Amore

2.6.2018 la
Säänjärven lava, Savitaipale
5.6.2018 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
9.6.2018 la
Salamakallio, Rauma
15.6.2018 pe
Krouvin lava, Hartola
16.6.2018 la
Hämyslava, Nokia
17.6.2018 su
Helsinki Pavi, Vantaa
27.6.2018 ke
Kisapirtti, Parikkala
29.6.2018 pe
Kajasteen lava, Nurmes
3.7.2018 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
6.7.2018 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
7.7.2018 la
Ilveskasino, Kuopio
10.7.2018 ti
Liperin lava, Liperi
15.7.2018 su
Mäntymäen lava, Orimattila
18.7.2018 ke
Nurmaan lava, Mäntyharju
19.7.2018 to
Törnävän paviljonki, Seinäjoki
21.7.2018 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
22.7.2018 su
Ruissalon kansanpuiston tanssipaviljonki, Turku
26.7.2018 to
Salmen lava, Pieksämäki
28.7.2018 la
Riutanharju, Riihimäki
29.7.2018 su
Hirvensuuli, Huittinen
31.7.2018 ti
Hangan lava, Hankasalmi
1.8.2018 ke
Kajasteen lava, Nurmes
3.8.2018 pe
Kisaranta, Kangasala, televisiointi
5.8.2018 su
Haikan lava, Pirkkala
8.8.2018 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
10.8.2018 pe
Jormuan lava, Kajaani
11.8.2018 la
Halkosaari, Lappajärvi
14.8.2018 ti
Tortinmäen lava, Turku
24.8.2018 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
25.8.2018 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
31.8.2018 pe
Kisaranta, Kangasala
5.9.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
8.9.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
15.9.2018 la
Huvilintu, Raisio
16.9.2018 su
Metsälinna, Mikkeli
22.9.2018 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
28.9.2018 pe
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
29.9.2018 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
6.10.2018 la
Alavieskan Viri, Alavieska
9.10.2018 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
13.10.2018 la
Aronkeidas, Kauhajoki
14.10.2018 su
Kalliohovi, Loimaa
20.10.2018 la
Limingan ns, Liminka
26.10.2018 pe
Kuhmon Kelo, Kuhmo
27.10.2018 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
2.11.2018 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
4.11.2018 su
Kisakaari, Mikkeli
7.11.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
11.11.2018 su
Alapitkän ns, Lapinlahti
14.11.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
16.11.2018 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
17.11.2018 la
Auran nuortentalo, Aura
18.11.2018 su
Puistokulma, Vantaa
24.11.2018 la
Metsälinna, Akaa
28.11.2018 ke
Äänekoski, konsertti
30.11.2018 pe
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
1.12.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
2.12.2018 su
Silja Europa
3.12.2018 ma
Silja Europa
7.12.2018 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava, konsertti
8.12.2018 la
Aronkeidas, Kauhajoki
9.12.2018 su
Ruskotalo, Rusko
13.12.2018 to
Kangasala, konsertti
14.12.2018 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
15.12.2018 la
Kuntotalo, Kouvola
22.12.2018 la
Kartano Kievari, Äänekoski
12.1.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
13.1.2019 su
Kisakaari, Mikkeli
18.1.2019 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
19.1.2019 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
20.1.2019 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
22.1.2019 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
25.1.2019 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
26.1.2019 la
Alavieskan Viri, Alavieska
29.1.2019 ti
Viking Grace
1.2.2019 pe
Teeriharju, Somero
2.2.2019 la
Pesäkallio, Lahti
3.2.2019 su
Ruskotalo, Rusko
8.2.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
9.2.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
22.2.2019 pe
Radisson Blu Tähtitanssit, Oulu
23.2.2019 la
Aronkeidas, Kauhajoki
24.2.2019 su
Puistokulma, Vantaa
1.3.2019 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
2.3.2019 la
Metsälinna, Akaa
5.3.2019 ti
Viking Gabriella
6.3.2019 ke
Viking Gabriella
10.3.2019 su
M/S Baltic Princess
11.3.2019 ma
M/S Baltic Princess
12.3.2019 ti
M/S Baltic Princess
