Ippe Mansikan orkesteri

24.3.2012 la
Toejoen seurojentalo, Pori
24.8.2012 pe
Poikeljärven paviljonki, Pori
13.10.2012 la
Toejoen seurojentalo, Pori
12.1.2013 la
Hirvensuuli, Huittinen
16.2.2013 la
Toejoen seurojentalo, Pori
13.4.2013 la
Västilän Voimantalo, Orivesi
20.4.2013 la
Kahvila-ravintola Aallonmurtaja, Pori
18.5.2013 la
Ravintola Club70's, Pori
25.5.2013 la
Hyrkin puisto, Sastamala
8.6.2013 la
yksityistilaisuus
15.6.2013 la
Hirvensuuli, Huittinen
21.6.2013 pe juhannusaatto
Mäntyniemi, Pori
22.6.2013 la juhannuspäivä
Mahnalan lava, Hämeenkyrö
29.6.2013 la
Laitakarin lava, Eurajoki
6.7.2013 la
Ravintola Club70's, Pori
13.7.2013 la
Hyrkin puisto, Sastamala
18.7.2013 to
Ravintola Club70's, Pori
20.7.2013 la
Ravintola Club70's, Pori
3.8.2013 la
Järventaustan pvy:n suuli, Ulvila
17.8.2013 la
Hyrkin puisto, Sastamala
24.8.2013 la
Ravintola Club70's, Pori
7.9.2013 la
Tainuskylän lato, Kurikka
21.9.2013 la
Käenkoskikeskus, Parkano
24.9.2013 ti
yksityistilaisuus
28.9.2013 la
Ravintola Club70's, Pori
5.10.2013 la
Ravintola Kalliohovi, Rauma
9.10.2013 ke
yksityistilaisuus
10.10.2013 to
yksityistilaisuus
12.10.2013 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
19.10.2013 la
Ravintola Club70's, Pori
26.10.2013 la
Hirvensuuli, Huittinen
9.11.2013 la
Toejoen seurojentalo, Pori
16.11.2013 la
Ravirata, Pori
30.11.2013 la
Ravintola Club70's, Pori
1.12.2013 su
Ravintola Club70's, Pori
8.12.2013 su
Pori, konsertti
11.12.2013 ke
Hirvensuuli, Huittinen
13.12.2013 pe
yksityistilaisuus
26.12.2013 to tapaninpäivä
Tanhuhovi, Lohja
28.12.2013 la
Kartano Kievari, Äänekoski
4.1.2014 la
Jämsä Paviljonki, Jämsä
5.1.2014 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
15.1.2014 ke
Ravintola Club70's, Pori
17.1.2014 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
25.1.2014 la
Keskustalo, Kotka
1.2.2014 la
Toejoen seurojentalo, Pori
23.2.2014 su
Käenkoskikeskus, Parkano
1.3.2014 la
Ravintola Kalliohovi, Rauma
8.3.2014 la naisten päivä
Hirvensuuli, Huittinen
22.3.2014 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
29.3.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
30.3.2014 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
5.4.2014 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
12.4.2014 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
16.4.2014 ke
Helsinki Pavi, Vantaa, avajaiset
19.4.2014 la
Västilän Voimantalo, Orivesi
30.4.2014 ke vapunaatto
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
3.5.2014 la
yksityistilaisuus
4.5.2014 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
20.5.2014 ti
yksityistilaisuus
23.5.2014 pe
Lusan halli, Kurikka
24.5.2014 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
30.5.2014 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
7.6.2014 la
Merikievari, Merikarvia
11.6.2014 ke
Hirvensuuli, Huittinen
12.6.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
14.6.2014 la
Tainuskylän lato, Kurikka
20.6.2014 pe juhannusaatto
Käenkoskikeskus, Parkano
21.6.2014 la juhannuspäivä
Mahnalan lava, Hämeenkyrö
28.6.2014 la
Laitakarin lava, Eurajoki
9.7.2014 ke
Mustikkavuoren lava, Ähtäri
10.7.2014 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
12.7.2014 la
Hirvensuuli, Huittinen
17.7.2014 to
yksityistilaisuus
19.7.2014 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
20.7.2014 su
Venesjärven rantalava, Kankaanpää
22.7.2014 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
23.7.2014 ke
Rönnin lava, Orivesi
26.7.2014 la
Kaarihovi, Teuva
31.7.2014 to
Ämyri, Somero, naistentanssit
1.8.2014 pe
Ravirata, Pori
2.8.2014 la
Ravirata, Pori
3.8.2014 su
Ravirata, Pori
16.8.2014 la
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
22.8.2014 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna, nostalgiailta
23.8.2014 la
Petäjävesi
30.8.2014 la
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
5.9.2014 pe
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
6.9.2014 la
Poikeljärven paviljonki, Pori
28.9.2014 su
Kerhola, Nokia, avajaiset
4.10.2014 la
Alapitkän ns, Lapinlahti
8.10.2014 ke
Esakallio, Somero
11.10.2014 la
Käenkoskikeskus, Parkano
12.10.2014 su
Helsinki Pavi, Vantaa
25.10.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.11.2014 la
Keskustalo, Kotka
5.11.2014 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
