Viihdekeskus Kalliojärvi, Valtaala, Isokyrö

La 21.2.2004
Saija Tuupanen & Fantasia & Arto Nuotio, Wähäkosket, tangomarkkinoiden esikarsinta, naistentanssit
La 28.2.2004
Channel Four, Bolero
La 6.3.2004
Eino Luostari, Kari Piironen
La 13.3.2004
FinnNostalgia & Dimitri Sjöberg & Jyrki Kallio, Seinäruusut & Johanna Pakonen
La 20.3.2004
Simo ja Humppasouvarit
La 27.3.2004
Korsuorkesteri
La 3.4.2004
Finlanders, Wähäkosket
La 10.4.2004
Elysee & Erkki Räsänen, Tanssiorkesteri Luxus
Su 11.4.2004 pääsiäinen
Jaska Mäkynen
La 17.4.2004
Riemuradio, Fernet & Tomi Markkola
Pe 23.4.2004
Reijo Taipale, Nina Koivisto, naistentanssit
La 24.4.2004
Carisma & Marko Paloneva, Mustat kitarat & Katja Hirvonen
Pe 30.4.2004 vapunaatto
Helmenkalastajat & Jarkko Yli-Sikkilä, Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 1.5.2004 vapunpäivä
Ässät, J-P Team
La 8.5.2004
Yötaivas, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 15.5.2004
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Eino Luostari, Tarja Lunnas
La 22.5.2004
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, Jaguar & Mikko Kilkkinen
La 29.5.2004
Köpi Koski ja Projekti, Wähäkosket
Pe 4.6.2004
Yölintu
La 5.6.2004
Lavakeisarit & Aarre Loukkola, Reetta Oja-Lipasti
La 12.6.2004
Hyvät herrat, Keijo Rahnasto, Anniina Mattila
La 19.6.2004 juhannuspäivä
Raiders & Marko Lahti
To 24.6.2004
Susanna Sakko & Onnenpotku, Agents
Pe 25.6.2004
Channel Four, Meriitti & Pia Lång
La 26.6.2004
Channel Four, Top Ten & Mika Rajala
Ke 30.6.2004
Souvarit, Trio Bravo
La 3.7.2004
Rosso & Tarja Lunnas
Ke 7.7.2004
Dimitri Sjöberg
La 10.7.2004
Ässät
Ke 14.7.2004
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 21.7.2004
Fernet & Tomi Markkola
Ke 28.7.2004
Saija Tuupanen & Tornados, Helmenkalastajat & Jarkko Yli-Sikkilä
La 31.7.2004
Kaija Pohjola
Ke 4.8.2004
Mistral & Anne Mattila
La 7.8.2004
Amarillo 2 & Kari Hirvonen
Ke 11.8.2004
FBI Beat, Boogie
Ke 18.8.2004
Tommys & Charles Plogman
La 21.8.2004
Trio Esko Herman
Ke 25.8.2004
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 28.8.2004
Noiser & Kari Piironen, Hacienda
Pe 3.9.2004
Sesam & Antti Raiski, Valentinot & Rami Rafael
Pe 10.9.2004
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Matti Esko, naistentanssit
La 11.9.2004
Hannu Mahlamäki ja Sunset & Nina Koivisto
Pe 17.9.2004
Souvarit & Eino Luostari, naistentanssit
La 18.9.2004
Köpi Koski ja Projekti, Öiset kitarat
Pe 24.9.2004
Tanssiorkesteri Luxus, Esko Rahkonen, naistentanssit
La 25.9.2004
Pelurit & Virpi Piippo, Raiders & Marko Lahti
La 2.10.2004
Yölintu, Atomi
Pe 8.10.2004
Korsuorkesteri, Wähäkosket, naistentanssit
La 9.10.2004
Taifun & Juha Mäkinen, Wähäkosket
Pe 15.10.2004
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, Sata kitaraa & Antti Huovila, naistentanssit
La 16.10.2004
Ajattomat, Sävelsilta
Pe 22.10.2004
Mauri Niemen yhtye, Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
La 23.10.2004
Nelostie & Jaska Mäkynen, Pirjo Ojaniemi
Pe 29.10.2004
Savannah, Simo ja Humppasouvarit, naistentanssit
La 30.10.2004
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Reissarit
La 6.11.2004
FinnNostalgia, Eino Luostari
La 13.11.2004
Channel Four, J-P Team
La 20.11.2004
Köpi Koski ja Projekti, Ilpo Karisen yhtye
Pe 26.11.2004
Anneli Mattila & V.I.P., Villi yö, naistentanssit
La 27.11.2004
Ajattomat, Lavakeisarit & Aarre Loukkola
La 4.12.2004
Diesel & Markku Aro, Hyvät herrat & Tuija Mäensivu
Su 5.12.2004
Suomi-yhtye, Atomi
La 11.12.2004
Yötaivas, Pirjo Ojaniemi
La 18.12.2004
Top Ten & Mika Rajala, Keijo Rahnasto
Pe 31.12.2004 uudenvuodenaatto
Sesam & Antti Raiski, Meriitti & Pia Lång
La 1.1.2005 uudenvuodenpäivä
Bolero, Unelmavävyt
La 12.3.2005
Fernet & Tomi Markkola, Joyride & Tiina Saarivuori
La 19.3.2005
Hacienda, Sesam & Antti Raiski
La 26.3.2005
Markus Sextet, Jaska Mäkynen
Su 27.3.2005 pääsiäinen
Charlies & Janne Leino, Hannu Mahlamäki ja Sunset
La 2.4.2005
Korsuorkesteri, Eino Luostari
La 9.4.2005
Channel Four, Rolex & Markku Pelkonen
La 16.4.2005
Helmenkalastajat, Ajattomat
La 23.4.2005
Köpi Koski ja Projekti, Saija Tuupanen & Tornados
La 30.4.2005 vapunaatto
Anneli Mattila & V.I.P., Koralli
La 7.5.2005
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Meriitti & Pia Lång
La 14.5.2005
Juha Vartiainen & Variaatio, Bonus & Dimitri Sjöberg
Pe 20.5.2005
Jokerit Company & Jenni Mäkikalli, Yölintu
La 21.5.2005
Esko Rahkonen
La 28.5.2005
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, Valentinot & Rami Rafael
La 4.6.2005
Voimaorkesteri, Amarillo 2 & Kari Hirvonen
La 11.6.2005
Diesel & Markku Aro, Tanssiorkesteri Luxus
To 16.6.2005
Finlanders, Varjokuva, Lea Laven, Kesäillan valssi -ohjelman nauhoitus
Pe 17.6.2005
Joyride & Tiina Saarivuori, Ile Kallio & Kaija Kärkinen, Kesäillan valssi -ohjelman nauhoitus
La 18.6.2005
Punainen kitara & Seppo Tammilehto, Atomi
Pe 24.6.2005 juhannusaatto
Riemuradio, Tanssin Huumaa & Kari Piironen
La 25.6.2005 juhannuspäivä
Semites & Mikko Kilkkinen, Väriloiste
Ke 29.6.2005
Rosso & Tarja Lunnas, Matti Esko, naistentanssit
La 2.7.2005
Meiju Suvas & Port Payè, Ilpo Karisen yhtye
Ke 6.7.2005
Tulipunaruusut, Korsuorkesteri, naistentanssit
La 9.7.2005
Paratiisi & Kaija Pohjola, Eino Luostari
Ke 13.7.2005
Yönkiitäjät, Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
La 16.7.2005
Hannu Mahlamäki ja Sunset, Boogie
Ke 20.7.2005
Juha Vartiainen & Variaatio, Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
La 23.7.2005
Yötaivas, Frederik
Ke 27.7.2005
Lumipallo & Saska Helmikallio, Helmenkalastajat, naistentanssit
Pe 29.7.2005
Tommys & Charles Plogman
La 30.7.2005
Channel Four, Graniitti & Rainer Bollström
Ke 3.8.2005
Souvarit, Väriloiste
Pe 5.8.2005
Noiser, Juha Tapio
La 6.8.2005
Noiser & Kari Piironen, Varjokuva
La 13.8.2005
Ajattomat, Matti ja Teppo
La 20.8.2005
Wähäkosket, Agents
To 25.8.2005
Eino Luostarin yhtye
La 27.8.2005
Tulipunaruusut, Pirjo Ojaniemi
Pe 2.9.2005
Anneli Mattila & V.I.P., Villi yö
La 3.9.2005
Eero Koivistoisen yhtye, Davide Floreno duo & Erja Lyytinen, Sven Zetterbergin yhtye, jazz-tapahtuma
Pe 9.9.2005
Finlanders, Yönkiitäjät
