Onnenkerjäläiset

30.1.2015 pe
Ravintola Rammari, Varkaus
31.1.2015 la
Ravintola Rammari, Varkaus
6.2.2015 pe
M/S Wasa Express
7.2.2015 la
M/S Wasa Express
21.2.2015 la
Anna & Albert, Oulu
4.3.2015 ke
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
5.3.2015 to
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
7.3.2015 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
18.4.2015 la
Anna & Albert, Oulu
30.4.2015 to vapunaatto
Tulenliekki, Leppävirta
6.5.2015 ke
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
29.5.2015 pe
Ravintola Rammari, Varkaus
30.5.2015 la
Ravintola Rammari, Varkaus
2.7.2015 to
Anna & Albert, Oulu
10.7.2015 pe
Ravintola Rammari, Varkaus
11.7.2015 la
Ravintola Rammari, Varkaus
18.7.2015 la
Hotelli Peltohovi, Kiuruvesi
22.7.2015 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
24.7.2015 pe
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
25.7.2015 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
12.9.2015 la
Jyrkkäkosken huvikeskus, Pudasjärvi
26.9.2015 la
Anna & Albert, Oulu
23.10.2015 pe
Ravintola Rammari, Varkaus
24.10.2015 la
Ravintola Rammari, Varkaus
13.11.2015 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
21.11.2015 la
Kylpylähotelli Summassaari, Saarijärvi
24.11.2015 ti
Äkäshotelli, Kolari
25.11.2015 ke
Äkäshotelli, Kolari
26.11.2015 to
Äkäshotelli, Kolari
28.11.2015 la
Rokua Health & Spa, Utajärvi
23.1.2016 la
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
20.2.2016 la
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
27.2.2016 la
Latosaari, Lapua
3.3.2016 to
M/S Baltic Princess
4.3.2016 pe
M/S Baltic Princess
5.3.2016 la
M/S Baltic Princess
6.3.2016 su
M/S Baltic Princess
7.3.2016 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
17.3.2016 to
Silja Europa
18.3.2016 pe
Silja Europa
19.3.2016 la
Silja Europa
26.3.2016 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
8.4.2016 pe
Teeriharju, Somero
11.4.2016 ma
M/S Finlandia
12.4.2016 ti
M/S Finlandia
13.4.2016 ke
M/S Finlandia
14.4.2016 to
M/S Finlandia
15.4.2016 pe
M/S Finlandia
16.4.2016 la
Tallink Galaxy
17.4.2016 su
Tallink Galaxy
6.5.2016 pe
Silja Europa
7.5.2016 la
Silja Europa
8.5.2016 su
Silja Europa
21.5.2016 la
Tallink Galaxy
22.5.2016 su
Tallink Galaxy
2.6.2016 to
M/S Baltic Princess
3.6.2016 pe
M/S Baltic Princess
4.6.2016 la
M/S Baltic Princess
5.6.2016 su
M/S Baltic Princess
11.6.2016 la
Meripaviljonki, Kokkola
20.6.2016 ma
M/S Superstar
21.6.2016 ti
M/S Superstar
22.6.2016 ke
M/S Superstar
3.7.2016 su
Helsinki Pavi, Vantaa
7.7.2016 to
Ilmaristen lava, Lieto
13.7.2016 ke
Vastuksen talo, Vaala
14.7.2016 to
Lampin lava, Toholampi
16.7.2016 la
Hotelli Peltohovi, Kiuruvesi
17.7.2016 su
Kyllikinranta, Iisalmi
30.7.2016 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
6.8.2016 la
Jenkkapirtti, Asikkala
11.8.2016 to
Poikeljärven paviljonki, Pori
18.8.2016 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
20.8.2016 la
Pukkilansaari, Isokyrö
23.8.2016 ti
Tortinmäen lava, Turku
25.8.2016 to
Tampsan lava, Kotka
27.8.2016 la
Jyrkkäkosken huvikeskus, Pudasjärvi, venetsialaiset
28.8.2016 su
Kolmilammi, Hausjärvi
2.9.2016 pe
Pappisten lava, Loimaa
3.9.2016 la
Riutanharju, Riihimäki
7.9.2016 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
9.9.2016 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
15.9.2016 to
Hurmio-klubi, Turku
16.9.2016 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
