Lumo

11.8.2007 la
Laitakarin lava, Eurajoki
24.6.2016 pe juhannusaatto
Tampsan lava, Kotka
25.11.2016 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
10.12.2016 la
Latosaari, Lapua
11.2.2017 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
19.2.2017 su
Ruskotalo, Rusko
17.3.2017 pe
Teeriharju, Somero
8.4.2017 la
Latosaari, Lapua
27.5.2017 la
Latosaari, Lapua
23.6.2017 pe juhannusaatto
Tampsan lava, Kotka
24.6.2017 la juhannuspäivä
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
29.6.2017 to
Littoisten lava, Kaarina
30.6.2017 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
6.7.2017 to
Tommolan lava, Mäntyharju
16.7.2017 su
Tirvan lava, Kouvola
22.7.2017 la
Riutanharju, Riihimäki
28.7.2017 pe
Pappisten lava, Loimaa
29.7.2017 la
Jenkkapirtti, Asikkala
22.9.2017 pe
Esakallio, Somero
30.9.2017 la
Riutanharju, Riihimäki
28.10.2017 la
Auran nuortentalo, Aura
24.11.2017 pe
Teeriharju, Somero
2.12.2017 la
Valtatie 2, Harjavalta
5.12.2017 ti
Satulinna, Hattula
30.12.2017 la
Satulinna, Hattula
5.1.2018 pe
Pesäkallio, Lahti
13.1.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
3.2.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
10.2.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
17.2.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
24.2.2018 la
Auran nuortentalo, Aura
1.3.2018 to
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
2.3.2018 pe
Teeriharju, Somero
3.3.2018 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
17.3.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
31.3.2018 la
Ravintola Punainen kukko, Pori
4.4.2018 ke
M/S Baltic Princess
7.4.2018 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
8.4.2018 su
Pyrkivä, Turku
20.4.2018 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
21.4.2018 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
28.4.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
30.4.2018 ma vapunaatto
Tanhuhovi, Lohja
5.5.2018 la
Riutanharju, Riihimäki
6.5.2018 su
Silja Europa
11.5.2018 pe
Kisaranta, Kangasala, avajaiset
12.5.2018 la
Luhurikan lava, Lapua
16.5.2018 ke
Helsinki Pavi, Vantaa
25.5.2018 pe
Kuikan lava, Jyväskylä
26.5.2018 la
Ämyri, Somero
1.6.2018 pe
Kisaranta, Kangasala
2.6.2018 la
Jenkkapirtti, Asikkala
16.6.2018 la
Riutanharju, Riihimäki
22.6.2018 pe juhannusaatto
Tampsan lava, Kotka
23.6.2018 la juhannuspäivä
Ruusulinna, Nurmijärvi
23.6.2018 la juhannuspäivä
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
26.6.2018 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
27.6.2018 ke
Rönnin lava, Orivesi
29.6.2018 pe
Kisaranta, Kangasala
6.7.2018 pe
Kisaranta, Kangasala
7.7.2018 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
13.7.2018 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
14.7.2018 la
Huvilintu, Raisio
20.7.2018 pe
Valasranta, Pöytyä
21.7.2018 la
Jenkkapirtti, Asikkala
25.7.2018 ke
Särkkä, Punkalaidun
29.7.2018 su
Kolmilammi, Hausjärvi
3.8.2018 pe
Kisaranta, Kangasala, televisiointi
5.8.2018 su
Tirvan lava, Kouvola
10.8.2018 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
16.8.2018 to
Littoisten lava, Kaarina
18.8.2018 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
