Lomakeskus Revontuli, Hankasalmi

La 3.1.2004
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ma 5.1.2004
Elegia, naistentanssit
La 10.1.2004
Amor-kvartetti 1 & Annika Eklund
Ti 13.1.2004
Varietee & Teemu Laiho, naistentanssit
La 17.1.2004
Mistral & Anne Mattila
Ti 20.1.2004
Ari Kuivalaisen yhtye, naistentanssit
La 24.1.2004
Charlies
Ti 27.1.2004
Tulipunaruusut, naistentanssit
La 31.1.2004
Fortuna & Arja Koriseva
Ti 3.2.2004
Riku Lätti, naistentanssit
La 7.2.2004
Tapani Kansa
Ti 10.2.2004
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio, naistentanssit
La 14.2.2004 ystävänpäivä
Rosso & Tarja Lunnas
Ti 17.2.2004
Finlanders
La 21.2.2004
Souvarit
Su 22.2.2004
Riemuradio, Hurlumhei & Jari Laatikainen, Mainio & Kaija Pietilä, Unelmavävyt & Pekka Nebelung, Ismo Pentikäinen ja Pelipojat, Hot Pois, N.Y.T., tanssiorkesterien SM-karsinta
Ti 24.2.2004
Yölintu
La 28.2.2004
Lumipallo & Kari Hirvonen
Ti 2.3.2004
Markus Sextet, naistentanssit
La 6.3.2004
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Ti 9.3.2004
Huikon veljekset, naistentanssit
Pe 12.3.2004
Satellites
La 13.3.2004
Mekka & Paula Koivuniemi
Ti 16.3.2004
Saija Tuupanen & Fantasia & Arto Nuotio, tangomarkkinoiden esikarsinta, naistentanssit
Pe 19.3.2004
Hurriganes & Remu Aaltonen
La 20.3.2004
Omega & Eija Kantola
Ti 23.3.2004
Baroque & Marika Paavola
Pe 26.3.2004
Duo Sami Soininen
La 27.3.2004
Bolero 1 & Lea Laven
Ti 30.3.2004
Väliaikainen
La 3.4.2004
Sata kitaraa & Antti Huovila
Ti 6.4.2004
Ismo Pentikäinen ja Pelipojat, naistentanssit
La 10.4.2004
Fernet & Tomi Markkola
Ti 13.4.2004
Sesam & Antti Raiski, naistentanssit
La 17.4.2004
Koivu & Marita Taavitsainen
Ti 20.4.2004
Varjokuva, naistentanssit
Pe 23.4.2004
Kirsi Ranto
La 24.4.2004
Jaguar & Mikko Kilkkinen
Ti 27.4.2004
Hot Pois, naistentanssit
Pe 30.4.2004 vapunaatto
Taifun & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
La 1.5.2004 vapunpäivä
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
Ti 4.5.2004
Tanssiorkesteri Nevada & Markus Huitsi
La 8.5.2004
Atlantis & Janne Joki
Ti 11.5.2004
Pohojanmaan Poikamiehet, naistentanssit
La 15.5.2004
Panorama & Marion Rung
Ma 17.5.2004
Naistentanssit
Ke 19.5.2004
Swingers
La 22.5.2004
Satellites
Ti 25.5.2004
Öiset kitarat, naistentanssit
Ti 1.6.2004
Riemuradio, naistentanssit
La 5.6.2004
Galaxie
Ti 8.6.2004
Kuutamo
La 12.6.2004
Feelings
Ti 15.6.2004
Norolan Pojat, naistentanssit
La 19.6.2004 juhannuspäivä
Hacienda
Ti 22.6.2004
Susanna Sakko & Onnenpotku, naistentanssit
Pe 25.6.2004
Seinäruusut & Johanna Pakonen
La 26.6.2004
Yölintu
Ti 29.6.2004
Tarmo Malila ja Täysikuu & Tarmo Malila, naistentanssit
La 3.7.2004
Veijarit
Ti 6.7.2004
Jaguar & Mikko Kilkkinen, naistentanssit
La 10.7.2004
Paavo Heiskanen
Ti 13.7.2004
Korsuorkesteri, naistentanssit
La 17.7.2004
Calibra
Ti 20.7.2004
Elysee & Erkki Räsänen, naistentanssit
La 24.7.2004
Mirandos
Ti 27.7.2004
Koivu & Marita Taavitsainen, naistentanssit
La 31.7.2004
Jarmo Tuuri Group
Ti 3.8.2004
Charlies, naistentanssit
La 7.8.2004
Timangi
Ti 10.8.2004
Suomi-yhtye, naistentanssit
La 14.8.2004
Atomi
Ti 17.8.2004
Stars & Johanna Tuominen
La 21.8.2004
Seppo Silasviita ja Myrskylinnut
Ti 24.8.2004
Markku Harjunpään orkesteri & Tuula Heikkilä, naistentanssit
La 28.8.2004
Nelinpeli
Ti 31.8.2004
Ikivihreät & Ari Maatiala, naistentanssit
La 4.9.2004
Cafe dynamite band & Frederik
Ti 7.9.2004
Rosette & Tiina Ruuska, naistentanssit
La 11.9.2004
Syke
Ti 14.9.2004
Calibra & Sirpa Liimatainen
Pe 17.9.2004
Sakari Kuosmanen
La 18.9.2004
Rosso & Tarja Lunnas
Ti 21.9.2004
Norolan Pojat
La 25.9.2004
Horizone & Tapani Kansa
Ti 28.9.2004
Huikon veljekset
La 2.10.2004
Souvarit
Ti 5.10.2004
Lumipallo & Tommi Soidinmäki
La 9.10.2004
Omega & Eija Kantola
Ti 12.10.2004
Väliaikainen, naistentanssit
La 16.10.2004
Finlanders
Ti 19.10.2004
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 22.10.2004
Jonna Tervomaa
La 23.10.2004
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 26.10.2004
Ihmemaa & Liisa Tuhkanen, naistentanssit
Pe 29.10.2004
Markus Sextet
La 30.10.2004
Seinäruusut, Jaguar & Mikko Kilkkinen
Ti 2.11.2004
Sata kitaraa & Antti Huovila, naistentanssit
Pe 5.11.2004
Jammarit
La 6.11.2004
A. Aallon rytmiorkesteri, Stars & Johanna Tuominen
Ti 9.11.2004
Unelmavävyt, naistentanssit
Pe 12.11.2004
