Kerhola, Nokia

Ma 5.1.2004 20:00--01:00, 12 euroa
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 10.1.2004 20:00--01:00, 12 euroa
Kari Piironen
La 17.1.2004 20:00--01:00, 11 euroa
Markus Sextet
La 24.1.2004 20:00--01:00, 12 euroa
Varjokuva
La 31.1.2004 20:00--01:00, 12 euroa
Tulipunaruusut
Su 8.2.2004 17:00--23:00, 13 euroa
Finlanders, Tanssiorkesteri Helmi
Su 15.2.2004 18:00--22:00, 12 euroa
Omega & Eija Kantola
Su 22.2.2004 17:00--22:00, 12 euroa
Rosso & Tarja Lunnas
Su 29.2.2004 17:00--22:00, 12 euroa
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Su 7.3.2004 17:00--22:00, 12 euroa
Fernet & Tomi Markkola
Su 14.3.2004 18:00--23:00, 12 euroa
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 21.3.2004 17:00--22:00, 12 euroa
Jamsound & Marita Taavitsainen
Su 28.3.2004 18:00--23:00, 12 euroa
La Strada & Anita Hirvonen
Su 4.4.2004 17:00--22:00, 12 euroa
Saija Tuupanen, Fantasia & Arto Nuotio
Ma 12.4.2004 pääsiäismaanantai 17:00--22:00, 12 euroa
Paratiisi & Kaija Pohjola
Su 18.4.2004 18:00--24:00, 12 euroa
Taikakuu, Markus Sextet
Su 3.10.2004
Rosso & Tarja Lunnas
Su 10.10.2004
Anneli Mattila & V.I.P.
Su 17.10.2004 17:00--22:00, 12 euroa
Taikakuu
Su 24.10.2004 17:00--22:00
Kari Vepsä & Onnenmaa
Su 31.10.2004 17:00--22:00, 12 euroa
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 7.11.2004 17:00--22:00, 11 euroa
Varjokuva
La 13.11.2004
Yksityistilaisuus
Su 14.11.2004 17:00--22:00, 10 euroa
Tanssiorkesteri Helmi
Su 21.11.2004 17:00--22:00, 12 euroa
Fernet & Tomi Markkola
Su 28.11.2004 17:00--22:00, 12 euroa
Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
La 11.12.2004 20:00--02:00, 12 euroa
Jyrki Mäkelä ja Cavaljeer, Taivalkunta Beat
La 18.12.2004 20:00--01:00, 11 euroa
Markus Sextet
Su 19.12.2004 18:00--23:00, 10 euroa
Tanssiorkesteri Helmi
Su 26.12.2004 tapaninpäivä 17:00--22:00, 12 euroa
Lumipallo & Tommi Soidinmäki
La 1.1.2005 uudenvuodenpäivä 20:00--02:00, 12 euroa
Fantasia & Arto Nuotio & Johanna Debreczeni
Ke 5.1.2005 20:00--02:00, 13 euroa
FBI-beat, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 15.1.2005
Syke, Markus Sextet
La 22.1.2005 20:00--02:00, 12 euroa
Ässät, Tanssiorkesteri Helmi
La 29.1.2005 20:00--01:00
Unelmavävyt
La 5.2.2005 20:00--01:00
Omega & Eija Kantola
Su 13.2.2005 17:00--23:00
Finlanders, Tanssiorkesteri Helmi
La 19.2.2005
Fantasia & Arto Nuotio & Erkki Räsänen & Johanna Piipponen, tangomarkkinoiden esikarsinta
La 26.2.2005 20:00--01:00
Noiser & Kari Piironen
Su 6.3.2005
Souvarit
Su 13.3.2005
Taikakuu
Su 20.3.2005
Mistral & Anne Mattila
Su 27.3.2005 pääsiäinen 20:00--02:00
Channel Four & Saija Tuupanen
Su 3.4.2005
Rosso & Tarja Lunnas
Su 10.4.2005
Sata kitaraa & Antti Huovila
Su 17.4.2005
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Su 24.4.2005
Tommys & Charles Plogman, Tanssiorkesteri Helmi
Su 18.9.2005 12 euroa
Tanssiorkesteri Helmi, Rosso & Tarja Lunnas
Su 25.9.2005 12 euroa
Avenue & Anniina Mattila
Su 2.10.2005 12 euroa
Finlanders, Iltatähti ja A Hautaniemi
Su 9.10.2005 12 euroa
Fernet & Tomi Markkola
Su 16.10.2005 17:00--21:30, 12 euroa
La Strada & Anita Hirvonen
Su 23.10.2005 17:00--21:30, 12 euroa
Omega & Eija Kantola
Su 30.10.2005 17:00--21:30, 12 euroa
Unelmavävyt, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 6.11.2005 17:00--21:30
Taikakuu, Henkka ja Kulkurit, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 13.11.2005 17:00--21:30, 12 euroa
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 19.11.2005 20:00--01:00, 12 euroa
Lumipallo & Saska Helmikallio, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 20.11.2005 17:00--21:30, 12 euroa
Varjokuva, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 27.11.2005 17:00--23:00, 12 euroa
Väliaikainen, Tanssiorkesteri Helmi, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Ma 5.12.2005 20:00--02:00, 12 euroa
Syke, Markus Sextet, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 11.12.2005 17:00--22:00, 8 euroa
Tanssiorkesteri Helmi, synttäritanssit
Su 18.12.2005 18:00--22:30, 12 euroa
