Viihdekeskus Kalliojärvi (Isokyrö)

La 14.4.2007
Varjokuva
La 21.4.2007
Köpi Koski ja Projekti, Seinäruusut
Ma 30.4.2007
Fernet & Tomi Markkola, Tanssiorkesteri Nevada & Markus Huitsi
La 5.5.2007
Pastori Pohjalainen, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 12.5.2007
Souvarit, Janne Laine
Ke 16.5.2007
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Ilkka Kuusniemi, naistentanssit
La 19.5.2007
J-P Team, Kaija Pohjola
La 26.5.2007
Channel Four, Variaatio & Juha Vartiainen
La 2.6.2007
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä, Jani ja Jetsetters
La 9.6.2007
Senaattori
La 16.6.2007
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Nina Koivisto
Pe 22.6.2007
Väriloiste, Boogie
La 23.6.2007
Charlies, Väriloiste
Ke 27.6.2007
Pastori Pohjalainen, Tommys & Charles Plogman, Ulla-Jaana Riekkoniemi, naistentanssit
La 30.6.2007
Elixir, Risto Nevala, Pirjo Ojaniemi
Ke 4.7.2007
Makuuni, Matti ja Teppo, naistentanssit
La 7.7.2007
Linnut & Hannu Lepistön yhtye & Arja Havakka, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi
Ke 11.7.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Jarmos-yhtye, naistentanssit
La 14.7.2007
Charlies, Titan, Janne Laine, Keijo Rahnasto
Ke 18.7.2007
Wähäkosket, naistentanssit
To 19.7.2007
Charles Plogman
La 21.7.2007
Graniitti & Rainer Bollström, Moliéndo & Meiju Suvas
Ke 25.7.2007
Eino Luostarin yhtye & Eino Luostari, Anneli Mattila, naistentanssit
La 28.7.2007
La Strada & Anita Hirvonen, NeljänSuora
Ke 1.8.2007
Sesam & Antti Raiski, naistentanssit
La 4.8.2007
Ajattomat
Ke 8.8.2007
Rosso & Tarja Lunnas, Tanssiorkesteri Nevada & Markus Huitsi, naistentanssit
La 11.8.2007
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Mega
Ke 15.8.2007
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
La 18.8.2007
Sunset, Avec & Saska Helmikallio
Ti 21.8.2007
Eino Luostarin yhtye
La 25.8.2007
Odessa & Pertti Niemi, Casino & Annika Eklund
La 1.9.2007
Charlies, Yötaivas
La 15.9.2007
Rolex, Graniitti & Rainer Bollström
La 22.9.2007
Köpi Koski ja Projekti, Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 29.9.2007
Tommys & Charles Plogman
La 6.10.2007
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Senaattori
Pe 12.10.2007
Yölintu, Mega, naistentanssit
Pe 19.10.2007
Pekkaniskan Pojat, Nina Koivisto, naistentanssit
La 27.10.2007
Sesam & Antti Raiski
La 3.11.2007
Fernet & Tomi Markkola, Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
La 10.11.2007
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, Resiina & Juha Metsäperä
La 17.11.2007
Savannah, Graniitti & Rainer Bollström
La 24.11.2007
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 1.12.2007
KoskiMäet, Kari Hirvonen
Ke 5.12.2007
Tommys & Charles Plogman, naistentanssit
La 8.12.2007
Galaxy, Rainer Bollström
La 15.12.2007
Noiser & Kari Piironen
La 22.12.2007
Dimitri Sjöberg
Ma 31.12.2007
La Strada & Anita Hirvonen
La 15.3.2008
Fernet & Tomi Markkola, Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
Pe 21.3.2008
Mistral & Anne Mattila, Jarmos-yhtye
La 22.3.2008
Asko Järvelän yhtye, Kari Piironen
Su 23.3.2008
Sesam & Antti Raiski
La 29.3.2008
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Reissarit & Mikko Takala
La 5.4.2008
Wähäkosket, Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 12.4.2008
Charlies, Senaattori
La 19.4.2008
Avec & Saska Helmikallio, Simo ja Humppasouvarit, naistentanssit
La 26.4.2008
Villi yö, Oo la laa & Kristiina Mäki, naistentanssit
Ke 30.4.2008
Savannah, Antti Huovila
La 3.5.2008
Tulipunaruusut, V.I.P. & Anneli Mattila, Väriloiste, naistentanssit
La 10.5.2008
Pekkaniskan Pojat, Hyvät herrat & Tuija Mäensivu, naistentanssit
La 17.5.2008
Ramona & Antti Mäki-Opas, Graniitti & Rainer Bollström, naistentanssit
La 24.5.2008
Yölintu, Suvi Hiltunen, naistentanssit
La 31.5.2008
J-P Team & Mauri Niemi, Florida & Eino Grön, naistentanssit
La 7.6.2008
Noiser, Solistiyhtye Ketola ja Witikainen, Maria Lund, Teemu Lehtola, naistentanssit
La 14.6.2008
Neliveto, Jani ja Jetsetters, naistentanssit
Pe 20.6.2008
Channel Four, Meriitti & Pia Lång, naistentanssit
La 21.6.2008
Channel Four, Meriitti, Pia Lång
Ke 25.6.2008
Wähäkosket, Kari Tapio, naistentanssit
La 28.6.2008
Pallosalama & Marko Lämsä
Ke 2.7.2008
Ajattomat, Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
La 5.7.2008
Seitsemän seinähullua veljestä, Rolex
Ke 9.7.2008
Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
Pe 11.7.2008
V.I.P. & Anneli Mattila
La 12.7.2008
Nina Koivisto, Maarit Peltoniemi
Ke 16.7.2008
La Strada & Anita Hirvonen, Tähtitaivas & T.T. Purontaka, naistentanssit
La 19.7.2008
Graniitti & Rainer Bollström, Frederik
Ke 23.7.2008
Horizone & Matti ja Teppo, Galaxy, naistentanssit
La 26.7.2008
Noiser, Odessa & Pertti Niemi, Dimitri Sjöberg
Ke 30.7.2008
Fernet & Tomi Markkola, Energia & Heli Mäkiö, Galaxy, naistentanssit
La 2.8.2008
Avenue & Anniina Mattila, Fresco
Ke 6.8.2008
Syke, Caminito & Kari Piironen, naistentanssit
Pe 8.8.2008
Markus Sextet, Kanarian Mikki, Paula Koivuniemi
Ke 13.8.2008
Rosso & Tarja Lunnas, Pastori Pohjalainen, Ulla-Jaana Riekkoniemi, naistentanssit
La 16.8.2008
Sinitaivas, Hannu Mahlamäki ja Sunset
Ke 20.8.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, naistentanssit
La 23.8.2008
Noiser, Risto Nevala
La 30.8.2008
Polar & Päivi Nieminen, Monarkia & Jukka Hallikainen
La 13.9.2008
Charlies
La 20.9.2008
Mustat kitarat & Jarkko Yli-Sikkilä
La 27.9.2008
Varjokuva
La 4.10.2008
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 18.10.2008
Tommys & Charles Plogman, Villi yö, naistentanssit
La 25.10.2008
Senaattori, Ami Jaara ja Amico, naistentanssit
La 1.11.2008
Kari Isola ja Yön tähdet, Onnenhetki, naistentanssit
La 8.11.2008
Diesel & Markku Aro, Seija Ovaskainen
La 15.11.2008
Ässät, Titan & Keijo Rahnasto
La 22.11.2008
Väriloiste, Galaxy & Heli Mäkiö
La 29.11.2008
Neliveto, Lakeuden kuu, Marko Lahti, naistentanssit
La 6.12.2008
Caminito & Kari Piironen, Huuma
La 13.12.2008
Channel Four, Reissarit & Mikko Takala