8.11.2014 la
yksityistilaisuus
9.11.2014 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
12.11.2014 ke
Tanhuhovi, Lohja
14.11.2014 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
15.11.2014 la
Aronkeidas, Kauhajoki
21.11.2014 pe
Satulinna, Hattula
22.11.2014 la
Merikievari, Merikarvia
27.11.2014 to
yksityistilaisuus
28.11.2014 pe
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
29.11.2014 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
30.11.2014 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
10.12.2014 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
13.12.2014 la
Aronkeidas, Kauhajoki
28.12.2014 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
3.1.2015 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
4.1.2015 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
5.1.2015 ma
Aronkeidas, Kauhajoki
10.1.2015 la
yksityistilaisuus
11.1.2015 su
Kerhola, Nokia
12.1.2015 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
16.1.2015 pe
Satulinna, Hattula
17.1.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
24.1.2015 la
Toejoen seurojentalo, Pori
28.1.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
31.1.2015 la
Valtatie 2, Harjavalta
4.2.2015 ke
Tanhuhovi, Lohja
6.2.2015 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
7.2.2015 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
27.2.2015 pe
Teeriharju, Somero
28.2.2015 la
Pesäkallio, Lahti
1.3.2015 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
6.3.2015 pe
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
7.3.2015 la
Latosaari, Lapua
14.3.2015 la
Metsälinna, Akaa
20.3.2015 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
21.3.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
22.3.2015 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
25.3.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
28.3.2015 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
29.3.2015 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
1.4.2015 ke
Teeriharju, Somero
2.4.2015 to kiirastorstai
Merikievari, Merikarvia
4.4.2015 la
Keskustalo, Kotka
5.4.2015 su pääsiäinen
Pesäkallio, Lahti
11.4.2015 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
25.4.2015 la
Riutanharju, Riihimäki, avajaiset
30.4.2015 to vapunaatto
Tanhuhovi, Lohja
1.5.2015 pe vapunpäivä
Imatran kylpylä, Imatra
2.5.2015 la
Valtatie 2, Harjavalta
8.5.2015 pe
Tapiola, Tampere
9.5.2015 la
Aronkeidas, Kauhajoki
10.5.2015 su
Helsinki Pavi, Vantaa
13.5.2015 ke
Evijärven alapään ns, Evijärvi, sekahaku, sinkkutanssit
16.5.2015 la
Kullaan Harjula, Ulvila
22.5.2015 pe
Anna & Albert, Oulu
23.5.2015 la
Kaarihovi, Teuva
3.6.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
5.6.2015 pe
Kisaranta, Kangasala
6.6.2015 la
Merikievari, Merikarvia
12.6.2015 pe
Lusan halli, Kurikka
13.6.2015 la
Rönnin lava, Orivesi
18.6.2015 to
Aronkeidas, Kauhajoki
19.6.2015 pe juhannusaatto
Käenkoskikeskus, Parkano
20.6.2015 la juhannuspäivä
Venesjärven rantalava, Kankaanpää
26.6.2015 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
27.6.2015 la
Laitakarin lava, Eurajoki
30.6.2015 ti
Hangan lava, Hankasalmi
4.7.2015 la
Mahnalan lava, Hämeenkyrö
5.7.2015 su
Kallioniemi, Kouvola
7.7.2015 ti
Käenkoskikeskus, Parkano
9.7.2015 to
Käenkoskikeskus, Parkano
10.7.2015 pe
Syvälahti, Kangasniemi
11.7.2015 la
Hirvensuuli, Huittinen
14.7.2015 ti
Käenkoskikeskus, Parkano
15.7.2015 ke
yksityistilaisuus
16.7.2015 to
Käenkoskikeskus, Parkano
17.7.2015 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
18.7.2015 la
Ämyri, Somero
22.7.2015 ke
Isojoki
24.7.2015 pe
Hotelli Hirvihaaran kartano, Mäntsälä
25.7.2015 la
Käenkoskikeskus, Parkano
27.7.2015 ma
Riutanharju, Riihimäki, naistentanssit
28.7.2015 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
1.8.2015 la
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
5.8.2015 ke
Kapakanmäki, Hämeenlinna
7.8.2015 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
8.8.2015 la
Vojakkalan lava, Loppi
12.8.2015 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
15.8.2015 la
Alastaron nuorisolava, Loimaa
22.8.2015 la
Huvilintu, Raisio
23.8.2015 su
Helsinki Pavi, Vantaa
25.8.2015 ti
Tortinmäen lava, Turku
26.8.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
29.8.2015 la
