Jenkkapirtti, Vesivehmaa, Asikkala

La 5.6.2004 19:00--02:00
Lumipallo & Kari Hirvonen, Tanssikengät & Teuvo Oinas, avajaiset, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 12.6.2004
Kari Vepsä & Onnenmaa, Ihmemaa & Liisa Tuhkanen, tanssikenkien myynti, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 19.6.2004 juhannuspäivä
Anneli Mattila & V.I.P., Finlanders, tanssikenkien myynti, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Pe 25.6.2004
Beatmakers, Anniina Mattila
La 26.6.2004
Saija Tuupanen & Tornados, Ismo Pentikäinen ja Pelipojat
To 1.7.2004
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 3.7.2004
Channel Four, Linnut & Arja Havakka, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
To 8.7.2004
Susanna Sakko & Onnenpotku, Agents & Jorma Kääriäinen, naistentanssit
La 10.7.2004
Norolan Pojat, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
To 15.7.2004
Souvarit, Johnny Guitars, naistentanssit, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 17.7.2004
Fernet & Tomi Markkola, Variaatio, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
To 22.7.2004
Fantasia & Arto Nuotio & Johanna Debreczeni, naistentanssit, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 24.7.2004
Saija Tuupanen & Tornados, Nelinpeli, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
To 29.7.2004
Lumipallo & Tommi Soidinmäki, naistentanssit, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 31.7.2004
Charlies, Helmenkalastajat & Jarkko Yli-Sikkilä
La 7.8.2004
Havanna & Raimo Piipponen, Öiset kitarat, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
To 12.8.2004
Finlanders, Foxpop, naistentanssit, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 14.8.2004
Omega & Eija Kantola, Tanssikengät & Teuvo Oinas, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 21.8.2004
Anneli Mattila & V.I.P., Poutahaukat & Marko Haavisto, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
To 26.8.2004
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu, päättäjäiset, naistentanssit, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 28.8.2004 20:00--02:00, 10 euroa
Esko Rahkonen, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Pe 27.5.2005
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Agents & Jorma Kääriäinen, avajaiset
La 28.5.2005
Channel Four, Anneli Mattila & V.I.P.
La 4.6.2005
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu
La 11.6.2005
Pekkaniskan Pojat, Tanssikengät & Teuvo Oinas, tanssikenkien myynti, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 18.6.2005
Tommys & Charles Plogman, Mistral & Anne Mattila, tanssikenkien myynti
La 25.6.2005 juhannuspäivä
Finlanders, Balanssi & Birgit Ohra-aho
To 30.6.2005
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
La 2.7.2005
Reija Kortet & Nelinpeli, Fernet & Tomi Markkola
To 7.7.2005
Anneli Mattila & V.I.P., Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, naistentanssit
La 9.7.2005
Pekkaniskan Pojat, Linnut & Arja Havakka, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
To 14.7.2005
Sata kitaraa & Antti Huovila, naistentanssit
La 16.7.2005
Taikakuu, Väriloiste
To 21.7.2005
Souvarit, Johnny Guitars, naistentanssit
La 23.7.2005
Foxpop & Jämsän Paroni, Silver & Mira Kunnasluoto, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
To 28.7.2005
Lumipallo & Saska Helmikallio, FBI Beat, naistentanssit
La 30.7.2005
Norolan Pojat, Charlies & Janne Leino
To 4.8.2005
