Ämyri, Somerniemi, Somero

La 15.5.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Pertti Niemi & Odessa, Horizone & Tapani Kansa
La 22.5.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Sata kitaraa & Antti Huovila, Unelmavävyt
La 29.5.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Suomirytmi & Heikki Ilmonen, Jaguar & Mikko Kilkkinen
La 5.6.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Diesel & Markku Aro, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 12.6.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Union & Vesa Toivonen, Eino Grön
La 19.6.2004 juhannuspäivä 20:00--01:30, 12 euroa
Omega & Eija Kantola, Tanssikengät & Teuvo Oinas
Pe 25.6.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Fortuna & Arja Koriseva, Graniitti & Rainer Bollström
La 26.6.2004 20:00--01:30, 12 euroa
La Strada & Anita Hirvonen, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
To 1.7.2004 20:00--00:30, 10 euroa
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, naistentanssit
La 3.7.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Taikakuu, Esteri
To 8.7.2004 20:00--00:30, 10 euroa
Souvarit, naistentanssit
La 10.7.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Mekka & Paula Koivuniemi, Swingers
To 15.7.2004 20:00--00:30, 10 euroa
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
La 17.7.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Öiset kitarat, Agents & Jorma Kääriäinen
To 22.7.2004 20:00--00:30, 10 euroa
Yölintu, naistentanssit
La 24.7.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Korsuorkesteri, Bolero 1 & Lea Laven
To 29.7.2004 20:00--00:30, 10 euroa
Syke, naistentanssit
La 31.7.2004 20:00--01:30, 12 euroa
NeljänSuora, Seinäruusut & Johanna Pakonen
To 5.8.2004 20:00--00:30, 10 euroa
Finlanders, naistentanssit
La 7.8.2004 20:00--01:30, 12 euroa
A. Aallon rytmiorkesteri, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
To 12.8.2004 20:00--00:30, 10 euroa
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit
La 14.8.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Suomi-yhtye & Pekka Hartonen
To 19.8.2004 20:00--00:30, 10 euroa
Marita Taavitsainen & Koivu, naistentanssit
La 21.8.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Lumipallo & Tommi Soidinmäki, FBI Beat
La 28.8.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Paratiisi & Kaija Pohjola, FinnNostalgia
La 4.9.2004 20:00--01:30, 12 euroa
Petoman, Fantasia & Arto Nuotio & Johanna Debreczeni, A. Aallon rytmiorkesteri
La 11.9.2004 20:00--01:30, 12 euroa
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, Rosso & Tarja Lunnas
La 14.5.2005
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Paroque, Marika Paavola
La 21.5.2005
Diesel & Markku Aro, NeljänSuora
La 28.5.2005
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 4.6.2005
Horizone & Matti ja Teppo, Mika Raittila
La 11.6.2005
Panorama & Marion Rung, Eino Grön
La 18.6.2005
Fortuna & Arja Koriseva, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Pe 24.6.2005 juhannusaatto
Bolero 1 & Lea Laven, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 25.6.2005 juhannuspäivä