Hämyslava, Nokia
4.9.2015 pe
Nurmen lava, Lempäälä
5.9.2015 la
Poikeljärven paviljonki, Pori
18.9.2015 pe
Merikievari, Merikarvia
19.9.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
20.9.2015 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
25.9.2015 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
26.9.2015 la
Aronkeidas, Kauhajoki
3.10.2015 la
Käenkoskikeskus, Parkano
6.10.2015 ti
Tanhuhovi, Lohja
10.10.2015 la
Metsälinna, Akaa
16.10.2015 pe
T-talo, Turku
17.10.2015 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
21.10.2015 ke
Teeriharju, Somero
24.10.2015 la
Latosaari, Lapua
25.10.2015 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
28.10.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
31.10.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
6.11.2015 pe
Tapiola, Tampere
7.11.2015 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
14.11.2015 la
Aronkeidas, Kauhajoki
20.11.2015 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
21.11.2015 la
Keskustalo, Kotka
22.11.2015 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit, Orimattila
27.11.2015 pe
Ravintola Tähtikellari, Pori
28.11.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.12.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
3.12.2015 to
yksityistilaisuus
4.12.2015 pe
Teeriharju, Somero
5.12.2015 la
Aronkeidas, Kauhajoki
11.12.2015 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
12.12.2015 la
Limingan ns, Liminka
13.12.2015 su
Kisakaari, Mikkeli
18.12.2015 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
26.12.2015 la tapaninpäivä
Aronkeidas, Kauhajoki
27.12.2015 su
Ruskotalo, Rusko
31.12.2015 to uudenvuodenaatto
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
1.1.2016 pe uudenvuodenpäivä
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
2.1.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
3.1.2016 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
5.1.2016 ti
Tanssikeskus Tessu, Tampere
6.1.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
8.1.2016 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
9.1.2016 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
29.1.2016 pe
Teeriharju, Somero
30.1.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
31.1.2016 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
3.2.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
5.2.2016 pe
Ravintola Tähtikellari, Pori
6.2.2016 la
Aronkeidas, Kauhajoki
12.2.2016 pe
Tapiola, Tampere
13.2.2016 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
14.2.2016 su ystävänpäivä
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
20.2.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
21.2.2016 su
Ruskotalo, Rusko
27.2.2016 la
Yyterin kylpylä, Pori
4.3.2016 pe
Kuntoutuskeskus, Kankaanpää
5.3.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
6.3.2016 su
Toejoen seurojentalo, Pori
12.3.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
13.3.2016 su
Puistokulma, Vantaa
15.3.2016 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
18.3.2016 pe
Alastaron seuraintalo, Loimaa
19.3.2016 la
Latosaari, Lapua
25.3.2016 pe pitkäperjantai
Keskustalo, Kotka
26.3.2016 la
Käenkoskikeskus, Parkano
27.3.2016 su pääsiäinen
Kauko-Pohja, Ruovesi
28.3.2016 ma pääsiäismaanantai
Ruusulinna, Nurmijärvi
30.3.2016 ke
Teeriharju, Somero
1.4.2016 pe
T-talo, Turku
2.4.2016 la
Metsälinna, Akaa
6.4.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
9.4.2016 la
Aronkeidas, Kauhajoki
10.4.2016 su
Soinin yhteistalo, Soini
15.4.2016 pe
Teeriharju, Somero
16.4.2016 la
Pesäkallio, Lahti
22.4.2016 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
23.4.2016 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
24.4.2016 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
30.4.2016 la vapunaatto
Valtatie 2, Harjavalta
1.5.2016 su vapunpäivä
Helsinki Pavi, Vantaa
4.5.2016 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
5.5.2016 to helatorstai
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
6.5.2016 pe
Tapiola, Tampere
7.5.2016 la
Pesäkallio, Lahti, pttjiset
14.5.2016 la
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
15.5.2016 su helluntai
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
19.5.2016 to
Anna & Albert, Oulu
21.5.2016 la
Latosaari, Lapua
