Ravintola Tulisuudelma, Vantaa

La 3.1.2004
Swingers
Ma 5.1.2004
Mistral & Anne Mattila
Ti 13.1.2004
Meiju Suvas & Port Payè
Ti 20.1.2004
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
To 22.1.2004
Bolero 1 & Lea Laven
Ti 27.1.2004
Jaguar & Mikko Kilkkinen
Pe 30.1.2004
Punainen kitara & Seppo Tammilehto
La 31.1.2004
Diesel & Markku Aro
Ti 3.2.2004
Fernet & Tomi Markkola
Ke 4.2.2004
Venus
To 12.2.2004
Rosette
Ti 17.2.2004
Taikakuu
Ti 24.2.2004
Kari Tapio
Ke 3.3.2004
Huikon veljekset
Ti 9.3.2004
Yölintu
Pe 19.3.2004
Venus, Sheidi
Ti 23.3.2004
Marita Taavitsainen
Ke 24.3.2004
Myrskylintu & Vesa Ollinmäki
Ke 7.4.2004
Tanssiorkesteri Helmi
Ti 13.4.2004
Charlies
La 17.4.2004
Venus
Ti 20.4.2004
Fortuna & Arja Koriseva
To 22.4.2004
Rosette
Ti 27.4.2004
Mekka & Paula Koivuniemi
Ke 28.4.2004
Flamingo & Jari Grek
To 29.4.2004
Flamingo & Jari Grek
Ti 4.5.2004
Mistral & Anne Mattila
Ke 5.5.2004
Taivalkunta Beat
La 8.5.2004
Annika Eklund
Ke 12.5.2004
HillStreet & Heidi Kukkula
Ti 18.5.2004
Finlanders
La 22.5.2004
Punainen kitara & Seppo Tammilehto
Ti 25.5.2004
Taikakuu
Ti 1.6.2004
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 2.6.2004
Myrskylintu & Vesa Ollinmäki
Ti 8.6.2004
Anneli Mattila & V.I.P.
Pe 11.6.2004
Annika Eklund
Ti 15.6.2004
Niskalenkki
Ti 29.6.2004
Rosette & Tiina Ruuska
To 1.7.2004
Rosette
Ti 6.7.2004
Meiju Suvas & Port Payè
Ti 13.7.2004
Bolero 1 & Lea Laven
To 15.7.2004
HillStreet
La 17.7.2004
HillStreet & Heidi Kukkula
Ti 3.8.2004
Monaco & Ari Klem, Kari Tapio
Ti 10.8.2004
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Ti 24.8.2004
Eino Grön
Ke 25.8.2004
Flamingo & Jari Grek
To 26.8.2004
Flamingo & Jari Grek
Ti 31.8.2004
Mekka & Paula Koivuniemi
To 2.9.2004
Pekkaniskan Pojat
Ke 8.9.2004
Öiset kitarat
Ti 14.9.2004
Kerosiini & Jouni Keronen, Jasmin Mäntylä
Ke 15.9.2004
Rami Välimäki
To 16.9.2004
Minna Sirkiä
Ti 21.9.2004
Souvarit
Ke 22.9.2004
Rytmiorkesteri Köyhät
To 7.10.2004
Flameband & Jaana Hiltunen
Ti 12.10.2004
Finlanders
Ti 19.10.2004
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ti 26.10.2004
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 27.10.2004
Channel Four
Ti 2.11.2004
Boogie
Ke 3.11.2004
Taivalkunta Beat
Pe 5.11.2004
Atlantis & Janne Joki
Ti 9.11.2004
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Ke 10.11.2004
Rytmiorkesteri Köyhät & Jani Niemi
To 11.11.2004
Rytmiorkesteri Köyhät & Jani Niemi
Ti 16.11.2004
Johanna Pakonen
Ke 17.11.2004
Flamingo & Jari Grek
To 18.11.2004
Flamingo & Jari Grek
Ti 23.11.2004
Bolero 1 & Lea Laven
Ke 24.11.2004
Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
Ti 30.11.2004
Mekka & Paula Koivuniemi
Ke 1.12.2004
Punainen kitara & Seppo Tammilehto
Ti 14.12.2004
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 22.12.2004
Pekkaniskan Pojat
Ti 28.12.2004
Meiju Suvas & Port Payè
To 30.12.2004
Minna Sirkiä
Ti 18.1.2005
Fernet & Tomi Markkola
Ti 25.1.2005
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
Ke 9.2.2005
Rosette & Tiina Ruuska
To 10.2.2005
Rosette
Ti 15.2.2005
Koivu & Marita Taavitsainen
Ti 22.2.2005
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
Ke 23.2.2005
Muuttolinnut & Tommi Nyyssönen
Ti 1.3.2005
Anneli Mattila & V.I.P., Sata kitaraa & Antti Huovila
To 3.3.2005
Minna Sirkiä
Ti 15.3.2005
Finlanders
Ke 16.3.2005
Kupla & Katri Aapalahti
La 19.3.2005
Fantasy & Vesa Oksanen
Ti 22.3.2005
Diesel & Markku Aro
Ke 23.3.2005
Ässät
Ti 29.3.2005
Rosso & Tarja Lunnas
To 31.3.2005
Niskalenkki
Ke 6.4.2005
Taivalkunta Beat
Ti 12.4.2005
Yölintu
Ke 13.4.2005
HillStreet & Heidi Kukkula
Ti 19.4.2005
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 20.4.2005
Jani Niemi
To 21.4.2005
Jani Niemi
Ti 26.4.2005
Unelmavävyt
Ke 27.4.2005
Flamingo & Jari Grek
To 28.4.2005
Flamingo & Jari Grek
Ti 3.5.2005
Meiju Suvas & Port Payè
Ke 11.5.2005
Markus Sextet
To 12.5.2005
Markus Sextet
Ti 17.5.2005
Souvarit
Ti 24.5.2005
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 31.5.2005
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ti 7.6.2005
Rosso & Tarja Lunnas
Ke 8.6.2005
Ässät
To 9.6.2005
Niskalenkki
Ti 14.6.2005
Mekka & Paula Koivuniemi
Ke 15.6.2005
Fantasy & Vesa Oksanen
To 16.6.2005
Fantasy & Vesa Oksanen
Ti 28.6.2005
Hänen orkesterinsa & Kari Tapio
To 30.6.2005
Solaris & Minna Sirkiä
Ti 5.7.2005
Diesel & Markku Aro
To 7.7.2005
HillStreet & Heidi Kukkula
Ti 12.7.2005
Fernet & Tomi Markkola
To 14.7.2005
Rosette
Ti 16.8.2005
Finlanders
Ke 24.8.2005
Rosette & Tiina Ruuska
To 25.8.2005
Rosette
Ti 30.8.2005
Lea Laven
Ti 6.9.2005
Tommys & Charles Plogman
Ke 7.9.2005
Markus Sextet
To 8.9.2005
Markus Sextet
Ti 13.9.2005
Juhamatti
Ke 14.9.2005
Kati Tuulia
To 15.9.2005
Kati Tuulia
Ti 20.9.2005
Tony Montana Band
Ke 21.9.2005
Taivalkunta Beat
Ti 27.9.2005
Eino Grön
Ke 28.9.2005
Channel Four
Ti 4.10.2005
Mekka & Paula Koivuniemi
La 8.10.2005
Fantasy & Vesa Oksanen
Ti 11.10.2005
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 19.10.2005
Ässät
To 20.10.2005
Ässät
Ti 25.10.2005
Omega & Eija Kantola
Ti 8.11.2005
Rosso & Tarja Lunnas
Ke 16.11.2005
Öiset kitarat
To 17.11.2005
Minna Sirkiä
Ti 22.11.2005
Riku Lätti
Ti 29.11.2005
Diesel & Markku Aro
Ke 30.11.2005
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 7.12.2005
Fantasy & Vesa Oksanen
To 8.12.2005
Fantasy & Vesa Oksanen
Ti 13.12.2005
Ari Klem
To 15.12.2005
Kati Tuulia
Ke 28.12.2005
HillStreet & Heidi Kukkula
Ke 4.1.2006
Ihmemaa & Liisa Tuhkanen
Ti 10.1.2006
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ke 11.1.2006
Rosette & Tiina Ruuska
To 12.1.2006
Rosette
Ti 17.1.2006
Niskalenkki
Pe 20.1.2006
Islanders & Danny & D'Voices
Ti 24.1.2006
Meiju Suvas & Port Payè
Ti 31.1.2006
Mistral & Anne Mattila
Ti 7.2.2006
Teemu Harjukari ja Taivaanrannanmaalarit
Ke 8.2.2006
Taivalkunta Beat
To 9.2.2006
Niskalenkki
La 11.2.2006
Fantasy & Vesa Oksanen
Ti 14.2.2006 ystävänpäivä
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ti 21.2.2006
Souvarit
Ke 1.3.2006
FinnFox, Essi Leppäkoski
To 2.3.2006
FinnFox, Essi Leppäkoski
Ti 7.3.2006
Tommys & Charles Plogman
Ke 8.3.2006 naisten päivä
Norolan Pojat
Ti 14.3.2006
Juha Simolan yhtye & Juha Simola
Ke 15.3.2006
Kati Tuulia
Ti 21.3.2006
Anneli Mattila & V.I.P.