La 20.12.2008
Esa Rintamäki, naistentanssit
La 27.12.2008
Väriloiste
Ke 31.12.2008
Fernet & Tomi Markkola, Hyvät herrat & Tuija Mäensivu
La 28.2.2009
Köpi Koski ja Projekti
La 21.3.2009
Horizone & Matti ja Teppo, Onnenhetki, naistentanssit
La 28.3.2009
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 4.4.2009
Syke, Hyvät herrat & Tuija Mäensivu
Pe 10.4.2009
Pekkaniskan Pojat
Su 12.4.2009
Fernet & Tomi Markkola, Reissarit & Mikko Takala
La 18.4.2009
Rosso & Tarja Lunnas, Walkarit
La 25.4.2009
Caminito & Kari Piironen, Jarmos-yhtye
Pe 1.5.2009
Graniitti & Rainer Bollström
La 2.5.2009
Tähtitaivas & T.T. Purontaka, Graniitti & Rainer Bollström
La 9.5.2009
Bonus, Simo ja Humppasouvarit, Dimitri Sjöberg
La 16.5.2009
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Magia 1 & Merja Uimonen
Pe 22.5.2009
The Bluuster
La 23.5.2009
Tulipunaruusut, Titan, Keijo Rahnasto
La 30.5.2009
Diesel & Markku Aro, Wähäkosket
La 6.6.2009
Paratiisi & Kaija Pohjola, Väriloiste
La 13.6.2009
Channel Four, Caravan & Kalle Kaaja
Pe 19.6.2009
Avec & Saska Helmikallio, Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
La 20.6.2009
Safir & Meiju Suvas, Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
Ke 24.6.2009
J-P Team & Mauri Niemi, Tommys & Charles Plogman, naistentanssit
La 27.6.2009
Unelmavävyt
Ke 1.7.2009
Charlies, Makuuni, naistentanssit
La 4.7.2009
Sata kitaraa & Antti Huovila, Huuma
Ke 8.7.2009
Sinitaivas, Tanssikengät & Teuvo Oinas, naistentanssit
La 11.7.2009
Voimaorkesteri & Antti Ahopelto, Rosalie & Kimmo Mänty
Ke 15.7.2009
Horizone & Matti ja Teppo, Kanarian Mikki, naistentanssit
La 18.7.2009
La Strada & Anita Hirvonen, Markus Sextet
Ke 22.7.2009
Fernet & Tomi Markkola, Esa Rintamäki, naistentanssit
La 25.7.2009
Heikki Puronvarsi ja Oikeat Soittajat & Heikki Puronvarsi, Frederik
Ke 29.7.2009
V.I.P. & Anneli Mattila, Petri Forsmanin yhtye, naistentanssit
La 1.8.2009
Petoman & Tommi Soidinmäki, Lakeuren rengit, Matti Kujanpää
Ke 5.8.2009
Rosso & Tarja Lunnas, Kalevi Suntila trio, naistentanssit
La 8.8.2009
Tarmo Malila ja Täysikuu, Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Ke 12.8.2009
Fantasia & Amadeus Lundberg, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, naistentanssit
La 15.8.2009
Köpi Koski ja Projekti, Iskuorkesteri & Janne Laine
Ke 19.8.2009
Finlanders, Pastori Pohjalainen, naistentanssit
La 22.8.2009
Haavekuva, Teemu Lehtola
Ke 26.8.2009
Avec & Saska Helmikallio
La 29.8.2009
Yönkiitäjät & Tomi Loukkola, Tommys & Charles Plogman
Ke 2.9.2009
Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
La 12.9.2009
Caminito & Kari Piironen, J-P Team & Mauri Niemi
La 19.9.2009
Rosso & Tarja Lunnas, Atomi
La 26.9.2009
Channel Four, Meriitti & Pia Lång
La 3.10.2009
Raimo Ollinkangas, Kauko Simonen
La 10.10.2009
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 17.10.2009
Varjokuva
La 24.10.2009
Graniitti & Rainer Bollström
La 31.10.2009
Onnenmaa & Kari Vepsä, Walkarit
La 7.11.2009
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit, Teemu Harjukari
La 14.11.2009
Helmenkalastajat
La 21.11.2009
Fernet & Tomi Markkola
La 28.11.2009
Diesel & Markku Aro
La 5.12.2009
Pekkaniskan Pojat
La 12.12.2009
Reissarit
La 19.12.2009
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
La 26.12.2009
Nina Koivisto
To 31.12.2009
Caminito & Kari Piironen, Väriloiste
La 20.3.2010
Fantasia & Amadeus Lundberg, Kaija Lustila, naistentanssit
La 27.3.2010
Graniitti & Rainer Bollström, Nina Koivisto
Pe 2.4.2010
Tommys & Charles Plogman
La 3.4.2010
Rosso & Tarja Lunnas
La 10.4.2010
Fernet & Tomi Markkola
La 17.4.2010
Paratiisi & Kaija Pohjola, Helmenkalastajat
La 24.4.2010
Horizone & Matti ja Teppo, Walkarit
Pe 30.4.2010 18 €
La 1.5.2010
Wähäkosket, Hanna Talikainen
La 8.5.2010
Nelinpeli, Mikael Konttinen
Ke 12.5.2010
Myrskytuuli, Mustat enkelit
La 15.5.2010
Caminito & Kari Piironen
La 22.5.2010
Charlies
La 29.5.2010
Ajattomat, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 5.6.2010
Tulipunaruusut, Wähäkosket
La 12.6.2010
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, Nina Koivisto
La 19.6.2010
Eino Luostari
Ke 23.6.2010
Tommys & Charles Plogman, naistentanssit
To 24.6.2010
Caravan, Kari Tapio
Pe 25.6.2010
Kari Piironen
La 26.6.2010
Channel Four
Ke 30.6.2010
Pekkaniskan Pojat, Rosalie, naistentanssit
La 3.7.2010
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 4.7.2010 25 €
Elonkerjuu & Lauri Tähkä
Ke 7.7.2010
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
La 10.7.2010
Tähtitaivas & T.T. Purontaka
Ke 14.7.2010
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
La 17.7.2010
Korsuorkesteri
Ke 21.7.2010
Tulipunaruusut, Unelmavävyt, naistentanssit
Pe 23.7.2010
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
La 24.7.2010
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
Ke 28.7.2010
Wähäkosket, Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski, naistentanssit
La 31.7.2010
Gulliver Travellers & Markku Laamanen
Ke 4.8.2010
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
La 7.8.2010
Avec & Saska Helmikallio, Onnenhetki
Ke 11.8.2010
Fantasia & Marko Maunuksela, naistentanssit
La 14.8.2010
Rosette & Kaija Lustila
Ke 18.8.2010
Finlanders, naistentanssit
La 21.8.2010
Channel Four, Jarmos-yhtye
Ke 25.8.2010
Horizone & Matti ja Teppo, naistentanssit
La 28.8.2010
Caminito & Kari Piironen, Odessa & Pertti Niemi
Ke 8.9.2010
Rosette
La 18.9.2010
Kiintotähti & Teuvo Oinas
Pe 24.9.2010
Popeda
La 25.9.2010
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Pe 1.10.2010
Pekkaniskan Pojat
La 16.10.2010
Väriloiste
La 6.11.2010 20:00--02:00, 13 €
Markku Harjunpään orkesteri & Markku Harjunpää & Kauko Simonen, Onnenhetki
La 13.11.2010 20:00--02:00, 13 €
Köpi Koski ja Projekti
La 20.11.2010 20:00--02:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola, Wähäkosket
La 27.11.2010 20:00--02:00, 15 €
Caminito & Kari Piironen
Su 5.12.2010 20:00--02:00, 15 €
V.I.P. & Anneli Mattila, Walkarit
La 11.12.2010 20:00--02:00, 15 €
Titan & Keijo Rahnasto, Tommys & Charles Plogman