Anneli Mattila & V.I.P., Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Ma 26.12.2005 tapaninpäivä 18:00--01:00, 13 euroa
Lumipallo & Saska Helmikallio, Seinäruusut & Tommi Soidinmäki & Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 1.1.2006 uudenvuodenpäivä 17:00--22:00, 12 euroa
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
To 5.1.2006 20:00--02:00, 13 euroa
FBI-beat & Markus Törmälä, Syke, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 7.1.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Varjokuva, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 14.1.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Four Roses & Jukka Ruusumaa & Johanna Debreczeni, Väriloiste, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 21.1.2006 20:00--02:00, 12 euroa
Tanssiorkesteri Helmi, Unelmavävyt, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
La 28.1.2006 20:00--02:00, 12 euroa
Petoman, Tahtitaivas & Marko Lämsä, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 5.2.2006 17:00--22:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 12.2.2006 17:00--23:00
Finlanders, Henkka ja Kulkurit, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 19.2.2006 17:00--22:00
Rosso & Tarja Lunnas, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 26.2.2006 17:00--22:00, 12 euroa
Fantasia & Arto Nuotio, Kati Fors, tangomarkkinoiden esikarsinta
Su 5.3.2006 17:00--22:00
Channel Four, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 12.3.2006 17:00--22:00, 12 euroa
Syke, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 19.3.2006 17:00--22:00
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 26.3.2006 17:00--22:00
Tulipunaruusut, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 2.4.2006 17:00--22:00
Koivu & Marita Taavitsainen, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 9.4.2006 17:00--22:00
FBI-beat, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 16.4.2006 pääsiäinen 18:00--01:00, 13 euroa
Pekkaniskan Pojat, Markus Sextet, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 23.4.2006 18:00--23:00, 12 euroa
Omega & Eija Kantola, Tanssinet-pinssillä alennus lipusta
Su 17.9.2006 17:00--23:00, 12 euroa
Väriloiste, Nelinpeli
Su 24.9.2006 17:00--22:00, 12 euroa
Anneli Mattila & V.I.P.
Su 1.10.2006 17:00--22:00, 12 euroa
Rosso & Tarja Lunnas
Su 8.10.2006 17:00--22:00, 12 euroa
Diesel & Markku Aro
Su 15.10.2006 17:00--22:00
Syke
Su 22.10.2006
Omenapuu & Johanna Pakonen
Su 29.10.2006 12 euroa
Taikakuu
Su 5.11.2006 17:00--23:00, 13 euroa
Finlanders
Su 12.11.2006 17:00--22:00, 12 euroa
Fernet & Tomi Markkola
Pe 17.11.2006 20:00--01:00, 12 euroa
Pekkaniskan Pojat
Su 19.11.2006 17:00--22:00, 12 euroa
FBI-beat & Markus Törmälä
Su 26.11.2006 17:00--22:00, 12 euroa
Tommys & Charles Plogman
Su 3.12.2006 17:00--22:00, 11 euroa
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ti 5.12.2006 20:00--02:00, 13 euroa
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Resiina & Juha Metsäperä
Su 10.12.2006 17:00--22:00, 11 euroa
Väriloiste
Su 17.12.2006 18:00--23:00, 12.50 euroa
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 26.12.2006 tapaninpäivä 17:00--22:00, 12 euroa
Tanssiorkesteri Helmi
Ma 1.1.2007 uudenvuodenpäivä 17:00--23:00
FBI-beat, Mega
Pe 5.1.2007 20:00--01:00, 12 euroa
Fernet & Tomi Markkola
Su 7.1.2007 17:00--22:00, 12 euroa
Diesel & Markku Aro
Su 14.1.2007 17:00--22:00, 12.50 euroa
Omega & Eija Kantola
Su 21.1.2007 17:00--22:00, 12 euroa
Varjokuva
Su 28.1.2007 17:00--22:00, 13 euroa
Finlanders, Solistiyhtye Pohjalainen & Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 3.2.2007 12 euroa
Tanssiorkesteri Helmi
La 10.2.2007 20:00--01:00, 12 euroa
Syke
La 17.2.2007 20:00--01:00, 12 euroa
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 24.2.2007 20:00--01:30, 12 euroa
Väriloiste
Su 4.3.2007 17:00--22:00, 12.50 euroa
Tommys & Charles Plogman
Su 11.3.2007 17:00--22:00
FBI-beat & Markus Törmälä
Su 18.3.2007 17:00--22:00, 12 euroa
Anneli Mattila & V.I.P.
