Pasi Kivimäki

10.5.2012 to
yksityistilaisuus (Hämeenlinna)
14.6.2012 to
Viikinsaaren tanssilava (Tampere)
16.6.2012 la
Kirjaslammen lava (keskusta, Valkeakoski)
11.8.2012 la
Narvan lava (Narva, Vesilahti)
25.8.2012 la
yksityistilaisuus (Ylöjärvi)
30.8.2012 to
Viikinsaaren tanssilava (Tampere)
13.10.2012 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
30.11.2012 pe
yksityistilaisuus (Tampere)
1.12.2012 la
yksityistilaisuus (Espoo)
26.1.2013 la
Ravintola Monrepos (Lappeenranta)
2.2.2013 la
yksityistilaisuus (Akaa)
11.5.2013 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
25.7.2013 to
Viikinsaaren tanssilava (Tampere)
27.7.2013 la
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
21.9.2013 la
Västilän Voimantalo (Vinkiä, Orivesi)
9.11.2013 la
yksityistilaisuus (Tampere)
16.11.2013 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
5.12.2013 to
yksityistilaisuus (Hämeenlinna)
31.12.2013 ti uudenvuodenaatto
Hotelli Aulanko (Hämeenlinna)
4.1.2014 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
18.1.2014 la
Auran nuortentalo
17.5.2014 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
14.6.2014 la
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
20.6.2014 pe juhannusaatto
Hotelli Aulanko (Hämeenlinna)
2.8.2014 la
Kirjaslammen lava (keskusta, Valkeakoski)
23.8.2014 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
19.9.2014 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
20.9.2014 la
yksityistilaisuus (Sastamala)
4.10.2014 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
11.10.2014 la
Auran nuortentalo
1.11.2014 la
Kauko-Pohja (Jäminkipohja, Ruovesi)
7.11.2014 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
15.11.2014 la
yksityistilaisuus (Tampere)
12.12.2014 pe
yksityistilaisuus (Nokia)
25.12.2014 to joulupäivä
Hotelli Aulanko (Hämeenlinna)
31.12.2014 ke uudenvuodenaatto
Hyvinkään järjestötalo
9.1.2015 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
10.1.2015 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
30.1.2015 pe
yksityistilaisuus (Tampere)
14.2.2015 la ystävänpäivä
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
13.3.2015 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
11.4.2015 la
Auran nuortentalo
8.5.2015 pe
Servin mökki (Otaniemi, Espoo)
23.5.2015 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
22.8.2015 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
29.8.2015 la
yksityistilaisuus (Lempäälä)
19.9.2015 la
Kauko-Pohja (Jäminkipohja, Ruovesi)
17.10.2015 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
6.11.2015 pe
Hotelli Seurahuone (Loimaa)
7.11.2015 la
yksityistilaisuus (Ylöjärvi)
14.11.2015 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
28.11.2015 la
Auran nuortentalo
4.12.2015 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
5.12.2015 la
yksityistilaisuus (Tampere)
11.12.2015 pe
yksityistilaisuus (Tampere)
25.12.2015 pe joulupäivä
Hotelli Aulanko (Hämeenlinna)
23.1.2016 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
13.2.2016 la
yksityistilaisuus (Tampere)
27.2.2016 la
Tukholma
18.3.2016 pe
yksityistilaisuus (Forssa)
26.3.2016 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
2.4.2016 la
Tanhuhovi (Lohja)
8.4.2016 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
30.4.2016 la vapunaatto
Hotelli Seurahuone (Loimaa)
28.5.2016 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
8.6.2016 ke
yksityistilaisuus (Tampere)
15.6.2016 ke
yksityistilaisuus (Ylöjärvi)