La 17.9.2005
Eino Luostarin yhtye, Öiset kitarat, Eino Luostari
La 24.9.2005
Voimaorkesteri, Avenue & Anniina Mattila
La 1.10.2005
Tommys & Charles Plogman, Koralli
Pe 7.10.2005
Fernet & Tomi Markkola, Ajattomat
La 15.10.2005
Tanssikengät & Teuvo Oinas, Atomi
La 22.10.2005
Lumipallo & Saska Helmikallio
La 29.10.2005
Charlies, Makuuni
La 5.11.2005
Köpi Koski ja Projekti, Väriloiste
La 12.11.2005
Eino Luostarin yhtye, Sesam & Antti Raiski
La 19.11.2005
Yönkiitäjät, Raiders & Marko Lahti
Pe 25.11.2005
Hacienda
La 26.11.2005
Graniitti & Rainer Bollström, Lavakeisarit & Aarre Loukkola
Pe 2.12.2005 10 euroa
Nina Koivisto
La 3.12.2005 12 euroa
Mistral & Anne Mattila, Jani Rinne & Charter's
La 10.12.2005
Voimaorkesteri, FinnNostalgia & Jyrki Kallio
La 17.12.2005
Wähäkosket, Jaska Mäkynen
Su 25.12.2005 joulupäivä
Väriloiste
La 31.12.2005 uudenvuodenaatto
Riemuradio & Heikki Kotila, Fernet & Tomi Markkola
La 11.3.2006
Yölintu, Koralli
La 18.3.2006
Sata kitaraa & Antti Huovila, Keijo Rahnaston yhtye
La 25.3.2006
Omenapuu & Johanna Pakonen, Hannu Mahlamäki ja Sunset
La 1.4.2006
Noiser & Kari Piironen, Pastori Pohjalainen & Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 8.4.2006
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Trio Marino
Pe 14.4.2006 pitkäperjantai
Köpi Koski ja Projekti, Rosso & Tarja Lunnas
La 15.4.2006
Lumipallo & Saska Helmikallio, Atomi, Ajattomat
Su 16.4.2006 pääsiäinen
Anneli Mattila & V.I.P., Graniitti & Rainer Bollström
La 22.4.2006
Fernet & Tomi Markkola, Eino Luostarin yhtye, Raiders & Marko Lahti
La 29.4.2006
Souvarit, Riemuradio & Heikki Kotila
La 6.5.2006
Casa Grande, Ilkkanders, Markku Toralan yhtye & Merja Rantamäki
La 13.5.2006
Avenue & Anniina Mattila, Nelostie & Jaska Mäkynen
La 20.5.2006
Paratiisi & Kaija Pohjola, Ramona
Ke 24.5.2006
Juha Vartiainen & Variaatio, Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
La 27.5.2006
Ilpo Karisen yhtye & Ilpo Karinen, Kanarian Mikki
La 3.6.2006
Yötaivas, Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
La 10.6.2006
Sesam & Antti Raiski, Meriitti & Pia Lång
La 17.6.2006
Agents, Kalevi Suntilan yhtye, Jani Rinne & Charter's
To 22.6.2006
Hacienda
Pe 23.6.2006 juhannusaatto
Channel Four
La 24.6.2006 juhannuspäivä
Kari Piironen
La 1.7.2006
Väriloiste, Boogie
Ke 5.7.2006
Fernet & Tomi Markkola, Eino Luostarin yhtye
Ke 12.7.2006
Pastori Pohjalainen, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, naistentanssit
La 15.7.2006
La Strada & Anita Hirvonen, Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Ke 19.7.2006
Meiju Suvas & Port Payè, Lumipallo & Marko Lämsä, naistentanssit
Pe 21.7.2006
Ässät, Jari Sillanpää, Helmenkalastajat & Antti Ahopelto
La 22.7.2006
Graniitti & Rainer Bollström, Frederik
Ke 26.7.2006
Ramona, Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
La 29.7.2006
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, Hyvät herrat
Ke 2.8.2006
Souvarit, Juha Vartiainen & Variaatio, naistentanssit
La 5.8.2006
Raimo Ollinkankaan yhtye & Dimitri Sjöberg
Ke 9.8.2006
Tommys & Charles Plogman, Polar & Päivi Nieminen, naistentanssit
La 12.8.2006
Varjokuva, Simo ja Humppasouvarit
Ke 16.8.2006
Annika Eklund, naistentanssit
La 19.8.2006
Wähäkosket, Sesam & Antti Raiski
Ti 22.8.2006
Eino Luostarin yhtye
La 26.8.2006
Savannah, Rosso & Tarja Lunnas
La 2.9.2006
Yötaivas, Horizone & Matti ja Teppo, Keijo Rahnasto
La 16.9.2006
Diesel & Markku Aro, Rolex
La 23.9.2006
Fantasia & Elina Vettenranta, Ajattomat
Pe 29.9.2006
Souvarit
La 30.9.2006
Esko Rahkonen
La 7.10.2006
Paratiisi & Kaija Pohjola, Raimo Ollinkankaan yhtye
La 14.10.2006
Pertti Niemi & Odessa, Tanssikengät & Teuvo Oinas
Pe 20.10.2006
Yölintu, Väriloiste, naistentanssit
La 21.10.2006
Kuutamo, Lavakeisarit, Aarre Loukkola, Matti Esko
La 28.10.2006
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Taivalkunta Beat
La 4.11.2006
Fernet & Tomi Markkola, Atomi
La 11.11.2006
Voimaorkesteri, La Strada & Anita Hirvonen
La 18.11.2006
Tiina Räsänen, Petri Hervanto
La 25.11.2006
Lumipallo & Marko Lämsä
La 2.12.2006
Anneli Mattila & V.I.P., Eino Luostarin yhtye
La 9.12.2006
Köpi Koski ja Projekti, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 16.12.2006
FinnNostalgia & Rainer Friman, Wähäkosket
Su 31.12.2006 uudenvuodenaatto
Avenue & Anniina Mattila, Graniitti & Rainer Bollström
La 10.3.2007
Charlies, Eino Luostarin yhtye
La 17.3.2007
Wähäkosket, Saska Helmikallio
La 24.3.2007
Antti Raiski
La 31.3.2007
Avenue & Anniina Mattila
La 7.4.2007
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Noiser & Kari Piironen
Su 8.4.2007 pääsiäinen
FinnNostalgia & Rainer Friman
La 14.4.2007
Varjokuva
La 21.4.2007
Köpi Koski ja Projekti, Seinäruusut
Ma 30.4.2007 vapunaatto
Fernet & Tomi Markkola, Tanssiorkesteri Nevada & Markus Huitsi
La 5.5.2007
Pastori Pohjalainen, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 12.5.2007
Souvarit, Janne Laine
Ke 16.5.2007
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Ilkka Kuusniemi, naistentanssit
La 19.5.2007
J-P Team, Kaija Pohjola
La 26.5.2007
Channel Four, Juha Vartiainen & Variaatio
La 2.6.2007
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä, Jani ja Jetsetters
La 9.6.2007
Tulipunaruusut, Senaattori
La 16.6.2007
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, Nina Koivisto
Pe 22.6.2007 juhannusaatto
Väriloiste, Boogie
La 23.6.2007 juhannuspäivä
Charlies, Väriloiste
Ke 27.6.2007
Tommys & Charles Plogman, Pastori Pohjalainen, Ulla-Jaana Riekkoniemi, naistentanssit
La 30.6.2007
Elixir, Risto Nevala, Pirjo Ojaniemi
Ke 4.7.2007
Makuuni, Matti ja Teppo, naistentanssit
La 7.7.2007
Linnut & Hannu Lepistön yhtye & Arja Havakka, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ke 11.7.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Jarmos-yhtye, naistentanssit
La 14.7.2007
Charlies, Titan, Janne Laine, Keijo Rahnasto
Ke 18.7.2007
Wähäkosket, naistentanssit
To 19.7.2007
Tommys & Charles Plogman
La 21.7.2007
Meiju Suvas & Moliéndo, Graniitti & Rainer Bollström
Ke 25.7.2007
Anneli Mattila, Eino Luostarin yhtye & Eino Luostari, naistentanssit
La 28.7.2007
