Puistokulma, Hiekkaharju, Vanda

TelSu klo 15--21 010 420 2620, ti klo 13--16 0500 312 607
InfoSu-tanssit Riku Ahola 040 518 1883, ti-tanssit Veijo Hakkarainen 0500 312 607
PostadressPuistokulma, Talkootie 4, 01350 Vantaa
E-mailpuistokulma@puistokulma.fi
BesöksadressTalkootie 4, Hiekkaharju, Vanda
Körinstructioner(a) Helsingfors -> Tusby 17 km, åt höger "Tikkurila" 2.3 km, T-risteys åt vänster "Hiekkaharju" (Talvikkitie) 850 m, åt höger "Hiekkaharju" (Talkootie) 800 m.
KoordinaterWGS84 N60°18'12.1" E25°02'39.6"
Hemsidahttp://www.puistokulma.fi/

Uppdaterad senast Puistokulma ry 28.10.2019.

Ti 19.11.2019 13:00--15:45, 10 euroa
Köpi Koski trio
To 21.11.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: teemailta, tangovalssi jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Mervi Evelä ja Tomi Tuomi, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
S 24.11.2019 16:00--20:30, 15 euroa
Sami Rosholm & Casanova
Ti 26.11.2019 13:00--15:45, 10 euroa
Timo Lahtimo
To 28.11.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: teemailta, tango jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
S 1.12.2019 16:00--20:30, 15 euroa
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 3.12.2019 13:00--15:45, 10 euroa
Jani Helenius, Nina Åkerman
S 8.12.2019 16:00--20:30, 15 euroa
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Ti 10.12.2019 13:00--15:45, 10 euroa
Kulkuripojat
To 12.12.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: fusku jatko 1,2,3, 1h 12€, 2h 20€, 3h 24€, kanta-asiakashinnat 1h 10€, 2h 18€ ja 3h 22€, Maija Astikainen, Tanssia ja Terapiaa Maija Astikainen Ky
S 15.12.2019 16:00--20:30, 15 euroa
Pekkaniskan Pojat
Ti 17.12.2019 13:00--15:45, 10 euroa
Pepe Enroth
S 22.12.2019 16:00--20:30, 15 euroa
Polte
To 26.12.2019 16:00--20:30, 15 euroa
Sunset & Arto Nuotio
S 29.12.2019 16:00--20:30, 15 euroa
Kiintotähti & Teuvo Oinas
S 12.1.2020
Norolan Pojat
Ti 11.2.2020
Köpi Koski trio
S 16.2.2020
Ari Lavu
Ti 18.2.2020
Focus & Sakke Kotilainen
Ti 3.3.2020
Tähtikuvio & Niko Mäenpää
S 8.3.2020
Köpi Koski ja Projekti
Ti 7.4.2020
Pepe Enroth
Ti 28.4.2020
Minna Äikäs band & Minna Äikäs
Ti 19.5.2020
Trio Petromax