Valtatie 2

TanssitLokakuun alusta toukokuun alkupuolelle joka viikko la 20:00--01:40, 40 tanssit vuodessa
Lattia750 m², suorakulmio, parkettia, liukasteena vaha
YleisöKaikenikäisiä, jakautuma vaihtelee esiintyjän mukaan
Puh044-9705440
Tiedustelut044-9705440
PostiV2, Liikuntatie 4, 00000 Harjavalta
Sähköpostiv-2@luukku.com
Naistenhaku21--21:30 ja 23--24
VarusteluSavuton kahvio, A-oikeudet, WC, vartioitu narikka 2 euroa, messinkiharja tanssikenkien huoltoa varten, majoitus 1 km, tanssipaketti Hotelli Hiittenharjulle, karaoke
KäyntiosoiteLiikuntatie 4, Harjavalta
Ajo-ohjeTien 2 varrella Harjavallan risteyksessä, Nesteen huoltoaseman takana.
KoordinaatitWGS84 N61°18'13.2" E22°07'49.2"
IlmoituksetSatakunnan Kansa (pe), Ykköset
Kotisivuhttp://www.v-2.fi/
Perustettu1966, elvytetty 1996, elvytetty uudelleen 2007
MuutaLiikennepuisto aikuisille...
Pe 26.9.2003
Souvarit
La 27.9.2003
Korsuorkesteri
La 4.10.2003
Diesel & Markku Aro, Seinäruusut & Johanna Pakonen
La 11.10.2003
Annika Eklund
La 18.10.2003
Huikon veljekset
La 25.10.2003
Channel Four
La 1.11.2003
Mekka & Paula Koivuniemi
Pe 7.11.2003
Reijo Taipale
La 8.11.2003
Oo la laa & Kristiina Mäki
La 22.11.2003
Korsuorkesteri
Pe 28.11.2003
Souvarit
La 29.11.2003
Teuvo Oinas
La 13.12.2003
Öiset kitarat
La 20.12.2003
Yötaivas
Pe 26.12.2003
Väriloiste
La 27.12.2003
Korsuorkesteri
Ke 31.12.2003
Janne Ahosen yhtye
La 17.1.2004
Fernet & Tomi Markkola, Sata kitaraa & Antti Huovila
La 24.1.2004
Tulipunaruusut, Mira Kunnasluoto
La 7.2.2004
Timangi, Humanders & CatCat
La 14.2.2004
Edit One & Tauski Peltonen
La 21.2.2004
Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
La 6.3.2004
FBI-beat, Bolero 1 & Lea Laven
La 20.3.2004
Mekka & Paula Koivuniemi
Pe 2.4.2004
Charlies
La 3.4.2004
Seinäruusut & Johanna Pakonen
Pe 9.4.2004
Sata kitaraa & Antti Huovila
Su 11.4.2004
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
Pe 23.4.2004
Souvarit
La 24.4.2004
Omega & Eija Kantola
Pe 30.4.2004
Bolero 1 & Lea Laven
La 1.5.2004
Korsuorkesteri
La 8.5.2004
Kaikko Band, Riikka Raukola
La 22.5.2004
Matti ja Teppo
La 29.5.2004
Raider
La 5.6.2004
NeljänSuora
Pe 16.7.2004
Harri Lehtonen & Silver, Mekka & Paula Koivuniemi
Pe 6.8.2004 20:00--02:00
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 2.10.2004 20:00--02:00
Pepito ja Pekka Saralevä & Matti ja Teppo
La 23.10.2004
Bolero 1 & Lea Laven
La 30.10.2004 21:00--02:00
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 6.11.2004
Boheme & Eija Koriseva, Nelinpeli & Kaija Lustila
La 13.11.2004 20:00--02:00
Köpi Koski ja Projekti, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
Pe 19.11.2004 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola
La 27.11.2004
Pepito ja Pekka Saralevä & Matti ja Teppo, Kaipuun kukkatarha
La 4.12.2004
Charles Plogman & Tommys, Sata kitaraa & Antti Huovila
La 11.12.2004
FBI-beat & Markus Törmälä, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 18.12.2004 20:00--02:00
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 31.12.2004 21:00--03:00
Souvarit, Harri Lehtonen & Silver
Ke 5.1.2005 20:00--02:00
Charlies, Pohojanmaan Poikamiehet
La 8.1.2005 20:00--02:00
Havanna & Raimo Piipponen, FinnNostalgia & Nalle Lehtonen
La 15.1.2005
Charles Plogman & Tommys, Arja Lohtander ja Mon Cherie
La 22.1.2005 20:00--03:00, 12 €
Markus Sextet, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
La 29.1.2005 20:00--02:00
Norolan Pojat, Paratiisi & Kaija Pohjola
La 5.2.2005 20:00--02:00
Boheme & Eija Koriseva, Öiset kitarat
La 12.2.2005
Fernet & Tomi Markkola
La 19.2.2005 20:00--02:00
Eki Jantunen & Mutkattomat
Pe 25.2.2005
Souvarit
La 26.2.2005 20:00--02:00
Syke
La 5.3.2005
Flamingo & Jari Grek
La 12.3.2005
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Väriloiste
La 19.3.2005 20:00--02:00
Tulipunaruusut
Pe 25.3.2005
FBI-beat
La 26.3.2005
Charles Plogman & Tommys, Onnenkulkurit & J. Eskelinen, Ari Grönthal, Pauli Virta, Olavi Virta - Sininen huvimaja -kiertue
La 2.4.2005 20:00--02:00
Markus Sextet
La 9.4.2005 20:00--02:00
Koivu & Marita Taavitsainen
La 16.4.2005
Väriloiste
La 23.4.2005 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri
Pe 29.4.2005
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 30.4.2005
Pepito ja Pekka Saralevä & Matti ja Teppo
Ke 4.5.2005
Kirka Babitzin
La 7.5.2005
Channel Four
La 14.5.2005 21:00--02:00
Saturnus & Jari Fagerdahl
Pe 20.5.2005 21:00--02:00
Jani Pirttimäki & Harri Lehti
La 21.5.2005 20:00--02:00
Taivalkunta Beat, Kaija Koo
La 28.5.2005 21:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta & Pekka Rinne, Atlantis & Janne Joki
La 4.6.2005
Huikon veljekset
La 5.11.2005
Horizone & Matti ja Teppo, Hannu Mahlamäki ja Sunset
La 12.11.2005
Boheme & Eija Koriseva, Taivalkunta Beat
La 19.11.2005