La Strada & Anita Hirvonen, NeljänSuora
Ke 1.8.2007
Sesam & Antti Raiski, naistentanssit
La 4.8.2007
Ajattomat
Ke 8.8.2007
Rosso & Tarja Lunnas, Tanssiorkesteri Nevada & Markus Huitsi, naistentanssit
La 11.8.2007
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, Mega
Ke 15.8.2007
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
La 18.8.2007
Avec & Saska Helmikallio, Sunset
Ti 21.8.2007
Eino Luostarin yhtye
La 25.8.2007
Pertti Niemi & Odessa, Casino & Annika Eklund
La 1.9.2007
Charlies, Yötaivas
La 15.9.2007
Rolex, Graniitti & Rainer Bollström
La 22.9.2007
Köpi Koski ja Projekti, Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 29.9.2007
Tommys & Charles Plogman
La 6.10.2007
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Senaattori
Pe 12.10.2007
Yölintu, Mega, naistentanssit
Pe 19.10.2007
Pekkaniskan Pojat, Nina Koivisto, naistentanssit
La 27.10.2007
Sesam & Antti Raiski
La 3.11.2007
Fernet & Tomi Markkola, Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
La 10.11.2007
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, Resiina & Juha Metsäperä
La 17.11.2007
Savannah, Graniitti & Rainer Bollström
La 24.11.2007
Sata kitaraa & Antti Huovila
Pe 30.11.2007
Yksityistilaisuus
La 1.12.2007
Täysikuu 3, Kari Hirvonen
Ke 5.12.2007
Tommys & Charles Plogman, naistentanssit
La 8.12.2007
Galaxy, Rainer Bollström
La 15.12.2007
Noiser & Kari Piironen
La 22.12.2007
Dimitri Sjöberg
Ma 31.12.2007 uudenvuodenaatto
La Strada & Anita Hirvonen
La 15.3.2008
Fernet & Tomi Markkola, Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
Pe 21.3.2008 pitkäperjantai
Mistral & Anne Mattila, Jarmos-yhtye
La 22.3.2008
Asko Järvelän yhtye, Kari Piironen
Su 23.3.2008 pääsiäinen
Sesam & Antti Raiski
La 29.3.2008
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Reissarit & Mikko Takala
La 5.4.2008
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, Wähäkosket
La 12.4.2008
Charlies, Senaattori
La 19.4.2008
Avec & Saska Helmikallio, Simo ja Humppasouvarit, naistentanssit
La 26.4.2008
Villi yö, Oo la laa & Kristiina Mäki, naistentanssit
Ke 30.4.2008 vapunaatto
Savannah, Antti Huovila
La 3.5.2008
Anneli Mattila & V.I.P., Tulipunaruusut, Väriloiste, naistentanssit
La 10.5.2008
Pekkaniskan Pojat, Hyvät herrat & Tuija Mäensivu, naistentanssit
La 17.5.2008
Ramona & Antti Mäki-Opas, Graniitti & Rainer Bollström, naistentanssit
La 24.5.2008
Yölintu, Suvi Hiltunen, naistentanssit
La 31.5.2008
J-P Team & Mauri Niemi, Florida & Eino Grön, naistentanssit
La 7.6.2008
Noiser, Solistiyhtye Ketola ja Witikainen, Maria Lund, Teemu Lehtola, naistentanssit
La 14.6.2008
Neliveto, Jani ja Jetsetters, naistentanssit
Pe 20.6.2008 juhannusaatto
Channel Four, Meriitti & Pia Lång, naistentanssit
La 21.6.2008 juhannuspäivä
Channel Four, Meriitti, Pia Lång
Ke 25.6.2008
Wähäkosket, Kari Tapio, naistentanssit
La 28.6.2008
Titan & Keijo Rahnasto, Pallosalama & Marko Lämsä
Ke 2.7.2008
Ajattomat, Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
La 5.7.2008
Seitsemän seinähullua veljestä, Rolex
Ke 9.7.2008
Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
Pe 11.7.2008
Anneli Mattila & V.I.P.
La 12.7.2008
Nina Koivisto, Maarit Peltoniemi
Ke 16.7.2008
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, La Strada & Anita Hirvonen, naistentanssit
La 19.7.2008
Graniitti & Rainer Bollström, Frederik
Ke 23.7.2008
Horizone & Matti ja Teppo, Galaxy, naistentanssit
La 26.7.2008
Pertti Niemi & Odessa, Noiser, Dimitri Sjöberg
Ke 30.7.2008
Fernet & Tomi Markkola, Energia & Heli Mäkiö, Galaxy, naistentanssit
La 2.8.2008
Avenue & Anniina Mattila, Fresco
Ke 6.8.2008
Syke, Caminito & Kari Piironen, naistentanssit
Pe 8.8.2008
Markus Sextet, Kanarian Mikki, Paula Koivuniemi
Ke 13.8.2008
Rosso & Tarja Lunnas, Pastori Pohjalainen, Ulla-Jaana Riekkoniemi, naistentanssit
La 16.8.2008
Sinitaivas, Hannu Mahlamäki ja Sunset
Ke 20.8.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, naistentanssit
La 23.8.2008
Noiser, Risto Nevala
La 30.8.2008
Polar & Päivi Nieminen, Monarkia & Jukka Hallikainen
La 13.9.2008
Charlies
La 20.9.2008
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
La 27.9.2008
Varjokuva
La 4.10.2008
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
La 18.10.2008
Tommys & Charles Plogman, Villi yö, naistentanssit
La 25.10.2008
Senaattori, Ami Jaara ja Amico, naistentanssit
La 1.11.2008
Kari Isola ja Yön tähdet, Onnenhetki, naistentanssit
La 8.11.2008
Diesel & Markku Aro, Seija Ovaskainen
La 15.11.2008
Ässät, Titan & Keijo Rahnasto
La 22.11.2008
Väriloiste, Galaxy & Heli Mäkiö
La 29.11.2008
Neliveto, Lakeuden kuu, Marko Lahti, naistentanssit
La 6.12.2008 itsenäisyyspäivä
Caminito & Kari Piironen, Huuma
La 13.12.2008
Channel Four, Reissarit & Mikko Takala
La 20.12.2008
Esa Rintamäki, naistentanssit
La 27.12.2008
Väriloiste
Ke 31.12.2008 uudenvuodenaatto
Fernet & Tomi Markkola, Hyvät herrat & Tuija Mäensivu
La 28.2.2009
Köpi Koski ja Projekti
La 21.3.2009
Horizone & Matti ja Teppo, Onnenhetki, naistentanssit
La 28.3.2009
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 4.4.2009
Syke, Hyvät herrat & Tuija Mäensivu
Pe 10.4.2009 pitkäperjantai
Pekkaniskan Pojat
Su 12.4.2009 pääsiäinen
Fernet & Tomi Markkola, Reissarit & Mikko Takala
La 18.4.2009
Rosso & Tarja Lunnas, Walkarit
La 25.4.2009
Caminito & Kari Piironen, Jarmos-yhtye
Pe 1.5.2009 vapunpäivä
Graniitti & Rainer Bollström
La 2.5.2009
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, Graniitti & Rainer Bollström
La 9.5.2009
Bonus, Simo ja Humppasouvarit, Dimitri Sjöberg
La 16.5.2009
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Magia 1 & Merja Uimonen
Pe 22.5.2009
The Bluuster
La 23.5.2009
Tulipunaruusut, Titan, Keijo Rahnasto
La 30.5.2009
Diesel & Markku Aro, Wähäkosket
La 6.6.2009
Paratiisi & Kaija Pohjola, Väriloiste
La 13.6.2009
Channel Four, Caravan & Kalle Kaaja
Pe 19.6.2009 juhannusaatto
Avec & Saska Helmikallio, Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
La 20.6.2009 juhannuspäivä
Meiju Suvas & Safir, Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
Ke 24.6.2009