Balanssi & Birgit Ohra-aho, Mistral & Anne Mattila, naistentanssit
La 6.8.2005
Pekkaniskan Pojat, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
To 11.8.2005
Syke, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
La 13.8.2005
Souvarit, Arja Lohtander ja Mon Cherie & Arja Lohtander
La 20.8.2005
Pekkaniskan Pojat, Mekka & Paula Koivuniemi
To 25.8.2005
Finlanders, Jean S
La 3.9.2005
Havanna & Raimo Piipponen, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 27.5.2006 20:00--02:00
Taifun & Reijo Taipale, Väriloiste, avajaiset
La 3.6.2006
Finlanders, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, tanssikenkien myynti
La 10.6.2006
Nelostie & Jaska Mäkynen, Major & Kati Fors
La 17.6.2006
Sami Keskitalo, Yölintu
La 24.6.2006 juhannuspäivä
Pekkaniskan Pojat, Finlanders
To 29.6.2006
FBI Beat, Iltatähti ja A Hautaniemi & Joel Hallikainen, naistentanssit
La 1.7.2006
Souvarit, Avenue & Anniina Mattila
To 6.7.2006
Tommys & Charles Plogman, Ilkka & Heikki Jääskeläinen, naistentanssit
La 8.7.2006
Avec & Sonja Tammi, Havanna & Raimo Piipponen
To 13.7.2006
Taikakuu, Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
La 15.7.2006
Anneli Mattila & V.I.P., Agents & Jorma Kääriäinen
To 20.7.2006
Lumipallo & Marko Lämsä, Fantasia & Elina Vettenranta, naistentanssit
La 22.7.2006
FBI Beat, Kati Tuulia
To 27.7.2006
Souvarit, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
La 29.7.2006
Foxpop & Jämsän Paroni, Rosso & Tarja Lunnas
To 3.8.2006
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit
La 5.8.2006
Pekkaniskan Pojat, Magnet & Saska Helmikallio
To 10.8.2006
Yölintu, Markus Sextet, naistentanssit
La 12.8.2006
Myrskytuuli, Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
To 17.8.2006
Finlanders, Elonkerjuu, naistentanssit
La 19.8.2006
FinnNostalgia & Rainer Friman, Markus Sextet, Casino & Annika Eklund
La 26.8.2006
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Jani ja Jetsetters
La 19.5.2007 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Varjokuva, avajaiset, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 26.5.2007
Charlies & Janne Leino, Yölintu
La 2.6.2007
Kari Vepsä & Onnenmaa, Finlanders
La 9.6.2007
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, Myrskytuuli
La 16.6.2007
Tommys & Charles Plogman, Varjokuva
To 21.6.2007 20:00--02:00
Horizone & Matti ja Teppo, Jean S, Jani ja Jetsetters
La 23.6.2007 juhannuspäivä 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Finlanders
To 28.6.2007 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, naistentanssit
La 30.6.2007
Souvarit, Must & Mikael Konttinen, porsasjuhlat
To 5.7.2007
FBI Beat & Markus Törmälä, Taivalkunta Beat, naistentanssit
La 7.7.2007
Presto & Kake Randelin,
To 12.7.2007 20:00--01:00
Diesel & Markku Aro, Horizone & Matti ja Teppo, naistentanssit
La 14.7.2007 20:00--02:00
Lumipallo & Henri Stenroth, Safir & Mira Kunnasluoto
To 19.7.2007
Fantasia & Jenna Bågeberg, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, naistentanssit
Pe 20.7.2007 20:00--02:00
Periferia, Resiina & Juha Metsäperä, Riku Niemi Orchestra & Jorma Kääriäinen
La 21.7.2007
Jani ja Jetsetters, Nalle Lehtonen ja Sateenkaaret & Rainer Friman
To 26.7.2007
Pekkaniskan Pojat, Souvarit, naistentanssit
La 28.7.2007
Tommys & Charles Plogman, Taikakuu
To 2.8.2007 20:00--01:00
Anneli Mattila & V.I.P., Mistral & Anne Mattila, naistentanssit
La 4.8.2007 20:15--02:00
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa, Freesia & Elina Vettenranta
