku
Pe 27.7.2012 20:00--02:00
Sinitaivas, Diesel & Markku Aro
Ti 31.7.2012 20:00--01:00
Hurma, vuorohaku
Pe 3.8.2012 20:00--02:00
Finlanders, Taikakuu
Ti 7.8.2012 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit, vuorohaku
Pe 10.8.2012 20:00--02:00
Charlies, Syke
Ti 14.8.2012 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 17.8.2012 20:00--02:00
Myrskytuuli, Helminauha
Ti 21.8.2012
Syke
Pe 24.8.2012
Pekkaniskan Pojat, Fernet & Tomi Markkola
La 25.8.2012
Hurma
Ti 28.8.2012
Hurma
Pe 31.8.2012 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Jani Niemi ja Wiima
Su 2.9.2012 16:00--22:00, 15 €
Hyväntekeväisyystanssit, Kiintotähti & Teuvo Oinas & Jukka Hallikainen & Carita Siniluoto
Pe 7.9.2012 20:00--02:00
Taifun & Reijo Taipale, Jussi Kopra ja Arpapeli
Pe 14.9.2012 20:00--02:00
Hurma, Ratto-band
Pe 21.9.2012 20:00--02:00
NeljänSuora, Helminauha
Pe 5.10.2012 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 12.10.2012 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 19.10.2012 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 26.10.2012
Finlanders
Pe 2.11.2012
Hurma
Pe 9.11.2012
Myrskytuuli
Pe 16.11.2012
FBI-beat
Pe 23.11.2012
NeljänSuora
Pe 30.11.2012
Syke
Ke 5.12.2012 20:00--02:00, 15 €
Sinitaivas, Varjokuva, päättäjäiset
Pe 3.5.2013 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Fantasia & Marko Maunuksela, avajaiset
Pe 10.5.2013 20:00--02:00
Finlanders, Henkka ja Kulkurit
Pe 17.5.2013 20:00--02:00
Taikakuu, Syke
Pe 24.5.2013 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Myrskytuuli
Pe 31.5.2013 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Jani Helenius & Reijo Taipale
Pe 7.6.2013 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Teijo Suomi Orch
Pe 14.6.2013 20:00--02:00
Syke, Horizone & Matti ja Teppo
Pe 21.6.2013 20:00--02:00
Sinitaivas, Koivu & Marita Taavitsainen, Hurma
Su 23.6.2013 18:00--23:00
Taikakuu
Pe 28.6.2013
Company 1 & Kalle Jussila, NeljänSuora
Ti 2.7.2013 20:00--01:00
Ratto-band
Ti 9.7.2013 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 12.7.2013 20:00--02:00
Varjokuva, Myrskytuuli
La 13.7.2013 20:00--01:00
Souvarit
Ti 16.7.2013 20:00--01:00
Hurma
Pe 19.7.2013 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Ratto-band
Ti 23.7.2013 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 26.7.2013 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila, Sinitaivas, Heidi Pakarinen
Ti 30.7.2013 20:00--01:00
Helminauha
Pe 2.8.2013 20:00--02:00
Finlanders, Hurma
Ti 6.8.2013
Hurma
Pe 9.8.2013
Henkka ja Kulkurit, Ratto-band
Ti 13.8.2013 20:00--01:00
Myrskytuuli
Pe 16.8.2013 20:00--02:00
Sinitaivas, Hurma
Ti 20.8.2013 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit
Pe 23.8.2013 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 30.8.2013 20:00--02:00
Taikakuu, Taiga & Jarkko Honkanen
Pe 6.9.2013 19:30--01:00, 0 €
Koivu & Marita Taavitsainen, Testotenorit, pullakahvitarjoilu
Pe 20.9.2013 20:00--01:00
Taikakuu, kesäkauden päättäjäiset
La 28.9.2013 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit, avajaiset
La 12.10.2013 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 19.10.2013 20:00--01:00
Hurma
La 26.10.2013 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 16.5.2014 20:00--02:00
Finlanders, Myrskytuuli
Pe 23.5.2014 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Hurma
Pe 30.5.2014
Sinitaivas, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 6.6.2014 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Taikakuu
Pe 13.6.2014 20:00--02:00
Teijo Suomi Orch
Pe 20.6.2014 20:00--02:00
Koivu & Marita Taavitsainen, Hurma, Ratto-band
