Sakke Kotilainen

1.5.2010 la vapunpäivä
Leppihalli, Loimaa
16.5.2010 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
25.6.2010 pe juhannusaatto
Vojakkalan lava, Loppi
1.7.2010 to
Leppihalli, Loimaa, naistentanssit
10.7.2010 la
Laurilan lava, Marttila
24.7.2010 la
Hallin lava, Salo
21.8.2010 la
Ravani, Ulvila
3.10.2010 su
Pyrkivä, Turku
7.10.2010 to
Turun VPK, Turku
8.10.2010 pe
T-talo, Turku
21.10.2010 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
23.10.2010 la
Ooperi, Rauma
27.10.2010 ke
Teeriharju, Somero
11.11.2010 to
Turun VPK, Turku
20.11.2010 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
8.12.2010 ke
Teeriharju, Somero
11.12.2010 la
Toejoen seurojentalo, Pori
16.12.2010 to
Turun VPK, Turku
25.12.2010 la joulupäivä
Teeriharju, Somero
1.1.2011 la uudenvuodenpäivä
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
5.1.2011 ke
Petäjoen paviljonki, Loimaa
7.1.2011 pe
T-talo, Turku
23.1.2011 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela, pullakahvitarjoilu
25.1.2011 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
5.2.2011 la
Ooperi, Rauma
13.2.2011 su
Pyrkivä, Turku
17.2.2011 to
Turun VPK, Turku
20.2.2011 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
9.3.2011 ke
Teeriharju, Somero
10.3.2011 to
Turun VPK, Turku
9.4.2011 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
14.4.2011 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
17.4.2011 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela, pullakahvitarjoilu
29.4.2011 pe
T-talo, Turku
1.5.2011 su vapunpäivä
Leppihalli, Loimaa, avajaiset
5.5.2011 to
Turun VPK, Turku
7.5.2011 la
Petäjoen paviljonki, Loimaa
20.5.2011 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
21.5.2011 la
Laurilan lava, Marttila
11.6.2011 la
Hallin lava, Salo
19.6.2011 su
Uittamo paviljonki, Turku
25.6.2011 la juhannuspäivä
Ravani, Ulvila
12.7.2011 ti
Kauppilan lato, Salo
16.7.2011 la
Vojakkalan lava, Loppi
22.7.2011 pe
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
23.7.2011 la
Leppihalli, Loimaa
30.7.2011 la
Tortinmäen lava, Turku
11.8.2011 to
Leppihalli, Loimaa, naistentanssit
13.8.2011 la
Laurilan lava, Marttila
14.8.2011 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
17.8.2011 ke
Esakallio, Somero
19.8.2011 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
13.9.2011 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
15.9.2011 to
Turun VPK, Turku
27.9.2011 ti
Puistokulma, Vantaa
2.10.2011 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
13.10.2011 to
Turun VPK, Turku
19.10.2011 ke
Teeriharju, Somero
22.10.2011 la
Ooperi, Rauma
28.10.2011 pe
T-talo, Turku
30.10.2011 su
Pyrkivä, Turku
4.11.2011 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
19.11.2011 la
Toejoen seurojentalo, Pori
25.11.2011 pe
Lomasäkylä, Säkylä
26.11.2011 la
Tapiola, Tampere
3.12.2011 la
yksityistilaisuus
8.12.2011 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
17.12.2011 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
26.12.2011 ma tapaninpäivä
Teeriharju, Somero
6.1.2012 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
13.1.2012 pe
yksityistilaisuus
14.1.2012 la
yksityistilaisuus
15.1.2012 su
Pyrkivä, Turku
20.1.2012 pe
T-talo, Turku
24.1.2012 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
1.2.2012 ke
Teeriharju, Somero
7.2.2012 ti
Puistokulma, Vantaa
24.2.2012 pe
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
3.3.2012 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