Su 5.8.2007 17:00--21:00, 10 euroa
Markus Sextet
To 9.8.2007
Pekkaniskan Pojat, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, naistentanssit, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 11.8.2007
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Markus Sextet
To 16.8.2007
Finlanders, Yölintu, naistentanssit
La 18.8.2007
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, Karavaani & Susanna Heikki
La 25.8.2007 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Nalle Lehtonen ja Sateenkaaret & Rainer Friman, päättäjäiset, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 17.5.2008 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Taifun & Reijo Taipale, avajaiset
Ke 21.5.2008
Finlanders, Yölintu, Helmenkalastajat, Mira Kunnasluoto, Janne Raappana, Kesäillan valssi -ohjelman nauhoitus
La 24.5.2008 20:00--02:00
FBI Beat, Diesel & Markku Aro
La 31.5.2008
Finlanders, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 7.6.2008 20:00--02:00
Taikakuu, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 14.6.2008 20:00--02:00
Anneli Mattila & V.I.P., Sinitaivas
To 19.6.2008
Presto & Kake Randelin, Mamba, Johnny Guitars
La 21.6.2008 juhannuspäivä
Pekkaniskan Pojat, Finlanders
To 26.6.2008 20:00--01:00
Sinitaivas, KinoJake, naistentanssit
La 28.6.2008
Souvarit, X-Band, Juha Metsäperä
To 3.7.2008
A. Aallon rytmiorkesteri, Horizone & Matti ja Teppo, naistentanssit
La 5.7.2008
Norolan Pojat, Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
To 10.7.2008
Anneli Mattila & V.I.P., Tommys & Charles Plogman, naistentanssit
La 12.7.2008
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Yölintu
To 17.7.2008 20:00--01:00
Syke, Jean S, naistentanssit
La 19.7.2008 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Riku Niemi Orchestra & Jorma Kääriäinen
To 24.7.2008 20:00--01:00
Souvarit, Fantasia & Hanna Talikainen & Jukka Hallikainen, naistentanssit
La 26.7.2008 20:00--02:00
Mestari Orikanto, Safir & Meiju Suvas, Tommi Soidinmäki
To 31.7.2008 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
La 2.8.2008 20:00--02:00
, Jani ja Jetsetters
To 7.8.2008 20:00--01:00
Finlanders, Seitsemän seinähullua veljestä, naistentanssit
La 9.8.2008 20:00--02:00
Syke, Mistral & Anne Mattila
To 14.8.2008 20:00--01:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 16.8.2008 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Omega & Eija Kantola
La 23.8.2008
Varjokuva, Horizone & Matti ja Teppo
To 28.8.2008
Yölintu, Jackets & Katja Jakku, naistentanssit
La 30.8.2008
Pekkaniskan Pojat, Karavaani & Susanna Heikki & Sami Hopponen
La 23.5.2009 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Taifun & Reijo Taipale, avajaiset
La 30.5.2009
Finlanders, Varjokuva
La 6.6.2009 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, Fernet & Tomi Markkola
La 13.6.2009 20:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Syke
To 18.6.2009 20:00--02:00
Taikakuu, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Dingo
La 20.6.2009 juhannuspäivä 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Finlanders
To 25.6.2009 20:00--01:00
Sinitaivas, Henkka ja Kulkurit, naistentanssit
La 27.6.2009 20:00--02:00
Souvarit, Kilimanjaro & Timo Luostari, porsasjuhlat
To 2.7.2009 20:00--01:00
Taikakuu, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
La 4.7.2009 20:00--02:00
Sinitaivas, Presto & Kake Randelin
To 9.7.2009 20:00--01:00
Tommys & Charles Plogman, Varjokuva, naistentanssit