28.5.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta, pttjiset
31.5.2016 ti
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
3.6.2016 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat, avajaiset
4.6.2016 la
Säänjärven lava, Savitaipale
8.6.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
11.6.2016 la
Halkosaari, Lappajärvi, avajaiset
14.6.2016 ti
Tortinmäen lava, Turku
17.6.2016 pe
Kisaranta, Kangasala
18.6.2016 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
20.6.2016 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
21.6.2016 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
23.6.2016 to
Jenkkapirtti, Asikkala
24.6.2016 pe juhannusaatto
Esakallio, Somero
25.6.2016 la juhannuspäivä
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
26.6.2016 su
Mäntymäen lava, Orimattila
30.6.2016 to
Poikeljärven paviljonki, Pori
1.7.2016 pe
Krouvin lava, Hartola
2.7.2016 la
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
3.7.2016 su
Kallioniemi, Kouvola
8.7.2016 pe
Tuiskula, Nivala
9.7.2016 la
Jenkkapirtti, Asikkala
10.7.2016 su
Hirvensuuli, Huittinen
16.7.2016 la
Ilveskasino, Kuopio
17.7.2016 su
Helsinki Pavi, Vantaa
19.7.2016 ti
Kapakanmäki, Hämeenlinna
20.7.2016 ke
Evijärven alapään ns, Evijärvi, naistentanssit
22.7.2016 pe
Lusan halli, Kurikka
23.7.2016 la
Ämyri, Somero
24.7.2016 su
Venesjärven rantalava, Kankaanpää
26.7.2016 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
27.7.2016 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
29.7.2016 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
30.7.2016 la
Riutanharju, Riihimäki
31.7.2016 su
Soinin yhteistalo, Soini
1.8.2016 ma
Riutanharju, Riihimäki, naistentanssit
2.8.2016 ti
Honkahovi, Kuhmoinen
6.8.2016 la
Pukkilansaari, Isokyrö
7.8.2016 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
12.8.2016 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna, nostalgiailta
13.8.2016 la
Hirvensuuli, Huittinen
14.8.2016 su
Hirvensuuli, Huittinen
19.8.2016 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
20.8.2016 la
Luhurikan lava, Lapua
24.8.2016 ke
Esakallio, Somero
25.8.2016 to
Poikeljärven paviljonki, Pori
26.8.2016 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
27.8.2016 la
Meripaviljonki, Kokkola
30.8.2016 ti
Tortinmäen lava, Turku
3.9.2016 la
Aronkeidas, Kauhajoki
6.9.2016 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
9.9.2016 pe
Nurmen lava, Lempäälä
10.9.2016 la
Hämyslava, Nokia, pttjiset
12.9.2016 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
16.9.2016 pe
Toejoen seurojentalo, Pori
28.9.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
30.9.2016 pe
Mietaan ns, Kurikka
1.10.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta, avajaiset
2.10.2016 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
8.10.2016 la
Metsälinna, Akaa
9.10.2016 su
Kisakaari, Mikkeli
14.10.2016 pe
Tuiskula, Nivala
15.10.2016 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
16.10.2016 su
Hirvensuuli, Huittinen
19.10.2016 ke
Teeriharju, Somero
22.10.2016 la
Latosaari, Lapua
28.10.2016 pe
Tapiola, Tampere
29.10.2016 la
Pesäkallio, Lahti
30.10.2016 su
Toejoen seurojentalo, Pori
4.11.2016 pe
Urheiluhalli, Porvoo
5.11.2016 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
6.11.2016 su
Ruusulinna, Nurmijärvi
12.11.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
13.11.2016 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
18.11.2016 pe
T-talo, Turku
19.11.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
23.11.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
25.11.2016 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
26.11.2016 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
27.11.2016 su
Puistokulma, Vantaa
30.11.2016 ke
Pori
2.12.2016 pe
Tapiola, Tampere
3.12.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
5.12.2016 ma
Pesäkallio, Lahti
9.12.2016 pe
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
10.12.2016 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
13.12.2016 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
16.12.2016 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
17.12.2016 la
Latosaari, Lapua
18.12.2016 su
Tanssikrouvi, Sastamala
25.12.2016 su joulupäivä
Teeriharju, Somero
26.12.2016 ma tapaninpäivä