Öiset kitarat, Väriloiste
La 26.11.2005
Havanna & Raimo Piipponen, Helmenkalastajat, Antti Ahopelto
La 3.12.2005
FinnNostalgia & Jyrki Kallio, Kari Piironen
La 10.12.2005
Eki Jantunen & Mutkattomat, Taivalkunta Beat
La 31.12.2005 14 €
Polar & Päivi Nieminen, Horizone & Matti ja Teppo
La 7.1.2006
Fernet & Tomi Markkola
La 4.2.2006 20:00--02:00
Saturnus & Jari Fagerdahl, Sata kitaraa & Antti Huovila
La 11.2.2006 21:00--02:00
La Strada & Anita Hirvonen
La 18.2.2006 21:00--02:00
Kari Vepsä & Onnenmaa
La 25.2.2006
Fernet & Tomi Markkola
La 4.3.2006
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 11.3.2006
Markus Sextet
La 18.3.2006 21:00--02:00, 13 €
Domino & Johanna Kojo
La 25.3.2006 21:00--02:00, 10 €
Noiser & Kari Piironen
La 1.4.2006
FBI-beat & Markus Törmälä
La 8.4.2006
FinnNostalgia & Nalle Lehtonen, Masa Yards
Pe 14.4.2006
Diesel & Markku Aro
La 15.4.2006 21:00--02:00
Havanna & Raimo Piipponen
Pe 21.4.2006 21:00--02:00
Yön tähdet
Su 30.4.2006 20:00--02:00
Horizone & Matti ja Teppo
Ke 24.5.2006
Fernet & Tomi Markkola
La 6.1.2007
FinnNostalgia & Rainer Friman
La 6.10.2007 20:00--02:00
Varjokuva, Horizone & Matti ja Teppo, avajaiset, avajaiset
La 13.10.2007 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Finlanders
La 20.10.2007 20:00--02:00
Syke, Yölintu
La 27.10.2007
Souvarit
La 3.11.2007
Anneli Mattila & V.I.P., Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 10.11.2007
Fernet & Tomi Markkola, Nalle Lehtonen ja Sateenkaaret & Rainer Friman
La 17.11.2007 20:00--02:00
Finlanders, Karavaani & Susanna Heikki
La 24.11.2007
Taikakuu, Varjokuva
La 1.12.2007 20:00--02:00
FBI-beat, Syke
La 8.12.2007
Souvarit, Markus Sextet
La 15.12.2007 20:00--02:00
Myrskytuuli, Yölintu
Ke 26.12.2007
Rosso & Tarja Lunnas, Magna
La 29.12.2007
FBI-beat, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 5.1.2008 20:00--02:00
Sinitaivas, Fernet & Tomi Markkola
La 12.1.2008 20:00--02:00
Taikakuu, Varjokuva
La 19.1.2008
Anneli Mattila & V.I.P., A. Aallon rytmiorkesteri
La 26.1.2008
Souvarit, Myrskytuuli
La 2.2.2008 20:00--02:00
Finlanders, Mega & T.T. Purontaka & Pekka Haapala
La 9.2.2008 20:00--02:00
Charles Plogman & Tommys, Markus Sextet
La 16.2.2008
Varjokuva, Fernet & Tomi Markkola
La 23.2.2008
Noiser, Horizone & Matti ja Teppo
La 1.3.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, In The Mood
La 8.3.2008
Anneli Mattila & V.I.P., Yölintu
La 15.3.2008 20:00--02:00
Taikakuu, Rosso & Tarja Lunnas
La 22.3.2008 20:00--02:00
Varjokuva, Johnny Guitars, The Pictures
Su 23.3.2008 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 29.3.2008
Finlanders, Myrskytuuli
La 5.4.2008
Fernet & Tomi Markkola, Mistral & Anne Mattila
La 12.4.2008 20:00--02:00
Channel Four & Katja Jakku, FBI-beat, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 19.4.2008
Taifun & Reijo Taipale, Horizone & Matti ja Teppo
Pe 25.4.2008
La 4.10.2008 20:00--02:00
Souvarit, Charles Plogman & Tommys
La 11.10.2008 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Fernet & Tomi Markkola
La 18.10.2008
Syke
La 25.10.2008 20:00--02:00
Varjokuva, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 1.11.2008 20:00--02:00
Yölintu, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 8.11.2008
Sinitaivas, Mistral & Anne Mattila
La 15.11.2008
Diesel & Markku Aro, Omega & Eija Kantola
La 22.11.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Boogie
La 29.11.2008
Finlanders, FBI-beat & Markus Törmälä
La 6.12.2008
Pekkaniskan Pojat, Varjokuva, Jani ja Jetsetters
La 13.12.2008 20:00--02:00
Helmenkalastajat, Horizone & Matti ja Teppo
La 20.12.2008
KinoJake, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 27.12.2008
Fernet & Tomi Markkola, Henkka ja Kulkurit
La 3.1.2009
Sinitaivas, Finlanders
Su 4.1.2009
Souvarit, Iltatähti ja A Hautaniemi & Aki Mäki
La 10.1.2009 20:00--02:00
Charles Plogman & Tommys, Omega & Eija Kantola
La 17.1.2009 20:00--02:00
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Unelmavävyt
La 24.1.2009 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
La 31.1.2009 20:00--02:00
Taikakuu, Syke
La 7.2.2009 20:00--02:00
Varjokuva, Fernet & Tomi Markkola
La 14.2.2009 20:15--02:00
Pekkaniskan Pojat, Mistral & Anne Mattila
La 21.2.2009
Sinitaivas, Presto & Kake Randelin
La 28.2.2009 20:00--02:00
Horizone & Matti ja Teppo, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 7.3.2009 20:00--02:00
Sunset & Arto Nuotio, Yölintu
La 14.3.2009
Taikakuu, Omega & Eija Kantola
La 21.3.2009
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, FinnNostalgia & Antti Toivola
La 28.3.2009
Souvarit, Sinitaivas
La 4.4.2009
Pekkaniskan Pojat, Finlanders
La 11.4.2009
FBI-beat & Markus Törmälä, A. Aallon rytmiorkesteri
Su 12.4.2009 20:00--02:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Mistral & Anne Mattila