La 11.7.2009 20:00--02:00
Yölintu, The Moments, Keulakuva & Marko Malin
To 16.7.2009 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola, Henkka ja Kulkurit, naistentanssit
La 18.7.2009
Pekkaniskan Pojat, Syke
To 23.7.2009
Fantasia & Amadeus Lundberg, Myrskytuuli, naistentanssit
La 25.7.2009 20:00--02:00
Riku Niemi Orchestra & Jorma Kääriäinen, Florida & Eino Grön
To 30.7.2009 20:00--01:00
Souvarit, Sinitaivas, naistentanssit, levynjulkistus
La 1.8.2009
Pekkaniskan Pojat, Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
To 6.8.2009
Finlanders, Myrskytuuli, naistentanssit
La 8.8.2009
Rosso & Tarja Lunnas, Markus Sextet
La 15.8.2009 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Väriloiste
La 22.8.2009 20:00--02:00
Sinitaivas, Omega & Eija Kantola
To 27.8.2009 20:00--01:00
Sinitaivas, Helminauha, naistentanssit
La 29.8.2009 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Horizone & Matti ja Teppo
La 5.9.2009 20:00--01:00, 10 euroa
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, päättäjäiset
La 22.5.2010 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, avajaiset
La 29.5.2010 20:00--02:00
Sinitaivas, Finlanders
La 5.6.2010
Diesel & Markku Aro, Syke
La 12.6.2010 20:00--02:00
Varjokuva, Horizone & Matti ja Teppo, levynjulkistus
La 19.6.2010 juhannuspäivä
Taikakuu, Mistral & Anne Mattila
To 24.6.2010 20:00--02:00
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, Myrskytuuli, Saarnipuu, Kuunkuiskaajat
La 26.6.2010 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Finlanders
To 1.7.2010 20:00--01:00
Sinitaivas, Omega & Eija Kantola, naistentanssit, tanssikenkien myynti
La 3.7.2010
Souvarit, In The Mood
To 8.7.2010 20:00--01:00
Syke, Henkka ja Kulkurit, naistentanssit
La 10.7.2010
Yölintu, Kiintotähti & Teuvo Oinas
To 15.7.2010
Varjokuva, Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
La 17.7.2010
Anneli Mattila & V.I.P., Sinitaivas
To 22.7.2010
Fantasia & Marko Maunuksela & Suvi Karjula, Myrskytuuli, naistentanssit
La 24.7.2010
Tommys & Charles Plogman, Jarkko Honkanen & Taiga
To 29.7.2010 20:00--01:00
Souvarit, Sinitaivas, naistentanssit
La 31.7.2010 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Presto & Kake Randelin
To 5.8.2010 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, naistentanssit
La 7.8.2010 20:00--02:00
Cafe Casablanca & Frederik, Markus Sextet
To 12.8.2010 20:00--01:00
Finlanders, naistentanssit
La 14.8.2010 20:00--02:00
Syke, Myrskytuuli, A. Aallon rytmiorkesteri
To 19.8.2010 20:00--01:00
Sinitaivas, Syke
La 21.8.2010
Taikakuu, Omega & Eija Kantola
La 28.8.2010 20:00--02:00
Myrskytuuli, Antti Tammilehdon yhtye
La 4.9.2010 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, FinnNostalgia & Antti Toivola
La 11.9.2010 20:00--02:00
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen, In The Mood
La 18.9.2010 20:15--02:00
Pekkaniskan Pojat, Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
La 21.5.2011
Pekkaniskan Pojat, Taifun & Reijo Taipale, avajaiset
La 28.5.2011
Sinitaivas, Finlanders
La 4.6.2011 20:00--02:00
Syke, NeljänSuora
La 11.6.2011 20:00--02:00
Omega, Dallapé
La 18.6.2011 20:00--02:00
Sinitaivas, Jani ja Jetsetters
To 23.6.2011 20:00--02:00
Jari Sillanpää & Men in Black, Taikakuu
La 25.6.2011 juhannuspäivä 20:00--02:00, 15 euroa
Pekkaniskan Pojat, Finlanders
To 30.6.2011 20:00--01:00
Sinitaivas, Hurma, naistentanssit
La 2.7.2011 20:00--02:00