Duo Sami Soininen
La 13.11.2004
Taifun & Reijo Taipale
Ti 16.11.2004
Calibra & Sirpa Liimatainen, naistentanssit
Pe 19.11.2004
Paavo Heiskanen
La 20.11.2004
Koivu & Marita Taavitsainen
Ti 23.11.2004
Taikakuu, naistentanssit
Ke 24.11.2004
Reine Rimón and Her Hot Papas
Pe 26.11.2004
Humanders & CatCat
La 27.11.2004
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Ti 30.11.2004
Nasma Team, naistentanssit
Pe 3.12.2004
Domino & Satu Ruoho
La 4.12.2004
Yölintu, Heartbreakers
La 11.12.2004
Mekka & Paula Koivuniemi
Ti 14.12.2004
Huikon veljekset, naistentanssit
La 18.12.2004
Tanssiorkesteri Helmi
Pe 31.12.2004 uudenvuodenaatto
Fernet & Tomi Markkola
La 1.1.2005 uudenvuodenpäivä
Syke
La 8.1.2005
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 15.1.2005
Avenue & Anniina Mattila
La 22.1.2005
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 29.1.2005
Jaguar & Mikko Kilkkinen
Ti 1.2.2005
Taikakuu, naistentanssit
La 5.2.2005
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Ti 8.2.2005
FinnNostalgia & Nalle Lehtonen & Pasi Kaunisto, naistentanssit
La 12.2.2005
Saija Tuupanen & Tornados
Ti 15.2.2005
Kolibri
La 19.2.2005
Koivu & Marita Taavitsainen
Su 20.2.2005
Varjokuva, Väriloiste, Petri Peltoniemi ja Foxia, Ismo Pentikäinen ja Pelipojat
Ti 22.2.2005
Rosette & Tiina Ruuska
La 26.2.2005
Anneli Mattila & V.I.P., Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 1.3.2005
Balanssi & Pertti Niskala, naistentanssit
La 5.3.2005
Nelinpeli & Kaija Lustila
Ti 8.3.2005 naisten päivä
Väliaikainen, naistentanssit
La 12.3.2005
Mekka & Paula Koivuniemi
Ti 15.3.2005
Juha Vartiainen & Variaatio, naistentanssit
La 19.3.2005
Lumipallo & Tommi Soidinmäki
Ti 22.3.2005
Markus Sextet, naistentanssit
Pe 25.3.2005 pitkäperjantai
Komeetta
La 26.3.2005
Omega & Eija Kantola
Ti 29.3.2005
Pekka Parsolan yhtye & Anne-Mari Hakala, naistentanssit
Pe 1.4.2005
Kirka Babitzin
La 2.4.2005
Reijo Taipale
Ti 5.4.2005
Eija Koriseva & Boheme, naistentanssit
La 9.4.2005
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ti 12.4.2005
Huikon veljekset, naistentanssit
La 16.4.2005
Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 23.4.2005
Safir & Johanna Debreczeni
Ti 26.4.2005
Flamingo & Jari Grek
La 30.4.2005 vapunaatto
Rosso & Tarja Lunnas
Ke 4.5.2005
Voimaorkesteri
La 7.5.2005
NeljänSuora
Ti 10.5.2005
Finlanders, naistentanssit
To 12.5.2005
Duo Q-Me
La 14.5.2005
Charlies & Janne Leino
Ti 17.5.2005
Riemuradio, naistentanssit
La 21.5.2005
Harlem & Saija Varjus
Ti 24.5.2005
Syke, naistentanssit
La 28.5.2005
Calibra & Sirpa Liimatainen
Ti 31.5.2005
Presto
La 4.6.2005
Amorada & Tommi Seppänen
Ti 7.6.2005
Finnbeat, naistentanssit
La 11.6.2005
Iskelmäyhtye Korona
Ti 14.6.2005
Graniitti & Rainer Bollström, naistentanssit
La 18.6.2005
Hacienda
Ti 21.6.2005
Seinäruusut, naistentanssit
To 23.6.2005
Mutkattomat & Eki Jantunen
Pe 24.6.2005 juhannusaatto
Taikakuu, Seppo Salovesi Group
La 25.6.2005 juhannuspäivä
Amor-kvartetti 1 & Annika Eklund
Ti 28.6.2005
Sesam & Antti Raiski, naistentanssit
La 2.7.2005
Galaxie
Ti 5.7.2005
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
La 9.7.2005
Paavo Heiskanen
Ti 12.7.2005
Boogie, naistentanssit
Ti 19.7.2005 12 euroa
Sata kitaraa & Antti Huovila, naistentanssit
La 23.7.2005 5 euroa
Maestro & Vesa Parantainen
Ti 26.7.2005 10 euroa
Sputnik & Mikko Kilkkinen, naistentanssit
La 30.7.2005
Tähdet & Marko Tuovinen
Ti 2.8.2005
Koivu & Marita Taavitsainen, naistentanssit
La 6.8.2005
Raiders, Marko Lahti
La 13.8.2005
Jani Rinne & Charter's, Seesam & Pekka Salovirta
Ti 16.8.2005
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, naistentanssit
La 20.8.2005
Iskuorkesteri
La 27.8.2005
Tommi Nyyssönen
Ti 30.8.2005
Väriloiste
La 3.9.2005
Tommys & Charles Plogman
Ti 6.9.2005
Voimaorkesteri
La 10.9.2005
Lumipallo & Saska Helmikallio
Ti 13.9.2005
Calibra, naistentanssit
La 17.9.2005
Kaija Pohjola
Ti 20.9.2005
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
La 24.9.2005
Saija Tuupanen & Tornados
Ti 27.9.2005
Flamingo & Jari Grek, naistentanssit
La 1.10.2005
Omega & Eija Kantola
Ti 4.10.2005
Norolan Pojat, naistentanssit
Pe 7.10.2005
Antti Tuisku
La 8.10.2005
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 11.10.2005
Markus Sextet, naistentanssit
La 15.10.2005
Anneli Mattila & V.I.P.