Ruusulinna, Nurmijärvi
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Aronkeidas, Kauhajoki
1.1.2017 su uudenvuodenpäivä
Ruskotalo, Rusko
5.1.2017 to
Toejoen seurojentalo, Pori
6.1.2017 pe
Puistokulma, Vantaa
7.1.2017 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
25.1.2017 ke
Viking Amorella
28.1.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
29.1.2017 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
1.2.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
3.2.2017 pe
Tapiola, Tampere
4.2.2017 la
Latosaari, Lapua
5.2.2017 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
10.2.2017 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
11.2.2017 la
Kartano Kievari, Äänekoski
12.2.2017 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
18.2.2017 la
Aronkeidas, Kauhajoki
19.2.2017 su
Kisakaari, Mikkeli
21.2.2017 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
25.2.2017 la
Kuntotalo, Kouvola
1.3.2017 ke
Teeriharju, Somero
3.3.2017 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
4.3.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
5.3.2017 su
Ruskotalo, Rusko
10.3.2017 pe
T-talo, Turku
11.3.2017 la
Satulinna, Hattula
12.3.2017 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
18.3.2017 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
20.3.2017 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
24.3.2017 pe
Toejoen seurojentalo, Pori
25.3.2017 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
29.3.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
31.3.2017 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
1.4.2017 la
Pesäkallio, Lahti
2.4.2017 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
7.4.2017 pe
Teeriharju, Somero
8.4.2017 la
Metsälinna, Akaa
13.4.2017 to kiirastorstai
Ruusulinna, Nurmijärvi
14.4.2017 pe pitkäperjantai
Keskustalo, Kotka
15.4.2017 la
Tyrnävän ns, Tyrnävä
16.4.2017 su pääsiäinen
Latosaari, Lapua
21.4.2017 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
22.4.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
23.4.2017 su
Helsinki Pavi, Vantaa
27.4.2017 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
29.4.2017 la
Pesäkallio, Lahti, pttjiset
30.4.2017 su vapunaatto
Kauko-Pohja, Ruovesi
3.5.2017 ke
Esakallio, Somero
5.5.2017 pe
Tapiola, Tampere
6.5.2017 la
Aronkeidas, Kauhajoki
7.5.2017 su
Hirvensuuli, Huittinen
12.5.2017 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
13.5.2017 la
Ravintola Soittola, Seinäjoki
19.5.2017 pe
Hirvensuuli, Huittinen
20.5.2017 la
Jenkkapirtti, Asikkala
24.5.2017 ke
Aronkeidas, Kauhajoki
26.5.2017 pe
Salamakallio, Rauma
27.5.2017 la
Hiekkarinne, Muurame
28.5.2017 su
Metsälinna, Mikkeli
31.5.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
2.6.2017 pe
Kallioniemi, Kouvola
3.6.2017 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
4.6.2017 su helluntai
Haikan lava, Pirkkala
6.6.2017 ti
Tortinmäen lava, Turku
9.6.2017 pe
Lusan halli, Kurikka
10.6.2017 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
11.6.2017 su
Ämyri, Somero
13.6.2017 ti
Honkahovi, Kuhmoinen
16.6.2017 pe
Ravintola Sinisoihtu, Rauma
17.6.2017 la
Hämyslava, Nokia
22.6.2017 to
Aronkeidas, Kauhajoki
23.6.2017 pe juhannusaatto
Hirvensuuli, Huittinen
24.6.2017 la juhannuspäivä
Riutanharju, Riihimäki
25.6.2017 su
Mäntymäen lava, Orimattila
27.6.2017 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
29.6.2017 to
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
30.6.2017 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
1.7.2017 la
Jenkkapirtti, Asikkala
2.7.2017 su
Välijoen lava, Savitaipale
5.7.2017 ke
Evijärven alapään ns, Evijärvi, naistentanssit
6.7.2017 to
Tommolan lava, Mäntyharju
7.7.2017 pe
Esakallio, Somero
8.7.2017 la
Letkaliiteri, Joutsa
9.7.2017 su
Kallioniemi, Kouvola
11.7.2017 ti
Kapakanmäki, Hämeenlinna
12.7.2017 ke
Kajasteen lava, Nurmes
13.7.2017 to
Jänhiälän lava, Lappeenranta
14.7.2017 pe
Krouvin lava, Hartola
15.7.2017 la
Luhurikan lava, Lapua
16.7.2017 su
Venesjärven rantalava, Kankaanpää
17.7.2017 ma
Saukonkallion lava, Iitti
18.7.2017 ti
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
19.7.2017 ke
Nurmaan lava, Mäntyharju
20.7.2017 to
Hilmonkosken lava, Kannonkoski
21.7.2017 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