La 18.12.2010 20:00--02:00, 13 €
Reissarit & Mikko Takala
Pe 31.12.2010 20:00--02:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola, Graniitti & Rainer Bollström
La 19.3.2011 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Venetsia, Janne Laine
La 26.3.2011 20:00--02:00
Titan, Unelmavävyt, Keijo Rahnasto
La 2.4.2011 20:00--02:00
Omega & Eija Kantola, J-P Team, Mauri Niemi
La 9.4.2011 20:00--02:00
V.I.P. & Anneli Mattila, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 16.4.2011 20:00--02:00
Pekkaniskan Pojat, Rosalie
Pe 22.4.2011 20:00--02:00, 15 €
Yönkiitäjät, Tommys & Charles Plogman
La 23.4.2011
Caminito & Kari Piironen, Yönkiitäjät
La 30.4.2011 20:00--03:00
Horizone & Matti ja Teppo, Esa Rintamäki
Pe 6.5.2011 20:00--02:00
La Strada & Anita Hirvonen, Myrskytuuli, naistentanssit
La 14.5.2011 2:00--2:00
Fernet & Tomi Markkola, Titan, Keijo Rahnasto
La 21.5.2011 20:00--02:00
Rosette & Kaija Lustila, Eino Luostari
La 28.5.2011 20:00--02:00
Varjokuva, Makuuni
To 2.6.2011 20:00--02:00
Finlanders, Walkarit, naistentanssit
Pe 3.6.2011
La 4.6.2011
Avec & Saska Helmikallio, Haavekuva, Teemu Lehtola
La 11.6.2011 20:00--02:00
Channel Four, Köpi Koski ja Projekti
La 18.6.2011 20:00--02:00
Nelinpeli & Mikael Konttinen, Olavi Hällbackan yhtye
Ke 22.6.2011 20:00--02:00
Tommys & Charles Plogman, Hurma, naistentanssit
Pe 24.6.2011 20:00--02:30
Fernet & Tomi Markkola, J-P Team & Mauri Niemi
La 25.6.2011
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Venetsia, Janne Laine
Ke 29.6.2011 20:00--02:00
Rosso & Tarja Lunnas, Kanarian Mikki, naistentanssit
La 2.7.2011 20:00--02:00, 15 €
Senaattori, Menneisyyden vangit, Virve Rosti
Ke 6.7.2011 20:00--02:00
Tulipunaruusut, Caminito & Kari Piironen, naistentanssit
La 9.7.2011 20:00--02:00
Unelmavävyt, Eino Luostari
Ke 13.7.2011 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Jade's band, naistentanssit
La 16.7.2011 20:00--02:00
Paratiisi & Kaija Pohjola, Nelostie & Jaska Mäkynen
Ke 20.7.2011 20:00--02:00
Rosette, naistentanssit
La 23.7.2011 20:00--02:00
Varjokuva, Onnenmaa & Kari Vepsä
Ke 27.7.2011 20:00--02:00
Tommi Soidinmäki, naistentanssit
La 30.7.2011
Rosette, Hovinarrit & Mervi Koponen, Heikki Koskelo
Ke 3.8.2011 20:00--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Walkarit
La 6.8.2011
Popeda
Ke 10.8.2011
Pekkaniskan Pojat, Hurma
La 13.8.2011
Myrskytuuli
Ke 17.8.2011
Finlanders
La 20.8.2011 20:00--02:00
V.I.P. & Anneli Mattila, Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 24.8.2011 20:00--02:00
Wähäkosket, Horizone & Matti ja Teppo, naistentanssit
La 27.8.2011 20:00--02:00
Tulipunaruusut
Ke 31.8.2011 20:00--02:00
Sunset, Heikki Koskelo
La 3.9.2011 20:00--02:00
Juha Litmanen & Sami Nieminen
Ke 7.9.2011
Fantasia & Marko Maunuksela
La 10.9.2011 20:00--02:00
Graniitti & Rainer Bollström, Eija Sinikka
La 17.9.2011 20:00--02:00
Rosso & Tarja Lunnas
La 24.9.2011
Caminito & Kari Piironen, Jade, Jade's band
La 1.10.2011 20:00--02:00
Onnenkulkurit, Simo Hietalan kvartetti, Tarja Ylitalo
La 8.10.2011 20:00--02:00
Charlies
La 15.10.2011 20:00--02:00
Tanssiorkesteri Luxus, Heikki Koskelo
La 22.10.2011 20:00--02:00
Unelmavävyt, Eino Luostari
La 29.10.2011 20:00--02:00
Köpi Koski ja Projekti, Walkarit
La 5.11.2011 20:00--02:00
Fernet & Tomi Markkola, Wähäkosket
La 12.11.2011 20:00--02:00
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 19.11.2011
V.I.P. & Anneli Mattila
La 26.11.2011 20:00--02:00
Rosso & Tarja Lunnas, Olavi Hällbackan yhtye & Joonas Erkkilä
La 3.12.2011
Odessa & Pertti Niemi
La 10.12.2011 20:00--02:00
Rosette & Kaija Lustila
La 17.12.2011
Channel Four
La 31.12.2011 20:00--02:00
Caminito & Kari Piironen
La 17.3.2012
Fantasia & Marko Maunuksela, Rosso & Tarja Lunnas, Jouni Keronen, Johanna Debreczeni, Suvi Karjula
La 24.3.2012
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 31.3.2012
Myrskytuuli, Rosalie
Pe 6.4.2012
Wähäkosket, Ronnies & Charles Plogman, naistentanssit
La 7.4.2012
V.I.P. & Anneli Mattila, Eino Luostari
Su 8.4.2012
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja, naistentanssit
La 14.4.2012
Tulipunaruusut, Tanssiorkesteri Luxus
La 21.4.2012
Horizone & Matti ja Teppo, Walkarit
La 28.4.2012
Caminito & Kari Piironen, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ma 30.4.2012
Fernet & Tomi Markkola, Jade's band
La 5.5.2012
Rosso & Tarja Lunnas, Graniitti & Rainer Bollström
La 12.5.2012
Unelmavävyt, Onnenhetki
La 19.5.2012
Diesel & Markku Aro, Iskelmäyhtye Bohemia
La 26.5.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Venetsia, Janne Laine
La 2.6.2012
Köpi Koski ja Projekti, Pohojanmaan Pelimiehet
La 9.6.2012
Sawotta & Pekka Hartonen, Esa Rintamäki
La 16.6.2012
Titan, Taivaankaari & Heikki Koskelo, Keijo Rahnasto
Ke 20.6.2012
Olavi Hällbackan yhtye & Joonas Erkkilä, Ronnies & Charles Plogman, naistentanssit
Pe 22.6.2012
Channel Four, Rosette & Kaija Lustila
La 23.6.2012
Channel Four, Eino Luostari
Ke 27.6.2012
Omega & Eija Kantola, Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 30.6.2012
Unelmavävyt
Ke 4.7.2012
Fernet & Tomi Markkola, Kalevi Suntila trio, naistentanssit
Pe 6.7.2012
Sonetti & Ilkka Hakala, Kaihon karavaani & Tuure Kilpeläinen
La 7.7.2012
Varjokuva, Ramona
Ke 11.7.2012
Sinitaivas, Jade's band, naistentanssit
La 14.7.2012
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Jenna Bågeberg
Ke 18.7.2012
Köpi Koski ja Projekti, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
La 21.7.2012
Rosso & Tarja Lunnas, Pohojanmaan Pelimiehet
Ke 25.7.2012
Diesel & Markku Aro, Kanarian Mikki, naistentanssit
La 28.7.2012
Caminito & Kari Piironen
Ke 1.8.2012
Pekkaniskan Pojat, Yötaivas & Nina Åkerman, naistentanssit
La 4.8.2012
Sonetti & Ilkka Hakala
Ke 8.8.2012
Syke, Hurma
La 11.8.2012
Tulipunaruusut, Voitto Takanen
Su 12.8.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, konsertti
Ke 15.8.2012
Koivu & Marita Taavitsainen, Walkarit, naistentanssit
La 18.8.2012 20:00--02:02, 15 €
Rosette & Kaija Lustila, Simo Hietalan kvartetti