Su 25.3.2007
Taikakuu
Su 1.4.2007 17:00--22:00, 12 euroa
Lumipallo & Marko Lämsä
Ma 9.4.2007 pääsiäismaanantai 17:00--22:00
Tanssiorkesteri Helmi
Su 15.4.2007 17:00--22:00, 12 euroa
Rosso & Tarja Lunnas
Su 22.4.2007 17:00--22:00, 13 euroa
Finlanders, Mega
Su 2.9.2007 17:00--22:00, 12 euroa
Markus Sextet, Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
Su 16.9.2007 17:00--22:00
Syke
Su 23.9.2007 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 30.9.2007 17:00--22:00, 12.50 euroa
Rosso & Tarja Lunnas
Su 7.10.2007 17:00--23:00, 13 euroa
Pekkaniskan Pojat, Channel Four
Su 14.10.2007 17:00--22:00
Diesel & Markku Aro
Su 28.10.2007 17:00--22:00, 13 euroa
Finlanders
Su 4.11.2007 17:00--22:00, 13 euroa
KinoJake, FBI-beat & Markus Törmälä
Su 11.11.2007 17:00--22:00, 12.50 euroa
Taikakuu
Su 18.11.2007 17:00--22:00, 12.50 euroa
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 25.11.2007 17:00--22:00, 12.50 euroa
Pekkaniskan Pojat
Su 2.12.2007 18:00--23:00, 13 euroa
Sinitaivas, Väriloiste
Ke 5.12.2007 20:00--02:00, 13.50 euroa
Fernet & Tomi Markkola, Markus Sextet
Su 9.12.2007 17:00--22:00, 13 euroa
Tommys & Charles Plogman
Su 16.12.2007 17:00--22:00, 13 euroa
Varjokuva, Markus Sextet
La 22.12.2007 20:00--01:00, 13 euroa
Rosso & Tarja Lunnas
Ke 26.12.2007 tapaninpäivä 17:00--22:00, 12.50 euroa
Tanssiorkesteri Helmi
Su 30.12.2007 17:00--22:00, 12.50 euroa
Syke
Ti 1.1.2008 uudenvuodenpäivä 17:00--23:00, 13.50 euroa
FBI-beat & Markus Törmälä, Ami Jaara ja Amico & Ami Jaara
La 5.1.2008 20:00--02:00, 13.50 euroa
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Karavaani & Susanna Heikki
Su 6.1.2008 17:00--22:00, 12.50 euroa
Diesel & Markku Aro
Su 13.1.2008 17:00--22:00, 13.50 euroa
Finlanders, KinoJake
Su 20.1.2008 17:00--22:00, 13 euroa
Taikakuu
Su 27.1.2008 17:00--22:00, 13 euroa
Tommys & Charles Plogman
Su 3.2.2008
Pekkaniskan Pojat
Su 10.2.2008 17:00--22:00, 13 euroa
Omega & Eija Kantola
Su 17.2.2008 17:00--22:00, 12.50 euroa
Rosso & Tarja Lunnas
Su 24.2.2008 17:00--23:00, 13 euroa
Sinitaivas
Su 2.3.2008 17:00--22:00, 12.50 euroa
Myrskytuuli, Henkka ja Kulkurit
Su 9.3.2008 17:00--22:00, 13 euroa
Taikakuu
Su 16.3.2008
Varjokuva
Pe 21.3.2008 pitkäperjantai 19:00--01:00, 13 euroa
Pekkaniskan Pojat, Markus Sextet
Ma 24.3.2008 pääsiäismaanantai 17:00--22:00, 12.50 euroa
Sinitaivas
Su 30.3.2008 17:00--22:00
Fernet & Tomi Markkola
Su 6.4.2008 17:00--22:00, 13.50 euroa
Finlanders
Su 13.4.2008 17:00--23:00, 13 euroa
Fantasia & Jenna Bågeberg, Syke, tangomarkkinoiden esikarsinta
La 19.4.2008 20:00--01:00, 13 euroa
Syke
Su 20.4.2008 17:00--22:00, 13 euroa
FBI-beat
Su 27.4.2008 17:00--23:00, 13.20 euroa
Pekkaniskan Pojat, Tanssiorkesteri Helmi
Ke 30.4.2008 vapunaatto 20:00--02:00, 13 euroa
Rosso & Tarja Lunnas
Su 4.5.2008 11 euroa
Myrskytuuli
Su 31.8.2008 18:00--23:00, 12 euroa
Markus Sextet
Su 7.9.2008 17:00--22:00, 12.50 euroa
Seitsemän seinähullua veljestä, Niskalenkki
Su 21.9.2008 17:00--23:00, 12 euroa
Channel Four
Su 28.9.2008 17:00--23:00, 12.50 euroa
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 5.10.2008
Monarkia & Jukka Hallikainen
Su 12.10.2008 17:00--23:00, 10 euroa
Markus Sextet
