Markku Aro

Orkesteri: Diesel
Dance repertoire: (according to the vocalist 17.6.2021) by default: tango, waltz, slow waltz, humppa, boogie woogie; on request: foxtrot, jenkka, polka, jive, samba, rumba, cha cha cha, salsa; not regularly: masurkka

23.8.2021.

Sat 2.10.2021
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
Wed 13.10.2021
Ikaalinen Spa
Fri 15.10.2021
Kylpylähotelli Kunnonpaikka (Siilinjärvi)
Fri 29.10.2021
Wanha Työski (Hamina)
Fri 5.11.2021
Imatran kylpylä
Sat 20.11.2021
Metsälinna (Varrasniemi, Akaa)
Sat 27.11.2021
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Wed 8.12.2021
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
Sat 11.12.2021
Tanssiklubi (Oulu)
Sun 26.12.2021
Vuoksenniskan työväentalo (Imatra)
Fri 31.12.2021
Kari Tapio Paalupaikka (Pieksämäki)