Pekkaniskan Pojat

13.4.2007 pe
Finlandia Hotel Kurikka, Kurikka
15.4.2007 su
Helsinki Pavi, Vantaa
21.4.2007 la
Jyväskylän viihdekeskus, Jyväskylä
22.4.2007 su
Tanssiurheilukeskus Cava, J√§rvenp√§√§, pššttšjšiset
28.4.2007 la
Satulinna, Hattula
29.4.2007 su
Kuntotalo, Kouvola
30.4.2007 ma vapunaatto
Tanhuhovi, Lohja
4.5.2007 pe
Ravintola Calypso, Vantaa
5.5.2007 la
Riutanharju, Riihimäki
11.5.2007 pe
Ravintola Seurahuone, Tampere
12.5.2007 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
18.5.2007 pe
Krouvin lava, Hartola
19.5.2007 la
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
25.5.2007 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
26.5.2007 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
30.5.2007 ke
Kisaranta, Kangasala
1.6.2007 pe
Nurmen lava, Lempäälä
2.6.2007 la
Turkian lava, Hamina
8.6.2007 pe
Hietasaaren Tanssimajakka, Oulu
9.6.2007 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
10.6.2007 su
Tirvan lava, Kouvola
14.6.2007 to
Pistohiekan lava, Puumala
15.6.2007 pe
Kapakanm√§ki, H√§meenlinna, kertavapaaliput eivšt kelpaa
16.6.2007 la
Hämyslava, Nokia
22.6.2007 pe juhannusaatto
Rönnin lava, Orivesi
23.6.2007 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti, Asikkala
24.6.2007 su
Kyllikinranta, Iisalmi
14.7.2007 la
Riutanharju, Riihimäki
15.7.2007 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
17.7.2007 ti
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi, naistentanssit
18.7.2007 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
20.7.2007 pe
Kallioniemi, Kouvola
21.7.2007 la
Kisaranta, Kangasala
26.7.2007 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
28.7.2007 la
Hietasaaren Tanssimajakka, Oulu
31.7.2007 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
1.8.2007 ke
Kisaranta, Kangasala
3.8.2007 pe
Kruunuareena, Savonlinna
4.8.2007 la
Säänjärven lava, Savitaipale
8.8.2007 ke
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
9.8.2007 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
10.8.2007 pe
Esakallio, Somero
11.8.2007 la
Valasranta, Pöytyä
12.8.2007 su
Haikan lava, Pirkkala
15.8.2007 ke
Kisapirtti, Parikkala
25.8.2007 la
Jenkkapirtti, Asikkala, pššttšjšiset
29.8.2007 ke
Kisaranta, Kangasala
31.8.2007 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
1.9.2007 la
Hämyslava, Nokia
5.9.2007 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
7.9.2007 pe
Ravintola Aula, Kouvola
8.9.2007 la
Pajarinhovi, Kitee
13.9.2007 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
14.9.2007 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
15.9.2007 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
21.9.2007 pe
Kapakanm√§ki, H√§meenlinna, pššttšjšiset
22.9.2007 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
27.9.2007 to
Ravintola Galax, Turku
28.9.2007 pe
Ravintola Tanssitalo, Tampere
29.9.2007 la
Jyväskylän viihdekeskus, Jyväskylä
30.9.2007 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
5.10.2007 pe
Ravintola Järvenpään Casino, Järvenpää
6.10.2007 la
Tanhuhovi, Lohja
7.10.2007 su
Kerhola, Nokia
10.10.2007 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
12.10.2007 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
13.10.2007 la
Valtatie 2, Harjavalta
19.10.2007 pe
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
20.10.2007 la
Kuntotalo, Kouvola
21.10.2007 su
Tarvashovi, Lieto
26.10.2007 pe
Rokua Health & Spa, Utajärvi
27.10.2007 la
Kärsämäen Kataja, Kärsämäki
2.11.2007 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
3.11.2007 la
Hietasaaren Tanssimajakka, Oulu
10.11.2007 la
Auran nuortentalo, Aura
16.11.2007 pe
Leimukallio, Jokioinen
17.11.2007 la
Satulinna, Hattula
22.11.2007 to
Hyvinkääsali, Hyvinkää
24.11.2007 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
25.11.2007 su
Kerhola, Nokia
28.11.2007 ke
Hotelli Levitunturi, Kittilä
29.11.2007 to
Saariselän tunturihotelli, Inari
30.11.2007 pe
Saariselän tunturihotelli, Inari
1.12.2007 la
Saariselän tunturihotelli, Inari
5.12.2007 ke
Ruusulinna, Nurmijärvi
7.12.2007 pe
Hotelli Savonsolmu, Pieksämäki
8.12.2007 la
Latosaari, Lapua
9.12.2007 su
Puistokulma, Vantaa
11.12.2007 ti
Imatran kylpylä, Imatra, naistentanssit
15.12.2007 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
5.1.2008 la
Pesäkallio, Lahti
6.1.2008 su
Satulinna, Hattula
11.1.2008 pe
Finlandia Hotel Kurikka, Kurikka
12.1.2008 la
Satulinna, Hattula
15.1.2008 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
18.1.2008 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
19.1.2008 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
26.1.2008 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
27.1.2008 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
30.1.2008 ke
Himos Areena, Jämsä
2.2.2008 la
Latosaari, Lapua
3.2.2008 su
Kerhola, Nokia
9.2.2008 la
Tanhuhovi, Lohja
15.2.2008 pe
Leimukallio, Jokioinen
16.2.2008 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
29.2.2008 pe
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
1.3.2008 la
Teeriharju, Somero
3.3.2008 ma
Hotelli Ylläs Saaga, Kolari
4.3.2008 ti
Lapland Restaurant Pipola, Kolari
5.3.2008 ke
Saariselän tunturihotelli, Inari
6.3.2008 to
Hotelli Scandic Luosto, Sodankylä
7.3.2008 pe
Saariselän tunturihotelli, Inari
10.3.2008 ma
Riemuliiteri, Kolari
11.3.2008 ti
Hotelli Kuusamo, Kuusamo
12.3.2008 ke
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
13.3.2008 to
Hotelli Ylläsrinne, Kolari
14.3.2008 pe
Ravintola Calypso, Vantaa
15.3.2008 la
Auran nuortentalo, Aura
21.3.2008 pe pitkäperjantai
Kerhola, Nokia
22.3.2008 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
23.3.2008 su pääsiäinen
Kuntotalo, Kouvola
26.3.2008 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
27.3.2008 to
Lapland Restaurant Pipola, Kolari
28.3.2008 pe
Hotelli Luostotunturi, Sodankylä
29.3.2008 la
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
1.4.2008 ti
Imatran kylpylä, Imatra, naistentanssit
5.4.2008 la
Satulinna, Hattula
6.4.2008 su
Puistokulma, Vantaa
7.4.2008 ma
Tallink Galaxy
8.4.2008 ti
Tallink Galaxy
9.4.2008 ke
Tallink Galaxy
11.4.2008 pe
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
12.4.2008 la
Aitoon Honkala, Pälkäne
16.4.2008 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
17.4.2008 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
18.4.2008 pe
Ravintola Tanssitalo, Tampere
19.4.2008 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
26.4.2008 la
Latosaari, Lapua
27.4.2008 su
Kerhola, Nokia
30.4.2008 ke vapunaatto
Pesäkallio, Lahti
3.5.2008 la
Riutanharju, Riihimäki
9.5.2008 pe
Ravintola Tähtikellari, Pori
10.5.2008 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
16.5.2008 pe
Kisaranta, Kangasala, avajaiset
17.5.2008 la
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
21.5.2008 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
23.5.2008 pe
Esakallio, Somero
24.5.2008 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
30.5.2008 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
31.5.2008 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
1.6.2008 su
Kyllikinranta, Iisalmi
5.6.2008 to
yksityistilaisuus
6.6.2008 pe
Tulenliekki, Leppävirta
7.6.2008 la
Kyröskosken lava, Hämeenkyrö
8.6.2008 su
Metsälinna, Mikkeli
11.6.2008 ke
Kisapirtti, Parikkala
13.6.2008 pe
Nurmen lava, Lempäälä
14.6.2008 la
Maaningan kasino, Kuopio
15.6.2008 su
Helsinki Pavi, Vantaa
20.6.2008 pe juhannusaatto
√Ąmyri, Somero
21.6.2008 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti, Asikkala
22.6.2008 su
Haikan lava, Pirkkala
12.7.2008 la
Tangomarkkinat, Seinäjoki
14.7.2008 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
15.7.2008 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohaku
16.7.2008 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
17.7.2008 to
Kiuruvesi
18.7.2008 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
19.7.2008 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
20.7.2008 su
Uittamo paviljonki, Turku
21.7.2008 ma
Tulenliekki, Leppävirta
23.7.2008 ke
Syvälahti, Kangasniemi
24.7.2008 to
Backaksen kartanon Puimala, Vantaa
25.7.2008 pe
Kallioniemi, Kouvola
26.7.2008 la
Ilveskasino, Kuopio
29.7.2008 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
30.7.2008 ke
Rönnin lava, Orivesi
31.7.2008 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
1.8.2008 pe
Kisaranta, Kangasala
2.8.2008 la
Riutanharju, Riihimäki
3.8.2008 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
5.8.2008 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
6.8.2008 ke
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki
8.8.2008 pe
Hietasaaren Tanssimajakka, Oulu
9.8.2008 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
12.8.2008 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
13.8.2008 ke
Pajarinhovi, Kitee
14.8.2008 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
15.8.2008 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
16.8.2008 la
Jenkkapirtti, Asikkala
23.8.2008 la
Riutanharju, Riihimäki
29.8.2008 pe
Pyhtään VPK:n lava, Pyhtää
30.8.2008 la
Jenkkapirtti, Asikkala
3.9.2008 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
5.9.2008 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
6.9.2008 la
Säänjärven lava, Savitaipale
12.9.2008 pe
Esakallio, Somero
13.9.2008 la
Valasranta, Pöytyä
14.9.2008 su
Uittamo paviljonki, Turku
18.9.2008 to
Ravintola Taiga, Kolari
19.9.2008 pe
Hotelli Scandic Luosto, Sodankylä
20.9.2008 la
Hotelli Levitunturi, Kittilä
22.9.2008 ma
Riemuliiteri, Kolari
25.9.2008 to
Ravintola Seurahuone, Tampere
26.9.2008 pe
Säläshalli, Kurikka
27.9.2008 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.10.2008 to
Imatran kylpylä, Imatra
3.10.2008 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
4.10.2008 la
Auran nuortentalo, Aura
10.10.2008 pe
Hotelli Korpilampi, Espoo
11.10.2008 la
Valtatie 2, Harjavalta
12.10.2008 su
Kisaranta, Kangasala, vuorohaku
15.10.2008 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
17.10.2008 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
18.10.2008 la
Kuntotalo, Kouvola
25.10.2008 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
31.10.2008 pe
Kisaranta, Kangasala
2.11.2008 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
7.11.2008 pe
Finlandia Hotel Kurikka, Kurikka
8.11.2008 la
Satulinna, Hattula
9.11.2008 su
Kisaranta, Kangasala, vuorohaku
14.11.2008 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
15.11.2008 la
Latosaari, Lapua
16.11.2008 su
Puistokulma, Vantaa
21.11.2008 pe
Kisaranta, Kangasala
22.11.2008 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
24.11.2008 ma
M/S Baltic Princess
25.11.2008 ti
M/S Baltic Princess
29.11.2008 la
Tanhuhovi, Lohja
30.11.2008 su
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
4.12.2008 to
Kirkko, Tuusula, konsertti
5.12.2008 pe
Hotelli Sommelo, Kouvola
6.12.2008 la itsenäisyyspäivä
Valtatie 2, Harjavalta
12.12.2008 pe
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
13.12.2008 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
19.12.2008 pe
Ravintola Hämeensilta, Tampere
20.12.2008 la
Pesäkallio, Lahti
21.12.2008 su
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
3.1.2009 la
Kuntotalo, Kouvola
5.1.2009 ma
Ruusulinna, Nurmijärvi
10.1.2009 la
Satulinna, Hattula
11.1.2009 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
17.1.2009 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
23.1.2009 pe
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
24.1.2009 la
Auran nuortentalo, Aura
25.1.2009 su
Aitoon Honkala, Pälkäne
30.1.2009 pe
Hotelli Korpilampi, Espoo
31.1.2009 la
Tanhuhovi, Lohja
1.2.2009 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
3.2.2009 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
6.2.2009 pe
Ravintola Tanssitalo, Tampere
12.2.2009 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
14.2.2009 la ystävänpäivä
Valtatie 2, Harjavalta
26.2.2009 to
Ravintola Lyhty, Seinäjoki
27.2.2009 pe
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
28.2.2009 la
Satulinna, Hattula
3.3.2009 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
4.3.2009 ke
Himos Areena, Jämsä
5.3.2009 to
Ravintola Galax, Turku
6.3.2009 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
7.3.2009 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
8.3.2009 su naisten päivä
Aitoon Honkala, Pälkäne
13.3.2009 pe
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
14.3.2009 la
Pesäkallio, Lahti
15.3.2009 su
M/S Baltic Princess
16.3.2009 ma
M/S Baltic Princess
17.3.2009 ti
M/S Baltic Princess
20.3.2009 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
21.3.2009 la
Mäntymotelli, Mäntyharju
28.3.2009 la
Hotelli Scandic Luosto, Sodankylä
29.3.2009 su
Hotelli Levitunturi, Kittilä
30.3.2009 ma
Riemuliiteri, Kolari
31.3.2009 ti
Hotelli Kuusamo, Kuusamo
1.4.2009 ke
Hotelli Levitunturi, Kittilä
2.4.2009 to
Hotelli Ylläsrinne, Kolari
4.4.2009 la
Valtatie 2, Harjavalta
5.4.2009 su
Puistokulma, Vantaa
10.4.2009 pe pitkäperjantai
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
11.4.2009 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
12.4.2009 su pääsiäinen
Kuntotalo, Kouvola
15.4.2009 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
17.4.2009 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
18.4.2009 la
Pajarinhovi, Kitee
19.4.2009 su
Aitoon Honkala, Pälkäne
22.4.2009 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
24.4.2009 pe
Finlandia Hotel Kurikka, Kurikka
25.4.2009 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
26.4.2009 su
M/S Baltic Princess
27.4.2009 ma
M/S Baltic Princess
28.4.2009 ti
M/S Baltic Princess
30.4.2009 to vapunaatto
Tanhuhovi, Lohja
2.5.2009 la
Riutanharju, Riihimäki
4.5.2009 ma
Silja Europa
5.5.2009 ti
Silja Europa
8.5.2009 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna, avajaiset
9.5.2009 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
10.5.2009 su
Helsinki Pavi, Vantaa
15.5.2009 pe
Kisaranta, Kangasala, avajaiset
22.5.2009 pe
Esakallio, Somero
23.5.2009 la
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
24.5.2009 su
Tirvan lava, Kouvola
29.5.2009 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
30.5.2009 la
Luhurikan lava, Lapua
5.6.2009 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
6.6.2009 la
Hämyslava, Nokia, avajaiset
7.6.2009 su
Uittamo paviljonki, Turku
9.6.2009 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
10.6.2009 ke
Kisapirtti, Parikkala
11.6.2009 to
Tampsan lava, Kotka
