Pepe Enroth

Dance repertoire: (according to the vocalist 9.2.2020) by default: foxtrot, tango, waltz, slow waltz, humppa, jenkka, polka, masurkka, jive, bugg, rumba, cha cha cha; on request: samba, salsa

21.4.2021 . Lähetä täydennyspyyntö.

Sat 26.6.2021
Mahnalan lava (Hämeenkyrö)
Sat 3.7.2021
Laitakarin lava (Luodonkylä, Luvia, Eurajoki)
Tue 6.7.2021
Harjulan lava (Hollola)
Sat 10.7.2021
Vojakkalan lava (Loppi)
Wed 14.7.2021
Laitilan Tanssikanala
Sun 25.7.2021
Lemmenlava (Hammaslahti, Joensuu)
Sat 11.9.2021
Västilän Voimantalo (Orivesi)
Sun 26.9.2021
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
Sat 13.11.2021
Kauko-Pohja (Jäminkipohja, Ruovesi)
Sat 4.12.2021
? Tirilän työväentalo (Lappeenranta)