La 18.4.2009
Fernet & Tomi Markkola, Suvi Teräsniska
La 25.4.2009
Juhamatti & Timangi, Safir & Meiju Suvas
Pe 1.5.2009 20:00--02:00
Taifun & Reijo Taipale, Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset, päättäjäiset
La 3.10.2009 20:00--02:00
Finlanders, Presto & Kake Randelin, avajaiset, avajaiset
La 10.10.2009 20:00--02:00
Varjokuva, Horizone & Matti ja Teppo
La 17.10.2009 20:00--02:00
Myrskytuuli, Yölintu
La 24.10.2009 20:00--02:00
Souvarit, Fantasia & Amadeus Lundberg
La 31.10.2009 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Fernet & Tomi Markkola
La 7.11.2009 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Anneli Mattila & V.I.P.
La 14.11.2009 20:00--02:00
Sinitaivas, In The Mood
La 21.11.2009 20:00--02:00
Myrskylyhty & Kaija Lustila & Mikko Mäkeläinen
La 28.11.2009 20:00--02:00
Charles Plogman & Tommys, Markus Sextet
La 5.12.2009 20:00--02:00
Souvarit, Juhamatti & Timangi
La 12.12.2009
Varjokuva, Resiina & Juha Metsäperä
La 19.12.2009 20:00--02:00
Syke, FinnNostalgia & Antti Toivola
La 26.12.2009 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
La 2.1.2010 20:00--02:00
Sinitaivas, Fantasia & Amadeus Lundberg
Ti 5.1.2010 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Taiga & Jarkko Honkanen
La 9.1.2010 20:00--02:00
Souvarit, Anneli Mattila & V.I.P.
La 16.1.2010 20:00--02:00
Rosso & Tarja Lunnas, A. Aallon rytmiorkesteri
La 23.1.2010
Charles Plogman & Tommys, Syke
La 30.1.2010
Pekkaniskan Pojat, Omega & Eija Kantola
La 6.2.2010 20:00--02:00
Finlanders, Taikakuu
La 13.2.2010 20:00--02:00
Sinitaivas, Fernet & Tomi Markkola
La 20.2.2010
Syke, Varjokuva
La 27.2.2010 20:00--02:00
Charlies, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 6.3.2010 20:00--02:00
Sinitaivas, Myrskytuuli
La 13.3.2010 20:00--02:00
FBI-beat, Markus Sextet
La 20.3.2010 20:00--02:00
Yölintu, Henkka ja Kulkurit
La 27.3.2010 20:00--02:00
Syke, Fernet & Tomi Markkola
La 3.4.2010 20:00--02:00
FBI-beat & Markus Törmälä, In The Mood
Su 4.4.2010 20:00--02:00
Charles Plogman & Tommys, Rosso & Tarja Lunnas
La 10.4.2010 20:00--02:00
Taikakuu, Mistral & Anne Mattila
La 17.4.2010 20:00--02:00
Syke, Horizone & Matti ja Teppo
La 24.4.2010 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Cafe Casablanca & Frederik
La 1.5.2010 20:00--02:00
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, In The Mood
La 2.10.2010 20:00--02:00
Finlanders, Varjokuva, avajaiset, avajaiset
La 9.10.2010 20:00--02:00
Souvarit, Omega & Eija Kantola
La 16.10.2010 20:00--02:00
Yölintu, Antti Tammilehdon yhtye
La 23.10.2010 20:00--02:00
Fantasia & Marko Maunuksela, Syke
La 30.10.2010 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Rosso & Tarja Lunnas
La 6.11.2010 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Horizone & Matti ja Teppo
La 13.11.2010 20:00--02:00
Mistral & Anne Mattila, NeljänSuora
La 20.11.2010 20:00--02:00
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, Markus Sextet
La 27.11.2010
Finlanders, Midinetti
La 4.12.2010 20:00--02:00
Charles Plogman & Tommys, Taikakuu
La 11.12.2010 20:00--02:00
Anneli Mattila & V.I.P., Sinitaivas
La 18.12.2010 20:00--02:00
Syke, Varjokuva, Tapio Liinoja
Su 26.12.2010 20:00--02:00
Korsuorkesteri, Rosso & Tarja Lunnas
Ke 5.1.2011 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, Kiintotähti & Teuvo Oinas
To 6.1.2011 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, Midinetti
La 8.1.2011 20:00--02:00
Anneli Mattila & V.I.P., Finlanders
La 15.1.2011 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Syke
La 22.1.2011 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Fernet & Tomi Markkola
La 29.1.2011 20:00--02:00
FBI-beat & Markus Törmälä, Mistral & Anne Mattila
La 5.2.2011
Souvarit, Taikakuu
La 12.2.2011
Charles Plogman & Tommys, FinnNostalgia & Antti Toivola
La 19.2.2011
Pekkaniskan Pojat, Rosette & Kaija Lustila
La 26.2.2011
Anneli Mattila & V.I.P., Syke
La 5.3.2011
Yölintu
La 12.3.2011 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Iskelmäyhtye Bohemia
La 19.3.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Dallapé
La 26.3.2011 20:00--02:00
Varjokuva, Horizone & Matti ja Teppo
La 2.4.2011 20:00--02:00
Syke, Presto & Kake Randelin
La 9.4.2011 20:00--02:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Cafe Dynamite & Frederik
La 16.4.2011
Finlanders, NeljänSuora
La 23.4.2011
Omega & Eija Kantola, Varjokuva
Su 24.4.2011 20:00--02:00
Caminito & Kari Piironen, Jani ja Jetsetters
La 30.4.2011
Pekkaniskan Pojat, Taifun & Reijo Taipale
Pe 6.5.2011 20:30--02:00
Finlanders, Vanha jengi, päättäjäiset, päättäjäiset
La 1.10.2011 20:00--02:00
Finlanders, Varjokuva, karaoke, avajaiset, avajaiset
La 8.10.2011 20:00--02:00
Souvarit, NeljänSuora, karaoke
La 15.10.2011 20:00--02:00