5.3.2012 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali, Helsinki
14.3.2012 ke
Teeriharju, Somero
15.3.2012 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
30.3.2012 pe
Tapiola, Tampere
1.4.2012 su
Salon VPK, Salo
3.4.2012 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
20.4.2012 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
21.4.2012 la
Toejoen seurojentalo, Pori
29.4.2012 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela, kahvitarjoilu
5.5.2012 la
Laurilan lava, Marttila
19.5.2012 la
Petäjoen paviljonki, Loimaa
1.6.2012 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
7.6.2012 to
Leppihalli, Loimaa, naistentanssit
7.6.2012 to
Ruusukortteli, Turku
21.6.2012 to
Hyrsynkulman lava, Ypäjä
22.6.2012 pe juhannusaatto
Hallin lava, Salo
23.6.2012 la juhannuspäivä
Laitakarin lava, Eurajoki
24.6.2012 su
Uittamo paviljonki, Turku
30.6.2012 la
Leppihalli, Loimaa
7.7.2012 la
Yliskallion lava, Pyhäranta
11.7.2012 ke
Kauppilan lato, Salo
14.7.2012 la
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
11.8.2012 la
Laurilan lava, Marttila
18.8.2012 la
Laurilan lava, Marttila
19.8.2012 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
23.8.2012 to
Ruissalon kylpylä, Turku
6.9.2012 to
Leppihalli, Loimaa, naistentanssit
8.9.2012 la
Laitakarin lava, Eurajoki
21.9.2012 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
23.9.2012 su
Pyrkivä, Turku
28.9.2012 pe
Tapiola, Tampere
9.10.2012 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
10.10.2012 ke
Teeriharju, Somero
11.10.2012 to
Ruusukortteli, Turku
13.10.2012 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
16.10.2012 ti
Puistokulma, Vantaa
19.10.2012 pe
T-talo, Turku
28.10.2012 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
3.11.2012 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
4.11.2012 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
10.11.2012 la
Ooperi, Rauma
12.11.2012 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali, Helsinki
12.11.2012 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
23.11.2012 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
8.12.2012 la
Toejoen seurojentalo, Pori
9.12.2012 su
Pyrkivä, Turku
26.12.2012 ke tapaninpäivä
Teeriharju, Somero
31.12.2012 ma uudenvuodenaatto
Tapiola, Tampere
4.1.2013 pe
T-talo, Turku
5.1.2013 la
Humppilan seurojentalo, Humppila
11.1.2013 pe
Messukeskus, Turku
12.1.2013 la
Messukeskus, Turku
29.1.2013 ti
Puistokulma, Vantaa
2.2.2013 la
Ruissalon kylpylä, Turku
6.2.2013 ke
Lehmusvalkama, Turku
7.2.2013 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
15.2.2013 pe
Tapiola, Tampere
17.2.2013 su
Pyrkivä, Turku
26.2.2013 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
2.3.2013 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
6.3.2013 ke
Teeriharju, Somero
7.3.2013 to
Hyvinkääsali, Hyvinkää
11.3.2013 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali, Helsinki
11.3.2013 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
16.3.2013 la
Karjalatalo, Helsinki
30.3.2013 la
Toejoen seurojentalo, Pori
12.4.2013 pe
T-talo, Turku
16.4.2013 ti
Puistokulma, Vantaa
18.4.2013 to
Helsinki Pavi, Vantaa
23.4.2013 ti
Lehmirannan lomakeskus, Salo
26.4.2013 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
28.4.2013 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
30.4.2013 ti vapunaatto
Tapiola, Tampere
5.5.2013 su
Pyrkivä, Turku
7.5.2013 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
