Hotelli Anttolanhovi, Mikkeli

PhoneJuha Kaitainen 040 556 3437, Anttolan Hovi 044 430 1100
Info040 556 3437, 044 430 1100
S-mailHotelli Anttolanhovi, Hovintie 224, 52100 Anttola
E-mailsales@anttolanhovi.fi
Street addressHovintie 224, Anttola, Mikkeli
CoordinatesWGS84 N61°34'31.7" E27°36'07.8"
AnnouncementsLänsi-Savo (Thu)
Home pagehttp://www.anttolanhovi.fi/

Latest update Mikler Oy Anttolanhovi 11.10.2021.

Fri 22.10.2021 20:00--24:00, 18 euroa
Sinitaivas, Narikkamaksu sis. lipun hintaan
Fri 29.10.2021 20:00--24:00, 18 euroa
PNP, Narikkamaksu sis. lipun hintaan
Sat 30.10.2021
11:00--13:45 tanssikurssi: bugg perusteet hallitseville, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
14:15--17:00 tanssikurssi: salsa perusteet hallitseville, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
Fri 5.11.2021 20:00--24:00, 18 euroa
Finlanders, Narikkamaksu sis. lipun hintaan
Sat 6.11.2021 20:00--24:00, 18 euroa
Teemu Roivainen, Narikkamaksu sis. lipun hintaan
Fri 12.11.2021 20:00--24:00, 18 euroa
Marko Maunuksela, Jukka Hallikainen, Narikkamaksu sis. lipun hintaan
Fri 19.11.2021 20:00--24:00, 18 euroa
Eija Kantola, Narikkamaksu sis. lipun hintaan
Fri 26.11.2021 20:00--24:00, 18 euroa
Komiat, Narikkamaksu sis. lipun hintaan
Sat 4.12.2021
Taikakuu
Fri 10.12.2021 20:00--24:00, 16 euroa
J. Eskelinen
Fri 17.12.2021 20:00--24:00, 18 euroa
Saija Tuupanen & eX-miehet
Fri 14.1.2022 20:00--24:00, 18 euroa
Jyrki Nurminen & Sävel
Fri 21.1.2022 20:00--24:00, 18 euroa
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Fri 28.1.2022 20:00--24:00, 18 euroa
Susanna Heikki, Voimaorkesteri
Fri 11.2.2022
Pasi Kivimäki
Fri 18.2.2022 20:00--24:00, 18 euroa
Weranta
Fri 25.2.2022 20:00--24:00, 18 euroa
FBI-Beat
Fri 18.3.2022 20:00--24:00, 18 euroa
Hurma
Fri 1.4.2022 20:00--24:00, 18 euroa
Taikakuu
Fri 6.5.2022 20:00--24:00, 18 euroa
Teemu Roivainen