Suvi Karjula

Sat 26.6.2021
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
Sun 27.6.2021
Uittamo paviljonki (Turku)
Sat 3.7.2021
Ämyri (Somerniemi, Somero)
Fri 9.7.2021
Nutikan lava (Rummunkylä, Lappeenranta)
Sat 10.7.2021
Maaningan kasino (Keskisaari, Maaninka, Kuopio)
Fri 16.7.2021
Jormuan lava (Kajaani)
Sat 17.7.2021
Kaarihovi (Teuva)
Thu 22.7.2021
Tulenliekki (Leppävirta)
Thu 19.8.2021
Linnanmäki (Helsinki)
Tue 24.8.2021
Pyhäsalmen lava
Fri 27.8.2021
Esakallio (Somero)
Sat 18.12.2021
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)