Sinitaivas, Horizone & Matti ja Teppo, karaoke
La 22.10.2011 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Hurma, karaoke
La 29.10.2011 20:00--02:00
FBI-beat, Yölintu, karaoke
La 5.11.2011 20:00--02:00
Fantasia & Marko Maunuksela & Heikki Koskelo, Syke, karaoke
La 12.11.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Charles Plogman & Ronnies, karaoke
La 19.11.2011 20:00--02:00
Taikakuu, Fernet & Tomi Markkola, karaoke
La 26.11.2011 20:00--02:00
Finlanders, Myrskytuuli, karaoke
La 3.12.2011 20:00--02:00
Souvarit, Väriloiste, karaoke
La 10.12.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Sinitaivas, karaoke
La 17.12.2011
Varjokuva, Midinetti
Ma 26.12.2011 20:00--01:00
Diesel & Markku Aro, Fernet & Tomi Markkola
To 5.1.2012 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, Helminauha
La 7.1.2012 20:00--02:00
Finlanders, Hurma
La 14.1.2012 20:00--02:00
Souvarit, Myrskytuuli
La 21.1.2012 20:00--02:00
Helmenkalastajat, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 28.1.2012 20:00--02:00
NeljänSuora, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 4.2.2012 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Hurma
La 11.2.2012 20:00--02:00
Charlies, Charles Plogman & Ronnies
La 18.2.2012
Omega & Eija Kantola
La 25.2.2012 20:00--02:00
Yölintu, Koivu & Marita Taavitsainen
La 3.3.2012 20:00--02:00
Sinitaivas, Graniitti & Rainer Bollström
La 10.3.2012 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Walkarit
Su 11.3.2012 15:00--18:00
Sauruxet
La 17.3.2012 20:00--02:00
Myrskytuuli, A. Aallon rytmiorkesteri
La 24.3.2012 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
La 31.3.2012 20:00--02:00
Horizone & Matti ja Teppo, Hurma
La 7.4.2012 20:00--02:00
Finlanders, Varjokuva
Su 8.4.2012 20:00--02:00
Charles Plogman & Ronnies, NeljänSuora
La 14.4.2012 20:00--02:00
Sinitaivas, Jani Niemi ja Wiima
La 21.4.2012 20:00--02:00
Taikakuu, Jani ja Jetsetters
La 28.4.2012 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Taifun & Reijo Taipale
Ma 30.4.2012 20:00--02:00
Koivu & Marita Taavitsainen, Helminauha, päättäjäiset, päättäjäiset
La 6.10.2012 20:00--02:00
Finlanders, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 13.10.2012 20:00--02:00
Souvarit, Hurma
La 20.10.2012 20:00--02:00
Sinitaivas, Yölintu
La 27.10.2012 20:00--02:00
Charles Plogman & Ronnies, Horizone & Matti ja Teppo
La 3.11.2012 20:00--02:00
Varjokuva, NeljänSuora
La 10.11.2012
Pekkaniskan Pojat, Diesel & Markku Aro
La 17.11.2012 20:00--02:00
Finlanders, Syke
La 24.11.2012 20:00--02:00
Mistral & Anne Mattila, Timangi
La 1.12.2012 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Teijo Suomi Orch
La 8.12.2012 20:00--02:00
Souvarit, Myrskytuuli, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 15.12.2012 20:00--02:00
Taikakuu, Varjokuva
Ke 26.12.2012 20:00--01:00
FBI-beat, Sunset & Arto Nuotio
La 29.12.2012 20:00--02:00
FinnNostalgia & Antti Toivola, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Pe 4.1.2013 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 5.1.2013 20:00--02:00
Finlanders, Hurma
La 12.1.2013 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Henkka ja Kulkurit
La 19.1.2013
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa, Myrskytuuli
La 26.1.2013
Charles Plogman & Ronnies, Finlanders
La 2.2.2013
Souvarit, Taikakuu
La 9.2.2013
Anneli Mattila & V.I.P., Syke
La 16.2.2013
Yölintu, Hurma
La 23.2.2013 20:00--02:00
Varjokuva, NeljänSuora
La 2.3.2013 20:00--02:00
Sinitaivas, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 9.3.2013 20:00--02:00
Fantasia & Marko Maunuksela, Helminauha
La 16.3.2013 20:00--02:00
FinnNostalgia & Antti Toivola, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 23.3.2013 20:00--02:00
Syke, Presto & Kake Randelin
La 30.3.2013 20:00--02:00
Varjokuva, A. Aallon rytmiorkesteri
Su 31.3.2013 20:00--02:00
Charles Plogman & Ronnies, Varjokuva & Mr. Breathless
La 6.4.2013 20:00--02:00
Sinitaivas, NeljänSuora
La 13.4.2013 20:00--02:00
Myrskytuuli, Horizone & Matti ja Teppo
La 20.4.2013 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Diesel & Markku Aro
La 27.4.2013 20:00--02:00
Finlanders, Varjokuva
Ti 30.4.2013 20:00--02:00
Teijo Suomi Orch, Jani Helenius & Reijo Taipale, Kukka Kiri
Ke 8.5.2013 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, päättäjäiset, päättäjäiset
La 5.10.2013 20:00--02:00
Finlanders, Taivaankaari & Heikki Koskelo, avajaiset, avajaiset
La 12.10.2013 20:00--02:00
Souvarit, Taiga & Jarkko Honkanen
La 19.10.2013 20:00--02:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Midinetti
La 26.10.2013
Pekkaniskan Pojat, Taikakuu
La 2.11.2013
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Teijo Suomi Orch
La 9.11.2013
Horizone & Matti ja Teppo, Hurma