Su 22.6.2014 18:00--23:00
Taikakuu
Pe 27.6.2014 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Hurma
Ti 1.7.2014 20:00--01:00
Myrskytuuli, vuorohakutanssit
Pe 4.7.2014 20:00--02:00
Souvarit, Sari Hellsten
Ti 8.7.2014 20:00--01:00
Ratto-band, vuorohakutanssit
Pe 11.7.2014 20:00--02:00
Yölintu, Anneli Mattila
Ti 15.7.2014 20:00--01:00
Hurma, vuorohakutanssit
Pe 18.7.2014 20:00--02:00
Sinitaivas, Myrskytuuli
Ti 22.7.2014 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohakutanssit
Pe 25.7.2014 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hovinarrit & Maria Tyyster & Teemu Roivainen
Ti 29.7.2014 20:00--01:00
Tulipunaruusut, vuorohakutanssit
Pe 1.8.2014 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Teijo Suomi Orch
Ti 5.8.2014 20:00--01:00
Taikakuu, vuorohakutanssit
Pe 8.8.2014 20:00--02:00, 16 €
Finlanders, Onnentähti
Ti 12.8.2014 20:00--01:00, 15 €
Henkka ja Kulkurit, vuorohakutanssit
Pe 15.8.2014 20:00--02:00, 16 €
NeljänSuora, Ratto-band
Ti 19.8.2014 20:00--01:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat, vuorohakutanssit
Pe 22.8.2014
EXmiehet & Saija Tuupanen, Teijo Suomi Orch
Pe 29.8.2014 20:00--02:00, 16 €
Taikakuu, Tulipunaruusut
Pe 5.9.2014 20:00--02:00, 16 €
Sinitaivas, Hurma
Pe 12.9.2014 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 19.9.2014 20:00--01:00
Taikakuu, Ratto-band, kesäkauden päättäjäiset
La 27.9.2014 20:00--01:00, 15 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo, avajaiset
La 4.10.2014 20:00--01:00, 15 €
Hurma
La 11.10.2014 20:00--01:00, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 18.10.2014 20:00--01:00
Taikakuu
La 25.10.2014 20:00--01:00
Myrskytuuli
La 1.11.2014 20:00--01:00
Koivu & Marita Taavitsainen
La 8.11.2014 20:00--01:00, 10 €
Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
Pe 15.5.2015 20:00--02:00
Sinitaivas, Finlanders, avajaiset
Pe 22.5.2015 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Taikakuu
Pe 29.5.2015 20:00--02:00
Hurma, Roulette & Reijo Taipale
Pe 5.6.2015
Henkka ja Kulkurit, Ippe Mansikan orkesteri
Pe 12.6.2015
Sinitaivas, Finlanders
Pe 19.6.2015 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Taikakuu, Hurma
Su 21.6.2015 18:00--23:00
Sinitaivas
Pe 26.6.2015
Tulipunaruusut, Diesel & Markku Aro
Ti 30.6.2015 20:00--01:00
Hurma, vuorohakutanssit
Pe 3.7.2015
Taikakuu, Yhden tähden orkesteri & Jorma Kääriäinen
Ti 7.7.2015 20:00--01:00
Myrskytuuli, vuorohakutanssit
Pe 10.7.2015
Yölintu, Henkka ja Kulkurit
Ti 14.7.2015 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohakutanssit
Pe 17.7.2015
Souvarit, Hurma
Ti 21.7.2015
Tulipunaruusut, vuorohakutanssit
Pe 24.7.2015
A. Aallon rytmiorkesteri, Hovinarrit & Aki Samuli, Susanna Heikki
Ti 28.7.2015
Hurma, vuorohakutanssit
Pe 31.7.2015 20:00--02:00
Avec & Leif Lindeman, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Ti 4.8.2015 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohakutanssit
Pe 7.8.2015 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Finlanders
Ti 11.8.2015 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit, vuorohakutanssit
Pe 14.8.2015 20:00--02:00
Taikakuu, Patajätkä
Pe 21.8.2015 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola
Pe 28.8.2015 20:00--02:00
Sinitaivas, Taikakuu
Pe 4.9.2015 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Tulipunaruusut, Ex-miehet
Pe 11.9.2015 20:00--01:00
Myrskytuuli
Pe 18.9.2015 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 26.9.2015
Henkka ja Kulkurit
La 3.10.2015
EXmiehet & Saija Tuupanen, Ex-miehet
La 10.10.2015
Pekkaniskan Pojat
La 17.10.2015
Graniitti & Rainer Bollström
