Helminauha

10.11.2007 la
yksityistilaisuus
7.12.2007 pe
yksityistilaisuus
2.2.2008 la
Ravintola Dooris, Kuopio
9.2.2008 la
Ravintola Tahti, Äänekoski
1.3.2008 la
Oriveden Taisto, Orivesi
8.3.2008 la naisten päivä
Laihian ylipään ns, Laihia
15.3.2008 la
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
22.3.2008 la
Puistonkulma, Kiuruvesi
12.4.2008 la
Suomussalmen ns, Suomussalmi
7.6.2008 la
Myllysilta, Mikkeli
21.6.2008 la juhannuspäivä
Hiekkarinne, Muurame
28.6.2008 la
yksityistilaisuus
5.7.2008 la
Ravintola Kanttari, Petäjävesi
7.7.2008 ma
Härmän Kylpylä, Kauhava
12.7.2008 la
Letkaliiteri, Joutsa
26.7.2008 la
Ravintola Liera, Ruovesi
1.8.2008 pe
Hotelli Karelia, Joensuu
2.8.2008 la
Vintturin seurantalo, Sysmä
9.8.2008 la
Hallin lava, Salo
15.8.2008 pe
Krouvin lava, Hartola
16.8.2008 la
Kaikukallio, Mikkeli
23.8.2008 la
yksityistilaisuus
30.8.2008 la
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
6.9.2008 la
Hotelli Korpilampi, Espoo
20.9.2008 la
yksityistilaisuus
24.9.2008 ke
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
28.9.2008 su
Kulttuuritalo Tempo, Mikkeli
11.10.2008 la
Viking Amorella
18.10.2008 la
Ravintola Tahti, Äänekoski
31.10.2008 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
1.11.2008 la
yksityistilaisuus
8.11.2008 la
Hotelli Karelia, Joensuu
15.11.2008 la
Ravintola Dooris, Kuopio
22.11.2008 la
Ravintola Tahti, Äänekoski
28.11.2008 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
29.11.2008 la
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
5.12.2008 pe
Ravintola Tahti, Äänekoski
12.12.2008 pe
Hotelli Peltohovi, Kiuruvesi
13.12.2008 la
Hotelli Peltohovi, Kiuruvesi
16.1.2009 pe
Hotelli Korpilampi, Espoo
17.1.2009 la
Kulttuuritalo Tempo, Mikkeli
21.2.2009 la
Tirilän työväentalo, Lappeenranta
8.3.2009 su naisten päivä
Kulttuuritalo Tempo, Mikkeli
4.4.2009 la
Hotelli Karelia, Joensuu
11.4.2009 la
yksityistilaisuus
16.4.2009 to
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
25.4.2009 la
Ravintola Kanttari, Petäjävesi
13.5.2009 ke
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa, naistentanssit
15.5.2009 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
16.5.2009 la
yksityistilaisuus
30.5.2009 la
Ravintola Tahti, Äänekoski
6.6.2009 la
Jänteen halli, Kiuruvesi
19.6.2009 pe juhannusaatto
Letkaliiteri, Joutsa
20.6.2009 la juhannuspäivä
yksityistilaisuus
27.6.2009 la
Jyväskylä
4.7.2009 la
yksityistilaisuus
11.7.2009 la
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
17.7.2009 pe
Toivakka
18.7.2009 la
yksityistilaisuus
25.7.2009 la
Vintturin seurantalo, Sysmä
1.8.2009 la
Jyväskylä
15.8.2009 la
Jyväskylä
27.8.2009 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
12.9.2009 la
Joutsa
25.9.2009 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
10.10.2009 la
Pesäkallio, Lahti
31.10.2009 la
Kuntotalo, Kouvola
4.11.2009 ke
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
21.11.2009 la
Ravintola Tahti, Äänekoski
27.11.2009 pe
Kauppahotelli Grand, Lahti
28.11.2009 la
Kiikan nuorisotalo, Sastamala
5.12.2009 la
Ravintola Wirsuvaara, Joensuu
12.12.2009 la
Ravintola Tahti, Äänekoski
19.12.2009 la
yksityistilaisuus
22.12.2009 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki, naistentanssit
26.12.2009 la tapaninpäivä
Hotelli Vammalan Seurahuone, Sastamala
9.1.2010 la
Pesäkallio, Lahti
23.1.2010 la
Tirilän työväentalo, Lappeenranta
6.2.2010 la
Ravintola Vaakuna, Hämeenlinna
9.2.2010 ti
Imatran kylpylä, Imatra, naistentanssit
20.2.2010 la
yksityistilaisuus
27.2.2010 la
Hirvensuuli, Huittinen
2.3.2010 ti
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
6.3.2010 la
Ravintola Koskenranta, Helsinki
13.3.2010 la
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
20.3.2010 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
23.3.2010 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki, naistentanssit
24.3.2010 ke
Naantalin kylpylä, Naantali
27.3.2010 la
yksityistilaisuus
3.4.2010 la
Ravintola Kulma, Äänekoski
24.4.2010 la
Imatran kylpylä, Imatra
29.5.2010 la
Syvälahti, Kangasniemi
4.6.2010 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
12.6.2010 la
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
12.6.2010 la
yksityistilaisuus
24.6.2010 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
25.6.2010 pe juhannusaatto
Letkaliiteri, Joutsa
26.6.2010 la juhannuspäivä
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
30.6.2010 ke
Ikaalinen
3.7.2010 la
Niemenharjun tanssilava, Pihtipudas
4.7.2010 su
Kisaranta, Kangasala
17.7.2010 la
Mäntyrinne, Savonlinna
31.7.2010 la
Seurala, Hollola
5.8.2010 to
Leppihalli, Loimaa, naistentanssit
28.8.2010 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
3.9.2010 pe
Ravintola Vaakuna, Hämeenlinna
4.9.2010 la
Ravintola Vaakuna, Hämeenlinna
21.9.2010 ti
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
28.9.2010 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki, naistentanssit
29.9.2010 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
1.10.2010 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
2.10.2010 la
yksityistilaisuus
9.10.2010 la
yksityistilaisuus
23.10.2010 la
Alapitkän ns, Lapinlahti
30.10.2010 la
Hojo hojo, Tuusniemi
2.11.2010 ti
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
27.11.2010 la
Hotelli Sommelo, Kouvola
3.12.2010 pe
Sampola, Juva
4.12.2010 la
Teeriharju, Somero
11.12.2010 la
Hotelli Jokihelmi, Kannus
26.12.2010 su tapaninpäivä
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
31.12.2010 pe uudenvuodenaatto
Kylpylähotelli Eden, Nokia
1.1.2011 la uudenvuodenpäivä
Jyväskylän viihdekeskus, Jyväskylä
24.1.2011 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
25.1.2011 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
26.1.2011 ke
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
5.2.2011 la
Käenkoskikeskus, Parkano
19.2.2011 la
Tirilän työväentalo, Lappeenranta
22.2.2011 ti
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
5.3.2011 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
8.3.2011 ti naisten päivä
Viking Isabella
11.3.2011 pe
Jämsä Paviljonki, Jämsä
12.3.2011 la
Jyväskylän viihdekeskus, Jyväskylä
19.3.2011 la
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
26.3.2011 la
Ravintola Olohuone, Iisalmi
9.4.2011 la
Alapitkän ns, Lapinlahti
16.4.2011 la
Hirvensuuli, Huittinen
20.4.2011 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
23.4.2011 la
Auran nuortentalo, Aura
24.4.2011 su pääsiäinen
Viking Isabella
25.4.2011 ma pääsiäismaanantai
Viking Isabella
26.4.2011 ti
Viking Isabella
29.4.2011 pe
Hotelli Karelia, Joensuu
3.5.2011 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
4.5.2011 ke
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
6.5.2011 pe
Rokua Health & Spa, Utajärvi
7.5.2011 la
Urjanlinna, Sievi
14.5.2011 la