Ke 22.8.2012 20:00--02:00, 15 €
Finlanders, Merja Uimonen, naistentanssit
La 25.8.2012 20:00--02:00, 15 €
V.I.P. & Anneli Mattila, Taiga & Jarkko Honkanen
Ke 29.8.2012 20:00--02:00, 15 €
Paratiisi & Kaija Pohjola, Jarmos-yhtye, naistentanssit
La 1.9.2012 20:00--02:00, 15 €
Horizone & Matti ja Teppo
La 15.9.2012 20:00--02:00, 15 €
Fresco, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 22.9.2012 20:00--02:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat, Köpi Koski ja Projekti
La 29.9.2012 20:00--02:00, 15 €
Sinitaivas, Pohojanmaan Pelimiehet
La 6.10.2012 20:00--02:00, 15 €
Kalevi Suntilan yhtye, Walkarit, Erkki Kivelä
La 13.10.2012 20:00--02:00, 15 €
Jade, Jade's band, Ronnies & Charles Plogman
La 20.10.2012 20:00--02:00, 15 €
Graniitti & Rainer Bollström, Iskelmäyhtye Bohemia
La 27.10.2012 20:00--02:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola, Rosalie
La 3.11.2012
Caminito & Kari Piironen
La 10.11.2012 20:00--02:00
V.I.P., Anneli Mattila
La 17.11.2012
Yötaivas & Nina Åkerman, Pohojanmaan Pelimiehet
La 24.11.2012
Rosette & Kaija Lustila, Tanssiorkesteri Luxus
La 1.12.2012
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Tapio Peltonen ja Kultainen saksofoni
Ke 5.12.2012
Graniitti & Rainer Bollström
La 8.12.2012
Varjokuva
La 15.12.2012
Yön tähdet, Kari Isola
20:00--02:00 Pohojanmaan Pelimiehet
La 22.12.2012
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
La 29.12.2012
Ässät
Ma 31.12.2012 20:00--02:00
Fantasia & Marko Maunuksela, Venetsia & Janne Laine
La 16.3.2013
Fernet & Tomi Markkola
La 23.3.2013 20:00--02:00, 15 €
Diesel & Markku Aro, Onnenhetki
La 30.3.2013 20:00--02:00, 15 €
Köpi Koski ja Projekti, Rosette & Kaija Lustila
Su 31.3.2013 20:00--02:00, 15 €
Fantasia & Marko Maunuksela, Iskelmäyhtye Bohemia
La 6.4.2013 20:00--02:00, 15 €
Rosso & Eino Luostari & Tarja Lunnas
La 13.4.2013 20:00--02:00, 16 €
Finlanders, Titan & Keijo Rahnasto
La 20.4.2013 20:00--02:00, 15 €
Caminito & Kari Piironen & Pepe Enroth
La 27.4.2013 20:00--02:00, 15 €
Onnenkulkurit, Hurma
Ti 30.4.2013 20:00--02:00, 15 €
Varjokuva, Jade's band
La 4.5.2013 20:00--02:00, 15 €
Pientä unelmaa & Charles Plogman & Esa Rintamäki
Ke 8.5.2013 20:00--02:00, 15 €
Channel Four, Tanssiorkesteri Luxus
La 11.5.2013 20:00--02:00, 15 €
Channel Four
La 18.5.2013 20:00--02:00, 15 €
Veijarit & Sirpa Jokinen, Fernet & Tomi Markkola
La 25.5.2013 20:00--02:00, 15 €
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja, Pohojanmaan Pelimiehet
La 1.6.2013 20:00--02:00, 15 €
J-P Team & Mauri Niemi, Graniitti & Rainer Bollström
Pe 7.6.2013
Rytmimania, Jesse Kaikuranta
La 8.6.2013 20:00--02:00, 16 €
Horizone & Matti ja Teppo, Nina Åkerman
La 15.6.2013 20:00--02:00, 20 €
& Olli Lindholm, Rytmimania, Kaija Pohjola
Ke 19.6.2013 20:00--02:00, 15 €
Wähäkosket, Pientä unelmaa & Charles Plogman, naistentanssit
Pe 21.6.2013 20:00--02:00, 15 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Yönkiitäjät
La 22.6.2013 20:00--02:00, 15 €
Tulipunaruusut, Yönkiitäjät
Ke 26.6.2013 20:00--02:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat & Nina Koivisto, naistentanssit
La 29.6.2013 20:00--02:00, 15 €
Caminito & Kari Piironen, Walkarit
Ke 3.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Fantasia & Marko Maunuksela, Titan & Keijo Rahnasto, naistentanssit
La 6.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Omega & Eija Kantola, Erkki Kivelä
Ke 10.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Souvarit, Yötaivas, naistentanssit
La 13.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Antti Sivulan yhtye, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 17.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola, Jade, Jade's band, naistentanssit
La 20.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Odessa & Pertti Niemi, V.I.P. & Anneli Mattila
Ke 24.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 27.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Varjokuva, Olavi Hällbackan yhtye
Ke 31.7.2013 20:00--02:00, 15 €
Rosso & Tarja Lunnas, Voitto Takanen, naistentanssit
La 3.8.2013 20:00--02:00, 15 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Rosalie
Ke 7.8.2013 20:00--02:00, 15 €
Köpi Koski ja Projekti, Kiintotähti & Teuvo Oinas, naistentanssit
La 10.8.2013 20:00--02:00, 15 €
Caminito & Kari Piironen, Iskelmäyhtye Bohemia
Ke 14.8.2013 20:00--02:00, 16 €
Finlanders, Torremolinos & Seija Rankinen, naistentanssit
La 17.8.2013 20:00--02:00, 15 €
Diesel & Markku Aro, Wähäkosket
Ke 21.8.2013 20:00--02:00, 15 €
Sinitaivas, Pohojanmaan Pelimiehet, naistentanssit
La 24.8.2013 20:00--02:00, 15 €
Ässät, Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
Ke 28.8.2013 12 €
Hovinarrit & Leif Lindeman, Joonas Erkkilä
La 31.8.2013 16 €
Horizone & Matti ja Teppo
La 7.9.2013 20:00--02:00, 15 €
Pientä unelmaa & Charles Plogman, Voitto Takanen
La 14.9.2013
Dumari ja Spuget & Tuomari Nurmio
La 21.9.2013 15 €
Köpi Koski ja Projekti, Graniitti & Rainer Bollström
La 28.9.2013 20:00--02:00, 15 €
Sinitaivas, Reissarit
La 5.10.2013 20:00--02:00, 15 €
Pohojanmaan Pelimiehet, Eino Luostari
La 12.10.2013
Pekkaniskan Pojat, Ippe Mansikan orkesteri
La 19.10.2013
Fantasia & Marko Maunuksela, Jade's band, Hovinarrit & Leif Lindeman
La 26.10.2013
Channel Four, Onnenkulkurit
La 2.11.2013
Pia Lång, Kalle Jussila
La 9.11.2013
Arto Kantoniemi
La 16.11.2013
Paratiisi & Kaija Pohjola, Titan & Keijo Rahnasto
La 7.12.2013 20:00--02:00
Tanssiorkesteri Ahopelto, Matti Mikael trio
La 14.12.2013
Wähäkosket, Tanssiorkesteri Luxus
Ti 31.12.2013
Caminito & Kari Piironen, Graniitti & Rainer Bollström
Graniitti & Rainer Bollström
La 15.3.2014
Horizone & Matti ja Teppo, Jade's band & RK-viihteen karaoke
La 22.3.2014
V.I.P. & Anneli Mattila, Titan & Keijo Rahnasto, RK-viihteen karaoke
La 29.3.2014
Fernet & Tomi Markkola, J-P Team & Mauri Niemi, RK-viihteen karaoke
La 5.4.2014
Pekkaniskan Pojat, Wähäkosket, RK-viihteen karaoke
La 12.4.2014
Fantasia & Marko Maunuksela, Ulla-Jaana Riekkoniemi, RK-viihteen karaoke