Su 19.10.2008 17:00--22:00, 10 euroa
Väriloiste
Su 26.10.2008 17:00--22:00
Yksityistilaisuus
Su 2.11.2008 17:00--22:00, 11 euroa
Markus Sextet, naistentanssit
Su 9.11.2008 17:00--22:00, 10 euroa
FinnNostalgia
Su 16.11.2008 16:00--22:00
Yksityistilaisuus
Su 23.11.2008 17:00--22:00, 10 euroa
Yksityistilaisuus
Su 30.11.2008 12:00--19:00
Yksityistilaisuus
Su 7.12.2008 18:00--23:30, 12.50 euroa
Yksityistilaisuus
Su 14.12.2008 17:00--22:00, 12 euroa
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 21.12.2008 17:00--22:00, 12.50 euroa
Markus Sextet, Tanssiorkesteri Veikko Nieminen
Pe 26.12.2008 tapaninpäivä 18:00--24:00, 12.50 euroa
Tanssiorkesteri Helmi, Linnut & Arja Havakka
To 1.1.2009 uudenvuodenpäivä 17:00--22:00, 12 euroa
FinnNostalgia & Antti Toivola
La 3.1.2009 20:00--01:00, 12 euroa
Markus Sextet
Ti 6.1.2009 17:00--22:00, 12 euroa
Sylvia
Su 11.1.2009 17:00--22:00, 12 euroa
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
Su 18.1.2009 17:00--22:00, 12 euroa
Mestari Orikanto
La 24.1.2009 20:00--01:00, 12 euroa
Markus Sextet
Su 1.2.2009 17:00--22:00, 12 euroa
Sylvia
La 7.2.2009
Yksityistilaisuus
Su 8.2.2009 17:00--22:00, 12 euroa
Channel Four
Su 15.2.2009 17:00--21:00, 12.50 euroa
Nelinpeli & Mikael Konttinen
Su 22.2.2009 17:00--22:00, 11 euroa
Kari Harju band & Jari Välimäki
La 28.2.2009 20:00--01:00, 12 euroa
Wähäkosket
Su 8.3.2009 naisten päivä 17:00--22:00, 12.50 euroa
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Su 29.3.2009 17:00--22:00, 12 euroa
Markus Sextet
La 11.4.2009 20:00--01:00, 12 euroa
Markus Sextet
Su 3.5.2009 17:00--22:00, 12 euroa
Markus Sextet
Su 27.9.2009 17:00--22:00
Finlanders, avajaiset
Su 4.10.2009
Varjokuva
Su 11.10.2009 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Su 18.10.2009 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 25.10.2009 17:00--22:00
Myrskytuuli
Su 1.11.2009 17:00--22:00
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 8.11.2009
Ei tansseja
Su 15.11.2009 17:00--22:00
Helmenkalastajat
Su 22.11.2009
Sinitaivas
Su 29.11.2009
Syke
Su 6.12.2009 itsenäisyyspäivä 17:00--22:00
Taikakuu
Su 13.12.2009 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Su 20.12.2009 17:00--22:00
Henkka ja Kulkurit
La 26.12.2009 tapaninpäivä 20:00--01:00
Sunset & Arto Nuotio, Nalle Lehtonen & Antti Toivola
Su 27.12.2009 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 3.1.2010 17:00--22:00
Fernet & Tomi Markkola
Ke 6.1.2010 17:00--22:00
Finlanders
Su 10.1.2010 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Su 17.1.2010
Myrskytuuli
Su 24.1.2010
Varjokuva
Su 31.1.2010
Taikakuu
Su 7.2.2010
Finlanders
Su 14.2.2010 ystävänpäivä
Unelmavävyt
Su 21.2.2010
Henkka ja Kulkurit
Su 28.2.2010
Syke
Su 7.3.2010 17:00--22:00
Markus Sextet
Su 14.3.2010 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 21.3.2010 17:00--22:00
In The Mood
Su 28.3.2010 17:00--22:00
FBI-beat & Markus Törmälä
Pe 2.4.2010 pitkäperjantai 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Ma 5.4.2010 pääsiäismaanantai 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 11.4.2010 17:00--22:00
Syke
Su 18.4.2010
Finlanders
Su 25.4.2010
Taikakuu
La 1.5.2010 vapunpäivä 20:00--01:00