Syvälahti, Kangasniemi
19.5.2011 to
Konserttitalo Paviljonki, Jyväskylä
3.6.2011 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
4.6.2011 la
Savion lava, Laukaa
11.6.2011 la
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
12.6.2011 su helluntai
Suikkalan lava, Ruokolahti
16.6.2011 to
yksityistilaisuus
17.6.2011 pe
Ravintola Laitilan Kievari, Laitila
18.6.2011 la
Lomasäkylä, Säkylä
22.6.2011 ke
Särkkä, Punkalaidun
24.6.2011 pe juhannusaatto
Letkaliiteri, Joutsa
25.6.2011 la juhannuspäivä
Käenkoskikeskus, Parkano
1.7.2011 pe
Hojo hojo, Tuusniemi
2.7.2011 la
Tangoareena, Seinäjoki
3.7.2011 su
Sivakka, Kaavi
8.7.2011 pe
Lystilä, Pielavesi
9.7.2011 la
Valasranta, Pöytyä
14.7.2011 to
Pistohiekan lava, Puumala
16.7.2011 la
Säänjärven lava, Savitaipale
19.7.2011 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
21.7.2011 to
Tampsan lava, Kotka
22.7.2011 pe
Naantalin kylpylä, Naantali
23.7.2011 la
yksityistilaisuus
29.7.2011 pe
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
31.7.2011 su
Öllölän lava, Joensuu
6.8.2011 la
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
20.8.2011 la
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
26.8.2011 pe
Lomasäkylä, Säkylä
27.8.2011 la
Hotelli Vammalan Seurahuone, Sastamala
2.9.2011 pe
Hotelli Levitunturi, Kittilä
3.9.2011 la
Äkäshotelli, Kolari
9.9.2011 pe
Joensuu
10.9.2011 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
23.9.2011 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
2.10.2011 su
Vanha sotilaskoti, Mikkeli
14.10.2011 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
15.10.2011 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
17.10.2011 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
22.10.2011 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
3.11.2011 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
5.11.2011 la
Tirilän työväentalo, Lappeenranta
11.11.2011 pe
Vartiola, Punkalaidun
12.11.2011 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
19.11.2011 la
Kulttuuritalo Tempo, Mikkeli
26.11.2011 la
Hotelli Kuusamon Tropiikki, Kuusamo
2.12.2011 pe
yksityistilaisuus
3.12.2011 la
yksityistilaisuus
5.12.2011 ma
Ruusulinna, Nurmijärvi
9.12.2011 pe
Teeriharju, Somero
10.12.2011 la
Hirvensuuli, Huittinen
26.12.2011 ma tapaninpäivä
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
27.12.2011 ti
Hotelli Karelia, Joensuu
28.12.2011 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
31.12.2011 la uudenvuodenaatto
Auran nuortentalo, Aura
5.1.2012 to
Valtatie 2, Harjavalta
6.1.2012 pe
Vanha sotilaskoti, Mikkeli
7.1.2012 la
Latosaari, Lapua
13.1.2012 pe
Hotelli Korpilampi, Espoo
21.1.2012 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
22.1.2012 su
Kerhola, Nokia
28.1.2012 la
Pesäkallio, Lahti
29.1.2012 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
2.2.2012 to
Imatran kylpylä, Imatra
4.2.2012 la
Satulinna, Hattula
11.2.2012 la
Auran nuortentalo, Aura
15.2.2012 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
17.2.2012 pe
Hotelli Karelia, Joensuu
18.2.2012 la
Hotelli Julie, Joensuu
24.2.2012 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
25.2.2012 la
Konsu, Tampere
3.3.2012 la
Satulinna, Hattula
10.3.2012 la
Alapitkän ns, Lapinlahti
16.3.2012 pe
Teeriharju, Somero
17.3.2012 la
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
23.3.2012 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
24.3.2012 la
Pesäkallio, Lahti
31.3.2012 la
Latosaari, Lapua
2.4.2012 ma
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
3.4.2012 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
6.4.2012 pe pitkäperjantai
Ruusulinna, Nurmijärvi
7.4.2012 la
Kuntotalo, Kouvola
14.4.2012 la
Hirvensuuli, Huittinen
15.4.2012 su
Puistokulma, Vantaa
16.4.2012 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
20.4.2012 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
21.4.2012 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
27.4.2012 pe
Naantalin kylpylä, Naantali
28.4.2012 la
Naantalin kylpylä, Naantali
30.4.2012 ma vapunaatto
Valtatie 2, Harjavalta, pttjiset
11.5.2012 pe
Esakallio, Somero
16.5.2012 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
19.5.2012 la
Hotelli Peltohovi, Kiuruvesi
20.5.2012 su
Kiurusali, Kiuruvesi, konsertti
31.5.2012 to
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
6.6.2012 ke
Särkkä, Punkalaidun
7.6.2012 to
Anna & Albert, Oulu
8.6.2012 pe
Syvälahti, Kangasniemi
9.6.2012 la
Riutanharju, Riihimäki
16.6.2012 la
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
17.6.2012 su
Kyllikinranta, Iisalmi
20.6.2012 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
22.6.2012 pe juhannusaatto
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
23.6.2012 la juhannuspäivä
Käenkoskikeskus, Parkano
24.6.2012 su
Lemmenlava, Joensuu
27.6.2012 ke
Rönnin lava, Orivesi
29.6.2012 pe
Krouvin lava, Hartola
30.6.2012 la
Savion lava, Laukaa
4.7.2012 ke
Syvälahti, Kangasniemi
5.7.2012 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
6.7.2012 pe
yksityistilaisuus
7.7.2012 la
Halkosaari, Lappajärvi
14.7.2012 la
Jenkkapirtti, Asikkala
17.7.2012 ti
Virtain Hiekkaranta, Virrat
18.7.2012 ke
Säänjärven lava, Savitaipale
20.7.2012 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
21.7.2012 la
Puistorinne, Kiuruvesi
22.7.2012 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
24.7.2012 ti
Tulenliekki, Leppävirta
27.7.2012 pe
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
28.7.2012 la
Luhurikan lava, Lapua
4.8.2012 la
Riutanharju, Riihimäki
5.8.2012 su
Kolmilammi, Hausjärvi
7.8.2012 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
8.8.2012 ke
Käenkoskikeskus, Parkano, naistentanssit
9.8.2012 to
Ämyri, Somero, naistentanssit
10.8.2012 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
11.8.2012 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
17.8.2012 pe
Kisaranta, Kangasala
18.8.2012 la
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
31.8.2012 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
1.9.2012 la
Riutanharju, Riihimäki, pttjiset
8.9.2012 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
15.9.2012 la
Säänjärven lava, Savitaipale
21.9.2012 pe
Kisaranta, Kangasala
22.9.2012 la
Valasranta, Pöytyä
29.9.2012 la
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
5.10.2012 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
6.10.2012 la
Kuntotalo, Kouvola
12.10.2012 pe
Teeriharju, Somero
13.10.2012 la
Ravintola Yöjalka, Lahti
19.10.2012 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
20.10.2012 la
Latosaari, Lapua
21.10.2012 su
Puistokulma, Vantaa
27.10.2012 la
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
30.10.2012 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
3.11.2012 la
Tirilän työväentalo, Lappeenranta
10.11.2012 la