La Strada & Anita Hirvonen, Oo la laa & Kristiina Mäki
To 30.6.2005
Finlanders, naistentanssit
La 2.7.2005
Avenue & Anniina Mattila, Unelmavävyt
To 7.7.2005
Souvarit, naistentanssit
La 9.7.2005
Susanna Sakko & Onnenpotku, Tommys & Charles Plogman
To 14.7.2005
Taikakuu, naistentanssit
La 16.7.2005
Omega & Eija Kantola, Suomirytmi & Heikki Ilmonen
To 21.7.2005
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
La 23.7.2005
FBI Beat, Esteri
To 28.7.2005
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
La 30.7.2005
Shubiduu & Hilkka Mäkitalo, Sata kitaraa & Antti Huovila
To 4.8.2005
Marita Taavitsainen & Koivu, naistentanssit
La 6.8.2005
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri & Marko Lämsä & Terhi Lehtoniemi, Öiset kitarat
To 11.8.2005
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu, naistentanssit
La 13.8.2005
Mekka & Paula Koivuniemi, Jaguar & Mikko Kilkkinen
To 18.8.2005
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit
La 20.8.2005
Reija Kortet & Fernet & Tomi Markkola, Nelinpeli
La 27.8.2005
Suomi-yhtye, Velvet
La 3.9.2005
Tony Montana, Kati Fors, Somero Soikoon -tapahtuma
La 10.9.2005
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, Syke
La 20.5.2006
Mistral & Anne Mattila, Esteri
La 27.5.2006
La Strada & Anita Hirvonen, Twisters & Heli Ruotsalainen
La 3.6.2006
Reija Kortet & Satelliittitaivas, Valentinot & Rami Rafael
La 10.6.2006
Bolero 1 & Lea Laven, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 17.6.2006
Fortuna & Arja Koriseva, Öiset kitarat
Pe 23.6.2006 juhannusaatto
Diesel & Markku Aro, Major & Kati Fors
La 24.6.2006 juhannuspäivä
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Jokerit Company, Hanna Talikainen
To 29.6.2006
Anneli Mattila & V.I.P., naistentanssit
La 1.7.2006
Varjokuva, Tapani Kansa
To 6.7.2006
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 8.7.2006
Channel Four, Tony Montana Band
To 13.7.2006
Foxpop, Yölintu
La 15.7.2006
Rosso & Tarja Lunnas, Pekka Nebelung
To 20.7.2006
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 22.7.2006
Lumipallo & Saska Helmikallio, Oo la laa & Kristiina Mäki
To 27.7.2006
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 29.7.2006
Safir & Mira Kunnasluoto, Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
To 3.8.2006
Souvarit
La 5.8.2006
Casino & Annika Eklund, Unelmavävyt
To 10.8.2006
Finlanders
La 12.8.2006
Fantasia & Elina Vettenranta, Taivalkunta Beat
La 19.8.2006
Omenapuu & Johanna Pakonen, Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
La 26.8.2006
Omega & Eija Kantola, Nelinpeli
La 2.9.2006
Taikakuu, Markus Sextet
La 19.5.2007 20:00--01:30
Lumipallo & Marko Lämsä, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 26.5.2007 20:00--01:30
Anneli Mattila & V.I.P., Resiina & Juha Metsäperä
La 2.6.2007 20:00--01:30
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
La 9.6.2007 20:00--01:30
Diesel & Markku Aro, Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 16.6.2007 20:00--01:30
Markus Sextet, Leasing & Lea Laven
Pe 22.6.2007 juhannusaatto 20:00--01:30
FBI Beat, Rosso & Tarja Lunnas
La 23.6.2007 juhannuspäivä 20:00--01:30
Taikakuu, Heli Ruotsalainen
