Edellinen tanssipäivä pe 1.4.2011

Lauantai 2.4.2011

Auran nuortentalo (Aura) 14 €
Sunset & Arto Nuotio, V.I.P. & Anneli Mattila
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
Amor-kvartetti
Haapamäen Suoja (Haapamäki, Keuruu) 14 €
Köpi Koski ja Projekti
Haaparannan kansantalo (Haaparanta) 22:00--02:00, 11 €
Taiga & Jarkko Honkanen
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen)
Markku Harjunpään orkesteri & Kauko Simonen, naistentanssit, naistentanssit
Lomakeskus Huhmari
La Strada & Anita Hirvonen
Härmän Kylpylä
Venetsia, Janne Laine
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen)
In The Mood
Imatran kylpylä (Imatra)
Harmony & Merja Ranta
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio) 15 €
Horizone & Matti ja Teppo
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Fantasia & Marko Maunuksela
Keskustalo (Karhula, Kotka)
Nelostie & Jaska Mäkynen
Hotelli Keurusselkä (Valkealahti, Keuruu) 10 €
Janina Aro Band
Korpisuoja (Kumpumäki, Viitasaari) 20:00--00:30, 10 €
Onnenkulkijat, Anna-Liisa Räsänen
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi) 8 €
Salla Krok
Kuntotalo 20:00--01:00, 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Kuva-Tähti (Vinkkilä, Vehmaa) 20:00--00:30, 10 €
Tero Vall
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
Rosette & Kaija Lustila, Yölintu
Lohja Spa & Resort (Karjalohja, Lohja)
Onnenkulkurit
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Pohojanmaan Pelimiehet
Messula (Tanhua, Savukoski)
Kari Piironen
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa) 11 €
Tulipunaruusut
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo) 20:30--01:30, 13 €
Finlanders, Varjokuva
Oulunsuun Pirtti (Kastelli, Oulunsuu, Oulu) 10 €
Tukkijätkät
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
Väliaikainen
Pesäkallio
Dallapé, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Kylpylähotelli Peurunka 6 €
Meriitti & Pia Lång
Puistonkulma 10 €
Amado, Ake Pääkkö
Lomakeskus Revontuli (Hankasalmen asema, Hankasalmi)
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Riemuliiteri (Äkäslompolo, Kolari)
Poseidon
Spa Hotel Runni
Feelings
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi) 20:00--01:30, 15 €
Omenapuu & Johanna Pakonen, Helmenkalastajat
Seurakallio 20:00--00:30, 10 €
Duo Kasino
Kylpylähotelli Summassaari
Elixir
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi)
Tammi Group, Virpi Ek
Suomussalmen ns (Suomussalmi) 21:00--01:00, 10 €
Pohjantähti
Tanhuhovi
Tommys & Charles Plogman, Amorada & Tommi Seppänen
Tapiola (Kissanmaa, Tampere) 20:00--00:15, 12 €
Juhani Virran yhtye
Teeriharju (Häntälä, Somero) 20:00--00:30, 13 €
Paratiisi & Kaija Pohjola
Tirilän työväentalo (Tirilä, Lappeenranta) 10 €
Avalon
Toejoen seurojentalo
Sympatia & Tuomas Koivuviita
Tulenliekki (Niinimäki, Leppävirta)
Avec & Saska Helmikallio
Ravintola Tulisuudelma
Aki Louhela Band
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:30--01:00, 12 €
Wähäkosket, naistentanssit, naistentanssit
Urjanlinna (Kiiskilampi, Sievi)
Suvi Teräsniska
Valtatie 2 20:00--02:00
Syke, Presto & Kake Randelin
Vuorenmaan seuratalo (Köyliö, Säkylä)
Voitto Takanen
Ylistaron Ylipään ns 12 €
Huikon veljekset

Seuraava tanssipäivä su 3.4.2011