La 16.11.2013 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 23.11.2013 20:00--02:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat, Diesel & Markku Aro
La 30.11.2013 20:00--02:00, 16 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, Finlanders
To 5.12.2013 20:00--01:00, 15 €
Anneli Mattila & V.I.P.
La 7.12.2013 20:00--02:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Taikakuu
La 14.12.2013 20:00--02:00, 16 €
Teijo Suomi Orch, Hurma
La 21.12.2013 20:00--01:00, 15 €
Tulipunaruusut
To 26.12.2013 20:00--01:00, 16 €
Diesel & Markku Aro, Myrskytuuli
La 28.12.2013 20:00--02:00, 16 €
Sinitaivas, Hurma
La 4.1.2014 20:00--02:00, 16 €
Finlanders, Hurma
Su 5.1.2014 20:00--02:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat, Diesel & Markku Aro
La 11.1.2014
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Helminauha
La 18.1.2014
Taikakuu, Ratto-band
La 25.1.2014
Fernet & Tomi Markkola, Henkka ja Kulkurit
La 1.2.2014
Finlanders, Unelmavävyt
La 8.2.2014 20:00--02:00, 16 €
NeljänSuora, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 15.2.2014 20:00--02:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat, Sinitaivas
La 22.2.2014 20:00--02:00
Koivu & Marita Taavitsainen, Hurma
La 1.3.2014 20:00--02:00
Finlanders, Presto & Kake Randelin
La 8.3.2014 20:00--02:00
Sunset, Horizone & Matti ja Teppo, Arto Nuotio
La 15.3.2014
Sinitaivas, NeljänSuora
La 22.3.2014 20:00--02:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, A. Aallon rytmiorkesteri
La 29.3.2014 20:00--02:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat, Pekka Rinne ja Kuunsilta
La 5.4.2014 20:00--02:00, 16 €
Tulipunaruusut, Yölintu
La 12.4.2014 20:00--02:00
NeljänSuora & Suvi Teräsniska
La 19.4.2014 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Finlanders
Su 20.4.2014 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hurma
La 26.4.2014 20:00--02:00
Taikakuu, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 30.4.2014 20:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Diesel & Markku Aro, päättäjäiset, päättäjäiset
La 4.10.2014 20:00--02:00
Finlanders, Tanssiorkesteri Ahopelto, avajaiset, avajaiset
La 11.10.2014 20:00--02:00, 16 €
NeljänSuora, Leif Lindeman
La 18.10.2014 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Teijo Suomi Orch
La 25.10.2014 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Hurma
La 1.11.2014
Taikakuu, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 8.11.2014 20:00--02:00, 16 €
Souvarit, Pekka Rinne ja Kuunsilta & Pekka Rinne
La 15.11.2014 20:00--02:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat, eXmiehet & Saija Tuupanen, Ex-miehet
La 22.11.2014 20:00--02:00, 16 €
Finlanders, Tulipunaruusut
La 29.11.2014 20:00--02:00
NeljänSuora, Hehku & Joonas Erkkilä
Pe 5.12.2014 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Myrskytuuli
La 6.12.2014 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 13.12.2014 20:00--02:00
Ratto-band, Jari Puhakka Band & Kaija Lustila
Pe 26.12.2014 20:00--02:00
Hurma, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 27.12.2014 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Sinitaivas
La 3.1.2015 20:00--02:00
Finlanders, Henkka ja Kulkurit
Su 4.1.2015 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hurma
Ma 5.1.2015 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Tulipunaruusut
La 10.1.2015 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Myrskytuuli
La 17.1.2015 20:00--02:00
Tulipunaruusut, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 24.1.2015 20:00--02:00, 16 €
Sunset & Arto Nuotio, NeljänSuora
La 31.1.2015 20:00--02:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Ippe Mansikan orkesteri
La 7.2.2015
Pekkaniskan Pojat, Fernet & Tomi Markkola
Pe 13.2.2015
Souvarit, Pekka Rinne ja Kuunsilta & Pekka Rinne
La 14.2.2015
Ässät, Taikakuu
La 21.2.2015
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Hurma
La 28.2.2015 20:00--02:00, 16 €
Finlanders, Ratto-band
La 7.3.2015 20:00--02:00, 16 €
Souvarit, FBI-beat
Su 8.3.2015 16:00--19:00, 8 €
Q-raketti
La 14.3.2015 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Yhden tähden orkesteri & Jorma Kääriäinen
La 21.3.2015 20:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta & Pekka Rinne, Horizone & Matti ja Teppo
Su 22.3.2015 16:00--19:00, 8 €
Jade's band
La 28.3.2015 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Yölintu
To 2.4.2015 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
La 4.4.2015 20:00--02:00
Finlanders, Henkka ja Kulkurit
Su 5.4.2015 20:00--02:00
NeljänSuora, Hurma
La 11.4.2015 20:00--02:00, 16 €
Taikakuu, Tulipunaruusut
La 18.4.2015 20:00--02:00, 16 €
Sinitaivas, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 25.4.2015 20:00--02:00
Hurma, Amadeus Lundberg