24.8.2018 pe
Kisaranta, Kangasala
25.8.2018 la
Jenkkapirtti, Asikkala
31.8.2018 pe
Virtain Hiekkaranta, Virrat, pttjiset
7.9.2018 pe
Metsälinna, Mikkeli
8.9.2018 la
Riutanharju, Riihimäki, pttjiset
14.9.2018 pe
Kisaranta, Kangasala, pttjiset
15.9.2018 la
Syvälahti, Kangasniemi
16.9.2018 su
M/S Baltic Princess
17.9.2018 ma
M/S Baltic Princess
18.9.2018 ti
M/S Baltic Princess
19.9.2018 ke
M/S Baltic Princess
6.10.2018 la
Auran nuortentalo, Aura
13.10.2018 la
Tanhuhovi, Lohja
14.10.2018 su
Helsinki Pavi, Vantaa, pttjiset
19.10.2018 pe
Pyrkivä, Turku
20.10.2018 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
21.10.2018 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
26.10.2018 pe
Pesäkallio, Lahti
27.10.2018 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
2.11.2018 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
3.11.2018 la
Hotelli Tallukka, Asikkala
9.11.2018 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
10.11.2018 la
Hämeenlinnan VPK, Hämeenlinna
16.11.2018 pe
Pesäkallio, Lahti
18.11.2018 su
Kerhola, Nokia
23.11.2018 pe
Teeriharju, Somero
24.11.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
26.11.2018 ma
Silja Europa
27.11.2018 ti
Silja Europa
30.11.2018 pe
Hotelli Leikari, Kotka
1.12.2018 la
Lautsian Kartano, Hämeenlinna
5.12.2018 ke
Tanhuhovi, Lohja
8.12.2018 la
Aronkeidas, Kauhajoki
15.12.2018 la
Limingan ns, Liminka
21.12.2018 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
22.12.2018 la
Valtatie 2, Harjavalta
28.12.2018 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
29.12.2018 la
Pesäkallio, Lahti
30.12.2018 su
Kerhola, Nokia
31.12.2018 ma uudenvuodenaatto
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.1.2019 ti uudenvuodenpäivä
Pesäkallio, Lahti
4.1.2019 pe
Valtatie 2, Harjavalta
6.1.2019 su
Kisakaari, Mikkeli
12.1.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
13.1.2019 su
Kerhola, Nokia
18.1.2019 pe
Teeriharju, Somero
24.1.2019 to
Tullikamarin pakkahuone, Tampere
26.1.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
1.2.2019 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
2.2.2019 la
Auran nuortentalo, Aura
9.2.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
15.2.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
17.2.2019 su
Silja Europa
18.2.2019 ma
Silja Europa
19.2.2019 ti
Silja Europa
20.2.2019 ke
Silja Europa
23.2.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
24.2.2019 su
Vuoksenniskan työväentalo, Imatra
1.3.2019 pe
Hämeenlinnan VPK, Hämeenlinna
2.3.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
8.3.2019 pe naisten päivä
Pyrkivä, Turku
15.3.2019 pe
Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli
16.3.2019 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
19.3.2019 ti
Ravintola Tulisuudelma, Vantaa
23.3.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
29.3.2019 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
5.4.2019 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
6.4.2019 la
Kuntotalo, Kouvola
13.4.2019 la
Valtatie 2, Harjavalta
19.4.2019 pe pitkäperjantai
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