Souvarit, T.T. Purontaka & Tähtitaivas, tanssikenkien myynti
To 7.7.2011 20:00--01:00
Varjokuva, Midinetti, naistentanssit
La 9.7.2011 20:00--02:00
Yölintu, Väriloiste
To 14.7.2011 20:00--01:00
La Strada, NeljänSuora, naistentanssit
La 16.7.2011 20:00--02:00
Rosette & Kaija Lustila, Sinitaivas
To 21.7.2011 20:00--01:00
Myrskytuuli, Hovinarrit & Heikki Koskelo & Mervi Koponen, naistentanssit
La 23.7.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Cafe Dynamite & Frederik
Su 24.7.2011 15:00--18:00, 15 euroa
Hevisaurus, lastenkonsertti
To 28.7.2011 20:00--01:00
Souvarit, Syke, naistentanssit, tanssikenkien myynti
La 30.7.2011 20:00--02:00
Norolan Pojat, Tommys & Charles Plogman
To 4.8.2011 20:00--01:00
Finlanders, Midinetti & Tino Ahlgren, naistentanssit
La 6.8.2011 20:00--02:00
Varjokuva & Mr. Breathless, Hurma
To 11.8.2011 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, Hurma, naistentanssit, tanssikenkien myynti
La 13.8.2011 20:00--02:00
Taikakuu, Presto & Kake Randelin
To 18.8.2011 20:00--01:00
Myrskytuuli
La 20.8.2011 20:00--02:00
Pepito ja Pekka Saralevä & Tapani Kansa, Myrskytuuli
To 25.8.2011 20:00--01:00
Sinitaivas
La 27.8.2011 20:00--02:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Horizone & Matti ja Teppo
La 3.9.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Sinitaivas
La 19.5.2012 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Taifun & Reijo Taipale, avajaiset
La 26.5.2012 20:15--02:00
Sinitaivas, Finlanders
La 2.6.2012 20:00--02:00
Taikakuu, Hurma
La 9.6.2012 20:00--02:00
Syke, Rainer Bollström
La 16.6.2012 20:15--02:00
Sinitaivas, Varjokuva
To 21.6.2012 20:00--02:00
Sawotta & Pekka Hartonen, Matti Nykänen, Arttu Wiskari
La 23.6.2012 juhannuspäivä 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Taikakuu
To 28.6.2012 20:00--01:00
Sinitaivas, Syke, naistentanssit
La 30.6.2012 20:00--02:00
Finlanders, Jani Niemi ja Wiima, tanssikenkien myynti
To 5.7.2012 20:00--01:00
Souvarit, Helminauha, naistentanssit
La 7.7.2012 20:00--02:00
FinnNostalgia & Antti Toivola, Yölintu
To 12.7.2012 20:00--01:00
Taikakuu, Hurma, naistentanssit
La 14.7.2012 20:00--02:00
Boogie, Helminauha
To 19.7.2012 20:00--01:00
Varjokuva, Monarkia & Terhi Matikainen & Pekka Mikkola, naistentanssit
La 21.7.2012 20:00--02:00
Sinitaivas, Hurma
To 26.7.2012 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola, NeljänSuora, naistentanssit
La 28.7.2012 20:00--02:00
Souvarit, Jani Niemi ja Wiima
To 2.8.2012 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, Jani Niemi ja Wiima, naistentanssit
La 4.8.2012 20:00--02:00
Varjokuva & Mr. Breathless, Cafe Dynamite & Frederik
To 9.8.2012 20:00--01:00
Finlanders, Hurma, naistentanssit
La 11.8.2012 20:00--02:00
Taikakuu, Presto & Kake Randelin
To 16.8.2012 20:00--01:00
Sinitaivas, naistentanssit
La 18.8.2012 20:00--02:00
Dallapé, Myrskytuuli
La 25.8.2012 20:00--02:00
Sinitaivas, Horizone & Matti ja Teppo
La 1.9.2012 20:00--02:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Walkarit
La 8.9.2012 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Hurma, päättäjäiset
La 18.5.2013 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Roulette, Jani Helenius & Reijo Taipale, avajaiset
La 25.5.2013 20:00--02:00
Finlanders, Hurma
La 1.6.2013 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Sinitaivas
La 8.6.2013 20:00--02:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Jani Niemi ja Wiima
La 15.6.2013 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Horizone & Matti ja Teppo