To 30.4.2015 20:00--02:00
Satumaa & Reijo Taipale, Teijo Suomi Orch
La 2.5.2015 20:00--02:00
Souvarit, Ippe Mansikan orkesteri
La 9.5.2015 20:00--01:00
Norolan Pojat
Ke 13.5.2015 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, päättäjäiset, päättäjäiset
La 3.10.2015 20:00--02:00
Finlanders, Omega & Eija Kantola, avajaiset, avajaiset
La 10.10.2015 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hurma
La 17.10.2015 20:00--02:00
Souvarit, Henkka ja Kulkurit
La 24.10.2015 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Horizone & Matti ja Teppo
La 31.10.2015 20:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Fantasia & Marko Maunuksela
La 7.11.2015 20:00--02:00
Taikakuu, Henkka ja Kulkurit
La 14.11.2015 20:00--02:00
NeljänSuora, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 21.11.2015 20:00--02:00
Tulipunaruusut, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 28.11.2015 20:00--02:00
Finlanders, Myrskytuuli
La 5.12.2015 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 12.12.2015 20:00--02:00
Sinitaivas, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 19.12.2015 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Hurma
La 26.12.2015 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro
La 2.1.2016 20:00--02:00
Myrskytuuli, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 3.1.2016 20:00--01:00
Hovinarrit & Aki Samuli
Ti 5.1.2016 20:00--01:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 9.1.2016 20:00--02:00
Finlanders, Onnentähti
La 16.1.2016 20:00--02:00
Hurma, LäpiValaisu
La 23.1.2016 20:00--02:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Hovinarrit & Aki Samuli
La 30.1.2016 20:00--02:00
Souvarit, Ippe Mansikan orkesteri
La 6.2.2016 20:00--02:00, 16 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, Sinitaivas
La 13.2.2016 20:00--02:00
Finlanders, Onnentähti
La 20.2.2016 20:00--02:00
Hurma, Matti ja Teppo
La 27.2.2016 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, LäpiValaisu
La 5.3.2016 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 12.3.2016 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
La 19.3.2016 20:00--02:00
Taikakuu, Tanssiorkesteri Kaiho
To 24.3.2016 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hurma
La 26.3.2016 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Karavaani & Heidi Pakarinen
Su 27.3.2016
Finlanders, NeljänSuora
La 2.4.2016 20:00--02:00, 16 €
Yölintu, Kulkukoirat® & Teemu Harjukari & Maija Tenkanen
La 9.4.2016 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Tulipunaruusut
La 16.4.2016 20:00--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Hurma
La 23.4.2016 20:00--02:00
Sinitaivas, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 30.4.2016 20:00--02:00, 16 €
Diesel & Markku Aro, Ippe Mansikan orkesteri
Ke 4.5.2016 20:00--01:00, 16 €
Pekkaniskan Pojat
La 7.5.2016 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit
La 14.5.2016 20:00--01:00
Karavaani & Heidi Pakarinen
La 21.5.2016 20:00--01:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 28.5.2016 20:00--01:00, 10 €
Ippe Mansikan orkesteri, päättäjäiset, päättäjäiset
La 1.10.2016
Karavaani & Heidi Pakarinen, Ippe Mansikan orkesteri, Onnenkerjäläiset & Heikki Koskelo, avajaiset, avajaiset
La 8.10.2016
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hurma
La 15.10.2016 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Marco Lundberg & Erika Vikman
La 22.10.2016
Souvarit, Lumottaret
La 29.10.2016
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Lemmenlautta
La 5.11.2016
Henkka ja Kulkurit, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 12.11.2016
Sinitaivas, Tulipunaruusut
La 19.11.2016
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hurma
La 26.11.2016
Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
La 3.12.2016
Pekkaniskan Pojat, Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka
Ma 5.12.2016 20:00--02:00
Finlanders, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 10.12.2016 20:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Matti ja Teppo
La 17.12.2016 20:00--01:00
Sinitaivas
Ma 26.12.2016 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Onnentähti
La 31.12.2016 20:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Tarja Lunnas
To 5.1.2017 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
La 7.1.2017 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Lemmenlautta
La 14.1.2017 20:00--02:00
Helminauha, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 21.1.2017 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Lumottaret
La 28.1.2017 20:00--02:00
Souvarit, Ippe Mansikan orkesteri
La 4.2.2017
Diesel & Markku Aro, Cavalier-orkesteri & Jyrki Mäkelä
La 11.2.2017
Taikakuu, Tanssiorkesteri Kaiho