To 28.6.2007 20:00--00:30
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit
La 30.6.2007 20:00--01:30
A. Aallon rytmiorkesteri, Casino & Annika Eklund
To 5.7.2007 20:00--00:30
Sata kitaraa & Antti Huovila, naistentanssit
La 7.7.2007 20:00--01:30
Avenue & Anniina Mattila, Varjokuva
To 12.7.2007 20:00--00:30
Omega & Eija Kantola, naistentanssit
La 14.7.2007 20:00--01:30
Esteri, Tapani Kansa
To 19.7.2007 20:00--00:30
Yölintu, Elixir & Laura Carita, naistentanssit
La 21.7.2007 20:00--01:30
Syke, Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
To 26.7.2007 20:00--00:30
Tommys & Charles Plogman, naistentanssit
La 28.7.2007 20:00--01:30
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
To 2.8.2007 20:00--00:30
Souvarit, naistentanssit
La 4.8.2007 20:00--01:30
Marita Taavitsainen & Koivu, NeljänSuora
To 9.8.2007 20:00--00:30
Finlanders, naistentanssit
La 11.8.2007 20:00--01:30
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Oo la laa & Kristiina Mäki
La 18.8.2007 20:00--01:30
Tanssiorkesteri Helmi, Fantasia & Jenna Bågeberg
La 25.8.2007 20:00--01:30
Charlies, Freesia & Elina Vettenranta
La 1.9.2007 20:00--01:30
Poesie, Henri Stenroth
La 24.5.2008
Avec & Saska Helmikallio, Sinitaivas
La 31.5.2008
FBI Beat, Kismet & Kati Tuulia
La 7.6.2008
Fernet & Tomi Markkola, Shubiduu & Hilkka Mäkitalo
La 14.6.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Poesie
Pe 20.6.2008 juhannusaatto
Pekkaniskan Pojat, Fortuna & Arja Koriseva
La 21.6.2008 juhannuspäivä
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Favorit & Hanna Talikainen
To 26.6.2008
Tommys & Charles Plogman
La 28.6.2008
Varjokuva, Laura Carita
To 3.7.2008
Mistral & Anne Mattila
La 5.7.2008
Esteri, Paula Koivuniemi
To 10.7.2008
Yölintu, Suvi Hiltunen
La 12.7.2008
Reija Kortet, Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
To 17.7.2008
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 19.7.2008
Charlies
To 24.7.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 26.7.2008
NeljänSuora, Oo la laa & Kristiina Mäki
To 31.7.2008
Syke
La 2.8.2008
Rosso & Tarja Lunnas, Iltatähti & Matti Korkiala, Iltatähti ja A Hautaniemi
To 7.8.2008
Taikakuu
La 9.8.2008
A. Aallon rytmiorkesteri, Markus Sextet
La 16.8.2008
Freesia & Elina Vettenranta, Tommi Soidinmäki
La 23.8.2008
Avenue & Anniina Mattila, Diesel & Markku Aro
La 30.8.2008
Omega & Eija Kantola, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 6.9.2008
Syke, Kari Nyqvistin yhtye & Netta Skog
La 23.5.2009
Diesel & Markku Aro, Lotta Skog
La 30.5.2009
NeljänSuora, Monaco & Sirpa Liimatainen
La 6.6.2009
FBI Beat, Markus Sextet
La 13.6.2009
Pekkaniskan Pojat, In The Mood
Pe 19.6.2009 juhannusaatto
Taikakuu, Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 20.6.2009 juhannuspäivä
Tanssiorkesteri Helmi, Ilta & Janne Tulkki
To 25.6.2009
Tommys & Charles Plogman
La 27.6.2009
Shubiduu & Hilkka Mäkitalo, Kari Tapio
To 2.7.2009
Diesel & Markku Aro
La 4.7.2009
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Jani ja Jetsetters
To 9.7.2009
Mistral & Anne Mattila
La 11.7.2009
Reija Kortet & Satelliittitaivas, Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa
To 16.7.2009
Octavia & Hanna Talikainen
La 18.7.2009
Sinitaivas, Petoman & Tommi Soidinmäki
To 23.7.2009
Souvarit
La 25.7.2009
Varjokuva, Pequeno, Tiina Pitkänen
To 30.7.2009
Yölintu, Esteri
La 1.8.2009
A. Aallon rytmiorkesteri, Resiina & Juha Metsäperä
To 6.8.2009
Pekkaniskan Pojat
La 8.8.2009
Mikael Konttinen & Nelinpeli, Fortuna & Arja Koriseva
To 13.8.2009
Finlanders
La 15.8.2009
Union & Vesa Toivonen, Syke
La 22.8.2009
Anneli Mattila & V.I.P., Helmenkalastajat
La 29.8.2009
Charlies, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 22.5.2010
Rosso & Tarja Lunnas, Resiina & Juha Metsäperä
La 29.5.2010
Varjokuva, Feniks & Anitta Mattila
La 5.6.2010
Rosette & Kaija Lustila, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
La 12.6.2010
Helmenkalastajat, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 19.6.2010 juhannuspäivä
Saarnipuu, Saska Helmikallio, Kuunkuiskaajat
Pe 25.6.2010
Pekkaniskan Pojat, Diesel & Markku Aro
La 26.6.2010
Taikakuu, Karavaani & Susanna Heikki
To 1.7.2010
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit
La 3.7.2010
Fortuna & Arja Koriseva, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
To 8.7.2010
Union & Vesa Toivonen, Jani ja Jetsetters, naistentanssit
La 10.7.2010
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, NeljänSuora
To 15.7.2010
Mia Leivo & Pequeno, Yölintu, Suvi Hiltunen, naistentanssit
La 17.7.2010
A. Aallon rytmiorkesteri, Tiina Pitkänen
Su 18.7.2010
Esteri
To 22.7.2010
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
La 24.7.2010
Sinitaivas, Monaco & Sirpa Liimatainen
To 29.7.2010
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 31.7.2010
Anneli Mattila & V.I.P., Markus Sextet
To 5.8.2010
Syke, naistentanssit
La 7.8.2010
Myrskytuuli, Ilta & Janne Tulkki
To 12.8.2010
Omega & Eija Kantola, naistentanssit
La 14.8.2010
Tapani Kansa, Suvi Teräsniska
La 21.8.2010
Elegia & Maria Juhola, Markus Törmälä
La 28.8.2010
Korsuorkesteri, Esteri
La 4.9.2010
Monarkia & Jukka Hallikainen, Lotta Skog
La 21.5.2011
Diesel & Markku Aro, Monaco, Sirpa Liimatainen
La 28.5.2011
FBI Beat, Avenue & Anniina Mattila
La 4.6.2011
Rosette & Kaija Lustila, Sinitaivas
La 11.6.2011
Fantasia & Marko Maunuksela, Karavaani & Susanna Heikki
La 18.6.2011
Fernet & Tomi Markkola, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 24.6.2011 juhannusaatto
Pekkaniskan Pojat, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 25.6.2011 juhannuspäivä
Myrskytuuli, NeljänSuora
To 30.6.2011
Tommys & Charles Plogman, Syke
La 2.7.2011
Anneli Mattila & V.I.P., Esteri
To 7.7.2011
Korsuorkesteri
La 9.7.2011
Taikakuu, Helmenkalastajat
To 14.7.2011
Fernet & Tomi Markkola
La 16.7.2011
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa, Tiina Pitkänen
To 21.7.2011
Matti ja Teppo
La 23.7.2011
Fortuna & Arja Koriseva, Hurma
To 28.7.2011
Pekkaniskan Pojat
La 30.7.2011
Rosso & Tarja Lunnas, A. Aallon rytmiorkesteri
To 4.8.2011
Sinitaivas
La 6.8.2011
Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
To 11.8.2011
Finlanders
La 13.8.2011
Syke, Varjokuva
La 20.8.2011
Marita Taavitsainen, Jani ja Jetsetters
La 27.8.2011