16.7.2016 la
Mahnalan lava (Mahnala, Hämeenkyrö)
23.7.2016 la
Sastamala
3.8.2016 ke
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
20.8.2016 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
24.9.2016 la
yksityistilaisuus (Nokia)
30.9.2016 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
1.10.2016 la
yksityistilaisuus (Ylöjärvi)
8.10.2016 la
Tukholma
15.10.2016 la
yksityistilaisuus (Tampere)
22.10.2016 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
30.10.2016 su
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
12.11.2016 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
19.11.2016 la
Tanhuhovi (Lohja)
3.12.2016 la
yksityistilaisuus (Tampere)
9.12.2016 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
17.12.2016 la
yksityistilaisuus (Tampere)
25.12.2016 su joulupäivä
Hotelli Aulanko (Hämeenlinna)
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Lempäälän manttaalitalo
4.2.2017 la
Hotelli Seurahuone (Loimaa)
10.2.2017 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
11.3.2017 la
Auran nuortentalo
25.3.2017 la
yksityistilaisuus (Tampere)
2.4.2017 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
15.4.2017 la
Rairanta (Uusikaupunki)
21.4.2017 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
20.5.2017 la
Myllymaan urheilutalo (Myllymaa, Sastamala)
1.7.2017 la
yksityistilaisuus (Nokia)
8.7.2017 la
yksityistilaisuus (Lempäälä)
13.7.2017 to
Ylöjärvi, konsertti
15.7.2017 la
yksityistilaisuus (Pirkkala)
22.7.2017 la
Mahnalan lava (Mahnala, Hämeenkyrö)
29.7.2017 la
Rönnin lava (Eräjärvi, Orivesi)
5.8.2017 la
Toivolan lava (Karhe, Ylöjärvi)
12.8.2017 la
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
13.8.2017 su
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
19.8.2017 la
yksityistilaisuus (Ikaalinen)
26.8.2017 la
Ravintola Sinisoihtu (Rauma)
27.8.2017 su
Kallioniemi (Koria, Kouvola)
1.9.2017 pe
Rauman tanssitalo
9.9.2017 la
yksityistilaisuus (Sastamala)
16.9.2017 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
24.9.2017 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
30.9.2017 la
yksityistilaisuus (Hämeenlinna)
6.10.2017 pe
yksityistilaisuus (Tampere)
7.10.2017 la
Haapamäen Suoja (Haapamäki, Keuruu)
8.10.2017 su
Pyrkivä (Turku)
20.10.2017 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
10.11.2017 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
11.11.2017 la
Tanhuhovi (Lohja)
18.11.2017 la
yksityistilaisuus (Valkeakoski)
25.11.2017 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
2.12.2017 la
yksityistilaisuus (Vesilahti)
15.12.2017 pe
Teeriharju (Häntälä, Somero)
16.12.2017 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
26.12.2017 ti tapaninpäivä
Ruskotalo
30.12.2017 la
Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
31.12.2017 su uudenvuodenaatto
Rauman tanssitalo
3.1.2018 ke
Ikaalisten kylpylä
6.1.2018 la
Auran nuortentalo
12.1.2018 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
10.2.2018 la
yksityistilaisuus (Hämeenkyrö)
11.2.2018 su
Pyrkivä (Turku)
16.2.2018 pe
Teeriharju (Häntälä, Somero)
25.2.2018 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
9.3.2018 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
10.3.2018 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
24.3.2018 la
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)
31.3.2018 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
14.4.2018 la
Käenkoskikeskus (Parkano)
7.6.2018 to
Tammelantori (Tampere)