23.9.2016 pe
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
24.9.2016 la
Latosaari, Lapua
1.10.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta, avajaiset
14.10.2016 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
16.10.2016 su
Kisakaari, Mikkeli
29.10.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
18.11.2016 pe
Imatran kylpylä, Imatra
19.11.2016 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
3.12.2016 la
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
9.12.2016 pe
Ravintola Soittola, Seinäjoki
10.12.2016 la
Ravintola Soittola, Seinäjoki
22.12.2016 to
M/S Baltic Princess
23.12.2016 pe
M/S Baltic Princess
24.12.2016 la jouluaatto
M/S Baltic Princess
25.12.2016 su joulupäivä
M/S Baltic Princess
26.12.2016 ma tapaninpäivä
M/S Baltic Princess
27.12.2016 ti
M/S Baltic Princess
28.12.2016 ke
M/S Baltic Princess
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
20.1.2017 pe
Äkäshotelli, Kolari
21.1.2017 la
Äkäshotelli, Kolari
28.1.2017 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
3.2.2017 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
10.2.2017 pe
Äkäshotelli, Kolari
11.2.2017 la
Äkäshotelli, Kolari
13.2.2017 ma
M/S Finlandia
14.2.2017 ti ystävänpäivä
M/S Finlandia
15.2.2017 ke
M/S Finlandia
16.2.2017 to
M/S Finlandia
17.2.2017 pe
M/S Finlandia
3.3.2017 pe
Äkäshotelli, Kolari
4.3.2017 la
Äkäshotelli, Kolari
5.3.2017 su
Äkäshotelli, Kolari
6.3.2017 ma
Äkäshotelli, Kolari
7.3.2017 ti
Äkäshotelli, Kolari
8.3.2017 ke naisten päivä
Äkäshotelli, Kolari
19.3.2017 su
Äkäshotelli, Kolari
21.3.2017 ti
Äkäshotelli, Kolari
23.3.2017 to
Äkäshotelli, Kolari
25.3.2017 la
Äkäshotelli, Kolari
12.4.2017 ke
M/S Baltic Princess
3.5.2017 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
3.6.2017 la
Hojo hojo, Tuusniemi
4.6.2017 su helluntai
Metsälinna, Mikkeli
4.6.2017 su helluntai
Männistö, Savitaipale
12.6.2017 ma
M/S Baltic Princess
13.6.2017 ti
M/S Baltic Princess
14.6.2017 ke
M/S Baltic Princess
15.6.2017 to
M/S Baltic Princess
16.6.2017 pe
M/S Baltic Princess
17.6.2017 la
M/S Baltic Princess
18.6.2017 su
M/S Baltic Princess
23.6.2017 pe juhannusaatto
Haikan lava, Pirkkala
24.6.2017 la juhannuspäivä
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
3.7.2017 ma
M/S Finlandia
4.7.2017 ti
M/S Finlandia
5.7.2017 ke
M/S Finlandia
6.7.2017 to
M/S Finlandia
7.7.2017 pe
M/S Finlandia
14.7.2017 pe
Kajasteen lava, Nurmes
20.7.2017 to
Littoisten lava, Kaarina
25.7.2017 ti
Silja Europa
26.7.2017 ke
Silja Europa
29.7.2017 la
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
7.8.2017 ma
M/S Finlandia
8.8.2017 ti
M/S Finlandia
9.8.2017 ke
M/S Finlandia
10.8.2017 to
M/S Finlandia
11.8.2017 pe
M/S Finlandia
2.9.2017 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
6.9.2017 ke
Äkäshotelli, Kolari
7.9.2017 to
Äkäshotelli, Kolari
8.9.2017 pe
Hotelli Levitunturi, Kittilä
9.9.2017 la
Äkäshotelli, Kolari
16.9.2017 la
Latosaari, Lapua
14.10.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
28.10.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
4.11.2017 la
Alavieskan Viri, Alavieska
2.12.2017 la
Härmän Kylpylä, Kauhava
2.12.2017 la
Hotelli Malmikumpu, Outokumpu
16.12.2017 la
Hotelli Niittyranta, Joensuu
24.12.2017 su jouluaatto
M/S Baltic Princess
25.12.2017 ma joulupäivä
M/S Baltic Princess
26.12.2017 ti tapaninpäivä
Auran nuortentalo, Aura
26.12.2017 ti tapaninpäivä