Ti 18.10.2005
Pertti Niskala
La 22.10.2005
Fantasia & Kati Fors
Ti 25.10.2005
Huikon veljekset & Jonna Ortju, naistentanssit
Pe 28.10.2005
Pekka Parsolan yhtye
La 29.10.2005
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ti 1.11.2005
Kari Hirvonen, naistentanssit
Pe 4.11.2005
Christa Huikko Band
La 5.11.2005
Federal & Maarit Peltoniemi
Ti 8.11.2005
Fernet & Tomi Markkola, naistentanssit
Pe 11.11.2005
Paavo Heiskanen
La 12.11.2005
Taifun & Erkki Friman & Reijo Taipale & Juha Mäkinen
Ti 15.11.2005
Väliaikainen, naistentanssit
La 19.11.2005
Juha Simolan yhtye, A. Aallon rytmiorkesteri
Ti 22.11.2005
FinnNostalgia & Nalle Lehtonen, naistentanssit
La 26.11.2005
Taikakuu, Hacienda
La 3.12.2005
Koivu & Marita Taavitsainen
Ma 5.12.2005
Yölintu, Heartbreakers
La 10.12.2005
Finlanders
La 17.12.2005
Hannu Karjalainen Group & Matti Esko
La 31.12.2005 uudenvuodenaatto
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 7.1.2006
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 14.1.2006
Charlies & Janne Leino
La 21.1.2006
Boogie
La 28.1.2006
Fernet & Tomi Markkola
Pe 3.2.2006
Paavo Heiskanen
La 4.2.2006
Tiina Räsänen, Petri Hervanto
La 11.2.2006
Syke
La 18.2.2006
Diesel & Markku Aro
La 25.2.2006
Kari Vepsä & Onnenmaa
La 4.3.2006
NeljänSuora
La 11.3.2006
Koivu & Marita Taavitsainen
La 18.3.2006
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
La 25.3.2006
Sesam & Antti Raiski
La 1.4.2006
Four Roses & Johanna Debreczeni
La 8.4.2006
Taikakuu
La 15.4.2006
Atlantic, Juha Simolan yhtye, A. Aallon rytmiorkesteri
La 22.4.2006
Kari Hirvonen
La 29.4.2006
Yölintu, Jani Rinne & Charter's
Su 30.4.2006 vapunaatto
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 5.5.2006
BlueStar
La 6.5.2006
Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 13.5.2006
Taivalkunta Beat, Jarmos-yhtye
La 20.5.2006
Tähdet
La 27.5.2006
Veljexet & Kari Kuronen
La 3.6.2006
Pekka Parsolan yhtye
La 10.6.2006
Exotic
La 17.6.2006
Trio Tapio Selin
Ti 20.6.2006
FBI Beat & Markus Törmälä, naistentanssit
Pe 23.6.2006 juhannusaatto
Charlies
La 24.6.2006 juhannuspäivä
Tommys & Charles Plogman, Tomi Loppi Band & Ansku Brunees
Ti 27.6.2006
Syke, naistentanssit
La 1.7.2006
Domino
Ti 4.7.2006
NeljänSuora, naistentanssit
La 8.7.2006
Maestro & Vesa Parantainen
Ti 11.7.2006
Sesam & Antti Raiski, Tiina Pitkänen
La 15.7.2006
Iskuorkesteri
Ti 18.7.2006
Unelmavävyt, naistentanssit
La 22.7.2006
Paavo Heiskanen
Ti 25.7.2006
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
Ti 1.8.2006
Taikakuu, naistentanssit
La 5.8.2006
Calibra
Ti 8.8.2006
Markus Sextet
La 12.8.2006
Amorada & Tommi Seppänen
La 19.8.2006
Jani Rinne & Charter's
Ti 22.8.2006
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
La 26.8.2006
Serena
Ti 29.8.2006
Safir & Mira Kunnasluoto
Ti 5.9.2006
Fernet & Tomi Markkola
La 9.9.2006
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ti 12.9.2006
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
La 16.9.2006
Juha Metsäperä
La 23.9.2006
Syke
Ti 26.9.2006
Four Roses & Johanna Debreczeni
La 30.9.2006
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Ti 3.10.2006
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 7.10.2006
Antti Raiski
Ti 10.10.2006
Nelinpeli
La 14.10.2006
Islanders & Danny & D'Voices, NeljänSuora
Ti 17.10.2006
Finlanders
La 21.10.2006
Sata kitaraa & Antti Huovila
Ti 24.10.2006
Rosso & Tarja Lunnas, Favorit & Hanna Talikainen
Pe 27.10.2006
Sateenkaari & Teemu Lehtola
La 28.10.2006
Annika Eklund
Ti 31.10.2006
Unelmavävyt, naistentanssit
Pe 3.11.2006
Pispalan sälli ja Sinirytmi, Ilkka Kuusniemi
La 4.11.2006
Tommys & Charles Plogman
Ti 7.11.2006
Terhi Lehtoniemi
La 11.11.2006
Menox & Kaija Lustila
Ti 14.11.2006
Jukeboksi & Saska Helmikallio, naistentanssit
La 18.11.2006
Diesel & Markku Aro
Ti 21.11.2006
Twisters & Heli Ruotsalainen, naistentanssit
La 25.11.2006
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ti 28.11.2006
Lumipallo & Marko Lämsä, Seinäruusut, naistentanssit
La 2.12.2006
Souvarit
Ti 5.12.2006
FBI Beat & Markus Törmälä
La 9.12.2006
Koivu & Marita Taavitsainen
La 16.12.2006
Fernet & Tomi Markkola
La 30.12.2006
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki
Su 31.12.2006 uudenvuodenaatto
Unelmavävyt
La 6.1.2007
Tanssikengät & Teuvo Oinas
La 13.1.2007
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 20.1.2007
Four Roses & Johanna Debreczeni
La 27.1.2007
Avenue & Anniina Mattila
La 3.2.2007
Flamingo & Jari Grek
La 10.2.2007
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 17.2.2007
Mistral & Anne Mattila
La 24.2.2007
Lumipallo & Marko Lämsä
La 3.3.2007
Omega & Eija Kantola
La 10.3.2007 21:00--01:30, 13 euroa
Islanders & Danny & D'Voices
Ti 13.3.2007 20:00--00:30
Magnet & Saska Helmikallio, naistentanssit
La 17.3.2007 21:30--01:30
Taikakuu
Ti 20.3.2007 20:00--00:30
Twisters & Heli Ruotsalainen, naistentanssit
La 24.3.2007 21:00--01:30
Diesel & Markku Aro
Ti 27.3.2007 20:00--00:30
Tulipunaruusut, naistentanssit
La 31.3.2007 21:30--01:30
Souvarit
Ti 3.4.2007 20:00--00:30
KinoJake, naistentanssit
La 7.4.2007 22:00--01:30
La Strada
Ti 10.4.2007 20:00--00:30
Omenapuu & Johanna Pakonen, naistentanssit
La 14.4.2007 21:00--01:30
Anneli Mattila & V.I.P.
