Saija Tuupanen


Keikat kartalla
Orkesteri: eXmiehet
Contact: Magnum Live Oy, Mestarintie 11, 01730 Vantaa, 010 3965 000 (vaihde), viihde@magnumlive.fi
Home page: http://www.saijatuupanen.fi/
Dance repertoire: (according to the band 2.12.2020) by default: foxtrot, tango, waltz, slow waltz, humppa, jenkka, polka, jive, bugg, boogie woogie, rumba, cha cha cha, salsa; on request: masurkka
Background information dated: 2.12.2020

Latest update eXmiehet 16.9.2021.

Fri 24.9.2021
Krouvin lava (Kalhonkylä, Hartola)
Sun 26.9.2021
Metsälinna (Heikkilä, Ristiina, Mikkeli)
Fri 1.10.2021
Esakallio (Somero)
Fri 15.10.2021
Wanha Työski (Hamina)
Wed 20.10.2021
Hotelli Tallukka (Asikkala)
Fri 22.10.2021
Original Sokos Hotel Kimmel (Joensuu)
Sat 23.10.2021
Naapurinvaaran huvikeskus (Sotkamo)
Sun 24.10.2021
Alapitkän ns (Lapinlahti)
Fri 29.10.2021
Spa Hotel Runni (Iisalmi)
Sat 30.10.2021
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Wed 3.11.2021
Ideapark (Seinäjoki)
Fri 5.11.2021
Kylpylähotelli Rauhalahti (Kuopio)
Sat 6.11.2021
Lomakeskus Huhmari (Polvijärvi)
Mon 8.11.2021
Viking Grace
Tue 9.11.2021
Viking Grace
Fri 12.11.2021
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Sat 13.11.2021
Tanssikeskus Tessu (Tampere)
Thu 25.11.2021
Pyhäjärvi
Fri 26.11.2021
Imatran kylpylä
Mon 29.11.2021
Savonlinna
Wed 1.12.2021
Tampere
Thu 2.12.2021
Porvoo
Fri 3.12.2021
Joensuu
Sat 4.12.2021
Kuopio
Sun 5.12.2021
Ravintola Vanajanlinna (Hämeenlinna)
Wed 8.12.2021
Turku
Thu 9.12.2021
Jyväskylä
Fri 10.12.2021
Pieksämäki
Sat 11.12.2021
Oulu