M/S Baltic Princess
31.12.2017 su uudenvuodenaatto
Ilveslinna, Jämsä
6.1.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
7.1.2018 su
Silja Europa
8.1.2018 ma
Silja Europa
9.1.2018 ti
Silja Europa
10.1.2018 ke
Silja Europa
13.1.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
20.1.2018 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
26.1.2018 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
31.1.2018 ke
HurmioKlubi, Helsinki
3.2.2018 la
Tanssiravintola Pohjanhovi, Rovaniemi
7.2.2018 ke
Viking Grace
10.2.2018 la
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
17.2.2018 la
Auran nuortentalo, Aura
19.2.2018 ma
M/S Finlandia
20.2.2018 ti
M/S Finlandia
21.2.2018 ke
M/S Finlandia
22.2.2018 to
M/S Finlandia
23.2.2018 pe
M/S Finlandia
3.3.2018 la
Kuntotalo, Kouvola
10.3.2018 la
Latosaari, Lapua
17.3.2018 la
Hotelli Malmikumpu, Outokumpu
19.3.2018 ma
Riemuliiteri, Kolari
20.3.2018 ti
Riemuliiteri, Kolari
21.3.2018 ke
Riemuliiteri, Kolari
22.3.2018 to
Riemuliiteri, Kolari
23.3.2018 pe
Riemuliiteri, Kolari
14.4.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
30.4.2018 ma vapunaatto
M/S Finlandia
1.5.2018 ti vapunpäivä
M/S Finlandia
2.5.2018 ke
M/S Finlandia
3.5.2018 to
M/S Finlandia
4.5.2018 pe
M/S Finlandia
19.5.2018 la
Hojo hojo, Tuusniemi
26.5.2018 la
Huvilintu, Raisio
8.6.2018 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
14.7.2018 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
25.7.2018 ke
Särkkä, Punkalaidun
26.7.2018 to
Littoisten lava, Kaarina
28.7.2018 la
Pintamon kyläseuran talo, Pudasjärvi
4.8.2018 la
Kermankosken lava, Heinävesi
7.8.2018 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
8.8.2018 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
17.8.2018 pe
Lusan halli, Kurikka
1.9.2018 la
Riutanharju, Riihimäki
4.9.2018 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
11.9.2018 ti
Riemuliiteri, Kolari
12.9.2018 ke
Riemuliiteri, Kolari
13.9.2018 to
Riemuliiteri, Kolari
14.9.2018 pe
Riemuliiteri, Kolari
15.9.2018 la
Riemuliiteri, Kolari
22.9.2018 la
Luhurikan lava, Lapua
29.9.2018 la
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
5.10.2018 pe
Pyrkivä, Turku
3.11.2018 la
Hotelli Malmikumpu, Outokumpu
10.11.2018 la
Auran nuortentalo, Aura
30.11.2018 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
1.12.2018 la
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
15.12.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
31.12.2018 ma uudenvuodenaatto
Hotelli Leikari, Kotka
4.1.2019 pe
Tuiskula, Nivala
5.1.2019 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
12.1.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
18.1.2019 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
19.1.2019 la
Tulenliekki, Leppävirta, naistentanssit
26.1.2019 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
9.2.2019 la
Auran nuortentalo, Aura
15.2.2019 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
16.2.2019 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
2.3.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
10.3.2019 su
Riemuliiteri, Kolari
13.3.2019 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
16.3.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
19.3.2019 ti
Riemuliiteri, Kolari
20.3.2019 ke
Riemuliiteri, Kolari
21.3.2019 to
Riemuliiteri, Kolari
22.3.2019 pe
Riemuliiteri, Kolari
29.3.2019 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