12.6.2009 pe
Pappisten lava, Loimaa
13.6.2009 la
√Ąmyri, Somero
16.6.2009 ti
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
18.6.2009 to
Merikievari, Merikarvia
19.6.2009 pe juhannusaatto
Rönnin lava, Orivesi
20.6.2009 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti, Asikkala
21.6.2009 su
Kyllikinranta, Iisalmi
25.6.2009 to
Backaksen kartanon Puimala, Vantaa
26.6.2009 pe
Kisaranta, Kangasala
27.6.2009 la
Säänjärven lava, Savitaipale
13.7.2009 ma
Kapakanmäki, Hämeenlinna
14.7.2009 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
16.7.2009 to
Myllyniemi, Virrat
17.7.2009 pe
Kisaranta, Kangasala
18.7.2009 la
Jenkkapirtti, Asikkala
19.7.2009 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
21.7.2009 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
22.7.2009 ke
Syvälahti, Kangasniemi
23.7.2009 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
24.7.2009 pe
Kallioniemi, Kouvola
25.7.2009 la
Valasranta, Pöytyä
26.7.2009 su
Helsinki Pavi, Vantaa
28.7.2009 ti
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
29.7.2009 ke
Kaupunginhotelli, Tornio
30.7.2009 to
Lapland Restaurant Pipola, Kolari
31.7.2009 pe
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
1.8.2009 la
Jenkkapirtti, Asikkala
2.8.2009 su
Metsälinna, Mikkeli
4.8.2009 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohaku
5.8.2009 ke
Merisärkän viihdekeskus, Kalajoki, naistentanssit
6.8.2009 to
√Ąmyri, Somero
7.8.2009 pe
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
8.8.2009 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
9.8.2009 su
Kolmilammi, Hausjärvi
11.8.2009 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
13.8.2009 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
14.8.2009 pe
Kruunuareena, Savonlinna
15.8.2009 la
Halkosaari, Lappajärvi
19.8.2009 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
20.8.2009 to
Backaksen kartanon Puimala, Vantaa
21.8.2009 pe
Pyhtään VPK:n lava, Pyhtää
22.8.2009 la
Riutanharju, Riihimäki
23.8.2009 su
M/S Baltic Princess
24.8.2009 ma
M/S Baltic Princess
25.8.2009 ti
M/S Baltic Princess
26.8.2009 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
27.8.2009 to
Hotelli Ravintola Crystal, Eurajoki, naistentanssit
28.8.2009 pe
Lusan halli, Kurikka
29.8.2009 la
Jenkkapirtti, Asikkala
30.8.2009 su
Jämsä
4.9.2009 pe
Kisaranta, Kangasala
5.9.2009 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
7.9.2009 ma
M/S Baltic Princess
8.9.2009 ti
M/S Baltic Princess
11.9.2009 pe
Kapakanm√§ki, H√§meenlinna, pššttšjšiset
12.9.2009 la
Käenkoskikeskus, Parkano
13.9.2009 su
Uittamo paviljonki, Turku
14.9.2009 ma
Silja Europa
15.9.2009 ti
Silja Europa
18.9.2009 pe
Krouvin lava, Hartola
19.9.2009 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
22.9.2009 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki, naistentanssit
23.9.2009 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
24.9.2009 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
25.9.2009 pe
Ravintola Tanssitalo, Tampere
26.9.2009 la
Pesäkallio, Lahti, avajaiset
2.10.2009 pe
Esakallio, Somero
3.10.2009 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
6.10.2009 ti
yksityistilaisuus
10.10.2009 la
Satulinna, Hattula
11.10.2009 su
Kerhola, Nokia
13.10.2009 ti
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
14.10.2009 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
16.10.2009 pe
Naantalin kylpylä, Naantali
17.10.2009 la
Kuntotalo, Kouvola
18.10.2009 su
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
23.10.2009 pe
Ravintola Paradise Garden, Salo
24.10.2009 la
Pesäkallio, Lahti
25.10.2009 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
26.10.2009 ma
Silja Europa
26.10.2009 ma
Silja Europa, konsertti
27.10.2009 ti
Silja Europa
30.10.2009 pe
Porvoo
31.10.2009 la
Tanhuhovi, Lohja
3.11.2009 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
5.11.2009 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
6.11.2009 pe
Kisaranta, Kangasala
7.11.2009 la
Valtatie 2, Harjavalta
8.11.2009 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
13.11.2009 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
14.11.2009 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
20.11.2009 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
21.11.2009 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
27.11.2009 pe
Kisaranta, Kangasala
28.11.2009 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
29.11.2009 su
Puistokulma, Vantaa
4.12.2009 pe
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
5.12.2009 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
6.12.2009 su itsenäisyyspäivä
M/S Baltic Princess
7.12.2009 ma
M/S Baltic Princess
8.12.2009 ti
M/S Baltic Princess
9.12.2009 ke
M/S Baltic Princess
11.12.2009 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
12.12.2009 la
Pesäkallio, Lahti
13.12.2009 su
Kerhola, Nokia
19.12.2009 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.1.2010 la
Satulinna, Hattula
5.1.2010 ti
Valtatie 2, Harjavalta
6.1.2010 ke
Kuntotalo, Kouvola
9.1.2010 la
Latosaari, Lapua
10.1.2010 su
Kerhola, Nokia
16.1.2010 la
Pesäkallio, Lahti
17.1.2010 su
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
23.1.2010 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
24.1.2010 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
29.1.2010 pe
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
30.1.2010 la
Valtatie 2, Harjavalta
31.1.2010 su
Salon VPK, Salo
4.2.2010 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
5.2.2010 pe
Naantalin kylpylä, Naantali
6.2.2010 la
Satulinna, Hattula
9.2.2010 ti
M/S Baltic Princess
13.2.2010 la
Kuntotalo, Kouvola
14.2.2010 su ystävänpäivä
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
17.2.2010 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
20.2.2010 la
Pesäkallio, Lahti
21.2.2010 su
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
3.3.2010 ke
Himos Areena, Jämsä
5.3.2010 pe
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
6.3.2010 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
12.3.2010 pe
Ravintola Tanssitalo, Tampere
13.3.2010 la
Tanhuhovi, Lohja
14.3.2010 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
19.3.2010 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
20.3.2010 la
Pesäkallio, Lahti
21.3.2010 su
Puistokulma, Vantaa
22.3.2010 ma
Silja Europa
22.3.2010 ma
Silja Europa, konsertti
23.3.2010 ti
Silja Europa
23.3.2010 ti
Silja Europa, konsertti
26.3.2010 pe
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
27.3.2010 la
Huissin urheilutalo, Ilmajoki
2.4.2010 pe pitkäperjantai
Kerhola, Nokia
3.4.2010 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
4.4.2010 su pääsiäinen
Kuntotalo, Kouvola
7.4.2010 ke
Hotelli Scandic Luosto, Sodankylä
8.4.2010 to
Riemuliiteri, Kolari
9.4.2010 pe
Hotelli Kuusamo, Kuusamo
10.4.2010 la
Hotelli Levitunturi, Kittilä
11.4.2010 su
Saariselän tunturihotelli, Inari
12.4.2010 ma
Riemuliiteri, Kolari
13.4.2010 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
15.4.2010 to
Imatran kylpylä, Imatra
16.4.2010 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
17.4.2010 la
Pesäkallio, Lahti
23.4.2010 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
24.4.2010 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
25.4.2010 su
Viking Isabella
30.4.2010 pe vapunaatto
Tanhuhovi, Lohja
1.5.2010 la vapunpäivä
Pajarinhovi, Kitee
4.5.2010 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
7.5.2010 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
8.5.2010 la
Säänjärven lava, Savitaipale
12.5.2010 ke
Satulinna, Hattula
14.5.2010 pe
Kisaranta, Kangasala, avajaiset
15.5.2010 la
Riutanharju, Riihimäki
17.5.2010 ma
Silja Europa
18.5.2010 ti
Silja Europa
21.5.2010 pe
Esakallio, Somero
22.5.2010 la
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
25.5.2010 ti
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki, naistentanssit
26.5.2010 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
28.5.2010 pe
Lusan halli, Kurikka
29.5.2010 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
2.6.2010 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
4.6.2010 pe
Jormuan lava, Kajaani
5.6.2010 la
Luhurikan lava, Lapua
6.6.2010 su
Kyllikinranta, Iisalmi
7.6.2010 ma
Viking Isabella
8.6.2010 ti
Viking Isabella
9.6.2010 ke
Viking Isabella
11.6.2010 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
12.6.2010 la
Hämyslava, Nokia
13.6.2010 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
18.6.2010 pe
Kisaranta, Kangasala
19.6.2010 la
Valasranta, Pöytyä
20.6.2010 su
Metsälinna, Mikkeli
23.6.2010 ke
Esakallio, Somero
24.6.2010 to
Backaksen kartanon Puimala, Vantaa
25.6.2010 pe juhannusaatto
√Ąmyri, Somero
26.6.2010 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti, Asikkala
27.6.2010 su
Uittamo paviljonki, Turku
29.6.2010 ti
Kisaranta, Kangasala
30.6.2010 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
1.7.2010 to
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
2.7.2010 pe
Kisaranta, Vimpeli
3.7.2010 la
Riutanharju, Riihimäki
19.7.2010 ma
Kapakanmäki, Hämeenlinna
20.7.2010 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
22.7.2010 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
23.7.2010 pe
Kallioniemi, Kouvola
24.7.2010 la
Syvälahti, Kangasniemi
25.7.2010 su
Lemmenlava, Joensuu
27.7.2010 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
28.7.2010 ke
Rönnin lava, Orivesi
29.7.2010 to
√Ąmyri, Somero, naistentanssit
30.7.2010 pe
Pappisten lava, Loimaa
31.7.2010 la
Jenkkapirtti, Asikkala
1.8.2010 su
Helsinki Pavi, Vantaa
2.8.2010 ma
Saukonkallion lava, Iitti
3.8.2010 ti
Liperin lava, Liperi
4.8.2010 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
5.8.2010 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
6.8.2010 pe
Krouvin lava, Hartola
7.8.2010 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
8.8.2010 su
Kolmilammi, Hausjärvi
10.8.2010 ti
Kisaranta, Kangasala
11.8.2010 ke
Kisapirtti, Parikkala
12.8.2010 to
Tampsan lava, Kotka
13.8.2010 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
14.8.2010 la
Halkosaari, Lappaj√§rvi, pššttšjšiset
15.8.2010 su
Uittamo paviljonki, Turku
16.8.2010 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
18.8.2010 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
19.8.2010 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
20.8.2010 pe
Kisaranta, Kangasala
21.8.2010 la
Luhurikan lava, Lapua
25.8.2010 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
27.8.2010 pe
Kruunuareena, Savonlinna
28.8.2010 la
Backaksen kartanon Puimala, Vantaa
3.9.2010 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
4.9.2010 la
Jenkkapirtti, Asikkala
6.9.2010 ma
M/S Baltic Princess
10.9.2010 pe
Esakallio, Somero
11.9.2010 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
16.9.2010 to
Ravintola Seurahuone, Tampere
17.9.2010 pe
Finlandia Hotel Kurikka, Kurikka
18.9.2010 la
Jenkkapirtti, Asikkala, pššttšjšiset
22.9.2010 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
24.9.2010 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
25.9.2010 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.10.2010 pe
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
2.10.2010 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
6.10.2010 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
8.10.2010 pe
yksityistilaisuus
9.10.2010 la
Pesäkallio, Lahti, tanssikenkien myynti
13.10.2010 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
15.10.2010 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
16.10.2010 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
22.10.2010 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
23.10.2010 la
Kuntotalo, Kouvola
28.10.2010 to
Ravintola Galax, Turku
29.10.2010 pe
Jämsä Paviljonki, Jämsä
30.10.2010 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
31.10.2010 su
Kisaranta, Kangasala, tanssikenkien myynti
5.11.2010 pe
Ravintola Koskenranta, Helsinki
6.11.2010 la
Valtatie 2, Harjavalta
12.11.2010 pe
Merikievari, Merikarvia
13.11.2010 la
Pajarinhovi, Kitee
18.11.2010 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
20.11.2010 la
Satulinna, Hattula
21.11.2010 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
23.11.2010 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
26.11.2010 pe
Hotelli Sommelo, Kouvola
27.11.2010 la
Latosaari, Lapua
28.11.2010 su
Puistokulma, Vantaa
1.12.2010 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
3.12.2010 pe
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
4.12.2010 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
5.12.2010 su
Kisaranta, Kangasala, pššttšjšiset
10.12.2010 pe
Ravintola Maustemylly, Teuva
11.12.2010 la
Pesäkallio, Lahti
12.12.2010 su
M/S Baltic Princess
13.12.2010 ma
M/S Baltic Princess
17.12.2010 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
18.12.2010 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.1.2011 la uudenvuodenpäivä
Pesäkallio, Lahti
2.1.2011 su
Turun VPK, Turku
4.1.2011 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
5.1.2011 ke
Valtatie 2, Harjavalta
6.1.2011 to
Valtatie 2, Harjavalta
7.1.2011 pe
Jämsä Paviljonki, Jämsä
8.1.2011 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
15.1.2011 la
Kuntotalo, Kouvola
16.1.2011 su
M/S Baltic Princess
17.1.2011 ma
M/S Baltic Princess
22.1.2011 la
Satulinna, Hattula
23.1.2011 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
28.1.2011 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
29.1.2011 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.2.2011 ti
Imatran kylpylä, Imatra, naistentanssit
4.2.2011 pe
yksityistilaisuus
5.2.2011 la
Pajarinhovi, Kitee
12.2.2011 la
Tanhuhovi, Lohja
13.2.2011 su
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
19.2.2011 la
Valtatie 2, Harjavalta
20.2.2011 su
Kerhola, Nokia
21.2.2011 ma
Viking Isabella
22.2.2011 ti
Viking Isabella
24.2.2011 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
26.2.2011 la
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
27.2.2011 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
1.3.2011 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
2.3.2011 ke
Hotelli Herttua, Savonlinna
3.3.2011 to
Urheiluopisto, Kuortane
4.3.2011 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
5.3.2011 la
Pesäkallio, Lahti
6.3.2011 su
Silja Europa, konsertti
7.3.2011 ma
Silja Europa, konsertti
9.3.2011 ke
Silja Europa
11.3.2011 pe
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
