Edellinen tanssipäivä pe 14.8.2020

Lauantai 15.8.2020

Halkosaari 20:30--01:30
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, päättäjäiset
Hallin lava 19:00--23:30, 10 €
Yötaivas
Hiekkarinne 20:00--01:00, 15 €
Esko Sartolahti
Hirvelä 20:00--00:30, 15 €
Helmi-orkesteri, Aino Niemi
Hojo hojo 18 €
Pekkaniskan Pojat
Huvilintu 16 €
Fantasia & Eija Kantola
Hämyslava 20:00--01:00
Taikakuu
Härmän Kylpylä
Onnenkerjäläiset
Höyrypaviljonki 19:00--23:30
Juhamatti & Rosalie
Iitiän VPK:n lava 20:00--01:00, 15 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen) 18 €
Tomi Markkola
Jenkkapirtti 20:00--01:30
Sinitaivas, Neitoset
Viihdekeskus Kalliojärvi 19:30--01:00
Tenho & Jarno Kokko
Kiparkatti 20:00--01:00, 15 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Kukonhiekka 18 €
A. Aallon rytmiorkesteri, Mika Sihvolan orkesteri
Käenkoskikeskus 20:00--00:30, 17 €
Diesel & Markku Aro
Laurilan lava 19:00--23:30, 10 €
Elina Ukkonen & Juha Simola
Liperin lava (Liperi) 20:00--01:00, 17 €
Helminauha
Luhurikan lava
Kalevi Suntilan yhtye & Juha Mäkinen, Komiat
Maaningan kasino (Kuopio) 16 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Mahnalan lava 20:00--24:00, 15 €
Mervi Koponen
Naapurinvaaran huvikeskus 20:00--01:30, 16 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, Tanssiorkesteri Kaiho, Kaiho
Niinilahden lava 20:00--23:30, 12 €
Pentti Kuparinen
Nuijamiesten lava
Hurma
Pintamon kyläseuran talo 20:00--24:00, 15 €
Kuunhopea, Sari Koivikko
Kylpylähotelli Rauhalahti
Afrikan tähti & Armi Tenkula
Riutanharju 19:00--01:00, 17 €
Energia & Teemu Roivainen
Ruokolahden lava 20:30--01:00, 16 €
Karavaani, Heidi Pakarinen
Ruokotaipaleen lava 20:30--01:30, 13 €
Fernanda
Ruoveden urheilutalo 20:00--00:15, 15 €
Pepe Enroth
Ruusulinna 20:00--01:00, 18 €
Lumo & Reeta Saranpää, Me Lammelat
Rönnin lava 16 €
Recados & Anneli Mattila
Suukosken keidas
Ajomiehet, Kake Randelin, Ville Liimatainen
Syvälahti
FBI-beat, Kaihon karavaani & Tuure Kilpeläinen
Säänjärven lava 20:00--00:30, 15 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Hotelli Tallukka 20:00--01:00, 22 €
Souvarit
Tanhuhovi 19:00--24:00, 15 €
Sävel & Jyrki Nurminen
Tuusmäen tunnelilava 19:30--00:30, 15 €
Graniitti, Rainer Bollström
Urjanlinna
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Valasranta 20:00--01:00, 17 €
Amorio & Johanna Debreczeni, Etiketti & Antti Ahopelto
Ämyri 20:00--01:00, 18 €
Yölintu, In The Mood & Suvi Karjula, Simo Silmu

Seuraava tanssipäivä su 16.8.2020