Esteri, Suvi Teräsniska
La 3.9.2011
In The Mood, Tommi Soidinmäki
La 19.5.2012 20:00--01:30
NeljänSuora, Tähdet tähdet
La 26.5.2012 20:00--01:30
Varjokuva, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 2.6.2012 20:00--01:30
Rosette & Kaija Lustila, Sesam & Antti Raiski
La 9.6.2012 20:00--01:30
Horizone & Matti ja Teppo, Unelmavävyt
La 16.6.2012 20:00--01:30
Rosso & Tarja Lunnas, Myrskytuuli
Pe 22.6.2012 juhannusaatto 20:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, Fortuna & Arja Koriseva
La 23.6.2012 juhannuspäivä 20:00--01:30
Sinitaivas, Suvi Teräsniska
To 28.6.2012 20:00--01:00
Taikakuu, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, naistentanssit
La 30.6.2012 20:00--01:30
Omega & Eija Kantola, Hurma
To 5.7.2012 20:00--01:00
Syke, Yölintu, naistentanssit
La 7.7.2012 20:00--01:30
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Sawotta & Pekka Hartonen
To 12.7.2012 20:00--01:00
Avec & Saska Helmikallio, Myrskytuuli, naistentanssit
La 14.7.2012 20:00--01:30
Jani ja Jetsetters, In The Mood
To 19.7.2012 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, Tommys, naistentanssit
La 21.7.2012 20:00--01:30
Charlies, Pepito ja Pekka Saralevä, Tapani Kansa
To 26.7.2012 20:00--01:00
Sinitaivas, FBI Beat, naistentanssit
La 28.7.2012 20:00--01:30
Anneli Mattila & V.I.P., Petoman & Tommi Soidinmäki
To 2.8.2012 20:00--01:00
Souvarit, FinnNostalgia, Nalle Lehtonen & Rainer Friman, naistentanssit
La 4.8.2012 20:00--01:30
Omenapuu, Korsuorkesteri, Jenna Bågeberg
To 9.8.2012 20:00--01:00, 13 euroa
Markus Sextet, Helminauha, naistentanssit
La 11.8.2012 20:00--01:30, 15 euroa
Omenapuu & Johanna Pakonen, Jari Grek
To 16.8.2012 20:00--01:00, 13 euroa
Aki Mäki, Finlanders, Ratto-band, naistentanssit
La 18.8.2012 20:00--01:30, 15 euroa
Fernet & Tomi Markkola, Helmenkalastajat
To 23.8.2012 20:00--01:00, 13 euroa
NeljänSuora, Hurma, naistentanssit
La 25.8.2012 15 euroa
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Karavaani & Susanna Heikki
La 1.9.2012 20:00--01:30, 15 euroa
Reija Kortet, Sunset, A. Aallon rytmiorkesteri, Arto Nuotio
La 25.5.2013
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Väriloiste, avajaiset
La 1.6.2013
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Syke
La 8.6.2013
Finlanders, HotLine & Lasse Laaksonen, Midinetti & Tino Ahlgren
La 15.6.2013
Jarkko Honkanen, Fernet & Tomi Markkola
Pe 21.6.2013 juhannusaatto
Myrskytuuli, Yölintu
La 22.6.2013 juhannuspäivä
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Suvi Teräsniska
To 27.6.2013
NeljänSuora, naistentanssit
La 29.6.2013
Omenapuu & Johanna Pakonen, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
To 4.7.2013
Syke, naistentanssit
La 6.7.2013
Fortuna & Arja Koriseva, Kapris & Matti Esko
To 11.7.2013
Souvarit, naistentanssit
La 13.7.2013
Taikakuu & Janne Raappana, Varjokuva
To 18.7.2013
Sinitaivas, naistentanssit
La 20.7.2013
Tanssiorkesteri Ahopelto, Tapani Kansa
To 25.7.2013
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 27.7.2013
Charlies, Rosso & Tarja Lunnas
To 1.8.2013
Finlanders, naistentanssit
La 3.8.2013
Mamba, Juha Metsäperä
To 8.8.2013