12.3.2011 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
13.3.2011 su
M/S Baltic Princess
14.3.2011 ma
M/S Baltic Princess
15.3.2011 ti
M/S Baltic Princess
16.3.2011 ke
M/S Baltic Princess
18.3.2011 pe
Jämsä Paviljonki, Jämsä
19.3.2011 la
Valtatie 2, Harjavalta
21.3.2011 ma
Hotelli Levitunturi, Kittilä
22.3.2011 ti
Hotelli Ylläsrinne, Kolari
23.3.2011 ke
Scandic Rukahovi, Kuusamo
24.3.2011 to
Riemuliiteri, Kolari
25.3.2011 pe
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
26.3.2011 la
Latosaari, Lapua
27.3.2011 su
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
1.4.2011 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
2.4.2011 la
Satulinna, Hattula
3.4.2011 su
Puistokulma, Vantaa
6.4.2011 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
9.4.2011 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
15.4.2011 pe
Hotelli Kajanus, Kajaani
16.4.2011 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
17.4.2011 su
Viking Isabella
20.4.2011 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
22.4.2011 pe pitkäperjantai
Kerhola, Nokia
23.4.2011 la
Pesäkallio, Lahti
24.4.2011 su pääsiäinen
Kuntotalo, Kouvola
25.4.2011 ma pääsiäismaanantai
Viking Amorella
26.4.2011 ti
Viking Amorella
27.4.2011 ke
Viking Amorella
29.4.2011 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
30.4.2011 la vapunaatto
Valtatie 2, Harjavalta
4.5.2011 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
6.5.2011 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
7.5.2011 la
Riutanharju, Riihimäki
13.5.2011 pe
Esakallio, Somero
14.5.2011 la
Luhurikan lava, Lapua
17.5.2011 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
20.5.2011 pe
Kisaranta, Kangasala
21.5.2011 la
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
22.5.2011 su
Helsinki Pavi, Vantaa
25.5.2011 ke
Esakallio, Somero
27.5.2011 pe
Lusan halli, Kurikka
28.5.2011 la
Valasranta, Pöytyä
30.5.2011 ma
M/S Baltic Princess
31.5.2011 ti
M/S Baltic Princess
2.6.2011 to helatorstai
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
3.6.2011 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
4.6.2011 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
7.6.2011 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
8.6.2011 ke
Kuusisaaren tanssipaviljonki, Oulu
10.6.2011 pe
Krouvin lava, Hartola
11.6.2011 la
Ilveskasino, Kuopio
12.6.2011 su helluntai
Lemmenlava, Joensuu
15.6.2011 ke
Käenkoskikeskus, Parkano
16.6.2011 to
Backaksen kartanon Puimala, Vantaa
17.6.2011 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
18.6.2011 la
Riutanharju, Riihimäki
19.6.2011 su
Metsälinna, Mikkeli
22.6.2011 ke
Hojo hojo, Tuusniemi
23.6.2011 to
Pistohiekan lava, Puumala
24.6.2011 pe juhannusaatto
√Ąmyri, Somero
25.6.2011 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti, Asikkala
26.6.2011 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
11.7.2011 ma
Saukonkallion lava, Iitti
12.7.2011 ti
Pappisten lava, Loimaa, naistentanssit
13.7.2011 ke
Syvälahti, Kangasniemi
14.7.2011 to
Tampsan lava, Kotka
15.7.2011 pe
Kisaranta, Kangasala
16.7.2011 la
Pukkilansaari, Isokyrö
17.7.2011 su
Helsinki Pavi, Vantaa
18.7.2011 ma
Finlandia Hotel Kurikka, Kurikka, naistentanssit
19.7.2011 ti
Liperin lava, Liperi
20.7.2011 ke
Kisapirtti, Parikkala
22.7.2011 pe
Kallioniemi, Kouvola
23.7.2011 la
Jenkkapirtti, Asikkala
24.7.2011 su
Laurilan lava, Marttila
25.7.2011 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
26.7.2011 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
27.7.2011 ke
Käenkoskikeskus, Parkano, naistentanssit
28.7.2011 to
√Ąmyri, Somero
28.7.2011 to
Männistö, Tuusula
29.7.2011 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
30.7.2011 la
Luhurikan lava, Lapua
31.7.2011 su
Uittamo paviljonki, Turku
2.8.2011 ti
Rajavaaran lava, Kitee
3.8.2011 ke
Rönnin lava, Orivesi
4.8.2011 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
5.8.2011 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
6.8.2011 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
7.8.2011 su
Kolmilammi, Hausjärvi
9.8.2011 ti
Kisaranta, Kangasala, tanssikenkien myynti, vuorohaku
10.8.2011 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
11.8.2011 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit, tanssikenkien myynti
12.8.2011 pe
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
13.8.2011 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
14.8.2011 su
Kyllikinranta, Iisalmi
16.8.2011 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
17.8.2011 ke
Mäntymotelli, Mäntyharju
18.8.2011 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
19.8.2011 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
20.8.2011 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
24.8.2011 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
26.8.2011 pe
Esakallio, Somero
27.8.2011 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
1.9.2011 to
yksityistilaisuus
2.9.2011 pe
Nurmen lava, Lempäälä
3.9.2011 la
Jenkkapirtti, Asikkala
7.9.2011 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
8.9.2011 to
Ravintola Soittola, Seinäjoki
9.9.2011 pe
Kisaranta, Kangasala
10.9.2011 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
13.9.2011 ti
Hotelli Ylläsrinne, Kolari
15.9.2011 to
Riemuliiteri, Kolari
16.9.2011 pe
Jormuan lava, Kajaani
17.9.2011 la
Pajarinhovi, Kitee
18.9.2011 su
M/S Baltic Princess
19.9.2011 ma
M/S Baltic Princess
21.9.2011 ke
M/S Baltic Princess
23.9.2011 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
24.9.2011 la
Pesäkallio, Lahti
25.9.2011 su
Helsinki Pavi, Vantaa
28.9.2011 ke
Esakallio, Somero
29.9.2011 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
30.9.2011 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
1.10.2011 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.10.2011 su
Kerhola, Nokia, avajaiset
7.10.2011 pe
Jämsä Paviljonki, Jämsä
8.10.2011 la
Satulinna, Hattula
14.10.2011 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
15.10.2011 la
Pesäkallio, Lahti
16.10.2011 su
Silja Europa
17.10.2011 ma
Silja Europa
20.10.2011 to
Ravintola Galax, Turku
21.10.2011 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
22.10.2011 la
Tanhuhovi, Lohja
23.10.2011 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
27.10.2011 to
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
28.10.2011 pe
Punkaharjun lomakeskus, Savonlinna
29.10.2011 la
Käenkoskikeskus, Parkano
30.10.2011 su
Turun VPK, Turku
4.11.2011 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
5.11.2011 la
Kuntotalo, Kouvola
6.11.2011 su
Viking Isabella
10.11.2011 to
M/S Nordlandia
11.11.2011 pe
Hotelli Korpilampi, Espoo
12.11.2011 la
Valtatie 2, Harjavalta
13.11.2011 su
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
15.11.2011 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
17.11.2011 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
18.11.2011 pe
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
19.11.2011 la
Satulinna, Hattula
20.11.2011 su
Puistokulma, Vantaa
25.11.2011 pe
Hotelli Sommelo, Kouvola
26.11.2011 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
27.11.2011 su
M/S Baltic Princess
28.11.2011 ma
M/S Baltic Princess
3.12.2011 la
Latosaari, Lapua
4.12.2011 su
Kerhola, Nokia, tanssikenkien myynti
5.12.2011 ma
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
9.12.2011 pe
Teeriharju, Somero
10.12.2011 la
Valtatie 2, Harjavalta
11.12.2011 su
Tanssiurheilukeskus Cava, Järvenpää
16.12.2011 pe
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
17.12.2011 la
Pesäkallio, Lahti
5.1.2012 to
Valtatie 2, Harjavalta
6.1.2012 pe
Pesäkallio, Lahti
7.1.2012 la
Tanhuhovi, Lohja
8.1.2012 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
13.1.2012 pe
Teeriharju, Somero
14.1.2012 la
Satulinna, Hattula
20.1.2012 pe
Vartiola, Punkalaidun
21.1.2012 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
22.1.2012 su
Silja Europa
23.1.2012 ma
Silja Europa
24.1.2012 ti
Silja Europa
25.1.2012 ke
Silja Europa
27.1.2012 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
28.1.2012 la
Kuntotalo, Kouvola
29.1.2012 su
M/S Baltic Princess
30.1.2012 ma
M/S Baltic Princess
1.2.2012 ke
M/S Baltic Princess
2.2.2012 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
3.2.2012 pe
Ravintola Koskenranta, Helsinki
4.2.2012 la
Auran nuortentalo, Aura
5.2.2012 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
10.2.2012 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
11.2.2012 la
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
16.2.2012 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
17.2.2012 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
18.2.2012 la
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
19.2.2012 su
Turun VPK, Turku
25.2.2012 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
3.3.2012 la
Pesäkallio, Lahti
4.3.2012 su
Puistokulma, Vantaa
6.3.2012 ti
Viking Isabella
9.3.2012 pe
Finlandia Hotel Kurikka, Kurikka
10.3.2012 la
Valtatie 2, Harjavalta
11.3.2012 su
M/S Baltic Princess
12.3.2012 ma
M/S Baltic Princess
16.3.2012 pe
Hotelli Korpilampi, Espoo
17.3.2012 la
Pajarinhovi, Kitee
18.3.2012 su
Hotelli Levitunturi, Kittilä
19.3.2012 ma
Riemuliiteri, Kolari
20.3.2012 ti
Hotelli Ylläsrinne, Kolari
21.3.2012 ke
Hotelli Luostotunturi, Sodankylä
22.3.2012 to
Riemuliiteri, Kolari
24.3.2012 la
Satulinna, Hattula
25.3.2012 su
Kerhola, Nokia
31.3.2012 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
4.4.2012 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
6.4.2012 pe pitkäperjantai
Kerhola, Nokia
7.4.2012 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
8.4.2012 su pääsiäinen
Pesäkallio, Lahti
14.4.2012 la
Hotelli Karelia, Joensuu
15.4.2012 su
Turun VPK, Turku
17.4.2012 ti
M/S Nordlandia
20.4.2012 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna, avajaiset
21.4.2012 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä, avajaiset
22.4.2012 su
Helsinki Pavi, Vantaa
27.4.2012 pe
Esakallio, Somero
28.4.2012 la
Riutanharju, Riihimäki
30.4.2012 ma vapunaatto
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.5.2012 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
4.5.2012 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
5.5.2012 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
10.5.2012 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
11.5.2012 pe
Kisaranta, Kangasala, avajaiset
12.5.2012 la
Riutanharju, Riihimäki
15.5.2012 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
16.5.2012 ke
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
17.5.2012 to helatorstai
Ravintola Soittola, Seinäjoki
18.5.2012 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
19.5.2012 la
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
23.5.2012 ke
Esakallio, Somero
23.5.2012 ke
Esakallio, Somero
25.5.2012 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
26.5.2012 la
Syvälahti, Kangasniemi
27.5.2012 su helluntai
Kolmilammi, Hausjärvi
29.5.2012 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
1.6.2012 pe
Lusan halli, Kurikka
2.6.2012 la
Hämyslava, Nokia, avajaiset
3.6.2012 su
Uittamo paviljonki, Turku
8.6.2012 pe
Kisaranta, Kangasala
9.6.2012 la
Valasranta, Pöytyä
13.6.2012 ke
Kisapirtti, Parikkala
14.6.2012 to
Pistohiekan lava, Puumala
15.6.2012 pe
Katiskanmäen Firapeli, Salo
16.6.2012 la
Hojo hojo, Tuusniemi
17.6.2012 su
Metsälinna, Mikkeli
20.6.2012 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
21.6.2012 to
Virtain Hiekkaranta, Virrat
22.6.2012 pe juhannusaatto
√Ąmyri, Somero
23.6.2012 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti, Asikkala
9.7.2012 ma
Saukonkallion lava, Iitti
10.7.2012 ti
Pappisten lava, Loimaa
11.7.2012 ke
Riutanharju, Riihimäki
12.7.2012 to
Ilveskasino, Kuopio
13.7.2012 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
14.7.2012 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
14.7.2012 la
Kassu Halosen taidetalo, Vaala
17.7.2012 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohaku
18.7.2012 ke
Rönnin lava, Orivesi
19.7.2012 to
√Ąmyri, Somero, naistentanssit
20.7.2012 pe
Kallioniemi, Kouvola
21.7.2012 la
Riutanharju, Riihimäki
22.7.2012 su
Helsinki Pavi, Vantaa
23.7.2012 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
24.7.2012 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
25.7.2012 ke
Mäntymotelli, Mäntyharju
26.7.2012 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
27.7.2012 pe
Jormuan lava, Kajaani
28.7.2012 la
Hämyslava, Nokia
29.7.2012 su
Lemmenlava, Joensuu
31.7.2012 ti
Liperin lava, Liperi
1.8.2012 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
2.8.2012 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
3.8.2012 pe
Esakallio, Somero
4.8.2012 la
Vehkakosken rantalava, Mänttä-Vilppula
5.8.2012 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
7.8.2012 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
8.8.2012 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
10.8.2012 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
11.8.2012 la
Luhurikan lava, Lapua
12.8.2012 su
Uittamo paviljonki, Turku
14.8.2012 ti
Rajavaaran lava, Kitee
16.8.2012 to
Tampsan lava, Kotka, pššttšjšiset
17.8.2012 pe
Nurmen lava, Lempäälä
18.8.2012 la
Riutanharju, Riihimäki
19.8.2012 su
Kyllikinranta, Iisalmi
21.8.2012 ti
Merikievari, Merikarvia
22.8.2012 ke
Viking Isabella
24.8.2012 pe
Kisaranta, Kangasala
25.8.2012 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
28.8.2012 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
31.8.2012 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
1.9.2012 la
Säänjärven lava, Savitaipale
7.9.2012 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
8.9.2012 la
Jenkkapirtti, Asikkala, pššttšjšiset
9.9.2012 su
M/S Baltic Princess
10.9.2012 ma
M/S Baltic Princess
11.9.2012 ti
M/S Baltic Princess
14.9.2012 pe
Krouvin lava, Hartola
15.9.2012 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
18.9.2012 ti
Hotelli Ylläsrinne, Kolari
19.9.2012 ke
Hotelli Luostotunturi, Sodankylä
20.9.2012 to
Riemuliiteri, Kolari
21.9.2012 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
22.9.2012 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
26.9.2012 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
27.9.2012 to
Ravintola Soittola, Seinäjoki
28.9.2012 pe
Merikievari, Merikarvia
29.9.2012 la
Pesäkallio, Lahti
30.9.2012 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
3.10.2012 ke
Esakallio, Somero