To 20.6.2013 20:00--02:00
Taikakuu, Samurai Band & Matti Nykänen, Suvi Teräsniska
La 22.6.2013 juhannuspäivä 20:00--02:00
Finlanders, Myrskytuuli, Henkka ja Kulkurit
To 27.6.2013 20:00--01:00
Sinitaivas, Company 1 & Kalle Jussila, naistentanssit
La 29.6.2013 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Hurma
To 4.7.2013 20:00--01:00
Taikakuu, Fantasia & Marko Maunuksela, naistentanssit
La 6.7.2013 20:00--02:00
Yölintu, Taivaankaari & Heikki Koskelo
To 11.7.2013 20:00--01:00
Henkka ja Kulkurit, Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
La 13.7.2013 20:00--02:00
Presto & Kake Randelin,
To 18.7.2013 20:00--01:00
Souvarit, Tanssiorkesteri Ahopelto, naistentanssit
La 20.7.2013 20:00--02:00
Teijo Suomi Orch, Hurma
To 25.7.2013 20:00--01:00
Kyösti Mäkimattila & Myrskytuuli & Heidi Pakarinen, naistentanssit
La 27.7.2013 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Suvi Teräsniska
To 1.8.2013 20:00--01:00
Tulipunaruusut, naistentanssit
La 3.8.2013 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
To 8.8.2013
Finlanders, naistentanssit
La 10.8.2013
Pekkaniskan Pojat, Roulette & Reijo Taipale
To 15.8.2013 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 17.8.2013 20:00--02:00
Norolan Pojat, Rosette & Kaija Lustila
La 24.8.2013
Sinitaivas, Myrskytuuli
La 31.8.2013
Finlanders, Helminauha
La 7.9.2013
Pekkaniskan Pojat, Teijo Suomi Orch, päättäjäiset
La 17.5.2014 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Jani Helenius, Reijo Taipale, avajaiset
La 24.5.2014 20:00--02:00, 16 euroa
Finlanders, Onnentähti
To 29.5.2014 helatorstai 20:00--01:00
Sinitaivas, naistentanssit
La 31.5.2014 20:00--02:00
Souvarit, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 7.6.2014 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Horizone & Matti ja Teppo
La 14.6.2014 20:00--02:00
Taikakuu, Tulipunaruusut
To 19.6.2014 20:00--02:00
NeljänSuora & Suvi Teräsniska, Samurai Band & Matti Nykänen
La 21.6.2014 juhannuspäivä 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Finlanders
To 26.6.2014 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Henkka ja Kulkurit, naistentanssit
La 28.6.2014 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Vonkamiehet
To 3.7.2014 20:00--01:00
NeljänSuora, Ratto-band, naistentanssit
La 5.7.2014 20:00--02:00
A. Aallon rytmiorkesteri, Kiintotähti & Teuvo Oinas
To 10.7.2014 20:00--01:00
Taikakuu, Ippe Mansikan orkesteri, naistentanssit
La 12.7.2014 20:00--02:00
Yölintu & Kake Randelin
To 17.7.2014 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, Tulipunaruusut, naistentanssit
La 19.7.2014 20:00--02:00
Sinitaivas, Hurma
To 24.7.2014 20:00--01:00
Hovinarrit, Onnentähti, Maria Tyyster & Teemu Roivainen, naistentanssit
La 26.7.2014 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Teijo Suomi Orch
To 31.7.2014 20:00--01:30
, Hurma, naistentanssit
La 2.8.2014
Pekkaniskan Pojat, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
To 7.8.2014 20:00--01:00
Finlanders, naistentanssit
La 9.8.2014 20:00--02:00
Koivu & Marita Taavitsainen, Teijo Suomi Orch
To 14.8.2014 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Ex-miehet, naistentanssit
La 16.8.2014 20:00--02:00
Tulipunaruusut, Jani Helenius & Reijo Taipale
To 21.8.2014 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 23.8.2014 20:00--02:00, 17 euroa
Finlanders, Hurma
La 30.8.2014 20:00--02:00, 16 euroa
Anneli Mattila, Ratto-band