22.7.2017 la
Ilveskasino, Kuopio
23.7.2017 su
Helsinki Pavi, Vantaa
25.7.2017 ti
Honkahovi, Kuhmoinen
26.7.2017 ke
Laitilan Tanssikanala, Laitila
27.7.2017 to
Yppärin Merimaja, Pyhäjoki
28.7.2017 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
29.7.2017 la
Ämyri, Somero
30.7.2017 su
Hirvensuuli, Huittinen
1.8.2017 ti
Tortinmäen lava, Turku
2.8.2017 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
4.8.2017 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna, nostalgiailta
5.8.2017 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
6.8.2017 su
Lemmenlava, Joensuu
9.8.2017 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
11.8.2017 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
12.8.2017 la
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
18.8.2017 pe
Koivikko, Petäjävesi
19.8.2017 la
Hämyslava, Nokia
20.8.2017 su
Poikeljärven paviljonki, Pori
22.8.2017 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
25.8.2017 pe
Nurmen lava, Lempäälä
26.8.2017 la
Säänjärven lava, Savitaipale
27.8.2017 su
Mäntymäen lava, Orimattila
30.8.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
1.9.2017 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
2.9.2017 la
Aronkeidas, Kauhajoki
3.9.2017 su
Haikan lava, Pirkkala
16.9.2017 la
Huvilintu, Raisio
20.9.2017 ke
Viking XPRS
21.9.2017 to
Viking XPRS
22.9.2017 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
23.9.2017 la
Latosaari, Lapua
24.9.2017 su
Helsinki Pavi, Vantaa
27.9.2017 ke
Esakallio, Somero
29.9.2017 pe
Krouvin lava, Hartola
30.9.2017 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
1.10.2017 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
6.10.2017 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
7.10.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
8.10.2017 su
Kauko-Pohja, Ruovesi
11.10.2017 ke
Viking Amorella
14.10.2017 la
Toejoen seurojentalo, Pori
18.10.2017 ke
Teeriharju, Somero
20.10.2017 pe
Tapiola, Tampere
21.10.2017 la
Tanhuhovi, Lohja
22.10.2017 su
Ruskotalo, Rusko
25.10.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
27.10.2017 pe
T-talo, Turku
28.10.2017 la
Aronkeidas, Kauhajoki
29.10.2017 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
31.10.2017 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
5.11.2017 su
Puistokulma, Vantaa
8.11.2017 ke
M/S Baltic Princess
10.11.2017 pe
Ravintola Tähtikellari, Pori
11.11.2017 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
12.11.2017 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
18.11.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
22.11.2017 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
25.11.2017 la
Pesäkallio, Lahti
29.11.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
1.12.2017 pe
Tapiola, Tampere
2.12.2017 la
Aronkeidas, Kauhajoki
3.12.2017 su
Kisakaari, Mikkeli
5.12.2017 ti
Tanssikrouvi, Sastamala
15.12.2017 pe
Tulenliekki, Leppävirta
16.12.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
25.12.2017 ma joulupäivä
Teeriharju, Somero
26.12.2017 ti tapaninpäivä
Metsälinna, Akaa
30.12.2017 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
31.12.2017 su uudenvuodenaatto
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
1.1.2018 ma uudenvuodenpäivä
Tanssikrouvi, Sastamala
5.1.2018 pe
Keskustalo, Kotka
6.1.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
13.1.2018 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
19.1.2018 pe
Tapiola, Tampere
24.1.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
26.1.2018 pe
T-talo, Turku
27.1.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
30.1.2018 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
31.1.2018 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
1.2.2018 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
3.2.2018 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
10.2.2018 la
Toejoen seurojentalo, Pori
28.2.2018 ke
Teeriharju, Somero
2.3.2018 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
3.3.2018 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
4.3.2018 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
10.3.2018 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
11.3.2018 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
16.3.2018 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