5.10.2012 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
6.10.2012 la
Satulinna, Hattula
7.10.2012 su
Viking Isabella
10.10.2012 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
12.10.2012 pe
Vartiola, Punkalaidun
13.10.2012 la
Pesäkallio, Lahti
15.10.2012 ma
Silja Europa
16.10.2012 ti
Silja Europa
17.10.2012 ke
Silja Europa
19.10.2012 pe
Kisaranta, Kangasala
20.10.2012 la
Urjanlinna, Sievi
21.10.2012 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
23.10.2012 ti
M/S Nordlandia
26.10.2012 pe
Ravintola Ilona, Mikkeli
27.10.2012 la
Kuntotalo, Kouvola
28.10.2012 su
Kerhola, Nokia
30.10.2012 ti
Järvenpää-talo, Järvenpää, konsertti
1.11.2012 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
3.11.2012 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
4.11.2012 su
Viking Isabella
5.11.2012 ma
Viking Isabella
9.11.2012 pe
Teeriharju, Somero
10.11.2012 la
Valtatie 2, Harjavalta
11.11.2012 su
M/S Baltic Princess
12.11.2012 ma
M/S Baltic Princess
13.11.2012 ti
M/S Baltic Princess
15.11.2012 to
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
16.11.2012 pe
Hotelli Kajanus, Kajaani
17.11.2012 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
18.11.2012 su
M/S Baltic Princess
23.11.2012 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
24.11.2012 la
Latosaari, Lapua
25.11.2012 su
Puistokulma, Vantaa
29.11.2012 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
30.11.2012 pe
Ravintola Seurahuone, Tampere
1.12.2012 la
Valtatie 2, Harjavalta
5.12.2012 ke
Ruusulinna, Nurmijärvi
7.12.2012 pe
Iskelmäravintola Iiwari, Imatra
8.12.2012 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
14.12.2012 pe
Mari's Coffee, Kouvola
15.12.2012 la
Pesäkallio, Lahti
16.12.2012 su
Valkeaniemen Pirtti, Tammela
4.1.2013 pe
Valtatie 2, Harjavalta
5.1.2013 la
Kuntotalo, Kouvola
8.1.2013 ti
Viking Isabella
9.1.2013 ke
Viking Isabella
12.1.2013 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
13.1.2013 su
Kerhola, Nokia
18.1.2013 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
19.1.2013 la
Satulinna, Hattula
20.1.2013 su
M/S Baltic Princess
26.1.2013 la
Pesäkallio, Lahti
27.1.2013 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
29.1.2013 ti
Viking Grace
30.1.2013 ke
Viking Grace
1.2.2013 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
2.2.2013 la
Tanhuhovi, Lohja
3.2.2013 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
5.2.2013 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
6.2.2013 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
8.2.2013 pe
Teeriharju, Somero
9.2.2013 la
Latosaari, Lapua
16.2.2013 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
27.2.2013 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
28.2.2013 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
1.3.2013 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
2.3.2013 la
Pesäkallio, Lahti
3.3.2013 su
Turun VPK, Turku
8.3.2013 pe naisten päivä
Finlandia Hotel Kurikka, Kurikka
9.3.2013 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
10.3.2013 su
Viking Grace
14.3.2013 to
Imatran kylpylä, Imatra
15.3.2013 pe
Tanssikeskus Tessu, Tampere
16.3.2013 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
17.3.2013 su
Puistokulma, Vantaa
28.3.2013 to kiirastorstai
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
29.3.2013 pe pitkäperjantai
Kerhola, Nokia
30.3.2013 la
Pesäkallio, Lahti
31.3.2013 su pääsiäinen
Kuntotalo, Kouvola
5.4.2013 pe
Hotelli Sodankylä, Sodankylä
6.4.2013 la
√Ąk√§shotelli, Kolari
7.4.2013 su
Hotelli Levitunturi, Kittilä
8.4.2013 ma
Riemuliiteri, Kolari
9.4.2013 ti
Hotelli Ylläsrinne, Kolari
10.4.2013 ke
Anna- & Albert, Oulu
11.4.2013 to
Ravintola Soittola, Seinäjoki
12.4.2013 pe
Teeriharju, Somero
13.4.2013 la
Pesäkallio, Lahti
14.4.2013 su
Turun VPK, Turku
15.4.2013 ma
M/S Baltic Princess
16.4.2013 ti
M/S Baltic Princess
17.4.2013 ke
M/S Baltic Princess
19.4.2013 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna, avajaiset
20.4.2013 la
Valtatie 2, Harjavalta
21.4.2013 su
Kerhola, Nokia
23.4.2013 ti
M/S Finlandia
24.4.2013 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
26.4.2013 pe
Esakallio, Somero
27.4.2013 la
Riutanharju, Riihimäki
30.4.2013 ti vapunaatto
Mäntsälän lava, Mäntsälä
3.5.2013 pe
Kisaranta, Kangasala, avajaiset
4.5.2013 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
8.5.2013 ke
Valtatie 2, Harjavalta, pššttšjšiset
9.5.2013 to helatorstai
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
11.5.2013 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
12.5.2013 su
Silja Europa
13.5.2013 ma
Silja Europa
17.5.2013 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
18.5.2013 la
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
19.5.2013 su helluntai
Helsinki Pavi, Vantaa
21.5.2013 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
22.5.2013 ke
Esakallio, Somero
24.5.2013 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
25.5.2013 la
Riutanharju, Riihimäki
29.5.2013 ke
Särkkä, Punkalaidun
30.5.2013 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
31.5.2013 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
1.6.2013 la
Säänjärven lava, Savitaipale
2.6.2013 su
Uittamo paviljonki, Turku
4.6.2013 ti
Merikievari, Merikarvia
6.6.2013 to
Männistö, Tuusula
7.6.2013 pe
Kisaranta, Kangasala
8.6.2013 la
Valasranta, Pöytyä
9.6.2013 su
Mäntymäen lava, Orimattila
11.6.2013 ti
Höyrypaviljonki, Keuruu
13.6.2013 to
Tampsan lava, Kotka
14.6.2013 pe
Lusan halli, Kurikka
15.6.2013 la
Jenkkapirtti, Asikkala
18.6.2013 ti
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
19.6.2013 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
20.6.2013 to
Halkosaari, Lappajärvi
21.6.2013 pe juhannusaatto
Syvälahti, Kangasniemi
22.6.2013 la juhannuspäivä
Riutanharju, Riihimäki
25.6.2013 ti
Ilveskasino, Kuopio
26.6.2013 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
27.6.2013 to
Himos Areena, Jämsä
28.6.2013 pe
Pappisten lava, Loimaa
30.6.2013 su
Venesjärven rantalava, Kankaanpää
15.7.2013 ma
Saukonkallion lava, Iitti
16.7.2013 ti
Liperin lava, Liperi
17.7.2013 ke
Kiuruvesi
18.7.2013 to
Pistohiekan lava, Puumala
19.7.2013 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
20.7.2013 la
Pukkilansaari, Isokyrö
21.7.2013 su
Kyllikinranta, Iisalmi
22.7.2013 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
23.7.2013 ti
Kisaranta, Kangasala
24.7.2013 ke
Kisapirtti, Parikkala
25.7.2013 to
√Ąmyri, Somero, naistentanssit
26.7.2013 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
27.7.2013 la
Jenkkapirtti, Asikkala
30.7.2013 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
31.7.2013 ke
Rönnin lava, Orivesi
1.8.2013 to
Kruunuareena, Savonlinna
2.8.2013 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
3.8.2013 la
Riutanharju, Riihimäki
4.8.2013 su
Uittamo paviljonki, Turku
6.8.2013 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
8.8.2013 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
9.8.2013 pe
Nurmen lava, Lempäälä
10.8.2013 la
Jenkkapirtti, Asikkala
11.8.2013 su
Kolmilammi, Hausjärvi
13.8.2013 ti
Rajavaaran lava, Kitee
14.8.2013 ke
Mäntymotelli, Mäntyharju
15.8.2013 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
16.8.2013 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
17.8.2013 la
Luhurikan lava, Lapua
18.8.2013 su
Viking Grace
19.8.2013 ma
Viking Grace
21.8.2013 ke
Esakallio, Somero
22.8.2013 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
23.8.2013 pe
Kisaranta, Kangasala
24.8.2013 la
Hämyslava, Nokia
28.8.2013 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
31.8.2013 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
1.9.2013 su
Hotelli Levitunturi, Kittilä
2.9.2013 ma
√Ąk√§shotelli, Kolari
3.9.2013 ti
Hotelli Ylläsrinne, Kolari
4.9.2013 ke
Riemuliiteri, Kolari, puurotarjoilu
5.9.2013 to
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
6.9.2013 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
7.9.2013 la
Jenkkapirtti, Asikkala, pššttšjšiset
8.9.2013 su
Metsälinna, Mikkeli
10.9.2013 ti
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
13.9.2013 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
14.9.2013 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
15.9.2013 su
Silja Europa
16.9.2013 ma
Silja Europa
17.9.2013 ti
Silja Europa
20.9.2013 pe
Esakallio, Somero
21.9.2013 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
22.9.2013 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
24.9.2013 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
27.9.2013 pe
Ravintola Seurahuone, Tampere
28.9.2013 la
Pesäkallio, Lahti, avajaiset
29.9.2013 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
4.10.2013 pe
Tanssikrouvi, Sastamala, synttšritanssit
5.10.2013 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
6.10.2013 su
Kerhola, Nokia
8.10.2013 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
9.10.2013 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
11.10.2013 pe
Satulinna, Hattula
12.10.2013 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
13.10.2013 su
Turun VPK, Turku
15.10.2013 ti
Helsinki Pavi, Vantaa, pššttšjšiset
21.10.2013 ma
M/S Baltic Princess
25.10.2013 pe
Naantalin kylpylä, Naantali
26.10.2013 la
Valtatie 2, Harjavalta
27.10.2013 su
Jymylinna, Orimattila
28.10.2013 ma
Viking Grace
29.10.2013 ti
Viking Grace
31.10.2013 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
1.11.2013 pe
Mäntymotelli, Mäntyharju
2.11.2013 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
8.11.2013 pe
Teeriharju, Somero
9.11.2013 la
Kuntotalo, Kouvola
10.11.2013 su
Puistokulma, Vantaa
14.11.2013 to
Imatran kylpylä, Imatra
15.11.2013 pe
Tanssikeskus Tessu, Tampere
16.11.2013 la
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
19.11.2013 ti
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
21.11.2013 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
22.11.2013 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
23.11.2013 la
Valtatie 2, Harjavalta
24.11.2013 su
Kerhola, Nokia
26.11.2013 ti
Viking XPRS
27.11.2013 ke
Viking XPRS
28.11.2013 to
Viking XPRS
29.11.2013 pe
Satulinna, Hattula
30.11.2013 la
Pajarinhovi, Kitee
3.12.2013 ti
Viking Gabriella
4.12.2013 ke
Viking Gabriella
5.12.2013 to
Ruusulinna, Nurmijärvi
6.12.2013 pe itsenäisyyspäivä
Teeriharju, Somero
7.12.2013 la
Pesäkallio, Lahti
13.12.2013 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
14.12.2013 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
15.12.2013 su
Kerhola, Nokia
3.1.2014 pe
Satulinna, Hattula
4.1.2014 la
Pesäkallio, Lahti
5.1.2014 su
Valtatie 2, Harjavalta
6.1.2014 ma
Turun VPK, Turku
11.1.2014 la
Auran nuortentalo, Aura
15.1.2014 ke
Tanssin Taikaa Sali, Jyväskylä
17.1.2014 pe
Satulinna, Hattula
18.1.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
19.1.2014 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
20.1.2014 ma
Viking Grace
21.1.2014 ti
Viking Grace
24.1.2014 pe
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
25.1.2014 la
Tanhuhovi, Lohja
30.1.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
31.1.2014 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
1.2.2014 la
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
7.2.2014 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
8.2.2014 la
Kuntotalo, Kouvola
9.2.2014 su
Kerhola, Nokia
11.2.2014 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
14.2.2014 pe ystävänpäivä
Teeriharju, Somero
15.2.2014 la
Valtatie 2, Harjavalta
16.2.2014 su
M/S Baltic Princess
17.2.2014 ma
M/S Baltic Princess
18.2.2014 ti
M/S Baltic Princess
22.2.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
26.2.2014 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
28.2.2014 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
1.3.2014 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
11.3.2014 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
12.3.2014 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
14.3.2014 pe
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
15.3.2014 la
Limingan ns, Liminka
16.3.2014 su
Riemuliiteri, Kolari
17.3.2014 ma
Hotelli Levitunturi, Kittilä
18.3.2014 ti
Hotelli Ylläsrinne, Kolari
19.3.2014 ke
Scandic Rukahovi, Kuusamo
20.3.2014 to
Hotelli Luostotunturi, Sodankylä
21.3.2014 pe
Hotelli Levitunturi, Kittilä
22.3.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
23.3.2014 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
26.3.2014 ke
Tanssin Taikaa Sali, Jyväskylä
28.3.2014 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
29.3.2014 la
Valtatie 2, Harjavalta
30.3.2014 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
2.4.2014 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
3.4.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
4.4.2014 pe
Savijoen seuratalo, Pukkila
5.4.2014 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
6.4.2014 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
8.4.2014 ti
Riemuliiteri, Kolari
9.4.2014 ke
Hotelli Levitunturi, Kittilä
10.4.2014 to
Hotelli Luostotunturi, Sodankylä
11.4.2014 pe
Ravintola Valdemari, Rovaniemi
12.4.2014 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
16.4.2014 ke
Helsinki Pavi, Vantaa, avajaiset
17.4.2014 to kiirastorstai
Mäntymotelli, Mäntyharju
18.4.2014 pe pitkäperjantai
Satulinna, Hattula
19.4.2014 la
Pesäkallio, Lahti
20.4.2014 su pääsiäinen
Kuntotalo, Kouvola
21.4.2014 ma pääsiäismaanantai
Ruusulinna, Nurmij√§rvi, pššttšjšiset
25.4.2014 pe
Esakallio, Somero
26.4.2014 la
Riutanharju, Riihimäki, avajaiset
27.4.2014 su
Aronkeidas, Kauhajoki
30.4.2014 ke vapunaatto
Mäntsälän lava, Mäntsälä
5.5.2014 ma
Silja Europa
6.5.2014 ti
Silja Europa
9.5.2014 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
10.5.2014 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
11.5.2014 su
Mäntsälän lava, Mäntsälä
15.5.2014 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
16.5.2014 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
17.5.2014 la
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
21.5.2014 ke
Esakallio, Somero
23.5.2014 pe
Kisaranta, Kangasala
24.5.2014 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
25.5.2014 su
Helsinki Pavi, Vantaa
28.5.2014 ke
Mäntymotelli, Mäntyharju
29.5.2014 to helatorstai
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
30.5.2014 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
31.5.2014 la
Riutanharju, Riihimäki
1.6.2014 su
Uittamo paviljonki, Turku
3.6.2014 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
