Etiketti

5.6.2015 pe
Sotkalinna, Hämeenlinna
13.6.2015 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
19.6.2015 pe juhannusaatto
Naantalin kylpylä, Naantali
20.6.2015 la juhannuspäivä
Halkosaari, Lappajärvi
23.6.2015 ti
Rajavaaran lava, Kitee
27.6.2015 la
Meripaviljonki, Kokkola
3.7.2015 pe
Kallioniemi, Kouvola
4.7.2015 la
Ilveskasino, Kuopio
5.7.2015 su
M/S Baltic Princess
6.7.2015 ma
M/S Baltic Princess
7.7.2015 ti
M/S Baltic Princess
8.7.2015 ke
M/S Baltic Princess
10.7.2015 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
11.7.2015 la
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
16.7.2015 to
Tampsan lava, Kotka
17.7.2015 pe
Uittamo paviljonki, Turku
18.7.2015 la
Hojo hojo, Tuusniemi
21.7.2015 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
22.7.2015 ke
Evijärven alapään ns, Evijärvi, naistentanssit
28.7.2015 ti
Valasranta, Pöytyä
7.8.2015 pe
Risulahden lava, Luumäki
8.8.2015 la
Pukkilansaari, Isokyrö
15.8.2015 la
Tulenliekki, Leppävirta
21.8.2015 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
22.8.2015 la
Halsua
26.8.2015 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
29.8.2015 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
5.9.2015 la
Valasranta, Pöytyä
12.9.2015 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
18.9.2015 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
11.10.2015 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
17.10.2015 la
Keskustalo, Kotka
20.10.2015 ti
Hämeenlinna
24.10.2015 la
Kulma, Lieksa
3.11.2015 ti
M/S Baltic Queen
4.11.2015 ke
M/S Baltic Queen
7.11.2015 la
Mietaan ns, Kurikka
14.11.2015 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
12.12.2015 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
20.12.2015 su
M/S Baltic Princess
21.12.2015 ma
M/S Baltic Princess
22.12.2015 ti
M/S Baltic Princess
26.12.2015 la tapaninpäivä
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
1.1.2016 pe uudenvuodenpäivä
Härmän Kylpylä, Kauhava
6.2.2016 la
Ooperi, Rauma
9.2.2016 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
12.2.2016 pe
Teeriharju, Somero
13.2.2016 la
Kärsämäen Kataja, Kärsämäki
14.2.2016 su ystävänpäivä
M/S Baltic Queen
15.2.2016 ma
M/S Baltic Queen
20.2.2016 la
Keskustalo, Kotka
24.2.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
26.2.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
27.2.2016 la
Pesäkallio, Lahti
5.3.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
12.3.2016 la
Metsälinna, Akaa
19.3.2016 la
Limingan ns, Liminka
20.3.2016 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
25.3.2016 pe pitkäperjantai
Anna & Albert, Oulu
27.3.2016 su pääsiäinen
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
2.4.2016 la
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
30.4.2016 la vapunaatto
Säätiötalo, Urjala
7.5.2016 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
14.5.2016 la
Tulenliekki, Leppävirta
20.5.2016 pe
Silja Europa
21.5.2016 la
Silja Europa
22.5.2016 su
Silja Europa
23.5.2016 ma
Silja Europa
28.5.2016 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
7.6.2016 ti
M/S Baltic Queen
8.6.2016 ke
M/S Baltic Queen
11.6.2016 la
Riutanharju, Riihimäki
18.6.2016 la
Witsiälän lava, Hämeenlinna
24.6.2016 pe juhannusaatto
Hangan lava, Hankasalmi
25.6.2016 la juhannuspäivä
Halkosaari, Lappajärvi
6.7.2016 ke
Silja Europa
7.7.2016 to
Silja Europa
8.7.2016 pe
Silja Europa
9.7.2016 la
Silja Europa
16.7.2016 la
Meripaviljonki, Kokkola
19.7.2016 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
23.7.2016 la
Valasranta, Pöytyä
30.7.2016 la
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
2.8.2016 ti
Rajavaaran lava, Kitee
5.8.2016 pe
Risulahden lava, Luumäki
9.8.2016 ti
M/S Baltic Princess
10.8.2016 ke
M/S Baltic Princess
12.8.2016 pe
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
13.8.2016 la
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
20.8.2016 la
Halkosaari, Lappajärvi, pttjiset
27.8.2016 la
Hämyslava, Nokia
2.9.2016 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
3.9.2016 la
Ilveskasino, Kuopio
4.9.2016 su
Helsinki Pavi, Vantaa
10.9.2016 la
Valasranta, Pöytyä
24.9.2016 la