Ti 17.4.2007 20:00--00:30
Seinäruusut & Tommi Soidinmäki, naistentanssit
La 21.4.2007
NeljänSuora
Ti 24.4.2007 20:00--00:30
Rosso & Tarja Lunnas, naistentanssit
La 28.4.2007 21:00--01:30
Fantasia & Elina Vettenranta
Ma 30.4.2007 vapunaatto
Sesam & Antti Raiski
La 5.5.2007 21:00--01:30
Yölintu, Heartbreakers
Ti 8.5.2007
Lumipallo & Marko Lämsä
La 12.5.2007
Resiina & Juha Metsäperä
Ke 16.5.2007
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen, naistentanssit
La 19.5.2007
Tanssiorkesteri Helmi
Ti 22.5.2007
Diesel & Markku Aro, naistentanssit
Ti 29.5.2007
Unelmavävyt, naistentanssit
La 2.6.2007
Barbarello
La 9.6.2007
Forte
Ti 12.6.2007
Tanssiorkesteri Nevada & Markus Huitsi
La 16.6.2007
Tapio Siimes duo
Ti 19.6.2007
Pohojanmaan Poikamiehet, naistentanssit
Pe 22.6.2007 juhannusaatto
Sesam & Antti Raiski
La 23.6.2007 juhannuspäivä
Rosette & Tiina Ruuska
La 30.6.2007
Paavo Heiskasen yhtye
Ti 3.7.2007
Saija Tuupanen & Tornados, naistentanssit
Ti 17.7.2007
Pekkaniskan Pojat, naistentanssit
La 21.7.2007
Calibra & Sanna Liimatainen
Ti 24.7.2007
Tommys & Charles Plogman
La 28.7.2007
Antti Sivulan yhtye
Ti 31.7.2007
Anneli Mattila & V.I.P., naistentanssit
Ti 7.8.2007
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, naistentanssit
La 11.8.2007
Duo Onnenpyörä
Ti 14.8.2007
Mistral & Anne Mattila, naistentanssit
La 18.8.2007
Atlantis
Ti 21.8.2007
Charlies
Ti 28.8.2007
Taikakuu, naistentanssit
La 1.9.2007
Pekka Parsolan yhtye
Ti 4.9.2007
Resiina & Juha Metsäperä
La 8.9.2007
Kismet & Kati Tuulia, Yölintu
La 15.9.2007
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ti 18.9.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
La 22.9.2007
Freesia & Elina Vettenranta
Ti 25.9.2007
Christa Huikko, naistentanssit
La 29.9.2007
Tanssikengät & Teuvo Oinas
Ti 2.10.2007
Kapris
La 6.10.2007
Lumipallo & Henri Stenroth
Ti 9.10.2007
Dry Capri, naistentanssit
La 13.10.2007
Fernet & Tomi Markkola
Ti 16.10.2007
Huikon veljekset
La 20.10.2007
Sesam & Antti Raiski
Ti 23.10.2007
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung, naistentanssit
Pe 26.10.2007 21:00--01:30
Paavo Heiskasen yhtye
La 27.10.2007 21:00--01:30
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ti 30.10.2007 20:00--00:30
Kultaiset kitarat & Pertti Niskala, naistentanssit
Pe 2.11.2007 21:00--01:30
Anna-Liisa Räsänen
La 3.11.2007 21:00--01:30
Kari Vepsä & Onnenmaa
Ti 6.11.2007 20:00--00:30
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, naistentanssit
Pe 9.11.2007 21:00--01:30
Duo Sami Soininen
La 10.11.2007 21:00--01:30
Anneli Mattila & V.I.P.
Ti 13.11.2007 20:00--00:30
Norolan Pojat, naistentanssit
La 17.11.2007 21:00--01:30
Atlantic & Juha Simola, A. Aallon rytmiorkesteri
Ti 20.11.2007 20:00--00:30
Korsuorkesteri, naistentanssit
La 24.11.2007 21:00--01:30
Neljäs mies & Hannu Palo
Ti 27.11.2007 20:00--00:30
Rosette & Tiina Ruuska, naistentanssit
La 1.12.2007
NeljänSuora
Ke 5.12.2007
Avenue & Anniina Mattila
La 8.12.2007
Lumipallo & Tommi Soidinmäki
La 15.12.2007
Nalle Lehtonen ja Sateenkaaret & Nalle Lehtonen & Rainer Friman
La 29.12.2007
Syke
Ma 31.12.2007 uudenvuodenaatto
Charlies
La 5.1.2008
Avenue & Anniina Mattila
La 19.1.2008
Souvarit
La 26.1.2008
Pekkaniskan Pojat
La 2.2.2008
Taikakuu
La 9.2.2008
Varjokuva
La 16.2.2008
Mistral & Anne Mattila
La 23.2.2008
Yölintu
La 1.3.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 8.3.2008 naisten päivä
Unelmavävyt
La 15.3.2008
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 22.3.2008
Fernet & Tomi Markkola
La 29.3.2008
Diesel & Markku Aro
La 5.4.2008
Souvarit
La 12.4.2008
Koivu & Marita Taavitsainen
La 19.4.2008
Omega & Eija Kantola
La 26.4.2008
Select & Henri Stenroth
Ke 30.4.2008 vapunaatto
Rosette & Tiina Ruuska
La 3.5.2008
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
La 10.5.2008
Sinitaivas
La 24.5.2008
Korsuorkesteri
La 31.5.2008
Trio Tapani Siimes
La 7.6.2008
Trio Tapani Hietakangas
Pe 13.6.2008
El Duo
La 14.6.2008
Exotic
Pe 20.6.2008 juhannusaatto
Resiina & Juha Metsäperä
La 21.6.2008 juhannuspäivä
Federal & Maarit Peltoniemi
La 28.6.2008
Paavo Heiskasen yhtye
Ti 1.7.2008
Uusi iloinen orkesteri & Isto Hiltunen
La 5.7.2008
Janne Siitari
Ti 8.7.2008
Unelmavävyt
La 12.7.2008
Stars
Ti 15.7.2008
Charlies
Ti 22.7.2008
Sesam & Antti Raiski
Ti 29.7.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 6.9.2008
Fantasia & Jenna Bågeberg
La 13.9.2008
Syke
La 20.9.2008
Kultaiset kitarat & Pertti Niskala
La 27.9.2008
Kari Vepsä & Onnenmaa
La 4.10.2008
Rosso & Tarja Lunnas
La 11.10.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 18.10.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 25.10.2008
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung, Tommi Soidinmäki
Pe 31.10.2008
Duo Sami Soininen
La 1.11.2008
NeljänSuora
La 8.11.2008
Anneli Mattila & V.I.P.
