Edellinen tanssipäivä pe 7.2.2020

Lauantai 8.2.2020

Alavieskan Viri (Alavieska) 20:00--01:00, 15 €
In The Mood & Suvi Karjula
Hotelli Anttolanhovi 20:00--24:00, 15 €
Timangi, Amore, Risto Nevala, Johanna Debreczeni
Aronkeidas 19:30--02:00, 18 €
Taikakuu, Pelimies Seppo Ranta
Auran nuortentalo (Aura) 20:00--01:00, 16 €
Finlanders, Unelma & Joonas Erkkilä
Haapamäen Suoja 19:00--23:30, 15 €
Ari Lavu
Haaparannan kansantalo (Haaparanta) 20:00--23:45, 14 €
Duuriseiska
Heituinlahden nuorisoseurantalo 20:00--01:00, 15 €
Helminauha
Lomakeskus Huhmari
Diesel & Markku Aro
Huttukylän ns 20:00--00:30, 13 €
Tuovilat
Härmän Kylpylä
Onnenkerjäläiset
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen) 18 €
A. Aallon rytmiorkesteri, yksityistilaisuus
Hotelli IsoValkeinen 21:00--01:30, 18 €
Sinitaivas
Kari Tapio Paalupaikka 20:00--01:00, 15 €
Neitoset
Karjalatalo 19:00--22:45, 13 €
Jussi Roponen
Kartano Kievari 19:00--00:30, 16 €
Omega & Eija Kantola
Kauko-Pohja 20:00--00:15, 15 €
Pasi Kivimäki & N.Y.T.
Keskustalo 19:00--23:30, 15 €
Roulette & Marco Lundberg
Ravintola Kivitippu 13 €
Dansdax
Kylpylähotelli Kunnonpaikka 21:00--00:30, 10 €
Kunnon Houseband
Viihderavintola Las Palmas 5 €
Teo Turunen
Limingan ns (Liminka) 20:00--00:30
Namu, Jonna Ortju
Metsälinna 20:00--24:00
Etiketti & Antti Ahopelto
Mietoisten mms-talo
Quattro & Kalle Jussila
Oulunsuun Pirtti 19:30--22:15, 7 €
Burana Beat
Pesäkallio 20:00--01:00
Lumo & Reeta Saranpää
Kylpylähotelli Peurunka 12 €
Amorix
Kylpylähotelli Rauhalahti 12 €
Unelmavävyt
Lomakeskus Revontuli 17 €
Arttu Wiskari
Ruusulinna 20:00--01:00, 17 €
Sami Rosholm & Casanova, Fernet & Tomi Markkola
Saarenkylän ns 20:00--24:00, 13 €
Rojal, karaoke
Oijärven Sampola
Afrikan tähti & Valentin
Seurakallio 19:00--23:00, 10 €
Hannu Auvinen duo
Suojakallio 20:00--00:15, 10 €
Metsound
Suojala 19:00--23:30, 13 €
Mika Lappalainen
Hotelli Tallukka 20:00--00:30, 15 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Tanhuhovi 19:00--01:00, 16 €
Kari Hirvonen & Onnentähti, Tiimalasi & Benjamin Enroth
Tanssikeskus Tessu 17 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
TulesTalo Rauma (Rauma) 20:30--23:30, 15 €
Sari Hellsten
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:00--00:30, 17 €
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
Ulvilan ns (Ulvila) 19:00--23:00, 13 €
Päivi Tuomi
Valoharju 19:00--22:30, 12 €
Duo Sami Soininen & Sami Soininen
Valtatie 2 20:00--01:30
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Sävel & Jyrki Nurminen
Vuorenmaan seuratalo 19:30--24:00, 13 €
Focus & Sakke Kotilainen
Ylistaron Ylipään ns 19:30--24:00, 15 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Ämmänsaaren työväentalo 20:00--24:00, 14 €
Nelituuli & Timo Puurunen

Seuraava tanssipäivä su 9.2.2020