23.5.2013 to
Männistö, Tuusula
25.5.2013 la
Leppihalli, Loimaa
1.6.2013 la
Laurilan lava, Marttila
8.6.2013 la
Vojakkalan lava, Loppi
15.6.2013 la
Laurilan lava, Marttila
22.6.2013 la juhannuspäivä
Yliskallion lava, Pyhäranta
8.7.2013 ma
Aitoon Honkala, Pälkäne
11.7.2013 to
Kauppilan lato, Salo
17.7.2013 ke
Merimelojien maja, Helsinki
24.7.2013 ke
Suikkalan lava, Ruokolahti
7.8.2013 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
17.8.2013 la
Laurilan lava, Marttila
25.8.2013 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
31.8.2013 la
Leppihalli, Loimaa
19.9.2013 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
24.9.2013 ti
Puistokulma, Vantaa
27.9.2013 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
1.10.2013 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
4.10.2013 pe
T-talo, Turku
27.10.2013 su
Pyrkivä, Turku
1.11.2013 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
6.11.2013 ke
Teeriharju, Somero
9.11.2013 la
Ravintola Kestikara, Koski Tl
18.11.2013 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali, Helsinki
18.11.2013 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
23.11.2013 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
28.11.2013 to
Hyvinkääsali, Hyvinkää
30.11.2013 la
Ruissalon kylpylä, Turku
6.12.2013 pe itsenäisyyspäivä
T-talo, Turku
7.12.2013 la
Toejoen seurojentalo, Pori
8.12.2013 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
26.12.2013 to tapaninpäivä
Teeriharju, Somero
7.1.2014 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
14.1.2014 ti
Puistokulma, Vantaa
18.1.2014 la
Aitoon Honkala, Pälkäne
19.1.2014 su
Pyrkivä, Turku
25.1.2014 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
29.1.2014 ke
Teeriharju, Somero
22.2.2014 la
Karjalatalo, Helsinki
23.2.2014 su
Salon VPK, Salo
27.2.2014 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
28.2.2014 pe
T-talo, Turku
7.3.2014 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
8.3.2014 la naisten päivä
Sampaala, Lohja
12.3.2014 ke
Teeriharju, Somero
15.3.2014 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
20.3.2014 to
Hyvinkääsali, Hyvinkää
22.3.2014 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
24.3.2014 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali, Helsinki
24.3.2014 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
5.4.2014 la
Toejoen seurojentalo, Pori
8.4.2014 ti
Lehmusvalkama, Turku
13.4.2014 su
Pyrkivä, Turku
18.4.2014 pe pitkäperjantai
T-talo, Turku
20.4.2014 su pääsiäinen
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
25.4.2014 pe
Tapiola, Tampere
3.5.2014 la
Leppihalli, Loimaa
10.5.2014 la
Laurilan lava, Marttila
13.5.2014 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
23.5.2014 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
24.5.2014 la
Esakallio, Somero
7.6.2014 la
Hallin lava, Salo
14.6.2014 la
Laurilan lava, Marttila
20.6.2014 pe juhannusaatto
Vojakkalan lava, Loppi
21.6.2014 la juhannuspäivä
Laitakarin lava, Eurajoki
2.7.2014 ke
Esakallio, Somero
3.7.2014 to
Mäntymäen lava, Orimattila
7.7.2014 ma
Kauppilan lato, Salo
9.7.2014 ke
Suikkalan lava, Ruokolahti
13.7.2014 su
Helsinki Pavi, Vantaa
16.7.2014 ke
Merimelojien maja, Helsinki
19.7.2014 la
Onkemäen suuli, Vesilahti
20.7.2014 su
Uittamo paviljonki, Turku
8.8.2014 pe
Hyrsynkulman lava, Ypäjä
13.8.2014 ke
Esakallio, Somero
16.8.2014 la
Leppihalli, Loimaa
23.8.2014 la
Laurilan lava, Marttila
30.8.2014 la