La 6.9.2014 20:00--02:00
Jarkko Honkanen & Taiga, Horizone & Matti ja Teppo
La 13.9.2014 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Hurma, päättäjäiset
La 16.5.2015 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Satumaa & Reijo Taipale, avajaiset
La 23.5.2015 20:00--02:00
Finlanders, Hurma
La 30.5.2015
Horizone & Matti ja Teppo, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 6.6.2015
Pekkaniskan Pojat, Sunset & Arto Nuotio
La 13.6.2015
Tulipunaruusut, Kiintotähti & Teuvo Oinas
To 18.6.2015
Taikakuu, Teijo Suomi Orch, Arttu Wiskari
La 20.6.2015 juhannuspäivä 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Finlanders, Retro-band & Sari Hellsten
To 25.6.2015 20:00--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Myrskytuuli, naistentanssit
La 27.6.2015 20:00--02:00
Souvarit, Henkka ja Kulkurit
To 2.7.2015 20:00--01:00
Koivu & Marita Taavitsainen, Hurma, naistentanssit
La 4.7.2015 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Tulipunaruusut
To 9.7.2015 20:00--01:00
Sinitaivas, Taikakuu, naistentanssit
La 11.7.2015 20:00--02:00
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, Teijo Suomi Orch
To 16.7.2015 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 18.7.2015 20:00--02:00
Hurma, Yhden tähden orkesteri & Jorma Kääriäinen
To 23.7.2015 20:00--01:00
Hovinarrit & Aki Samuli, Susanna Heikki, naistentanssit
La 25.7.2015 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, eXmiehet & Saija Tuupanen
To 30.7.2015 20:00--01:00
Souvarit, Tulipunaruusut, naistentanssit
La 1.8.2015 20:00--02:00
Hurma, Kake Randelin
To 6.8.2015 20:00--01:00
Finlanders, Patajätkä, naistentanssit
La 8.8.2015 20:00--02:00
Myrskytuuli, Taivaankaari & Heikki Koskelo
To 13.8.2015 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 15.8.2015 20:00--02:00
Sinitaivas, Teemu Harjukari
La 22.8.2015 20:00--02:00
Norolan Pojat, Roulette & Reijo Taipale
La 29.8.2015 20:00--02:00
Finlanders, Horizone & Matti ja Teppo
La 5.9.2015
Diesel & Markku Aro, Henkka ja Kulkurit
La 12.9.2015
Pekkaniskan Pojat, Teijo Suomi Orch
La 19.9.2015 20:00--02:00
Karavaani & Teemu Harjukari & Heidi Pakarinen, päättäjäiset
La 14.5.2016
Pekkaniskan Pojat, Ippe Mansikan orkesteri, avajaiset
La 21.5.2016
Finlanders, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 28.5.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen, Hurma
La 4.6.2016
Horizone & Matti ja Teppo, LäpiValaisu
La 11.6.2016
Henkka ja Kulkurit, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 18.6.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen, Myrskytuuli & Mika Sihvola
To 23.6.2016
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Ippe Mansikan orkesteri, Jukka Poika
La 25.6.2016 juhannuspäivä
Pekkaniskan Pojat, Karavaani & Heidi Pakarinen, Samppa Valo band
To 30.6.2016
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Henkka ja Kulkurit, naistentanssit
La 2.7.2016
Fantasia & Aki Samuli, Yölintu
To 7.7.2016
Taikakuu, Onnentähti, naistentanssit
La 9.7.2016
Ippe Mansikan orkesteri, Ippe Mansikka & Kake Randelin
To 14.7.2016
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
La 16.7.2016
Diesel & Markku Aro, A. Aallon rytmiorkesteri
To 21.7.2016
Lemmenlautta, Marco Lundberg & Erika Vikman & Tangokuningas & Tangokuningatar 2016
La 23.7.2016
Souvarit, eXmiehet & Saija Tuupanen
To 28.7.2016
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 30.7.2016
Sinitaivas, Hurma
To 4.8.2016
Finlanders, naistentanssit