15.3.2019 pe
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
16.3.2019 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
17.3.2019 su
Kalliohovi, Loimaa
20.3.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
23.3.2019 la
Limingan ns, Liminka
27.3.2019 ke
Viking Amorella
30.3.2019 la
Kuntotalo, Kouvola
31.3.2019 su
Silja Europa
1.4.2019 ma
Silja Europa
6.4.2019 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
7.4.2019 su
Riemuliiteri, Kolari
10.4.2019 ke
Silja Serenade
11.4.2019 to
Silja Serenade
16.4.2019 ti
M/S Finlandia
19.4.2019 pe pitkäperjantai
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
20.4.2019 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo, Savitaipale
21.4.2019 su pääsiäinen
Alavieskan Viri, Alavieska
27.4.2019 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
28.4.2019 su
Alapitkän ns, Lapinlahti
30.4.2019 ti vapunaatto
Kisakaari, Mikkeli
3.5.2019 pe
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
4.5.2019 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
5.5.2019 su
Kartano Kievari, Äänekoski
8.5.2019 ke
M/S Baltic Princess
11.5.2019 la
Säänjärven lava, Savitaipale
14.5.2019 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
15.5.2019 ke
Viking XPRS
16.5.2019 to
Viking XPRS
17.5.2019 pe
Juhlatilat Louhela, Parikkala
18.5.2019 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
22.5.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
25.5.2019 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
31.5.2019 pe
Esakallio, Somero
1.6.2019 la
Pajarinhovi, Kitee
2.6.2019 su
Helsinki Pavi, Vantaa
4.6.2019 ti
Tortinmäen lava, Turku
7.6.2019 pe
Kallioniemi, Kouvola
8.6.2019 la
Ilveskasino, Kuopio
9.6.2019 su helluntai
Haikan lava, Pirkkala
12.6.2019 ke
Ruokolahden lava, Siikajoki
14.6.2019 pe
Hangan lava, Hankasalmi
15.6.2019 la
Hämyslava, Nokia
19.6.2019 ke
Kisapirtti, Parikkala
21.6.2019 pe juhannusaatto
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
22.6.2019 la juhannuspäivä
Kajasteen lava, Nurmes
23.6.2019 su
Mäntymäen lava, Orimattila
26.6.2019 ke
Merikievari, Merikarvia
28.6.2019 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
29.6.2019 la
Kaarihovi, Teuva
30.6.2019 su
Metsälinna, Mikkeli
2.7.2019 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
3.7.2019 ke
Niemenharjun tanssilava, Pihtipudas
6.7.2019 la
Nuijamiesten lava, Oulu
12.7.2019 pe
Jormuan lava, Kajaani
13.7.2019 la
Maaningan kasino, Kuopio
14.7.2019 su
Välijoen lava, Savitaipale
16.7.2019 ti
Liperin lava, Liperi
17.7.2019 ke
Kiuruvesi
19.7.2019 pe
Lusan halli, Kurikka
20.7.2019 la
Hojo hojo, Tuusniemi
21.7.2019 su
Myllyniemi, Virrat
22.7.2019 ma
Saukonkallion lava, Iitti
23.7.2019 ti
Hangan lava, Hankasalmi
24.7.2019 ke
Mustikkavuoren lava, Ähtäri
26.7.2019 pe
Nurmen lava, Lempäälä
27.7.2019 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
28.7.2019 su
Venesjärven rantalava, Kankaanpää
29.7.2019 ma
Petäjoen paviljonki, Loimaa
30.7.2019 ti
Honkahovi, Kuhmoinen
31.7.2019 ke
Nurmaan lava, Mäntyharju
1.8.2019 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
2.8.2019 pe
Myllylammen lava, Miehikkälä
3.8.2019 la
Huvilintu, Raisio
4.8.2019 su
Törnävän paviljonki, Seinäjoki
6.8.2019 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
7.8.2019 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
9.8.2019 pe
Esakallio, Somero
10.8.2019 la
Salamakallio, Rauma
14.8.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
16.8.2019 pe
Kajasteen lava, Nurmes
17.8.2019 la
Halkosaari, Lappajärvi, pttjiset
18.8.2019 su
Tirvan lava, Kouvola
19.8.2019 ma
M/S Finlandia
22.8.2019 to
Salmen lava, Pieksämäki
24.8.2019 la
Urjanlinna, Sievi
25.8.2019 su
Lemmenlava, Joensuu
27.8.2019 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
28.8.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
30.8.2019 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat, pttjiset
31.8.2019 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
4.9.2019 ke
Tampsan lava, Kotka
6.9.2019 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