Pesäkallio, Lahti
11.11.2012 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
17.11.2012 la
Auran nuortentalo, Aura
24.11.2012 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
30.11.2012 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
1.12.2012 la
Imatran kylpylä, Imatra
8.12.2012 la
Pesäkallio, Lahti
12.12.2012 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
15.12.2012 la
Satulinna, Hattula
22.12.2012 la
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
26.12.2012 ke tapaninpäivä
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
28.12.2012 pe
yksityistilaisuus
29.12.2012 la
Pesäkallio, Lahti
31.12.2012 ma uudenvuodenaatto
Hotelli Vammalan Seurahuone, Sastamala
5.1.2013 la
Hotelli Korpilampi, Espoo
9.1.2013 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
11.1.2013 pe
T-talo, Turku
12.1.2013 la
Satulinna, Hattula
19.1.2013 la
Hotelli Liesu, Alavus
20.1.2013 su
Kerhola, Nokia
26.1.2013 la
Kuntotalo, Kouvola
1.2.2013 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
2.2.2013 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
8.2.2013 pe
Teeriharju, Somero
9.2.2013 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
16.2.2013 la
Satulinna, Hattula
22.2.2013 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
23.2.2013 la
Kartano Kievari, Äänekoski
2.3.2013 la
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
9.3.2013 la
Valtatie 2, Harjavalta
16.3.2013 la
Airakselan seurantalo, Kuopio
23.3.2013 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
30.3.2013 la
Pesäkallio, Lahti
31.3.2013 su pääsiäinen
Monitoimitalo, Somero
6.4.2013 la
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
10.4.2013 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
13.4.2013 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
17.4.2013 ke
Helsinki Pavi, Vantaa, avajaiset
19.4.2013 pe
Kankaanpään Viihdekeskus, Kankaanpää
20.4.2013 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
30.4.2013 ti vapunaatto
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
1.5.2013 ke vapunpäivä
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
11.5.2013 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
14.5.2013 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
18.5.2013 la
Hirvensuuli, Huittinen
24.5.2013 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
25.5.2013 la
Merikievari, Merikarvia
29.5.2013 ke
Särkkä, Punkalaidun
30.5.2013 to
Anna & Albert, Oulu
1.6.2013 la
Riutanharju, Riihimäki
5.6.2013 ke
yksityistilaisuus
7.6.2013 pe
Ruokotaipaleen lava, Puumala
8.6.2013 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
12.6.2013 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
14.6.2013 pe
Krouvin lava, Hartola
15.6.2013 la
Käenkoskikeskus, Parkano
21.6.2013 pe juhannusaatto
Vuonislahden lava, Lieksa
22.6.2013 la juhannuspäivä
yksityistilaisuus
28.6.2013 pe
Talviaisten VPK:n lava, Orivesi
29.6.2013 la
Hirvelä, Kouvola
30.6.2013 su
Helsinki Pavi, Vantaa
3.7.2013 ke
Syvälahti, Kangasniemi
6.7.2013 la
Nurmaan lava, Mäntyharju
7.7.2013 su
Kolmilammi, Hausjärvi
12.7.2013 pe
Kruunuareena, Savonlinna
13.7.2013 la
Kuortin kisahalli, Pertunmaa
14.7.2013 su
Kyllikinranta, Iisalmi
17.7.2013 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
19.7.2013 pe
Risulahden lava, Luumäki
20.7.2013 la
Savion lava, Laukaa
26.7.2013 pe
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
27.7.2013 la
Säänjärven lava, Savitaipale
28.7.2013 su
Lemmenlava, Joensuu
30.7.2013 ti
Kisaranta, Kangasala
31.7.2013 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
3.8.2013 la
Luhurikan lava, Lapua
6.8.2013 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
7.8.2013 ke
Käenkoskikeskus, Parkano, naistentanssit
9.8.2013 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
10.8.2013 la
Ämyri, Somero
13.8.2013 ti
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
17.8.2013 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
24.8.2013 la
Liperin lava, Liperi
31.8.2013 la
Jenkkapirtti, Asikkala
6.9.2013 pe
Kallioniemi, Kouvola
7.9.2013 la
Luhurikan lava, Lapua
14.9.2013 la
Rönnin lava, Orivesi
20.9.2013 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
21.9.2013 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
25.9.2013 ke
Esakallio, Somero
28.9.2013 la
Käenkoskikeskus, Parkano
5.10.2013 la
Kuntotalo, Kouvola
12.10.2013 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
18.10.2013 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
19.10.2013 la
Auran nuortentalo, Aura
26.10.2013 la
Pesäkallio, Lahti
27.10.2013 su
Puistokulma, Vantaa
29.10.2013 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
30.10.2013 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
2.11.2013 la
Latosaari, Lapua
8.11.2013 pe
Teeriharju, Somero
9.11.2013 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
11.11.2013 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
15.11.2013 pe
T-talo, Turku
16.11.2013 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
17.11.2013 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
23.11.2013 la
Haaparannan kansantalo, Haaparanta, Ruotsi
30.11.2013 la
yksityistilaisuus
1.12.2013 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
7.12.2013 la
Hotelli Korpilampi, Espoo
14.12.2013 la
Limingan ns, Liminka
21.12.2013 la
Mäntymotelli, Mäntyharju
26.12.2013 to tapaninpäivä
Ruusulinna, Nurmijärvi
28.12.2013 la
Urjanlinna, Sievi
31.12.2013 ti uudenvuodenaatto
Aronkeidas, Kauhajoki
1.1.2014 ke uudenvuodenpäivä
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
2.1.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
3.1.2014 pe
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
4.1.2014 la
Kartano Kievari, Äänekoski
5.1.2014 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
8.1.2014 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
11.1.2014 la
Valtatie 2, Harjavalta
18.1.2014 la
Haapamäen Suoja, Keuruu
1.2.2014 la
Auran nuortentalo, Aura
2.2.2014 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
3.2.2014 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
5.2.2014 ke
Tanssin Taikaa Sali, Jyväskylä
21.2.2014 pe
Teeriharju, Somero
22.2.2014 la
Aronkeidas, Kauhajoki
28.2.2014 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
1.3.2014 la
Latosaari, Lapua
7.3.2014 pe
Lallintalo, Säkylä
8.3.2014 la naisten päivä
Ruusulinna, Nurmijärvi
15.3.2014 la
Kuntotalo, Kouvola
21.3.2014 pe
Ravintola Tähtikellari, Pori
22.3.2014 la
Kankaanpään Viihdekeskus, Kankaanpää
29.3.2014 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
4.4.2014 pe
Rokua Health & Spa, Utajärvi
5.4.2014 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
6.4.2014 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
12.4.2014 la
Seurala, Rautalampi
15.4.2014 ti
Viking Grace
17.4.2014 to kiirastorstai