Scandic Rukahovi, Kuusamo
1.10.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
14.10.2016 pe
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
16.10.2016 su
M/S Baltic Queen
17.10.2016 ma
M/S Baltic Queen
18.10.2016 ti
M/S Baltic Queen
19.10.2016 ke
M/S Baltic Queen
22.10.2016 la
Pajarinhovi, Kitee
28.10.2016 pe
Snellman-sali, Kokkola, konsertti
29.10.2016 la
Snellman-sali, Kokkola, konsertti
29.10.2016 la
Vanha tullipakkahuone, Kokkola, konsertti
30.10.2016 su
Snellman-sali, Kokkola, konsertti
30.10.2016 su
Vanha tullipakkahuone, Kokkola, konsertti
5.11.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
19.11.2016 la
Scandic Rukahovi, Kuusamo
25.11.2016 pe
Tulenliekki, Leppävirta
26.11.2016 la
Kylpylähotelli Eden, Nokia
2.12.2016 pe
Ravintola Soittola, Seinäjoki
3.12.2016 la
Ravintola Soittola, Seinäjoki
10.12.2016 la
Siuntion hyvinvointikeskus, Siuntio
16.12.2016 pe
Kuusamo
25.12.2016 su joulupäivä
Käenkoskikeskus, Parkano
26.12.2016 ma tapaninpäivä
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Ruusulinna, Nurmijärvi
4.2.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
18.2.2017 la
Hotelli Helenan kievari, Ylitornio
26.2.2017 su
Puistokulma, Vantaa
3.3.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
4.3.2017 la
Kuntotalo, Kouvola
11.3.2017 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
18.3.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
19.3.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
24.3.2017 pe
Teeriharju, Somero
25.3.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
9.4.2017 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
16.4.2017 su pääsiäinen
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
22.4.2017 la
Tanhuhovi, Lohja
5.5.2017 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
21.5.2017 su
Silja Europa
23.5.2017 ti
Silja Europa
27.5.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
3.6.2017 la
Liperin lava, Liperi
10.6.2017 la
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
17.6.2017 la
Tanhuhovi, Lohja
18.6.2017 su
Hirvensuuli, Huittinen
24.6.2017 la juhannuspäivä
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
30.6.2017 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
1.7.2017 la
Valasranta, Pöytyä
4.7.2017 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
5.7.2017 ke
Kisapirtti, Parikkala
8.7.2017 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
29.7.2017 la
Tanhuhovi, Lohja
5.8.2017 la
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
11.8.2017 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
16.8.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
19.8.2017 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
27.8.2017 su
M/S Baltic Princess
28.8.2017 ma
M/S Baltic Princess
29.8.2017 ti
M/S Baltic Princess
30.8.2017 ke
M/S Baltic Princess
2.9.2017 la
Lohja Spa & Resort, Lohja
9.9.2017 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
10.9.2017 su
Riemuliiteri, Kolari
12.9.2017 ti
Silja Europa
26.9.2017 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
30.9.2017 la
Pajarinhovi, Kitee
7.10.2017 la
Tanssiravintola Pohjanhovi, Rovaniemi
14.10.2017 la
Kuntotalo, Kouvola
21.10.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
28.10.2017 la
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
4.11.2017 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
5.11.2017 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
17.11.2017 pe
Teeriharju, Somero
18.11.2017 la
yksityistilaisuus
24.11.2017 pe
Imatran kylpylä, Imatra
25.11.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
26.11.2017 su
Silja Europa
27.11.2017 ma
Silja Europa
1.12.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
2.12.2017 la
yksityistilaisuus
3.12.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
8.12.2017 pe
Hotelli Kuusamo, Kuusamo
9.12.2017 la
Hotelli Kuusamo, Kuusamo
16.12.2017 la
Latosaari, Lapua
17.12.2017 su
Kisakaari, Mikkeli
26.12.2017 ti tapaninpäivä
Kuntotalo, Kouvola
30.12.2017 la
Hotelli Malmikumpu, Outokumpu
27.1.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
3.2.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
