Tanssikeskus Tessu, Tampere

La 24.11.2012 12 €
Helminauha
La 19.1.2013 13 €
Tulipunaruusut
La 2.2.2013 12 €
La Strada
La 16.2.2013 12 €
Caminito & Kari Piironen
La 2.3.2013 12 €
Kasmir, Jari Grek
Pe 15.3.2013 14 €
Pekkaniskan Pojat
La 23.3.2013 14 €
Fernet & Tomi Markkola
La 6.4.2013 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Pe 6.9.2013 20:00--00:30, 14 €
Sinitaivas
La 14.9.2013 20:00--00:30, 13 €
La Strada
La 21.9.2013 20:00--00:30, 13 €
FBI-beat
La 28.9.2013 20:00--00:30, 13 €
Tanssiorkesteri Ahopelto
La 5.10.2013 20:00--00:30, 14 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 12.10.2013 20:00--00:30, 13 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 19.10.2013 20:00--00:30, 13 €
Kasmir, Jari Grek
La 26.10.2013 20:00--00:30, 13 €
FinnNostalgia, Nalle Lehtonen & Kaija Pohjola & Antti Toivola
La 2.11.2013 20:00--00:30, 14 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 9.11.2013 20:00--00:30, 13 €
Helminauha
Pe 15.11.2013 20:00--00:30, 14 €
Pekkaniskan Pojat
La 23.11.2013 20:00--00:30, 11 €
In The Mood, synttäritanssit, synttäritanssit
La 30.11.2013 20:00--00:30, 14 €
Caminito & Kari Piironen
Pe 6.12.2013 20:00--00:30, 14 €
Myrskytuuli
La 28.12.2013 19:00--23:30, 10 €
Pispalan sälli ja Sinirytmi
La 11.1.2014 14 €
Fernet & Tomi Markkola
La 18.1.2014 14 €
Tulipunaruusut
La 25.1.2014 14 €
Caminito & Kari Piironen
La 1.2.2014 14 €
FBI-beat
La 8.2.2014 14 €
Helmenkalastajat
La 15.2.2014 13 €
Tuliset & Dimitri Isberg
La 22.2.2014 14 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
La 1.3.2014 20:00--00:30, 14 €
Myrskytuuli
La 8.3.2014 19:00--00:30, 14 €
Pispalan sälli ja Sinirytmi, Kasmir, Jari Grek
La 15.3.2014 19:00--00:30, 15 €
Tammer-Hanurit & Tuula Mäkinen, Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 22.3.2014 20:00--00:30, 15 €
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 29.3.2014 19:00--00:30, 15 €
Helminauha, Teijo Suomi Orch
La 12.4.2014 19:00--00:30, 14 €
In The Mood & Suvi Karjula, Ippe Mansikan orkesteri
La 27.9.2014 20:00--00:30, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas, avajaiset, avajaiset
La 4.10.2014
Pasi Kivimäki, Henkka ja Kulkurit, N.Y.T.
La 11.10.2014
Myrskytuuli
La 18.10.2014
Caminito & Kari Piironen
La 25.10.2014
Helminauha, Teijo Suomi Orch
La 1.11.2014
Kasmir & Jari Grek
La 8.11.2014
Diesel & Markku Aro
La 15.11.2014
Fernet & Tomi Markkola
La 22.11.2014
Onnenkulkurit & Harri Nuutinen, In The Mood & Suvi Karjula
La 29.11.2014
Keidas, Tanssiorkesteri Veikko Nieminen, Jouni Keronen & Johanna Debreczeni
La 6.12.2014
Pekkaniskan Pojat
La 13.12.2014
Onnentähti
La 27.12.2014 19:00--23:30, 12.50 €
Pispalan sälli ja Sinirytmi
La 3.1.2015 19:30--00:30, 15 €
Tulipunaruusut
La 10.1.2015 19:00--00:30, 15 €
Helmenkalastajat, Lumilinna
La 17.1.2015 19:30--00:30, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 24.1.2015 19:30--00:30, 15 €
FBI-beat
La 31.1.2015 19:00--00:30, 15 €
Teijo Suomi Orch, Jackpot
La 7.2.2015 19:00--00:30, 15 €
Kasmir, Kari Piironen, Jari Grek
La 14.2.2015 19:00--00:30, 15 €
Pasi Kivimäki, Helminauha
La 21.2.2015 19:00--00:30, 15 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Henkka ja Kulkurit
La 28.2.2015 19:00--00:30, 15 €
In The Mood & Suvi Karjula, Onnentähti
La 7.3.2015 19:30--00:30, 15 €
Diesel & Markku Aro
La 14.3.2015 19:30--00:30, 15 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 21.3.2015 19:30--00:30, 15 €
Fernet & Tomi Markkola
La 28.3.2015 19:00--00:30, 15 €
Hurma, Ippe Mansikan orkesteri
La 11.4.2015
Pispalan sälli ja Sinirytmi & Olavi Virta -teematilaisuus
La 19.9.2015 19:00--00:30, 15 €
Korsuorkesteri, Kasmir & Jari Grek, avajaiset, avajaiset
La 26.9.2015 19:00--00:30, 15 €
Fernet & Tomi Markkola, Lumumba
La 3.10.2015 19:00--23:30, 15 €
Pispalan sälli ja Sinirytmi
La 10.10.2015 19:00--00:30, 15 €
Myrskytuuli, In The Mood & Suvi Karjula
La 17.10.2015 19:00--00:30, 15 €
Pasi Kivimäki, Caminito & Kari Piironen, N.Y.T.