La 15.11.2008
Yölintu, Stars
La 22.11.2008
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 29.11.2008
Koivu & Marita Taavitsainen
La 6.12.2008 itsenäisyyspäivä
Souvarit
Pe 12.12.2008
Pekkaniskan Pojat
La 13.12.2008
Mikael Konttinen & Magia 1, Nelinpeli
Ke 31.12.2008 uudenvuodenaatto
FBI Beat & Markus Törmälä
La 10.1.2009
Yksityistilaisuus
La 17.1.2009
Souvarit
La 24.1.2009
Tommys & Charles Plogman
La 31.1.2009
Avenue & Anniina Mattila
La 7.2.2009
Hannu Palo
La 14.2.2009 ystävänpäivä
Unelmavävyt
La 21.2.2009
Omenapuu & Johanna Pakonen
La 28.2.2009
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Pe 6.3.2009
Pekka Parsolan yhtye
La 7.3.2009
Syke
La 14.3.2009
NeljänSuora
La 21.3.2009
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 27.3.2009
Maija Vilkkumaa
La 28.3.2009
Fernet & Tomi Markkola
La 4.4.2009
A. Aallon rytmiorkesteri, Paavo Heiskasen yhtye
La 11.4.2009
Sata kitaraa & Antti Huovila
La 18.4.2009
Yölintu, Kuuhanka Beat & Olli Kivistö
La 25.4.2009
Ilta & Janne Tulkki
To 30.4.2009 vapunaatto
Rosso & Tarja Lunnas
La 2.5.2009
Tiina Räsänen
La 9.5.2009
Federal & Maarit Peltoniemi
Pe 15.5.2009
Souvarit
La 16.5.2009
Annika Eklund
La 19.9.2009
NeljänSuora
La 26.9.2009
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
La 3.10.2009
Resiina & Juha Metsäperä
La 10.10.2009
Diesel & Markku Aro
La 17.10.2009
Mistral & Anne Mattila
Pe 30.10.2009
Urho Hämäläinen
La 31.10.2009
Antti Huovila
Su 1.11.2009
Anna-Liisa Räsänen
Pe 6.11.2009
Hauli Bros duo
La 7.11.2009
Rosso & Tarja Lunnas
La 14.11.2009
Fernet & Tomi Markkola
Pe 20.11.2009
Jari Sillanpää
La 21.11.2009
Petoman & Tommi Soidinmäki
Pe 27.11.2009
Dingo
La 28.11.2009
Pekkaniskan Pojat
La 5.12.2009
Taikakuu
La 12.12.2009
Kuuhanka Beat, Juha Tapio
To 31.12.2009 uudenvuodenaatto
Souvarit
Su 10.1.2010
Jussi Seppäsen yhtye
La 16.1.2010
Syke
La 23.1.2010
KinoJake
La 30.1.2010
Suvi Teräsniska
La 6.2.2010
Mistral & Anne Mattila
La 13.2.2010
Taikakuu
La 20.2.2010
Anneli Mattila & V.I.P.
Su 21.2.2010
Jussi Seppäsen yhtye
La 27.2.2010
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
La 6.3.2010
Jani ja Jetsetters
Su 7.3.2010
Anna-Liisa Räsänen
La 13.3.2010
NeljänSuora
La 20.3.2010
Fernet & Tomi Markkola
La 27.3.2010
Gulliver Travellers, Markku Laamanen
La 3.4.2010
A. Aallon rytmiorkesteri, Paavo Heiskanen trio
La 10.4.2010
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
La 17.4.2010
Resiina & Juha Metsäperä
La 24.4.2010
Yölintu, Kultamaa
Pe 30.4.2010 vapunaatto
Negative
La 1.5.2010 vapunpäivä
Ilta & Janne Tulkki
La 8.5.2010
Avenue & Anniina Mattila
Pe 14.5.2010
Souvarit
La 15.5.2010
La Strada & Anita Hirvonen
La 22.5.2010
Octavia & Tony Montana
La 29.5.2010
Eija Koriseva & Kari Isola ja Yön tähdet
La 12.6.2010
Fresita & Tanja ja Mino
Pe 25.6.2010
Mistral & Anne Mattila
La 11.9.2010
Anneli Mattila & V.I.P.
Su 12.9.2010
Anna-Liisa Räsänen
Ti 14.9.2010
Jade's band
La 18.9.2010
FBI Beat & Markus Törmälä
Su 19.9.2010
Jussi Seppäsen yhtye
La 25.9.2010
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 28.9.2010
Janne Siitari trio
La 2.10.2010
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ti 5.10.2010
Tanja ja Mino
La 9.10.2010
NeljänSuora
Ti 12.10.2010
Jarmos-yhtye
Ti 26.10.2010
Muuttolinnut
La 30.10.2010
Mistral & Anne Mattila
Su 31.10.2010
Duo Ari ja Rami
Ti 2.11.2010
Dry Capri
Pe 5.11.2010
Duo Sami Soininen
La 6.11.2010
Syke
La 20.11.2010
Antti Tammilehdon yhtye
Su 21.11.2010
Jussi Seppäsen yhtye
Ti 23.11.2010
Kapris
Pe 26.11.2010
CatCat
Pe 3.12.2010
Checkpoint Charlie
La 4.12.2010
Mikael Konttinen & Nelinpeli
Pe 10.12.2010
Mantsuria, The Aftons, The Four Dakotas, The Jupiters
La 11.12.2010
Yölintu, Kuuhanka Beat
Pe 17.12.2010
Paavo Heiskanen trio, Juha Tapio
La 18.12.2010
Taikakuu
Pe 31.12.2010 uudenvuodenaatto
Souvarit
La 1.1.2011 uudenvuodenpäivä
Karavaani & Susanna Heikki
Su 2.1.2011
Anna-Liisa Räsänen
Ke 5.1.2011
Markku Laamanen
La 8.1.2011
Myrskytuuli
Ti 11.1.2011
Juha Ahtilinna Group
La 15.1.2011
NeljänSuora
Ti 18.1.2011
Maestro & Vesa Parantainen
La 22.1.2011
Suvi Teräsniska
Ti 25.1.2011
Pekka Parsolan yhtye
La 29.1.2011
Fernet & Tomi Markkola
Ti 1.2.2011
Hannu Auvinen Group
La 5.2.2011
Rosso & Tarja Lunnas
La 12.2.2011
Koivu & Marita Taavitsainen
Ti 15.2.2011
Tanja ja Mino
La 19.2.2011
FBI Beat & Markus Törmälä
La 26.2.2011
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 27.2.2011
Jussi Seppäsen yhtye
La 5.3.2011
Fantasia & Marko Maunuksela
La 12.3.2011
Amadeus Lundberg
Ti 15.3.2011
Duo Sami Soininen
La 19.3.2011
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Su 20.3.2011
Duo Kasino
La 26.3.2011
Riku Niemi Orchestra 10 & Jorma Kääriäinen
La 2.4.2011
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Pe 8.4.2011
Heartbreakers
La 9.4.2011
Tommi Soidinmäki & Petoman
Ti 12.4.2011
Jade's band
La 16.4.2011
Antti Raiski & Sesam
La 23.4.2011
A. Aallon rytmiorkesteri, Paavo Heiskanen trio
Pe 29.4.2011
Pertti Niskala Duo
La 30.4.2011 vapunaatto
Yölintu, Juhani ja Yöntanssittajat
La 7.5.2011
Juha Metsäperä & Resiina
Ti 10.5.2011
Duo Kasino
La 14.5.2011
Presto & Kake Randelin
Ti 17.5.2011
Pertti Niskala Trio
Pe 5.8.2011
Solistiyhtye Ketola ja Witikainen
La 10.9.2011 14 euroa
Tulipunaruusut
Pe 16.9.2011 15 euroa
Anna Puu
La 17.9.2011
Anneli Mattila & V.I.P.