20.4.2019 la
Pesäkallio, Lahti
21.4.2019 su pääsiäinen
Aronkeidas, Kauhajoki
30.4.2019 ti vapunaatto
Ruusulinna, Nurmijärvi
1.5.2019 ke vapunpäivä
M/S Baltic Princess
4.5.2019 la
Riutanharju, Riihimäki
10.5.2019 pe
Kisaranta, Kangasala, avajaiset
11.5.2019 la
Huvilintu, Raisio
17.5.2019 pe
Liikuntakeskus Vesileppis, Leppävirta
22.5.2019 ke
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
24.5.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
31.5.2019 pe
Kisaranta, Kangasala
1.6.2019 la
Riutanharju, Riihimäki
6.6.2019 to
Tapanilan urheilukeskus, Helsinki
9.6.2019 su helluntai
Hotelli Jollas89, Helsinki
12.6.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
15.6.2019 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
20.6.2019 to
Riutanharju, Riihimäki
21.6.2019 pe juhannusaatto
Kisaranta, Kangasala
22.6.2019 la juhannuspäivä
Riutanharju, Riihimäki
27.6.2019 to
Littoisten lava, Kaarina
29.6.2019 la
Mäntsälän lava, Mäntsälä
2.7.2019 ti
Pyhäsalmen lava, Pyhäjärvi, naistentanssit
5.7.2019 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
6.7.2019 la
Ämyri, Somero
7.7.2019 su
Kolmilammi, Hausjärvi
10.7.2019 ke
Kisapirtti, Parikkala
12.7.2019 pe
Kisaranta, Kangasala
13.7.2019 la
Tangomarkkinat, Seinäjoki
16.7.2019 ti
Hangan lava, Hankasalmi
17.7.2019 ke
Särkkä, Punkalaidun
19.7.2019 pe
Pistohiekan lava, Puumala
21.7.2019 su
Metsälinna, Mikkeli
22.7.2019 ma
Valasranta, Pöytyä
23.7.2019 ti
Kisaranta, Kangasala, vuorohakutanssit
26.7.2019 pe
Kisaranta, Kangasala
28.7.2019 su
Kyllikinranta, Iisalmi
30.7.2019 ti
Tortinmäen lava, Turku
1.8.2019 to
Rönnin lava, Orivesi
3.8.2019 la
Ruusu-Paviljonki, Nurmijärvi
4.8.2019 su
Tirvan lava, Kouvola
7.8.2019 ke
Kajasteen lava, Nurmes
9.8.2019 pe
Kisaranta, Kangasala
10.8.2019 la
Valasranta, Pöytyä
16.8.2019 pe
Kallioniemi, Kouvola
17.8.2019 la
Riutanharju, Riihimäki
24.8.2019 la
Ikaalinen Spa, Ikaalinen
25.8.2019 su
Kolmilammi, Hausjärvi
26.8.2019 ma
M/S Baltic Princess
27.8.2019 ti
M/S Baltic Princess
28.8.2019 ke
M/S Baltic Princess
30.8.2019 pe
Lusan halli, Kurikka
31.8.2019 la
Hämyslava, Nokia
3.9.2019 ti
Silja Europa
6.9.2019 pe
Kuikan lava, Jyväskylä, pttjiset
7.9.2019 la
Jenkkapirtti, Asikkala
13.9.2019 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
16.9.2019 ma
Silja Europa
17.9.2019 ti
M/S Baltic Princess
18.9.2019 ke
M/S Baltic Princess
21.9.2019 la
Huvilintu, Raisio
28.9.2019 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
12.10.2019 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
13.10.2019 su
Kerhola, Nokia
2.11.2019 la
Rokua Health & Spa, Utajärvi
3.11.2019 su
M/S Baltic Princess
4.11.2019 ma
M/S Baltic Princess
10.11.2019 su
Kisakaari, Mikkeli
15.11.2019 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
16.11.2019 la
Auran nuortentalo, Aura
22.11.2019 pe
Ravintola Tähtikellari, Pori
23.11.2019 la
Kartano Kievari, Äänekoski
26.11.2019 ti
Hotelli Hiittenharju, Harjavalta, naistentanssit
29.11.2019 pe
Teeriharju, Somero
30.11.2019 la
Tanhuhovi, Lohja
1.12.2019 su
Hyvinkään järjestötalo, Hyvinkää
11.12.2019 ke
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio, naistentanssit
13.12.2019 pe