9.6.2018 la
yksityistilaisuus (Sastamala)
22.6.2018 pe juhannusaatto
Tulenliekki (Niinimäki, Leppävirta)
23.6.2018 la juhannuspäivä
Mahnalan lava (Mahnala, Hämeenkyrö)
30.6.2018 la
Kiikoisten seurantalo (Tervahauta, Kiikoinen, Sastamala)
7.7.2018 la
yksityistilaisuus (Tampere)
13.7.2018 pe
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
15.7.2018 su
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
27.7.2018 pe
Rauman tanssitalo
28.7.2018 la
Myllyniemi (Vaskivesi, Virrat)
2.8.2018 to
Littoisten lava (Littoinen, Kaarina)
4.8.2018 la
Ikaalisten kylpylä
11.8.2018 la
Narvan lava (Narva, Vesilahti)
25.8.2018 la
Kirjaslammen lava (keskusta, Valkeakoski)
8.9.2018 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia), pttjiset
22.9.2018 la
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi)
12.10.2018 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
13.10.2018 la
Haapamäen Suoja (Haapamäki, Keuruu)
20.10.2018 la
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
2.11.2018 pe
Pyrkivä (Turku)
9.11.2018 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
17.11.2018 la
yksityistilaisuus (Valkeakoski)
30.11.2018 pe
Hotelli Korpilampi (Lahnus, Espoo)
1.12.2018 la
yksityistilaisuus (Tampere)
7.12.2018 pe
Kivistön työväentalo (Kivistö, Jyväskylä)
15.12.2018 la
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
22.12.2018 la
Tanhuhovi (Lohja)
26.12.2018 ke tapaninpäivä
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
30.12.2018 su
Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
18.1.2019 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
19.1.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
1.2.2019 pe
Teeriharju (Häntälä, Somero)
2.2.2019 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
16.2.2019 la
Ikaalisten kylpylä
17.2.2019 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
24.2.2019 su
Rauman tanssitalo
2.3.2019 la
Kauko-Pohja (Jäminkipohja, Ruovesi)
29.3.2019 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
5.4.2019 pe
Pyrkivä (Turku)
6.4.2019 la
Keskustalo (Karhula, Kotka)
13.4.2019 la
Tanhuhovi (Lohja)
27.4.2019 la
Myllymaan urheilutalo (Myllymaa, Sastamala)
28.4.2019 su
Messukylän juhlatalo (Tampere)
30.4.2019 ti vapunaatto
Naapurinvaaran huvikeskus (Naapurinvaara, Sotkamo)
4.5.2019 la
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)
11.5.2019 la
yksityistilaisuus (Tampere)
26.5.2019 su
Rauman tanssitalo
30.5.2019 to helatorstai
Littoisten lava (Littoinen, Kaarina)
21.6.2019 pe juhannusaatto
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
22.6.2019 la juhannuspäivä
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
6.7.2019 la
yksityistilaisuus (Pirkkala)
7.7.2019 su
Kauppilan lato (Raatala, Salo)
20.7.2019 la
yksityistilaisuus (Turku)
27.7.2019 la
Mahnalan lava (Mahnala, Hämeenkyrö)
3.8.2019 la
Huvilintu (Raisio)
7.8.2019 ke
Merikievari (Tuorila, Merikarvia)
10.8.2019 la
Narvan lava (Narva, Vesilahti)
17.8.2019 la
yksityistilaisuus (Rauma)
24.8.2019 la
yksityistilaisuus (Sastamala)
28.8.2019 ke
Särkkä (Punkalaidun)
31.8.2019 la
Toivolan lava (Karhe, Ylöjärvi)
1.9.2019 su
Rauman tanssitalo
7.9.2019 la
Ilveskasino (Pellesmäki, Kuopio), pttjiset
14.9.2019 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
15.9.2019 su
Kivistön työväentalo (Kivistö, Jyväskylä)
21.9.2019 la
Ikaalisten kylpylä
22.9.2019 su
Haikan lava (Haikka, Pirkkala)
6.10.2019 su
Kurun seuratalo (Ylöjärvi)
11.10.2019 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