Tommys & Charles Plogman, J-P Team & Mauri Niemi, naistentanssit
La 27.6.2009
Unelmavävyt
Ke 1.7.2009
Charlies, Makuuni, naistentanssit
La 4.7.2009
Sata kitaraa & Antti Huovila, Huuma
Ke 8.7.2009
Sinitaivas, Tanssikengät & Teuvo Oinas, naistentanssit
La 11.7.2009
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto, Rosalie & Kimmo Mänty
Ke 15.7.2009
Horizone & Matti ja Teppo, Kanarian Mikki, naistentanssit
La 18.7.2009
La Strada & Anita Hirvonen, Markus Sextet
Ke 22.7.2009
Fernet & Tomi Markkola, Esa Rintamäki, naistentanssit
La 25.7.2009
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat, Frederik
Ke 29.7.2009
Anneli Mattila & V.I.P., Mistral, Petri Forsmanin yhtye, naistentanssit
La 1.8.2009
Petoman & Tommi Soidinmäki, Lakeuren rengit, Matti Kujanpää
Ke 5.8.2009
Rosso & Tarja Lunnas, Kalevi Suntila trio, naistentanssit
La 8.8.2009
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, Tarmo Malila ja Täysikuu
Ke 12.8.2009
Fantasia & Amadeus Lundberg, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, naistentanssit
La 15.8.2009
Köpi Koski ja Projekti, Iskuorkesteri & Janne Laine
Ke 19.8.2009
Finlanders, Pastori Pohjalainen, naistentanssit
La 22.8.2009
Haavekuva, Teemu Lehtola
Ke 26.8.2009
Avec & Saska Helmikallio
La 29.8.2009
Tommys & Charles Plogman, Yönkiitäjät & Tomi Loukkola
Ke 2.9.2009
Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
La 12.9.2009
Caminito & Kari Piironen, J-P Team & Mauri Niemi
La 19.9.2009
Rosso & Tarja Lunnas, Atomi
La 26.9.2009
Channel Four, Meriitti & Pia Lång
La 3.10.2009
Raimo Ollinkangas, Kauko Simonen
La 10.10.2009
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 17.10.2009
Varjokuva
La 24.10.2009
Graniitti & Rainer Bollström
La 31.10.2009
Kari Vepsä & Onnenmaa, Walkarit
La 7.11.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 14.11.2009
Helmenkalastajat
La 21.11.2009
Fernet & Tomi Markkola
La 28.11.2009
Diesel & Markku Aro
La 5.12.2009
Pekkaniskan Pojat
La 12.12.2009
Reissarit
La 19.12.2009
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
La 26.12.2009 tapaninpäivä
Nina Koivisto
To 31.12.2009 uudenvuodenaatto
Caminito & Kari Piironen, Väriloiste
La 20.3.2010
Fantasia & Amadeus Lundberg, Kaija Lustila, naistentanssit
La 27.3.2010
Graniitti & Rainer Bollström, Nina Koivisto
Pe 2.4.2010 pitkäperjantai
Tommys & Charles Plogman
La 3.4.2010
Rosso & Tarja Lunnas
La 10.4.2010
Fernet & Tomi Markkola
La 17.4.2010
Paratiisi & Kaija Pohjola, Helmenkalastajat
La 24.4.2010
Horizone & Matti ja Teppo, Walkarit
Pe 30.4.2010 vapunaatto 18 euroa
La 1.5.2010 vapunpäivä
Wähäkosket, Hanna Talikainen
La 8.5.2010
Mikael Konttinen, Nelinpeli
Ke 12.5.2010
Myrskytuuli, Mustat enkelit
La 15.5.2010
Caminito & Kari Piironen
La 22.5.2010
Charlies
La 29.5.2010
Ajattomat, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 5.6.2010
Tulipunaruusut, Wähäkosket
La 12.6.2010
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Nina Koivisto
La 19.6.2010 juhannuspäivä
Eino Luostari
Ke 23.6.2010
Tommys & Charles Plogman, naistentanssit
To 24.6.2010
Caravan, Kari Tapio
Pe 25.6.2010
Kari Piironen
La 26.6.2010
Channel Four
Ke 30.6.2010
Pekkaniskan Pojat, Rosalie, naistentanssit
La 3.7.2010
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 4.7.2010 25 euroa
Elonkerjuu & Lauri Tähkä
Ke 7.7.2010
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
La 10.7.2010
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
Ke 14.7.2010
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
La 17.7.2010
Korsuorkesteri
Ke 21.7.2010
Tulipunaruusut, Unelmavävyt, naistentanssit
Pe 23.7.2010
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
La 24.7.2010
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
Ke 28.7.2010
Wähäkosket, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, naistentanssit
La 31.7.2010
Gulliver Travellers & Markku Laamanen
Ke 4.8.2010
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
La 7.8.2010
Avec & Saska Helmikallio, Onnenhetki
Ke 11.8.2010
Fantasia & Marko Maunuksela, naistentanssit
La 14.8.2010
Rosette & Kaija Lustila
Ke 18.8.2010
Finlanders, naistentanssit
La 21.8.2010
Channel Four, Jarmos-yhtye
Ke 25.8.2010
Horizone & Matti ja Teppo, naistentanssit
La 28.8.2010
Pertti Niemi & Odessa, Caminito & Kari Piironen
Ke 8.9.2010
Rosette
La 18.9.2010
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 24.9.2010
Popeda
La 25.9.2010
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 1.10.2010
Pekkaniskan Pojat
La 16.10.2010
Väriloiste
La 6.11.2010 20:00--02:00, 13 euroa
Markku Harjunpään orkesteri & Markku Harjunpää & Kauko Simonen, Onnenhetki
La 13.11.2010 20:00--02:00, 13 euroa
Köpi Koski ja Projekti
La 20.11.2010 20:00--02:00, 15 euroa
Fernet & Tomi Markkola, Wähäkosket
La 27.11.2010 20:00--02:00, 15 euroa
Caminito & Kari Piironen
Su 5.12.2010 20:00--02:00, 15 euroa
Anneli Mattila & V.I.P., Walkarit
La 11.12.2010 20:00--02:00, 15 euroa
Tommys & Charles Plogman, Titan & Keijo Rahnasto
La 18.12.2010 20:00--02:00, 13 euroa
Reissarit & Mikko Takala
Pe 31.12.2010 uudenvuodenaatto 20:00--02:00, 15 euroa
Fernet & Tomi Markkola, Graniitti & Rainer Bollström
La 19.3.2011 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Venetsia, Janne Laine
La 26.3.2011 20:00--02:00
Titan, Unelmavävyt, Keijo Rahnasto
La 2.4.2011 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, J-P Team, Mauri Niemi
La 9.4.2011 20:00--02:00
Anneli Mattila & V.I.P., Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 16.4.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Rosalie
Pe 22.4.2011 pitkäperjantai 20:00--02:00, 15 euroa
Tommys & Charles Plogman, Yönkiitäjät
La 23.4.2011
Caminito & Kari Piironen, Yönkiitäjät
La 30.4.2011 vapunaatto 20:00--03:00
Horizone & Matti ja Teppo, Esa Rintamäki
Pe 6.5.2011 20:00--02:00
La Strada & Anita Hirvonen, Myrskytuuli, naistentanssit
La 14.5.2011 2:00--2:00
Fernet & Tomi Markkola, Titan, Keijo Rahnasto
La 21.5.2011 20:00--02:00
Rosette & Kaija Lustila, Eino Luostari
La 28.5.2011 20:00--02:00
Varjokuva, Makuuni
To 2.6.2011 helatorstai 20:00--02:00
Finlanders, Walkarit, naistentanssit
Pe 3.6.2011
La 4.6.2011