Charles Plogman & Pientä unelmaa, naistentanssit
La 10.8.2013
Jari Sillanpää & Men in Black, Helminauha
La 17.8.2013
In The Mood, Suvi Teräsniska
La 24.8.2013
A. Aallon rytmiorkesteri, Markus Sextet, Ilta-aurinko
La 31.8.2013
NeljänSuora, Lotta Skog
La 24.5.2014
Diesel & Markku Aro, Maarit Peltoniemi
La 31.5.2014
Energia & Tommi Soidinmäki, Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
La 7.6.2014 16 euroa
Helmenkalastajat, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 14.6.2014 20:00--01:30
Fantasia & Marko Maunuksela, Karavaani & Susanna Heikki
Su 15.6.2014 16:00--20:00, 10 euroa
Tulipunaruusut
Pe 20.6.2014 juhannusaatto 20:00--02:00, 16 euroa
Pekkaniskan Pojat, In The Mood
La 21.6.2014 juhannuspäivä 20:00--02:00, 16 euroa
Unelmavävyt, Suvi Teräsniska, Tanja Vähäsarja
To 26.6.2014 20:00--01:00, 14 euroa
Hovinarrit & Heidi Pakarinen, Jukka Hallikainen
La 28.6.2014 20:00--01:30, 16 euroa
Sinitaivas, NeljänSuora
To 3.7.2014 20:00--01:00, 14 euroa
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
La 5.7.2014 20:00--01:30, 16 euroa
Jari Sillanpää & Men in Black, Teijo Suomi Orch
To 10.7.2014 20:00--01:00, 14 euroa
Hurma, naistentanssit
La 12.7.2014 20:00--01:30, 16 euroa
Marita Taavitsainen & Koivu, Kapris & Matti Esko
To 17.7.2014 20:00--01:00, 14 euroa
Taikakuu, naistentanssit
La 19.7.2014
12:00--16:00 Markus Sextet, 6 euroa
20:00--01:30 Markus Sextet, Tapani Kansa, 16 euroa
To 24.7.2014 20:00--01:00, 14 euroa
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 26.7.2014 20:00--01:30, 16 euroa
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Arja Koriseva
To 31.7.2014 20:00--01:00, 14 euroa
NeljänSuora, Ippe Mansikan orkesteri, naistentanssit
La 2.8.2014 20:00--01:30, 16 euroa
Myrskytuuli, A. Aallon rytmiorkesteri
To 7.8.2014 20:00--01:00, 14 euroa
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, Ilta-aurinko, naistentanssit
La 9.8.2014 20:00--01:30, 16 euroa
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Mattilat
La 16.8.2014 20:00--01:30, 16 euroa
Rosso & Tarja Lunnas, Väriloiste
La 23.8.2014 20:00--01:00, 16 euroa
Sinitaivas, Teijo Suomi Orch
La 30.8.2014 20:00--01:00, 16 euroa
In The Mood & Suvi Karjula, Midinetti & Johanna Pakonen
La 23.5.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Anneli Mattila, Omega & Eija Kantola
La 30.5.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Agents & Vesa Haaja, Retro-band & Sari Hellsten
La 6.6.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Unelmavävyt, Teijo Suomi Orch
La 13.6.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Sinitaivas, Helmenkalastajat
Pe 19.6.2015 juhannusaatto 20:00--01:30, 18 euroa
Rosette & Charles Plogman, Myrskytuuli
La 20.6.2015 juhannuspäivä 20:00--01:30, 18 euroa
NeljänSuora, Mattilat & Sanna Pietiäinen
La 27.6.2015 20:00--01:30, 16 euroa
In The Mood & Suvi Karjula, Arja Koriseva
To 2.7.2015 20:00--01:00, 15 euroa
Markku Aro, naistentanssit
La 4.7.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Karavaani & Heidi Pakarinen, Tomi Markkola
To 9.7.2015 20:00--01:00, 15 euroa
Souvarit, naistentanssit