4.6.2014 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
7.6.2014 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
8.6.2014 su helluntai
Suikkalan lava, Ruokolahti
9.6.2014 ma
Saukonkallion lava, Iitti
10.6.2014 ti
Nurmaan lava, Mäntyharju
11.6.2014 ke
Kisapirtti, Parikkala
13.6.2014 pe
Jormuan lava, Kajaani
14.6.2014 la
Suukosken keidas, Tervola
15.6.2014 su
Mäntymäen lava, Orimattila
17.6.2014 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
18.6.2014 ke
Särkkä, Punkalaidun
19.6.2014 to
Hämyslava, Nokia
20.6.2014 pe juhannusaatto
√Ąmyri, Somero
21.6.2014 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti, Asikkala
22.6.2014 su
Kyllikinranta, Iisalmi
23.6.2014 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
24.6.2014 ti
Rajavaaran lava, Kitee
25.6.2014 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
26.6.2014 to
Tampsan lava, Kotka
27.6.2014 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
28.6.2014 la
Valasranta, Pöytyä
29.6.2014 su
Venesjärven rantalava, Kankaanpää
14.7.2014 ma
Riutanharju, Riihimäki, naistentanssit
15.7.2014 ti
Liperin lava, Liperi
16.7.2014 ke
Virtain Hiekkaranta, Virrat, naistentanssit
17.7.2014 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
18.7.2014 pe
Krouvin lava, Hartola
19.7.2014 la
Ilveskasino, Kuopio
20.7.2014 su
Myllyniemi, Virrat
21.7.2014 ma
Saukonkallion lava, Iitti
22.7.2014 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
23.7.2014 ke
Hämyslava, Nokia, naistentanssit
24.7.2014 to
√Ąmyri, Somero, naistentanssit
25.7.2014 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
26.7.2014 la
Riutanharju, Riihimäki
29.7.2014 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
30.7.2014 ke
Valssimylly, Lapinjärvi
31.7.2014 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
1.8.2014 pe
Kisaranta, Kangasala
2.8.2014 la
Jenkkapirtti, Asikkala
3.8.2014 su
Kolmilammi, Hausjärvi
5.8.2014 ti
Pappisten lava, Loimaa
6.8.2014 ke
Mäntymotelli, Mäntyharju
7.8.2014 to
Kruunuareena, Savonlinna
8.8.2014 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
9.8.2014 la
Halkosaari, Lappaj√§rvi, pššttšjšiset
10.8.2014 su
Mäntymäen lava, Orimattila
12.8.2014 ti
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
13.8.2014 ke
Kapakanmäki, Hämeenlinna
13.8.2014 ke
Rönnin lava, Orivesi
15.8.2014 pe
Lusan halli, Kurikka
16.8.2014 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
17.8.2014 su
Lemmenlava, Joensuu
19.8.2014 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
20.8.2014 ke
Esakallio, Somero
21.8.2014 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
22.8.2014 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna, nostalgiailta
23.8.2014 la
Syvälahti, Kangasniemi
24.8.2014 su
Uittamo paviljonki, Turku
26.8.2014 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
28.8.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
29.8.2014 pe
Nurmen lava, Lempäälä
30.8.2014 la
Käenkoskikeskus, Parkano
31.8.2014 su
Metsälinna, Mikkeli
2.9.2014 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
3.9.2014 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
5.9.2014 pe
Hojo hojo, Tuusniemi
6.9.2014 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
10.9.2014 ke
Riemuliiteri, Kolari
11.9.2014 to
Hotelli Luostotunturi, Sodankylä
12.9.2014 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
13.9.2014 la
Jenkkapirtti, Asikkala, pššttšjšiset
15.9.2014 ma
Viking Grace
16.9.2014 ti
Viking Grace
19.9.2014 pe
Esakallio, Somero
20.9.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
21.9.2014 su
M/S Baltic Princess
22.9.2014 ma
M/S Baltic Princess
23.9.2014 ti
M/S Baltic Princess, konsertti
26.9.2014 pe
Kapakanm√§ki, H√§meenlinna, pššttšjšiset
27.9.2014 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
28.9.2014 su
Kisakaari, Mikkeli
3.10.2014 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
4.10.2014 la
Pesäkallio, Lahti
5.10.2014 su
Kerhola, Nokia
10.10.2014 pe
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
11.10.2014 la
Auran nuortentalo, Aura
12.10.2014 su
Viking Grace
15.10.2014 ke
Helsinki Pavi, Vantaa, pššttšjšiset
22.10.2014 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
24.10.2014 pe
Satulinna, Hattula
25.10.2014 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
26.10.2014 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit, Orimattila
28.10.2014 ti
Viking Mariella
29.10.2014 ke
Viking Mariella
30.10.2014 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
31.10.2014 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.11.2014 la
Kuntotalo, Kouvola
5.11.2014 ke
Ravintola Monrepos, Lappeenranta
7.11.2014 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
8.11.2014 la
Pesäkallio, Lahti
9.11.2014 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
11.11.2014 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
12.11.2014 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
13.11.2014 to
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
14.11.2014 pe
Ravintola Kivitippu, Lappajärvi
15.11.2014 la
Valtatie 2, Harjavalta
21.11.2014 pe
Teeriharju, Somero
22.11.2014 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
23.11.2014 su
Kerhola, Nokia
27.11.2014 to
Ravintola Wanhan tanssikellari, Helsinki
28.11.2014 pe
Satulinna, Hattula
29.11.2014 la
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
2.12.2014 ti
Viking XPRS
3.12.2014 ke
Viking XPRS
4.12.2014 to
Viking XPRS
5.12.2014 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
6.12.2014 la itsenäisyyspäivä
Tanssikeskus Tessu, Tampere
10.12.2014 ke
Tanhuhovi, Lohja
12.12.2014 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
13.12.2014 la
Pesäkallio, Lahti
3.1.2015 la
Pesäkallio, Lahti
4.1.2015 su
Satulinna, Hattula
5.1.2015 ma
Valtatie 2, Harjavalta
6.1.2015 ti
Pyrkivä, Turku
9.1.2015 pe
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
10.1.2015 la
Tanhuhovi, Lohja
11.1.2015 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
12.1.2015 ma
Viking Grace
13.1.2015 ti
Viking Grace
16.1.2015 pe
Hotelli Jyväshovi, Jyväskylä
17.1.2015 la
Lomakeskus Huhmari, Polvijärvi
18.1.2015 su
Puistokulma, Vantaa
23.1.2015 pe
T-talo, Turku
24.1.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
25.1.2015 su
Kerhola, Nokia
27.1.2015 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
28.1.2015 ke
M/S Baltic Princess
30.1.2015 pe
Satulinna, Hattula
31.1.2015 la
Kuntotalo, Kouvola
6.2.2015 pe
Ravintola Shamrock, Vantaa
7.2.2015 la
Valtatie 2, Harjavalta
8.2.2015 su
Kerhola, Nokia
13.2.2015 pe
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit, Orimattila
14.2.2015 la ystävänpäivä
Ruusulinna, Nurmijärvi
27.2.2015 pe
Teeriharju, Somero
28.2.2015 la
Pesäkallio, Lahti
1.3.2015 su
Kerhola, Nokia
6.3.2015 pe
Satulinna, Hattula
7.3.2015 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
8.3.2015 su naisten päivä
Kisakaari, Mikkeli
14.3.2015 la
Limingan ns, Liminka
15.3.2015 su
Riemuliiteri, Kolari
16.3.2015 ma
Riemuliiteri, Kolari
21.3.2015 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
22.3.2015 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit, Orimattila
27.3.2015 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
28.3.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.4.2015 to kiirastorstai
Valtatie 2, Harjavalta
3.4.2015 pe pitkäperjantai
Satulinna, Hattula
4.4.2015 la
Pesäkallio, Lahti
5.4.2015 su pääsiäinen
Kuntotalo, Kouvola
6.4.2015 ma pääsiäismaanantai
Ruusulinna, Nurmijärvi
8.4.2015 ke
Tanhuhovi, Lohja
8.4.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
11.4.2015 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
12.4.2015 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
15.4.2015 ke
Esakallio, Somero
15.4.2015 ke
Helsinki Pavi, Vantaa, avajaiset
18.4.2015 la
Urjanlinna, Sievi
22.4.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
23.4.2015 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
24.4.2015 pe
Merikievari, Merikarvia
25.4.2015 la
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
26.4.2015 su
Kerhola, Nokia, pššttšjšiset
30.4.2015 to vapunaatto
Huvilintu, Raisio
1.5.2015 pe vapunpäivä
Salamakallio, Rauma
2.5.2015 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
13.5.2015 ke
Valtatie 2, Harjavalta, pššttšjšiset
14.5.2015 to helatorstai
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
15.5.2015 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
16.5.2015 la
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
22.5.2015 pe
Kisaranta, Kangasala
23.5.2015 la
Kaarihovi, Teuva
24.5.2015 su helluntai
Helsinki Pavi, Vantaa
27.5.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
29.5.2015 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
30.5.2015 la
Riutanharju, Riihimäki
31.5.2015 su
Uittamo paviljonki, Turku
2.6.2015 ti
Merikievari, Merikarvia
3.6.2015 ke
Särkkä, Punkalaidun
4.6.2015 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
5.6.2015 pe
Krouvin lava, Hartola
6.6.2015 la
Jenkkapirtti, Asikkala
7.6.2015 su
Metsälinna, Mikkeli
8.6.2015 ma
Saukonkallion lava, Iitti
10.6.2015 ke
Kisapirtti, Parikkala
11.6.2015 to
Tampsan lava, Kotka
12.6.2015 pe
Hojo hojo, Tuusniemi
13.6.2015 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
16.6.2015 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
18.6.2015 to
Aronkeidas, Kauhajoki
19.6.2015 pe juhannusaatto
Syvälahti, Kangasniemi
20.6.2015 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti, Asikkala
21.6.2015 su
Mäntymäen lava, Orimattila
23.6.2015 ti
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
24.6.2015 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
26.6.2015 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
27.6.2015 la
Riutanharju, Riihimäki
28.6.2015 su
Myllyniemi, Virrat
13.7.2015 ma
Riutanharju, Riihimäki, naistentanssit
14.7.2015 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
16.7.2015 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
17.7.2015 pe
Nurmen lava, Lempäälä
18.7.2015 la
Pukkilansaari, Isokyrö
19.7.2015 su
Kolmilammi, Hausjärvi
20.7.2015 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
21.7.2015 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
22.7.2015 ke
Esakallio, Somero
22.7.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
23.7.2015 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
24.7.2015 pe
Pappisten lava, Loimaa
25.7.2015 la
Jenkkapirtti, Asikkala
26.7.2015 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
28.7.2015 ti
Honkahovi, Kuhmoinen
28.7.2015 ti
Kapakanmäki, Hämeenlinna
29.7.2015 ke
Nurmaan lava, Mäntyharju
30.7.2015 to
Pistohiekan lava, Puumala, pššttšjšiset
31.7.2015 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
1.8.2015 la
Nuijamiesten lava, Oulu
2.8.2015 su
Ainola, Jyväskylä
3.8.2015 ma
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
4.8.2015 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
5.8.2015 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
6.8.2015 to
√Ąmyri, Somero, naistentanssit
7.8.2015 pe
Littoisten lava, Kaarina
8.8.2015 la
Säänjärven lava, Savitaipale
9.8.2015 su
Lemmenlava, Joensuu
10.8.2015 ma
Saukonkallion lava, Iitti
11.8.2015 ti
Rajavaaran lava, Kitee
12.8.2015 ke
Sotkalinna, Hämeenlinna
13.8.2015 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
14.8.2015 pe
Kallioniemi, Kouvola
15.8.2015 la
Ilveskasino, Kuopio
16.8.2015 su
Mäntymäen lava, Orimattila
18.8.2015 ti
Tortinmäen lava, Turku
19.8.2015 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
20.8.2015 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
21.8.2015 pe
Lusan halli, Kurikka
22.8.2015 la
Valasranta, Pöytyä
23.8.2015 su
Kyllikinranta, Iisalmi
25.8.2015 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
26.8.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
27.8.2015 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
28.8.2015 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
29.8.2015 la
Riutanharju, Riihimäki
30.8.2015 su
Uittamo paviljonki, Turku
1.9.2015 ti
Kajasteen lava, Nurmes, sekahaku
2.9.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
5.9.2015 la
Suukosken keidas, Tervola
6.9.2015 su
Riemuliiteri, Kolari
8.9.2015 ti
Tanhuhovi, Lohja
9.9.2015 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
11.9.2015 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
12.9.2015 la
Jenkkapirtti, Asikkala
18.9.2015 pe
Esakallio, Somero
19.9.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
20.9.2015 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit, Orimattila
23.9.2015 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
25.9.2015 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
26.9.2015 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
27.9.2015 su
Kisakaari, Mikkeli
29.9.2015 ti
M/S Baltic Queen
30.9.2015 ke
M/S Baltic Queen
2.10.2015 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
3.10.2015 la
Pesäkallio, Lahti
4.10.2015 su
Kerhola, Nokia
6.10.2015 ti
Lehmusvalkama, Turku
7.10.2015 ke
Esakallio, Somero
9.10.2015 pe
Satulinna, Hattula
10.10.2015 la
Kisaranta, Kangasala
20.10.2015 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
21.10.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
23.10.2015 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
24.10.2015 la
Valtatie 2, Harjavalta
25.10.2015 su
Kerhola, Nokia
26.10.2015 ma
Viking Grace
27.10.2015 ti
Viking Grace
28.10.2015 ke
Viking Grace
30.10.2015 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
31.10.2015 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
1.11.2015 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
3.11.2015 ti
Viking Gabriella
4.11.2015 ke
Viking Gabriella
6.11.2015 pe
Teeriharju, Somero
7.11.2015 la
Pesäkallio, Lahti
8.11.2015 su
Puistokulma, Vantaa
10.11.2015 ti
M/S Finlandia
11.11.2015 ke
M/S Finlandia
13.11.2015 pe
Hotelli Waltikka, Valkeakoski
14.11.2015 la
Hotelli Waltikka, Valkeakoski
15.11.2015 su
M/S Baltic Princess
16.11.2015 ma
M/S Baltic Princess
17.11.2015 ti
M/S Baltic Princess
18.11.2015 ke
M/S Baltic Princess
20.11.2015 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
21.11.2015 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
25.11.2015 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
26.11.2015 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
27.11.2015 pe
Satulinna, Hattula
28.11.2015 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
29.11.2015 su
Orimattilan Kehräämön perjantai- ja sunnuntaitanssit, Orimattila