Su 18.9.2011
Anna-Liisa Räsänen
La 24.9.2011
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Su 25.9.2011
Duo Kasino
La 1.10.2011
NeljänSuora
La 8.10.2011
Syke
Pe 14.10.2011
Topi Olavi ja Yömyöhä, Hanski Vihunen
La 15.10.2011
Voice kuoro, Bluet, Kitara, Taivas ja Tytöt
Su 16.10.2011
Jussi Seppäsen yhtye
Pe 21.10.2011
Zerakiel
La 22.10.2011
Marita Taavitsainen & Orkesteri Koivu
La 29.10.2011
Jani Jalkanen & Hänen Orkesterinsa
La 5.11.2011
Varjokuva
La 12.11.2011
Mistral & Anne Mattila
Pe 18.11.2011
Happoradio
La 19.11.2011
Rosso & Tarja Lunnas
Pe 25.11.2011
A.Aallon Rytmiorkesteri
La 26.11.2011
Charlies
Pe 2.12.2011
Popeda
La 3.12.2011
Taikakuu
Pe 9.12.2011
Jam
La 10.12.2011
Yölintu
Pe 16.12.2011
Playa
La 17.12.2011
Seppo Tammilehto
La 31.12.2011 uudenvuodenaatto
Antti Raiski & Sesam
La 7.1.2012
FBI Beat
La 21.1.2012
Charles Plogman & Ronnies
Su 22.1.2012
Anna-Liisa Räsänen
La 28.1.2012
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 4.2.2012
Taikakuu
La 11.2.2012
Rosso & Tarja Lunnas
La 18.2.2012
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 25.2.2012 14 euroa
Unelmavävyt
La 3.3.2012 14 euroa
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
La 10.3.2012 14 euroa
Mantshuria, Galaxie, Kultamaa
La 17.3.2012 14 euroa
Kulkukoirat & Kalle Kaaja
La 24.3.2012 15 euroa
Hanna Pakarinen
Pe 30.3.2012 5 euroa
Topi Olavi
La 31.3.2012 14 euroa
Syke
La 7.4.2012
NeljänSuora
La 14.4.2012
A. Aallon rytmiorkesteri, Paavo Heiskanen trio
La 21.4.2012
Seireenit
Su 22.4.2012
Ilta-aurinko
La 28.4.2012
Tapani Kansa & Pepito ja Pekka Saralevä
La 5.5.2012
Myrskytuuli
La 12.5.2012
Jackpot
La 19.5.2012
Antti Raiski & Sesam
Su 2.9.2012
Anna-Liisa Räsänen
La 8.9.2012
Charlies
La 22.9.2012
Taikakuu
La 6.10.2012 14 euroa
FBI Beat & Markus Törmälä
La 13.10.2012 14 euroa
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Ke 17.10.2012
Urho Hämäläisen yhtye
La 20.10.2012 14 euroa
Jani Jalkanen & Hänen orkesterinsa
La 27.10.2012 14 euroa
Lemmenklaani
Pe 2.11.2012 5 euroa
Tosimiehet
La 3.11.2012 16 euroa
Juha Tapio
La 10.11.2012 14 euroa
Syke
Pe 16.11.2012
Tarja Lunnas & Rosso
La 17.11.2012 14 euroa
Souvarit
La 24.11.2012 14 euroa
A. Aallon rytmiorkesteri
Su 25.11.2012
Ilta-aurinko
Pe 30.11.2012 18 euroa
Popeda
La 1.12.2012 16 euroa
Tuure Kilpeläinen & Kaihon karavaani
La 8.12.2012 19 euroa
Lauri Tähkä
La 15.12.2012 14 euroa
NeljänSuora
Ma 31.12.2012 uudenvuodenaatto 14 euroa
KinoJake
La 5.1.2013 14 euroa
Anneli Mattila, V.I.P.