7.9.2019 la
Jenkkapirtti, Asikkala
13.9.2019 pe
Krouvin lava, Hartola
14.9.2019 la
Valasranta, Pöytyä
21.9.2019 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
27.9.2019 pe
Hotelli Sorsanpesä, Seinäjoki
2.10.2019 ke
Hotelli Tallukka, Asikkala
5.10.2019 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
11.10.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
19.10.2019 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
20.10.2019 su
Evijärven ns, Evijärvi
25.10.2019 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
26.10.2019 la
Alavieskan Viri, Alavieska
2.11.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
8.11.2019 pe
Merikievari, Merikarvia
9.11.2019 la
Metsälinna, Akaa
10.11.2019 su
Ruskotalo, Rusko
15.11.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
16.11.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
17.11.2019 su
Puistokulma, Vantaa
19.11.2019 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
22.11.2019 pe
Spa Hotel Runni, Iisalmi
23.11.2019 la
Kuntotalo, Kouvola
30.11.2019 la
Pesäkallio, Lahti
8.12.2019 su
Kisakaari, Mikkeli
13.12.2019 pe
Wanha Työski, Hamina
14.12.2019 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
15.12.2019 su
Kalliohovi, Loimaa
11.1.2020 la
Tanhuhovi, Lohja
17.1.2020 pe
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
18.1.2020 la
Valtatie 2, Harjavalta
19.1.2020 su
Ruskotalo, Rusko
25.1.2020 la
Kartano Kievari, Äänekoski
26.1.2020 su
Evijärven ns, Evijärvi
1.2.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
8.2.2020 la
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
14.2.2020 pe ystävänpäivä
Spa Hotel Runni, Iisalmi
15.2.2020 la
Metsälinna, Akaa
22.2.2020 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
23.2.2020 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
28.2.2020 pe
Hotelli Ellivuori, Sastamala
29.2.2020 la
Ruoveden urheilutalo, Ruovesi
1.3.2020 su
Kisakaari, Mikkeli
4.3.2020 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
6.3.2020 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
7.3.2020 la
Pesäkallio, Lahti
14.3.2020 la
Riemuliiteri, Kolari
4.7.2020 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
18.7.2020 la
Halkosaari, Lappajärvi, avajaiset
21.7.2020 ti
Tortinmäen lava, Turku
31.7.2020 pe
Myllylammen lava, Miehikkälä
1.8.2020 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
6.8.2020 to
Maaningan kasino, Kuopio
7.8.2020 pe
Nurmen lava, Lempäälä
9.8.2020 su
Hirvensuuli, Huittinen
14.8.2020 pe
Krouvin lava, Hartola
16.8.2020 su
Mäntymäen lava, Orimattila
19.8.2020 ke
Kisapirtti, Parikkala
29.8.2020 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
30.8.2020 su
Välijoen lava, Savitaipale
5.9.2020 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
6.9.2020 su
Jänteen halli, Kiuruvesi
9.9.2020 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
18.9.2020 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
23.9.2020 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
11.10.2020 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
23.10.2020 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
24.10.2020 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
31.10.2020 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
13.11.2020 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
27.11.2020 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
22.1.2021 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
13.6.2021 su
Hirvensuuli, Huittinen
19.6.2021 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
25.6.2021 pe juhannusaatto
Kajasteen lava, Nurmes
3.7.2021 la
Halkosaari, Lappajärvi
5.7.2021 ma
Keskisen kyläkauppa, Alavus
6.7.2021 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava, avajaiset
7.7.2021 ke
Niemenharjun tanssilava, Pihtipudas
10.7.2021 la
Ilveskasino, Kuopio
14.7.2021 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
15.7.2021 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
16.7.2021 pe
Myllylammen lava, Miehikkälä
22.7.2021 to
Maaningan kasino, Kuopio