La 18.2.2017
Taivaankaari & Heikki Koskelo, LäpiValaisu
La 25.2.2017 20:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Fantasia & Aki Samuli
La 4.3.2017 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Ippe Mansikan orkesteri
La 11.3.2017 20:00--02:00
Myrskytuuli & Mika Sihvola, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 18.3.2017 20:00--02:00
Norolan Pojat, Horizone & Matti ja Teppo
La 25.3.2017
Pekkaniskan Pojat, Etiketti & Antti Ahopelto
La 1.4.2017
Avec & Leif Lindeman, Hurma
La 8.4.2017 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Sinitaivas
To 13.4.2017 20:00--01:00, 16 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 15.4.2017 20:00--02:00, 17 €
Pekkaniskan Pojat, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 16.4.2017 20:00--02:00, 17 €
NeljänSuora, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 22.4.2017 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Ippe Mansikan orkesteri
La 29.4.2017 20:00--02:00
Souvarit, Janne Raappana
Su 30.4.2017 20:00--01:00
Flangers & Jani Wickholm, Henkka ja Kulkurit
La 6.5.2017 20:00--01:00, 15 €
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Kiintotähti & Teuvo Oinas, päättäjäiset, päättäjäiset
La 7.10.2017
Pekkaniskan Pojat, FBI-beat, avajaiset, avajaiset
La 14.10.2017 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Onnenkerjäläiset
La 21.10.2017 20:00--02:00
Souvarit, Horizone & Matti ja Teppo
La 28.10.2017 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Mennen
La 4.11.2017 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Lemmenlautta
La 11.11.2017 20:00--02:00
Taikakuu, NeljänSuora
La 18.11.2017
Avec & Leif Lindeman, Ippe Mansikan orkesteri
La 25.11.2017 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Samppa Valo band
La 2.12.2017 20:00--02:00
Sinitaivas, Lumo
Ti 5.12.2017 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola, Yölintu
La 9.12.2017 20:00--02:00
Juhamatti & Rosalie, Lemmenlautta
La 16.12.2017 20:00--01:00
Ippe Mansikan orkesteri
Ti 26.12.2017 20:00--01:00
FBI-beat, Kaiho & Teijo Lindström
La 30.12.2017 20:00--02:00
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Avec & Leif Lindeman
Su 31.12.2017 20:00--02:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo, Lumottaret & Jonna Ortju
To 4.1.2018
18:00--20:45 tanssikurssi: tanssistartti-tanssileiri perusteet, perusteet/keskitaso, keskitaso, keskitaso/haastava, haastava, teema, Kati Koivisto, Joonas Kainulainen, Anne-Riina Hurskainen, Tapani Hasa, Hanna Ojanaho, Antti Törmänen, Jyrki Keisala, Ville Immonen, Hanna Tuominen, Sami ja Jutta Helenius, Suomen Media & Action Oy
Pe 5.1.2018
20:00--02:00 Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Taikakuu
10:45--18:45 tanssikurssi: tanssistartti-tanssileiri perusteet, perusteet/keskitaso, keskitaso, keskitaso/haastava, haastava, teema, Kati Koivisto, Joonas Kainulainen, Anne-Riina Hurskainen, Tapani Hasa, Hanna Ojanaho, Antti Törmänen, Jyrki Keisala, Ville Immonen, Hanna Tuominen, Sami ja Jutta Helenius, Suomen Media & Action Oy
La 6.1.2018
20:00--02:00 EXmiehet & Saija Tuupanen, Tähtitaivas & T.T. Purontaka
10:45--18:45 tanssikurssi: tanssistartti-tanssileiri perusteet, perusteet/keskitaso, keskitaso, keskitaso/haastava, haastava, teema, Kati Koivisto, Joonas Kainulainen, Anne-Riina Hurskainen, Tapani Hasa, Hanna Ojanaho, Antti Törmänen, Jyrki Keisala, Ville Immonen, Hanna Tuominen, Sami ja Jutta Helenius, Suomen Media & Action Oy
Su 7.1.2018
10:45--18:45 tanssikurssi: tanssistartti-tanssileiri perusteet, perusteet/keskitaso, keskitaso, keskitaso/haastava, haastava, teema, Kati Koivisto, Joonas Kainulainen, Anne-Riina Hurskainen, Tapani Hasa, Hanna Ojanaho, Antti Törmänen, Jyrki Keisala, Ville Immonen, Hanna Tuominen, Sami ja Jutta Helenius, Suomen Media & Action Oy
La 13.1.2018 20:00--02:00
Taikakuu, Lumo & Reeta Saranpää
La 20.1.2018 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Mennen
La 27.1.2018 20:00--02:00
Souvarit, Ippe Mansikan orkesteri
La 3.2.2018 20:00--02:00
Finlanders, Lumo & Reeta Saranpää
La 10.2.2018
Sinitaivas, Energia & Teemu Roivainen
La 17.2.2018 20:00--02:00
Lumo & Reeta Saranpää, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 24.2.2018 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 3.3.2018
Ässät, Diesel & Markku Aro
Pe 9.3.2018
18:30--19:45 tanssikurssi: tango keskitaso, Arto Petjala, Suomen Media & Action Oy
18:30--19:45 tanssikurssi: salsa perusteet/keskitaso, Antti Törmänen, Suomen Media & Action Oy
20:00--21:15 tanssikurssi: tango keskitaso, Arto Petjala, Suomen Media & Action Oy
20:00--21:15 tanssikurssi: salsa perusteet/keskitaso, Antti Törmänen, Suomen Media & Action Oy
La 10.3.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen, Lemmenlautta