Anna & Albert, Oulu
18.4.2014 pe pitkäperjantai
Riemuliiteri, Kolari
19.4.2014 la
Hotelli Kurenkoski, Pudasjärvi
20.4.2014 su pääsiäinen
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
24.4.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
26.4.2014 la
Mäntymotelli, Mäntyharju
30.4.2014 ke vapunaatto
Kukonhiekka, Saarijärvi
3.5.2014 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
7.5.2014 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
10.5.2014 la
Rönnin lava, Orivesi
17.5.2014 la
Hojo hojo, Tuusniemi
21.5.2014 ke
Särkkä, Punkalaidun
24.5.2014 la
Luhurikan lava, Lapua
29.5.2014 to helatorstai
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
31.5.2014 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
5.6.2014 to
Konserttitalo Paviljonki, Jyväskylä
7.6.2014 la
Hirvensuuli, Huittinen
8.6.2014 su helluntai
Kolmilammi, Hausjärvi
10.6.2014 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
13.6.2014 pe
Risulahden lava, Luumäki
14.6.2014 la
Merikievari, Merikarvia
15.6.2014 su
Helsinki Pavi, Vantaa
18.6.2014 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
20.6.2014 pe juhannusaatto
Letkaliiteri, Joutsa
21.6.2014 la juhannuspäivä
Maaningan kasino, Kuopio
24.6.2014 ti
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
27.6.2014 pe
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
28.6.2014 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
1.7.2014 ti
Liperin lava, Liperi
5.7.2014 la
Nurmaan lava, Mäntyharju
10.7.2014 to
Savion lava, Laukaa
16.7.2014 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
18.7.2014 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
20.7.2014 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
23.7.2014 ke
Syvälahti, Kangasniemi
25.7.2014 pe
Lusan halli, Kurikka
26.7.2014 la
Urjanlinna, Sievi
30.7.2014 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
2.8.2014 la
Ilveskasino, Kuopio
6.8.2014 ke
Kisapirtti, Parikkala
8.8.2014 pe
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
9.8.2014 la
Luhurikan lava, Lapua
15.8.2014 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
16.8.2014 la
Mäntymotelli, Mäntyharju
22.8.2014 pe
Kruunuareena, Savonlinna
23.8.2014 la
Käenkoskikeskus, Parkano
31.8.2014 su
Kolmilammi, Hausjärvi
5.9.2014 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
6.9.2014 la
Säänjärven lava, Savitaipale
10.9.2014 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
13.9.2014 la
yksityistilaisuus
19.9.2014 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
20.9.2014 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
4.10.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
8.10.2014 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
11.10.2014 la
Aronkeidas, Kauhajoki
18.10.2014 la
Rautalammen työväentalo, Rautalampi
25.10.2014 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
26.10.2014 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
1.11.2014 la
Urjanlinna, Sievi
2.11.2014 su
Kisakaari, Mikkeli
7.11.2014 pe
Teeriharju, Somero
14.11.2014 pe
Hotelli Korpilampi, Espoo
15.11.2014 la
Latosaari, Lapua
22.11.2014 la
Pesäkallio, Lahti
24.11.2014 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
28.11.2014 pe
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
29.11.2014 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
3.12.2014 ke
Tanhuhovi, Lohja
5.12.2014 pe
yksityistilaisuus
6.12.2014 la itsenäisyyspäivä
Metsälinna, Akaa
7.12.2014 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
12.12.2014 pe
Lallintalo, Säkylä
13.12.2014 la
Kuntotalo, Kouvola
20.12.2014 la
Auran nuortentalo, Aura
26.12.2014 pe tapaninpäivä
Ruusulinna, Nurmijärvi
31.12.2014 ke uudenvuodenaatto
Aronkeidas, Kauhajoki
2.1.2015 pe
T-talo, Turku
3.1.2015 la
Kartano Kievari, Äänekoski
4.1.2015 su
Puistokulma, Vantaa
10.1.2015 la
Alapitkän ns, Lapinlahti
13.1.2015 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
17.1.2015 la
Tanhuhovi, Lohja
18.1.2015 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
24.1.2015 la
Jyväskylä
31.1.2015 la
Kärsämäen Kataja, Kärsämäki
2.2.2015 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
7.2.2015 la
Latosaari, Lapua
14.2.2015 la ystävänpäivä
Tanssikeskus Tessu, Tampere
20.2.2015 pe
Teeriharju, Somero
21.2.2015 la
Kuntotalo, Kouvola
27.2.2015 pe
Rokua Health & Spa, Utajärvi
28.2.2015 la
Limingan ns, Liminka
7.3.2015 la
Imatran kylpylä, Imatra
8.3.2015 su naisten päivä
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
9.3.2015 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
11.3.2015 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
14.3.2015 la
LUMO monitoimikeskus, Vantaa
21.3.2015 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
22.3.2015 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
27.3.2015 pe
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
28.3.2015 la
Jyväskylä
1.4.2015 ke
Anna & Albert, Oulu
2.4.2015 to kiirastorstai
Riemuliiteri, Kolari
3.4.2015 pe pitkäperjantai
Riemuliiteri, Kolari
4.4.2015 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
5.4.2015 su pääsiäinen
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
11.4.2015 la
Keskustalo, Kotka
12.4.2015 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
18.4.2015 la
Auran nuortentalo, Aura
23.4.2015 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
25.4.2015 la
Latosaari, Lapua
30.4.2015 to vapunaatto
Mäntsälän lava, Mäntsälä
2.5.2015 la
Kartano Kievari, Äänekoski
9.5.2015 la
Hirvensuuli, Huittinen
15.5.2015 pe
Muurame
22.5.2015 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
23.5.2015 la
Käenkoskikeskus, Parkano
29.5.2015 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
30.5.2015 la
Rönnin lava, Orivesi
2.6.2015 ti
Jyväskylä, konsertti
3.6.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
5.6.2015 pe
Risulahden lava, Luumäki
6.6.2015 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
7.6.2015 su
Viking Grace
11.6.2015 to
Hämyslava, Nokia
13.6.2015 la
Tanhuhovi, Lohja
16.6.2015 ti
M/S Baltic Queen
17.6.2015 ke
M/S Baltic Queen
19.6.2015 pe juhannusaatto
Letkaliiteri, Joutsa
20.6.2015 la juhannuspäivä
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
24.6.2015 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
27.6.2015 la
Hirvelä, Kouvola
28.6.2015 su
Kyllikinranta, Iisalmi
1.7.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
4.7.2015 la
Kaarihovi, Teuva
7.7.2015 ti
Pappisten lava, Loimaa
9.7.2015 to
Backaksen kartanon Puimala, Vantaa
9.7.2015 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
10.7.2015 pe
Esakallio, Somero
11.7.2015 la
yksityistilaisuus
14.7.2015 ti
Hangan lava, Hankasalmi
17.7.2015 pe
Kiuruvesi, konsertti
18.7.2015 la
Säänjärven lava, Savitaipale
19.7.2015 su
Lemmenlava, Joensuu
25.7.2015 la
Vehkakosken rantalava, Mänttä-Vilppula