La 19.4.2014
Ässät, Pientä unelmaa & Charles Plogman, RK-viihteen karaoke
Su 20.4.2014
Yötaivas, Jari Puhakka Band & Kaija Lustila, RK-viihteen karaoke
La 26.4.2014
Caminito & Kari Piironen, Nina Koivisto band, Nina Koivisto, RK-viihteen karaoke
Ke 30.4.2014
Rosso & Tarja Lunnas, Ippe Mansikan orkesteri, RK-viihteen karaoke
La 3.5.2014
Tanssikengät, Kiintotähti & Teuvo Oinas, Eino Luostari, RK-viihteen karaoke
La 10.5.2014
Fernet & Tomi Markkola, Reissarit & Mikko Takala, RK-viihteen karaoke
La 17.5.2014
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, Esa Rintamäki, RK-viihteen karaoke
La 24.5.2014
Makuuni, Graniitti & Rainer Bollström, RK-viihteen karaoke
La 31.5.2014
Walkarit
La 7.6.2014
Finlanders, Savannah, Hehku & Joonas Erkkilä, RK-viihteen karaoke
La 14.6.2014
Onnenkulkijat, Anna-Liisa Räsänen, RK-viihteen karaoke
Ke 18.6.2014
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, Tanssiorkesteri Luxus, RK-viihteen karaoke, naistentanssit
Pe 20.6.2014
Fantasia & Marko Maunuksela, Titan, Keijo Rahnasto, RK-viihteen karaoke
La 21.6.2014
Titan & Keijo Rahnasto, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, RK-viihteen karaoke
Ke 25.6.2014
Pekkaniskan Pojat, Wähäkosket, RK-viihteen karaoke, naistentanssit
La 28.6.2014
Channel Four, Onnenkulkurit, RK-viihteen karaoke
Ke 2.7.2014
V.I.P., Anneli Mattila, Joonas Erkkilä, RK-viihteen karaoke, naistentanssit
La 5.7.2014
Omega & Eija Kantola, Esa Rintamäki, RK-viihteen karaoke
Ke 9.7.2014
Rosso & Tarja Lunnas, RK-viihteen karaoke, naistentanssit
La 12.7.2014
Kari Kynnysmaa band, Kaija Pohjola, RK-viihteen karaoke
Ke 16.7.2014
Ässät, Fernet & Tomi Markkola, RK-viihteen karaoke, naistentanssit
La 19.7.2014
Ippe Mansikan orkesteri
Diesel & Markku Aro
Ke 23.7.2014
Pientä unelmaa & Charles Plogman, Nina Koivisto
La 26.7.2014
Hovinarrit
Ke 30.7.2014
Walkarit, Hurma
La 2.8.2014
Rosette
Ke 6.8.2014
Finlanders
Pe 8.8.2014
Ässät
La 9.8.2014
Köpi Koski ja Projekti, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ke 13.8.2014
Myrskylyhty, Jade's band
La 16.8.2014
Kari Piironen, Tuija Mäensivu
La 23.8.2014
Wähäkosket
Ke 27.8.2014
Unelmavävyt, Jarmos-yhtye
La 30.8.2014
Koivu & Marita Taavitsainen
Pe 5.9.2014
Rosette, Ippe Mansikan orkesteri, Charles Plogman
Pe 12.9.2014
Fernet & Tomi Markkola
Pe 19.9.2014
Channel Four
Pe 3.10.2014
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, Helmenkalastajat
Pe 10.10.2014
Pekkaniskan Pojat
Pe 17.10.2014
Ässät, Rosso & Tarja Lunnas
Pe 24.10.2014
Kari Piironen
Pe 31.10.2014
Finlanders
Pe 7.11.2014
Wähäkosket, Unelmavävyt
Pe 14.11.2014
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Pe 21.11.2014
Voimaorkesteri, Sonetti & Ilkka Hakala
Pe 28.11.2014
Avec & Leif Lindeman, Ippe Mansikan orkesteri
Pe 5.12.2014
Timangi & Juhamatti
Pe 12.12.2014
Hovinarrit
Pe 19.12.2014
Wähäkosket
Ke 31.12.2014
Kari Piironen
La 14.3.2015
Avec & Leif Lindeman
La 21.3.2015
Rosette, Taivaankaari & Heikki Koskelo, Charles Plogman
La 28.3.2015
Yötaivas
Su 5.4.2015
Karavaani & Heidi Pakarinen
La 11.4.2015
Fantasia & Marko Maunuksela, Ippe Mansikan orkesteri
Pe 17.4.2015
Walkarit
La 25.4.2015 20:00--01:30, 17 €
Finlanders, Titan, Keijo Rahnasto
To 30.4.2015 20:00--02:00, 15 €
Caminito & Kari Piironen, Tanssiorkesteri Luxus
La 2.5.2015 20:00--02:00, 15 €
In The Mood & Suvi Karjula, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 9.5.2015 20:00--02:00, 15 €
Titan, Unelmavävyt, Keijo Rahnasto
La 16.5.2015 20:00--02:00, 15 €
Avec & Leif Lindeman, Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 23.5.2015 20:00--02:00, 15 €
Köpi Koski ja Projekti, Graniitti & Rainer Bollström
La 30.5.2015 20:00--02:00, 15 €
Sunset, Timangi & Juhamatti, Arto Nuotio
La 6.6.2015 20:00--02:00, 18 €
Wähäkosket, Horizone & Matti ja Teppo
La 13.6.2015 20:00--02:00, 15 €
Voimaorkesteri & Maria Tyyster, Ramona, Antti Mäki-Opas
Ke 17.6.2015 20:00--02:00, 15 €
Diesel & Markku Aro, Onnentähti
Pe 19.6.2015 20:00--02:00, 18 €
Channel Four, Caminito & Kari Piironen
La 20.6.2015 20:00--02:00, 15 €
Channel Four, Onnenkulkurit
Ke 24.6.2015
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 27.6.2015
Unelmavävyt
Ke 1.7.2015
Ässät, Kyösti Mäkimattila
La 4.7.2015
Midinetti & Johanna Pakonen
Ke 8.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola, Esa Rintamäki, naistentanssit
La 11.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal, Antti Sivula
Ke 15.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Sinitaivas, Yönkiitäjät, naistentanssit
La 18.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen, Teemu Roivainen
Ke 22.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Hovinarrit, Aki Samuli, naistentanssit
To 23.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Avec & Leif Lindeman, Titan, Keijo Rahnasto
Pe 24.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Rosette, Charles Plogman, Joonas Erkkilä
La 25.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Tanssiorkesteri Villiruusut & Mirja Liisa Känsäkangas, Frederik
Ke 29.7.2015 20:00--02:00, 15 €
Tulipunaruusut, Wähäkosket, naistentanssit
Pe 31.7.2015 20:30--01:30, 20 €
La 1.8.2015 20:00--02:00, 15 €
FBI-beat, Köpi Koski ja Projekti
Ke 5.8.2015 20:00--02:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat, Reissarit, Mikko Takala, naistentanssit
La 8.8.2015 20:00--02:00, 15 €
Turhat Jätkät, Pepe Enroth, Mika Peltoniemi
Ke 12.8.2015 20:00--02:00, 15 €
Rosso & Tarja Lunnas, Ippe Mansikan orkesteri, naistentanssit
La 15.8.2015 20:00--02:00, 15 €
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Oja-Lipasti band, Juha Hautaluoma & Nina Åkerman
Ke 19.8.2015 20:00--02:00, 15 €
Tanssiorkesteri Luxus, Kari Piironen, naistentanssit
La 22.8.2015 20:00--02:00, 15 €
Caminito, Rosette, Makuuni, Charles Plogman
Ke 26.8.2015 20:00--02:00, 15 €
Finlanders, Ässät, naistentanssit
La 29.8.2015
Tanssin Taika & Harri Nuutinen
Ke 2.9.2015
Avec & Leif Lindeman
La 19.9.2015 20:00--02:00, 15 €
Rainer Bollström, Susanna Heikki