La 24.10.2015 19:00--00:30, 15 €
FBI-beat, 10tanssi Band & Aki Mäki
La 31.10.2015 19:00--00:30, 15 €
Henkka ja Kulkurit, Helminauha
La 7.11.2015 19:00--00:30, 15 €
Helmenkalastajat
La 14.11.2015 19:00--00:30, 15 €
Diesel & Markku Aro
La 21.11.2015 19:00--00:30, 15 €
Taikakuu
La 28.11.2015 19:00--00:30, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 5.12.2015 19:00--00:30, 15 €
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, Teijo Suomi Orch
La 12.12.2015 19:00--24:00, 15 €
Tulipunaruusut
La 19.12.2015 19:00--24:00, 15 €
Onnentähti
La 26.12.2015 19:00--24:00, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 2.1.2016 19:00--24:00, 15 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ti 5.1.2016 19:00--24:00, 15 €
Ippe Mansikan orkesteri
La 9.1.2016 19:00--24:00, 15 €
In The Mood & Suvi Karjula, Kasmir & Jari Välimäki
Su 10.1.2016 17:00--19:30, 0 €
Kasmir
La 16.1.2016 19:00--24:00, 15 €
Caminito & Kari Piironen, Helminauha
La 23.1.2016 19:00--24:00, 15 €
Hurma
La 30.1.2016 19:00--24:00, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 6.2.2016 19:00--24:00
Tulipunaruusut, Diesel & Markku Aro
La 13.2.2016 19:00--24:00, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 20.2.2016 19:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
La 27.2.2016 19:00--24:00, 15 €
Sinitaivas
La 5.3.2016 19:00--24:00, 15 €
Ippe Mansikan orkesteri
La 12.3.2016 19:00--24:00, 15 €
Tulipunaruusut
La 19.3.2016 19:00--24:00, 15 €
Seitsemän seinähullua veljestä
La 26.3.2016 19:00--24:00, 15 €
Pasi Kivimäki, N.Y.T., Teijo Suomi Orch
La 2.4.2016 19:00--24:00, 15 €
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
La 9.4.2016 19:00--24:00, 15 €
Onnentähti
La 16.4.2016 19:00--24:00, 15 €
Henkka ja Kulkurit, In The Mood, päättäjäiset, päättäjäiset
La 24.9.2016 19:00--24:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola, avajaiset, kahvitarjoilu, avajaiset, kahvitarjoilu
La 1.10.2016 19:00--24:00, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 8.10.2016 19:00--24:00, 15 €
Sinitaivas
La 15.10.2016 19:00--24:00, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen, Diesel & Markku Aro
La 22.10.2016 19:00--24:00, 15 €
In The Mood & Suvi Karjula, Teijo Suomi Orch
La 29.10.2016 19:00--24:00, 15 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo, Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen
La 5.11.2016 19:00--24:00, 15 €
Caminito & Kari Piironen
La 12.11.2016 19:00--24:00, 15 €
Pasi Kivimäki, N.Y.T., Ippe Mansikan orkesteri
La 19.11.2016 19:00--24:00, 15 €
Pekkaniskan Pojat
La 26.11.2016 19:00--24:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola
La 3.12.2016 19:00--24:00, 15 €
Köpi Koski ja Projekti, Tulipunaruusut
La 10.12.2016 19:00--24:00, 15 €
Henkka ja Kulkurit
La 17.12.2016 19:00--24:00, 15 €
Helminauha, Onnentähti
La 7.1.2017 19:00--24:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola, In The Mood & Suvi Karjula
La 14.1.2017 19:00--24:00
Pekkaniskan Pojat
La 21.1.2017 19:00--24:00
FBI-beat
La 28.1.2017
Henkka ja Kulkurit, Helminauha
La 4.2.2017 19:00--24:00, 15 €
Kasmir, Jari Grek
La 11.2.2017 19:00--24:00, 15 €
Tulipunaruusut