19.4.2019 pe pitkäperjantai
Pyrkivä, Turku
20.4.2019 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
27.4.2019 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
28.4.2019 su
Kalliohovi, Loimaa
30.4.2019 ti vapunaatto
Radisson Blu Tähtitanssit, Oulu
10.5.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
28.5.2019 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
8.6.2019 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
15.6.2019 la
Ämyri, Somero
19.6.2019 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
22.6.2019 la juhannuspäivä
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
26.6.2019 ke
Tampsan lava, Kotka
30.6.2019 su
Kolmilammi, Hausjärvi
20.7.2019 la
Huvilintu, Raisio
24.7.2019 ke
Särkkä, Punkalaidun
25.7.2019 to
Littoisten lava, Kaarina
26.7.2019 pe
Lusan halli, Kurikka
27.7.2019 la
Pintamon kyläseuran talo, Pudasjärvi
11.8.2019 su
Kolmilammi, Hausjärvi
23.8.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
24.8.2019 la
Merikievari, Merikarvia
24.8.2019 la
Petäjoen paviljonki, Loimaa
7.9.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
5.10.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
18.10.2019 pe
Pyrkivä, Turku
19.10.2019 la
Hotelli Kaustinen, Kaustinen
26.10.2019 la
Latosaari, Lapua
2.11.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
9.11.2019 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
16.11.2019 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
23.11.2019 la
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
29.11.2019 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
14.12.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
22.12.2019 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
26.12.2019 to tapaninpäivä
Tanssikrouvi, Sastamala
3.1.2020 pe
Hotelli Ellivuori, Sastamala
10.1.2020 pe
Teeriharju, Somero
17.1.2020 pe
Tuiskula, Nivala
18.1.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
8.2.2020 la
Härmän Kylpylä, Kauhava
29.2.2020 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
1.3.2020 su
Evijärven ns, Evijärvi
7.3.2020 la
Kartano Kievari, Äänekoski
18.7.2020 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
25.7.2020 la
Käenkoskikeskus, Parkano
15.8.2020 la
Härmän Kylpylä, Kauhava
21.8.2020 pe
Jormuan lava, Kajaani
22.8.2020 la
Tanssiklubi, Oulu
3.10.2020 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
10.10.2020 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
31.10.2020 la
Limingan ns, Liminka
19.6.2021 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
24.7.2021 la
Keskisen kyläkauppa, Alavus
13.8.2021 pe
Anna & Albert, Oulu
3.9.2021 pe
Pyrkivä, Turku
17.9.2021 pe
Esakallio, Somero
18.9.2021 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
9.10.2021 la
Tanssiklubi, Oulu
10.10.2021 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
6.11.2021 la
Pajarinhovi, Kitee
13.11.2021 la
Tanhuhovi, Lohja
20.11.2021 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
28.11.2021 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
5.3.2022 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
19.3.2022 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
16.4.2022 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
22.4.2022 pe
Pyrkivä, Turku
7.5.2022 la
Tanhuhovi, Lohja
18.6.2022 la
Pajarinhovi, Kitee
25.7.2022 ma
Keskisen kyläkauppa, Alavus
3.9.2022 la
Härmän Kylpylä, Kauhava