La 11.7.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Taivaankaari & Heikki Koskelo, Suonkulkijat & Erik Kraemer, Tarja Lunnas
To 16.7.2015 20:00--01:00, 15 euroa
Hurma, naistentanssit
La 18.7.2015 20:00--01:30, 25 euroa
Jari Sillanpää & Men in Black, Ippe Mansikan orkesteri
To 23.7.2015 20:00--01:00, 15 euroa
Tulipunaruusut, naistentanssit
La 25.7.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Teuvo Oinas, Mikko Mäkeläinen
To 30.7.2015 20:00--01:00, 15 euroa
Sinitaivas, naistentanssit
La 1.8.2015 20:00--01:30, 16 euroa
A. Aallon rytmiorkesteri, Helminauha
To 6.8.2015 20:00--01:00, 15 euroa
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 8.8.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 15.8.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Taikakuu, Teijo Suomi Orch
La 22.8.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Midinetti & Johanna Pakonen
La 29.8.2015 20:00--01:30, 16 euroa
Markku Aro, Maarit Peltoniemi
La 21.5.2016 20:00--01:30, 16 euroa
FBI Beat, Teemu Roivainen, avajaiset
La 28.5.2016 20:00--01:30, 16 euroa
Anneli Mattila, Helmenkalastajat & Jarkko Järvenpää
La 4.6.2016 20:00--01:30, 16 euroa
Aki Mäki & 10tanssi Band, Midinetti & Johanna Pakonen
La 11.6.2016
13:00--16:00 Juha Simolan yhtye & Juha Simola
20:00--01:30 Helminauha, Mikko Mäkeläinen, 16 euroa
La 18.6.2016 20:00--01:30, 16 euroa
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Eini ja Boogie
Pe 24.6.2016 juhannusaatto 20:00--02:00, 20 euroa
Pekkaniskan Pojat, In The Mood
La 25.6.2016 juhannuspäivä 20:00--02:00, 25 euroa
Sinitaivas, Myrskytuuli & Mika Sihvola, Paula Koivuniemi
To 30.6.2016 20:00--00:30, 15 euroa
TopSecret & Maria Tyyster, naistentanssit
La 2.7.2016 20:00--01:30, 16 euroa
Eija Kantola, Marko Maunuksela
Su 3.7.2016 14:00--18:00, 10 euroa
Kristiina Mäki
To 7.7.2016 20:00--00:30, 15 euroa
Rosette & Charles Plogman, naistentanssit
La 9.7.2016 20:00--01:30, 16 euroa
Taikakuu, Kulkukoirat® & Maija Tenkanen
Su 10.7.2016 14:00--18:00, 10 euroa
Topi ja Toivottomat
To 14.7.2016 20:00--00:30, 15 euroa
Sinitaivas, naistentanssit
La 16.7.2016 20:00--01:30, 16 euroa
Patajätkä, Heikki Koskelo
Su 17.7.2016 14:00--18:00, 10 euroa
Mutkattomat & Eki Jantunen
To 21.7.2016 20:00--00:30, 15 euroa
Karavaani & Heidi Pakarinen, naistentanssit
La 23.7.2016 20:00--01:30, 20 euroa
Ippe Mansikan orkesteri, Matti ja Teppo
Su 24.7.2016 14:00--18:00, 10 euroa
Pertti Niemi & Odessa
To 28.7.2016 20:00--00:30, 16 euroa
Souvarit, naistentanssit
La 30.7.2016 20:00--01:30, 16 euroa
Diesel & Markku Aro, Seireenit
To 4.8.2016 20:00--00:30, 15 euroa
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 6.8.2016 20:00--01:30, 16 euroa
A. Aallon rytmiorkesteri, Teijo Suomi Orch
To 11.8.2016 20:00--00:30, 15 euroa
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, Suonkulkijat & Erik Kraemer, naistentanssit
La 13.8.2016 20:00--01:30, 16 euroa
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja, Sanna-Mari Titov
La 20.8.2016 20:00--01:30, 16 euroa
Marita Taavitsainen, Henkka ja Kulkurit
La 27.8.2016 20:00--01:30, 16 euroa
EXmiehet & Saija Tuupanen, Janne Tulkki
La 3.9.2016 20:00--01:30, 16 euroa
NeljänSuora, LäpiValaisu, päättäjäiset