1.12.2015 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
2.12.2015 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
4.12.2015 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
5.12.2015 la
Valtatie 2, Harjavalta
6.12.2015 su itsenäisyyspäivä
Kisakaari, Mikkeli
8.12.2015 ti
Tanhuhovi, Lohja
11.12.2015 pe
T-talo, Turku
12.12.2015 la
Pesäkallio, Lahti
13.12.2015 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
16.12.2015 ke
Viking XPRS
17.12.2015 to
Viking XPRS
18.12.2015 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
19.12.2015 la
Limingan ns, Liminka
2.1.2016 la
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
3.1.2016 su
Ruskotalo, Rusko
5.1.2016 ti
Satulinna, Hattula
6.1.2016 ke
Kerhola, Nokia
8.1.2016 pe
Pyrkivä, Turku
9.1.2016 la
Pesäkallio, Lahti
10.1.2016 su
Kisakaari, Mikkeli
15.1.2016 pe
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
16.1.2016 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
19.1.2016 ti
Tanhuhovi, Lohja
22.1.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
23.1.2016 la
Auran nuortentalo, Aura
29.1.2016 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
30.1.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
31.1.2016 su
Kerhola, Nokia
2.2.2016 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
5.2.2016 pe
Teeriharju, Somero
6.2.2016 la
Kuntotalo, Kouvola
7.2.2016 su
Viking Grace
8.2.2016 ma
Viking Grace
9.2.2016 ti
Viking Grace
13.2.2016 la
Pesäkallio, Lahti
14.2.2016 su ystävänpäivä
Puistokulma, Vantaa
17.2.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
19.2.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
20.2.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
29.2.2016 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
1.3.2016 ti
Hotelli Waltikka, Valkeakoski
2.3.2016 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
3.3.2016 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
4.3.2016 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
5.3.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
6.3.2016 su
Ruskotalo, Rusko
7.3.2016 ma
M/S Baltic Princess
8.3.2016 ti naisten päivä
M/S Baltic Princess
11.3.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
12.3.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
13.3.2016 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
18.3.2016 pe
T-talo, Turku
19.3.2016 la
Tanhuhovi, Lohja
20.3.2016 su
M/S Baltic Queen
24.3.2016 to kiirastorstai
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
25.3.2016 pe pitkäperjantai
Kerhola, Nokia
26.3.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
27.3.2016 su pääsiäinen
Kuntotalo, Kouvola
28.3.2016 ma pääsiäismaanantai
Pesäkallio, Lahti
29.3.2016 ti
Viking Mariella
30.3.2016 ke
Viking Mariella
1.4.2016 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
2.4.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
3.4.2016 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
4.4.2016 ma
Hotelli Levitunturi, Kittilä
5.4.2016 ti
√Ąk√§shotelli, Kolari
6.4.2016 ke
Hotelli Luostotunturi, Sodankylä
7.4.2016 to
Hotelli Levitunturi, Kittilä
8.4.2016 pe
Original Sokos Hotel Kimmel, Joensuu
9.4.2016 la
Pesäkallio, Lahti
10.4.2016 su
Ruusulinna, Nurmijärvi
13.4.2016 ke
Teeriharju, Somero
13.4.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
14.4.2016 to
Hotelli Waltikka, Valkeakoski
15.4.2016 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
16.4.2016 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
17.4.2016 su
Toejoen seurojentalo, Pori
21.4.2016 to
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
22.4.2016 pe
Esakallio, Somero
23.4.2016 la
Riutanharju, Riihimäki, avajaiset
24.4.2016 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
26.4.2016 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
27.4.2016 ke
Viking XPRS
28.4.2016 to
Viking XPRS
29.4.2016 pe
Mietaan ns, Kurikka
30.4.2016 la vapunaatto
Huvilintu, Raisio
4.5.2016 ke
Valtatie 2, Harjavalta
5.5.2016 to helatorstai
Satulinna, Hattula
6.5.2016 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
13.5.2016 pe
Salamakallio, Rauma
14.5.2016 la
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
15.5.2016 su helluntai
Kallioniemi, Kouvola
17.5.2016 ti
M/S Baltic Queen
18.5.2016 ke
M/S Baltic Queen
20.5.2016 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
21.5.2016 la
Aronkeidas, Kauhajoki
22.5.2016 su
Helsinki Pavi, Vantaa
24.5.2016 ti
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
25.5.2016 ke
Esakallio, Somero
25.5.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
27.5.2016 pe
Kisaranta, Kangasala
28.5.2016 la
Riutanharju, Riihimäki
29.5.2016 su
Metsälinna, Mikkeli
2.6.2016 to
Backaksen kartanon tanssilava, Vantaa
3.6.2016 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat, avajaiset
4.6.2016 la
Vehmassalmen tanssipaviljonki, Vehmaa
5.6.2016 su
Mäntymäen lava, Orimattila
6.6.2016 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
7.6.2016 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
8.6.2016 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
9.6.2016 to
Poikeljärven paviljonki, Pori
10.6.2016 pe
Lusan halli, Kurikka
11.6.2016 la
Hämyslava, Nokia
12.6.2016 su
Suikkalan lava, Ruokolahti
13.6.2016 ma
Saukonkallion lava, Iitti
15.6.2016 ke
Kisapirtti, Parikkala
16.6.2016 to
Lampin lava, Toholampi
17.6.2016 pe
Jormuan lava, Kajaani
18.6.2016 la
Riutanharju, Riihimäki
19.6.2016 su
Kolmilammi, Hausjärvi
21.6.2016 ti
Honkahovi, Kuhmoinen
22.6.2016 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
23.6.2016 to
PowerPark, Kauhava
24.6.2016 pe juhannusaatto
√Ąmyri, Somero
25.6.2016 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti, Asikkala
26.6.2016 su
Kisaranta, Kangasala
28.6.2016 ti
Rajavaaran lava, Kitee
29.6.2016 ke
Esakallio, Somero
29.6.2016 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
30.6.2016 to
Tampsan lava, Kotka
1.7.2016 pe
Nurmen lava, Lempäälä
2.7.2016 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
3.7.2016 su
Hirvensuuli, Huittinen
25.7.2016 ma
Riutanharju, Riihimäki, naistentanssit
26.7.2016 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
27.7.2016 ke
Rönnin lava, Orivesi
28.7.2016 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
29.7.2016 pe
Ilveskasino, Kuopio
30.7.2016 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
31.7.2016 su
Kyllikinranta, Iisalmi
2.8.2016 ti
Kapakanmäki, Hämeenlinna
2.8.2016 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
3.8.2016 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
4.8.2016 to
√Ąmyri, Somero, naistentanssit
5.8.2016 pe
Pappisten lava, Loimaa
6.8.2016 la
Halkosaari, Lappajärvi
7.8.2016 su
Myllyniemi, Virrat
8.8.2016 ma
Saukonkallion lava, Iitti
9.8.2016 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
10.8.2016 ke
Särkkä, Punkalaidun
11.8.2016 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
12.8.2016 pe
Krouvin lava, Hartola
13.8.2016 la
Jenkkapirtti, Asikkala
14.8.2016 su
Mäntymäen lava, Orimattila
16.8.2016 ti
Liperin lava, Liperi
17.8.2016 ke
Hojo hojo, Tuusniemi
20.8.2016 la
Syvälahti, Kangasniemi
21.8.2016 su
Lemmenlava, Joensuu
22.8.2016 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
23.8.2016 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
24.8.2016 ke
Kajasteen lava, Nurmes
26.8.2016 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
27.8.2016 la
Säänjärven lava, Savitaipale
28.8.2016 su
Uittamo paviljonki, Turku
2.9.2016 pe
Esakallio, Somero
3.9.2016 la
Metsälinna, Akaa
6.9.2016 ti
Tortinmäen lava, Turku
7.9.2016 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
9.9.2016 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
10.9.2016 la
Jenkkapirtti, Asikkala, pššttšjšiset
14.9.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
16.9.2016 pe
Tuiskula, Nivala
17.9.2016 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
18.9.2016 su
√Ąk√§shotelli, Kolari
19.9.2016 ma
Hotelli Levitunturi, Kittilä
20.9.2016 ti
Saariselän tunturihotelli, Inari
21.9.2016 ke
Riemuliiteri, Kolari
22.9.2016 to
Hotelli Levitunturi, Kittilä
23.9.2016 pe
Scandic Rukahovi, Kuusamo
24.9.2016 la
Pesäkallio, Lahti, avajaiset
25.9.2016 su
Kerhola, Nokia, avajaiset
27.9.2016 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
28.9.2016 ke
Viking XPRS
29.9.2016 to
Viking XPRS
30.9.2016 pe
Kapakanm√§ki, H√§meenlinna, pššttšjšiset
1.10.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.10.2016 su
Toejoen seurojentalo, Pori
5.10.2016 ke
Esakallio, Somero
7.10.2016 pe
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
8.10.2016 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
9.10.2016 su
M/S Baltic Queen
10.10.2016 ma
M/S Baltic Queen
12.10.2016 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
13.10.2016 to
Hotelli Waltikka, Valkeakoski
14.10.2016 pe
Imatran kylpylä, Imatra
15.10.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
25.10.2016 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
26.10.2016 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
28.10.2016 pe
Teeriharju, Somero
29.10.2016 la
Satulinna, Hattula
30.10.2016 su
Kerhola, Nokia
2.11.2016 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
3.11.2016 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
4.11.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
5.11.2016 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
6.11.2016 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
9.11.2016 ke
Viking Amorella
11.11.2016 pe
Hotelli Waltikka, Valkeakoski
13.11.2016 su
M/S Baltic Princess
14.11.2016 ma
M/S Baltic Princess
18.11.2016 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
19.11.2016 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
20.11.2016 su
Puistokulma, Vantaa
22.11.2016 ti
Viking Mariella
23.11.2016 ke
Viking Mariella
25.11.2016 pe
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
26.11.2016 la
Kuntotalo, Kouvola
27.11.2016 su
Ruskotalo, Rusko
29.11.2016 ti
HurmioKlubi, Helsinki
30.11.2016 ke
Teeriharju, Somero
30.11.2016 ke
M/S Baltic Princess
2.12.2016 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
3.12.2016 la
Valtatie 2, Harjavalta
5.12.2016 ma
Ruusulinna, Nurmijärvi
9.12.2016 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
10.12.2016 la
Pesäkallio, Lahti
11.12.2016 su
Kisakaari, Mikkeli
12.12.2016 ma
Viking Grace
13.12.2016 ti
Viking Grace
16.12.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
17.12.2016 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
31.12.2016 la uudenvuodenaatto
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
5.1.2017 to
Valtatie 2, Harjavalta
6.1.2017 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
7.1.2017 la
Pesäkallio, Lahti
8.1.2017 su
Kisakaari, Mikkeli
13.1.2017 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
14.1.2017 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
15.1.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
20.1.2017 pe
Tulenliekki, Leppävirta
21.1.2017 la
Metsälinna, Akaa
27.1.2017 pe
Mietaan ns, Kurikka
28.1.2017 la
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
29.1.2017 su
Kerhola, Nokia
3.2.2017 pe
Tuiskula, Nivala
4.2.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
5.2.2017 su
Kisakaari, Mikkeli
8.2.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
10.2.2017 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
11.2.2017 la
Pesäkallio, Lahti
12.2.2017 su
Puistokulma, Vantaa
14.2.2017 ti ystävänpäivä
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta
17.2.2017 pe
Teeriharju, Somero
18.2.2017 la
Satulinna, Hattula
1.3.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
2.3.2017 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
3.3.2017 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
4.3.2017 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
5.3.2017 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
7.3.2017 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
10.3.2017 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
11.3.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
12.3.2017 su
Kerhola, Nokia
17.3.2017 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
18.3.2017 la
Alavieskan Viri, Alavieska
18.3.2017 la
Buugi, Jyväskylä
19.3.2017 su
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
24.3.2017 pe
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
25.3.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
26.3.2017 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
1.4.2017 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
5.4.2017 ke
Teeriharju, Somero
7.4.2017 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
8.4.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
9.4.2017 su
Ruskotalo, Rusko
13.4.2017 to kiirastorstai
Tanssikrouvi, Sastamala
14.4.2017 pe pitkäperjantai
Imatran kylpylä, Imatra
15.4.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
16.4.2017 su pääsiäinen
Kuntotalo, Kouvola
17.4.2017 ma pääsiäismaanantai
Ruusulinna, Nurmijärvi
19.4.2017 ke
Esakallio, Somero, avajaiset
21.4.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
22.4.2017 la
Pesäkallio, Lahti
26.4.2017 ke
Viking XPRS
27.4.2017 to
Viking XPRS
28.4.2017 pe
Esakallio, Somero
30.4.2017 su vapunaatto
Huvilintu, Raisio
3.5.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
5.5.2017 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
6.5.2017 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
7.5.2017 su
Helsinki Pavi, Vantaa
10.5.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
12.5.2017 pe
Kallioniemi, Kouvola
13.5.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
14.5.2017 su
Silja Europa
15.5.2017 ma
Silja Europa
16.5.2017 ti
Silja Europa
19.5.2017 pe
Esakallio, Somero
20.5.2017 la
Jenkkapirtti, Asikkala
21.5.2017 su
Tirvan lava, Kouvola
24.5.2017 ke
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
25.5.2017 to helatorstai
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
26.5.2017 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
27.5.2017 la
Kaarihovi, Teuva
28.5.2017 su
Välijoen lava, Savitaipale
30.5.2017 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
31.5.2017 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
1.6.2017 to
Tommolan lava, Mäntyharju
2.6.2017 pe
Nurmen lava, Lempäälä
3.6.2017 la
Ilveskasino, Kuopio
4.6.2017 su helluntai
Uittamo paviljonki, Turku
6.6.2017 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