To 23.3.2006
Rosette
La 25.3.2006
Laverock
Ti 28.3.2006
Rosette, T.T. Purontaka & Tähtitaivas
Ke 5.4.2006
Nelinpeli
To 6.4.2006
Nelinpeli
To 13.4.2006 kiirastorstai
Fantasy & Vesa Oksanen
Ti 18.4.2006
Tony Montana Band
Ti 25.4.2006
Omega & Eija Kantola
Ke 26.4.2006
Ässät
To 27.4.2006
Ässät
Ti 2.5.2006
Sputnik & Isto Hiltunen
La 13.5.2006
The Charades & Toni Rossi
Ti 16.5.2006
Finlanders
Ke 17.5.2006
Markus Sextet
To 18.5.2006
Johanna Debreczeni
Ti 23.5.2006
Yölintu
Ke 24.5.2006
Paula Koivuniemi
Ti 30.5.2006
Diesel & Markku Aro
Ke 31.5.2006
Väliaikainen
Ke 7.6.2006
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
To 8.6.2006
Rosette
Ti 13.6.2006
Fernet & Tomi Markkola
Ke 21.6.2006
Casa Grande
Ti 4.7.2006
Eino Grön
To 6.7.2006
Heidi Kukkula
Ti 11.7.2006
Omenapuu & Johanna Pakonen
To 20.7.2006
Kati Tuulia
Ti 25.7.2006
Sesam & Antti Raiski
Ti 1.8.2006
Boogie
Ti 22.8.2006
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Pe 25.8.2006
Mamba
Ti 5.9.2006
Diesel & Markku Aro
Ti 12.9.2006
Annika Eklund
Ke 13.9.2006
Taivalkunta Beat
Ke 20.9.2006
Punainen kitara, Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ti 26.9.2006
Tommys & Charles Plogman
Ti 3.10.2006
Rosso & Tarja Lunnas
To 5.10.2006
Rosette
Ti 10.10.2006
Charlies
La 14.10.2006
HillStreet & Heidi Kukkula
Ti 17.10.2006
Taikakuu
Ke 18.10.2006
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
To 19.10.2006
Sivas Regal
Ti 24.10.2006
FBI Beat
Ke 1.11.2006
Öiset kitarat
To 2.11.2006
Kismet & Kati Tuulia
Ke 8.11.2006
Ässät
To 9.11.2006
Ässät
Ke 15.11.2006
Markus Sextet
To 16.11.2006
Markus Sextet
Ti 21.11.2006
Sata kitaraa & Antti Huovila
Ke 22.11.2006
Pepito ja Pekka Saralevä
Ti 28.11.2006
NeljänSuora
Ke 29.11.2006
Kismet & Kati Tuulia
To 30.11.2006
Kismet & Kati Tuulia
Ti 12.12.2006
Diesel & Markku Aro
Ke 13.12.2006
Taivalkunta Beat
Ti 19.12.2006
Meiju Suvas & Velvet
Ke 20.12.2006
Väliaikainen
To 21.12.2006
Väliaikainen
Ti 2.1.2007
Boogie
Ti 9.1.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ti 16.1.2007
Mistral & Anne Mattila
Ke 17.1.2007
Sonja Tammi band
To 18.1.2007
Sonja Tammi band
Ke 24.1.2007
Sivas Regal
To 25.1.2007
Sivas Regal
Ti 30.1.2007
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung
Ti 6.2.2007
Yölintu
To 8.2.2007
Niskalenkki
Ti 13.2.2007
Tapani Kansa
To 15.2.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ti 27.2.2007
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
Ke 28.2.2007
Tanssiorkesteri Nevada & Markus Huitsi
To 1.3.2007
Jani ja Jetsetters, Christa Huikko Band
Ti 13.3.2007
FinnNostalgia, Boogie
Ke 14.3.2007
Kismet & Kati Tuulia
To 15.3.2007
Markus Sextet
Ti 20.3.2007
Tommys & Charles Plogman
Ke 21.3.2007
Kismet & Kati Tuulia
To 22.3.2007
Kismet & Kati Tuulia
Ti 27.3.2007
Diesel & Markku Aro
Ke 28.3.2007
Kismet & Kati Tuulia
Ti 3.4.2007
Seinäruusut
Ke 4.4.2007
Kismet & Kati Tuulia
Ti 10.4.2007
Lea Laven
Ke 11.4.2007
Kismet & Kati Tuulia
Ti 17.4.2007
Sata kitaraa & Antti Huovila
Ke 18.4.2007
Norolan Pojat
To 19.4.2007
Norolan Pojat
Ti 24.4.2007
Finlanders
Su 29.4.2007
La Strada
Ma 30.4.2007 vapunaatto
La Strada & Anita Hirvonen
Pe 4.5.2007
Kismet & Kati Tuulia
Ke 9.5.2007
Juha Metsäperä
To 10.5.2007
Sivas Regal
Ke 16.5.2007
Paula Koivuniemi
La 19.5.2007
Diesel & Markku Aro
Ti 29.5.2007
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 30.5.2007
Fantasy & Vesa Oksanen
To 31.5.2007
Fantasy & Vesa Oksanen
Ti 12.6.2007
Isto Hiltunen
Ke 13.6.2007
Ässät
To 14.6.2007
Ässät
La 16.6.2007
Fantasy & Vesa Oksanen
Ti 3.7.2007
Meiju Suvas & Vonkamiehet
Ti 10.7.2007
NeljänSuora
To 12.7.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
Ti 17.7.2007
Eija Kantola
To 19.7.2007
Moliéndo
Ti 24.7.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
To 26.7.2007
Vesa Oksanen
Ti 31.7.2007
Boogie
To 2.8.2007
Sonja Tammi band
To 9.8.2007
Rosette
Ti 14.8.2007
Jani ja Jetsetters
Ke 15.8.2007
Avalon
Ti 21.8.2007
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ti 28.8.2007
Marita Taavitsainen
Ke 5.9.2007
Juha Metsäperä
To 6.9.2007
Finlanders
Ti 11.9.2007
Antti Raiski
La 15.9.2007
Fantasy & Vesa Oksanen
Ti 18.9.2007
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 3.10.2007
Kismet & Kati Tuulia
Ti 9.10.2007
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
To 11.10.2007
Mistral & Anne Mattila
Ti 16.10.2007
Taikakuu
Ke 17.10.2007
Markus Sextet
To 18.10.2007
Markus Sextet
Ti 23.10.2007
Meiju Suvas & Moliéndo
Ti 6.11.2007
Sata kitaraa & Antti Huovila
Ke 7.11.2007
Voimaorkesteri
To 8.11.2007
Voimaorkesteri
Ti 13.11.2007
Charlies
La 17.11.2007
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung, konsertti
Ke 28.11.2007
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 11.12.2007
La Strada & Anita Hirvonen
Ke 12.12.2007
Sheriff & Jaana Hiltunen
To 13.12.2007
Niskalenkki, Sonja Tammi band
Ke 19.12.2007
Fantasy & Vesa Oksanen
To 20.12.2007
Fantasy & Vesa Oksanen
Ke 2.1.2008
Kismet & Kati Tuulia
To 3.1.2008
Kismet & Kati Tuulia
Ti 8.1.2008
Tommys & Charles Plogman
Ke 9.1.2008
Sivas Regal
To 10.1.2008
Sivas Regal
Ti 15.1.2008
Seitsemän seinähullua veljestä
Ke 23.1.2008
La Strada
To 24.1.2008
La Strada
Ti 29.1.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ti 5.2.2008
Jani ja Jetsetters
Ke 6.2.2008
Väliaikainen
To 7.2.2008
Väliaikainen
Ti 12.2.2008
Tulinen Sydän & Janne Tulkki
Ke 13.2.2008
Markus Sextet
To 14.2.2008 ystävänpäivä
Markus Sextet
Ti 11.3.2008
Taikakuu
Ke 12.3.2008
Avalon
Ke 19.3.2008
Kismet & Kati Tuulia
Ti 25.3.2008
NeljänSuora
Ke 26.3.2008
Kismet & Kati Tuulia
Ti 1.4.2008
Mistral & Anne Mattila
Ke 2.4.2008
Kismet & Kati Tuulia
To 3.4.2008
Rosette
Ti 8.4.2008
Antti Raiski
Ke 9.4.2008
Kismet & Kati Tuulia
Ti 15.4.2008
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ke 16.4.2008
Kismet & Kati Tuulia
To 17.4.2008
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Ke 23.4.2008
Kismet & Kati Tuulia
Ti 29.4.2008
Omega & Eija Kantola
Ke 7.5.2008
Monaco & Sirpa Liimatainen
Ti 13.5.2008
Meiju Suvas & Safir
Pe 16.5.2008
Kismet & Kati Tuulia
Ti 20.5.2008
Fernet & Tomi Markkola
Ke 21.5.2008
Marita Taavitsainen
To 22.5.2008
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri
Pe 23.5.2008
Paula Koivuniemi
Ti 3.6.2008
Boogie
Ke 4.6.2008
Channel Four
To 5.6.2008
Sivas Regal
Ti 10.6.2008
Tommys & Charles Plogman
Ke 11.6.2008
Rosette, Tiina Ruuska
To 12.6.2008
Rosette
Ti 17.6.2008
Jani ja Jetsetters
Ti 1.7.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ti 8.7.2008
Anneli Mattila & V.I.P.