Ruusulinna, Nurmijärvi
15.12.2019 su
Ruskotalo, Rusko
1.1.2020 ke uudenvuodenpäivä
Pesäkallio, Lahti
17.1.2020 pe
Teeriharju, Somero
18.1.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
24.1.2020 pe
Tuiskula, Nivala
31.1.2020 pe
Tanssikrouvi, Sastamala
1.2.2020 la
Auran nuortentalo, Aura
2.2.2020 su
Kisakaari, Mikkeli
3.2.2020 ma
Viking Mariella
4.2.2020 ti
Viking Mariella
8.2.2020 la
Pesäkallio, Lahti
9.2.2020 su
Kerhola, Nokia
14.2.2020 pe ystävänpäivä
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
15.2.2020 la
Kartano Kievari, Äänekoski
16.2.2020 su
Silja Europa
17.2.2020 ma
Silja Europa
28.2.2020 pe
Pyrkivä, Turku
29.2.2020 la
Pesäkallio, Lahti
17.4.2020 pe
Hotelli-Ravintola Rokuanhovi, Utajärvi
24.6.2020 ke
Kulttuurikuppila Brummi, Rauma
23.7.2020 to
Littoisten lava, Kaarina
24.7.2020 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
28.7.2020 ti
Kisaranta, Kangasala
1.8.2020 la
Ämyri, Somero
8.8.2020 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
14.8.2020 pe
Krouvin lava, Hartola
15.8.2020 la
Ruusulinna, Nurmijärvi
21.8.2020 pe
Hangan lava, Hankasalmi
29.8.2020 la
Valasranta, Pöytyä
4.9.2020 pe
Kisaranta, Kangasala
11.9.2020 pe
Hotelli Keurusselkä, Keuruu
19.9.2020 la
Syvälahti, Kangasniemi
17.10.2020 la
Kari Tapio Paalupaikka, Pieksämäki
23.10.2020 pe
Kylpylähotelli Peurunka, Laukaa
30.10.2020 pe
Pyrkivä, Turku
6.11.2020 pe
Kylpylähotelli Kunnonpaikka, Siilinjärvi
2.7.2021 pe
Kisaranta, Kangasala
10.7.2021 la
Viihdekeskus Kalliojärvi, Isokyrö
16.7.2021 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
17.7.2021 la
Keskisen kyläkauppa, Alavus
31.7.2021 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
4.8.2021 ke
Särkkä, Punkalaidun
5.8.2021 to
Littoisten lava, Kaarina
22.8.2021 su
Kolmilammi, Hausjärvi
4.9.2021 la
Riutanharju, Riihimäki
18.9.2021 la
Huvilintu, Raisio
24.9.2021 pe
Esakallio, Somero
9.10.2021 la
Kylpylähotelli Rauhalahti, Kuopio
15.10.2021 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
16.10.2021 la
Kartano Kievari, Äänekoski
22.10.2021 pe
Wanha Työski, Hamina
29.10.2021 pe
Anna & Albert, Oulu
6.11.2021 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
12.11.2021 pe
Pyrkivä, Turku
20.11.2021 la
Keskisen kyläkauppa, Alavus
10.12.2021 pe
Teeriharju, Somero, KORONAPASSI
12.3.2022 la
Hepokatti, Tampere
25.3.2022 pe
Wanha Työski, Hamina
1.4.2022 pe
Pyrkivä, Turku
15.4.2022 pe pitkäperjantai
Teeriharju, Somero
29.4.2022 pe
Helsinki Pavi, Vantaa
6.5.2022 pe
Esakallio, Somero
14.5.2022 la
Ilveskasino, Kuopio, avajaiset
20.5.2022 pe
Kisaranta, Kangasala
21.5.2022 la
Pajarinhovi, Kitee
8.6.2022 ke
Tampsan lava, Kotka
11.6.2022 la
Keskisen kyläkauppa, Alavus
16.6.2022 to
Littoisten lava, Kaarina
18.6.2022 la
Kukonhiekka, Saarijärvi
22.6.2022 ke
Kuikan lava, Jyväskylä, naistentanssit
1.7.2022 pe
Kapakanmäki, Hämeenlinna
13.7.2022 ke
Keskisen kyläkauppa, Alavus
16.7.2022 la
Riutanharju, Riihimäki
23.7.2022 la
Naapurinvaaran huvikeskus, Sotkamo
24.7.2022 su
Tirvan lava, Kouvola
27.7.2022 ke
Valasranta, Pöytyä
30.7.2022 la
Letkaliiteri, Joutsa
6.8.2022 la
Huvilintu, Raisio
10.8.2022 ke
Särkkä, Punkalaidun
13.8.2022 la
Pajarinhovi, Kitee