Laurilan lava, Marttila
5.9.2014 pe
yksityistilaisuus
6.9.2014 la
Ravintola Kestikara, Koski Tl
12.9.2014 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
17.9.2014 ke
Esakallio, Somero
23.9.2014 ti
Puistokulma, Vantaa
26.9.2014 pe
T-talo, Turku
27.9.2014 la
Laurilan lava, Marttila
28.9.2014 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
11.10.2014 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
13.10.2014 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali, Helsinki
13.10.2014 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
15.10.2014 ke
Teeriharju, Somero
16.10.2014 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
19.10.2014 su
Pyrkivä, Turku
25.10.2014 la
Sampaala, Lohja
26.10.2014 su
Salon VPK, Salo
1.11.2014 la
Ruissalon kylpylä, Turku
18.11.2014 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
21.11.2014 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
12.12.2014 pe
T-talo, Turku
26.12.2014 pe tapaninpäivä
Teeriharju, Somero
27.12.2014 la
Toejoen seurojentalo, Pori
31.12.2014 ke uudenvuodenaatto
Salon VPK, Salo
11.1.2015 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
17.1.2015 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
30.1.2015 pe
T-talo, Turku
3.2.2015 ti
Puistokulma, Vantaa
4.2.2015 ke
Teeriharju, Somero
12.2.2015 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
13.2.2015 pe
Tapiola, Tampere
18.2.2015 ke
Tanhuhovi, Lohja
21.2.2015 la
Ooperi, Rauma
22.2.2015 su
Salon VPK, Salo, kahvitarjoilu
5.3.2015 to
Orimattilan Kehräämön torstaitanssit, Orimattila, tanssikenkien myynti
6.3.2015 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
21.3.2015 la
Sampaala, Lohja
28.3.2015 la
Toejoen seurojentalo, Pori
3.4.2015 pe pitkäperjantai
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
8.4.2015 ke
Teeriharju, Somero
10.4.2015 pe
T-talo, Turku
13.4.2015 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali, Helsinki
13.4.2015 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
26.4.2015 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela, pššttšjšiset, kahvitarjoilu
30.4.2015 to vapunaatto
Ruissalon kylpylä, Turku
3.5.2015 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
9.5.2015 la
Ruissalon kylpylä, Turku
12.5.2015 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
13.5.2015 ke
Laurilan lava, Marttila
16.5.2015 la
Honkala, Säkylä
23.5.2015 la
Laurilan lava, Marttila
27.5.2015 ke
Esakallio, Somero
19.6.2015 pe juhannusaatto
Vojakkalan lava, Loppi
21.6.2015 su
Uittamo paviljonki, Turku
4.7.2015 la
Onkemäen suuli, Vesilahti
8.7.2015 ke
Kauppilan lato, Salo
11.7.2015 la
Ravintola Kestikara, Koski Tl
15.7.2015 ke
Merimelojien maja, Helsinki
16.7.2015 to
Männistö, Tuusula
18.7.2015 la
Honkala, Säkylä
25.7.2015 la
Tortinmäen lava, Turku
28.7.2015 ti
Liljan patsas, Turku
28.7.2015 ti
Runosmäen vanhainkoti, Turku
7.8.2015 pe
Ruissalon kylpylä, Turku
11.8.2015 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
12.8.2015 ke
Esakallio, Somero
21.8.2015 pe
Hyrsynkulman lava, Ypäjä
29.8.2015 la
Hallin lava, Salo
18.9.2015 pe
Tapiola, Tampere
26.9.2015 la
Laurilan lava, Marttila
10.10.2015 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
13.10.2015 ti
Puistokulma, Vantaa
18.10.2015 su
Pyrkivä, Turku
24.10.2015 la
Toejoen seurojentalo, Pori
2.11.2015 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali, Helsinki
2.11.2015 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
4.11.2015 ke
