Edellinen tanssipäivä pe 24.1.2020

Lauantai 25.1.2020

Alavieskan Viri (Alavieska) 20:00--01:00, 15 €
Kari Hirvonen, Onnentähti
Aronkeidas 19:30--02:00, 18 €
Timo Kallio duo, Helmi-orkesteri & Johannes Vatjus
Auran nuortentalo (Aura) 20:00--01:00, 16 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Sävel & Jyrki Nurminen
Haapamäen Suoja 19:00--23:30, 15 €
Jussi Roponen
Haaparannan kansantalo (Haaparanta) 20:00--23:45, 14 €
Yötaivas
Heituinlahden nuorisoseurantalo 20:00--01:00, 15 €
Quattro & Kalle Jussila
Huttukylän ns 20:00--00:30, 13 €
Ässät
Härmän Kylpylä
Recados, Anneli Mattila
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen)
Yksityistilaisuus
Imatran kylpylä (Imatra) 20:00--00:30
Terässiipi & Jarmo Ranta
Hotelli IsoValkeinen 21:00--01:30, 10 €
O'Jess
Kartano Kievari 19:00--00:30, 16 €
Amore & Leif Lindeman
Kauko-Pohja 20:00--00:15, 15 €
Minna Äikäs band & Minna Äikäs
Keskustalo 19:00--23:30, 15 €
Unelmavävyt
Ravintola Kivitippu
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Latosaari 20:30--01:30, 18 €
Hurma, Weranta
Limingan ns (Liminka) 20:00--00:30
In The Mood & Suvi Karjula
Messula
Toni Jaatinen Band
Metsälinna 20:00--24:00
Markku Harjunpää, Kauko Simonen
Mietoisten mms-talo 19:00--23:30, 15 €
Sunset & Jarkko Salmi
Pesäkallio 20:00--01:30
Taikakuu, Aava & Tara Vepsäläinen
Pintamon kyläseuran talo 21:00--01:00, 5 €
Karaoketanssit
Raahen työväentalo (Raahe) 20:00--24:00, 15 €
Hannu Hautaniemen yhtye, Hannu Hautaniemi
Kylpylähotelli Rauhalahti 10 €
Tähtikuvio & Niko Mäenpää
Lomakeskus Revontuli
Diesel & Markku Aro
Ruusulinna 20:00--01:00, 18 €
Pekkaniskan Pojat, Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Saarenkylän ns 20:00--24:00, 14 €
Neitoset
Seurakallio 19:00--23:00, 10 €
Tero Jokinen
Suojala 19:00--23:30, 13 €
Tapani Heinonen & Raimo Kukkonen
Hotelli Tallukka 20:00--00:30, 15 €
A. Aallon rytmiorkesteri, Hannu Auvinen duo
Tanhuhovi 19:00--01:00, 17 €
Finlanders, Fernanda
Tanssikeskus Tessu 19:00--23:45, 17 €
Omega & Eija Kantola
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:00--00:30, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
Tähtihalli 20:30--01:00
Dansdax
Valoharju 19:00--22:30, 12 €
Ake Pääkkö duo
Valtatie 2 20:00--01:30
Sinitaivas, Jeena ja Vauhtikallot
Vuorenmaan seuratalo 19:30--24:00, 13 €
Atlantic, Ari Aalto
Ylistaron Ylipään ns 19:30--24:00, 15 €
Täysikuu 3, Esa Rintamäki
Ämmänsaaren työväentalo 20:00--24:00, 13 €
Timo Jääskelä

Seuraava tanssipäivä su 26.1.2020