8.6.2017 to
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
9.6.2017 pe
Tulenliekki, Leppävirta
10.6.2017 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
11.6.2017 su
Kyllikinranta, Iisalmi
13.6.2017 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
14.6.2017 ke
Kisapirtti, Parikkala
15.6.2017 to
Lampin lava, Toholampi
16.6.2017 pe
Lusan halli, Kurikka
17.6.2017 la
√Ąmyri, Somero
18.6.2017 su
Haikan lava, Pirkkala
20.6.2017 ti
Mäntsälän lava, Mäntsälä
21.6.2017 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
22.6.2017 to
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
23.6.2017 pe juhannusaatto
Virtain Hiekkaranta, Virrat
24.6.2017 la juhannuspäivä
Riutanharju, Riihimäki
25.6.2017 su
Hirvensuuli, Huittinen
27.6.2017 ti
Honkahovi, Kuhmoinen
28.6.2017 ke
Ruokolahden lava, Siikajoki
29.6.2017 to
Pistohiekan lava, Puumala
30.6.2017 pe
Kajasteen lava, Nurmes
1.7.2017 la
Säänjärven lava, Savitaipale
2.7.2017 su
Mäntymäen lava, Orimattila
8.7.2017 la
Tangomarkkinat, Seinäjoki
15.7.2017 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
17.7.2017 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
18.7.2017 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
19.7.2017 ke
Esakallio, Somero
19.7.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
20.7.2017 to
Yppärin Merimaja, Pyhäjoki
21.7.2017 pe
Lusan halli, Kurikka
22.7.2017 la
Jenkkapirtti, Asikkala
23.7.2017 su
Uittamo paviljonki, Turku
24.7.2017 ma
Saukonkallion lava, Iitti
25.7.2017 ti
Pappisten lava, Loimaa, naistentanssit
26.7.2017 ke
Niemenharjun tanssilava, Pihtipudas
27.7.2017 to
Myllysilta, Mikkeli
28.7.2017 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
29.7.2017 la
Riutanharju, Riihimäki
30.7.2017 su
Ainola, Jyväskylä
1.8.2017 ti
Liperin lava, Liperi
2.8.2017 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
3.8.2017 to
√Ąmyri, Somero, naistentanssit
4.8.2017 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
5.8.2017 la
Halkosaari, Lappajärvi
6.8.2017 su
Helsinki Pavi, Vantaa
8.8.2017 ti
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
9.8.2017 ke
Kajasteen lava, Nurmes
10.8.2017 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
11.8.2017 pe
Jormuan lava, Kajaani
12.8.2017 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
13.8.2017 su
Lemmenlava, Joensuu
15.8.2017 ti
Rajavaaran lava, Kitee
17.8.2017 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
18.8.2017 pe
Kisaranta, Kangasala
19.8.2017 la
Jenkkapirtti, Asikkala
19.8.2017 la
Messukeskus, Helsinki
20.8.2017 su
Mäntymäen lava, Orimattila
22.8.2017 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
23.8.2017 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
24.8.2017 to
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
25.8.2017 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
26.8.2017 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
27.8.2017 su
Hirvensuuli, Huittinen
1.9.2017 pe
Esakallio, Somero
2.9.2017 la
Luhurikan lava, Lapua
3.9.2017 su
Kallioniemi, Kouvola
5.9.2017 ti
Tortinmäen lava, Turku
7.9.2017 to
Tampsan lava, Kotka
8.9.2017 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
9.9.2017 la
Jenkkapirtti, Asikkala
13.9.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
15.9.2017 pe
Suojala, Pielavesi
16.9.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
17.9.2017 su
Metsälinna, Mikkeli
22.9.2017 pe
Krouvin lava, Hartola
23.9.2017 la
Aronkeidas, Kauhajoki
24.9.2017 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
27.9.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
29.9.2017 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
30.9.2017 la
Pesäkallio, Lahti, avajaiset
1.10.2017 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
6.10.2017 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
7.10.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta, avajaiset
8.10.2017 su
Kisakaari, Mikkeli
10.10.2017 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
11.10.2017 ke
Esakallio, Somero
11.10.2017 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
13.10.2017 pe
Tulenliekki, Leppävirta
14.10.2017 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
28.10.2017 la
Pajarinhovi, Kitee
29.10.2017 su
M/S Baltic Princess
30.10.2017 ma
M/S Baltic Princess
31.10.2017 ti
M/S Baltic Princess
4.11.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
8.11.2017 ke
Teeriharju, Somero
8.11.2017 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
10.11.2017 pe
Vaajakosken urheilutalo, Jyväskylä
11.11.2017 la
Pesäkallio, Lahti
12.11.2017 su
Viking Grace
13.11.2017 ma
Viking Grace
17.11.2017 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
18.11.2017 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
21.11.2017 ti
Silja Europa
24.11.2017 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
25.11.2017 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
26.11.2017 su
Puistokulma, Vantaa
28.11.2017 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
29.11.2017 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
1.12.2017 pe
Tuiskula, Nivala
2.12.2017 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
3.12.2017 su
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
5.12.2017 ti
Pesäkallio, Lahti
6.12.2017 ke itsenäisyyspäivä
Logomo, Turku
8.12.2017 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
9.12.2017 la
Kuntotalo, Kouvola
10.12.2017 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
11.12.2017 ma
Viking Mariella
12.12.2017 ti
Viking Mariella
13.12.2017 ke
M/S Baltic Princess
15.12.2017 pe
Teeriharju, Somero
16.12.2017 la
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
5.1.2018 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
6.1.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
7.1.2018 su
Pyrkivä, Turku
9.1.2018 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
12.1.2018 pe
Tulenliekki, Leppävirta
13.1.2018 la
Pesäkallio, Lahti
14.1.2018 su
Ruskotalo, Rusko
17.1.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
20.1.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
21.1.2018 su
Kisakaari, Mikkeli
23.1.2018 ti
Tallink Galaxy
24.1.2018 ke
Tallink Galaxy
26.1.2018 pe
Tuiskula, Nivala
27.1.2018 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
28.1.2018 su
Haaparannan kansantalo, Haaparanta, Ruotsi
30.1.2018 ti
Viking Mariella
31.1.2018 ke
Viking Mariella
2.2.2018 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
3.2.2018 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
4.2.2018 su
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
5.2.2018 ma
Viking Grace
7.2.2018 ke
Teeriharju, Somero
9.2.2018 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
10.2.2018 la
Auran nuortentalo, Aura
11.2.2018 su
Kerhola, Nokia
13.2.2018 ti
Silja Europa
14.2.2018 ke ystävänpäivä
Silja Europa
16.2.2018 pe
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
17.2.2018 la
Kuntotalo, Kouvola
28.2.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
2.3.2018 pe
Teeriharju, Somero
3.3.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
4.3.2018 su
M/S Baltic Princess
5.3.2018 ma
M/S Baltic Princess
6.3.2018 ti
M/S Baltic Princess
7.3.2018 ke
M/S Baltic Princess
9.3.2018 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
10.3.2018 la
Aronkeidas, Kauhajoki
11.3.2018 su
Kisakaari, Mikkeli
13.3.2018 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
13.3.2018 ti
Säätiötalo, Urjala
17.3.2018 la
Pesäkallio, Lahti
18.3.2018 su
Puistokulma, Vantaa
19.3.2018 ma
Viking Mariella
20.3.2018 ti
Viking Mariella
22.3.2018 to
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
23.3.2018 pe
Imatran kylpylä, Imatra
24.3.2018 la
Latosaari, Lapua
25.3.2018 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
29.3.2018 to kiirastorstai
Ruusulinna, Nurmijärvi
30.3.2018 pe pitkäperjantai
Tanssikrouvi, Sastamala
31.3.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
1.4.2018 su pääsiäinen
Kuntotalo, Kouvola
2.4.2018 ma pääsiäismaanantai
Pesäkallio, Lahti
4.4.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
6.4.2018 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
7.4.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
8.4.2018 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
13.4.2018 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
14.4.2018 la
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
15.4.2018 su
Helsinki Pavi, Vantaa, avajaiset
18.4.2018 ke
Esakallio, Somero
18.4.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, avajaiset, naistentanssit, kahvitarjoilu
20.4.2018 pe
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
21.4.2018 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
27.4.2018 pe
Hotelli Aquarius, Uusikaupunki
28.4.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
30.4.2018 ma vapunaatto
Ruusulinna, Nurmijärvi
4.5.2018 pe
Mikkelin hiihtomäen lava, Mikkeli
5.5.2018 la
Limingan ns, Liminka
9.5.2018 ke
Kapakanmäki, Hämeenlinna
10.5.2018 to helatorstai
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
11.5.2018 pe
Hangan lava, Hankasalmi
12.5.2018 la
Metsälinna, Akaa
18.5.2018 pe
Kisaranta, Kangasala
19.5.2018 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
20.5.2018 su helluntai
Hirvensuuli, Huittinen
23.5.2018 ke
Tampsan lava, Kotka
25.5.2018 pe
Salamakallio, Rauma
26.5.2018 la
Huvilintu, Raisio
27.5.2018 su
Välijoen lava, Savitaipale
30.5.2018 ke
Esakallio, Somero
30.5.2018 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
1.6.2018 pe
Kajasteen lava, Nurmes
2.6.2018 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
8.6.2018 pe
Kallioniemi, Kouvola
9.6.2018 la
Halkosaari, Lappajärvi, avajaiset
10.6.2018 su
Lemmenlava, Joensuu
12.6.2018 ti
Tortinmäen lava, Turku
13.6.2018 ke
Kisapirtti, Parikkala
14.6.2018 to
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
15.6.2018 pe
Lusan halli, Kurikka
16.6.2018 la
Jenkkapirtti, Asikkala
17.6.2018 su
Uittamo paviljonki, Turku
19.6.2018 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
20.6.2018 ke
Ruokolahden lava, Siikajoki
22.6.2018 pe juhannusaatto
√Ąmyri, Somero
23.6.2018 la juhannuspäivä
Virtain Hiekkaranta, Virrat
24.6.2018 su
Mäntymäen lava, Orimattila
26.6.2018 ti
Liperin lava, Liperi
27.6.2018 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
28.6.2018 to
Yppärin Merimaja, Pyhäjoki
29.6.2018 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
30.6.2018 la
Syvälahti, Kangasniemi
16.7.2018 ma
Saukonkallion lava, Iitti
17.7.2018 ti
Hangan lava, Hankasalmi
18.7.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
19.7.2018 to
√Ąmyri, Somero, naistentanssit
20.7.2018 pe
Ilveskasino, Kuopio
21.7.2018 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
22.7.2018 su
Kyllikinranta, Iisalmi
23.7.2018 ma
Valasranta, Pöytyä
24.7.2018 ti
Honkahovi, Kuhmoinen
25.7.2018 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
26.7.2018 to
Myllysilta, Mikkeli
28.7.2018 la
Luhurikan lava, Lapua
29.7.2018 su
Ruissalon kansanpuiston tanssipaviljonki, Turku
1.8.2018 ke
Rönnin lava, Orivesi
2.8.2018 to
Törnävän paviljonki, Seinäjoki
3.8.2018 pe
Nurmen lava, Lempäälä
4.8.2018 la
Hämyslava, Nokia
6.8.2018 ma
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
7.8.2018 ti
Rajavaaran lava, Kitee
8.8.2018 ke
Niemenharjun tanssilava, Pihtipudas
9.8.2018 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
10.8.2018 pe
Esakallio, Somero
11.8.2018 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
12.8.2018 su
Uittamo paviljonki, Turku
14.8.2018 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
16.8.2018 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
17.8.2018 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
18.8.2018 la
Säänjärven lava, Savitaipale
19.8.2018 su
Mäntymäen lava, Orimattila
21.8.2018 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava
22.8.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
23.8.2018 to
Maaningan kasino, Kuopio
25.8.2018 la
Riutanharju, Riihimäki
26.8.2018 su
Metsälinna, Mikkeli
28.8.2018 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
31.8.2018 pe
Pappisten lava, Loimaa
1.9.2018 la
Jenkkapirtti, Asikkala
2.9.2018 su
Kallioniemi, Kouvola
7.9.2018 pe
Krouvin lava, Hartola
8.9.2018 la
Aronkeidas, Kauhajoki
9.9.2018 su
Helsinki Pavi, Vantaa
14.9.2018 pe
Tuiskula, Nivala
15.9.2018 la
Huvilintu, Raisio
16.9.2018 su
Haikan lava, Pirkkala
18.9.2018 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
20.9.2018 to
Hotelli Keurusselkä, Keuruu, naistentanssit
21.9.2018 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
22.9.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
23.9.2018 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
28.9.2018 pe
Kivistön työväentalo, Jyväskylä
29.9.2018 la
Pesäkallio, Lahti, avajaiset
3.10.2018 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
5.10.2018 pe
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
6.10.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta, avajaiset
7.10.2018 su
Kisakaari, Mikkeli
10.10.2018 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
12.10.2018 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
13.10.2018 la
Kuntotalo, Kouvola
23.10.2018 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
27.10.2018 la
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
2.11.2018 pe
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
3.11.2018 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
4.11.2018 su
Haaparannan kansantalo, Haaparanta, Ruotsi
7.11.2018 ke
Teeriharju, Somero
9.11.2018 pe
Tuiskula, Nivala
10.11.2018 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
11.11.2018 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
16.11.2018 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
17.11.2018 la
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
18.11.2018 su
Kalliohovi, Loimaa
24.11.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
25.11.2018 su
Ruskotalo, Rusko
28.11.2018 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
30.11.2018 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
1.12.2018 la
Aronkeidas, Kauhajoki
2.12.2018 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
7.12.2018 pe
Teeriharju, Somero
8.12.2018 la
Pesäkallio, Lahti
9.12.2018 su
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
14.12.2018 pe
Tulenliekki, Leppävirta
15.12.2018 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
16.12.2018 su
Kisakaari, Mikkeli