Avec & Saska Helmikallio, Haavekuva, Teemu Lehtola
La 11.6.2011 20:00--02:00
Channel Four, Köpi Koski ja Projekti
La 18.6.2011 20:00--02:00
Mikael Konttinen & Nelinpeli, Olavi Hällbackan yhtye
Ke 22.6.2011 20:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Hurma, naistentanssit
Pe 24.6.2011 juhannusaatto 20:00--02:30
Fernet & Tomi Markkola, J-P Team & Mauri Niemi
La 25.6.2011 juhannuspäivä
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Venetsia, Janne Laine
Ke 29.6.2011 20:00--02:00
Rosso & Tarja Lunnas, Kanarian Mikki, naistentanssit
La 2.7.2011 20:00--02:00, 15 euroa
Senaattori, Menneisyyden vangit, Virve Rosti
Ke 6.7.2011 20:00--02:00
Tulipunaruusut, Caminito & Kari Piironen, naistentanssit
La 9.7.2011 20:00--02:00
Unelmavävyt, Eino Luostari
Ke 13.7.2011 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Jade's band, naistentanssit
La 16.7.2011 20:00--02:00
Paratiisi & Kaija Pohjola, Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 20.7.2011 20:00--02:00
Rosette, naistentanssit
La 23.7.2011 20:00--02:00
Kari Vepsä & Onnenmaa, Varjokuva
Ke 27.7.2011 20:00--02:00
Tommi Soidinmäki, naistentanssit
La 30.7.2011
Rosette, Hovinarrit & Mervi Koponen, Heikki Koskelo
Ke 3.8.2011 20:00--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Walkarit
La 6.8.2011
Popeda
Ke 10.8.2011
Pekkaniskan Pojat, Hurma
La 13.8.2011
Myrskytuuli
Ke 17.8.2011
Finlanders
La 20.8.2011 20:00--02:00
Anneli Mattila & V.I.P., Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 24.8.2011 20:00--02:00
Wähäkosket, Horizone & Matti ja Teppo, naistentanssit
La 27.8.2011 20:00--02:00
Tulipunaruusut
Ke 31.8.2011 20:00--02:00
Sunset, Heikki Koskelo
La 3.9.2011 20:00--02:00
Juha Litmanen & Sami Nieminen
Ke 7.9.2011
Fantasia & Marko Maunuksela
La 10.9.2011 20:00--02:00
Graniitti & Rainer Bollström, Eija Sinikka
La 17.9.2011 20:00--02:00
Rosso & Tarja Lunnas
La 24.9.2011
Caminito & Kari Piironen, Jade, Jade's band
La 1.10.2011 20:00--02:00
Onnenkulkurit, Simo Hietalan kvartetti, Tarja Ylitalo
La 8.10.2011 20:00--02:00
Charlies
La 15.10.2011 20:00--02:00
Tanssiorkesteri Luxus, Heikki Koskelo
La 22.10.2011 20:00--02:00
Unelmavävyt, Eino Luostari
La 29.10.2011 20:00--02:00
Köpi Koski ja Projekti, Walkarit
La 5.11.2011 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Wähäkosket
La 12.11.2011 20:00--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 19.11.2011
Anneli Mattila & V.I.P.
La 26.11.2011 20:00--02:00
Rosso & Tarja Lunnas, Olavi Hällbackan yhtye & Joonas Erkkilä
La 3.12.2011
Pertti Niemi & Odessa
La 10.12.2011 20:00--02:00
Rosette & Kaija Lustila
La 17.12.2011
Channel Four
La 31.12.2011 uudenvuodenaatto 20:00--02:00
Caminito & Kari Piironen
La 17.3.2012
Fantasia & Marko Maunuksela, Rosso & Tarja Lunnas, Jouni Keronen, Johanna Debreczeni, Suvi Karjula
La 24.3.2012
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 31.3.2012
Rosalie, Myrskytuuli
Pe 6.4.2012 pitkäperjantai
Charles Plogman & Ronnies, Wähäkosket, naistentanssit
La 7.4.2012
Anneli Mattila & V.I.P., Eino Luostari
Su 8.4.2012 pääsiäinen
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja, naistentanssit
La 14.4.2012
Tulipunaruusut, Tanssiorkesteri Luxus
La 21.4.2012
Horizone & Matti ja Teppo, Walkarit
La 28.4.2012
Caminito & Kari Piironen, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ma 30.4.2012 vapunaatto
Fernet & Tomi Markkola, Jade's band
La 5.5.2012
Rosso & Tarja Lunnas, Graniitti & Rainer Bollström
La 12.5.2012
Unelmavävyt, Onnenhetki
La 19.5.2012
Diesel & Markku Aro, Iskelmäyhtye Bohemia
La 26.5.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Venetsia, Janne Laine
La 2.6.2012
Köpi Koski ja Projekti, Pohojanmaan Pelimiehet
La 9.6.2012
Sawotta & Pekka Hartonen, Esa Rintamäki
La 16.6.2012
Titan, Taivaankaari & Heikki Koskelo, Keijo Rahnasto
Ke 20.6.2012
Charles Plogman & Ronnies, Olavi Hällbackan yhtye & Joonas Erkkilä, naistentanssit
Pe 22.6.2012 juhannusaatto
Channel Four, Rosette & Kaija Lustila
La 23.6.2012 juhannuspäivä
Channel Four, Eino Luostari
Ke 27.6.2012
Omega & Eija Kantola, Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 30.6.2012
Unelmavävyt
Ke 4.7.2012
Fernet & Tomi Markkola, Kalevi Suntila trio, naistentanssit
Pe 6.7.2012
Sonetti & Ilkka Hakala, Kaihon karavaani & Tuure Kilpeläinen
La 7.7.2012
Varjokuva, Ramona
Ke 11.7.2012
Sinitaivas, Jade's band, naistentanssit
La 14.7.2012
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Jenna Bågeberg
Ke 18.7.2012
Köpi Koski ja Projekti, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
La 21.7.2012
Pohojanmaan Pelimiehet, Rosso & Tarja Lunnas
Ke 25.7.2012
Diesel & Markku Aro, Kanarian Mikki, naistentanssit
La 28.7.2012
Caminito & Kari Piironen
Ke 1.8.2012
Pekkaniskan Pojat, Yötaivas & Nina Åkerman, naistentanssit
La 4.8.2012
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 8.8.2012
Syke, Hurma
La 11.8.2012
Tulipunaruusut, Voitto Takanen
Su 12.8.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, konsertti
Ke 15.8.2012
Koivu & Marita Taavitsainen, Walkarit, naistentanssit
La 18.8.2012 20:00--02:02, 15 euroa
Rosette & Kaija Lustila, Simo Hietalan kvartetti
Ke 22.8.2012 20:00--02:00, 15 euroa
Finlanders, Merja Uimonen, naistentanssit
La 25.8.2012 20:00--02:00, 15 euroa
Anneli Mattila & V.I.P., Jarkko Honkanen & Taiga
Ke 29.8.2012 20:00--02:00, 15 euroa
Paratiisi & Kaija Pohjola, Jarmos-yhtye, naistentanssit
La 1.9.2012 20:00--02:00, 15 euroa
Horizone & Matti ja Teppo
La 15.9.2012 20:00--02:00, 15 euroa
Fresco, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 22.9.2012 20:00--02:00, 15 euroa
Pekkaniskan Pojat, Köpi Koski ja Projekti
La 29.9.2012 20:00--02:00, 15 euroa
Pohojanmaan Pelimiehet, Sinitaivas
La 6.10.2012 20:00--02:00, 15 euroa
Kalevi Suntilan yhtye, Walkarit, Erkki Kivelä
La 13.10.2012 20:00--02:00, 15 euroa
Charles Plogman & Ronnies, Jade, Jade's band
La 20.10.2012 20:00--02:00, 15 euroa
Graniitti & Rainer Bollström, Iskelmäyhtye Bohemia
La 27.10.2012 20:00--02:00, 15 euroa
Rosalie, Fernet & Tomi Markkola
La 3.11.2012
Caminito & Kari Piironen
La 10.11.2012 20:00--02:00
Anneli Mattila, V.I.P.