La 3.10.2015 20:00--02:00, 15 €
Timangi & Juhamatti, Teemu Roivainen
La 17.10.2015 20:00--02:00, 15 €
Seireenit, Onnentähti
La 31.10.2015 20:00--02:00, 15 €
Makuuni, Kari Piironen
Pe 6.11.2015 20:00--02:00, 15 €
Finlanders, Ässät, naistentanssit
La 21.11.2015 20:00--02:00, 15 €
Hovinarrit, Onnentähti, Aki Samuli, Erika Vikman
La 28.11.2015 20:00--02:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
La 5.12.2015 20:00--02:00, 15 €
Rainer Bollström, Voitto Takanen
La 19.12.2015 20:00--02:00, 15 €
Tulipunaruusut, Wähäkosket
To 31.12.2015 15 €
Fernet & Tomi Markkola, Ippe Mansikan orkesteri
La 19.3.2016 20:00--01:30
Rosette, Avec & Leif Lindeman, Aki Samuli
La 26.3.2016 20:00--01:30
Tulipunaruusut, Titan & Keijo Rahnasto
Su 27.3.2016 20:00--01:30
Caminito & Kari Piironen, Jade's band
La 2.4.2016 20:00--01:30
Köpi Koski ja Projekti, Petri Forsmanin yhtye
La 9.4.2016 20:00--01:30
Wähäkosket, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 16.4.2016 20:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, Esa Rintamäki
La 23.4.2016 20:00--01:30
FBI-beat, Ippe Mansikan orkesteri
La 30.4.2016 20:00--01:30
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Timangi & Juhamatti
Ke 4.5.2016 20:00--01:30
Energia & Tommi Soidinmäki, Tähtikavaljeerit & Seija Rankinen, naistentanssit
La 7.5.2016 20:00--01:30
Helminauha, OnnenSävel
La 14.5.2016 20:00--01:30
Midinetti & Johanna Pakonen, Voitto Takanen
La 21.5.2016 20:00--01:30
Ässät, Horizone & Matti ja Teppo
Pe 27.5.2016 20:00--01:30
Rosette, Charles Plogman, naistentanssit
La 28.5.2016 20:00--01:30
Onnenkulkurit, Jarmos-yhtye
La 4.6.2016 20:00--01:30
Fernet & Tomi Markkola, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
Ke 8.6.2016 20:00--01:30
Tulipunaruusut, Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 11.6.2016 20:00--01:30
Walkarit, Hovinarrit & Teemu Roivainen
Su 12.6.2016
Saija Tuupanen, konsertti
Ti 14.6.2016
Wähäkosket
Ke 15.6.2016 20:00--01:30
Titan & Keijo Rahnasto, Talisman & Marko Maunuksela, naistentanssit
La 18.6.2016 20:00--01:30
Ippe Mansikan orkesteri, Eino Luostari, Ippe Mansikka
Ke 22.6.2016 20:00--01:30
Ässät, Avec & Leif Lindeman, naistentanssit
Pe 24.6.2016 20:00--01:30
Fantasia & Susanna Heikki & Aki Samuli, Wire & Ari Lavu
La 25.6.2016 20:00--01:30
Channel Four, Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal
Ke 29.6.2016 20:00--01:30
Rosalie, Heikki Koskelo, naistentanssit
La 2.7.2016 20:00--01:30
Jackpot & Jukka Hallikainen, Matti Mikael trio
Ke 6.7.2016 20:00--01:30
Rosette & Charles Plogman, Jade's band, naistentanssit
La 9.7.2016 20:00--01:30
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 13.7.2016 20:00--01:30
Ässät, Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
La 16.7.2016 20:00--01:30
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
Ke 20.7.2016 20:00--01:30
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Voitto Takanen, naistentanssit
La 23.7.2016 20:00--01:30
Diesel & Markku Aro, Hehku & Joonas Erkkilä
Ke 27.7.2016 20:00--01:30
Ippe Mansikan orkesteri, Marco Lundberg, naistentanssit
La 30.7.2016 20:00--01:30
Dynamite Band & Frederik, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
Ke 3.8.2016 20:00--01:30
Pekkaniskan Pojat, Wähäkosket, naistentanssit
La 6.8.2016 20:00--01:30
Fernet & Tomi Markkola, Kalevi Suntila trio
Ke 10.8.2016 20:00--01:30
Finlanders, Walkarit, naistentanssit
La 13.8.2016 20:00--01:30
Sunset & Arto Nuotio, Nina Åkerman
Ke 17.8.2016 20:00--01:30
Sinitaivas, Jarmos-yhtye, naistentanssit
La 20.8.2016 20:00--01:30
Caminito & Kari Piironen, Titan & Keijo Rahnasto
Ke 24.8.2016 20:00--01:30
Channel Four, Timangi & Juhamatti, naistentanssit
La 27.8.2016 20:00--01:30
Fantasia & Esa Rintamäki & Aki Samuli
Ke 31.8.2016 20:00--01:30
Tulipunaruusut, Humiko & Merja Uimonen, naistentanssit
La 3.9.2016
Ässät, Hovinarrit
Ke 7.9.2016
Köpi Koski ja Projekti, Avec & Leif Lindeman
La 10.9.2016
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Ensti solo band
La 17.9.2016
Nina Koivisto
La 24.9.2016
Karavaani & Heidi Pakarinen, Oja-Lipasti band & Juha Hautaluoma
La 1.10.2016
Wähäkosket
Pe 7.10.2016
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 29.10.2016
Finlanders, Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 12.11.2016
Diesel & Markku Aro, Ramona & Antti Mäki-Opas, naistentanssit
La 26.11.2016
Rosso & Tarja Lunnas, Ippe Mansikan orkesteri, naistentanssit
La 3.12.2016
Graniitti & Rainer Bollström, Tanssin Taika & Harri Nuutinen, naistentanssit
La 17.12.2016
Timangi & Juhamatti, Wire & Ari Lavu, naistentanssit
La 31.12.2016
Caminito & Kari Piironen, Eino Luostari
La 18.3.2017
Avec & Leif Lindeman, Ippe Mansikan orkesteri
Pe 24.3.2017
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 25.3.2017
Wähäkosket, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 1.4.2017
Rosette & Charles Plogman, Rosalie
La 8.4.2017
Finlanders, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 15.4.2017
Omega & Eija Kantola, Wähäkosket
Su 16.4.2017
Liekki & Marco Lundberg, Voitto Takanen
La 22.4.2017
Fantasia & Aki Samuli, Wire & Ari Lavu
La 29.4.2017
Talisman & Marko Maunuksela, Susanna Heikki
Su 30.4.2017
Avec & Leif Lindeman, Hehku & Joonas Erkkilä
La 6.5.2017
Pekkaniskan Pojat, Tanssiorkesteri Luxus
La 13.5.2017
Köpi Koski ja Projekti, Eino Luostari
La 20.5.2017
Ässät, Nelostie & Jaska Mäkynen
La 27.5.2017
Savannah, Horizone & Matti ja Teppo
La 3.6.2017
Diesel & Markku Aro, Seireenit & Sari Koivikko
Ke 7.6.2017
Sinitaivas, Wähäkosket, naistentanssit
La 10.6.2017
Täysikuu 4 & Esa Rintamäki, Roulette & Amadeus Lundberg
Ti 13.6.2017
Wähäkosket
Ke 14.6.2017
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, Rosalie, naistentanssit
La 17.6.2017
Rosso & Tarja Lunnas, Titan & Keijo Rahnasto
Ke 21.6.2017
Pekkaniskan Pojat, OnnenSävel, naistentanssit
Pe 23.6.2017
Afrikan tähti & Valentin, Energia & Teemu Roivainen
La 24.6.2017
Fernet & Tomi Markkola, Pohjoisen tähti & Raimo Laamanen
Ke 28.6.2017
Ässät, Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