La 18.2.2017 19:00--24:00, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 25.2.2017 19:00--24:00, 15 €
Henkka ja Kulkurit, Metsätähti
La 4.3.2017 19:00--24:00, 15 €
Myrskytuuli & Mika Sihvola, Onnentähti
La 11.3.2017 19:00--24:00, 15 €
Taikakuu
La 18.3.2017 19:00--24:00, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 25.3.2017 19:00--24:00, 15 €
Köpi Koski ja Projekti, Ippe Mansikan orkesteri
La 1.4.2017 19:00--24:00, 15 €
Diesel & Markku Aro
La 8.4.2017 19:00--24:00, 15 €
Energia & Teemu Roivainen
La 30.9.2017 19:00--24:00, 15 €
Fernet & Tomi Markkola
La 7.10.2017 19:00--24:00, 15 €
Helminauha
La 14.10.2017 19:00--24:00, 15 €
Köpi Koski ja Projekti, Sunset & Arto Nuotio
La 21.10.2017 19:00--24:00, 15 €
Kiintotähti & Teuvo Oinas
La 28.10.2017 19:00--24:00, 15 €
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 4.11.2017 19:00--24:00, 15 €
Fantasia & Aki Samuli, Henkka ja Kulkurit
La 11.11.2017 19:00--24:00, 15 €
Ippe Mansikan orkesteri, Kalle Jussila
La 18.11.2017
19:00--24:00 Sinitaivas, 15 €
18:00--18:45 tanssikurssi: cha cha alkeet, Timppa
La 25.11.2017
19:00--24:00 In The Mood & Suvi Karjula, Onnentähti, 15 €
18:00--18:45 tanssikurssi: cha cha kuviot, Timppa
La 2.12.2017
19:00--24:00 Diesel & Markku Aro, 15 €
18:00--18:45 tanssikurssi: kävelyhumppa kuviot, Timppa
La 9.12.2017 19:00--24:00, 15 €
Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 16.12.2017 19:00--24:00, 15 €
Pasi Kivimäki & N.Y.T., Mia Leivo & Pequeno
La 30.12.2017 19:00--24:00, 15 €
Veijarit, Jari Grek, Benjamin Enroth
La 6.1.2018
19:00--24:00 Diesel & Markku Aro, 15 €
18:00--18:45 tanssikurssi: hidas valssi perusteet, 0, Timppa & Marja
La 13.1.2018
19:00--24:00 Fantasia & Aki Samuli, 15 €
18:00--18:45 tanssikurssi: hidas valssi kuviot, Timppa & Marja
La 20.1.2018
19:00--24:00 Fernet & Tomi Markkola, 15 €
18:00--18:45 tanssikurssi: rumba perusteet, Timppa & Marja
La 27.1.2018
19:00--24:00 In The Mood & Suvi Karjula, 15 €
11:00--12:30 tanssikurssi: bugg perusteet, 12,00 €, Antti-Ville
12:45--14:15 tanssikurssi: bugg keskitaso, 12,00 €, Antti-Ville
14:30--16:00 tanssikurssi: bugg keskitaso, 12,00, Antti-Ville
18:00--18:45 tanssikurssi: bugg perusteet, Antti-Ville
La 3.2.2018
19:00--24:00 Pekkaniskan Pojat, 16 €
18:00--18:45 tanssikurssi: polkka perusteet, Timppa
La 10.2.2018
19:00--24:00 Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, 17 €
18:00--18:45 tanssikurssi: boogie woogie alkeet, Swing Team/ Simo
La 17.2.2018
19:00--24:00 Veijarit, Helminauha, Benjamin Enroth, 16 €
11:00--12:30 tanssikurssi: hidas valssi perusteet, 12,00 €, Antti-Ville Heikkilä
12:45--14:15 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso, 12,00 €, Antti-Ville Heikkilä
14:30--16:00 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso, 12,00 €, Antti-Ville Heikkilä
18:00--18:45 tanssikurssi: masurkka alkeet, Timppa
Pe 23.2.2018
18:00--21:00 tanssikurssi: wanha tango, tangovalssi, tangobolero, salsa kaikki tasot, Juhani Tahvanainen, Petteri Björkbom, Tomi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
La 24.2.2018
19:00--24:00 Sinitaivas, 16 €
11:00--14:00 tanssikurssi: bugg, rumba-bolero, lindy kaikki tasot, Jesper Bober, Mari Munne, Masi Sauren, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