26.7.2015 su
Uittamo paviljonki, Turku
26.7.2015 su
Uittamo paviljonki, Turku
31.7.2015 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
1.8.2015 la
Ämyri, Somero
8.8.2015 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
14.8.2015 pe
Sotkalinna, Hämeenlinna
15.8.2015 la
Hojo hojo, Tuusniemi
16.8.2015 su
Kolmilammi, Hausjärvi
19.8.2015 ke
Särkkä, Punkalaidun
20.8.2015 to
Linnanmäki, Helsinki
21.8.2015 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
22.8.2015 la
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
29.8.2015 la
Syvälahti, Kangasniemi
31.8.2015 ma
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
4.9.2015 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
5.9.2015 la
Ilveskasino, Kuopio, pttjiset
6.9.2015 su
Helsinki Pavi, Vantaa
18.9.2015 pe
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
19.9.2015 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
25.9.2015 pe
Merikievari, Merikarvia
26.9.2015 la
Kuntotalo, Kouvola
3.10.2015 la
Kartano Kievari, Äänekoski
7.10.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
10.10.2015 la
Latosaari, Lapua
14.10.2015 ke
Helsinki Pavi, Vantaa, pttjiset
17.10.2015 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
24.10.2015 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
31.10.2015 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
1.11.2015 su
Viking Grace
7.11.2015 la
Auran nuortentalo, Aura
11.11.2015 ke
Teeriharju, Somero
14.11.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
15.11.2015 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
18.11.2015 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
20.11.2015 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
21.11.2015 la
Tanhuhovi, Lohja
28.11.2015 la
Kauko-Pohja, Ruovesi
5.12.2015 la
Latosaari, Lapua
9.12.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
11.12.2015 pe
Teeriharju, Somero
12.12.2015 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
18.12.2015 pe
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
19.12.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
20.12.2015 su
Kisakaari, Mikkeli
26.12.2015 la tapaninpäivä
Käenkoskikeskus, Parkano
29.12.2015 ti
M/S Baltic Queen
30.12.2015 ke
M/S Baltic Queen
31.12.2015 to uudenvuodenaatto
Metsälinna, Akaa
3.1.2016 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
8.1.2016 pe
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
9.1.2016 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo, Savitaipale
15.1.2016 pe
T-talo, Turku
16.1.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
23.1.2016 la
Kartano Kievari, Äänekoski
24.1.2016 su
M/S Baltic Queen
25.1.2016 ma
M/S Baltic Queen
27.1.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
29.1.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
30.1.2016 la
Jyväskylä, konsertti
31.1.2016 su
Puistokulma, Vantaa
5.2.2016 pe
Anna & Albert, Oulu
6.2.2016 la
Limingan ns, Liminka
13.2.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
19.2.2016 pe
Teeriharju, Somero
20.2.2016 la
Alapitkän ns, Lapinlahti
27.2.2016 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
28.2.2016 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
5.3.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
8.3.2016 ti naisten päivä
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
11.3.2016 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
12.3.2016 la
Kuntotalo, Kouvola
19.3.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
26.3.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
2.4.2016 la
Keskustalo, Kotka
9.4.2016 la
Tahkon Talvilavatanssit, Kuopio
16.4.2016 la
Tanhuhovi, Lohja
17.4.2016 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
23.4.2016 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
27.4.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
30.4.2016 la vapunaatto
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
3.5.2016 ti
M/S Baltic Princess
4.5.2016 ke
M/S Baltic Princess
7.5.2016 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
13.5.2016 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
14.5.2016 la
Käenkoskikeskus, Parkano
17.5.2016 ti
Silja Europa
18.5.2016 ke
Silja Europa
19.5.2016 to
Silja Europa
20.5.2016 pe
Esakallio, Somero
21.5.2016 la
Säänjärven lava, Savitaipale
27.5.2016 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
28.5.2016 la
Latosaari, Lapua
3.6.2016 pe
Tuiskula, Nivala
4.6.2016 la
Tulenliekki, Leppävirta
11.6.2016 la
Ämyri, Somero
12.6.2016 su
Helsinki Pavi, Vantaa
14.6.2016 ti
M/S Baltic Queen
15.6.2016 ke
M/S Baltic Queen
17.6.2016 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
24.6.2016 pe juhannusaatto
Letkaliiteri, Joutsa
25.6.2016 la juhannuspäivä
Hangan lava, Hankasalmi
29.6.2016 ke
Särkkä, Punkalaidun
1.7.2016 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
2.7.2016 la
Vehkakosken rantalava, Mänttä-Vilppula
5.7.2016 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
8.7.2016 pe
Risulahden lava, Luumäki
9.7.2016 la
Meripaviljonki, Kokkola
15.7.2016 pe
Hotelli Peltohovi, Kiuruvesi
16.7.2016 la
Valasranta, Pöytyä
17.7.2016 su
Kolmilammi, Hausjärvi
20.7.2016 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
23.7.2016 la
Ilveskasino, Kuopio
24.7.2016 su
Hirvensuuli, Huittinen
26.7.2016 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
30.7.2016 la
Savion lava, Laukaa
31.7.2016 su
M/S Baltic Queen
1.8.2016 ma
M/S Baltic Queen
3.8.2016 ke
Kisapirtti, Parikkala
4.8.2016 to
M/S Baltic Princess
5.8.2016 pe
M/S Baltic Princess
6.8.2016 la
M/S Baltic Princess
10.8.2016 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
12.8.2016 pe
Esakallio, Somero
13.8.2016 la
Kermankosken lava, Heinävesi
14.8.2016 su
Ainola, Jyväskylä
18.8.2016 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
20.8.2016 la
Nurmaan lava, Mäntyharju
26.8.2016 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
27.8.2016 la
Kirjaslammen lava, Valkeakoski
2.9.2016 pe
Anna & Albert, Oulu
3.9.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
8.9.2016 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
9.9.2016 pe
Imatran kylpylä, Imatra
10.9.2016 la
Syvälahti, Kangasniemi
17.9.2016 la
Latosaari, Lapua
24.9.2016 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
25.9.2016 su
M/S Baltic Queen
26.9.2016 ma
M/S Baltic Queen
28.9.2016 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
1.10.2016 la
Kuntotalo, Kouvola
5.10.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
8.10.2016 la
Limingan ns, Liminka
14.10.2016 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
15.10.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
18.10.2016 ti
M/S Baltic Princess
19.10.2016 ke
M/S Baltic Princess
21.10.2016 pe
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