17.3.2018 la
Toejoen seurojentalo, Pori
24.3.2018 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
28.3.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
30.3.2018 pe pitkäperjantai
Keskustalo, Kotka
31.3.2018 la
Västilän Voimantalo, Orivesi
1.4.2018 su pääsiäinen
Puistokulma, Vantaa
6.4.2018 pe
Teeriharju, Somero
7.4.2018 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
11.4.2018 ke
Viking Amorella
21.4.2018 la
Metsälinna, Akaa
2.5.2018 ke
Esakallio, Somero
10.5.2018 to helatorstai
Valtatie 2, Harjavalta, pttjiset
13.5.2018 su
Hirvensuuli, Huittinen
19.5.2018 la
Aronkeidas, Kauhajoki
9.6.2018 la
Ämyri, Somero
16.6.2018 la
Savion lava, Laukaa
22.6.2018 pe juhannusaatto
Hirvensuuli, Huittinen
23.6.2018 la juhannuspäivä
Käenkoskikeskus, Parkano
30.6.2018 la
Vehkakosken rantalava, Mänttä-Vilppula
1.7.2018 su
Uittamo paviljonki, Turku
4.7.2018 ke
Vilpola, Pälkäne, kahvitarjoilu
7.7.2018 la
Kalajärven lava, Seinäjoki
8.7.2018 su
Ämyri, Somero
13.7.2018 pe
Nurmen lava, Lempäälä
15.7.2018 su
Venesjärven rantalava, Kankaanpää
18.7.2018 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
21.7.2018 la
Ilveskasino, Kuopio
25.7.2018 ke
Esakallio, Somero
26.7.2018 to
Viikinsaaren tanssilava, Tampere
27.7.2018 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
28.7.2018 la
Rönnin lava, Orivesi
2.8.2018 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
4.8.2018 la
Poltinkosken lava, Ikaalinen
7.8.2018 ti
Hotelli Tallukka, Asikkala
8.8.2018 ke
Laitilan Tanssikanala, Laitila
15.8.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
17.8.2018 pe
Krouvin lava, Hartola
18.8.2018 la
Poikeljärven paviljonki, Pori
19.8.2018 su
Kallioniemi, Kouvola
23.8.2018 to
Männistö, Tuusula
25.8.2018 la
Jokimaan lava, Kauhajoki
26.8.2018 su
Hirvensuuli, Huittinen
1.9.2018 la
Säänjärven lava, Savitaipale
8.9.2018 la
Maaningan kasino, Kuopio
14.9.2018 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
15.9.2018 la
Myllymaan urheilutalo, Sastamala
29.9.2018 la
Ylistaron Ylipään ns, Seinäjoki
30.9.2018 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
3.10.2018 ke
Viking Amorella
4.10.2018 to
Rientola, Turku
6.10.2018 la
Hotelli Pesti, Parkano
10.10.2018 ke
Hotelli Tallukka, Asikkala
13.10.2018 la
Aronkeidas, Kauhajoki
20.10.2018 la
Ravintola Sinari, Rauma
24.10.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
26.10.2018 pe
T-talo, Turku
3.11.2018 la
Metsälinna, Akaa
10.11.2018 la
Toejoen seurojentalo, Pori
17.11.2018 la
yksityistilaisuus
21.11.2018 ke
Teeriharju, Somero
24.11.2018 la
Merikievari, Merikarvia
8.12.2018 la
Taatan tupa, Pori
9.12.2018 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
16.12.2018 su
Puistokulma, Vantaa
25.12.2018 ti joulupäivä
Mietoisten mms-talo, Mynämäki
26.12.2018 ke tapaninpäivä
Toejoen seurojentalo, Pori
29.12.2018 la
Aronkeidas, Kauhajoki
31.12.2018 ma uudenvuodenaatto
Hirvensuuli, Huittinen
2.1.2019 ke
Hotelli Tallukka, Asikkala
10.1.2019 to
Rientola, Turku
12.1.2019 la
Myllymaan urheilutalo, Sastamala
2.2.2019 la
Nightclub Foxy, Kristiinankaupunki
6.2.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
11.2.2019 ma
Pirtti, Kangasala, kahvitarjoilu
14.2.2019 to ystävänpäivä
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
16.2.2019 la
Toejoen seurojentalo, Pori
22.2.2019 pe
T-talo, Turku
23.2.2019 la
Metsälinna, Akaa
27.2.2019 ke
Teeriharju, Somero
2.3.2019 la
Rantatupa, Joroinen
3.3.2019 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
6.3.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
8.3.2019 pe naisten päivä
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
9.3.2019 la
Aronkeidas, Kauhajoki
11.3.2019 ma
Härmän Kylpylä, Kauhava
13.3.2019 ke
Viking Amorella
16.3.2019 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
18.3.2019 ma
Kontula, Kangasala, kahvitarjoilu
22.3.2019 pe
Myllykosken seuratalo, Kouvola
23.3.2019 la
Hotelli Koskenniska, Forssa
2.4.2019 ti
Puistokulma, Vantaa
3.4.2019 ke
Hotelli Tallukka, Asikkala
6.4.2019 la
Myllymaan urheilutalo, Sastamala
7.4.2019 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
13.4.2019 la
Toejoen seurojentalo, Pori
20.4.2019 la
Ruoveden urheilutalo, Ruovesi
30.4.2019 ti vapunaatto
Ruissalon kylpylä, Turku
18.5.2019 la
Noormarkku, Pori
19.5.2019 su