Teeriharju, Somero
12.11.2015 to
Orimattilan Kehräämön torstaitanssit, Orimattila
17.11.2015 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
20.11.2015 pe
T-talo, Turku
21.11.2015 la
Ooperi, Rauma
22.11.2015 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
24.11.2015 ti
Tanhuhovi, Lohja
8.12.2015 ti
Puistokulma, Vantaa
13.12.2015 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
26.12.2015 la tapaninpäivä
Teeriharju, Somero
31.12.2015 to uudenvuodenaatto
Turun VPK, Turku
2.1.2016 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
15.1.2016 pe
Tapiola, Tampere
17.1.2016 su
Pyrkivä, Turku
21.1.2016 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
26.1.2016 ti
Tanhuhovi, Lohja
28.1.2016 to
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
8.2.2016 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali, Helsinki
8.2.2016 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
12.2.2016 pe
T-talo, Turku
13.2.2016 la
Toejoen seurojentalo, Pori
27.2.2016 la
Ruissalon kylpylä, Turku
15.3.2016 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
19.3.2016 la
Ruissalon kylpylä, Turku
23.3.2016 ke
Teeriharju, Somero
24.3.2016 to kiirastorstai
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
2.4.2016 la
Lohja Spa & Resort, Lohja
5.4.2016 ti
Tanhuhovi, Lohja
7.4.2016 to
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
10.4.2016 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
17.4.2016 su
Pyrkivä, Turku
30.4.2016 la vapunaatto
Laurilan lava, Marttila
7.5.2016 la
Petäjoen paviljonki, Loimaa
14.5.2016 la
Toejoen seurojentalo, Pori
21.5.2016 la
Ruissalon kylpylä, Turku
28.5.2016 la
Laurilan lava, Marttila
24.6.2016 pe juhannusaatto
Vojakkalan lava, Loppi
25.6.2016 la juhannuspäivä
Yliskallion lava, Pyhäranta
26.6.2016 su
Uittamo paviljonki, Turku
6.7.2016 ke
Kauppilan lato, Salo
9.7.2016 la
Hallin lava, Salo
12.7.2016 ti
Runosmäen vanhainkoti, Turku
13.7.2016 ke
Esakallio, Somero
14.7.2016 to
Petäjoen paviljonki, Loimaa, naistentanssit
16.7.2016 la
Tortinmäen lava, Turku
18.7.2016 ma
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
20.7.2016 ke
Merimelojien maja, Helsinki
21.7.2016 to
Männistö, Tuusula
23.7.2016 la
Poikeljärven paviljonki, Pori
30.7.2016 la
Onkemäen suuli, Vesilahti
20.8.2016 la
Alastaron nuorisolava, Loimaa
27.8.2016 la
Laurilan lava, Marttila
4.9.2016 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
9.9.2016 pe
Tapiola, Tampere
10.9.2016 la
Laurilan lava, Marttila
11.9.2016 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
17.9.2016 la
Naantalin kylpylä, Naantali
20.9.2016 ti
Puistokulma, Vantaa
3.10.2016 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali, Helsinki
3.10.2016 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
9.10.2016 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
14.10.2016 pe
T-talo, Turku
16.10.2016 su
Pyrkivä, Turku
22.10.2016 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
23.10.2016 su
Salon VPK, Salo
27.10.2016 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
2.11.2016 ke
Teeriharju, Somero
8.11.2016 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
16.12.2016 pe
T-talo, Turku
26.12.2016 ma tapaninpäivä
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Turun VPK, Turku
1.1.2017 su uudenvuodenpäivä
Pyrkivä, Turku
11.1.2017 ke
Teeriharju, Somero
14.1.2017 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
20.1.2017 pe
Tapiola, Tampere
21.1.2017 la
Tanhuhovi, Lohja