10.2.2018 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
17.2.2018 la
Aronkeidas, Kauhajoki
23.2.2018 pe
T-talo, Turku
24.2.2018 la
Alavieskan Viri, Alavieska
4.3.2018 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
10.3.2018 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
17.3.2018 la
Latosaari, Lapua
22.3.2018 to
Yökerho Kaarle XII Ski Ruka, Kuusamo
23.3.2018 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
30.3.2018 pe pitkäperjantai
Ilveslinna, Jämsä
31.3.2018 la
Limingan ns, Liminka
7.4.2018 la
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
8.4.2018 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
14.4.2018 la
Kuntotalo, Kouvola
15.4.2018 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
21.4.2018 la
Keskustalo, Kotka
9.5.2018 ke
Kapakanmäki, Hämeenlinna
12.5.2018 la
Luhurikan lava, Lapua
18.5.2018 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
19.5.2018 la
Liperin lava, Liperi
26.5.2018 la
Valasranta, Pöytyä
2.6.2018 la
Luhurikan lava, Lapua
3.6.2018 su
Helsinki Pavi, Vantaa
9.6.2018 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
16.6.2018 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
20.6.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
21.6.2018 to
Littoisten lava, Kaarina
24.6.2018 su
Lemmenlava, Joensuu
26.6.2018 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
3.7.2018 ti
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
4.7.2018 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
5.7.2018 to
Salmen lava, Pieksämäki
7.7.2018 la
Luhurikan lava, Lapua
8.7.2018 su
Öllölän lava, Joensuu
10.7.2018 ti
Hangan lava, Hankasalmi
14.7.2018 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
20.7.2018 pe
Kiuruvesi
21.7.2018 la
Riutanharju, Riihimäki
24.7.2018 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
29.7.2018 su
Haikan lava, Pirkkala
4.8.2018 la
Huvilintu, Raisio
11.8.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
16.8.2018 to
Törnävän paviljonki, Seinäjoki
17.8.2018 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
18.8.2018 la
Valasranta, Pöytyä
21.8.2018 ti
Rajavaaran lava, Kitee
24.8.2018 pe
Pappisten lava, Loimaa
8.9.2018 la
Luhurikan lava, Lapua
21.9.2018 pe
Pyrkivä, Turku
22.9.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
23.9.2018 su
Hirvensuuli, Huittinen
29.9.2018 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
13.10.2018 la
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
14.10.2018 su
Ruskotalo, Rusko
2.11.2018 pe
Imatran kylpylä, Imatra
3.11.2018 la
Kuntotalo, Kouvola
4.11.2018 su
Kalliohovi, Loimaa
11.11.2018 su
Puistokulma, Vantaa
17.11.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
18.11.2018 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
24.11.2018 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
25.11.2018 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
30.11.2018 pe
Teeriharju, Somero
9.12.2018 su
Kisakaari, Mikkeli
14.12.2018 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
15.12.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.3.2019 pe
Tapiola, Tampere
2.3.2019 la
Evijärven alapään ns, Evijärvi
3.3.2019 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
15.3.2019 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
16.3.2019 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
22.3.2019 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
23.3.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
24.3.2019 su
Kisakaari, Mikkeli
26.3.2019 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
27.3.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
29.3.2019 pe
Pyrkivä, Turku
30.3.2019 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
31.3.2019 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
5.4.2019 pe
Teeriharju, Somero
7.4.2019 su
Ruskotalo, Rusko
13.4.2019 la
Riemuliiteri, Kolari
14.4.2019 su
Riemuliiteri, Kolari
18.4.2019 to kiirastorstai
Ruusulinna, Nurmijärvi
19.4.2019 pe pitkäperjantai
Kuntotalo, Kouvola
20.4.2019 la
Auran nuortentalo, Aura
21.4.2019 su pääsiäinen
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