15:00--18:00 tanssikurssi: hidas bugg, fusku, boogei kaikki tasot, Jesper Bober, Mari Munne, Masi Sauren, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
18:00--18:45 tanssikurssi: cha cha perusteet, Timppa
Su 25.2.2018
11:00--14:00 tanssikurssi: bugg, valssit, carolina s kaikki tasot, Jesper Boberg, Mari Munne, Kari ja Merja Filpus, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
15:00--18:00 tanssikurssi: boogie woogie, tango ja, hitaat, cha cha kaikki tasot, Jesper Boberg, Mari Munne, Kari ja Merja Filpus, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
La 3.3.2018
19:00--24:00 FBI-beat, Henkka ja Kulkurit, 16 €
11:00--12:30 tanssikurssi: rumba bolero perusteet, 12,00, Antti-Ville
12:45--14:15 tanssikurssi: rumba bolero keskitaso, 12,00, Antti-Ville
14:30--16:00 tanssikurssi: rumba bolero keskitaso, 12,00, Antti-VIlle
18:00--18:45 tanssikurssi: fusku perusteet, Antti-Ville
Su 4.3.2018
11:00--12:30 tanssikurssi: rumba bolero jatko, 15,00, Antti-Ville
12:45--14:15 tanssikurssi: rumba bolero jatko, 15,00, Antti-Ville
La 10.3.2018
19:00--24:00 Köpi Koski ja Projekti, Quattro & Kalle Jussila, 16 €
18:00--18:45 tanssikurssi: cha cha peruskuviot, Timppa ja Marja
La 17.3.2018
19:00--24:00 Taivaankaari & Heikki Koskelo, June Band & Nina Åkerman, 16 €
11:00--12:30 tanssikurssi: fusku peusteet, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
12:45--14:15 tanssikurssi: fusku keskitaso, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
14:30--16:00 tanssikurssi: fusku keskitaso, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
18:00--18:45 tanssikurssi: jive perusteet, Timppa ja Marja
La 24.3.2018
19:00--24:00 Onnentähti, Sydänten liekki, Jari Grek, 16 €
18:00--18:45 tanssikurssi: rumba peruskuviot, Timppa ja Marja
La 31.3.2018 19:00--24:00, 16 €
Pasi Kivimäki & N.Y.T., Mia Leivo & Pequeno
La 7.4.2018 19:00--24:00, 16 €
Taikakuu
La 14.4.2018
11:00--12:30 tanssikurssi: cha cha perusteet, 12,00 €, Antti-Ville Heikkilä
12:45--14:15 tanssikurssi: cha cha keskitaso, 12,00 €, Antti-Ville Heikkilä
14:30--16:00 tanssikurssi: cha cha keskitaso, 12,00 €, Antti-Ville Heikkilä
La 28.4.2018 19:00--24:00, 0 €
Teijo Suomi Orch
La 22.9.2018 19:00--23:50, 10 €
Onnentähti
La 29.9.2018
19:00--23:50 Diesel & Markku Aro, 16 €
18:00--18:45 tanssikurssi: hidas valssi perusteet, Timppa
La 6.10.2018
19:00--23:50 Taikakuu, 17 €
18:00--18:45 tanssikurssi: cha cha perusteet, Timppa
La 13.10.2018
19:00--23:50 Fernet & Tomi Markkola, 16 €
18:00--18:45 tanssikurssi: rumba perusteet, TImppa
La 20.10.2018
19:00--23:50 FBI-beat, Henkka ja Kulkurit, 17 €
11:00--12:30 tanssikurssi: hias valssi perusteet, 12,00, Antti-Ville
12:45--14:15 tanssikurssi: hidas valssi perus/ keskitaso, 12,00, Antti-VIlle
14:30--16:00 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso, 12,00, Antti-Ville
18:00--18:45 tanssikurssi: fusku alkeet
Su 21.10.2018
11:00--12:30 tanssikurssi: hidas valssi keskitaso, 12,00, Antti-Ville
12:45--14:15 tanssikurssi: hidas valssi jatko, 12,00, Antti-Ville
14:30--16:00 tanssikurssi: hidas valssi jatko, 12,00, Antti-Ville