La 24.10.2015
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, kesäkauden päättäjäiset
Pe 13.5.2016 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Henkka ja Kulkurit, avajaiset
Pe 20.5.2016 20:00--02:00
Sinitaivas, Hurma
Pe 27.5.2016
Pekkaniskan Pojat, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 3.6.2016
Finlanders, Lemmenlautta
Pe 10.6.2016
Taikakuu, Onnentähti
Pe 17.6.2016
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Ippe Mansikan orkesteri
Pe 24.6.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen, Henkka ja Kulkurit, Hurma
Su 26.6.2016 18:00--23:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 1.7.2016
Diesel & Markku Aro, Tanssiorkesteri Kaiho
Ti 5.7.2016
Myrskytuuli & Mika Sihvola, vuorohakutanssit
Pe 8.7.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen, Yölintu
Ti 12.7.2016
Hurma, vuorohakutanssit
Pe 15.7.2016
Taikakuu, Henkka ja Kulkurit
Ti 19.7.2016
Henkka ja Kulkurit, vuorohakutanssit
Pe 22.7.2016
Onnentähti, Marco Lundberg & Erika Vikman & Tangokuningas & Tangokuningatar 2016
Ti 26.7.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen, vuorohakutanssit
Pe 29.7.2016
A. Aallon rytmiorkesteri, Hurma
Ti 2.8.2016
Pekkaniskan Pojat, vuorohakutanssit
Pe 5.8.2016
Finlanders, Onnentähti
Ti 9.8.2016
Taikakuu, vuorohakutanssit
Pe 12.8.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen, Fantasia & Aki Samuli
Pe 19.8.2016
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 26.8.2016
Sinitaivas, Taikakuu
Pe 2.9.2016
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Pe 9.9.2016
Hurma, Onnentähti
Pe 16.9.2016
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, LäpiValaisu, päättäjäiset
Pe 12.5.2017 20:00--01:00
Sinitaivas
Pe 19.5.2017 20:00--01:00
Finlanders, Dj Pasi
Pe 26.5.2017
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 2.6.2017
Hurma, Dj Pasi
Pe 9.6.2017
Taikakuu
Pe 16.6.2017 20:00--01:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo, Dj Pasi
Pe 23.6.2017 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Teijo Suomi Orch, Hurma
Su 25.6.2017 18:00--23:00
Taikakuu
Pe 30.6.2017
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Dj Pasi
Ti 4.7.2017 19:00--24:00
Hurma, vuorohakutanssit
Pe 7.7.2017
Diesel & Markku Aro
Ti 11.7.2017 19:00--24:00
Henkka ja Kulkurit, vuorohakutanssit
Pe 14.7.2017 20:00--02:00
Yölintu, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ti 18.7.2017 19:00--24:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohakutanssit
Pe 21.7.2017 20:00--02:00
Taikakuu, Tanssiorkesteri Kaiho & Teijo Lindström & Aino Niemi
Ti 25.7.2017 19:00--24:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, vuorohakutanssit
Pe 28.7.2017 20:00--01:00
Avec & Leif Lindeman, Dj Pasi
Pe 4.8.2017 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola, Dj Pasi
Pe 11.8.2017 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hurma
Pe 18.8.2017 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Pe 25.8.2017
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 1.9.2017
Fernet, Lemmenlautta
Pe 8.9.2017
Sinitaivas, Taikakuu
Pe 15.9.2017
Henkka ja Kulkurit, Dj Pasi, päättäjäiset
Pe 11.5.2018 20:00--02:00
Taikakuu, Lumo & Reeta Saranpää, avajaiset
Pe 18.5.2018
Pekkaniskan Pojat
Pe 25.5.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen, Lemmenlautta
Pe 1.6.2018
Lumo & Reeta Saranpää, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 8.6.2018
Taikakuu, Lemmenlautta
Pe 15.6.2018
Sinitaivas, Samppa Valo band
Pe 22.6.2018
Hurma, Taivaankaari & Heikki Koskelo, Lemmenlautta