26.4.2019 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
27.4.2019 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
4.5.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
10.5.2019 pe
Juhlatilat Louhela, Parikkala
17.5.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
18.5.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
24.5.2019 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
25.5.2019 la
Valasranta, Pöytyä
31.5.2019 pe
Kallioniemi, Kouvola
1.6.2019 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
7.6.2019 pe
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
8.6.2019 la
Merikievari, Merikarvia
9.6.2019 su helluntai
Ruissalon kansanpuiston tanssipaviljonki, Turku
13.6.2019 to
Littoisten lava, Kaarina
14.6.2019 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
15.6.2019 la
Kaarihovi, Teuva
21.6.2019 pe juhannusaatto
Rokua Health & Spa, Utajärvi
22.6.2019 la juhannuspäivä
Salamakallio, Rauma
25.6.2019 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
28.6.2019 pe
Kajasteen lava, Nurmes
30.6.2019 su
Välijoen lava, Savitaipale
2.7.2019 ti
Liperin lava, Liperi
6.7.2019 la
Taivalkaari, Taivalkoski
20.7.2019 la
Luhurikan lava, Lapua
21.7.2019 su
Öllölän lava, Joensuu
23.7.2019 ti
Tortinmäen lava, Turku
27.7.2019 la
Ämyri, Somero
28.7.2019 su
Törnävän paviljonki, Seinäjoki
30.7.2019 ti
Ravintola Teivaan Lokki, Lahti
31.7.2019 ke
Evijärven alapään ns, Evijärvi
1.8.2019 to
Ainola, Jyväskylä
3.8.2019 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
4.8.2019 su
Kyllikinranta, Iisalmi
9.8.2019 pe
Lusan halli, Kurikka
10.8.2019 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
11.8.2019 su
Haikan lava, Pirkkala
16.8.2019 pe
Uittamo paviljonki, Turku
20.8.2019 ti
Rajavaaran lava, Kitee
23.8.2019 pe
Ravintola Tähtikellari, Pori
24.8.2019 la
Valasranta, Pöytyä
27.8.2019 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
28.8.2019 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
30.8.2019 pe
Hangan lava, Hankasalmi, pttjiset
31.8.2019 la
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava, venetsialaiset
6.9.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
7.9.2019 la
Huvilintu, Raisio
13.9.2019 pe
Lohja Spa & Resort, Lohja
20.9.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
21.9.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
26.9.2019 to
Scandic Rukahovi, Kuusamo
27.9.2019 pe
Tuiskula, Nivala
28.9.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
29.9.2019 su
Silja Europa
30.9.2019 ma
Silja Europa
4.10.2019 pe
Pyrkivä, Turku
5.10.2019 la
Kuntotalo, Kouvola
25.10.2019 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
26.10.2019 la
Metsälinna, Akaa
27.10.2019 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
29.10.2019 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
2.11.2019 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo, Savitaipale
3.11.2019 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
9.11.2019 la
Urjanlinna, Sievi
10.11.2019 su
Evijärven ns, Evijärvi
16.11.2019 la
Tanssiravintola Pohjanhovi, Rovaniemi
22.11.2019 pe
Kuhmon Kelo, Kuhmo
23.11.2019 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
30.11.2019 la
Pajarinhovi, Kitee
1.12.2019 su
Kisakaari, Mikkeli
7.12.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
14.12.2019 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
15.12.2019 su
M/S Baltic Princess
16.12.2019 ma
M/S Baltic Princess
17.12.2019 ti
M/S Baltic Princess
18.12.2019 ke
M/S Baltic Princess
25.12.2019 ke joulupäivä
Kuntotalo, Kouvola
26.12.2019 to tapaninpäivä
Tanhuhovi, Lohja
27.12.2019 pe
Teeriharju, Somero
28.12.2019 la
Aronkeidas, Kauhajoki
31.12.2019 ti uudenvuodenaatto
Härmän Kylpylä, Kauhava
7.2.2020 pe
Tuiskula, Nivala
8.2.2020 la
Metsälinna, Akaa
9.2.2020 su
Ruskotalo, Rusko
11.2.2020 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
12.2.2020 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
14.2.2020 pe ystävänpäivä
Aronkeidas, Kauhajoki
15.2.2020 la
Tanhuhovi, Lohja
16.2.2020 su
M/S Baltic Princess
17.2.2020 ma
M/S Baltic Princess
18.2.2020 ti
M/S Baltic Princess
19.2.2020 ke
M/S Baltic Princess