La 17.11.2012
Pohojanmaan Pelimiehet, Yötaivas & Nina Åkerman
La 24.11.2012
Rosette & Kaija Lustila, Tanssiorkesteri Luxus
La 1.12.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Ke 5.12.2012
Graniitti & Rainer Bollström
La 8.12.2012
Varjokuva
La 15.12.2012
Yön tähdet, Kari Isola
20:00--02:00 Pohojanmaan Pelimiehet
La 22.12.2012
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
La 29.12.2012
Ässät
Ma 31.12.2012 uudenvuodenaatto 20:00--02:00
Fantasia & Marko Maunuksela, Venetsia & Janne Laine
La 16.3.2013
Fernet & Tomi Markkola
La 23.3.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Diesel & Markku Aro, Onnenhetki
La 30.3.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Köpi Koski ja Projekti, Rosette & Kaija Lustila
Su 31.3.2013 pääsiäinen 20:00--02:00, 15 euroa
Fantasia & Marko Maunuksela, Iskelmäyhtye Bohemia
La 6.4.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Rosso & Eino Luostari & Tarja Lunnas
La 13.4.2013 20:00--02:00, 16 euroa
Finlanders, Titan & Keijo Rahnasto
La 20.4.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Caminito & Kari Piironen & Pepe Enroth
La 27.4.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Onnenkulkurit, Hurma
Ti 30.4.2013 vapunaatto 20:00--02:00, 15 euroa
Varjokuva, Jade's band
La 4.5.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Charles Plogman & Pientä unelmaa & Esa Rintamäki
Ke 8.5.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Channel Four, Tanssiorkesteri Luxus
La 11.5.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Channel Four
La 18.5.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Veijarit & Sirpa Jokinen, Fernet & Tomi Markkola
La 25.5.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Pohojanmaan Pelimiehet, Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
La 1.6.2013 20:00--02:00, 15 euroa
J-P Team & Mauri Niemi, Graniitti & Rainer Bollström
Pe 7.6.2013
Rytmimania, Jesse Kaikuranta
La 8.6.2013 20:00--02:00, 16 euroa
Horizone & Matti ja Teppo, Nina Åkerman
La 15.6.2013 20:00--02:00, 20 euroa
& Olli Lindholm, Rytmimania, Kaija Pohjola
Ke 19.6.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Charles Plogman & Pientä unelmaa, Wähäkosket, naistentanssit
Pe 21.6.2013 juhannusaatto 20:00--02:00, 15 euroa
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Yönkiitäjät
La 22.6.2013 juhannuspäivä 20:00--02:00, 15 euroa
Tulipunaruusut, Yönkiitäjät
Ke 26.6.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Pekkaniskan Pojat & Nina Koivisto, naistentanssit
La 29.6.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Caminito & Kari Piironen, Walkarit
Ke 3.7.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Fantasia & Marko Maunuksela, Titan & Keijo Rahnasto, naistentanssit
La 6.7.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Omega & Eija Kantola, Erkki Kivelä
Ke 10.7.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Souvarit, Yötaivas, naistentanssit
La 13.7.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Antti Sivulan yhtye, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 17.7.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Fernet & Tomi Markkola, Jade, Jade's band, naistentanssit
La 20.7.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Pertti Niemi & Odessa, Anneli Mattila & V.I.P.
Ke 24.7.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 27.7.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Varjokuva, Olavi Hällbackan yhtye
Ke 31.7.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Rosso & Tarja Lunnas, Voitto Takanen, naistentanssit
La 3.8.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Rosalie, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 7.8.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Köpi Koski ja Projekti, Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
La 10.8.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Caminito & Kari Piironen, Iskelmäyhtye Bohemia
Ke 14.8.2013 20:00--02:00, 16 euroa
Seija Rankinen & Torremolinos, Finlanders, naistentanssit
La 17.8.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Diesel & Markku Aro, Wähäkosket
Ke 21.8.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Pohojanmaan Pelimiehet, Sinitaivas, naistentanssit
La 24.8.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Ässät, Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Ke 28.8.2013 12 euroa
Hovinarrit & Leif Lindeman, Joonas Erkkilä
La 31.8.2013 16 euroa
Horizone & Matti ja Teppo
La 7.9.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Charles Plogman & Pientä unelmaa, Voitto Takanen
La 14.9.2013
Dumari ja Spuget & Tuomari Nurmio
La 21.9.2013 15 euroa
Köpi Koski ja Projekti, Graniitti & Rainer Bollström
La 28.9.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Sinitaivas, Reissarit
La 5.10.2013 20:00--02:00, 15 euroa
Pohojanmaan Pelimiehet, Eino Luostari
La 12.10.2013
Pekkaniskan Pojat, Ippe Mansikan orkesteri
La 19.10.2013
Fantasia & Marko Maunuksela, Jade's band, Hovinarrit & Leif Lindeman
La 26.10.2013
Channel Four, Onnenkulkurit
La 2.11.2013
Pia Lång, Kalle Jussila
La 9.11.2013
Arto Kantoniemi
La 16.11.2013
Paratiisi & Kaija Pohjola, Titan & Keijo Rahnasto
La 7.12.2013 20:00--02:00
Tanssiorkesteri Ahopelto, Matti Mikael trio
La 14.12.2013
Wähäkosket, Tanssiorkesteri Luxus
Ti 31.12.2013 uudenvuodenaatto
Caminito & Kari Piironen, Graniitti & Rainer Bollström
Graniitti & Rainer Bollström
La 15.3.2014
Horizone & Matti ja Teppo, Jade's band & RK-viihteen karaoke
La 22.3.2014
Anneli Mattila & V.I.P., Titan & Keijo Rahnasto, RK-viihteen karaoke
La 29.3.2014
Fernet & Tomi Markkola, J-P Team & Mauri Niemi, RK-viihteen karaoke
La 5.4.2014
Pekkaniskan Pojat, Wähäkosket, RK-viihteen karaoke
La 12.4.2014
Fantasia & Marko Maunuksela, Ulla-Jaana Riekkoniemi, RK-viihteen karaoke
La 19.4.2014
Ässät, Charles Plogman & Pientä unelmaa, RK-viihteen karaoke
Su 20.4.2014 pääsiäinen
Yötaivas, Jari Puhakka Band & Kaija Lustila, RK-viihteen karaoke
La 26.4.2014
Caminito & Kari Piironen, Nina Koivisto band, Nina Koivisto, RK-viihteen karaoke
Ke 30.4.2014 vapunaatto
Rosso & Tarja Lunnas, Ippe Mansikan orkesteri, RK-viihteen karaoke
La 3.5.2014
Tanssikengät, Kiintotähti & Teuvo Oinas, Eino Luostari, RK-viihteen karaoke
La 10.5.2014
Fernet & Tomi Markkola, Reissarit & Mikko Takala, RK-viihteen karaoke
La 17.5.2014
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, Esa Rintamäki, RK-viihteen karaoke
La 24.5.2014
Makuuni, Graniitti & Rainer Bollström, RK-viihteen karaoke
La 31.5.2014
Walkarit
La 7.6.2014
Finlanders, Savannah, Hehku & Joonas Erkkilä, RK-viihteen karaoke
La 14.6.2014
Onnenkulkijat, Anna-Liisa Räsänen, RK-viihteen karaoke
Ke 18.6.2014
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, Tanssiorkesteri Luxus, RK-viihteen karaoke, naistentanssit
Pe 20.6.2014 juhannusaatto