Ti 5.8.2008
Juha Metsäperä
Ti 19.8.2008
Nelinpeli
Ke 20.8.2008
Ami Jaara ja Amico
To 21.8.2008
Ami Jaara ja Amico
Ke 27.8.2008
Ässät
To 28.8.2008
Ässät
Ti 2.9.2008
Danny & D'Voices
Ke 3.9.2008
Sami Keskitalo & Pohjoisen juna
To 4.9.2008
Monaco & Sirpa Liimatainen
Ti 9.9.2008
Meiju Suvas & Safir, Islanders & Danny & D'Voices
Ke 17.9.2008
Tomi Loppi Band & Carita Pennanen
To 18.9.2008
Tomi Loppi Band & Carita Pennanen
Ke 24.9.2008
Väliaikainen
To 25.9.2008
Väliaikainen
Ti 7.10.2008
Mistral & Anne Mattila
Ti 14.10.2008
Tommys & Charles Plogman
Ke 15.10.2008
Rosette, Tiina Ruuska
To 16.10.2008
Rosette
Ti 21.10.2008
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ti 18.11.2008
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 25.11.2008
Marita Taavitsainen
Ke 26.11.2008
Kismet & Kati Tuulia
To 27.11.2008
Kismet & Kati Tuulia
Ke 3.12.2008
Ami Jaara ja Amico
To 4.12.2008
Ami Jaara ja Amico
Ti 9.12.2008
Boogie
Ti 16.12.2008
Nelinpeli
Ke 17.12.2008
Väliaikainen
To 18.12.2008
Väliaikainen
Ti 30.12.2008
Meiju Suvas & Safir
Ti 13.1.2009
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ti 20.1.2009
NeljänSuora
Ti 27.1.2009
Mikael Konttinen & Nelinpeli
Ti 3.2.2009
Jani ja Jetsetters
Ke 4.2.2009
Channel Four
To 5.2.2009
Channel Four
Ti 10.2.2009
Omega & Eija Kantola
Ti 17.2.2009
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ke 18.2.2009
Rosette, Tiina Ruuska
To 19.2.2009
Rosette
Ti 24.2.2009
Resiina & Juha Metsäperä
Ti 3.3.2009
Tommys & Charles Plogman
Ke 4.3.2009
Kismet & Kati Tuulia
Ti 10.3.2009
Diesel & Markku Aro
Ke 11.3.2009
Kismet & Kati Tuulia
Ke 18.3.2009
Kismet & Kati Tuulia
Ti 24.3.2009
Taikakuu
Ke 25.3.2009
Kismet & Kati Tuulia
Ke 1.4.2009
Kismet & Kati Tuulia
To 2.4.2009
Jarmos-yhtye
Ti 7.4.2009
Mistral & Anne Mattila
Ke 8.4.2009
Ässät
Ke 15.4.2009
Väriloiste, Henkka ja Kulkurit, Monaco
To 16.4.2009
Myrskytuuli, Helminauha
Ti 21.4.2009
Boogie
Ke 29.4.2009
Väriloiste, Monaco
Ti 19.5.2009
Finlanders
To 21.5.2009 helatorstai
Mikael Konttinen & Nelinpeli
Pe 22.5.2009
Paula Koivuniemi
Ti 26.5.2009
La Strada & Anita Hirvonen
To 4.6.2009
Rosette
Ti 9.6.2009
Nelinpeli
To 11.6.2009
Niskalenkki
Ti 23.6.2009
Meiju Suvas & Safir
Ti 7.7.2009
Omenapuu & Johanna Pakonen
Ti 14.7.2009
Ilta & Janne Tulkki
Ti 21.7.2009
Boogie
Ti 28.7.2009
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
To 30.7.2009
Kismet
Ti 11.8.2009
Omega & Eija Kantola
Ti 18.8.2009
Rosette
Ti 25.8.2009
Meiju Suvas & Safir
Ke 26.8.2009
Jarkko Honkanen & Taiga
To 27.8.2009
Jarkko Honkanen & Taiga
To 10.9.2009
Pekka Nebelung ja Volga
Ti 22.9.2009
Fantasia & Amadeus Lundberg
Pe 25.9.2009
Paula Koivuniemi
Ti 29.9.2009
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
Ti 6.10.2009
Islanders & Danny & D'Voices
Ti 13.10.2009
Unelmavävyt
To 15.10.2009
Channel Four
Ti 20.10.2009
Pallosalama & Marko Lämsä
Ti 27.10.2009
Fernet & Tomi Markkola
Ti 3.11.2009
Boogie
To 5.11.2009
Ässät
Ti 10.11.2009
Taikakuu
To 12.11.2009
Taivalkunta Beat
Ti 17.11.2009
La Strada & Anita Hirvonen
Ti 24.11.2009
Diesel & Markku Aro
To 26.11.2009
T.T. Purontaka & Tähtitaivas
Ti 1.12.2009
Varjokuva
To 3.12.2009
Pekka Nebelung ja Volga
Ti 8.12.2009
FBI Beat & Markus Törmälä
Ti 15.12.2009
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
Ti 12.1.2010
Antti Tammilehdon yhtye & Topi Sorsakoski
To 14.1.2010
Octavia & Hanna Talikainen
Ti 19.1.2010
Tommys & Charles Plogman
Ti 2.2.2010 6 euroa
Souvarit
To 4.2.2010 6 euroa
Markku Laamanen, naistentanssit
Ti 9.2.2010 10 euroa
Boogie
To 11.2.2010 6 euroa
Petri Hervanto, naistentanssit
Ti 16.2.2010 10 euroa
Jani ja Jetsetters
To 18.2.2010 6 euroa
Väliaikainen, naistentanssit
Ti 23.2.2010 10 euroa
Janne Hurme
To 25.2.2010 6 euroa
Ässät, naistentanssit
Ti 2.3.2010
Octavia
To 4.3.2010
Meiju Suvas & Safir
Ti 16.3.2010
Anneli Mattila & V.I.P.
To 18.3.2010
Pekka Nebelung ja Volga
To 25.3.2010
Iskelmäyhtye Bohemia
Ti 30.3.2010
Mistral & Anne Mattila
Ti 6.4.2010
Resiina & Juha Metsäperä
To 8.4.2010 6 euroa
Eija Koriseva & Kari Isola ja Yön tähdet, naistentanssit
Ti 13.4.2010 12 euroa
Islanders & Danny & D'Voices
To 15.4.2010 6 euroa
Naistentanssit
Ti 20.4.2010 12 euroa
Annika Eklund
To 22.4.2010 6 euroa
Juhamatti & Timangi, naistentanssit
Ti 27.4.2010 10 euroa
Taikakuu
To 29.4.2010 6 euroa
The Smooth, naistentanssit
Ti 4.5.2010 12 euroa
Pekkaniskan Pojat
To 6.5.2010 6 euroa
Naistentanssit
Ti 11.5.2010 12 euroa
NeljänSuora
Ti 18.5.2010 12 euroa
Marita Taavitsainen
To 20.5.2010 6 euroa
Channel Four, naistentanssit
Pe 21.5.2010
Paula Koivuniemi
Ti 25.5.2010 12 euroa
A. Aallon rytmiorkesteri
To 27.5.2010 6 euroa
Ässät, naistentanssit
To 3.6.2010
Rosette & Tiina Ruuska, naistentanssit
Ti 8.6.2010
Tommys & Charles Plogman
To 10.6.2010
Veijarit & Sirpa Jokinen, naistentanssit
Ti 15.6.2010
Koivu, Ilta & Janne Tulkki
To 17.6.2010
Naistentanssit
Ti 29.6.2010
Kari Vepsä & Onnenmaa
To 1.7.2010
Pekka Nebelung ja Volga, naistentanssit
Ti 6.7.2010
Suvi Teräsniska
To 8.7.2010
Turhat Jätkät & Mika Peltoniemi, naistentanssit
Ti 13.7.2010
Jani ja Jetsetters
To 15.7.2010
Fantasy & Vesa Oksanen, naistentanssit
Ti 20.7.2010
Mikael Konttinen, Omenapuu & Johanna Pakonen, Nelinpeli
To 22.7.2010
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, naistentanssit
Ti 27.7.2010
Anneli Mattila & V.I.P.
