Edellinen tanssipäivä pe 12.11.2004

Lauantai 13.11.2004

Auran nuortentalo (Aura)
Voimaorkesteri, Sata kitaraa & Antti Huovila
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
Merituuli
Hotelli Hiittenharju
Fantasia & Arto Nuotio & Johanna Debreczeni
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi) 21:00--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Lomakeskus Huhmari
Suomi-yhtye
Huissin urheilutalo (Huissi, Ilmajoki)
Havanna & Raimo Piipponen, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Härmän Kylpylä
Sylvia, Elysee & Erkki Räsänen, Kukka-Maaria Ahonen
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
Varietee & Teemu Laiho
Jämsä Paviljonki (Jämsä) 20:00--00:30, 11 €
Norolan Pojat
Ravintola Järvenpään Casino (Järvenpää)
Sivas Regal
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Noiser & Kari Piironen
Keskustalo (Karhula, Kotka)
Tanssiorkesteri Helmi
Ravintola Kivitippu
Paletti
Kulttuuritalo (Alppila, Helsinki) 20:00--01:00, 15 €
Beatmakers, NeljänSuora, Boogie, Seppo Tammilehto
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Vuorela, Siilinjärvi)
Juha Vartiainen & Variaatio
Käenkoskikeskus
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Polar & Päivi Nieminen
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
Helmenkalastajat
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen)
Vuosikerta & Jarkko Lehti
Lohijärven urheilutalo (Lohijärvi, Ylitornio)
HePaKaSa
Lomakouhero
Tommys & Charles Plogman, Väriloiste
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki) 20:00--24:00, 9 €
Sirius & Raineri Nyman
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
Bueno 2 & Ismo Lehtola
Orimattilan Kehräämö (Orimattila) 20:00--01:00, 10 €
Tanssikengät & Teuvo Oinas, FinnCats
Oulunsuun Pirtti (Kastelli, Oulunsuu, Oulu)
Tarmo Malila ja Täysikuu
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
FBI-beat
Pesäkallio
Väliaikainen, Tulipunaruusut
Lomakeskus Revontuli (Hankasalmen asema, Hankasalmi)
Taifun & Reijo Taipale
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Pekkaniskan Pojat, Taikakuu
Savonlinnasali
Tapani Kansa, konsertti, konsertti
Tanhuhovi
Charlies, Onnenkulkurit & Johanna Rantsi & J. Eskelinen
Teeriharju (Häntälä, Somero) 20:00--01:40
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Sesam & Antti Raiski
Tulenliekki (Niinimäki, Leppävirta)
Korsuorkesteri
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:30--01:00
Kari Vepsä & Onnenmaa, naistentanssit, naistentanssit
Törmä (Onttola, Joensuu)
Johanna Pakonen
Valtatie 2 20:00--02:00
Köpi Koski ja Projekti, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen

Seuraava tanssipäivä su 14.11.2004