26.1.2017 to
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
20.2.2017 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali, Helsinki
20.2.2017 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
24.2.2017 pe
T-talo, Turku
2.3.2017 to
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
9.3.2017 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
14.3.2017 ti
Puistokulma, Vantaa
18.3.2017 la
Lohja Spa & Resort, Lohja
19.3.2017 su
Pyrkivä, Turku
25.3.2017 la
Ooperi, Rauma
26.3.2017 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
4.4.2017 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
14.4.2017 pe pitkäperjantai
T-talo, Turku
23.4.2017 su
Kuumola, Janakkala
6.5.2017 la
Laurilan lava, Marttila
20.5.2017 la
Laurilan lava, Marttila
10.6.2017 la
Petäjoen paviljonki, Loimaa
23.6.2017 pe juhannusaatto
Hallin lava, Salo
24.6.2017 la juhannuspäivä
Vojakkalan lava, Loppi
12.7.2017 ke
Esakallio, Somero
12.7.2017 ke
Esakallio, Somero
15.7.2017 la
Laurilan lava, Marttila
18.7.2017 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
19.7.2017 ke
Merimelojien maja, Helsinki
22.7.2017 la
Salakallio, Salo
5.9.2017 ti
Aavehalli, Heinola
16.9.2017 la
Laurilan lava, Marttila
22.9.2017 pe
Tapiola, Tampere
9.10.2017 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali, Helsinki
9.10.2017 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
10.10.2017 ti
Puistokulma, Vantaa
13.10.2017 pe
T-talo, Turku
15.10.2017 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
17.10.2017 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
19.10.2017 to
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
19.10.2017 to
Orimattilan Kehräämön torstaitanssit, Orimattila
21.10.2017 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
25.10.2017 ke
Teeriharju, Somero
29.10.2017 su
Pyrkivä, Turku
4.11.2017 la
Toejoen seurojentalo, Pori
9.11.2017 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
25.11.2017 la
Urheilutalo, Ruovesi
25.11.2017 la
Ruoveden urheilutalo, Ruovesi
2.12.2017 la
Karjalatalo, Helsinki
13.12.2017 ke
Ravintola Shamrock, Vantaa
16.12.2017 la
Lohja Spa & Resort, Lohja
26.12.2017 ti tapaninpäivä
Teeriharju, Somero
31.12.2017 su uudenvuodenaatto
Salon VPK, Salo
5.1.2018 pe
Tapiola, Tampere
19.1.2018 pe
T-talo, Turku
27.1.2018 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
30.1.2018 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
11.2.2018 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
18.2.2018 su
Ruskotalo, Rusko
24.2.2018 la
Turun VPK, Turku
27.2.2018 ti
Puistokulma, Vantaa
1.3.2018 to
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
1.3.2018 to
Orimattilan Kehräämön torstaitanssit, Orimattila
5.3.2018 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali, Helsinki
5.3.2018 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
4.4.2018 ke
Teeriharju, Somero
9.4.2018 ma
Pirtti, Kangasala, kahvitarjoilu
13.4.2018 pe
T-talo, Turku
14.4.2018 la
Lohja Spa & Resort, Lohja
5.5.2018 la
Laurilan lava, Marttila, avajaiset
11.5.2018 pe
T-talo, Turku
15.5.2018 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
26.5.2018 la
Hallin lava, Salo
12.6.2018 ti
Harjulan lava, Hollola
21.6.2018 to
Entun lava, Humppila
22.6.2018 pe juhannusaatto
Vojakkalan lava, Loppi
3.7.2018 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
7.7.2018 la
Yliskallion lava, Pyhäranta
12.7.2018 to
Kauppilan lato, Salo
14.7.2018 la
Laurilan lava, Marttila
18.7.2018 ke