La 1.7.2017
Rosette & Charles Plogman, Rosalie & Juhamatti
Ke 5.7.2017
Roulette & Antti Huovila, Amorio, naistentanssit
La 8.7.2017
Tanssiorkesteri Luxus
Ke 12.7.2017
Sinitaivas, Ensti solo band, naistentanssit
La 15.7.2017
Avec & Leif Lindeman, Tero Jokinen
Ke 19.7.2017
Köpi Koski ja Projekti, Hurma, naistentanssit
To 20.7.2017
Kaihon karavaani & Tuure Kilpeläinen, Patajätkä
La 22.7.2017
Fernet & Tomi Markkola, Humiko & Merja Uimonen
Ke 26.7.2017
Diesel & Markku Aro, Jarmos-yhtye, naistentanssit
La 29.7.2017
Fantasia & Aki Samuli, Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal
Ke 2.8.2017
Tanssiorkesteri Kaiho & Teijo Lindström & Aino Niemi, Ippe Mansikan orkesteri, naistentanssit
La 5.8.2017
Channel Four, Teuvo Oinas
Ke 9.8.2017
Wähäkosket, eXmiehet & Saija Tuupanen, naistentanssit
La 12.8.2017
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Suvas Regal & Meiju Suvas, June Band & Nina Åkerman
Ke 16.8.2017
Energia & Teemu Roivainen, Voitto Takanen, naistentanssit
La 19.8.2017
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Jade's band
Ke 23.8.2017
Pekkaniskan Pojat, Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 26.8.2017
Titan & Keijo Rahnasto, Ari Nylundin orkesteri & Kalle Jussila
Ke 30.8.2017
Finlanders, Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, naistentanssit
La 2.9.2017
La Strada & Anita Hirvonen, Fantasia & Aki Samuli
La 16.9.2017
Diesel & Markku Aro, Köpi Koski ja Projekti
La 30.9.2017
Horizone & Matti ja Teppo, Jussi Roponen
La 14.10.2017
Pekkaniskan Pojat, Petri Forsman
La 28.10.2017
Finlanders, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 4.11.2017
Avec & Leif Lindeman, Wire & Ari Lavu
La 11.11.2017
Hehku & Joonas Erkkilä
La 18.11.2017
Tanssiorkesteri Luxus, Roulette & Antti Huovila
La 25.11.2017
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Pepe Enroth
La 9.12.2017
Rosso & Tarja Lunnas, Voitto Takasen yhtye
Su 31.12.2017
Seireenit, Ippe Mansikan orkesteri
La 17.3.2018
Rosso & Tarja Lunnas, Avec & Leif Lindeman
La 31.3.2018
Finlanders, Wähäkosket
Su 1.4.2018
Rosette, Tanssiorkesteri Luxus, Charles Plogman
La 7.4.2018
Ippe Mansikan orkesteri
La 14.4.2018
Diesel & Markku Aro, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 21.4.2018
Taikakuu, Jarmos-yhtye
La 28.4.2018
Rannan pojat, Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ma 30.4.2018
Fernet & Tomi Markkola, Riverband & Tero Jokinen
La 5.5.2018
Rosette, Afrikan tähti & Valentin, Charles Plogman
La 12.5.2018
Voitto Takanen, Kalle Jussila
La 19.5.2018
Sunset & Arto Nuotio, Seireenit
La 26.5.2018
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Onnenkulkijat & Anna-Liisa Räsänen
La 2.6.2018
Pekkaniskan Pojat, Wire & Ari Lavu
La 9.6.2018
Horizone & Matti ja Teppo, Esa Rintamäki
Ke 13.6.2018
Finlanders, Tanssiorkesteri Luxus, naistentanssit
La 16.6.2018
Köpi Koski ja Projekti, Roulette, Amadeus Lundberg
Ke 20.6.2018
Fernet & Tomi Markkola, Rannan pojat, naistentanssit
Pe 22.6.2018
Kuunhopea & Sari Koivikko, Leif Lindeman
La 23.6.2018
Fantasia & Aki Samuli, Kuunhopea & Sari Koivikko
Ke 27.6.2018
Sinitaivas, Voitto Takanen, naistentanssit
La 30.6.2018
Ässät, Kaiho & Teijo Lindström
Ke 4.7.2018
Köpi Koski ja Projekti, Energia & Teemu Roivainen, naistentanssit
La 7.7.2018
Rosso & Tarja Lunnas, Ari Nylundin orkesteri & Jyrki Nurminen
Ke 11.7.2018
Lemmenlautta, naistentanssit
La 14.7.2018
Onnenkulkurit & J. Eskelinen
Ke 18.7.2018
Tulipunaruusut, Ippe Mansikan orkesteri, naistentanssit
La 21.7.2018
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Roulette & Antti Huovila
Ke 25.7.2018
Pekkaniskan Pojat, Fantasia & Heidi Pakarinen & Aki Samuli, naistentanssit
La 28.7.2018
EXmiehet & Saija Tuupanen, Tanssiorkesteri Luxus
Ke 1.8.2018
Souvarit, Humiko & Merja Uimonen, naistentanssit
La 4.8.2018
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Jarmos-yhtye
Ke 8.8.2018
Roulette & Juha Vartiainen, Amore & Leif Lindeman, naistentanssit
La 11.8.2018
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, Reissarit
Ke 15.8.2018
Sinitaivas, Wähäkosket, naistentanssit
La 18.8.2018
Fernet & Tomi Markkola, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
Ke 22.8.2018
Finlanders, Ensti solo band, naistentanssit
La 25.8.2018
Energia & Teemu Roivainen, Rosalie & Juhamatti
Ke 29.8.2018
Ramona & Antti Mäki-Opas, MiSiO & Jarno Kokko & Saana Sassali, naistentanssit
Pe 31.8.2018
Kaihon karavaani & Tuure Kilpeläinen, Hannu Luostarin yhtye
La 8.9.2018
Rosso & Tarja Lunnas, Pientä unelmaa & Jarno Itkonen
La 15.9.2018
Tonal Box Trio & Jarkka Rissanen, Johanna Försti
La 22.9.2018
Maestrot & Jarkko Yli-Sikkilä, Horizone & Matti ja Teppo
La 6.10.2018
Diesel & Markku Aro, Köpi Koski ja Projekti
La 20.10.2018
Rosette, Charles Plogman
La 3.11.2018
Pekkaniskan Pojat, Esperanza & Jiri Tammilehto
La 17.11.2018
Finlanders, Tanssiorkesteri Luxus
La 1.12.2018
Fernet & Tomi Markkola, Unelma, Joonas Erkkilä
La 8.12.2018
Graniitti & Rainer Bollström, Rainer Friman
La 15.12.2018
Charlies, Titan & Keijo Rahnasto
Ma 31.12.2018
Humiko & Merja Uimonen, MiSiO & Jarno Kokko
La 16.3.2019 19:30--01:00
Rosette & Charles Plogman, Amore & Leif Lindeman
La 23.3.2019 19:30--01:00
Pekkaniskan Pojat, Ensti solo band
La 30.3.2019 19:30--01:00
Nelostie & Jaska Mäkynen, Unelma, Joonas Erkkilä
La 6.4.2019 19:30--01:00
Mutkattomat, Eki Jantunen, Jarno Kokko
La 13.4.2019 19:30--01:00
Sunset & Arto Nuotio & Maria Tyyster, Maestrot & Jarkko Yli-Sikkilä
La 20.4.2019
Finlanders, Tanssiorkesteri Luxus
Su 21.4.2019 19:30--01:00
Tanssiorkesteri Luxus, Etiketti & Antti Ahopelto
La 27.4.2019 19:30--01:00
Köpi Koski ja Projekti, Titan & Keijo Rahnasto
Ti 30.4.2019 19:30--01:00
Sinitaivas, Eino Luostarin yhtye & Jarkko Yli-Sikkilä
La 4.5.2019 19:30--01:00
Pekkaniskan Pojat, Ne Toiset
La 11.5.2019 19:30--01:00
Tähtikuvio & Niko Mäenpää, Pauli Koivula
La 18.5.2019 19:30--01:00
Horizone & Matti ja Teppo, Keijo Taivainen
La 25.5.2019 19:30--01:00
Rosette & Charles Plogman, Lumumba & Ulla-Jaana Riekkoniemi