Hirvensuuli, Huittinen
6.6.2019 to
Männistö, Tuusula
8.6.2019 la
Poikeljärven paviljonki, Pori
15.6.2019 la
Petäjoen paviljonki, Loimaa
21.6.2019 pe juhannusaatto
Aronkeidas, Kauhajoki
22.6.2019 la juhannuspäivä
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
29.6.2019 la
Vojakkalan lava, Loppi
5.7.2019 pe
Krouvin lava, Hartola
6.7.2019 la
Savion lava, Laukaa
10.7.2019 ke
Hotelli Tallukka, Asikkala
11.7.2019 to
Kauppilan lato, Salo
13.7.2019 la
Poltinkosken lava, Ikaalinen
14.7.2019 su
Kallioniemi, Kouvola
16.7.2019 ti
Vilpola, Pälkäne, kahvitarjoilu
20.7.2019 la
Merikievari, Merikarvia
21.7.2019 su
Ämyri, Somero
27.7.2019 la
Menosten lava, Urjala
28.7.2019 su
Hirvensuuli, Huittinen
1.8.2019 to
Männistö, Tuusula
3.8.2019 la
Laitakarin lava, Eurajoki
4.8.2019 su
Katuman lava, Hämeenlinna
10.8.2019 la
Ruissalon kylpylä, Turku
16.8.2019 pe
Nurmen lava, Lempäälä
20.8.2019 ti
Vilpola, Pälkäne, kahvitarjoilu
27.8.2019 ti
Laurilan lava, Marttila
31.8.2019 la
Poikeljärven paviljonki, Pori
2.9.2019 ma
Kontula, Kangasala, kahvitarjoilu
3.9.2019 ti
Aavehalli, Heinola
7.9.2019 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
18.9.2019 ke
Hotelli Tallukka, Asikkala
21.9.2019 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
22.9.2019 su
Mieslaulutalo, Pori
28.9.2019 la
Ulvilan ns, Ulvila
1.10.2019 ti
Puistokulma, Vantaa
4.10.2019 pe
Tapiola, Tampere
5.10.2019 la
Noormarkku, Pori
7.10.2019 ma
Pirtti, Kangasala, kahvitarjoilu
9.10.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
11.10.2019 pe
Ravintola Tähtikellari, Pori
12.10.2019 la
Aronkeidas, Kauhajoki
13.10.2019 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
15.10.2019 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
26.10.2019 la
Rokua Health & Spa, Utajärvi
30.10.2019 ke
Hotelli Tallukka, Asikkala
6.11.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen
11.11.2019 ma
Kontula, Kangasala, kahvitarjoilu
16.11.2019 la
Vuorenmaan seuratalo, Säkylä
21.11.2019 to
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
23.11.2019 la
Metsälinna, Akaa
29.11.2019 pe
T-talo, Turku
30.11.2019 la
Noormarkku, Pori
2.12.2019 ma
Pirtti, Kangasala, kahvitarjoilu
4.12.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen
5.12.2019 to
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
7.12.2019 la
Ulvilan ns, Ulvila
26.12.2019 to tapaninpäivä
Aronkeidas, Kauhajoki
28.12.2019 la
Västilän Voimantalo, Orivesi
31.12.2019 ti uudenvuodenaatto
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
6.1.2020 ma
Kontula, Kangasala, kahvitarjoilu
8.1.2020 ke
Hotelli Tallukka, Asikkala
11.1.2020 la
Ulvilan ns, Ulvila
12.1.2020 su
Elimäen-Vilppulan ns, Kouvola
7.2.2020 pe
Ravintola Tähtikellari, Pori
15.2.2020 la
Ruoveden urheilutalo, Ruovesi
3.3.2020 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
4.3.2020 ke
Hotelli Tallukka, Asikkala
5.3.2020 to
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
7.3.2020 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
11.3.2020 ke
Viking Amorella
1.8.2020 la
Mahnalan lava, Hämeenkyrö
11.8.2020 ti
Aavehalli, Heinola
22.8.2020 la
Laitakarin lava, Eurajoki
18.6.2021 pe
Laitilan Tanssikanala, Laitila
26.6.2021 la juhannuspäivä
Laitakarin lava, Eurajoki
22.8.2021 su
Katuman lava, Hämeenlinna
4.9.2021 la
Laitakarin lava, Eurajoki
16.10.2021 la
Karjalatalo, Helsinki
5.11.2021 pe
Tapiola, Tampere
7.11.2021 su
Hauhotalo, Hämeenlinna, esiintyj avoin
30.11.2021 ti
Puistokulma, Vantaa, KORONAPASSI
8.1.2022 la
Halikon ns, Salo
15.1.2022 la
Härmän Kylpylä, Kauhava
20.2.2022 su
Tarmon talo, Turku
14.3.2022 ma
Hepokatti, Tampere
2.4.2022 la
Ulvilan ns, Ulvila
12.4.2022 ti
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
15.4.2022 pe pitkäperjantai
Halikon ns, Salo
24.4.2022 su
Tarmon talo, Turku
29.4.2022 pe
Tapiola, Tampere
30.4.2022 la vapunaatto
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
3.5.2022 ti
Puistokulma, Vantaa
25.6.2022 la juhannuspäivä
Laitakarin lava, Eurajoki
3.7.2022 su
Huvinummi, Salo
6.7.2022 ke
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
20.7.2022 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
6.8.2022 la
Härmän Kylpylä, Kauhava
7.8.2022 su
Wanhan Kanalan Kuiwurisali, Loimaa, markkinat
12.8.2022 pe
Littoisten lava, Kaarina
13.8.2022 la
yksityistilaisuus