22.2.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
28.2.2020 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
29.2.2020 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
7.3.2020 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
25.3.2020 ke
M/S Baltic Princess
17.7.2020 pe
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
18.7.2020 la
Liperin lava, Liperi
19.7.2020 su
Välijoen lava, Savitaipale
22.7.2020 ke
Käenkoskikeskus, Parkano
24.7.2020 pe
Hangan lava, Hankasalmi
25.7.2020 la
Halkosaari, Lappajärvi
31.7.2020 pe
Kajasteen lava, Nurmes
1.8.2020 la
Luhurikan lava, Lapua
8.8.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
14.8.2020 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
15.8.2020 la
Valasranta, Pöytyä
22.8.2020 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
27.8.2020 to
Salmen lava, Pieksämäki
30.8.2020 su
Hirvensuuli, Huittinen
1.9.2020 ti
Tortinmäen lava, Turku
4.9.2020 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
5.9.2020 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
11.9.2020 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
12.9.2020 la
Hotelli Ellivuori, Sastamala
18.9.2020 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
19.9.2020 la
Luhurikan lava, Lapua
26.9.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
27.9.2020 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
30.9.2020 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
2.10.2020 pe
Spa Hotel Runni, Iisalmi
3.10.2020 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
31.10.2020 la
Aronkeidas, Kauhajoki
6.11.2020 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
7.11.2020 la
Tanhuhovi, Lohja
8.11.2020 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
11.11.2020 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
14.11.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
25.11.2020 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
26.6.2021 la juhannuspäivä
Liperin lava, Liperi
29.6.2021 ti
Keskisen kyläkauppa, Alavus
2.7.2021 pe
Kallioniemi, Kouvola
9.7.2021 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
10.7.2021 la
Säänjärven lava, Savitaipale
13.7.2021 ti
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
17.7.2021 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
18.7.2021 su
Metsälinna, Mikkeli
21.7.2021 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
23.7.2021 pe
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
24.7.2021 la
Suukosken keidas, Tervola
27.7.2021 ti
Tortinmäen lava, Turku
30.7.2021 pe
Kajasteen lava, Nurmes
31.7.2021 la
Ämyri, Somero
1.8.2021 su
Haikan lava, Pirkkala
6.8.2021 pe
Hangan lava, Hankasalmi
7.8.2021 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
9.8.2021 ma
Keskisen kyläkauppa, Alavus
14.8.2021 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
15.8.2021 su
Kyllikinranta, Iisalmi
18.8.2021 ke
Kisapirtti, Parikkala
21.8.2021 la
Luhurikan lava, Lapua
24.8.2021 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
28.8.2021 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
4.9.2021 la
Tanhuhovi, Lohja
17.9.2021 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
18.9.2021 la
Riutanharju, Riihimäki
24.9.2021 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
25.9.2021 la
Tanhuhovi, Lohja
28.9.2021 ti
Silja Europa
29.9.2021 ke
Silja Europa
1.10.2021 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
2.10.2021 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
3.10.2021 su
Kisakaari, Mikkeli
7.10.2021 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
23.10.2021 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
24.10.2021 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
29.10.2021 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
5.11.2021 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
6.11.2021 la
Aronkeidas, Kauhajoki
7.11.2021 su
Evijärven ns, Evijärvi
12.11.2021 pe
Kangasniemen työväentalo, Kangasniemi
13.11.2021 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
19.11.2021 pe
Teeriharju, Somero, KORONAPASSI
20.11.2021 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