12:30--13:45 tanssikurssi: salsa keskitaso, Antti Törmänen, Suomen Media & Action Oy
12:30--13:45 tanssikurssi: fusku perusteet/keskitaso, Arto Petjala, Suomen Media & Action Oy
14:00--15:15 tanssikurssi: salsa keskitaso, Antti Törmänen, Suomen Media & Action Oy
14:00--15:15 tanssikurssi: fusku perusteet/keskitaso, Arto Petjala, Suomen Media & Action Oy
15:45--17:00 tanssikurssi: fusku keskitaso, Arto Petjala, Suomen Media & Action Oy
15:45--17:00 tanssikurssi: bachata perusteet/keskitaso, Antti Törmänen, Suomen Media & Action Oy
17:15--18:30 tanssikurssi: fusku keskitaso, Arto Petjala, Suomen Media & Action Oy
17:15--18:30 tanssikurssi: bachata perusteet/keskitaso, Antti Törmänen, Suomen Media & Action Oy
La 17.3.2018
Matti ja Teppo & Teijo Lindström
La 24.3.2018 20:00--02:00
FBI-beat, Yölintu, karaoke
To 29.3.2018 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola
La 31.3.2018 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Taivaankaari & Heikki Koskelo, karaoke
Su 1.4.2018 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Finlanders, karaoke
La 7.4.2018 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Samppa Valo band, karaoke
La 14.4.2018
Sinitaivas, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 21.4.2018 20:00--02:00
LäpiValaisu, Royal Sound & Teijo Lindström
La 28.4.2018 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Lumo & Reeta Saranpää
Ma 30.4.2018 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola
La 5.5.2018
Tulipunaruusut
To 10.5.2018 17:00--22:00
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka, päättäjäiset, päättäjäiset
La 6.10.2018 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Tanssiorkesteri Kaiho, Kaiho, avajaiset, avajaiset
La 13.10.2018 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Horizone & Matti ja Teppo
Pe 19.10.2018
18:30--19:45 tanssikurssi: fusku vise, kuviot keskitaso, Antti Törmänen ja Hanna Tuominen
20:00--21:15 tanssikurssi: fusku musiikintulkinta keskitaso, Antti Törmänen ja Hanna Tuominen
La 20.10.2018
20:00--02:00 Sinitaivas, Karavaani & Heidi Pakarinen
12:00--13:15 tanssikurssi: bugg tekniikka keskitaso, Antti Törmänen ja Hanna Tuominen
13:30--14:45 tanssikurssi: bugg kuviot keskitaso, Antti Törmänen ja Hanna Tuominen
15:45--17:00 tanssikurssi: bugg liikkuminen keskitaso, Antti Törmänen ja Hanna Tuominen
17:15--18:30 tanssikurssi: bugg musiikintulkinta keskitaso, Antti Törmänen ja Hanna Tuominen
La 27.10.2018
Pekka Rinne ja Kuunsilta, Mika Sihvolan orkesteri & Saana Sassali, Jarno Kokko
La 3.11.2018 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Samppa Valo band
La 10.11.2018 20:00--02:00
Souvarit, Helminauha
La 17.11.2018 20:00--02:00
Energia & Teemu Roivainen, Hurma
La 24.11.2018
Pekkaniskan Pojat, Lumo & Reeta Saranpää
La 1.12.2018
Cavalier-orkesteri & Jyrki Mäkelä, Amore & Leif Lindeman
Ke 5.12.2018
Fernet & Tomi Markkola, Tanssiorkesteri Kaiho
La 8.12.2018
Sinitaivas, Taikakuu
La 15.12.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen, Horizone & Matti ja Teppo
La 22.12.2018 20:00--01:00
Lumo & Reeta Saranpää
Ke 26.12.2018 20:00--01:00
FBI-beat, Omega & Eija Kantola
La 29.12.2018 20:00--02:00
Henkka ja Kulkurit, Jarno Kokko
Ma 31.12.2018 20:00--01:00
Onnentähti & Nina Åkerman, Heikki Koskelo
Pe 4.1.2019 20:00--02:00
Finlanders, Lumo & Reeta Saranpää
La 5.1.2019 20:00--02:00
Taikakuu, Hurma
La 12.1.2019 20:00--02:00
Amore & Leif Lindeman, Sävel & Jyrki Nurminen
La 19.1.2019 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Onnentähti, Nina Åkerman
La 26.1.2019 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Pekka Rinne
La 2.2.2019 20:00--02:00
Sinitaivas, Taikakuu
La 9.2.2019
Lumo & Reeta Saranpää, Teuvo Oinas
La 16.2.2019
EXmiehet & Saija Tuupanen, FBI-beat
La 23.2.2019 20:00--02:00
Taikakuu, Lumo & Reeta Saranpää
La 2.3.2019 20:00--02:00
Souvarit, Sävel & Jyrki Nurminen
La 9.3.2019 20:00--01:00
Hurma
La 16.3.2019 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Sävel & Jyrki Nurminen
La 23.3.2019 20:00--02:00
Yölintu, Lumo & Reeta Saranpää
La 30.3.2019 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Tanssiorkesteri Kaiho
La 6.4.2019 20:00--02:00
Sinitaivas, Energia & Teemu Roivainen
La 13.4.2019 20:00--02:00
Horizone & Matti ja Teppo, Lumo & Reeta Saranpää
To 18.4.2019 20:00--01:00
Taikakuu
La 20.4.2019 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Tanssiorkesteri Kaiho
Su 21.4.2019 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Finlanders
La 27.4.2019 20:00--02:00
Taikakuu, Karavaani & Heidi Pakarinen
Ti 30.4.2019 20:00--01:00
Diesel & Markku Aro
La 4.5.2019 20:00--01:00
FBI-beat
La 11.5.2019 20:00--01:00
Sävel & Jyrki Nurminen
La 5.10.2019 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Karavaani & Heidi Pakarinen