23.7.2021 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
24.7.2021 la
Säänjärven lava, Savitaipale
26.7.2021 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
27.7.2021 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
28.7.2021 ke
Särkkä, Punkalaidun
30.7.2021 pe
Tanhuhovi, Lohja
31.7.2021 la
Valasranta, Pöytyä
3.8.2021 ti
Tortinmäen lava, Turku
7.8.2021 la
Liperin lava, Liperi
8.8.2021 su
Kyllikinranta, Iisalmi
11.8.2021 ke
Keskisen kyläkauppa, Alavus
12.8.2021 to
Salmen lava, Pieksämäki
14.8.2021 la
Suukosken keidas, Tervola
28.8.2021 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
4.9.2021 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
18.9.2021 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
24.9.2021 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
25.9.2021 la
Urjanlinna, Sievi
3.10.2021 su
Helsinki Pavi, Vantaa
6.10.2021 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
8.10.2021 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
9.10.2021 la
Aronkeidas, Kauhajoki
16.10.2021 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
30.10.2021 la
Ruskotalo, Rusko
6.11.2021 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
12.11.2021 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
20.11.2021 la
Valtatie 2, Harjavalta
21.11.2021 su
Alapitkän ns, Lapinlahti
26.11.2021 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
27.11.2021 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
3.12.2021 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
4.3.2022 pe
Wanha Työski, Hamina
5.3.2022 la
Aronkeidas, Kauhajoki
11.3.2022 pe
Teeriharju, Somero
12.3.2022 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
13.3.2022 su
Evijärven ns, Evijärvi
19.3.2022 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
26.3.2022 la
Urjanlinna, Sievi
2.4.2022 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
3.4.2022 su
Hirvensuuli, Huittinen
8.4.2022 pe
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
15.4.2022 pe pitkäperjantai
Härmän Kylpylä, Kauhava
16.4.2022 la
Spa Hotel Runni, Iisalmi
17.4.2022 su pääsiäinen
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
30.4.2022 la vapunaatto
Hotelli Tallukka, Asikkala
14.5.2022 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
15.5.2022 su
Helsinki Pavi, Vantaa
21.5.2022 la
Nuijamiesten lava, Oulu
25.5.2022 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
27.5.2022 pe
Krouvin lava, Hartola
28.5.2022 la
Säänjärven lava, Savitaipale
1.6.2022 ke
Kisapirtti, Parikkala
3.6.2022 pe
Hangan lava, Hankasalmi
4.6.2022 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
5.6.2022 su helluntai
Mäntymäen lava, Orimattila
8.6.2022 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
10.6.2022 pe
Jormuan lava, Kajaani
11.6.2022 la
Halkosaari, Lappajärvi, avajaiset
12.6.2022 su
Niemenharjun tanssilava, Pihtipudas
17.6.2022 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
18.6.2022 la
Ilveskasino, Kuopio
19.6.2022 su
Lemmenlava, Joensuu
25.6.2022 la juhannuspäivä
Riutanharju, Riihimäki
26.6.2022 su
Välijoen lava, Savitaipale
29.6.2022 ke
Särkkä, Punkalaidun
2.7.2022 la
Hämyslava, Nokia
3.7.2022 su
Savion lava, Laukaa
4.7.2022 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
8.7.2022 pe
Kajasteen lava, Nurmes
9.7.2022 la
Suukosken keidas, Tervola
11.7.2022 ma
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi
13.7.2022 ke
Nurmaan lava, Mäntyharju
14.7.2022 to
Salmen lava, Pieksämäki
16.7.2022 la
Jenkkapirtti, Asikkala
17.7.2022 su
Keskisen kyläkauppa, Alavus
21.7.2022 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
22.7.2022 pe
Nurmen lava, Lempäälä
23.7.2022 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
24.7.2022 su
Helsinki Pavi, Vantaa
29.7.2022 pe
Viikinsaaren tanssilava, Tampere
4.8.2022 to
Tulenliekki, Leppävirta
5.8.2022 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
10.8.2022 ke
Niemenharjun tanssilava, Pihtipudas
11.8.2022 to
Keskisen kyläkauppa, Alavus
12.8.2022 pe
Myllylammen lava, Miehikkälä
13.8.2022 la
Halkosaari, Lappajärvi, pttjiset