Edellinen tanssipäivä pe 9.4.2010

Lauantai 10.4.2010

Auran nuortentalo (Aura) 13 €
Johanna Pakonen & Omenapuu, In The Mood
Evijärven alapään ns (Evijärvi) 20:30--01:00
Rolex, naistentanssit
Haapamäen Suoja
Caminito & Kari Piironen
Hietasaaren Tanssimajakka
Diesel & Markku Aro
Hirvensuuli
Jussi Roposen yhtye
Hojo hojo
Korsuorkesteri
Lomakeskus Huhmari
NeljänSuora
Härmän Kylpylä
Esa Rintamäki
Ravintola Järvenpään Casino (Järvenpää)
Tero Kyrölän trio
Viihdekeskus Kalliojärvi
Fernet & Tomi Markkola
Kartano Kievari 20:00--02:00, 14 €
Voimaorkesteri
Keitelepohjan ns
Paavo Heiskanen duo
Keskustalo
Juha Vartiainen
Kiikan nuorisotalo 20:00--00:30, 10 €
Voitto Takanen
Ravintola Kivitippu
Baroque
Kylpylähotelli Kunnonpaikka 8 €
Wähäkosket
Laihian ns (Laihia)
Anna-Liisa Räsänen
Latosaari
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Oja-Lipasti band & Marko Maunuksela
Malmin työväentalo 11 €
Tarja Mäkelän yhtye
Metsälinna 11 €
Saija Tuupanen & Tornados
Naapurinvaaran huvikeskus 20:30--01:30, 13 €
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Karavaani & Susanna Heikki
Ooperi
Antero ja Valamo
Orimattilan Kehräämö (Orimattila) 20:00--01:00
Kasmir & Jari Grek
Pesäkallio
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Kylpylähotelli Peurunka 6 €
Tomi Loppi trio
Pyrkivä 19:00--23:30, 10 €
Atlantic & Ari Aalto & Heidi Brunila
Rantatupa 20:00--00:30, 10 €
Juhani Merikosken yhtye
Lomakeskus Revontuli
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ruusulinna 20:00--01:45, 15 €
Finlanders, Myrskytuuli
Syketalo 10 €
Duo Kasino
Tanhuhovi
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Sinitaivas
Tapiola 20:00--00:15, 12 €
Honkala team
Teeriharju 20:00--00:30, 13 €
Markus Sextet
Toejoen seurojentalo
Paratiisi & Kaija Pohjola
Tulenliekki
Tulipunaruusut, Helmenkalastajat
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:30--01:00, 10 €
Siluetti & Miia Mäkelä, naistentanssit
Urjanlinna
FBI-beat & Markus Törmälä
Valtatie 2 20:00--02:00
Taikakuu, Mistral & Anne Mattila
Vuorenmaan seuratalo
Keijo Nurmen yhtye
Ylistaron Ylipään ns 12 €
Pispalan sälli ja Sinirytmi

Seuraava tanssipäivä su 11.4.2010