22.10.2016 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
23.10.2016 su
Helsingin Karjalatalon tanssit, Helsinki
28.10.2016 pe
Anna & Albert, Oulu
29.10.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
9.11.2016 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
12.11.2016 la
Latosaari, Lapua
19.11.2016 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
25.11.2016 pe
Teeriharju, Somero
26.11.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
27.11.2016 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
30.11.2016 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
3.12.2016 la
Aronkeidas, Kauhajoki
9.12.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
10.12.2016 la
Satulinna, Hattula
17.12.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
18.12.2016 su
Puistokulma, Vantaa
26.12.2016 ma tapaninpäivä
Metsälinna, Akaa
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Rantasipi, Siuntio
7.1.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
14.1.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
15.1.2017 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
21.1.2017 la
Kartano Kievari, Äänekoski
24.1.2017 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
28.1.2017 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
3.2.2017 pe
Tulenliekki, Leppävirta
4.2.2017 la
Kuntotalo, Kouvola
10.2.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
11.2.2017 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
15.2.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
18.2.2017 la
Latosaari, Lapua
21.2.2017 ti
Silja Europa
22.2.2017 ke
Silja Europa
24.2.2017 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
25.2.2017 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
1.3.2017 ke
HurmioKlubi, Helsinki
4.3.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
5.3.2017 su
Kisakaari, Mikkeli
12.3.2017 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
15.3.2017 ke
Teeriharju, Somero
18.3.2017 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
24.3.2017 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
8.4.2017 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
14.4.2017 pe pitkäperjantai
Teeriharju, Somero
22.4.2017 la
Metsälinna, Mikkeli
26.4.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
29.4.2017 la
Metsälinna, Akaa
30.4.2017 su vapunaatto
Kukonhiekka, Saarijärvi
1.5.2017 ma vapunpäivä
yksityistilaisuus
4.5.2017 to
yksityistilaisuus
6.5.2017 la
Syvälahti, Kangasniemi
10.5.2017 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
12.5.2017 pe
Hirvensuuli, Huittinen
13.5.2017 la
Latosaari, Lapua
19.5.2017 pe
Esakallio, Somero
20.5.2017 la
Pajarinhovi, Kitee
27.5.2017 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
29.5.2017 ma
M/S Baltic Princess
31.5.2017 ke
Särkkä, Punkalaidun
2.6.2017 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
9.6.2017 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
10.6.2017 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
11.6.2017 su
Haikan lava, Pirkkala
17.6.2017 la
Ilveskasino, Kuopio
23.6.2017 pe juhannusaatto
Cumulus Resort Siuntio, Siuntio
24.6.2017 la juhannuspäivä
Urjanlinna, Sievi
28.6.2017 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
30.6.2017 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
1.7.2017 la
Luhurikan lava, Lapua
2.7.2017 su
Hirvensuuli, Huittinen
4.7.2017 ti
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
6.7.2017 to
Tangomarkkinat, Seinäjoki
7.7.2017 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
8.7.2017 la
Säänjärven lava, Savitaipale
12.7.2017 ke
Punkalaidun
13.7.2017 to
Kauppilan lato, Salo
14.7.2017 pe
Ravintola Sinisoihtu, Rauma
15.7.2017 la
Nightclub Tähti, Tampere
18.7.2017 ti
Pappisten lava, Loimaa, naistentanssit
20.7.2017 to
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
22.7.2017 la
Luhurikan lava, Lapua
23.7.2017 su
Lemmenlava, Joensuu
27.7.2017 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
29.7.2017 la
Kermankosken lava, Heinävesi
2.8.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
4.8.2017 pe
Krouvin lava, Hartola
5.8.2017 la
Hojo hojo, Tuusniemi
6.8.2017 su
Kolmilammi, Hausjärvi
10.8.2017 to
M/S Baltic Princess
11.8.2017 pe
M/S Baltic Princess
12.8.2017 la
M/S Baltic Princess
13.8.2017 su
M/S Baltic Princess
15.8.2017 ti
Hangan lava, Hankasalmi
18.8.2017 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
19.8.2017 la
Ypäjä
20.8.2017 su
Välijoen lava, Savitaipale
26.8.2017 la
Ämyri, Somero
27.8.2017 su
Helsinki Pavi, Vantaa
28.8.2017 ma
Vantaa
31.8.2017 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
2.9.2017 la
Suomussalmen ns, Suomussalmi
9.9.2017 la
Latosaari, Lapua
10.9.2017 su
M/S Baltic Princess
11.9.2017 ma
M/S Baltic Princess
15.9.2017 pe
Esakallio, Somero
16.9.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
17.9.2017 su
Hirvensuuli, Huittinen
23.9.2017 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
27.9.2017 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
29.9.2017 pe
Tuiskula, Nivala
30.9.2017 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
7.10.2017 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
13.10.2017 pe
Ilveslinna, Jämsä
14.10.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
20.10.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
21.10.2017 la
Kuntotalo, Kouvola
22.10.2017 su
Silja Europa
23.10.2017 ma
Silja Europa
24.10.2017 ti
Silja Europa
25.10.2017 ke
Silja Europa
4.11.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
12.11.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
15.11.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
17.11.2017 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
18.11.2017 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
25.11.2017 la
Latosaari, Lapua
26.11.2017 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
1.12.2017 pe
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
2.12.2017 la
Kartano Kievari, Äänekoski
3.12.2017 su
Puistokulma, Vantaa
6.12.2017 ke itsenäisyyspäivä
Teeriharju, Somero
9.12.2017 la
Tanhuhovi, Lohja
15.12.2017 pe
Tulenliekki, Leppävirta
16.12.2017 la
Aronkeidas, Kauhajoki
25.12.2017 ma joulupäivä
Cumulus Resort Siuntio, Siuntio
26.12.2017 ti tapaninpäivä
Ruusulinna, Nurmijärvi
31.12.2017 su uudenvuodenaatto
Metsälinna, Akaa
5.1.2018 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
6.1.2018 la
Latosaari, Lapua
13.1.2018 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
3.2.2018 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
9.2.2018 pe
Teeriharju, Somero
10.2.2018 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
11.2.2018 su
Kisakaari, Mikkeli
13.2.2018 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
17.2.2018 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