La 12.1.2013
Hot Bones
La 19.1.2013
Jarkko Honkanen & Taiga
La 26.1.2013
Syke
La 2.2.2013
Yölintu
La 9.2.2013
Hurma
La 16.2.2013
Pekkaniskan Pojat
La 23.2.2013
Marko Maunuksela & Fantasia
La 2.3.2013
Tiina Räsänen & Petri Hervanto
La 9.3.2013
NeljänSuora
Pe 15.3.2013
La 16.3.2013
Kulkukoirat & Kalle Kaaja
Pe 22.3.2013
Anna Puu
La 23.3.2013
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
La 30.3.2013
Tapani Kansa & Pepito ja Pekka Saralevä
La 6.4.2013
Jesse Kaikuranta
Su 7.4.2013
Anna-Liisa Räsänen
La 13.4.2013
Anne Mattila & Mistral
La 20.4.2013
A. Aallon rytmiorkesteri
La 27.4.2013
Suvi Teräsniska
La 4.5.2013
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 11.5.2013
Elina H
La 18.5.2013
La Strada
La 25.5.2013
J.Manerus & Kultamaa
Su 1.9.2013
Anna-Liisa Räsänen
La 7.9.2013
FBI Beat & Markus Törmälä
La 14.9.2013
Energia & Tommi Soidinmäki
La 21.9.2013
Kulkukoirat & Kalle Kaaja
La 28.9.2013
Hurma
La 12.10.2013
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 19.10.2013
Neljänsuora
La 26.10.2013
Omega & Eija Kantola
La 2.11.2013
Syke
Su 3.11.2013
Jussi Seppäsen yhtye
La 9.11.2013
Souvarit
Pe 15.11.2013
Matti Nykänen
La 16.11.2013
Taikakuu
Pe 22.11.2013
Kotiteollisuus, Kamara
La 23.11.2013
A. Aallon rytmiorkesteri
Pe 29.11.2013
Teemu Harjukari & Teryleeni
La 30.11.2013
Myrskytuuli
To 5.12.2013
Tommy Huovinen & Paholaiset
La 7.12.2013
Marita Taavitsainen
Pe 13.12.2013
Timo Rautiainen & Jussi Lampi
La 14.12.2013
Tulipunaruusut
Ti 31.12.2013 uudenvuodenaatto
KinoJake
La 11.1.2014
Hurma
La 18.1.2014
Unelmavävyt
La 25.1.2014
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
La 1.2.2014
Jarkko Honkanen & Taiga
La 8.2.2014
Souvarit
La 15.2.2014
Taikakuu
La 22.2.2014
Yölintu
La 1.3.2014
Pekkaniskan Pojat
Su 2.3.2014
Anna-Liisa Räsänen
La 8.3.2014 naisten päivä
Anne Mattila & Mistral
Pe 14.3.2014
Red Ruum
La 15.3.2014
EXmiehet & Saija Tuupanen
La 22.3.2014
Jani ja Jetsetters
La 29.3.2014
Koivu & Marita Taavitsainen
La 5.4.2014
Finlanders
La 12.4.2014
Charlies
La 19.4.2014
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
La 26.4.2014
Neljänsuora
La 17.5.2014
Pientä unelmaa, Charles Plogman
La 6.9.2014
Antti Raiski & Sesam
La 13.9.2014
Taikakuu
La 20.9.2014
Neljänsuora
La 27.9.2014
Kalle Kaaja & Kulkukoirat
La 4.10.2014
Jukka Lampela & Lapponia
La 11.10.2014
FBI Beat
La 18.10.2014
Jarkko Honkanen & Taiga
La 25.10.2014
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
La 1.11.2014
Suvi Teräsniska
La 8.11.2014
A. Aallon rytmiorkesteri
Su 9.11.2014
Anna-Liisa Räsänen
Pe 14.11.2014
Popeda
La 15.11.2014
Hurma
Pe 21.11.2014
Vesa Haaja & Agents
La 22.11.2014
Bilebändi Lipsaset
Pe 28.11.2014
KinoJake
La 29.11.2014
Souvarit
La 6.12.2014 itsenäisyyspäivä
Yölintu
La 13.12.2014
Eija Kantola & Omega
La 20.12.2014
Helmenkalastajat
Ke 31.12.2014 uudenvuodenaatto
Anneli Mattila & Recados
La 3.1.2015
In The Mood & Suvi Karjula
La 10.1.2015
Janne Tulkki, Tulinen Sydän
La 17.1.2015
Charles Plogman, Rosette
La 24.1.2015
Finlanders
Su 25.1.2015
Jussi Seppänen ja Dominou
La 31.1.2015
Taikakuu
La 7.2.2015
Tarja Lunnas, Rosso
La 14.2.2015 ystävänpäivä
Koivu, Marita Taavitsainen
La 21.2.2015
Sinitaivas
Su 22.2.2015
Anna-Liisa Räsänen
La 28.2.2015
Energia & Tommi Soidinmäki
La 7.3.2015
Tanssiorkesteri Pekkaniskan Pojat
La 14.3.2015
Eija Kantola & Omega
La 21.3.2015
FBI Beat
La 28.3.2015
Souvarit
La 11.4.2015
Neljänsuora
La 18.4.2015 21:00--01:30, 15 euroa
Yölintu, Vonkamiehet
La 25.4.2015 21:00--01:30, 15 euroa
Heidi Pakarinen & Karavaani
La 2.5.2015 21:00--01:30, 15 euroa
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
La 16.5.2015 21:00--01:30, 15 euroa
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
La 23.5.2015 21:00--01:30, 15 euroa
In The Mood & Suvi Karjula
La 30.5.2015 19:30--23:30, 10 euroa
Jukka Manerus & Kultamaa
La 22.8.2015 15 euroa
Unelmavävyt
La 29.8.2015 15 euroa
Anneli Mattila & Recados
La 5.9.2015 15 euroa
Rosette & Charles Plogman
La 12.9.2015 15 euroa
Hovinarrit & Aki Samuli
La 19.9.2015 15 euroa
Sinitaivas
La 26.9.2015 15 euroa
Voimaorkesteri & Maria Tyyster
La 3.10.2015 15 euroa
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Su 4.10.2015 10 euroa
Hannu Saksi & Erkki Kotomäki
La 10.10.2015 15 euroa
EXmiehet & Saija Tuupanen
Su 11.10.2015 10 euroa
Urho Hämäläinen
La 17.10.2015 10 euroa
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
La 24.10.2015 15 euroa
Jorma Kääriäinen
Su 25.10.2015 10 euroa
Anna-Liisa Räsänen
Pe 30.10.2015 20 euroa
Popeda
La 31.10.2015 17 euroa
Finlanders
Su 1.11.2015 10 euroa
Kyläpelimannit
La 7.11.2015 17 euroa
Souvarit
Pe 13.11.2015 20 euroa
La 14.11.2015 15 euroa
Taikakuu
La 21.11.2015 15 euroa
Yölintu, Tanssiyhtye Japilius
Su 22.11.2015 10 euroa
Elina H
La 28.11.2015 17 euroa
Egotrippi
Pe 4.12.2015 15 euroa
Jani Wickholm & Uudisraivaajat
La 5.12.2015 15 euroa
Hurma
Su 6.12.2015 itsenäisyyspäivä 10 euroa
Keijo Nieminen
La 12.12.2015 15 euroa
Marita Taavitsainen & Koivu
Su 13.12.2015 10 euroa
Septimi
La 19.12.2015 15 euroa
Eija Kantola & Omega
To 31.12.2015 uudenvuodenaatto 17 euroa
A. Aallon rytmiorkesteri, Tosimiehet
La 9.1.2016
Kulkukoirat, Kalle Kaaja
La 16.1.2016 15 euroa
Tomi Markkola & Fernet
Su 17.1.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Gunnar Taipaleen Tanssiorkesteri