La 1.6.2019 19:30--01:00, 10 €
Wähäkosket, Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 8.6.2019 19:30--01:00
Maestrot & Jarkko Yli-Sikkilä, Rubiini & Kaija Lustila
Ti 11.6.2019
Wähäkosket
Ke 12.6.2019 19:30--01:00
Finlanders, Roulette, Juha Vartiainen, naistentanssit
La 15.6.2019 19:30--01:00
Ramona, Love & Aki Samuli
Ke 19.6.2019 19:30--01:00, 15 €
Omega & Eija Kantola, Pientä unelmaa & Jarno Itkonen, naistentanssit
Pe 21.6.2019 19:30--01:30
Kuunhopea & Sari Koivikko, Amore & Leif Lindeman
La 22.6.2019 19:30--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen, Ippe Mansikan orkesteri
Ke 26.6.2019 19:30--01:00, 15 €
Sinitaivas, Voitto Takasen yhtye, naistentanssit
La 29.6.2019 19:30--01:00
Rosalie & Juhamatti, Wilson & Merja Uimonen
Su 30.6.2019 15:00--17:00
Kesäteatteri
Ke 3.7.2019 19:30--01:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola, Sävel & Jyrki Nurminen, naistentanssit
La 6.7.2019 19:30--01:00
Unelma, Mikko Mäkeläinen, Joonas Erkkilä
La 13.7.2019 19:30--01:00, 15 €
Köpi Koski ja Projekti
Ke 17.7.2019 19:30--01:00
Energia & Teemu Roivainen, Jussi Roponen, naistentanssit
La 20.7.2019 19:30--01:00
Diesel & Markku Aro, Ensti solo band
Ke 24.7.2019 19:30--01:00
Souvarit, Keijo Taivainen, naistentanssit
Pe 26.7.2019 20 €
Milana Misic
La 27.7.2019 19:30--01:00
Jade's band, Jackpot & Jukka Hallikainen & Marko Maunuksela
Ke 31.7.2019 19:30--01:00, 15 €
Titan & Keijo Rahnasto, Tanssiorkesteri Kaiho & Pirita Niemenmaa & Johannes Vatjus, Tangokuningatar 2019, naistentanssit
La 3.8.2019 19:30--01:00
Ramona, Frederik
Ke 7.8.2019 19:30--01:00, 15 €
Amore & Leif Lindeman, Mika Peltoniemi, naistentanssit
La 10.8.2019 19:30--01:00
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Reissarit
Ke 14.8.2019 19:30--01:00, 15 €
Ensti solo band, Komiat, naistentanssit
La 17.8.2019 19:30--01:00
Rosette, Pientä unelmaa & Jarno Itkonen, Charles Plogman
Ke 21.8.2019 19:30--01:00, 15 €
Sinitaivas, Wilson & Merja Uimonen, naistentanssit
To 22.8.2019
Titan & Keijo Rahnasto
La 24.8.2019 19:30--01:00
Kiintotähti & Teuvo Oinas, Pepe Enroth
Ke 28.8.2019 19:30--01:00, 15 €
Finlanders, Titan & Keijo Rahnasto, naistentanssit
La 31.8.2019 19:30--01:00
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, Wire & Ari Lavu
La 7.9.2019 19:30--01:00
Pekkaniskan Pojat, Jussi Roponen
La 14.9.2019 20:00--01:00
Kilimanjaro & Timo Luostari, Arttu Wiskari
La 21.9.2019 19:30--01:00
Yölintu, Voitto Takanen
La 5.10.2019
Neitoset, Benjamin Enroth
La 19.10.2019
Souvarit, Veijarit, Hannu Mustonen
La 2.11.2019 19:30--01:00
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal, Lemmenlautta
La 16.11.2019 19:30--01:00
Blue Moon & Kata Koivusalo, Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen
La 30.11.2019 19:30--01:00
Sinitaivas, Timangi & Hannu Mustonen
La 7.12.2019 19:30--01:00
Komiat, Unelma & Joonas Erkkilä
Ti 31.12.2019
Ippe Mansikan orkesteri, Helmi-orkesteri, Johannes Vatjus
La 6.6.2020
Tulipunaruusut
Ke 10.6.2020
Sinitaivas, naistentanssit
Pe 12.6.2020
Kaihon karavaani & Tuure Kilpeläinen
Ke 17.6.2020
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
Ke 24.6.2020
Pekkaniskan Pojat, Ippe Mansikka, naistentanssit
La 27.6.2020
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Voitto Takanen
Ke 1.7.2020
Naistentanssit
Ke 15.7.2020
SMORK-voittaja 2020, naistentanssit
La 18.7.2020
Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen
La 1.8.2020
Olavi Hällbackan yhtye & Marita Saal, Amore & Leif Lindeman
Ke 5.8.2020 19:00--24:00
Energia & Teemu Roivainen, naistentanssit
La 8.8.2020 19:30--01:00
Frederik
Ke 12.8.2020 19:00--24:00
Sinitaivas, naistentanssit
La 15.8.2020 19:30--01:00
Tenho & Jarno Kokko
La 22.8.2020 19:30--01:00
Vastakaiku & Tommi Soidinmäki
La 29.8.2020 19:30--01:00
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 19.6.2021
Onnenkerjäläiset, karaoke
Pe 25.6.2021
J.A.L.O., karaoke
Ke 30.6.2021
Leif Lindeman, karaoke, naistentanssit
Pe 2.7.2021
Kaihon karavaani & Tuure Kilpeläinen, Rami Loukola & Charlotta Saari
La 3.7.2021
PNP
Ke 7.7.2021
Jarkko Yli-Sikkilä & Pirita Niemenmaa, naistentanssit
La 10.7.2021
Lumo & Reeta Saranpää
Ke 14.7.2021
Souvarit, naistentanssit
La 17.7.2021
Titan & Keijo Rahnasto
Ke 21.7.2021
Titan & Keijo Rahnasto, Yölintu, naistentanssit
La 24.7.2021
J.A.L.O.
Ke 28.7.2021
Energia & Teemu Roivainen, naistentanssit
La 31.7.2021
Casanova & Sami Rosholm
La 7.8.2021
Ramona & Antti Mäki-Opas
Ke 11.8.2021
Komiat, naistentanssit
La 14.8.2021
Ässät, Unelma & Joonas Erkkilä
La 21.8.2021
Omega & Eija Kantola
Ke 25.8.2021
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila, naistentanssit
La 28.8.2021
Amore & Leif Lindeman
La 4.9.2021
Kuunhopea & Sari Koivikko
La 18.9.2021
Onnenkerjäläiset
La 25.9.2021
Energia & Teemu Roivainen
La 9.10.2021
Titan & Keijo Rahnasto
La 16.10.2021
Soiva orkesteri & Jarkko Yli-Sikkilä, Juha Vartiainen
La 6.11.2021
Finlanders
La 13.11.2021
Onnentähti & Kari Hirvonen
La 20.11.2021
Soiva orkesteri & Jarkko Yli-Sikkilä, Pirita Niemenmaa
La 4.12.2021
N.Y.T. & Pasi Kivimäki
La 12.3.2022
Diesel & Markku Aro, Ensti solo band
La 26.3.2022
Tiimalasi & Benjamin Enroth
La 2.4.2022
Ensti solo band, Kipinä & Tomi Markkola
Su 17.4.2022
Sinitaivas
La 30.4.2022
Yölintu, Ippe Mansikan orkesteri
La 14.5.2022
Amore & Leif Lindeman
La 21.5.2022
Ensti solo band, Hariolax & Arto Nuotio
Ke 25.5.2022
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, Ari Salo, naistentanssit
La 28.5.2022
Ensti solo band, Särmä & Tino Ahlgren
La 4.6.2022
Sunset & Jarkko Salmi
Ke 8.6.2022
Energia & Teemu Roivainen, Mika Peltoniemi solo, naistentanssit
La 11.6.2022
J.A.L.O., Ari Salo
Ke 15.6.2022
EXmiehet & Saija Tuupanen, Ensti solo band, naistentanssit
La 18.6.2022
Ässät
Ke 22.6.2022
Sävel & Jyrki Nurminen, Ari Salo, naistentanssit
Pe 24.6.2022
Diesel & Markku Aro
Ke 29.6.2022
Ensti solo band, Soiva orkesteri & Jarkko Yli-Sikkilä, Pirita Niemenmaa, naistentanssit
La 2.7.2022
Ari Salo, Matti Sakari ja Pekkaniskan Pojat