To 29.7.2010
Matti Esko, naistentanssit
Ti 3.8.2010
Mistral & Anne Mattila
To 5.8.2010
The Smooth, naistentanssit
Ti 10.8.2010
Antti Tammilehdon yhtye
To 12.8.2010
Elixir & Virpi Piippo, naistentanssit
Ti 17.8.2010
Diesel & Markku Aro
To 19.8.2010
KinoJake, naistentanssit
Ti 24.8.2010
Mikael Konttinen, Nelinpeli
To 26.8.2010
Meiju Suvas & Suvas Regal, In The Mood, naistentanssit
Ti 31.8.2010
Rosso & Tarja Lunnas
To 2.9.2010
Pequeno, Tiina Pitkänen, naistentanssit
Ti 7.9.2010
Annika Eklund
To 9.9.2010
Kismet & Kati Tuulia, naistentanssit
Ti 14.9.2010
Varjokuva
To 16.9.2010
Naistentanssit
Ti 21.9.2010
NeljänSuora
Ti 28.9.2010
A. Aallon rytmiorkesteri
To 30.9.2010
Sputnik & Anna Hanski, naistentanssit
To 7.10.2010
Naistentanssit
Ti 12.10.2010
Boogie, Marion Rung
To 28.10.2010
In The Mood
Ti 2.11.2010
Finlanders
Ti 9.11.2010
Islanders & Danny & D'Voices
To 11.11.2010
Norolan Pojat
Ti 16.11.2010
Jani ja Jetsetters
To 18.11.2010
KinoJake
Ti 23.11.2010
Sinitaivas
To 25.11.2010
Pekka Nebelung ja Volga, naistentanssit
Ti 30.11.2010
Anneli Mattila & V.I.P.
To 2.12.2010
The Smooth, naistentanssit
Ti 7.12.2010
Nelinpeli
Ti 14.12.2010
Tommys & Charles Plogman
Ti 28.12.2010
Janne Tulkki
Ti 4.1.2011
Pekkaniskan Pojat
Ti 18.1.2011
Marita Taavitsainen
To 20.1.2011
Rosette & Tiina Ruuska, naistentanssit
Ti 25.1.2011
Antti Tammilehdon yhtye
To 27.1.2011
Ässät, naistentanssit
Ti 1.2.2011
Boogie
To 3.2.2011
Juhamatti & Timangi, naistentanssit
Ti 8.2.2011
Eija Kantola
To 10.2.2011
In The Mood, naistentanssit
Ti 15.2.2011
Meiju Suvas & Suvas Regal
To 17.2.2011
Martti Metsäkedon tanssiorkesteri, naistentanssit
Ti 22.2.2011
Diesel & Markku Aro
To 24.2.2011
Ami Jaara ja Amico & Mikko Kartano, naistentanssit
Pe 25.2.2011
Pahat sudet & Mariska
Ti 1.3.2011
Fantasia & Marko Maunuksela
To 3.3.2011
Matti Esko, naistentanssit
Pe 4.3.2011
Teleks
Ti 8.3.2011 naisten päivä
A. Aallon rytmiorkesteri
Ke 9.3.2011
Rich Lyons, Riku Sottinen
To 10.3.2011
Twisters & Taija Riihimäki & Tuomas Myllylä, naistentanssit
Pe 11.3.2011
Jean S
La 12.3.2011
Turusen pyssy
Ti 15.3.2011
Suvi Teräsniska
Ke 16.3.2011
Harri Lagström, Joni Koivuniemi
To 17.3.2011
Tulipunaruusut, naistentanssit
Pe 18.3.2011
Kaija Koo
La 19.3.2011
Lipsaset
Ti 22.3.2011
NeljänSuora
Ke 23.3.2011
J-P Pirinen, Sami Hedberg
To 24.3.2011
Jackpot & Henri Stenroth, naistentanssit
Pe 25.3.2011
Menneisyyden vangit
La 26.3.2011
Benny Lover
Ti 29.3.2011
Varjokuva
Ke 30.3.2011
Anitta Ahonen, Tomi Walamies
To 31.3.2011
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung, naistentanssit
Pe 1.4.2011
Popeda
La 2.4.2011
Aki Louhela Band
Ti 5.4.2011
ISKELMÄTIISTAI, Jani ja Jetsetters
Ke 6.4.2011
TULISUUDELMA COMEDY CLUB, ROBERT PETTERSSON, JUSSI SIMOLA
To 7.4.2011
NAISTENTANSSIT, TT PURONTAKA & TÄHTITAIVAS
Pe 8.4.2011
LAPINLAHDEN LINNUT
La 9.4.2011
TIGER STRIPES, Dinturist
Ti 12.4.2011
ISKELMÄTIISTAI, MIKKO MÄKELÄINEN & MYRSKYLYHTY
Ke 13.4.2011
TULISUUDELMA COMEDY CLUB, RICH LYONS, ARIMO MUSTONEN
To 14.4.2011
NAISTENTANSSIT, E-BAND
Pe 15.4.2011
HAPPORADIO
La 16.4.2011
MR. SUSHI
Ti 19.4.2011
ISKELMÄTIISTAI, TOMI MARKKOLA & FERNET
To 21.4.2011 kiirastorstai
FLIPPER
Pe 22.4.2011 pitkäperjantai
PAULA KOIVUNIEMI
La 23.4.2011
RESSU REDFORD & JUSSI RAINIO & SCANDINAVIAN HUNKS
Su 24.4.2011 pääsiäinen
REMIX!
Ti 26.4.2011
ISKELMÄTIISTAI, JANI JALKANEN & HÄNEN ORKESTERINSA
To 28.4.2011
NAISTENTANSSIT, TAXI & LUMO
Pe 29.4.2011
La 30.4.2011 vapunaatto
TELAKETJU
Ti 3.5.2011
ISKELMÄTIISTAI, TAIKAKUU
To 5.5.2011
Vaihtomiehet & Janne Hurme, naistentanssit
Pe 6.5.2011
Juha Tapio
La 7.5.2011
Aimo
Ti 10.5.2011
Unelmavävyt
To 12.5.2011
KinoJake, naistentanssit
Pe 13.5.2011
Dingo
La 14.5.2011
Kadi ja Overtones
Ti 17.5.2011
Mistral & Anne Mattila
To 19.5.2011
Rosette & Tiina Ruuska, naistentanssit
Pe 20.5.2011
Mamba
Ti 24.5.2011
FBI Beat & Markus Törmälä
To 26.5.2011
Ässät, naistentanssit
Pe 27.5.2011
Osmo's Cosmos
La 28.5.2011
Mr Hyde
Ti 31.5.2011
Tulinen Sydän & Janne Tulkki, Ilta
Ke 1.6.2011
Mr C
To 2.6.2011 helatorstai
Suljettu
Pe 3.6.2011
Jenni Vartiainen
La 4.6.2011
Alliance
Ti 7.6.2011
Mikael Konttinen & Nelinpeli
To 9.6.2011
In The Mood, naistentanssit
Pe 10.6.2011
Cheek
La 11.6.2011
Mr Sushi
Ti 14.6.2011
Suvi Teräsniska
Ke 15.6.2011
Sami Hedberg
To 16.6.2011
Tommys & Charles Plogman, naistentanssit
Pe 17.6.2011
Sleepy Sleepers
La 18.6.2011
Playa Band
Ma 20.6.2011
Suljettu
Ti 28.6.2011
Rosette & Kaija Lustila
To 30.6.2011
New Harlem & Saija Varjus, naistentanssit
Pe 1.7.2011
Anna Abreu
La 2.7.2011
Kadi ja Overtones
Pe 8.7.2011
Suurlähettiläät
La 9.7.2011
Supersonic
Pe 15.7.2011
Movetron & Pandora
La 16.7.2011
Mr C
Pe 22.7.2011
Kotiteollisuus
La 23.7.2011
Disco Inferno
Pe 29.7.2011
Egotrippi
La 30.7.2011
Sound Family
Ti 2.8.2011
Charlies
To 4.8.2011
E-band, naistentanssit
Pe 5.8.2011
Antti Tuisku
La 6.8.2011
Lipsaset
Ti 9.8.2011
Arja Koriseva
To 11.8.2011
Ami Jaara ja Amico & Mikko Kartano, naistentanssit
Pe 12.8.2011
Lauri Ylönen
La 13.8.2011
Joku paikallinen bändi
Ti 16.8.2011
Jani ja Jetsetters
To 18.8.2011
Juhamatti & Timangi, naistentanssit
Pe 19.8.2011
Fintelligens
La 20.8.2011
Remix!