La 23.1.2016 15 euroa
Marko Maunuksela & Fantasia
Su 24.1.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Keijo Nieminen
La 30.1.2016 15 euroa
Virve Rosti
Su 31.1.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Hannu Saksi
La 6.2.2016 21:30--00:30, 15 euroa
NeljänSuora
Su 7.2.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Jorma Turunen
La 13.2.2016
Taikakuu
La 20.2.2016 15 euroa
FBI Beat
Su 21.2.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Hannu Wacklin & Kyläpelimannit
La 27.2.2016 15 euroa
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Su 28.2.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Urho Hämäläinen duo
La 5.3.2016 15 euroa
Susanna Heikki & Voimaorkesteri
Su 6.3.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Elina H
La 12.3.2016 15 euroa
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
La 19.3.2016 15 euroa
Yölintu, Vonkamiehet
Su 20.3.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Esko Sartolahden yhtye
La 26.3.2016 15 euroa
Souvarit
La 2.4.2016 17 euroa
Sanni Kurkisuo
Su 3.4.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Keijo Nieminen
Su 10.4.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Anna-Liisa Räsänen & Onnenkulkijat
La 16.4.2016 15 euroa
Marita Taavitsainen
Pe 22.4.2016 15 euroa
Steve 'n' Seagulls
La 23.4.2016
Markku Aro
La 30.4.2016 vapunaatto 15 euroa
Anne Mattila & DEJA-VU
Su 1.5.2016 vapunpäivä
Kastanja
Su 15.5.2016 helluntai 14:00--17:30, 10 euroa
Duo Septimi
Su 22.5.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Urho Hämäläinen duo
Su 29.5.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Hannu Saksi
La 3.9.2016 15 euroa
Markku Aro & Diesel
La 10.9.2016 17 euroa
Finlanders
La 17.9.2016 14 euroa
Hurma
La 24.9.2016 15 euroa
FBI Beat
La 1.10.2016 15 euroa
Rosette & Charles Plogman
Su 2.10.2016
Anna-Liisa Räsänen
La 8.10.2016 17 euroa
Souvarit
Su 9.10.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Hannu Matilainen
La 15.10.2016 12 euroa
In The Mood & Suvi Karjula
Su 16.10.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Gunnar Taipaleen yhtye
Pe 21.10.2016 20 euroa
Popeda
La 22.10.2016 15 euroa
Tomi Markkola & Fernet
Su 23.10.2016
Jouko Lukkonen, Jokerit
La 29.10.2016 17 euroa
Leif Lindeman & Avec
Su 30.10.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Gunnar Taipaleen yhtye
Pe 4.11.2016 15 euroa
Stig
La 5.11.2016 18 euroa
Tuure Kilpeläinen & Kaihon Karavaani
Su 6.11.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Seija Irmeli
La 12.11.2016 17 euroa
Taikakuu
Su 13.11.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Duo Kastanja
Pe 18.11.2016 10 euroa
Jazz Duo Mariah Hortans & M Sandberg
La 19.11.2016 15 euroa
Onnenkerjäläiset & Tuomas Kaikkonen, Erika Vikman
Su 20.11.2016 14:30--18:30, 10 euroa
Hannu ja Erkki
Pe 25.11.2016 15 euroa
Pekkaniskan Pojat
La 26.11.2016 18 euroa
Jukka Poika
Su 27.11.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Jorma Turunen
La 3.12.2016 15 euroa
Anne Mattila, DejaVu
Su 4.12.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Kyläpelimannit
Pe 9.12.2016 15 euroa
Finlanders
La 10.12.2016 15 euroa
Sinitaivas
Su 11.12.2016 14:00--17:30, 10 euroa
Keijo Nieminen
La 17.12.2016 12 euroa
Marko Maunuksela
Su 18.12.2016 10 euroa
Duo Septimi
La 31.12.2016 uudenvuodenaatto 15 euroa
Eija Kantola & Omega
La 7.1.2017 15 euroa
Aki Samuli, Fantasia
Su 8.1.2017 14:00--17:30, 10 euroa
Gunnar Taipale
La 21.1.2017 15 euroa
Hurma
La 28.1.2017 15 euroa
Tarja Lunnas
La 4.2.2017 15 euroa
Marco Lundberg
La 11.2.2017 15 euroa
Finlanders
Su 12.2.2017
Jouni Raitio
La 18.2.2017
Avec & Leif Lindeman
La 25.2.2017 15 euroa
Marko Maunuksela, Talisman
La 4.3.2017 15 euroa
Tomi Markkola
Su 5.3.2017 14:00--17:30, 10 euroa
Gunnar Taipale
La 11.3.2017 17 euroa
Neljänsuora, Dry Capri
Su 12.3.2017 10 euroa
Jokerit, Jouko Lukkonen
La 18.3.2017 17 euroa
Souvarit
Su 19.3.2017 14:00--17:30, 13 euroa
Pekkaniskan Pojat
La 25.3.2017 16 euroa
Taikakuu
La 1.4.2017 20 euroa
Popeda
Su 2.4.2017 14:00--17:30, 10 euroa
Keijo Nieminen
Pe 7.4.2017 17 euroa
Steve `n`Seagulls
La 8.4.2017 15 euroa
Anneli Mattila
Su 9.4.2017 14:00--17:30, 15 euroa
Anna-Liisa Räsänen
La 15.4.2017 20 euroa
Lauri Tähkä
Su 16.4.2017 pääsiäinen 14:00--17:30, 10 euroa
Hannu Saksi & Erkki Kotomäki
La 22.4.2017 15 euroa
Sinitaivas
La 29.4.2017 15 euroa
Teemu Roivainen
Su 24.9.2017 10 euroa
Jouni Raitio
La 30.9.2017 15 euroa
Aki Samuli & Fantasia
Su 1.10.2017
Kari Kuusijoki
La 7.10.2017 17 euroa
Neljänsuora
Su 8.10.2017
Jouni Raitio
La 14.10.2017 18 euroa
Suvi Teräsniska
Su 15.10.2017 10 euroa
Seija Irmeli
Pe 20.10.2017 15 euroa
Modern Talking reloaded
La 21.10.2017 15 euroa
Tommi Soidinmäki
Su 22.10.2017
Gunnar Taipale
La 28.10.2017 24 euroa
Antti Tuisku
Su 29.10.2017 10 euroa
Jorma Turunen
La 4.11.2017 15 euroa
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
Su 5.11.2017 10 euroa
Kyläpelimannit
La 11.11.2017 16 euroa
Teflon Brothers
Pe 17.11.2017 15 euroa
Sinitaivas
La 18.11.2017 20 euroa
Su 19.11.2017 10 euroa
Urho Hämäläinen
Pe 24.11.2017 17 euroa
Laura Voutilainen
La 25.11.2017 18 euroa
Souvarit
Pe 1.12.2017 10 euroa
Saija Tuupanen & eXmiehet
La 2.12.2017 15 euroa
Yölintu
Su 3.12.2017
Esko Sartolahti
La 9.12.2017 15 euroa
Marko Maunuksela, Talisman
Su 10.12.2017 10 euroa
Keijo Nieminen