FinnNostalgia & Antti Toivola, Henkka ja Kulkurit
Su 26.9.2010 17:00--22:00
Sinitaivas, avajaiset
Su 3.10.2010
Myrskytuuli
Su 10.10.2010
Syke
Su 17.10.2010
Finlanders
Su 24.10.2010
La Strada
Su 7.11.2010 17:00--22:00
Varjokuva, Midinetti
Su 14.11.2010
Syke
Su 21.11.2010
Sinitaivas
Su 28.11.2010
Finlanders
Su 12.12.2010
Taikakuu
Su 19.12.2010 17:00--22:00
Markus Sextet
Su 26.12.2010 tapaninpäivä 17:00--22:00
FinnNostalgia & Antti Toivola, Kiintotähti & Teuvo Oinas
Su 2.1.2011 17:00--22:00
Henkka ja Kulkurit
To 6.1.2011 17:00--22:00
Fernet & Tomi Markkola
Su 9.1.2011 17:00--22:00
Syke
Su 16.1.2011 17:00--22:00
Finlanders
Su 23.1.2011 17:00--22:00
Tommys & Charles Plogman
Su 30.1.2011 17:00--22:00
Varjokuva
Su 6.2.2011
Omega & Eija Kantola
Su 13.2.2011
Myrskytuuli
Su 20.2.2011
Pekkaniskan Pojat
Su 27.2.2011
Diesel & Markku Aro
Su 6.3.2011
Taikakuu
Su 13.3.2011
Finlanders
Su 20.3.2011
Sinitaivas
La 26.3.2011
Yksityistilaisuus
Su 27.3.2011
Hurma
Su 3.4.2011
FBI-beat & Markus Törmälä
Su 10.4.2011
Syke
Su 17.4.2011 17:00--22:00
Tino Ahlgren & Midinetti
Pe 22.4.2011 pitkäperjantai 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat, Hurma
Ma 25.4.2011 pääsiäismaanantai 17:00--22:00
Myrskytuuli
Su 1.5.2011 vapunpäivä 17:00--22:00
Henkka ja Kulkurit
Su 2.10.2011 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat, avajaiset
Su 9.10.2011 17:00--22:00
Varjokuva
Su 16.10.2011 17:00--22:00
Finlanders, tanssikenkien myynti
Su 23.10.2011 17:00--22:00
Omega & Eija Kantola
Su 30.10.2011 17:00--22:00
Syke
Su 6.11.2011 17:00--22:00
Nokian Big Band, Hurma
Su 13.11.2011 17:00--22:00
Midinetti
Su 20.11.2011 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 27.11.2011
Finlanders
Su 4.12.2011 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat, tanssikenkien myynti
Su 11.12.2011
Diesel & Markku Aro
Su 18.12.2011 17:00--22:00
Fernet & Tomi Markkola
Ma 26.12.2011 tapaninpäivä 16:00--21:00
Henkka ja Kulkurit
Su 1.1.2012 uudenvuodenpäivä 17:00--22:00
FinnNostalgia & Antti Toivola
Pe 6.1.2012 20:00--01:00
Finlanders
Su 8.1.2012 17:00--22:00
NeljänSuora
Su 15.1.2012 17:00--22:00
Syke
Su 22.1.2012 17:00--22:00
Helminauha
Su 29.1.2012 17:00--22:00
Myrskytuuli
Su 5.2.2012 17:00--22:00
La Strada
Su 12.2.2012 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 19.2.2012 17:00--22:00
Varjokuva, Mr. Breathless
Su 26.2.2012 17:00--22:00
Hurma
Su 4.3.2012 17:00--22:00
Finlanders
Su 11.3.2012 17:00--22:00
Syke
Su 18.3.2012 17:00--22:00
Hurma
Su 25.3.2012 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Su 1.4.2012 17:00--22:00
NeljänSuora
Pe 6.4.2012 pitkäperjantai 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
La 7.4.2012
Ei tansseja
Su 8.4.2012 pääsiäinen
Ei tansseja
Ma 9.4.2012 pääsiäismaanantai 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 15.4.2012 17:00--22:00
Taikakuu, Syke
Su 22.4.2012 17:00--22:00
Finlanders, Syke
Su 29.4.2012 tanssin päivä
Taikakuu
Su 30.9.2012 17:00--22:00
Finlanders
Su 7.10.2012 17:00--22:00
Syke
Su 14.10.2012 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 21.10.2012 17:00--22:00, 12 euroa
Jani Niemi ja Wiima & Jani Niemi