21.12.2018 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
22.12.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
4.1.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
5.1.2019 la
Kuntotalo, Kouvola
6.1.2019 su
Puistokulma, Vantaa
8.1.2019 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
11.1.2019 pe
Tulenliekki, Leppävirta
12.1.2019 la
Pesäkallio, Lahti
13.1.2019 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
18.1.2019 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
19.1.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
20.1.2019 su
Kisakaari, Mikkeli
26.1.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
1.2.2019 pe
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
2.2.2019 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
8.2.2019 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
9.2.2019 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
13.2.2019 ke
Teeriharju, Somero
15.2.2019 pe
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
16.2.2019 la
Alavieskan Viri, Alavieska
27.2.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
1.3.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
2.3.2019 la
Pesäkallio, Lahti
6.3.2019 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
8.3.2019 pe naisten päivä
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
11.3.2019 ma
Riemuliiteri, Kolari
15.3.2019 pe
Imatran kylpylä, Imatra
16.3.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
18.3.2019 ma
Viking Grace
19.3.2019 ti
Viking Grace
20.3.2019 ke
Viking Grace
22.3.2019 pe
Radisson Blu Tähtitanssit, Oulu
23.3.2019 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
24.3.2019 su
Ruskotalo, Rusko
28.3.2019 to
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
29.3.2019 pe
Teeriharju, Somero
30.3.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
31.3.2019 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
2.4.2019 ti
Silja Serenade
5.4.2019 pe
Tuiskula, Nivala
6.4.2019 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
7.4.2019 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
10.4.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
12.4.2019 pe
Tulenliekki, Leppävirta
13.4.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
14.4.2019 su
Kisakaari, Mikkeli
17.4.2019 ke
Esakallio, Somero
18.4.2019 to kiirastorstai
Pesäkallio, Lahti
19.4.2019 pe pitkäperjantai
Tanssikrouvi, Sastamala
20.4.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
21.4.2019 su pääsiäinen
Kuntotalo, Kouvola
26.4.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
27.4.2019 la
Auran nuortentalo, Aura
28.4.2019 su
Silja Europa
29.4.2019 ma
Silja Europa
30.4.2019 ti vapunaatto
Tanhuhovi, Lohja
1.5.2019 ke vapunpäivä
Tanssikrouvi, Sastamala
3.5.2019 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
4.5.2019 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
17.5.2019 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
18.5.2019 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
19.5.2019 su
Välijoen lava, Savitaipale
21.5.2019 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
24.5.2019 pe
Krouvin lava, Hartola
25.5.2019 la
Jenkkapirtti, Asikkala
26.5.2019 su
Hirvensuuli, Huittinen
29.5.2019 ke
Tampsan lava, Kotka
30.5.2019 to helatorstai
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
31.5.2019 pe
Kisaranta, Kangasala
1.6.2019 la
Huvilintu, Raisio
2.6.2019 su
Kallioniemi, Kouvola
4.6.2019 ti
Kortesjärven Rantamaja, Kauhava, avajaiset
5.6.2019 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssien avaus, naistentanssit
7.6.2019 pe
Kajasteen lava, Nurmes
8.6.2019 la
Halkosaari, Lappajärvi, avajaiset
9.6.2019 su helluntai
Mäntymäen lava, Orimattila
11.6.2019 ti
Tortinmäen lava, Turku
12.6.2019 ke
Kisapirtti, Parikkala
13.6.2019 to
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
14.6.2019 pe
Lusan halli, Kurikka
15.6.2019 la
Syvälahti, Kangasniemi
16.6.2019 su
Helsinki Pavi, Vantaa
17.6.2019 ma
Saukonkallion lava, Iitti
19.6.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
20.6.2019 to
Salmen lava, Pieksämäki
21.6.2019 pe juhannusaatto
Virtain Hiekkaranta, Virrat
22.6.2019 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti, Asikkala
23.6.2019 su
Lemmenlava, Joensuu
25.6.2019 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
26.6.2019 ke
Mustikkavuoren lava, √Ąht√§ri
27.6.2019 to
Pistohiekan lava, Puumala
28.6.2019 pe
Pappisten lava, Loimaa
29.6.2019 la
Säänjärven lava, Savitaipale
30.6.2019 su
Haikan lava, Pirkkala
15.7.2019 ma
Petäjoen paviljonki, Loimaa
16.7.2019 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
17.7.2019 ke
Niemenharjun tanssilava, Pihtipudas
18.7.2019 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
19.7.2019 pe
Salamakallio, Rauma
20.7.2019 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
21.7.2019 su
Välijoen lava, Savitaipale
23.7.2019 ti
Liperin lava, Liperi
24.7.2019 ke
Esakallio, Somero
25.7.2019 to
Myllysilta, Mikkeli
27.7.2019 la
Hämyslava, Nokia
28.7.2019 su
Ruissalon kansanpuiston tanssipaviljonki, Turku
30.7.2019 ti
Kauhajoen kasino, Kauhajoki
31.7.2019 ke
Ruokolahden lava, Siikajoki
1.8.2019 to
Maaningan kasino, Kuopio, naistentanssit
2.8.2019 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
3.8.2019 la
Vehkakosken rantalava, Mänttä-Vilppula
4.8.2019 su
Hirvensuuli, Huittinen
6.8.2019 ti
Hangan lava, Hankasalmi
7.8.2019 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
9.8.2019 pe
Nurmen lava, Lempäälä
10.8.2019 la
Huvilintu, Raisio
11.8.2019 su
Kyllikinranta, Iisalmi
13.8.2019 ti
Honkahovi, Kuhmoinen
14.8.2019 ke
Merikievari, Merikarvia
15.8.2019 to
√Ąmyri, Somero, naistentanssit
16.8.2019 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
17.8.2019 la
Jenkkapirtti, Asikkala
18.8.2019 su
Mäntymäen lava, Orimattila
20.8.2019 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
21.8.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
24.8.2019 la
Kylpylähotelli Pohjanranta, Keminmaa
25.8.2019 su
Törnävän paviljonki, Seinäjoki
27.8.2019 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
29.8.2019 to
Kapakanmäki, Hämeenlinna
30.8.2019 pe
Kallioniemi, Kouvola
31.8.2019 la
Ilveskasino, Kuopio
1.9.2019 su
Metsälinna, Mikkeli
4.9.2019 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
6.9.2019 pe
Salamakallio, Rauma
7.9.2019 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
8.9.2019 su
Helsinki Pavi, Vantaa
10.9.2019 ti
√Ąk√§shotelli, Kolari
11.9.2019 ke
Levi center Hullu poro, Kittilä
13.9.2019 pe
Jormuan lava, Kajaani
14.9.2019 la
Jenkkapirtti, Asikkala
15.9.2019 su
Silja Europa
17.9.2019 ti
Tortinmäen lava, Turku
18.9.2019 ke
M/S Baltic Princess
20.9.2019 pe
Aronkeidas, Kauhajoki
21.9.2019 la
Säänjärven lava, Savitaipale
25.9.2019 ke
Viking Amorella
27.9.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
28.9.2019 la
Merikievari, Merikarvia
2.10.2019 ke
Silja Symphony
3.10.2019 to
Silja Symphony
5.10.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
6.10.2019 su
Ruskotalo, Rusko
9.10.2019 ke
Esakallio, Somero
9.10.2019 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
11.10.2019 pe
Tuiskula, Nivala
12.10.2019 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
13.10.2019 su
Kisakaari, Mikkeli
22.10.2019 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
25.10.2019 pe
Wanha Työski, Hamina
26.10.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
27.10.2019 su
M/S Baltic Princess
1.11.2019 pe
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
2.11.2019 la
Kuntotalo, Kouvola
3.11.2019 su
Evijärven ns, Evijärvi
5.11.2019 ti
M/S Baltic Princess
8.11.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
9.11.2019 la
Anttolanhovi, Mikkeli
10.11.2019 su
Orimattilan Kehräämö, Orimattila
13.11.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
15.11.2019 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
16.11.2019 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
17.11.2019 su
Viking Grace
18.11.2019 ma
Viking Grace
19.11.2019 ti
Viking Grace
22.11.2019 pe
Kylpylähotelli Summassaari, Saarijärvi
23.11.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
24.11.2019 su
Silja Europa
29.11.2019 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
30.11.2019 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
1.12.2019 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
3.12.2019 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
5.12.2019 to
Pesäkallio, Lahti
6.12.2019 pe itsenäisyyspäivä
Tulenliekki, Leppävirta
7.12.2019 la
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
8.12.2019 su
Kalliohovi, Loimaa
10.12.2019 ti
Silja Europa, konsertti
11.12.2019 ke
Silja Europa
13.12.2019 pe
Mietaan ns, Kurikka
14.12.2019 la
Alavieskan Viri, Alavieska
15.12.2019 su
Puistokulma, Vantaa
16.12.2019 ma
Viking Gabriella
17.12.2019 ti
Viking Gabriella
20.12.2019 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
21.12.2019 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
3.1.2020 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
4.1.2020 la
Tanhuhovi, Lohja
5.1.2020 su
Pesäkallio, Lahti
10.1.2020 pe
Tuiskula, Nivala
11.1.2020 la
Aronkeidas, Kauhajoki
12.1.2020 su
Ruskotalo, Rusko
16.1.2020 to
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
17.1.2020 pe
Tulenliekki, Leppävirta
18.1.2020 la
Kuntotalo, Kouvola
19.1.2020 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
25.1.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
28.1.2020 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
31.1.2020 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
1.2.2020 la
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
3.2.2020 ma
Kulttuuritalo, Helsinki
7.2.2020 pe
Hotelli IsoValkeinen, Kuopio
8.2.2020 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
9.2.2020 su
Kisakaari, Mikkeli
14.2.2020 pe ystävänpäivä
Teeriharju, Somero
15.2.2020 la
Tanssikeskus Tessu, Tampere
21.2.2020 pe
Kuhmon Kelo, Kuhmo
22.2.2020 la
Alavieskan Viri, Alavieska
23.2.2020 su
Evijärven ns, Evijärvi
13.3.2020 pe
Imatran kylpylä, Imatra
18.3.2020 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
13.6.2020 la
Säänjärven lava, Savitaipale, peruutettu
24.6.2020 ke
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö, naistentanssit
3.7.2020 pe
Kajasteen lava, Nurmes
4.7.2020 la
Liperin lava, Liperi
5.7.2020 su
Välijoen lava, Savitaipale
7.7.2020 ti
Tortinmäen lava, Turku
10.7.2020 pe
Hotelli Ellivuori, Sastamala
11.7.2020 la
Höyrypaviljonki, Keuruu
24.7.2020 pe
Pajarinhovi, Kitee
25.7.2020 la
Jenkkapirtti, Asikkala, avajaiset
29.7.2020 ke
Kisapirtti, Parikkala
1.8.2020 la
Riutanharju, Riihimäki
2.8.2020 su
Hirvensuuli, Huittinen
6.8.2020 to
Jenkkapirtti, Asikkala, naistentanssit
7.8.2020 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat
8.8.2020 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
13.8.2020 to
Salmen lava, Pieksämäki
15.8.2020 la
Hojo hojo, Tuusniemi
19.8.2020 ke
Ruokolahden lava, Siikajoki
20.8.2020 to
Maaningan kasino, Kuopio
21.8.2020 pe
Jormuan lava, Kajaani
22.8.2020 la
√Ąmyri, Somero
23.8.2020 su
Helsinki Pavi, Vantaa
25.8.2020 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
28.8.2020 pe
Hangan lava, Hankasalmi
29.8.2020 la
Suukosken keidas, Tervola
2.9.2020 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
4.9.2020 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
6.9.2020 su
Lemmenlava, Joensuu
12.9.2020 la
Säänjärven lava, Savitaipale
18.9.2020 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
19.9.2020 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
30.9.2020 ke
Esakallio, Somero
2.10.2020 pe
Radisson Blu Tähtitanssit, Oulu
9.10.2020 pe
Hotelli Tallukka, Asikkala
10.10.2020 la
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
11.10.2020 su
Alavieskan Viri, Alavieska
17.10.2020 la
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
21.10.2020 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
7.11.2020 la
Urjanlinna, Sievi
8.11.2020 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
20.11.2020 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
25.11.2020 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
27.11.2020 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
25.6.2022 la juhannuspäivä
Huvilintu, Raisio
10.7.2022 su
Uittamo paviljonki, Turku
14.7.2022 to
Tulenliekki, Leppävirta
15.7.2022 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
17.7.2022 su
√Ėll√∂l√§n lava, Joensuu
4.11.2022 pe
Imatran kylpylä, Imatra
25.2.2023 la
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
3.3.2023 pe
Imatran kylpylä, Imatra
4.3.2023 la
Valtatie 2, Harjavalta
10.3.2023 pe
Härmän Kylpylä, Kauhava
22.3.2023 ke
Hirvensuuli, Huittinen, naistentanssit
31.3.2023 pe
Kartano Kievari, √Ą√§nekoski
8.4.2023 la
Valtatie 2, Harjavalta
15.4.2023 la
Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi
22.4.2023 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
28.4.2023 pe
Tanhuhovi, Lohja
29.4.2023 la
Metsälinna, Akaa
19.5.2023 pe
Salamakallio, Rauma
20.5.2023 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
27.5.2023 la
Säänjärven lava, Savitaipale
28.5.2023 su helluntai
Helsinki Pavi, Vantaa
10.6.2023 la
Rönnin lava, Orivesi
11.6.2023 su
Hirvensuuli, Huittinen
16.6.2023 pe
Lusan halli, Kurikka
18.6.2023 su
Metsälinna, Mikkeli
24.6.2023 la juhannuspäivä
Jenkkapirtti, Asikkala
6.7.2023 to
√Ąmyri, Somero, naistentanssit
8.7.2023 la
Halkosaari, Lappajärvi
9.7.2023 su
Helsinki Pavi, Vantaa
18.7.2023 ti
Rajavaaran lava, Kitee
21.7.2023 pe
Jenkkapirtti, Asikkala
22.7.2023 la
Iitiän VPK:n lava, Lappeenranta
23.7.2023 su
Uittamo paviljonki, Turku
27.7.2023 to
Honkahovi, Kuhmoinen
29.7.2023 la
√Ąmyri, Somero
30.7.2023 su
Hirvensuuli, Huittinen
4.8.2023 pe
Salamakallio, Rauma
5.8.2023 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
12.8.2023 la
Valasranta, Pöytyä
18.8.2023 pe
Merskan lava, Rauma
2.9.2023 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
9.9.2023 la
Jenkkapirtti, Asikkala, pššttšjšiset
29.9.2023 pe
Imatran kylpylä, Imatra
30.9.2023 la
Metsälinna, Akaa
7.10.2023 la
Valtatie 2, Harjavalta, avajaiset
14.10.2023 la
Ravintola Enon vene, Joensuu
18.10.2023 ke
Teeriharju, Somero
20.10.2023 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
3.11.2023 pe
Wanhan Kanalan Kuiwurisali, Loimaa
5.11.2023 su
Tyrnävän seurojentalo, Tyrnävä, naistentanssit
25.11.2023 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
26.11.2023 su
Ravintola Kaks Ruusua, Varkaus