Fantasia & Marko Maunuksela, Titan, Keijo Rahnasto, RK-viihteen karaoke
La 21.6.2014 juhannuspäivä
Titan & Keijo Rahnasto, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, RK-viihteen karaoke
Ke 25.6.2014
Pekkaniskan Pojat, Wähäkosket, RK-viihteen karaoke, naistentanssit
La 28.6.2014
Channel Four, Onnenkulkurit, RK-viihteen karaoke
Ke 2.7.2014
Anneli Mattila, V.I.P., Joonas Erkkilä, RK-viihteen karaoke, naistentanssit
La 5.7.2014
Omega & Eija Kantola, Esa Rintamäki, RK-viihteen karaoke
Ke 9.7.2014
Rosso & Tarja Lunnas, RK-viihteen karaoke, naistentanssit
La 12.7.2014
Kari Kynnysmaa band, Kaija Pohjola, RK-viihteen karaoke
Ke 16.7.2014
Ässät, Fernet & Tomi Markkola, RK-viihteen karaoke, naistentanssit
La 19.7.2014
Ippe Mansikan orkesteri
Diesel & Markku Aro
Ke 23.7.2014
Charles Plogman & Pientä unelmaa, Nina Koivisto
La 26.7.2014
Hovinarrit
Ke 30.7.2014
Walkarit, Hurma
La 2.8.2014
Rosette
Ke 6.8.2014
Finlanders
Pe 8.8.2014
Ässät
La 9.8.2014
Köpi Koski ja Projekti, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 13.8.2014
Myrskylyhty, Jade's band
La 16.8.2014
Kari Piironen, Tuija Mäensivu
La 23.8.2014
Wähäkosket
Ke 27.8.2014
Unelmavävyt, Jarmos-yhtye
La 30.8.2014
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 5.9.2014
Rosette, Charles Plogman, Ippe Mansikan orkesteri
Pe 12.9.2014
Fernet & Tomi Markkola
Pe 19.9.2014
Channel Four
Pe 3.10.2014
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, Helmenkalastajat
Pe 10.10.2014
Pekkaniskan Pojat
Pe 17.10.2014
Ässät, Rosso & Tarja Lunnas
Pe 24.10.2014
Kari Piironen
Pe 31.10.2014
Finlanders
Pe 7.11.2014
Wähäkosket, Unelmavävyt
Pe 14.11.2014
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 21.11.2014
Voimaorkesteri, Sonetti & Ilkka Hakala
Pe 28.11.2014
Avec & Leif Lindeman, Ippe Mansikan orkesteri
Pe 5.12.2014
Juhamatti & Timangi
Pe 12.12.2014
Hovinarrit
Pe 19.12.2014
Wähäkosket
Ke 31.12.2014 uudenvuodenaatto
Kari Piironen
La 14.3.2015
Avec & Leif Lindeman
La 21.3.2015
Rosette, Charles Plogman, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 28.3.2015
Yötaivas
Su 5.4.2015 pääsiäinen
Karavaani & Heidi Pakarinen
La 11.4.2015
Fantasia & Marko Maunuksela, Ippe Mansikan orkesteri
Pe 17.4.2015
Walkarit
La 25.4.2015 20:00--01:30, 17 euroa
Finlanders, Keijo Rahnasto, Titan
To 30.4.2015 vapunaatto 20:00--02:00, 15 euroa
Tanssiorkesteri Luxus, Kari Piironen & Caminito
La 2.5.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Teuvo Oinas & Kiintotähti, In The Mood & Suvi Karjula
La 9.5.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Unelmavävyt, Keijo Rahnasto, Titan
La 16.5.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Avec & Leif Lindeman, Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 23.5.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Graniitti & Rainer Bollström, Köpi Koski ja Projekti
La 30.5.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Arto Nuotio, Sunset, Juhamatti & Timangi
La 6.6.2015 20:00--02:00, 18 euroa
Wähäkosket, Matti ja Teppo & Horizone
La 13.6.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Antti Mäki-Opas, Ramona, Voimaorkesteri & Maria Tyyster
Ke 17.6.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Onnentähti, Markku Aro & Diesel
Pe 19.6.2015 juhannusaatto 20:00--02:00, 18 euroa
Caminito & Kari Piironen, Channel Four
La 20.6.2015 juhannuspäivä 20:00--02:00, 15 euroa
Channel Four, J. Eskelinen ja Onnenkulkurit
Ke 24.6.2015
Heikki Koskelo & Taivaankaari
La 27.6.2015
Unelmavävyt
Ke 1.7.2015
Ässät, Kyösti Mäkimattila
La 4.7.2015
Midinetti & Johanna Pakonen
Ke 8.7.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Esa Rintamäki, naistentanssit, Tomi Markkola & Fernet
La 11.7.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Olavi Hällbackan yhtye, Marita Saal, Antti Sivula
Ke 15.7.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Sinitaivas, Yönkiitäjät, naistentanssit
La 18.7.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen, Teemu Roivainen
Ke 22.7.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Aki Samuli, Hovinarrit, naistentanssit
To 23.7.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Avec & Leif Lindeman, Keijo Rahnasto, Titan
Pe 24.7.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Rosette, Charles Plogman, Joonas Erkkilä
La 25.7.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Frederik, Tanssiorkesteri Villiruusut & Mirja Liisa Känsäkangas
Ke 29.7.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Wähäkosket, Tulipunaruusut, naistentanssit
Pe 31.7.2015 20:30--01:30, 20 euroa
La 1.8.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Köpi Koski ja Projekti, FBI Beat
Ke 5.8.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Pekkaniskan Pojat, Mikko Takala, Reissarit, naistentanssit
La 8.8.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Pepe Enroth, Mika Peltoniemi, Turhat Jätkät
Ke 12.8.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Tarja Lunnas & Rosso, Tanssiorkesteri Ippe Mansikka, naistentanssit
La 15.8.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Oja-Lipasti band, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Nina Julia & Juha Hautaluoma
Ke 19.8.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Tanssiorkesteri Luxus, Kari Piironen, naistentanssit
La 22.8.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Makuuni, Caminito, Rosette, Charles Plogman
Ke 26.8.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Finlanders, Ässät, naistentanssit
La 29.8.2015
Harri Nuutinen, Tanssin taika
Ke 2.9.2015
Leif Lindeman, Avec
La 19.9.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Susanna Heikki, Rainer Bollström
La 3.10.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Teemu Roivainen, Juhamatti & Timangi
La 17.10.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Seireenit, Onnentähti
La 31.10.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Kari Piironen, Makuuni
Pe 6.11.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Ässät, Finlanders, naistentanssit
La 21.11.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Aki Samuli, Erika Vikman, Hovinarrit, Onnentähti
La 28.11.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Pekkaniskan Pojat
La 5.12.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Rainer Bollström, Voitto Takanen
La 19.12.2015 20:00--02:00, 15 euroa
Wähäkosket, Tulipunaruusut
To 31.12.2015 uudenvuodenaatto 15 euroa
Tanssiorkesteri Ippe Mansikka, Tomi Markkola & Fernet
La 19.3.2016 20:00--01:30
Rosette, Aki Samuli, Leif Lindeman & Avec
La 26.3.2016 20:00--01:30
Tulipunaruusut, Keijo Rahnasto & Titan
Su 27.3.2016 pääsiäinen 20:00--01:30
Kari Piironen & Caminito, Jades band
La 2.4.2016 20:00--01:30
Köpi Koski ja Projekti, Trio Petri Forsman
La 9.4.2016 20:00--01:30
Teuvo Oinas & Kiintotähti, Wähäkosket
La 16.4.2016 20:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, Esa Rintamäki & Täysikuu
