Edellinen tanssipäivä pe 5.11.2004

Lauantai 6.11.2004

Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti) 20:00--01:00
Avenue & Anniina Mattila
Auran nuortentalo (Aura)
Taikakuu, Varjokuva
Haapamäen Suoja (Haapamäki, Keuruu)
Jani Rinne & Charter's & Eero Aven
Haaparannan kansantalo (Haaparanta)
Kari Piironen
Hietasaaren Tanssimajakka (Hietasaari, Oulu)
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Hotelli Hiittenharju
Sunny Group & Ari Klem
Hojo hojo (Kirkonkylä, Tuusniemi) 21:00--02:00
Esko Rahkonen
Lomakeskus Huhmari
Korsuorkesteri
Huissin urheilutalo (Huissi, Ilmajoki)
Oo la laa & Kristiina Mäki
Ikaalisten kylpylä (Ikaalinen)
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer
Hotelli IsoValkeinen (Päiväranta, Kuopio)
NeljänSuora
Joloksen ns (Joloskylä, Oulu) 21:00--02:00
Ceres
Ravintola Järvenpään Casino (Järvenpää)
Freelance
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Keskustalo (Karhula, Kotka)
Janne Ahosen yhtye
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala) 20:00--01:00
La Strada & Anita Hirvonen
Kiuruveden Suoja (Kiuruvesi) 11 €
Unelmavävyt
Kivistön työväentalo (Kivistö, Jyväskylä) 17:00--21:30
Jouko Lukkonen
Ravintola Kivitippu
Pohjantähti & Mikko Salmela
Kuntotalo 20:00--01:00, 12 €
Johanna Pakonen
Käenkoskikeskus
Taivalkunta Beat
Latosaari (Koskikylä, Lapua)
Souvarit, Twisters & Taija Riihimäki
Leimukallio (Pellilä, Jokioinen)
Dynamo & Juha Simola
Lomakouhero
Feelings
Malmin työväentalo (Malmi, Helsinki) 20:00--24:00, 9 €
Vitoset
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
FBI-beat
Nummitupa (Vihtijärvi, Vihti)
Timo Heikkisen yhtye
Orimattilan Kehräämö (Orimattila) 20:00--01:00
Sylvia, Suomi-yhtye
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
Väliaikainen
Pesäkallio
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Rantatupa (Tahkoranta, Joroinen) 20:00--00:30, 8 €
Jukka Leppäkankaan yhtye
Lomakeskus Revontuli (Hankasalmen asema, Hankasalmi)
A. Aallon rytmiorkesteri, Stars & Johanna Tuominen
Rientola
Timo Rautala
Spa Hotel Runni
Tarmo Malila ja Täysikuu
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
Rosso & Tarja Lunnas, Helmenkalastajat
Saarenkylän ns (Saarenkylä, Rovaniemi) 21:00--00:45, 10 €
Syke
Tanhuhovi
Köpi Koski ja Projekti, Fantasia & Arto Nuotio & Johanna Debreczeni
Teeriharju (Häntälä, Somero) 20:00--01:40
Bolero 1 & Lea Laven, Öiset kitarat
Tirilän työväentalo (Tirilä, Lappeenranta)
Nelostie & Jaska Mäkynen
Tulenliekki (Niinimäki, Leppävirta)
Charlies & Janne Leino, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
Tyrnävän seurojentalo (Tyrnävä) 20:30--01:00
Tulipunaruusut, naistentanssit, naistentanssit
Törmä (Onttola, Joensuu)
Marita Taavitsainen
Valtatie 2
Boheme & Eija Koriseva, Nelinpeli & Kaija Lustila
Ylöjärven työväentalo (Ylöjärvi)
Seppo Vartiamäen yhtye, Terttu Ali-Tolppa

Seuraava tanssipäivä su 7.11.2004