Ti 23.8.2011
Boogie
To 25.8.2011
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung, Kalle Jussila, naistentanssit
Pe 26.8.2011
Lovex
La 27.8.2011
Likka
Ti 30.8.2011
Meiju Suvas
To 1.9.2011
Väliaikainen, naistentanssit
Pe 2.9.2011
Menneisyyden vangit
La 3.9.2011
Coverfield
Ti 6.9.2011
Marita Taavitsainen
To 8.9.2011
KinoJake, naistentanssit
Pe 9.9.2011
Stella
La 10.9.2011
Helsinki pop machine
Ti 13.9.2011
Finlanders
Ke 14.9.2011
Arimo Mustonen & Rich Lyons
To 15.9.2011
Janne Hurme, naistentanssit
Pe 16.9.2011
Paleface
La 17.9.2011
Kadi ja Overtones
Ti 20.9.2011
Omenapuu & Johanna Pakonen
To 22.9.2011
Norolan Pojat, naistentanssit
Pe 23.9.2011
Jussi Rainio & Ressu Redford
La 24.9.2011
Benny Lover
Ti 27.9.2011
Myrskytuuli
Ke 28.9.2011
Norolan Pojat, Joni Koivuniemi & Fredi Lilius
To 29.9.2011
Graniitti & Rainer Bollström, naistentanssit
Pe 30.9.2011
Anna Puu
La 1.10.2011
Phil Harmonic
Ti 4.10.2011
Sinitaivas
To 6.10.2011
Tony Montana, naistentanssit
Pe 7.10.2011
Haloo Helsinki, Haddaway
La 8.10.2011
Disco Inferno
Ti 11.10.2011
FBI Beat
Ke 12.10.2011
Jack Björklund & Pete Kosonen
To 13.10.2011
T.T. Purontaka & Tähtitaivas, naistentanssit
Pe 14.10.2011
Tommi Läntinen
La 15.10.2011
Gebardi
Ti 18.10.2011
Finlanders, Hurma
To 20.10.2011
Twisters & Taija Riihimäki & Tuomas Myllylä, naistentanssit
Pe 21.10.2011
Jean S
La 22.10.2011
Telaketju, Dinturist
Ti 25.10.2011
Charles Plogman & Ronnies
Ke 26.10.2011
Arimo Mustonen & J-P Pirinen
To 27.10.2011
Tulipunaruusut, naistentanssit
Pe 28.10.2011
Haloo Helsinki!
La 29.10.2011
Alliance
Ti 1.11.2011
A. Aallon rytmiorkesteri
To 3.11.2011
The Smooth, naistentanssit
Pe 4.11.2011
Suurlähettiläät
La 5.11.2011
Mr Sushi
Ti 8.11.2011
Omega & Eija Kantola
Ke 9.11.2011
Jussi Simola & Jack Björklund
To 10.11.2011
KinoJake, naistentanssit
Pe 11.11.2011
Mamba
La 12.11.2011
Southfork sound machine
Ti 15.11.2011
Charlies
Ke 16.11.2011
Sami Hedberg & Jack Björklund
To 17.11.2011
Pekka Nebelung ja Volga & Pekka Nebelung, naistentanssit
Pe 18.11.2011
Egotrippi
La 19.11.2011
Mr C
Ti 22.11.2011
Diesel & Markku Aro
Ke 23.11.2011
Anitta Ahonen & Joni Koivuniemi
To 24.11.2011
Rosette & Tiina Ruuska, naistentanssit
Pe 25.11.2011
Laura Voutilainen
La 26.11.2011
Playa Band
Ti 29.11.2011
Taikakuu
To 1.12.2011
Juhamatti & Timangi, naistentanssit
Pe 2.12.2011
Frederik
La 3.12.2011
Mr Hyde
Ma 5.12.2011
Joku paikallinen bändi
Ti 6.12.2011 itsenäisyyspäivä
Suljettu
To 8.12.2011
Norolan Pojat, naistentanssit
Pe 9.12.2011
PMMP
La 10.12.2011
Lipsaset
Ti 13.12.2011
Boogie
Ke 14.12.2011
Riku Sottinen & Marko Kämäräinen
To 15.12.2011
Matti Esko, naistentanssit
Pe 16.12.2011
Popeda
La 17.12.2011
Turusen pyssy
Ti 20.12.2011
Suljettu
Ke 21.12.2011
Suljettu
To 22.12.2011
Suljettu
Pe 23.12.2011
Suljettu
La 24.12.2011 jouluaatto
Suljettu
Su 25.12.2011 joulupäivä
Party Proof
Ma 26.12.2011 tapaninpäivä
Suljettu
Ti 27.12.2011
Suljettu
Ke 28.12.2011
Suljettu
To 29.12.2011
Suljettu
Pe 30.12.2011
Scandinavian Hunks & Pandora
La 31.12.2011 uudenvuodenaatto
Osmo's Cosmos
Ti 3.1.2012
Suljettu
To 5.1.2012
Phil Harmonic
Pe 6.1.2012
Virve Rosti
La 7.1.2012
Ron Jeremy Big Band
Ti 10.1.2012
Meiju Suvas & Suvas Regal
To 12.1.2012
Ässät, naistentanssit
Pe 13.1.2012
Lord Est
La 14.1.2012
Meiju Suvas
Ti 17.1.2012
Charlies
To 19.1.2012
In The Mood, naistentanssit
La 21.1.2012
Hausmylly & CatCat
Ti 24.1.2012
Hänen orkesterinsa & Jani Jalkanen
To 26.1.2012
Kasmir & Jari Grek, naistentanssit
Pe 27.1.2012
Dingo
La 28.1.2012
Kadi ja Overtones
Ti 31.1.2012
Tommys, Charles Plogman & Ronnies
Ti 7.2.2012
Varjokuva
Ti 14.2.2012 ystävänpäivä
Sinitaivas
To 16.2.2012
Norolan Pojat
Ti 21.2.2012
Myrskylyhty & Mikko Mäkeläinen
To 23.2.2012
Jackpot
Pe 2.3.2012
Happoradio
To 8.3.2012 naisten päivä
KinoJake
Ti 13.3.2012
Syke
Ti 20.3.2012
Finlanders
To 29.3.2012
Caravan & Juha Hautaluoma, Octavia & Tony Montana
Ti 3.4.2012
Diesel & Markku Aro
Ti 10.4.2012
Myrskytuuli
To 12.4.2012
Jackpot, Jukka Hallikainen
Ti 17.4.2012
Boogie
To 19.4.2012
Rosette, Tiina Ruuska
Ti 24.4.2012
Jenna Bågeberg
Ti 8.5.2012
Mistral & Anne Mattila
Ti 15.5.2012
Unelmavävyt
Ke 16.5.2012
Gebardi
Ti 29.5.2012
Pekkaniskan Pojat
To 7.6.2012
Ässät
Ti 12.6.2012
Meiju Suvas & Suvas Regal
To 14.6.2012
Kasmir & Jari Grek, naistentanssit
Pe 15.6.2012
Kotiteollisuus
Ti 19.6.2012
Suljettu
Ke 20.6.2012
Suljettu
Ti 26.6.2012
Anniina Mattila
To 28.6.2012
Janina Aro Band, naistentanssit
Pe 29.6.2012
Scandinavian music group
La 30.6.2012
Turusen pyssy
Pe 6.7.2012
PMMP
La 7.7.2012
Party Proof
Pe 13.7.2012
Happoradio
La 14.7.2012
Mr C
Pe 20.7.2012
Kuningasidea & Lord Est
La 21.7.2012
Joku paikallinen bändi
Pe 27.7.2012
La 28.7.2012
Supersonic
To 2.8.2012
Ami Jaara ja Amico, suljettu
Pe 3.8.2012
Cheek
La 4.8.2012
Mr Hyde
Ti 7.8.2012
Marion Rung
To 9.8.2012
Octavia & Tony Montana, naistentanssit
Pe 10.8.2012
Jussi Rainio & Ressu Redford
La 11.8.2012
Likka
Ti 14.8.2012
Tommys, Charles Plogman & Ronnies
To 16.8.2012
Channel Four, Janne Hurme, naistentanssit
Ti 21.8.2012
Suvi Teräsniska
To 23.8.2012
Naistentanssit
Pe 24.8.2012
Napander & Martti Servo, Kaija Koo
La 25.8.2012
Joku paikallinen bändi
Ti 28.8.2012
Charlies
To 30.8.2012
Rosette, Tiina Ruuska, naistentanssit
Pe 31.8.2012
Jukka Poika
To 6.9.2012
Hurma
Pe 7.9.2012
Aikakone
La 8.9.2012
Kadi ja Overtones
Ti 11.9.2012
Tarja Lunnas
To 13.9.2012
Naistentanssit, In The Mood
Pe 14.9.2012
Menneisyyden vangit
Ti 18.9.2012
Sinitaivas
To 20.9.2012
Naistentanssit, Twisters
Pe 21.9.2012
Jean S
Ti 25.9.2012
A. Aallon rytmiorkesteri
To 27.9.2012
Naistentanssit, Norolan Pojat
Pe 28.9.2012
Mariska, Pahat sudet
Ti 2.10.2012
Matti ja Teppo
To 4.10.2012
Naistentanssit, Ässät
Pe 5.10.2012
Haloo Helsinki!