Merimelojien maja, Helsinki
4.8.2018 la
Tortinmäki, Turku
8.8.2018 ke
Esakallio, Somero
18.8.2018 la
Laurilan lava, Marttila
14.9.2018 pe
Tapiola, Tampere
21.9.2018 pe
T-talo, Turku
29.9.2018 la
Laurilan lava, Marttila
2.10.2018 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
5.10.2018 pe
Esakallio, Somero
7.10.2018 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
17.10.2018 ke
Teeriharju, Somero
22.10.2018 ma
Vanhan ylioppilastalon juhlasali, Helsinki
22.10.2018 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
17.11.2018 la
Karjalatalo, Helsinki
27.11.2018 ti
Puistokulma, Vantaa
3.12.2018 ma
Pirtti, Kangasala, kahvitarjoilu
6.12.2018 to itsenäisyyspäivä
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
6.12.2018 to itsenäisyyspäivä
Orimattilan Kehräämön torstaitanssit, Orimattila
7.12.2018 pe
T-talo, Turku
15.12.2018 la
Tarvashovi, Lieto
16.12.2018 su
Pyrkivä, Turku
26.12.2018 ke tapaninpäivä
Teeriharju, Somero
28.12.2018 pe
T-talo, Turku
31.12.2018 ma uudenvuodenaatto
Salon VPK, Salo
8.1.2019 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
29.1.2019 ti
Puistokulma, Vantaa
31.1.2019 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
9.2.2019 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
15.2.2019 pe
T-talo, Turku
3.3.2019 su
Pyrkivä, Turku
10.3.2019 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
17.3.2019 su
Viking Amorella
18.3.2019 ma
Viking Amorella
19.3.2019 ti
Viking Amorella
20.3.2019 ke
Viking Amorella, konsertti
27.3.2019 ke
Teeriharju, Somero
6.4.2019 la
Lohja Spa & Resort, Lohja
12.4.2019 pe
Tapiola, Tampere
1.5.2019 ke vapunpäivä
Esakallio, Somero
4.5.2019 la
Laurilan lava, Marttila, avajaiset
6.5.2019 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
6.5.2019 ma
Karjalatalo, Helsinki
16.5.2019 to
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
21.5.2019 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
25.5.2019 la
Hallin lava, Salo
1.6.2019 la
Laurilan lava, Marttila
5.6.2019 ke
Merimelojien maja, Helsinki
20.6.2019 to
Entun lava, Humppila
21.6.2019 pe juhannusaatto
Vojakkalan lava, Loppi
22.6.2019 la juhannuspäivä
Yliskallion lava, Pyhäranta
3.7.2019 ke
Esakallio, Somero
6.7.2019 la
Petäjoen paviljonki, Loimaa
8.7.2019 ma
Kauppilan lato, Salo
13.7.2019 la
Laurilan lava, Marttila
14.7.2019 su
√Ąmyri, Somero
27.7.2019 la
Laitakarin lava, Eurajoki
3.8.2019 la
Laurilan lava, Marttila
17.8.2019 la
Tarvashovi, Lieto
31.8.2019 la
Laurilan lava, Marttila
3.9.2019 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
14.9.2019 la
Laurilan lava, Marttila
24.9.2019 ti
Puistokulma, Vantaa
27.9.2019 pe
Tapiola, Tampere
28.9.2019 la
Lohja Spa & Resort, Lohja
6.10.2019 su
Pyrkivä, Turku
11.10.2019 pe
Esakallio, Somero
13.10.2019 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
23.10.2019 ke
Teeriharju, Somero
31.10.2019 to
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
4.11.2019 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
4.11.2019 ma
Karjalatalo, Helsinki
14.11.2019 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
15.11.2019 pe
T-talo, Turku
23.11.2019 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
6.12.2019 pe itsenäisyyspäivä
T-talo, Turku
26.12.2019 to tapaninpäivä
Teeriharju, Somero
26.12.2019 to tapaninpäivä
Turun VPK, Turku
31.12.2019 ti uudenvuodenaatto
Salon VPK, Salo
28.1.2020 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
31.1.2020 pe
T-talo, Turku
7.2.2020 pe
Tapiola, Tampere
