Edellinen tanssipäivä pe 6.3.2020

Lauantai 7.3.2020

Aronkeidas 19:30--02:00, 18 €
Himmiät tähäret, Helmi-orkesteri & Kaija Lustila
Auran nuortentalo (Aura)
Hurma, Neitoset
Hotelli Ellivuori 20:00--00:30, 15 €
Mennen
Haapamäen Suoja 19:00--23:30, 15 €
Tosimiehet, Kauko Simonen
Heituinlahden nuorisoseurantalo 20:00--01:00, 15 €
Tanssiorkesteri Kaiho & Pirita Niemenmaa & Johannes Vatjus
Lomakeskus Huhmari
EXmiehet & Saija Tuupanen
Huttukylän ns 20:00--00:30, 13 €
Napakymppi
Härmän Kylpylä
Juhamatti & Rosalie, konsertti
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen) 22 €
Antti Ketonen
Kartano Kievari 19:00--00:30, 16 €
Helminauha, Onnenkerjäläiset
Kauko-Pohja 20:00--00:15, 15 €
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
Keitelepohjan ns 19:00--23:00, 10 €
Minna Äikäs band & Minna Äikäs
Kemijärven VPK (Kemijärvi)
Duuriseiska
Keskustalo 19:00--23:30, 15 €
Tiimalasi & Benjamin Enroth
Ravintola Kivitippu
Aste, Raappana
Hotelli Korpilampi
Afrikan tähti & Armi Tenkula
Kylpylähotelli Kunnonpaikka 21:00--00:30, 10 €
Kunnon Houseband
Viihderavintola Las Palmas
Vanha_Suora, Esa Nummela
Lempyyn seurantalo 10 €
Arto Kivekäs
Lempäälän manttaalitalo (Lempäälä) 19:00--23:30, 14 €
Jarno Itkonen, Yötaivas
Limingan ns (Liminka) 20:00--00:30
Taiga & Jarkko Honkanen
Metsälinna 20:00--24:00
Diesel & Markku Aro
Naapurinvaaran huvikeskus 20:00--01:00, 16 €
Finlanders, Onnentekijät & Mika Lappalainen, karaoke
Pesäkallio
Amore & Leif Lindeman
Pintamon kyläseuran talo 21:00--01:00, 15 €
Toni Jaatinen Band
Kylpylähotelli Rauhalahti 12 €
Aava
Lomakeskus Revontuli 16 €
Kyösti Mäkimattila
Riistaveden Manttu
Duo Sami Soininen, Katja Karila
Ruusulinna 20:00--01:00, 18 €
Energia & Teemu Roivainen, Sävel & Jyrki Nurminen
Seurakallio 19:00--23:00, 12 €
Erkki Räsänen
Suojakallio 20:00--00:15, 10 €
Kisällit-kvartetti
Suojala
Wire & Ari Lavu
Hotelli Tallukka 20:00--00:30, 15 €
J. Eskelinen
Tanhuhovi 19:00--01:00, 16 €
Quattro & Kalle Jussila, Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Tanssikeskus Tessu 18:45--23:45, 17 €
Etiketti & Antti Ahopelto, ManTra & Nina Åkerman
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:00--00:30, 16 €
Tulipunaruusut, naistentanssit
Ulvilan ns (Ulvila) 19:00--23:00, 13 €
Harri Lehtonen & Silver, Petri Forsman, Harri Lehtonen
Valoharju 19:00--22:30, 12 €
Leo Louhivaara dup
Valtatie 2 20:00--02:00
Sinitaivas, Taikakuu
Vuorenmaan seuratalo 19:30--24:00, 13 €
Jalmar
Wanha Työski 15 €
Danny
Ylistaron Ylipään ns 19:30--24:00, 15 €
Pasi Kivimäki, N.Y.T.

Seuraava tanssipäivä su 8.3.2020