18.2.2018 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
23.2.2018 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
24.2.2018 la
Latosaari, Lapua
4.3.2018 su
Silja Europa
5.3.2018 ma
Silja Europa
6.3.2018 ti
Silja Europa
7.3.2018 ke
Silja Europa
10.3.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
14.3.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
16.3.2018 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
17.3.2018 la
M/S Baltic Princess
18.3.2018 su
M/S Baltic Princess
19.3.2018 ma
M/S Baltic Princess
24.3.2018 la
Kartano Kievari, Äänekoski
31.3.2018 la
Ravintola Sinisoihtu, Rauma
1.4.2018 su pääsiäinen
Teeriharju, Somero
14.4.2018 la
Kuntotalo, Kouvola
20.4.2018 pe
Kulttuuritalo Tempo, Mikkeli
21.4.2018 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
25.4.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
28.4.2018 la
Hotelli Malmikumpu, Outokumpu
9.5.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
11.5.2018 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
12.5.2018 la
Urjanlinna, Sievi
19.5.2018 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
20.5.2018 su helluntai
Metsälinna, Mikkeli
25.5.2018 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
26.5.2018 la
Säänjärven lava, Savitaipale
1.6.2018 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
2.6.2018 la
Ämyri, Somero
6.6.2018 ke
Särkkä, Punkalaidun
10.6.2018 su
Haikan lava, Pirkkala
16.6.2018 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
20.6.2018 ke
Kisapirtti, Parikkala
22.6.2018 pe juhannusaatto
Kapakanmäki, Hämeenlinna
23.6.2018 la juhannuspäivä
Salmen lava, Pieksämäki
24.6.2018 su
Helsinki Pavi, Vantaa
29.6.2018 pe
Pappisten lava, Loimaa
30.6.2018 la
Luhurikan lava, Lapua
7.7.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
8.7.2018 su
Välijoen lava, Savitaipale
10.7.2018 ti
Kauppilan lato, Salo
11.7.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
13.7.2018 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
14.7.2018 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
18.7.2018 ke
Kisaranta, Kangasala
24.7.2018 ti
Hangan lava, Hankasalmi
28.7.2018 la
Valasranta, Pöytyä
31.7.2018 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
1.8.2018 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
5.8.2018 su
Ainola, Jyväskylä
11.8.2018 la
Syvälahti, Kangasniemi
18.8.2018 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
25.8.2018 la
Kaarihovi, Teuva
31.8.2018 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
1.9.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
7.9.2018 pe
Lusan halli, Kurikka
8.9.2018 la
Rokua Health & Spa, Utajärvi
19.9.2018 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
22.9.2018 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
26.9.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
6.10.2018 la
Luhurikan lava, Lapua
12.10.2018 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
13.10.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
19.10.2018 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
20.10.2018 la
Kartano Kievari, Äänekoski
21.10.2018 su
M/S Baltic Princess
22.10.2018 ma
M/S Baltic Princess
23.10.2018 ti
M/S Baltic Princess
24.10.2018 ke
M/S Baltic Princess
3.11.2018 la
Pajarinhovi, Kitee
4.11.2018 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
10.11.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
16.11.2018 pe
Imatran kylpylä, Imatra
17.11.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
24.11.2018 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
26.11.2018 ma
M/S Baltic Princess
1.12.2018 la
Kuntotalo, Kouvola
2.12.2018 su
Kisakaari, Mikkeli
5.12.2018 ke
Limingan ns, Liminka
9.12.2018 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
25.12.2018 ti joulupäivä
Siuntion hyvinvointikeskus, Siuntio
26.12.2018 ke tapaninpäivä
Tanhuhovi, Lohja
28.12.2018 pe
Teeriharju, Somero
29.12.2018 la
Aronkeidas, Kauhajoki
30.12.2018 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
31.12.2018 ma uudenvuodenaatto
Metsälinna, Akaa
4.1.2019 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
5.1.2019 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
16.1.2019 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
19.1.2019 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
20.1.2019 su
M/S Baltic Princess
21.1.2019 ma
M/S Baltic Princess
26.1.2019 la
Rokua Health & Spa, Utajärvi
2.2.2019 la
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
9.2.2019 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
15.2.2019 pe
Teeriharju, Somero
16.2.2019 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
23.2.2019 la
Alavieskan Viri, Alavieska
26.2.2019 ti
Silja Europa
27.2.2019 ke
Silja Europa
1.3.2019 pe
Pyrkivä, Turku
2.3.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
8.3.2019 pe naisten päivä
Tapiola, Tampere
9.3.2019 la
Auran nuortentalo, Aura
12.3.2019 ti
Viking Amorella
15.3.2019 pe
Mietaan ns, Kurikka
16.3.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
22.3.2019 pe
Imatran kylpylä, Imatra
23.3.2019 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
24.3.2019 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
29.3.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
30.3.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
31.3.2019 su
Kalliohovi, Loimaa
6.4.2019 la
Metsälinna, Akaa
13.4.2019 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
21.4.2019 su pääsiäinen
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
24.4.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
5.5.2019 su
Helsinki Pavi, Vantaa
18.5.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi, pttjiset
25.5.2019 la
Ämyri, Somero
31.5.2019 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
1.6.2019 la
Merikievari, Merikarvia
7.6.2019 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
8.6.2019 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
9.6.2019 su helluntai
Lemmenlava, Joensuu
14.6.2019 pe
Pappisten lava, Loimaa
15.6.2019 la
Liperin lava, Liperi
22.6.2019 la juhannuspäivä
Aronkeidas, Kauhajoki
28.6.2019 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
29.6.2019 la
Kermankosken lava, Heinävesi
6.7.2019 la
Letkaliiteri, Joutsa
7.7.2019 su
Haikan lava, Pirkkala
11.7.2019 to
Salmen lava, Pieksämäki
12.7.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
13.7.2019 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
14.7.2019 su
Hirvensuuli, Huittinen
17.7.2019 ke
Kiuruvesi
19.7.2019 pe
Hangan lava, Hankasalmi
20.7.2019 la
yksityistilaisuus
24.7.2019 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
25.7.2019 to
Ainola, Jyväskylä
26.7.2019 pe
Kallioniemi, Kouvola
3.8.2019 la
Ämyri, Somero
4.8.2019 su
Välijoen lava, Savitaipale
9.8.2019 pe
Lusan halli, Kurikka
14.8.2019 ke