8.2.2020 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
13.2.2020 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
18.2.2020 ti
Puistokulma, Vantaa
23.2.2020 su
Pyrkivä, Turku
4.3.2020 ke
Teeriharju, Somero
8.3.2020 su naisten päivä
Viking Amorella
9.3.2020 ma
Viking Amorella
10.3.2020 ti
Viking Amorella
11.3.2020 ke
Viking Amorella
12.3.2020 to
Viking Amorella
8.5.2020 pe
Ravintola Tähtikellari, Pori
5.6.2020 pe
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
6.6.2020 la
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
19.6.2020 pe juhannusaatto
Vojakkalan lava, Loppi, peruutettu
22.7.2020 ke
Laitilan Tanssikanala, Laitila
1.8.2020 la
Laurilan lava, Marttila
8.10.2020 to
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
11.10.2020 su
Salon VPK, Salo
25.6.2021 pe juhannusaatto
Laurilan lava, Marttila
31.7.2021 la
Laitakarin lava, Eurajoki
4.8.2021 ke
Esakallio, Somero
25.9.2021 la
Laurilan lava, Marttila
3.10.2021 su
Tarmon talo, Turku
14.10.2021 to
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
17.10.2021 su
Salon VPK, Salo
18.10.2021 ma
Läyliäisten Seurala, Loppi
22.10.2021 pe
Halikon ns, Salo
26.10.2021 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
27.10.2021 ke
Teeriharju, Somero
5.11.2021 pe
T-talo, Turku
14.11.2021 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
23.11.2021 ti
Puistokulma, Vantaa
28.11.2021 su
Tarmon talo, Turku
17.12.2021 pe
Tapiola, Tampere
13.2.2022 su
Tarmon talo, Turku
19.2.2022 la
Mietoisten mms-talo, Mynämäki
22.2.2022 ti
Puistokulma, Vantaa
25.2.2022 pe
T-talo, Turku
9.3.2022 ke
Teeriharju, Somero
11.3.2022 pe
Halikon ns, Salo
17.3.2022 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
19.3.2022 la
Karjalatalo, Helsinki
27.3.2022 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
3.4.2022 su
Tarmon talo, Turku
22.4.2022 pe
Ravintola Tähtikellari, Pori
24.4.2022 su
Wanhan Kanalan Kuiwurisali, Loimaa
28.4.2022 to
Tarmon talo, Turku
30.4.2022 la vapunaatto
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
21.5.2022 la
Laurilan lava, Marttila
5.6.2022 su helluntai
Huvinummi, Salo
8.6.2022 ke
Merimelojien maja, Helsinki
10.6.2022 pe
Littoisten lava, Kaarina
11.6.2022 la
Laurilan lava, Marttila
18.6.2022 la
Livonsaaren seurojentalo, Naantali
24.6.2022 pe juhannusaatto
Vojakkalan lava, Loppi
1.7.2022 pe
Lehmirannan lomakeskus, Salo
2.7.2022 la
yksityistilaisuus
5.7.2022 ti
Vilpola, Pälkäne, kahvitarjoilu
9.7.2022 la
Hallin lava, Salo
13.7.2022 ke
Kauppilan lato, Salo
16.7.2022 la
Somerniemen tori, Somero, konsertti
31.7.2022 su
Huvinummi, Salo
6.8.2022 la
Laurilan lava, Marttila
10.8.2022 ke
Esakallio, Somero
19.8.2022 pe
Littoisten lava, Kaarina
20.8.2022 la
Yliskallion lava, Pyh√§ranta, pššttšjšiset
27.8.2022 la
Laurilan lava, Marttila
10.9.2022 la
Laurilan lava, Marttila
13.9.2022 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
15.9.2022 to
Forssan järjestöjentalo, Forssa
16.9.2022 pe
Halikon ns, Salo
22.9.2022 to
Karjalatalo, Helsinki
2.10.2022 su
Hirvensuuli, Huittinen
9.10.2022 su
Tarmon talo, Turku
27.10.2022 to
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
29.10.2022 la
yksityistilaisuus
1.11.2022 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
2.11.2022 ke
Teeriharju, Somero
6.11.2022 su
Salon VPK, Salo
26.11.2022 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
29.11.2022 ti
Puistokulma, Vantaa
4.12.2022 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela