Jarkko Yli-Sikkilä

Orkesteri: Soiva orkesteri

Latest update Soiva orkesteri 2.9.2021.

Sat 25.9.2021
Luhurikan lava (Tiistenjoki, Lapua)
Fri 1.10.2021
Anna & Albert (Oulu)
Sat 2.10.2021
Saarenkylän ns (Rovaniemi)
Fri 8.10.2021
Hotelli Ellivuori (Sastamala)
Sat 9.10.2021
Kartano Kievari (Hietama, Äänekoski)
Sun 10.10.2021
Helsinki Pavi (Itä-Hakkila, Vantaa)
Sat 16.10.2021
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Sat 23.10.2021
Hotelli Tallukka (Asikkala)
Sun 24.10.2021
Vuoksenniskan työväentalo (Imatra)
Sat 30.10.2021
Lempäälän manttaalitalo
Sun 31.10.2021
Hyvinkään järjestötalo
Sat 6.11.2021
Tanhuhovi (Lohja)
Fri 12.11.2021
Teeriharju (Häntälä, Somero)
Sun 14.11.2021
Alavieskan Viri
Sat 20.11.2021
Viihdekeskus Kalliojärvi (Valtaala, Isokyrö)
Sun 21.11.2021
Valkeaniemen Pirtti (Riihivalkama, Tammela)
Sat 27.11.2021
Tyrnävän seurojentalo
Sun 28.11.2021
Orimattilan Kehräämö
Sat 4.12.2021
Latosaari (Lapua)
Sat 11.12.2021
Aronkeidas (Kauhajoki)
Sun 26.12.2021
Lakis Areena (Vimpeli)