Edellinen tanssipäivä pe 29.3.2019

Lauantai 30.3.2019

Aronkeidas 19:30--02:00, 18 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, Timo Kallio duo
Auran nuortentalo (Aura) 20:00--01:00, 16 €
Sinitaivas, Tähtikartta
Härmän Kylpylä
Jade's band
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen) 16 €
Etiketti & Antti Ahopelto
Hotelli IsoValkeinen 21:00--01:30, 16 €
A. Aallon rytmiorkesteri
Jämsä Paviljonki (Jämsä)
Ässät
Viihdekeskus Kalliojärvi 19:30--01:00
Nelostie & Jaska Mäkynen, Unelma, Joonas Erkkilä
Kalliokylän Jukola 19:00--22:30, 10 €
Ake Pääkkö
Kari Tapio Paalupaikka 20:00--00:30, 15 €
Mika Sihvolan orkesteri & Jarno Kokko
Kartano Kievari 19:00--00:30, 10 €
Onnentähti & Nina Åkerman
Kauko-Pohja 20:00--00:30, 15 €
Sami Rosholm & Casanova
Hotelli Keurusselkä 21:00--01:30, 15 €
Koivu & Marita Taavitsainen
Korpisuoja 19:00--23:00, 10 €
Pentti Kuparinen
Viihderavintola Las Palmas
Vanha_Suora, Esa Nummela
Latosaari 20:30--01:30
Henkka ja Kulkurit, Eija Kantola
Lempyyn seurantalo 10 €
Tiina Karhu, Antti Kemppainen
Limingan ns (Liminka) 20:00--00:30
Tulipunaruusut
Metsälinna 20:00--24:00, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Mietoisten mms-talo 19:00--24:00, 15 €
Sunset & Arto Nuotio
Myllymaan urheilutalo 19:30--24:00, 15 €
Pertti Niemi & Odessa
Naapurinvaaran huvikeskus 20:00--01:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Oulunsuun Pirtti 20:00--23:45, 12 €
Sari Turpeinen
Pesäkallio 20:00--01:00
Sävel & Jyrki Nurminen
Pyrkivä 20:30--23:30
Vili Mustalampi
Rantatupa 19:00--23:00, 10 €
Esko Sartolahden yhtye
Kylpylähotelli Rauhalahti
Rakkauden ammattilaiset, Petri & Pettersson Brass
Lomakeskus Revontuli 20:30--00:30, 15 €
Hurma
Riemuliiteri 20:00--23:30, 15 €
Royal Sound, Aki Samuli
Ruusulinna 20:00--01:00, 17 €
Onnenkulkurit & J. Eskelinen, Karavaani & Heidi Pakarinen
Suojala 19:00--23:30, 12 €
Mika Lappalainen
Hotelli Tallukka 20:00--00:30, 15 €
Wire & Ari Lavu
Tanhuhovi 19:00--01:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat, Helminauha
Tirilän työväentalo 20:00--24:00, 13 €
Karelia Beat
Toejoen seurojentalo 19:00--23:30, 13 €
Jussi Roponen
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:00--00:30, 14 €
Taiga & Jarkko Honkanen, naistentanssit
Urjanlinna
Taikakuu
Valtatie 2 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Tanssiorkesteri Kaiho
Viirin seurojentalo 20:30--00:30, 12 €
Tuovilat
Vuorenmaan seuratalo 19:30--24:00, 13 €
Voitto Takasen yhtye
Ylistaron Ylipään ns 19:30--24:00, 15 €
Wähäkosket
Ämmänsaaren työväentalo 20:30--00:30, 14 €
Jarno Itkonen & Pientä unelmaa

Seuraava tanssipäivä su 31.3.2019