Ruokolahden lava, Siikajoki
16.8.2019 pe
Ravintola Tähtikellari, Pori
17.8.2019 la
Syvälahti, Kangasniemi
20.8.2019 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
24.8.2019 la
Luhurikan lava, Lapua
27.8.2019 ti
Ravintola Teivaan Lokki, Lahti
31.8.2019 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
1.9.2019 su
Helsinki Pavi, Vantaa
10.9.2019 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
13.9.2019 pe
Pyrkivä, Turku
15.9.2019 su
Hirvensuuli, Huittinen
20.9.2019 pe
Tulenliekki, Leppävirta
28.9.2019 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
5.10.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
11.10.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
12.10.2019 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
13.10.2019 su
Silja Europa
14.10.2019 ma
Silja Europa
15.10.2019 ti
Silja Europa
16.10.2019 ke
Silja Europa
19.10.2019 la
Kuntotalo, Kouvola
25.10.2019 pe
Teeriharju, Somero
27.10.2019 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
2.11.2019 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
9.11.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
16.11.2019 la
Auran nuortentalo, Aura
1.12.2019 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
5.12.2019 to
Hotelli Scandic Kemi, Kemi
7.12.2019 la
Rokua Health & Spa, Utajärvi
11.12.2019 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
14.12.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
26.12.2019 to tapaninpäivä
Ruusulinna, Nurmijärvi
31.12.2019 ti uudenvuodenaatto
Metsälinna, Akaa
4.1.2020 la
Auran nuortentalo, Aura
10.1.2020 pe
Teeriharju, Somero
11.1.2020 la
Alavieskan Viri, Alavieska
17.1.2020 pe
Hotelli Ellivuori, Sastamala
18.1.2020 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
19.1.2020 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
25.1.2020 la
Pajarinhovi, Kitee
26.1.2020 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
31.1.2020 pe
Imatran kylpylä, Imatra
1.2.2020 la
Kuntotalo, Kouvola
2.2.2020 su
Puistokulma, Vantaa
8.2.2020 la
Heituinlahden nuorisoseurantalo, Savitaipale
9.2.2020 su
Evijärven ns, Evijärvi
15.2.2020 la
Latosaari, Lapua
16.2.2020 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
21.2.2020 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
22.2.2020 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
26.2.2020 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
28.2.2020 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
29.2.2020 la
Tanhuhovi, Lohja
1.3.2020 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
7.3.2020 la
Kartano Kievari, Äänekoski
11.3.2020 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
10.7.2020 pe
Pajarinhovi, Kitee
31.7.2020 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
1.8.2020 la
Käenkoskikeskus, Parkano
8.8.2020 la
Luhurikan lava, Lapua
12.8.2020 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
15.8.2020 la
Liperin lava, Liperi
29.8.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
9.9.2020 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
12.9.2020 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
3.10.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
18.10.2020 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
23.10.2020 pe
Teeriharju, Somero
15.11.2020 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
27.11.2020 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
26.6.2021 la juhannuspäivä
Toivolan lava, Ylöjärvi
28.6.2021 ma
Alavus
3.7.2021 la
Liperin lava, Liperi
4.7.2021 su
Haikan lava, Pirkkala
10.7.2021 la
Lakis Areena, Vimpeli
11.7.2021 su
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
23.7.2021 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
24.7.2021 la
Kiparkatti, Myrskylä
31.7.2021 la
Ruokolahden lava, Siikajoki
7.8.2021 la
Keskisen kyläkauppa, Alavus
14.8.2021 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
17.9.2021 pe
Pyrkivä, Turku
18.9.2021 la
Pajarinhovi, Kitee
25.9.2021 la
yksityistilaisuus
1.10.2021 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
2.10.2021 la
Lempäälän manttaalitalo, Lempäälä
8.10.2021 pe
Tanhuhovi, Lohja
9.10.2021 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
10.10.2021 su
Alapitkän ns, Lapinlahti
13.10.2021 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
15.10.2021 pe
Kangasniemen työväentalo, Kangasniemi
16.10.2021 la
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
17.10.2021 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
22.10.2021 pe
Teeriharju, Somero
23.10.2021 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
31.10.2021 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
6.11.2021 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
13.11.2021 la
Lakis Areena, Vimpeli
14.11.2021 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
20.11.2021 la
Pajarinhovi, Kitee
21.11.2021 su
M/S Baltic Princess
22.11.2021 ma
M/S Baltic Princess
23.11.2021 ti
M/S Baltic Princess
24.11.2021 ke
M/S Baltic Princess
27.11.2021 la
Jukola, Perho
4.12.2021 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
5.12.2021 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra, KORONAPASSI
6.12.2021 ma itsenäisyyspäivä
Silja Europa
11.12.2021 la
Latosaari, Lapua
17.12.2021 pe
Teeriharju, Somero, KORONAPASSI
26.2.2022 la
Perho
27.2.2022 su
M/S Baltic Princess
28.2.2022 ma
M/S Baltic Princess
1.3.2022 ti
M/S Baltic Princess
2.3.2022 ke
M/S Baltic Princess
4.3.2022 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
5.3.2022 la
Valtatie 2, Harjavalta
18.3.2022 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
19.3.2022 la
Auran nuortentalo, Aura
20.3.2022 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
26.3.2022 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
1.4.2022 pe
Teeriharju, Somero
2.4.2022 la
Aronkeidas, Kauhajoki
15.4.2022 pe pitkäperjantai
Keskisen kyläkauppa, Alavus
17.4.2022 su pääsiäinen
Spa Hotel Runni, Iisalmi
19.4.2022 ti
Silja Europa
23.4.2022 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
24.4.2022 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
29.4.2022 pe
Anna & Albert, Oulu
30.4.2022 la vapunaatto
Lempäälän manttaalitalo, Lempäälä
1.5.2022 su vapunpäivä
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
7.5.2022 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
8.5.2022 su
Hirvensuuli, Huittinen
22.5.2022 su
Helsinki Pavi, Vantaa
28.5.2022 la
Pajarinhovi, Kitee
4.6.2022 la
Käenkoskikeskus, Parkano
10.6.2022 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
11.6.2022 la
Liperin lava, Liperi
12.6.2022 su
Mäntymäen lava, Orimattila
18.6.2022 la
Kuhmon Kelo, Kuhmo
24.6.2022 pe juhannusaatto
Toivolan lava, Ylöjärvi
25.6.2022 la juhannuspäivä
Ämyri, Somero
29.6.2022 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
2.7.2022 la
Hirvelä, Kouvola