La 6.10.2012
Gebardi
Ti 9.10.2012
Jani Jalkanen, Hänen orkesterinsa
To 11.10.2012
Naistentanssit, Tulipunaruusut
Pe 12.10.2012
Poets of The Fall
La 13.10.2012
Jelly
Ti 16.10.2012
Tapani Kansa
To 18.10.2012
Naistentanssit, Rainer Bollström, Graniitti
Pe 19.10.2012
Don Johnson Big Band
La 20.10.2012
Benny Lover
Ti 23.10.2012
Eini ja Boogie
To 25.10.2012
Naistentanssit, Channel Four
La 27.10.2012
Telaketju
Ti 30.10.2012
Lemmenklaani
To 1.11.2012
Naistentanssit, Tero Tielinen Band
Pe 2.11.2012
Phil Harmonic
La 3.11.2012
Apulanta
Ti 6.11.2012
NeljänSuora, La Strada & Anita Hirvonen
To 8.11.2012
Naistentanssit
La 10.11.2012
Mr Sushi
Ti 13.11.2012
Suvi Karjula, Avec
To 15.11.2012
Naistentanssit, Ami Jaara ja Amico
Pe 16.11.2012
Mamba
La 17.11.2012
Mr Hyde
Ti 20.11.2012
Anitta Mattila, Mistral & Anne Mattila
To 22.11.2012
Naistentanssit, Matti Esko
Pe 23.11.2012
Esiintyjä avoin
La 24.11.2012
Disco Inferno
Ti 27.11.2012
Anita Hirvonen
To 29.11.2012
Naistentanssit, Norolan Pojat
Pe 30.11.2012
Gebardi
La 1.12.2012
Lipsaset
Ti 4.12.2012
Eino Grön & Niskalenkki
Ke 5.12.2012
Frederik
To 6.12.2012 itsenäisyyspäivä
Suljettu
Pe 7.12.2012
Laura Voutilainen
La 8.12.2012
Playa Band
Ti 11.12.2012
Charlies
To 13.12.2012
Naistentanssit, In The Mood
Pe 14.12.2012
Neljä ruusua
La 15.12.2012
Turusen pyssy
Ti 18.12.2012
Meiju Suvas & Suvas Regal
To 20.12.2012
Naistentanssit, Kalle Jussila
Pe 21.12.2012
Elonkerjuu
La 22.12.2012
Remix!
Ti 25.12.2012 joulupäivä
Heartbeat
To 27.12.2012
Suljettu
Pe 28.12.2012
Virve Rosti
La 29.12.2012
Aimo
Ma 31.12.2012 uudenvuodenaatto
Osmo's Cosmos
To 10.1.2013
Tulipunaruusut
Ti 15.1.2013
Taikakuu
Ti 22.1.2013
Marion Rung
To 24.1.2013
Tiina Ruuska, Rosette, naistentanssit
Pe 25.1.2013
Cheek
La 26.1.2013
Flipper
To 31.1.2013
Naistentanssit, Norolan Pojat
Pe 1.2.2013
PMMP
Ti 5.2.2013
Pekkaniskan Pojat
To 7.2.2013
Ami Jaara ja Amico & Mikko Kartano, naistentanssit
Pe 8.2.2013
Jean S
La 9.2.2013
Remix!
Ti 12.2.2013
NeljänSuora
To 14.2.2013 ystävänpäivä
Channel Four, naistentanssit
La 16.2.2013
Sputnik
Ti 19.2.2013
Yölintu
To 21.2.2013
Naistentanssit, Kalle Jussila
Pe 22.2.2013
Anna Puu
La 23.2.2013
Kerma
Ti 26.2.2013
Hurma
To 28.2.2013
Naistentanssit, Hopeinen Q, HopeinenKuu
Pe 1.3.2013
Ismo Alanko
La 2.3.2013
Joku paikallinen bändi
Ti 5.3.2013
Marita Taavitsainen
To 7.3.2013
Naistentanssit
La 9.3.2013
Mr Sushi
Ti 12.3.2013
Kake Randelin, Presto
To 14.3.2013
Naistentanssit, Rainer Bollström, Graniitti
Pe 15.3.2013
Dingo
La 16.3.2013
Jelly
Ti 19.3.2013
Suvi Karjula, Avec
To 21.3.2013
Sanna-Mari Titov, Palapeli, naistentanssit
Pe 22.3.2013
The 69 Eyes
La 23.3.2013
Benny Lover
Ti 26.3.2013
Myrskytuuli
Pe 29.3.2013 pitkäperjantai
Gebardi, Scandinavian Hunks
La 30.3.2013
Poppadelic
Su 31.3.2013 pääsiäinen
Ron Jeremy Big Band
Ti 2.4.2013
Meiju Suvas, Suvas Regal
To 4.4.2013
Naistentanssit, Nalle Lehtonen ja Tulinen trumpetti
Pe 5.4.2013
Kaija Koo
La 6.4.2013
Playa Band
Ti 9.4.2013
Eini ja Boogie
To 11.4.2013
Naistentanssit, Jackpot
Pe 12.4.2013
Laura Närhi
Ti 16.4.2013
Janne Tulkki, Tulinen Sydän
To 18.4.2013
Naistentanssit, Norolan Pojat
Pe 19.4.2013
Haloo Helsinki!
La 20.4.2013
Mr Hyde
Ti 23.4.2013
Heikki Koskelo & Taivaankaari
To 25.4.2013
Naistentanssit, In The Mood
Pe 26.4.2013
La 27.4.2013
Beatwave
Ti 30.4.2013 vapunaatto
Virve Rosti
To 2.5.2013
Naistentanssit, Matti Esko
Pe 3.5.2013
Von Hertzen Brothers
Ti 7.5.2013
Tapani Kansa, Pepito ja Pekka Saralevä
Ke 8.5.2013
Gebardi
Pe 10.5.2013
Petri Nygård
La 11.5.2013
Disco Inferno
Ti 14.5.2013
Jani Jalkanen, Hänen orkesterinsa
Pe 17.5.2013
Laura Voutilainen
Ti 21.5.2013
Eija Kantola, Omega
To 23.5.2013
Naistentanssit, Mika Peltoniemi, Turhat Jätkät
Pe 24.5.2013
Antti Tuisku
La 25.5.2013
Likka
Ti 28.5.2013
Antti Raiski, Sesam
To 30.5.2013
Naistentanssit, Kalle Jussila
Pe 31.5.2013
Elastinen
La 1.6.2013
Mr Sushi
Ti 4.6.2013
Finlanders
To 6.6.2013
Naistentanssit, Tiina Ruuska, Rosette
Pe 7.6.2013
Pandora, Disco Inferno
Pe 14.6.2013
Juha Tapio
Pe 28.6.2013
Neljä ruusua
La 29.6.2013
Mr C
Pe 5.7.2013
PMMP
La 6.7.2013
Heartbeat
Pe 12.7.2013
Poets of The Fall
La 13.7.2013
Supersonic
Pe 19.7.2013
Stella
La 20.7.2013
Saigon
Pe 26.7.2013
Mamba
La 27.7.2013
Remix!
