Lemmenlava, Hammaslahti, Joensuu

PhoneToivonen Sari 050 592 7011
InfoToivonen Sari 050 592 7011
S-mailPyhäselän Urheilijat ry, Paavontie 8C3, 82200 Hammaslahti
E-mailsaritoivonen@hotmail.com
Street addressLemmenpolku 12, Hammaslahti, Joensuu
Driving instructions(a) Joensuu -> Lappeenranta 20 km, to the right "Hammaslahti" 5 km, to the left "Ketsu" about 200 m.
CoordinatesWGS84 N62°26'25.4" E29°58'29.5"
AnnouncementsKarjalainen (Sat)
Home pagehttp://www.pyhaselanurheilijat.fi/

Latest update Pyhäselän Urheilijat ry 28.7.2021.

Sun 1.8.2021
18:00--19:00 tanssikurssi: jive kurssi ennen tansseja, sis. tanssilipun hintaan, Juhani Tahvanainen ja Tytti Arima, Tanssikoulu Wanha Maestro
19:00--23:30 Unelmavävyt, 15 euroa
Wed 4.8.2021 19:00--23:30, 15 euroa
Trio Vetreä
Sun 8.8.2021
18:00--19:00 tanssikurssi: polkka perusteista alkaen, sis. tanssilipun hintaan, Auli Kempas, Tanssikoulu Wanha Maestro
19:00--23:30 Väliaikainen, 15 euroa
Sun 15.8.2021
18:00--19:00 tanssikurssi: lavablues perusteista alkaen, sis tanssilipun hintaan, Juhani Tahvanainen, Tanssikoulu Wanha Maestro
19:00--23:30 Jyrki Nurminen, 15 euroa
Fri 20.8.2021 19:00--23:30, 10 euroa
Karaoketanssit
Sun 22.8.2021
18:00--19:00 tanssikurssi: lavaswing perusteista alkaen, sis tanssilipun hintaan, Juhani Tahvanainen ja Tytti Arima, Tanssikoulu Wanha Maestro
19:00--23:30 Hannu Hautaniemi, 15 euroa
Sun 29.8.2021
18:00--19:00 tanssikurssi: tango kurssi ennen tansseja, sis tanssilipun hintaan, Juhani Tahvanainen ja Tytti Arima, Tanssikoulu Wanha Maestro
19:00--23:00 Onnenkulkurit & J. Eskelinen, 15 euroa
Sun 5.9.2021
18:00--19:00 tanssikurssi: hitaat perusteista alkaen, sis tanssilipun hintaan, Juhani Tahvanainen ja Tytti Arima, Tanssikoulu Wanha Maestro
19:00--23:00 Jarno Itkonen, Yötaivas, 15 euroa
Sun 12.9.2021 19:00--23:30, 15 euroa
Tähtikuvio, Niko Mäenpää
Sat 18.9.2021 20 euroa
Tsugu Ways, Viihdeorkesteri Rautavarasto