La 6.8.2016
Karavaani & Heidi Pakarinen, Onnenkerjäläiset & Heikki Koskelo
To 11.8.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen, naistentanssit
La 13.8.2016
Pekkaniskan Pojat, LäpiValaisu
To 18.8.2016
Onnenkerjäläiset & Heikki Koskelo, naistentanssit
La 20.8.2016
Horizone & Matti ja Teppo, Onnentähti
La 27.8.2016
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Tulipunaruusut
La 3.9.2016
Finlanders, Lemmenlautta
La 10.9.2016
Pekkaniskan Pojat, TopSecret, Maria Tyyster, päättäjäiset
La 20.5.2017 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Ippe Mansikan orkesteri
To 25.5.2017 helatorstai 18:00--23:00
Finlanders
La 27.5.2017 20:00--02:00
Souvarit, Teemu Harjukari
La 3.6.2017
Horizone & Matti ja Teppo, Lemmenlautta
La 10.6.2017 20:00--02:00
Diesel & Markku Aro, Teijo Suomi Orch
La 17.6.2017 20:00--02:00
Myrskytuuli & Mika Sihvola, Hurma
To 22.6.2017 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Taikakuu, Kake Randelin
La 24.6.2017 juhannuspäivä 20:00--02:00
Finlanders, Patajätkä & Joel Hallikainen, Samppa Valo band
To 29.6.2017 20:00--01:00, 15 euroa
Teemu Harjukari, naistentanssit
La 1.7.2017
Karavaani & Heidi Pakarinen, Ippe Mansikan orkesteri
To 6.7.2017
EXmiehet & Saija Tuupanen, Hurma, naistentanssit
La 8.7.2017
Flangers, Yölintu, Jani Wickholm
To 13.7.2017 20:00--01:00
Taikakuu, naistentanssit
La 15.7.2017 20:00--02:00
Sinitaivas, Samppa Valo band, Jukka Poika
To 20.7.2017 20:00--01:00
Tulipunaruusut & Teijo Lindström & Aino Niemi, Tanssiorkesteri Kaiho, naistentanssit
La 22.7.2017 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Taivaankaari & Heikki Koskelo
To 27.7.2017 20:00--01:00
Souvarit, naistentanssit
La 29.7.2017 20:00--02:00
Lumo & Reeta Saranpää, Kiintotähti & Teuvo Oinas
To 3.8.2017 20:00--01:00
Finlanders, naistentanssit
La 5.8.2017 20:00--02:00
Horizone & Matti ja Teppo, Henkka ja Kulkurit
To 10.8.2017 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 12.8.2017 20:00--02:00
Teemu Harjukari & Kake Randelin
To 17.8.2017 20:00--01:00
Hurma, naistentanssit
La 19.8.2017 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, LäpiValaisu
La 26.8.2017 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Taikakuu, Lemmenlautta
La 2.9.2017
Tanssiorkesteri Kaiho & Teijo Lindström, Teijo Suomi Orch
La 9.9.2017
Pekkaniskan Pojat, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 16.9.2017
Hurma, Teemu Harjukari, päättäjäiset
La 19.5.2018 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 26.5.2018
Horizone & Matti ja Teppo, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 2.6.2018
Finlanders, Lumo & Reeta Saranpää
La 9.6.2018
Sinitaivas, Tulipunaruusut
La 16.6.2018
Pekkaniskan Pojat, T.T. Purontaka & Tähtitaivas
To 21.6.2018 20:00--02:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Karavaani & Heidi Pakarinen, Kake Randelin
La 23.6.2018 juhannuspäivä 20:00--02:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Taivaankaari & Heikki Koskelo, Teemu Harjukari
La 30.6.2018 20:00--02:00
Souvarit, June Band & Nina Åkerman
To 5.7.2018 20:00--01:00
Sinitaivas, naistentanssit
La 7.7.2018 20:00--02:00
Karavaani & Heidi Pakarinen, Teemu Harjukari
To 12.7.2018 20:00--01:00
Hurma, naistentanssit
La 14.7.2018 20:00--02:00
Kake Randelin, Leif Lindeman
To 19.7.2018 20:00--01:00
Samppa Valo band, Mika Sihvolan orkesteri & Jarno Kokko & Saana Sassali, naistentanssit
La 21.7.2018 20:00--02:00
Taikakuu, Lumo & Reeta Saranpää, Hurma