Kyösti Mäkimattila

Keikat kartalla
Orkesteri: Varjokuva
Contact: Hype Productions Oy / Tommi Liimatainen, 040 865 1618, tommi@hypeproductions.fi
Propromotion Oy / Taija Holm, 040 748 3435, taija.holm@propromotion.fi
Home page: http://www.kyostimakimattila.fi/
Dance repertoire: (according to the band 23.3.2020) not regularly: foxtrot, tango, waltz, slow waltz, humppa, jenkka, polka, masurkka, jive, rumba, cha cha cha
Music samples: Yössä soi Americano, Pieni kukkanen
Background information dated: 23.3.2020

Latest update Varjokuva 31.8.2021.

Fri 24.9.2021
Kapakanmäki (Tuulos, Hämeenlinna)
Sat 25.9.2021
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
Sun 26.9.2021
Kisaranta (Huutijärvi, Kangasala)
Fri 1.10.2021
Ruusulinna (Nurmijärvi)
Sat 9.10.2021
Kari Tapio Paalupaikka (Pieksämäki)
Fri 15.10.2021
Hotelli Tallukka (Asikkala)
Sun 17.10.2021
Kerhola (Nokia)
Sat 23.10.2021
Valtatie 2 (Harjavalta)
Fri 29.10.2021
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Wed 24.11.2021
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)