Pepe Enroth

Ohjelmisto tanssipaikoilla: (solistin ilmoitus 7.9.2019) pyytämättä: foxtrot, tango, valssi, hidas valssi, humppa, jenkka, polkka, masurkka, jive, bugg, rumba, cha cha cha; pyydettäessä: samba, salsa

Tuorein ohjelmapäivitys Pertti Enroth 14.10.2019.

Ti 15.10.2019
Pappilanpuiston palvelukeskus (Tampere)
Ke 16.10.2019
Kangasala
Su 20.10.2019
Kivistön työväentalo (Jyväskylä)
Ma 21.10.2019
Lielahden palvelukeskus (Tampere)
Ti 22.10.2019
Palvelutalo Kotipirtti (Tampere)
Ma 28.10.2019
Attendo Mariian Kartano (Loimaa)
Ma 28.10.2019
Attendo Mariianpuisto (Loimaa)
Su 3.11.2019
Nivalan ns
Su 10.11.2019
Rauman järjestötalo
Ma 11.11.2019
Kuuselakeskus (Tampere)
Ti 12.11.2019
Kivistön työväentalo (Jyväskylä)
Ke 13.11.2019
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Ti 19.11.2019
Laitilan terveyskoti
To 21.11.2019
Pohjolan palvelukeskus (Tampere)
Ma 25.11.2019
Rauhaniemen sairaala (Tampere)
To 28.11.2019
Pispan palvelukeskus (Tampere)
Pe 29.11.2019
Kaukaharjun palvelukoti (Tampere)
La 30.11.2019
Vuorenmaan seuratalo (Säkylä)
Ti 17.12.2019
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
Ke 18.12.2019
Pohjolan palvelukeskus (Tampere)
To 26.12.2019 tapaninpäivä
Orimattilan Kehräämö
Su 29.12.2019
Elimäen-Vilppulan ns (Koria, Kouvola)
To 2.1.2020
Lielahden palvelukeskus (Tampere)
La 11.1.2020
Kauko-Pohjan ns (Jäminkipohja, Ruovesi)
Ma 13.1.2020
Härmän Kylpylä (Kauhava)
Ke 15.1.2020
Pohjolan palvelukeskus (Tampere)
Ti 21.1.2020
Raittiustalo (Kuopio)
Ti 28.1.2020
Aavehalli (Vierumäki, Heinola)
To 6.2.2020
Pispan palvelukeskus (Tampere)
Ma 10.2.2020
Läyliäisten Seurala (Loppi)
To 20.2.2020
Hyvinkään järjestötalo
To 27.2.2020
Pohjolan palvelukeskus (Tampere)
Su 1.3.2020
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
To 19.3.2020
Lielahden palvelukeskus (Tampere)
To 26.3.2020
Pispan palvelukeskus (Tampere)
Ti 7.4.2020
Puistokulma (Hiekkaharju, Vantaa)
Ke 15.4.2020
Pohjolan palvelukeskus (Tampere)
La 6.6.2020
Tainuskylän lato (Kurikka)
Pe 19.6.2020 juhannusaatto
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)
La 20.6.2020 juhannuspäivä
Mahnalan lava (Hämeenkyrö)
To 25.6.2020
Männistö (Kellokoski, Tuusula)
La 27.6.2020
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
Ke 15.7.2020
Laitilan Tanssikanala
Su 26.7.2020
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
To 3.9.2020
Pohjolan palvelukeskus (Tampere)
La 12.9.2020
Västilän Voimantalo (Orivesi)
La 19.9.2020
Ruoveden urheilutalo (Ruovesi)
Su 20.9.2020
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
La 26.9.2020
Lohja Spa & Resort (Lohja)