La 27.10.2018
19:00--23:50 Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, 17 €
18:00--18:45 tanssikurssi: boogie perusteet, Swing Team Simo
La 3.11.2018
19:00--23:50 Karavaani & Heidi Pakarinen, Komiat, 17 €
18:00--18:45 tanssikurssi: jive perusteet, Timppa
La 10.11.2018
19:00--23:50 Pekkaniskan Pojat, 17 €
11:00--12:30 tanssikurssi: fusku perusteet, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
12:45--14:15 tanssikurssi: fusku perusteet/ keskitaso, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
14:30--16:00 tanssikurssi: fusku keskitaso, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
18:00--18:45 tanssikurssi: salsa perusteet, Antti-Ville
Su 11.11.2018
11:00--12:30 tanssikurssi: fusku keskitaso, 12,00, Antti-VIlle Heikkilä
12:45--14:15 tanssikurssi: fusku jatko, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
14:30--16:00 tanssikurssi: fusku jatko, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
La 17.11.2018
19:00--23:50 Fantasia & Aki Samuli, 16 €
18:00--18:45 tanssikurssi: tango perusteet, Timppa
La 24.11.2018
19:00--23:50 Helminauha, Onnentähti, Nina Åkerman, 17 €
18:00--19:00 tanssikurssi: kävelyhumppa perusteet, Timppa
La 1.12.2018
19:00--23:50 Kiintotähti & Teuvo Oinas, 16 €
11:00--12:30 tanssikurssi: salsa perusteet, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
12:45--14:15 tanssikurssi: salsa perusteet/ keskitaso, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
14:30--16:00 tanssikurssi: salsa keskitaso, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
18:00--19:00 tanssikurssi: rumba perusteet, Antti-Ville Heikkilä
Su 2.12.2018
11:00--12:30 tanssikurssi: salsa keskitaso, 15,00, Antti-Ville Heikkilä
12:45--14:15 tanssikurssi: salsa jatko, 15,00, Antti-Ville Heikkilä
14:30--16:00 tanssikurssi: salsa jatko, 15,00, Antti-Ville Heikkilä
To 6.12.2018 16:00--20:00, 15 €
Komiat
La 8.12.2018 19:00--23:50, 17 €
Fernanda, Taivaankaari & Heikki Koskelo
La 15.12.2018 19:00--23:50, 10 €
Pasi Kivimäki, N.Y.T.
La 29.12.2018 19:00--23:50, 15 €
Veijarit, Jari Grek, Benjamin Enroth
La 5.1.2019
19:00--23:45 Mia Leivo, Pequeno, Pekka Juntunen, 15 €
18:00--18:45 tanssikurssi: hidas valssi perusteet, Timppa
La 12.1.2019
19:00--23:45 Fernet & Tomi Markkola, 16 €
18:00--18:45 tanssikurssi: rumba perusteet, Timppa
La 19.1.2019
19:00--23:45 Quattro & Kalle Jussila, 15 €
11:00--12:30 tanssikurssi: rumba bolero perusteet, 12,00, Antti-Ville
12:45--14:15 tanssikurssi: rumba bolero perusteet/ keskitaso, 12,00, Antti-Ville
14:30--16:00 tanssikurssi: rumba bolero keskitaso, 12,00, Antti-Ville
18:00--18:45 tanssikurssi: fusku perusteet, Antti-Ville
Su 20.1.2019
11:00--12:30 tanssikurssi: rumba bolero keskitaso, 15,00, Antti-Ville
12:45--14:15 tanssikurssi: rumba bolero jatko, 15,00, Antti-Ville
14:30--16:00 tanssikurssi: rumba bolero jatko, 15,00, Antti-Ville
La 26.1.2019
19:00--23:45 Köpi Koski ja Projekti, Sunset & Arto Nuotio, 16 €
18:00--18:45 tanssikurssi: kävelyhumppa perusteet, 0, Timppa
La 2.2.2019
19:00--23:45 Diesel & Markku Aro, 16 €
18:00--18:45 tanssikurssi: cha cha perusteet, 0, Timppa
La 9.2.2019
19:00--23:45 Pekkaniskan Pojat, 17 €