La 23.4.2016 20:00--01:30
FBI Beat, Tanssiorkesteri Ippe Mansikka
La 30.4.2016 vapunaatto 20:00--01:30
Juhamatti & Timangi, Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Ke 4.5.2016 20:00--01:30
Tommi Soidinmäki & Energia, Seija Rankinen & Tähtikavaljeerit, naistentanssit
La 7.5.2016 20:00--01:30
Helminauha, OnnenSävel
La 14.5.2016 20:00--01:30
Johanna Pakonen & Midinetti, Voitto Takanen yhtyeineen
La 21.5.2016 20:00--01:30
Matti ja Teppo & Horizone, Ässät
Pe 27.5.2016 20:00--01:30
Charles Plogman, Rosette, Enstin Trio, naistentanssit
La 28.5.2016 20:00--01:30
J. Eskelinen ja Onnenkulkurit, Jarmos-yhtye
La 4.6.2016 20:00--01:30
Tomi Markkola & Fernet, Ulla-Jaana Riekkoniemi & Lumumba
Ke 8.6.2016 20:00--01:30
Tulipunaruusut, Luxus, naistentanssit
La 11.6.2016 20:00--01:30
Teemu Roivainen, Walkarit, Hovinarrit
Su 12.6.2016
Konsertti, Saija Tuupanen
Ti 14.6.2016
Wähäkosket
Ke 15.6.2016 20:00--01:30
Marko Maunuksela, Keijo Rahnasto & Titan, Talisman, naistentanssit
La 18.6.2016 20:00--01:30
Tanssiorkesteri Ippe Mansikka, Eino Luostari, Ippe Mansikan orkesteri
Ke 22.6.2016 20:00--01:30
Leif Lindeman & Avec, Ässät, naistentanssit
Pe 24.6.2016 juhannusaatto 20:00--01:30
Aki Samuli & Susanna Heikki, Ari Lavu & Wire, Fantasia
La 25.6.2016 juhannuspäivä 20:00--01:30
Marita Saal & Olavi Hällbackan yhtye, Channel Four
Ke 29.6.2016 20:00--01:30
Heikki Koskelo, Rosalie, naistentanssit
La 2.7.2016 20:00--01:30
Jukka Hallikainen & Jackpot, Matti Mikael Trio
Ke 6.7.2016 20:00--01:30
Charles Plogman & Rosette, Jade's band, naistentanssit
La 9.7.2016 20:00--01:30
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 13.7.2016 20:00--01:30
Tomi Markkola & Fernet, Ässät, naistentanssit
La 16.7.2016 20:00--01:30
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty, Ulla-Jaana Riekkoniemi & Lumumba
Ke 20.7.2016 20:00--01:30
Teuvo Oinas & Kiintotähti, Voitto Takanen yhtyeineen, naistentanssit
La 23.7.2016 20:00--01:30
Markku Aro & Diesel, Joonas Erkkilä & Hehku
Ke 27.7.2016 20:00--01:30
Tangokuningas 2016, Ippe Mansikan orkesteri, naistentanssit
La 30.7.2016 20:00--01:30
Frederik & Dynamite Band, Ulla-Jaana Riekkoniemi & Lumumba
Ke 3.8.2016 20:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, Wähäkosket, naistentanssit
La 6.8.2016 20:00--01:30
Tomi Markkola & Fernet, Kalevi Suntila Trio
Ke 10.8.2016 20:00--01:30
Finlanders, Walkarit, naistentanssit
La 13.8.2016 20:00--01:30
Arto Nuotio & Sunset, Nina Åkerman & yhtyeineen
Ke 17.8.2016 20:00--01:30
Sinitaivas, Jarmos-yhtye, naistentanssit
La 20.8.2016 20:00--01:30
Kari Piironen & Caminito, Keijo Rahnasto & Titan
Ke 24.8.2016 20:00--01:30
Juhamatti & Timangi, Channel Four, naistentanssit
La 27.8.2016 20:00--01:30
Aki Samuli, Esa Rintamäki & Täysikuu, Fantasia
Ke 31.8.2016 20:00--01:30
Tulipunaruusut, Merja Uimonen & Humiko, naistentanssit
La 3.9.2016
Hovinarrit, Ässät
Ke 7.9.2016
Avec & Leif Lindeman, Köpi Koski ja Projekti
La 10.9.2016
Janne Tulkki & Tulinen Sydän, Ensti solo band
La 17.9.2016
Nina Koivisto
La 24.9.2016
Oja-Lipasti band & Juha Hautaluoma, Karavaani & Heidi Pakarinen
La 1.10.2016
Wähäkosket
Pe 7.10.2016
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 29.10.2016
Finlanders, Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 12.11.2016
Diesel & Markku Aro, Antti Mäki-Opas & Ramona, naistentanssit
La 26.11.2016
Ippe Mansikan orkesteri, Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
La 3.12.2016
Harri Nuutinen & Tanssin Taika, naistentanssit, Rainer Bollström & Graniitti
La 17.12.2016
Juhamatti & Timangi, Ari Lavu & Wire, naistentanssit
La 31.12.2016 uudenvuodenaatto
Kari Piironen & Caminito, Eino Luostari
La 18.3.2017
Avec & Leif Lindeman, Ippe Mansikan orkesteri
Pe 24.3.2017
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 25.3.2017
Wähäkosket, Heikki Koskelo & Taivaankaari
La 1.4.2017
Rosette & Charles Plogman, Rosalie
La 8.4.2017
Finlanders, Ulla-Jaana Riekkoniemi & Lumumba
La 15.4.2017
Wähäkosket, Eija Kantola & Omega
Su 16.4.2017 pääsiäinen
Marco Lundberg & Liekki, Voitto Takanen
La 22.4.2017
Fantasia & Aki Samuli, Ari Lavu & Wire
La 29.4.2017
Marko Maunuksela & Talisman, Susanna Heikki
Su 30.4.2017 vapunaatto
Avec & Leif Lindeman, Joonas Erkkilä & Hehku
La 6.5.2017
Pekkaniskan Pojat, Tanssiorkesteri Luxus
La 13.5.2017
Eino Luostari, Köpi Koski ja Projekti
La 20.5.2017
Ässät, Jaska Mäkynen & Nelostie
La 27.5.2017
Matti ja Teppo & Horizone, Savannah
La 3.6.2017
Markku Aro & Diesel, Sari Koivikko & Seireenit
Ke 7.6.2017
Sinitaivas, Wähäkosket, naistentanssit
La 10.6.2017
Amadeus Lundberg & Roulette, Esa Rintamäki & Täysikuu 4
Ti 13.6.2017
Wähäkosket
Ke 14.6.2017
Rosalie, Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, naistentanssit
La 17.6.2017
Tarja Lunnas & Rosso, Keijo Rahnasto & Titan
Ke 21.6.2017
Pekkaniskan Pojat, Onnensävel, naistentanssit
Pe 23.6.2017 juhannusaatto
Teemu Roivainen & Energia, Valentin & Afrikan Tähti
La 24.6.2017 juhannuspäivä
Tomi Markkola & Fernet, Raimo Laamanen & Pohjoisen Tähti
Ke 28.6.2017
Ässät, Janne Tulkki & Tulinen Sydän, naistentanssit
La 1.7.2017
Rosalie & Juhamatti, Rosette & Charles Plogman
Ke 5.7.2017
Roulette, Jani Helenius, Amorio, Antti Huovila, naistentanssit
La 8.7.2017
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 12.7.2017
Sinitaivas, Ensti solo band, naistentanssit
La 15.7.2017
Avec & Leif Lindeman, Tero Jokinen
Ke 19.7.2017
Köpi Koski ja Projekti, Hurma, naistentanssit
To 20.7.2017
Tuure Kilpeläinen & Kaihon karavaani, Patajätkä
La 22.7.2017
Tomi Markkola & Fernet, Merja Uimonen & Humiko
Ke 26.7.2017
Markku Aro & Diesel, Jarmos-yhtye, naistentanssit
La 29.7.2017
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal, Aki Samuli & Fantasia
Ke 2.8.2017
Ippe Mansikan orkesteri, Aino Niemi & Teijo Lindström & Kaiho, naistentanssit
La 5.8.2017
Channel Four, Teuvo Oinas
Ke 9.8.2017
Saija Tuupanen & eXmiehet, Wähäkosket, naistentanssit
La 12.8.2017
Meiju Suvas & Suvas Regal, Nina Åkerman & June Band, Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Ke 16.8.2017
Teemu Roivainen & Energia, Voitto Takanen, naistentanssit
La 19.8.2017
Janne Tulkki & Tulinen Sydän, Jade's band
Ke 23.8.2017
Pekkaniskan Pojat, Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 26.8.2017
Kalle Jussila & Ari Nylundin orkesteri, Keijo Rahnasto & Titan
Ke 30.8.2017
Finlanders, Mika Peltoniemi & Turhat Jätkät, naistentanssit
La 2.9.2017
Aki Samuli & Fantasia, Anita Hirvonen & La Strada
La 16.9.2017
Markku Aro & Diesel, Köpi Koski ja Projekti
La 30.9.2017
Matti ja Teppo & Horizone, Jussi Roponen
La 14.10.2017
Pekkaniskan Pojat, Petri Forsman
La 28.10.2017
Finlanders, Ulla-Jaana Riekkoniemi & Lumumba
La 4.11.2017
Leif Lindeman & Avec, Ari Lavu & Wire
La 11.11.2017
Joonas Erkkilä & Hehku
La 18.11.2017
Tanssiorkesteri Luxus, Antti Huovila & Jani Helenius & Roulette