Su 28.10.2012 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Su 4.11.2012 17:00--22:00
Finlanders
Su 11.11.2012 17:00--22:00
Varjokuva & Mr. Breathless, FinnNostalgia & Antti Toivola, levynjulkistus
Su 18.11.2012 17:00--22:00
Taikakuu
Su 25.11.2012 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 2.12.2012 17:00--22:00
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Su 9.12.2012
Hurma
Su 16.12.2012 17:00--22:00
Ratto-band
Ke 26.12.2012 tapaninpäivä 16:00--21:00
Henkka ja Kulkurit
Su 6.1.2013 17:00--22:00
Hurma
Su 13.1.2013 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Su 20.1.2013 17:00--22:00
Helminauha
Su 27.1.2013 17:00--22:00
Finlanders
Su 3.2.2013
Taikakuu
Su 10.2.2013 17:00--22:00
Syke
Su 17.2.2013
Myrskytuuli
Su 24.2.2013 17:00--22:00
Hurma
Su 3.3.2013 17:00--22:00
Varjokuva
Su 10.3.2013
Syke
Su 17.3.2013
Sinitaivas
Su 24.3.2013
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 29.3.2013 pitkäperjantai 20:00--01:00
Pekkaniskan Pojat
Su 31.3.2013 pääsiäinen
Ei tansseja
Ma 1.4.2013 pääsiäismaanantai 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 7.4.2013 17:00--22:00
Finlanders
Su 14.4.2013
Hurma
Su 21.4.2013
Pekkaniskan Pojat
Su 28.4.2013 17:00--22:00
Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
Su 29.9.2013 17:00--22:00
Hurma
Su 6.10.2013 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Su 13.10.2013 17:00--22:00
Taikakuu
Su 20.10.2013 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 27.10.2013 17:00--22:00
Hurma
Su 3.11.2013 17:00--22:00
Finlanders
Su 10.11.2013
Ei tansseja
Su 17.11.2013 17:00--22:00
Syke
Su 24.11.2013 17:00--22:00, 15 euroa
Pekkaniskan Pojat
Su 1.12.2013 17:00--22:01, 15 euroa
Sinitaivas
Su 8.12.2013 17:00--22:00, 15 euroa
Hurma
Su 15.12.2013 17:00--22:00, 15 euroa
Pekkaniskan Pojat
Su 22.12.2013
Ei tansseja
To 26.12.2013 tapaninpäivä 17:00--22:00, 15 euroa
Henkka ja Kulkurit
Su 29.12.2013 17:00--22:00
Teijo Suomi Orch
Pe 3.1.2014 20:00--01:00
Hurma
Su 5.1.2014
Ei tansseja
Ma 6.1.2014 17:00--22:00
Finlanders
Su 12.1.2014 17:00--22:00
Ratto-band
Su 19.1.2014
Teijo Suomi Orch
Su 26.1.2014
Taikakuu
Su 2.2.2014 17:00--22:00, 15 euroa
Sinitaivas
Su 9.2.2014 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Su 16.2.2014 17:00--22:00
Hurma
Su 23.2.2014 17:00--22:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 2.3.2014 17:00--22:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Ex-miehet
Su 9.3.2014 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 16.3.2014 17:00--22:00
Finlanders
Su 23.3.2014 17:00--22:00, 15 euroa
Henkka ja Kulkurit
Su 30.3.2014 17:00--22:00
Diesel & Markku Aro
Su 6.4.2014 17:00--22:00
Hurma
Su 13.4.2014 17:00--22:00
Taikakuu
Pe 18.4.2014 pitkäperjantai 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola
Ma 21.4.2014 pääsiäismaanantai 17:00--22:00
Finlanders
Su 27.4.2014 17:00--22:00
Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
Su 28.9.2014 17:00--22:00
Ippe Mansikan orkesteri, avajaiset
Su 5.10.2014 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Su 12.10.2014 17:00--22:00, 15 euroa
Finlanders
Su 19.10.2014 17:00--22:00
Hurma
Su 26.10.2014 17:00--22:00
Diesel & Markku Aro
Su 2.11.2014
Sinitaivas