18:00--18:45 tanssikurssi: masurkka perusteet, 0, Timppa
La 16.2.2019
19:00--23:45 Taikakuu, 17 €
18:00--18:45 tanssikurssi: liikkuva bugg perusteet, Simo & Milja
Pe 22.2.2019
18:00--21:00 tanssikurssi: argentiinalainen tango, salsa, boogie woogie kaikki tasot, Pasi ja Maria Lauren, Tommi ja Pirjo Koivula, Jani koivula ja Noora monnen, Suomen Tanssikoulu
La 23.2.2019
19:00--23:45 Sinitaivas, 17 €
11:00--12:30 tanssikurssi: fusku perusteet, 12,00, Anti-Ville Heikkilä
11:00--14:00 tanssikurssi: bugg, valssi, hidasvalssi, carolina shag kaikki tasot, Kari ja Merja Filpus, Jimmy Järvekqvist ja Noora Mononen, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
12:45--14:15 tanssikurssi: fusku perusteet, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
14:30--16:00 tanssikurssi: fusku keskitaso, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
15:00--18:00 tanssikurssi: hidas bugg, tango, hitaat, fusku kaikki tasot, Kari ja Merja Filpus, Jimmy Järvekqvist ja Noora Mononen, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
18:00--18:45 tanssikurssi: salsa perusteet, Antti-Ville
Su 24.2.2019
11:00--12:30 tanssikurssi: fusku keskitaso, 15,00, Antti-Ville Heikkilä
11:00--14:00 tanssikurssi: wanha tango, rumba- bolero, lindy hop kaikki tasot, Juhani Tahvanainen, Tommi ja Pirjo Koivula, Jani Koivula ja Noora Mononen, Suomen Tanssikoulu
12:45--14:15 tanssikurssi: fusku jatko, 15,00, Antti-Ville Heikkilä
14:30--16:00 tanssikurssi: fusku jatko, 15,00, Antti-VIlle Heikkilä
15:00--18:00 tanssikurssi: tangovalssi, tangobolero, wanha tango, cha cha kaikki tasot, Juhani Tahvanainen, petteri Björkbom, Tommi ja Pirjo Koivula, Suomen Tanssikoulu
La 2.3.2019
19:00--23:45 Taivaankaari & Heikki Koskelo, 16 €
18:00--18:45 tanssikurssi: cha cha peruskuviot, Timppa
La 9.3.2019 19:00--23:45, 16 €
Veijarit, Hannu Mustonen, In The Mood & Suvi Karjula
La 16.3.2019
19:00--23:45 Tulipunaruusut, 16 €
11:00--12:30 tanssikurssi: salsa perusteet, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
12:45--14:15 tanssikurssi: salsa perusteet/ keskitaso, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
14:30--16:00 tanssikurssi: salsa keskitaso, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
Su 17.3.2019
11:00--12:30 tanssikurssi: salsa keskitaso, 15,00, Antti-Ville Heikkilä
12:45--14:15 tanssikurssi: salsa jatko, 15,00, Antti-Ville Heikkilä
14:30--16:00 tanssikurssi: salsa jatko, 15,00, Antti-Ville Heikkilä
La 23.3.2019 15 €
Helminauha
La 6.4.2019
11:00--12:30 tanssikurssi: chacha perusteet, 12,00 €, Antti-Ville Heikkilä
12:45--14:15 tanssikurssi: chacha perusteet/ keskitaso, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
14:30--16:00 tanssikurssi: chacha keskitaso, 12,00, Antti-Ville Heikkilä
Su 7.4.2019
11:00--12:30 tanssikurssi: chacha keskitaso, 15,00, Antti-Ville Heikkilä
12:45--14:15 tanssikurssi: chacha jatko, 15,00, Antti-Ville Heikkilä
14:30--16:00 tanssikurssi: chacha jatko, 15,00, Antti-Ville Heikkilä
La 13.4.2019
19:00--23:45 Lemmenlautta, 15 €
18:00--18:45 tanssikurssi: rumba alkeet, Timppa
La 20.4.2019 19:00--23:45
Omega & Eija Kantola
La 27.4.2019 19:00--23:45, 16 €
Onnenkerjäläiset, Vili Mustalampi