21.11.2021 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
26.11.2021 pe
Spa Hotel Runni, Iisalmi
3.12.2021 pe
Wanha Työski, Hamina
5.12.2021 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila, KORONAPASSI
8.12.2021 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
10.12.2021 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
11.12.2021 la
Tanhuhovi, Lohja, KORONAPASSI
17.12.2021 pe
Anna & Albert, Oulu
18.12.2021 la
Aronkeidas, Kauhajoki
25.12.2021 la joulupäivä
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
5.2.2022 la
Valtatie 2, Harjavalta, avajaiset
12.2.2022 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
18.2.2022 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
25.2.2022 pe
Anna & Albert, Oulu
26.2.2022 la
Aronkeidas, Kauhajoki
27.2.2022 su
Evijärven ns, Evijärvi
4.3.2022 pe
Kangasniemen työväentalo, Kangasniemi
5.3.2022 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
6.3.2022 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
11.3.2022 pe
Hotelli Sorsanpesä, Seinäjoki
12.3.2022 la
Auran nuortentalo, Aura
13.3.2022 su
Kerhola, Nokia
30.3.2022 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
31.3.2022 to
Hotelli Korpilampi, Espoo
1.4.2022 pe
Spa Hotel Runni, Iisalmi
2.4.2022 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
3.4.2022 su
Kisakaari, Mikkeli
9.4.2022 la
Kartano Kievari, Äänekoski
13.4.2022 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
14.4.2022 to kiirastorstai
Tanssikrouvi, Sastamala
15.4.2022 pe pitkäperjantai
Helsinki Pavi, Vantaa, avajaiset
16.4.2022 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
17.4.2022 su pääsiäinen
Teeriharju, Somero
18.4.2022 ma pääsiäismaanantai
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
22.4.2022 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
29.4.2022 pe
Esakallio, Somero
30.4.2022 la vapunaatto
Aronkeidas, Kauhajoki
4.5.2022 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
7.5.2022 la
Luhurikan lava, Lapua
13.5.2022 pe
Salamakallio, Rauma
14.5.2022 la
Tanhuhovi, Lohja
20.5.2022 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
21.5.2022 la
Valasranta, Pöytyä
24.5.2022 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava, avajaiset
27.5.2022 pe
Kisaranta, Kangasala
28.5.2022 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
1.6.2022 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
2.6.2022 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
4.6.2022 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
10.6.2022 pe
Kajasteen lava, Nurmes
11.6.2022 la
Kaarihovi, Teuva
15.6.2022 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
16.6.2022 to
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
17.6.2022 pe
Talviaisten VPK:n lava, Orivesi
18.6.2022 la
Säänjärven lava, Savitaipale
19.6.2022 su
Mäntymäen lava, Orimattila
22.6.2022 ke
Särkkä, Punkalaidun
23.6.2022 to
Keskisen kyläkauppa, Alavus
24.6.2022 pe juhannusaatto
Kermankosken lava, Heinävesi, avajaiset
25.6.2022 la juhannuspäivä
Halkosaari, Lappajärvi
26.6.2022 su
Savion lava, Laukaa
30.6.2022 to
Littoisten lava, Kaarina
1.7.2022 pe
Hangan lava, Hankasalmi
2.7.2022 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
3.7.2022 su
Haikan lava, Pirkkala
4.7.2022 ma
Saukonkallion lava, Iitti
7.7.2022 to
Jenkkapirtti, Asikkala
9.7.2022 la
Huvilintu, Raisio
10.7.2022 su
Metsälinna, Mikkeli
11.7.2022 ma
Kauppilan lato, Salo
12.7.2022 ti
Liperin lava, Liperi
13.7.2022 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
15.7.2022 pe
Kisaranta, Kangasala
16.7.2022 la
Ämyri, Somero
17.7.2022 su
Helsinki Pavi, Vantaa
19.7.2022 ti
Hämyslava, Nokia
20.7.2022 ke
Niemenharjun tanssilava, Pihtipudas
21.7.2022 to
Spa Hotel Runni, Iisalmi
22.7.2022 pe
Jormuan lava, Kajaani
23.7.2022 la
Luhurikan lava, Lapua
24.7.2022 su
Öllölän lava, Joensuu
27.7.2022 ke
Esakallio, Somero
29.7.2022 pe
Purmojärven Rantahalli, Kauhava
30.7.2022 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
31.7.2022 su
Kolmilammi, Hausjärvi
3.8.2022 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
4.8.2022 to
Salmen lava, Pieksämäki
6.8.2022 la
Valasranta, Pöytyä
7.8.2022 su
Välijoen lava, Savitaipale