19.10.2019 la
yksityistilaisuus (Helsinki)
20.10.2019 su
Kurun seuratalo (Ylöjärvi), konsertti
23.10.2019 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen), naistentanssit
25.10.2019 pe
Hotelli Ellivuori (Sastamala)
26.10.2019 la
Ruusulinna (Kirkonkylä, Nurmijärvi)
1.11.2019 pe
Pyrkivä (Turku)
3.11.2019 su
Honkajoki, konsertti
14.11.2019 to
yksityistilaisuus (Tampere)
15.11.2019 pe
yksityistilaisuus (Nokia)
17.11.2019 su
Kurun seuratalo (Ylöjärvi)
22.11.2019 pe
Hotelli Korpilampi (Lahnus, Espoo)
23.11.2019 la
Keskustalo (Karhula, Kotka)
7.12.2019 la
Suojala (Kirkonkylä, Pielavesi)
13.12.2019 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
20.12.2019 pe
Tanssikrouvi (Häijää, Sastamala)
25.12.2019 ke joulupäivä
Teeriharju (Häntälä, Somero)
26.12.2019 to tapaninpäivä
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
27.12.2019 pe
Kempeleen työväentalo
28.12.2019 la
Oijärven Sampola (Oijärvi, Ii)
31.12.2019 ti uudenvuodenaatto
Rauman tanssitalo
4.1.2020 la
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
5.1.2020 su
Alapitkän ns (Alapitkä, Lapinlahti)
11.1.2020 la
yksityistilaisuus (Vesilahti)
14.1.2020 ti
Hotelli Hiittenharju (Harjavalta), naistentanssit
18.1.2020 la
Hotelli Anttolanhovi (Mikkeli)
19.1.2020 su
Orimattilan Kehräämö
25.1.2020 la
Tanssiklubi (Oulu)
1.2.2020 la
Tanhuhovi (Lohja)
2.2.2020 su
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
7.2.2020 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
8.2.2020 la
Kauko-Pohja (Jäminkipohja, Ruovesi)
14.2.2020 pe ystävänpäivä
Ravintola Tähtikellari (Pori)
15.2.2020 la
Kuntotalo (Kouvola)
16.2.2020 su
Kurun seuratalo (Ylöjärvi), kahvitarjoilu
21.2.2020 pe
Tanssikrouvi (Häijää, Sastamala)
28.2.2020 pe
Tapiola (Kissanmaa, Tampere)
1.3.2020 su
Silja Europa
2.3.2020 ma
Silja Europa
4.3.2020 ke
Hirvensuuli (Suttila, Huittinen), naistentanssit
6.3.2020 pe
Teeriharju (Häntälä, Somero)
7.3.2020 la
Ylistaron Ylipään ns (Seinäjoki)
8.3.2020 su naisten päivä
Rauman tanssitalo
13.3.2020 pe
Hotelli Ellivuori (Sastamala)
16.3.2020 ma
Viking Amorella
28.7.2020 ti
Hotelli Hiittenharju (Harjavalta), naistentanssit
28.7.2020 ti
Hotelli Hiittenharju (Harjavalta), naistentanssit
1.8.2020 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
1.8.2020 la
Hämyslava (Tottijärvi, Nokia)
7.8.2020 pe
Ravintola Tähtikellari (Pori)
7.8.2020 pe
Ravintola Tähtikellari (Pori)
8.8.2020 la
yksityistilaisuus (Pirkkala)
8.8.2020 la
yksityistilaisuus (Pirkkala)
11.8.2020 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
11.8.2020 ti
Tortinmäki
11.8.2020 ti
Tortinmäen lava (Tortinmäki, Turku)
11.8.2020 ti
Tortinmäki
29.8.2020 la
yksityistilaisuus (Nokia)
29.8.2020 la
yksityistilaisuus (Nokia)
6.9.2020 su
Rauman tanssitalo
6.9.2020 su
Rauman tanssitalo
19.9.2020 la
Tyrnävän seurojentalo, naistentanssit
19.9.2020 la
Tyrnävän seurojentalo, naistentanssit
25.9.2020 pe
Hotelli Keurusselkä (Valkealahti, Keuruu)
25.9.2020 pe
Hotelli Keurusselkä (Valkealahti, Keuruu)
3.10.2020 la
Hotelli Anttolanhovi (Mikkeli)
9.10.2020 pe
Monitoimitalo Honkala (Honkajoki), konsertti
9.10.2020 pe
Monitoimitalo (Honkajoki), konsertti
10.10.2020 la
Pajarinhovi (Puhos, Kitee)
11.10.2020 su
Orimattilan Kehräämö
14.10.2020 ke
Messukylän juhlatalo (Tampere)
16.10.2020 pe
T-talo (Nummenmäki, Turku)
18.10.2020 su
Kurun seuratalo (Ylöjärvi), konsertti
23.10.2020 pe
Kempeleen työväentalo
30.10.2020 pe
Wanhan Kanalan Kuiwurisali (Loimaa)