Hirvensuuli, Suttila, Huittinen

Phone044 056 5610
Info044 056 5610
S-mailHirvensuuli, Erkkiläntie 21, 32700 Huittinen
Street addressErkkiläntie 21, Suttila, Huittinen
Driving instructionsHuittinen -(road 230)-> Punkalaidun (Taikayöntie) 6 km.
CoordinatesWGS84 N61°09'53.9" E22°47'40.1"
AnnouncementsSK Menovinkit (Wed,Sun), Turun Sanomat (Wed,Sun), Aamulehti (Wed,Sun)
Home pagehttp://www.hirvensuuli.webnode.fi/

Latest update Hirvensuuli 26.7.2021.

Wed 28.7.2021 19:00--23:45, 15 euroa
Rosette & Teuvo Oinas, naistentanssit
Sun 1.8.2021 17:00--21:30, 15 euroa
Soiva orkesteri & Jarkko Yli-Sikkilä & Pirita Niemenmaa
Wed 4.8.2021 19:00--23:45, 15 euroa
Neitoset, naistentanssit
Sun 8.8.2021 17:00--21:30, 15 euroa
Tomi Markkola
Wed 11.8.2021 19:00--23:45, 15 euroa
Helmi-orkesteri, naistentanssit
Sun 15.8.2021 17:00--21:30, 15 euroa
PNP
Wed 18.8.2021 19:00--23:45, 15 euroa
Sävel & Jyrki Nurminen, naistentanssit
Sun 22.8.2021 17:00--21:30, 15 euroa
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Wed 25.8.2021 19:00--23:45, 15 euroa
Sami Rosholm & Casanova, naistentanssit
Sun 29.8.2021 17:00--21:30, 15 euroa
Tanssiorkesteri Helminauha
Wed 1.9.2021 19:00--23:45, 15 euroa
Kari Hirvonen & Onnentähti, naistentanssit
Sun 5.9.2021 17:00--21:30, 15 euroa
Amore & Leif Lindeman
Wed 8.9.2021 19:00--23:45, 15 euroa
Neitoset, naistentanssit
Sun 12.9.2021 17:00--21:30, 15 euroa
Rosette & Teuvo Oinas
Wed 15.9.2021 19:00--23:45, 15 euroa
Soiva orkesteri & Jarkko Yli-Sikkilä & Pirita Niemenmaa, naistentanssit
Sun 19.9.2021 17:00--21:30, 15 euroa
Sävel & Jyrki Nurminen