Su 24.6.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ke 27.6.2018 13:00--17:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 29.6.2018
Fernet & Tomi Markkola, Lumo & Reeta Saranpää
Ti 3.7.2018 20:00--01:00
Hurma, vuorohakutanssit
Ke 4.7.2018 13:00--17:00
Tulipunaruusut
Pe 6.7.2018
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Lumo & Reeta Saranpää
Ti 10.7.2018 20:00--01:00
Taikakuu, vuorohakutanssit
Ke 11.7.2018 13:00--17:00
Jussi Roponen
Pe 13.7.2018 20:00--02:00
Taikakuu, Tanssiorkesteri Kaiho, Kaiho
Ti 17.7.2018 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit, vuorohakutanssit
Ke 18.7.2018 13:00--17:00
Helminauha
Pe 20.7.2018 20:00--02:00
FBI-beat, Mika Sihvolan orkesteri & Jarno Kokko & Saana Sassali
La 21.7.2018 20:00--01:00
Jari Sillanpää
Ti 24.7.2018 20:00--01:00
June Band & Nina Åkerman, vuorohakutanssit
Ke 25.7.2018 13:00--17:00
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Pe 27.7.2018 20:00--02:00
Sinitaivas, Komiat
Ti 31.7.2018 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, vuorohakutanssit
Pe 3.8.2018
Lumo & Reeta Saranpää, Tanssiorkesteri Kaiho, Kaiho & Aino Niemi, Amore & Leif Lindeman, televisiointi
Pe 10.8.2018
Taikakuu, Hurma
Pe 24.8.2018 20:00--01:00
Lumo & Reeta Saranpää, June Band & Nina Åkerman
Pe 31.8.2018 20:00--01:00
Amore & Leif Lindeman
Pe 14.9.2018 20:00--01:00
Lumo & Reeta Saranpää, Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
Pe 10.5.2019 20:00--02:00
Energia & Teemu Roivainen, Lumo & Reeta Saranpää, avajaiset
Pe 17.5.2019
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hurma
Pe 24.5.2019
EXmiehet & Saija Tuupanen, Horizone & Matti ja Teppo
Pe 31.5.2019
Pekkaniskan Pojat, Lumo & Reeta Saranpää
Pe 7.6.2019
Finlanders, Energia & Teemu Roivainen
Pe 14.6.2019
Taikakuu
Pe 21.6.2019
Lumo & Reeta Saranpää, Sävel & Jyrki Nurminen, Heidi Kyrö
Su 23.6.2019 18:00--23:00
Hurma
Pe 28.6.2019
Fernet & Tomi Markkola, ManTra & Nina Åkerman
Ti 2.7.2019
Hurma, vuorohakutanssit
Pe 5.7.2019
Sinitaivas, Henkka ja Kulkurit
Ti 9.7.2019 20:00--01:00
Taikakuu, vuorohakutanssit
Pe 12.7.2019
Yölintu, Lumo & Reeta Saranpää
Ti 16.7.2019 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, vuorohakutanssit
Pe 19.7.2019 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Weranta
Ti 23.7.2019
Lumo & Reeta Saranpää, vuorohakutanssit
Pe 26.7.2019 20:00--02:00
Lumo & Reeta Saranpää, Tanssiorkesteri Kaiho & Pirita Niemenmaa & Johannes Vatjus
Ti 30.7.2019 20:00--01:00
FBI-beat, vuorohakutanssit
Pe 2.8.2019
Henkka ja Kulkurit, Karavaani & Heidi Pakarinen
Ti 6.8.2019 20:00--01:00
Taikakuu, vuorohakutanssit
Pe 9.8.2019 20:00--02:00
Lumo & Reeta Saranpää, Hurma, Sävel & Jyrki Nurminen
Ti 13.8.2019 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, vuorohakutanssit
Pe 16.8.2019
Finlanders
Pe 23.8.2019 20:00--01:00
Janne Raappana
Pe 30.8.2019
Sinitaivas, Taikakuu, päättäjäiset
Pe 12.6.2020
FBI-beat
Ti 21.7.2020 20:00--01:00
Sävel & Jyrki Nurminen, avajaiset
Pe 24.7.2020 20:00--01:00
Taikakuu, avajaiset
Ti 28.7.2020 20:00--01:00
Lumo & Reeta Saranpää
Pe 31.7.2020 20:00--01:30
Vili Mustalampi Band, Latin & Swing Company, Vili Mustalampi & Janne Raappana
Ti 4.8.2020 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, vuorohakutanssit
Pe 7.8.2020
Finlanders
Pe 14.8.2020 20:00--01:30
Kari Hirvonen & Onnentähti, Sävel & Jyrki Nurminen
Pe 21.8.2020 20:00--01:30
Sinitaivas, Energia & Teemu Roivainen
Pe 28.8.2020 20:00--01:30
Taikakuu, Hurma
Pe 4.9.2020 20:00--01:30
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Lumo & Reeta Saranpää
Pe 11.9.2020 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, päättäjäiset
Ke 28.10.2020
Tuomas Kaikkonen