Pe 2.8.2013
Don Johnson Big Band
La 3.8.2013
Sputnik
Pe 9.8.2013
Haloo Helsinki
Ti 13.8.2013
Rosso
To 15.8.2013
Sanna-Mari Titov, Palapeli, naistentanssit
Pe 16.8.2013
Kotiteollisuus
La 17.8.2013
Coverfield
Ti 20.8.2013
Lemmenklaani
To 22.8.2013
Naistentanssit, Hopeinen Q
Pe 23.8.2013
Anssi Kela
La 24.8.2013
Joku paikallinen bändi
Ti 27.8.2013
Jani ja Jetsetters
To 29.8.2013
Naistentanssit, Kalle Jussila
Pe 30.8.2013
Virve Rosti, Freeman, Menneisyyden vangit
La 31.8.2013
Turusen pyssy
Ti 3.9.2013
Taikakuu
To 5.9.2013
Naistentanssit, E-band
Pe 6.9.2013
Ressu Redford
La 7.9.2013
Disco Inferno
Ti 10.9.2013
A. Aallon rytmiorkesteri, Esme Manns
To 12.9.2013
Naistentanssit, Mika Peltoniemi, Turhat Jätkät, Lotta Skog
La 14.9.2013
Kadi ja Overtones
Ti 17.9.2013
Marita Taavitsainen, Koivu
To 19.9.2013
Naistentanssit, In The Mood
La 21.9.2013
Aimo
Ti 24.9.2013
Antti Tammilehdon yhtye & Kalle Kaaja
To 26.9.2013
Naistentanssit, Norolan Pojat
Pe 27.9.2013
La 28.9.2013
Telaketju
Ti 1.10.2013
Sinitaivas
To 3.10.2013
Naistentanssit, Tony Montana
Pe 4.10.2013
Paula Koivuniemi
Ti 8.10.2013
Pekkaniskan Pojat
To 10.10.2013
Ässät, naistentanssit
Pe 11.10.2013
J. Karjalainen
La 12.10.2013
E-Type
Ti 15.10.2013
Hurma
To 17.10.2013
Naistentanssit
Pe 18.10.2013
Lauri Tähkä
Ti 22.10.2013
Eini ja Boogie
To 24.10.2013
Naistentanssit, Rainer Bollström, Graniitti
Pe 25.10.2013
Petri Nygård
Ti 29.10.2013
Myrskytuuli
To 31.10.2013
Naistentanssit, Kalle Jussila
Pe 1.11.2013
Popeda
La 2.11.2013
Gebardi
Ti 5.11.2013
Tapani Kansa, Pepito ja Pekka Saralevä
To 7.11.2013
Tiina Ruuska, Rosette, naistentanssit
Pe 8.11.2013
Mamba
La 9.11.2013
Benny Lover
Ti 12.11.2013
Syke
To 14.11.2013
Naistentanssit, E-band
Pe 15.11.2013
Laura Voutilainen
La 16.11.2013
Playa Band
Ti 19.11.2013
Meiju Suvas, Suvas Regal
To 21.11.2013
Naistentanssit, Tulipunaruusut
Pe 22.11.2013
Virve Rosti, Toyboys
La 23.11.2013
Jelly
Ti 26.11.2013
Charles Plogman, Pientä unelmaa
To 28.11.2013
Naistentanssit, Sanna-Mari Titov, Palapeli
Pe 29.11.2013
Jean S
La 30.11.2013
Phil Harmonic
Ti 3.12.2013
NeljänSuora
To 5.12.2013
Frederik, Cafe Dynamite
La 7.12.2013
Joku paikallinen bändi
Ti 10.12.2013
Johanna Debreczeni, Keidas, Jouni Keronen
To 12.12.2013
Naistentanssit, Hopeinen Q, HopeinenKuu
Pe 13.12.2013
Kaija Koo
La 14.12.2013
Cheek
Ti 17.12.2013
Jani Jalkanen, Hänen orkesterinsa
To 19.12.2013
Naistentanssit, Sanna-Mari Titov
La 21.12.2013
Heartbeat
Ke 25.12.2013 joulupäivä
Joku paikallinen bändi
Pe 27.12.2013
Samuli Edelmann
La 28.12.2013
Remix!
Ti 31.12.2013 uudenvuodenaatto
Osmo's Cosmos
Pe 3.1.2014
Gebardi
Pe 10.1.2014
Playa Band
Ti 14.1.2014
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva, Hovinarrit
To 16.1.2014
Esme Manns, Broadway, naistentanssit
La 18.1.2014
Kerma
Ti 21.1.2014
Markku Aro, Diesel
To 23.1.2014
Kalle Jussila, naistentanssit
La 25.1.2014
Eini ja Boogie
Ti 28.1.2014
Heikki Koskelo & Taivaankaari, Fantasia, Marko Maunuksela
Pe 31.1.2014
Kuningasidea
La 1.2.2014
Mr Hyde
Ti 4.2.2014
Heikki Koskelo & Taivaankaari
To 6.2.2014
Naistentanssit, Esme Manns, Broadway
Pe 7.2.2014
Indica
La 8.2.2014
Joku paikallinen bändi
Ti 11.2.2014
Pekkaniskan Pojat
To 13.2.2014
Naistentanssit, E-band
Pe 14.2.2014 ystävänpäivä
Jenni Vartiainen
La 15.2.2014
Disco Inferno
Ti 18.2.2014
Meiju Suvas, Suvas Regal
To 20.2.2014
Naistentanssit, Esme Manns, Broadway
La 22.2.2014
Telaketju
Ti 25.2.2014
Myrskytuuli
To 27.2.2014
Kalle Jussila, naistentanssit
Pe 28.2.2014
Klamydia
Ti 4.3.2014
In The Mood, Suvi Karjula
To 6.3.2014
Esme Manns & Broadway, naistentanssit
Pe 7.3.2014
Antti Tuisku
La 8.3.2014 naisten päivä
Likka
Ti 11.3.2014
Sinitaivas
To 13.3.2014
E-band, naistentanssit
Pe 14.3.2014
Ti 18.3.2014
Hurma
To 20.3.2014
Esme Manns & Broadway, naistentanssit
Pe 21.3.2014
Poppadelic
Ti 25.3.2014
Janne Tulkki & Tulinen Sydän
To 27.3.2014
Kalle Jussila, naistentanssit
La 29.3.2014
Playa Band
To 3.4.2014
Broadway & Esme Manns
Ti 8.4.2014
Taikakuu
Ti 15.4.2014
Rosso & Tarja Lunnas
Ti 22.4.2014
Tulipunaruusut
To 24.4.2014
Kalle Jussila, naistentanssit
Pe 25.4.2014
Ressu Redford
La 26.4.2014
Aimo
Ti 29.4.2014
Antti Raiski, Sesam
Ti 6.5.2014
Unelmavävyt
Pe 9.5.2014
Popeda
La 10.5.2014
Poppadelic
Ti 13.5.2014
Tony Montana
To 15.5.2014
Naistentanssit, Sunny Group
Pe 16.5.2014
Happoradio
La 17.5.2014
Joku paikallinen bändi
Ti 20.5.2014
Jani ja Jetsetters
To 22.5.2014
Esme Manns, Broadway, naistentanssit
Pe 23.5.2014
Kolmas nainen
Ti 27.5.2014
Tapani Kansa, Pepito ja Pekka Saralevä
Ke 28.5.2014
Gebardi
Pe 30.5.2014
Anna Abreu
La 31.5.2014
Jelly
Ti 3.6.2014
Pekkaniskan Pojat
Pe 6.6.2014
Petri Nygård
La 7.6.2014
Heartbeat
Pe 13.6.2014
Erin Anttila
La 14.6.2014
Visitor
Pe 27.6.2014
Lauri Tähkä
Pe 4.7.2014
Jukka Poika, Sound Explosion Band
La 5.7.2014
Supersonic
Pe 11.7.2014
Neljä ruusua
La 12.7.2014
Disco Inferno
Pe 25.7.2014
Nopsajalka
La 26.7.2014
Coverfield
Pe 1.8.2014
Kotiteollisuus
La 2.8.2014
Joku paikallinen bändi
Pe 8.8.2014
Sami Pitkämö
La 16.8.2014
Playa Band
Ti 19.8.2014
Eini ja Boogie, In The Mood & Suvi Karjula
To 21.8.2014
Naistentanssit, Kalle Jussila
Pe 22.8.2014
Suvi Teräsniska
Ti 26.8.2014
Taivaankaari & Heikki Koskelo, Kyösti Mäkimattila
Pe 29.8.2014
Sinkkubileet, Käsityöläiset, Scandinavian Hunks
La 30.8.2014
Benny Lover
Ti 2.9.2014
Unelmavävyt
Pe 5.9.2014
Virve Rosti, Toyboys
Ti 9.9.2014
Finlanders
Pe 12.9.2014
Elastinen
Ti 16.9.2014
Fantasia & Marko Maunuksela
To 18.9.2014
Broadway & Esme Manns
Pe 19.9.2014
Scandinavian music group
Ti 23.9.2014
Charlies
Ti 30.9.2014
