Kisakaari, Mikkeli

Phone050 910 0540
Info050 910 0540
S-mailRieskalähteentie 70, 20300 Turku, Pesäjärventie 34, 51420 Harjumaa
E-mailjaana.strandman@hotmail.com
Street addressKarsikkoniementie 3, Ristiina, Mikkeli
Driving instructions(a) Mikkeli -> Lappeenranta 25.2 km, to the left "Pellosniemi" 200 m.
(c) Kouvola -> Lappeenranta, to the left "Mikkeli" 2.5 km, to the right "Pellosniemi" 200 m.
CoordinatesWGS84 N61°28'16.6" E27°15'30.0"
AnnouncementsLänsi Savo (Thu)
Sun 24.10.2021 17:00--21:00, 17 euroa
Finlanders
Sun 31.10.2021 17:00--21:00, 17 euroa
Taikakuu
Sun 7.11.2021 17:00--21:00, 17 euroa
Kari Hirvonen & Onnentähti
Sun 14.11.2021 17:00--21:00, 17 euroa
PNP
Sun 21.11.2021 17:00--21:00, 17 euroa
Karavaani & Heidi Pakarinen
Sun 28.11.2021 17:00--21:00, 17 euroa
Neitoset
Sun 5.12.2021 17:00--21:00, 17 euroa
Sävel & Jyrki Nurminen
Sun 12.12.2021 17:00--21:00, 17 euroa
Jackpot & Jukka Hallikainen, Marko Maunuksela
Sun 19.12.2021 17:00--21:00, 17 euroa
Sinitaivas
Sun 26.12.2021 17:00--21:00
Helminauha