Su 9.11.2014 17:00--22:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 16.11.2014 18:00--22:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 23.11.2014 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Su 30.11.2014 17:00--22:00
Taikakuu
Pe 5.12.2014 20:00--01:00
Fernet & Tomi Markkola
Su 7.12.2014 17:00--22:00
Tulipunaruusut
Su 14.12.2014 17:00--22:00
Hurma
Pe 26.12.2014 tapaninpäivä 17:00--22:00
Henkka ja Kulkurit
Su 28.12.2014 17:00--22:00
Sinitaivas
Pe 2.1.2015 20:00--01:00
Hurma
Su 4.1.2015 17:00--22:00
Henkka ja Kulkurit
Ti 6.1.2015 17:00--22:00
Finlanders
Su 11.1.2015 17:00--22:00
Ippe Mansikan orkesteri
Su 18.1.2015 17:00--22:00
Taikakuu
Su 25.1.2015 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Su 1.2.2015 17:00--22:00
Hurma
Su 8.2.2015 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
La 14.2.2015 ystävänpäivä
Nina Åkerman, yksityistilaisuus
Su 15.2.2015
Sinitaivas
Su 22.2.2015
NeljänSuora
Su 1.3.2015 17:00--22:00, 15 euroa
Pekkaniskan Pojat
Su 8.3.2015 naisten päivä 17:00--22:00, 15 euroa
Finlanders
Su 15.3.2015 17:00--22:00
Hurma
Su 22.3.2015 17:00--22:00
Taikakuu
Su 29.3.2015 17:00--22:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 3.4.2015 pitkäperjantai 20:00--01:00
Hurma
Su 5.4.2015 pääsiäinen
Ei tansseja
Ma 6.4.2015 pääsiäismaanantai 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 12.4.2015 17:00--22:00, 15 euroa
Finlanders
Su 19.4.2015 17:00--22:00, 10 euroa
Henkka ja Kulkurit
Su 26.4.2015 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat, päättäjäiset
Su 28.6.2015
Ei tansseja
Su 27.9.2015
Hurma, avajaiset
Su 4.10.2015
Pekkaniskan Pojat
Su 11.10.2015
Finlanders
Su 18.10.2015
Henkka ja Kulkurit
Su 25.10.2015 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Su 1.11.2015 17:00--22:00
Myrskytuuli
Su 8.11.2015 17:00--22:00
Hurma
Su 15.11.2015 17:00--22:00
Taikakuu
Su 22.11.2015
Sinitaivas
Su 29.11.2015
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 6.12.2015 itsenäisyyspäivä
Ei tansseja
Su 13.12.2015 17:00--22:00
Hurma
Su 20.12.2015 17:00--22:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 26.12.2015 tapaninpäivä 17:00--22:00
Henkka ja Kulkurit
Su 27.12.2015 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 3.1.2016 17:00--22:00
Diesel & Markku Aro
Ke 6.1.2016 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Su 10.1.2016 17:00--22:00
Finlanders
Su 17.1.2016 17:00--22:00
Henkka ja Kulkurit
Su 24.1.2016 17:00--22:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 31.1.2016 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Ma 1.2.2016
Nokfox, yksityistilaisuus
Su 7.2.2016 17:00--22:00
Hurma
Su 14.2.2016 ystävänpäivä 17:00--22:00
Taikakuu
Su 21.2.2016 17:15--22:00
Sinitaivas
Su 28.2.2016 17:00--22:00
Diesel & Markku Aro
Su 6.3.2016 17:00--22:00
Finlanders
Su 13.3.2016
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 20.3.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen
Pe 25.3.2016 pitkäperjantai 17:00--22:00
Pekkaniskan Pojat
Ma 28.3.2016 pääsiäismaanantai 17:00--22:00
Hurma
Su 3.4.2016 17:00--22:00, 15 euroa
Taikakuu
Su 10.4.2016
Finlanders
Su 17.4.2016
Sinitaivas
Su 24.4.2016 17:00--22:00
Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
Su 5.6.2016
Ei tansseja
Su 25.9.2016
Pekkaniskan Pojat, avajaiset
Su 2.10.2016
Ei tansseja
Su 9.10.2016
Hurma
Su 16.10.2016
Sinitaivas
Su 23.10.2016
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 30.10.2016
Pekkaniskan Pojat
Su 6.11.2016
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 22.1.2017
Hurma, avajaiset
Su 29.1.2017
Pekkaniskan Pojat
Su 5.2.2017
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 12.2.2017
Sinitaivas
Su 19.2.2017
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 26.2.2017
Myrskytuuli & Mika Sihvola
Su 5.3.2017 17:00--22:00
Finlanders
Su 12.3.2017
Pekkaniskan Pojat
Su 19.3.2017
Hurma
Su 26.3.2017
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 2.4.2017
Sinitaivas
Su 9.4.2017 17:00--22:00
Fantasia & Aki Samuli
Pe 14.4.2017 pitkäperjantai 16:00--21:00, 16 euroa
Hurma
Ma 17.4.2017 pääsiäismaanantai 17:00--22:00, 16 euroa
Finlanders
Su 23.4.2017 17:00--22:00, 15 euroa
Henkka ja Kulkurit, päättäjäiset
Su 24.9.2017 17:00--22:00
Taikakuu, avajaiset
Su 1.10.2017 17:00--22:00
Hurma
Su 8.10.2017 17:00--22:00
Fernet & Tomi Markkola
Su 15.10.2017 17:00--22:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 22.10.2017 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 29.10.2017 17:00--22:00
Finlanders
Su 5.11.2017 17:00--22:00
Taikakuu
Su 12.11.2017
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 19.11.2017
Hurma
Su 26.11.2017 17:00--22:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 3.12.2017 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 10.12.2017
Ei tansseja
Su 17.12.2017 17:00--22:00
Hurma
Su 24.12.2017 jouluaatto
Ei tansseja
Su 31.12.2017 uudenvuodenaatto
Ei tansseja
Su 7.1.2018 17:00--22:00
Finlanders
Su 14.1.2018 17:00--22:00, 15 euroa
Lemmenlautta
Su 21.1.2018 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 28.1.2018 17:00--22:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 4.2.2018
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Su 11.2.2018
Pekkaniskan Pojat
Su 18.2.2018 17:00--22:00
Taikakuu
Su 25.2.2018 17:00--22:00
Energia & Teemu Roivainen
Su 4.3.2018 17:00--22:00
Finlanders
Su 11.3.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 18.3.2018
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 25.3.2018 17:00--22:00
Taikakuu
Pe 30.3.2018 pitkäperjantai 16:00--21:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ma 2.4.2018 pääsiäismaanantai 17:00--22:00
Finlanders
Su 8.4.2018 17:00--22:00
Henkka ja Kulkurit
Su 15.4.2018
Sinitaivas
Su 22.4.2018 16:30--22:00
Taikakuu
Su 29.4.2018 tanssin päivä 17:00--22:00
Taivaankaari & Heikki Koskelo, päättäjäiset
Su 30.9.2018 17:00--22:00
Finlanders, avajaiset
Su 7.10.2018 17:00--22:00
Hurma
Su 14.10.2018 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 21.10.2018 17:00--22:00
Fernet & Tomi Markkola
Su 28.10.2018 17:00--22:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 4.11.2018 17:00--22:00
Finlanders
Su 11.11.2018 17:00--22:00
Hurma
Su 18.11.2018 17:00--22:00
Lumo & Reeta Saranpää
Su 25.11.2018 17:00--22:00
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Su 2.12.2018 17:00--22:00
Sinitaivas
Su 9.12.2018
Taikakuu