Hovinarrit
Ti 7.10.2014
Taivaankaari & Heikki Koskelo
Ti 14.10.2014
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ti 28.10.2014
Myrskytuuli
To 30.10.2014
Broadway & Esme Manns
Ti 4.11.2014
Meiju Suvas & Suvas Regal
Ti 11.11.2014
Pekkaniskan Pojat
To 13.11.2014
Naistentanssit, Kalle Jussila, Ano
Pe 14.11.2014
Erin Anttila
Ti 18.11.2014
Taikakuu
To 20.11.2014
Naistentanssit, Hannu Auvinen Group
Pe 21.11.2014
Osmo's Cosmos
La 22.11.2014
Playa Band
Ti 25.11.2014
Hurma
To 27.11.2014
Naistentanssit, E-band
Ti 2.12.2014
Tony Montana
To 4.12.2014
Naistentanssit, E-band
Pe 5.12.2014
Frederik, Cafe Dynamite
Ti 9.12.2014
In The Mood & Suvi Karjula
To 11.12.2014
Kalle Jussila, Ano, naistentanssit
Pe 12.12.2014
Popeda
La 13.12.2014
Disco Inferno
La 20.12.2014
Jelly
Ke 31.12.2014 uudenvuodenaatto
Joku paikallinen bändi
La 3.1.2015
Benny Lover
Ti 20.1.2015
Finlanders
To 22.1.2015
Hannu Auvinen Group
Pe 23.1.2015
Jonne Aaron
Ti 27.1.2015
KinoJake
To 29.1.2015
Kalle Jussila, Ari Nylundin orkesteri
Pe 30.1.2015
Virve Rosti, Toyboys
Ti 3.2.2015
Tapani Kansa, Pepito ja Pekka Saralevä
Pe 6.2.2015
Happoradio
Ti 10.2.2015
Jani ja Jetsetters
To 12.2.2015
Flameband
Pe 20.2.2015
Pete Parkkonen
Ti 24.2.2015
Unelmavävyt
To 26.2.2015
Kalle Jussila, Ari Nylundin orkesteri
Pe 27.2.2015
Poets of The Fall
La 28.2.2015
Aimo
Ti 3.3.2015
In The Mood & Suvi Karjula
Pe 6.3.2015
Klamydia
Ti 10.3.2015 21:15--00:30, 12 euroa
Tony Montana
Pe 13.3.2015
Haloo Helsinki
Pe 20.3.2015
Neljä ruusua
La 4.4.2015
Kaija Koo
Pe 10.4.2015
Jenni Vartiainen
Ti 14.4.2015
Finlanders
Pe 17.4.2015
Melrose, Francine
Pe 24.4.2015
Popeda
Ti 28.4.2015
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Pe 1.5.2015 vapunpäivä
Pe 8.5.2015
Antti Tuisku
La 9.5.2015
Aki Mäki, 10tanssi Band
Ti 12.5.2015
Heikki Koskelo, Taivaankaari
Pe 15.5.2015
NeljänSuora
La 16.5.2015
Apulanta
Ti 19.5.2015
Hurma
Pe 22.5.2015
Von Hertzen Brothers
Ti 18.8.2015
Hovinarrit
Ti 25.8.2015
In The Mood & Suvi Karjula
Ti 1.9.2015 12 euroa
Taikakuu
To 3.9.2015 8 euroa
Levytanssit Kirsi Uskali DJ
Ti 8.9.2015 12 euroa
Jani & Jetsetters
To 10.9.2015 8 euroa
Levytanssit DJ Kirsi Uskali
Ti 15.9.2015 12 euroa
KinoJake
To 17.9.2015 8 euroa
Levytanssit DJ Kirsi Uskali
Ti 22.9.2015 12 euroa
Susanna Heikki, Hovinarrit
To 24.9.2015 8 euroa
Levytanssit DJ Kirsi Uskali
Ti 29.9.2015 12 euroa
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
To 1.10.2015 8 euroa
Levytanssit DJ Kirsi Uskali
Ti 6.10.2015 12 euroa
Finlanders
To 8.10.2015 8 euroa
DJ-levytanssit & Kirsi Uskali
Ti 13.10.2015 12 euroa
Jani Jalkanen
To 15.10.2015 8 euroa
DJ-levytanssit & Kirsi Uskali
Ti 20.10.2015 12 euroa
Pekkaniskan Pojat
To 22.10.2015 8 euroa
DJ-levytanssit & Kirsi Uskali
Ti 27.10.2015 12 euroa
Saija Tuupanen & eXmiehet
To 29.10.2015 8 euroa
DJ-levytanssit & Kirsi Uskali
Ti 3.11.2015
Hurma
Ti 10.11.2015
Unelmavävyt kvintetti
La 14.11.2015
Jari Sillanpää
Ti 24.11.2015
Taikakuu
Ti 1.12.2015
Avec & Leif Lindeman
Ti 8.12.2015
Onnentähti
Ti 19.1.2016
Aki Samuli, Hovinarrit
Ti 26.1.2016
In The Mood
Ti 2.2.2016
Tarja Lunnas & Rosso
Ti 9.2.2016
Heidi Pakarinen & Karavaani
Ti 16.2.2016
Mikko Mäkeläinen & Myrskylyhty
Ti 1.3.2016
Charles Plogman, Rosette
Ti 8.3.2016 naisten päivä
Jani ja Jetsetters
Ti 15.3.2016
Finlanders
Ti 5.4.2016
In The Mood & Suvi Karjula
Ti 12.4.2016
Sinitaivas
Ti 19.4.2016
Markku Aro
La 23.4.2016
Aki Mäki & 10tanssi Band
Ti 26.4.2016
Pekkaniskan Pojat
Ti 3.5.2016
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
Ti 10.5.2016
Voimaorkesteri
Ti 24.5.2016
Avec & Leif Lindeman
Ti 20.9.2016 20:00--24:00, 10 euroa
Hurma
Ti 27.9.2016 20:00--24:00, 10 euroa
Fantasia & Aki Samuli
Ti 4.10.2016 20:00--24:00, 10 euroa
Yölintu
Ti 11.10.2016 20:00--24:00, 10 euroa
Tulipunaruusut
Ti 18.10.2016 20:00--24:00, 10 euroa
Sinitaivas
Ti 25.10.2016 20:00--24:00, 10 euroa
Pekkaniskan Pojat
Pe 28.10.2016 26 euroa
Jari Sillanpää
Ti 1.11.2016 20:00--24:00, 10 euroa
Kyösti Mäkimattila & Varjokuva
Ti 8.11.2016 20:00--24:00, 10 euroa
Jukka Hallikainen & Jackpot
Ti 15.11.2016 20:00--24:00, 10 euroa
Charles Plogman, Rosette
Ti 22.11.2016 20:00--24:00, 10 euroa
Taikakuu
Ti 29.11.2016 20:00--24:00, 10 euroa
Yölintu
Ti 17.1.2017 10 euroa
In The Mood
Ti 24.1.2017 10 euroa
Finlanders
Ti 31.1.2017 10 euroa
Fbi-beat
Ti 7.2.2017 10 euroa
Sinitaivas
Ti 14.2.2017 ystävänpäivä 10 euroa
Yölintu
Ti 21.2.2017 10 euroa
Rosette, Charles Plogman
Ti 28.2.2017 10 euroa
Mikko mäkeläinen & myrskylyhty
Ti 7.3.2017 10 euroa
Pekkaniskan pojat
Ti 14.3.2017 10 euroa
KinoJake
Ti 21.3.2017 10 euroa
Johanna Pakonen & Ihana
La 25.3.2017 12 euroa
Aki Mäki & 10tanssi Band
Ti 28.3.2017 10 euroa
Hurma
Ti 4.4.2017 10 euroa
Kyösti Mäkimattila & varjokuva
Ti 25.4.2017 10 euroa
In The Mood, Suvi Karjula
Ti 2.5.2017 10 euroa
Heikki Koskelo & Taivaankaari
Ti 9.5.2017 10 euroa
Markku Aro & Diesel
Ti 16.5.2017
Avec & Leif Lindeman
Ti 5.9.2017
Tanssiorkesteri Kaiho & Teijo Lindström & Aino Niemi
Ti 12.9.2017
Varjokuva & Kyösti Mäkimattila
Ti 26.9.2017 10 euroa
Taikakuu
Ti 3.10.2017 20:00--00:30, 10 euroa
Rosette, Charles Plogman
Ti 10.10.2017 10 euroa
Johanna Pakonen & Ihana
Ti 17.10.2017 20:00--00:30, 10 euroa
EXmiehet & Saija Tuupanen
Ti 24.10.2017 20:00--00:30, 10 euroa
Hurma
Ti 31.10.2017 20:00--00:30, 10 euroa
Mikko mäkeläinen & myrskylyhty
Ti 7.11.2017 20:00--00:30, 10 euroa
Janne tulkki
Ti 14.11.2017 20:00--00:30, 10 euroa
Sinitaivas
Ti 21.11.2017 20:00--00:30, 10 euroa
Jukka Hallikainen & Jackpot
Ti 28.11.2017 20:00--00:30, 10 euroa
Pekkaniskan pojat